8نکته مهم در خرید گردنبند طلا

خرید گردنبند طلا و اکسسوری زنانه لوکس و بسیار متنوعی هستند ،با توجه به سلیقه شخصی شما ، انواع متنوعی در بازار مطابق مد روز طراحی و ساخته شذه اند. برای خرید گردنبند طلا باید نکان فنی ریزی مورد توجه قرار بگیرد که کنار انتخاب سلیقه ای گردنبند طلا حائز اهمیت است.

برای برخی ، گردنبندهای طلا نمادی از وضعیت هستند و نشانگر ثروت و شکوفایی می تواند باشد. همچنین می توانند یک سرمایه گذاری عالی باشند.

با این حال در خرید گردنبند طلا ، انواع مختلفی از گردنبندهای طلا وجود دارد و انتخاب گردنبند مناسب برای شما به عوامل مختلفی از جمله نوع طلا ، عیار ، طرح ها و غیره بستگی دارد. بیایید نگاهی به مهمترین عواملی بیندازیم که در هنگام خرید یک گردنبندهای طلا باید در نظر گرفت.

خرید گردنبند طلا

نکته 1: تصمیم گیری در مورد نوع طلا
طلای جامد
طلا پر شده
روکش طلا
گردنبندهای طلای توخالی

نکته 2: انتخاب نوع گردنبندهای طلا
نکته 3: طول گردنبندطلا
نکته 4: ضخامت گردنبندطلا
نکته 5: قلاب گردنبندطلا
نکته 6: کیفیت ساخت را بررسی کنید
نکته 7: علامت مشخصه را بررسی کنید
نکته 8: به دنبال بهترین مکان ها برای گردنبند های طلا باشید

نکته 1: تصمیم گیری در مورد نوع طلای گردنبند طلا

گردنبند طلا 14عیار و 18عیار موجود.

قبل از خرید گردنبند طلا ، تصمیم گیری در مورد نوع طلا مهم است. گردنبند طلا می توانند از طلای جامد ، پر شده از طلا یا روکش طلا و همچنین گردنبندهای طلا توخالی ساخته شوند. انتخاب بین این گزینه ها به قیمت مناسب و ترجیح افراد بستگی دارد.

خرید گردنبند طلا جامد

در خرید گردنبند طلا باید توجه داشت که طلای جامد از طلای خالص آلیاژی با فلزات دیگر ساخته شده اند. به همین دلیل ، آنها درصد بالاتری از طلای خالص در مقایسه با گزینه های پر از طلا و روکش طلا دارند.

طلای جامد از نظر خلوص در سطوح مختلفی قرار دارد و زنجیرهای 14عیار یا 18عیار بیشترین ارجحیت را دارند. بیشتر گردنبند های طلا در یکی از این دو نوع وجود دارند.

در حالی که طلای 24عیار خالص ترین و با ارزش ترین نوع طلا است ، گردنبند های ساخته شده از این فلز بسیار نرم و ظریف هستند که نمی توانند مورد استفاده روزمره باشند.

ساخت آنها نیز دشوار است و اغلب بسیار گران قیمت هستند.

به همین دلیل ، بیشتر جواهرات طلا ترکیبی از فلزات دیگر مانند نقره ، مس ، نیکل یا روی است که باعث افزایش مقاومت و دوام آلیاژ می شود.

خرید گردنبند طلا پر شده

گردنبند های پر از طلا با ورقه های نازک طلا ساخته می شوند که به یک فلز پایه ، معمولاً برنجی ، مس یا نقره ای متصل می شوند.

معمولاً درصد بسیار کمی از جواهرات تمام شده حاوی طلای جامد خواهد بود. به عنوان مثال ، یک زنجیره پر از طلای 14عیار فقط 5٪ طلای جامد دارد. به همین دلیل ، ارزش طلای پر شده کمتر از طلای جامد است ، اما ارزش بیشتری نسبت به جواهرات روکش طلا دارد.

مقاله پیشنهادی : دستبند طلا

روکش طلا

آبکاری طلا با فرو بردن یک فلز پایه مانند مس یا نقره در یک وان طلا انجام می شود. در مقایسه با لوازم جانبی پر از طلا ، جواهرات آبکاری شده فقط حدود 0.05٪ از وزن خود را در طلا دارد.

اگرچه زنجیرهای روکش طلا به راحتی می توانند پوسته پوسته شوند یا تغییر رنگ دهند ، اما از محبوبیت بالایی برخوردار هستند زیرا مقرون به صرفه ، به راحتی در دسترس هستند و از شکل ظاهری طلای واقعی تقلید می کنند.

خرید گردنبند طلا توخالی

گردنبند های طلای توخالی با لایه هایی از طلای جامد ساخته می شوند و یا می توانند با روکش طلا پوشانده شوند ، اما در داخل آنها توخالی هستند.

اگرچه گردنبند های طلای توخالی مقرون به صرفه هستند ، اما شکننده هستند و می توانند خیلی راحت فرورفتگی یا شکستگی ایجاد کنند. اگر کسی به دنبال یک قطعه با دوام است ، بهتر است گردنبند های طلای جامد را انتخاب کنید. اما گردنبند های طلای توخالی معمولاً ارزش فروش بیشتری نسبت به قطعات روکش طلا یا پر از طلا دارند.

مقاله پیشنهادی : ساعت مچی

نکته 2: انتخاب نوع گردنبند های طلا

انواع گردنبند های طلا موجود در دیجی کالا:

زنجیرهای طلا در طیف وسیعی از سبک ها و طرح ها ارائه می شوند که هرکدام موافقان و مخالفان خاص خود را دارند.

هنگام انتخاب طرح زنجیره خود ، مهم است که هدف را در نظر بگیرید. به عنوان مثال ، بعضی از زنجیرها بهتر است به تنهایی پوشیده شوند در حالی که برخی دیگر با آویز بسیار زیبا به نظر می رسند. گزینه های بسیاری برای همه وجود دارد و ما در اینجا نگاهی به محبوب ترین ها خواهیم انداخت.

Rope Chains:

زنجیرهای طناب طرحی پرطرفدار هستند و با سیمهای بین اتصالی کوچک که شبیه طناب هستند ساخته می شوند. آنها یکی از بادوام ترین زنجیرها هستند و می توان آنها را با هر آویز پوشید.

زنجیرهای مارینر:

زنجیرهای مارینر دارای پیوندهای بیضی شکل بهم پیوسته هستند که هر یک میله ای در وسط دارند. آنها یکی از قوی ترین انواع زنجیره ها هستند زیرا از پیوندهای بهم پیوسته تشکیل شده است.
زنجیرهای بزرگ دریایی ، گردنبندهای بی نظیر عالی را ایجاد می کنند ، اگر تنها استفاده شوند ، در حالی که نسخه های نازک تر برای آویزها ایده آل هستند.

زنجیر جعبه ای:

زنجیر جعبه ای یک زنجیره محکم ساخته شده از پیوندهای مربع شکل است که به یکدیگر متصل شده و زنجیری روان و روان ایجاد می کند. این زنجیرها به دلیل استحکام محبوبیت بالایی دارند و می توان آنها را با آویزهای سنگین یا به تنهایی پوشید.

زنجیرهای مار:

زنجیرهای مار به دلیل بافت و ظاهر صافی که شبیه مار دارند ، به این ترتیب خوانده می شوند. آنها یک زنجیر شکننده هستند که می توانند به تنهایی ، یا با آویزهای کوچکتر پوشیده شوند.

زنجیرهای Franco:

زنجیرهای Franco با پیوندهای V شکل ساخته می شوند تا الگوی حاشیه ای را ایجاد کنند. این زنجیرهای بادوام خصوصاً مورد پسند طرفداران هیپ هاپ است که آنها را با آویزهای تاشو می پوشند.
زنجیرهای فیگارو: زنجیرهای فیگارو دارای الگوهای متناوب از حلقه های دایره ای و بیضی شکل هستند. این یکی از محکم ترین و محبوب ترین انواع زنجیر است.

زنجیره مهره / توپی:

زنجیره مهره / توپی با تنظیم مهره های دایره ای کوچک در یک خط پیوسته ایجاد می شود. اینها یا به هم پیوند می خورند یا از هم جدا می شوند. این زنجیرها از عرض های مختلفی برخوردارند و مخصوصاً وقتی با آویزهای برچسب سگ پوشیده می شوند از محبوبیت خاصی برخوردار هستند.

Cable Chain:

زنجیرهای کابل دارای پیوندهای گرد یا دایره ای یکنواخت هستند که بهم پیوسته اند و یک طراحی ساده را ایجاد می کنند. این زنجیرها را زنان و مردان می توانند بصورت تکه های مستقل یا آویز بپوشند.

نکته 3: تصمیم گیری در مورد طول زنجیره
زنجیره های طلا می تواند از چوکرهای کوتاه 14 اینچی تا طناب های بلند بیش از 40 اینچ باشد.

معمولاً زنجیرهای طلای زنانه بین 14-42 اینچ است. گردنبند های کوتاه تر برای پوشیدن روزمره مناسب ترند ، در حالی که گردنبند های بلند برای مراسم رسمی مانند مهمانی ها یا جلسات کاری بسیار مناسب هستند.

محدوده گردنبند های مردانه بین 18 تا 24 اینچ است. می توان آنها را هم برای لباس های معمولی و هم رسمی ، با یا بدون آویز پوشید.

نکته 4: تصمیم گیری درباره ضخامت گردنبند

ضخامت یک گردنبند طلا هم از نظر شکل ظاهری و هم از نظر قیمت قابل توجه است.

گردنبند های ضخیم تر به عنوان تکه های بی نظیر مناسب هستند و می توان آنها را به تنهایی و بدون آویز پوشید. در حالی که گردنبند های ضخیم تر معمولاً توسط مردان پوشیده می شوند ، زنانی که می خواهند بیانیه ای جسورانه ارائه دهند نیز آنها را انتخاب می کنند.

گردنبند های نازک تر برای ظاهر مینیمالیستی ایده آل هستند. وقتی می خواهید بیشتر به آویز توجه شود تا زنجیر ، آنها کاملاً عالی هستند. این گردنبند ها به دلیل ظاهر شکننده و ظریف مورد نظر هستند.

نکته 5: تصمیم گیری درباره قلاب

قلاب خرچنگ
قلاب خرچنگ توسط Warung Beads.

اگرچه این واقعیتی است که کمتر شناخته شده است ، اما بستن زنجیر نقش مهمی در نگهداری و ایمن سازی زنجیر دارد. بست های مختلفی در زنجیرهای طلا استفاده می شود ، از جمله خرچنگ دریایی ، حلقه فنر ، ضامن ، قلاب و پیچ.

قلاب چنگال

خرچنگ دریایی قوی ترین و با دوام ترین نوع قلاب زنجیری محسوب می شود.

این گردنبند را ایمن نگه می دارد و احتمال از بین رفتن زنجیره را به حداقل می رساند. حلقه فنر نیز از ایمنی بالایی برخوردار است و یکی از متداول ترین انواع بست ها است که برای گردنبند استفاده می شود.

نکته 6: کیفیت ساخت را بررسی کنید

هنگام خرید یک گردنبند طلا ، مهم است که کیفیت کار را بررسی کنید. یک زنجیر صاف گزینه ای مناسب برای پوشیدن روزانه است زیرا باعث تحریک پوست نمی شود. این گردنبند نباید هیچ قطعه خشن داشته باشد که بتواند بدن را خراشیده کند. علاوه بر این ، گردنبند های خوش ساخت به راحتی متلاشی ، گیر یا کشیده نخواهند شد و می توان آنها را برای مدت طولانی بدون هیچ سر و صدا پوشید.

نکته 7: علامت مشخصه را بررسی کنید

علامت مشخصه یک حکاکی کوچک است که به طور معمول در نزدیکی قلاب های گردنبند طلا یافت می شود. این علامت خلوص گردنبند را در عیار نشان می دهد. بعلاوه ، بعضی از گردنبند ها سال مارک گذاری نیز دارند که در نزدیکی یا بست قرار می گیرند. به عنوان مثال ، نشانه های طلای 18عیار می تواند شامل – 18K ، 18KT یا 18Kt باشد.

نکته 8: به دنبال بهترین و مطمئن ترین مکان ها برای زنجیره های طلا باشید

مهم است که زنجیره طلای خود را از یک سایت معتبر خریداری کنید تااز خرید خود اطمینان داشته باشید. در صورت خرید آنلاین ، قابلیت اطمینان سایت و سابقه آن را در نظر بگیرید. بررسی های مشتریان راهی عالی برای سنجش نظر سایر خریداران در مورد خرده فروش است.

یکی از بهترین و با تنوع ترین فروشگاه ها برای خرید گردنبند طلا در ایران دیجی کالا است که بهترین جنس را با قیمت مناسب و تنوع بالا در اختیارتان قرار می دهد.

 

نقد و بررسی اجمالی
Maahak MM0358 Gold Necklace
پلاک فانتزی و زیبای گردنبند مدل «MM0358» از برند «ماهک» (Maahak) به‌طورحتم نظر خانم‌های خوش‌سلیقه و علاقه‌مند به زیورآلات ظریف و فانتزی را جلب خواهد کرد.

 

پلاک و زنجیر گردنبند ماهک هر دو از طلای 18عیار و طلایی‌رنگ ساخته شده‌اند. گردنبند ماهک پلاکی طلایی‌رنگ و تخت به شکل دو پرنده روی یک شاخه بوده که به زنجیر متصل شده و ثابت است. ابعاد پلاک ماهک حدود 1.9 × 3.2 سانتی‌متر و یک‌تکه است. زنجیر گردنبند ماهک به شکل حلقه‌های به هم متصل و ظریفی است که با قفلی ساده و طلایی‌‎رنگ به‌راحتی باز و بسته می‌شود.

 

طول زنجیر ماهک 44.5 سانتی‌متر است که با طول پلاک تقریبا در اواسط قفسه‌ی سینه قرار خواهد گرفت. گردنبند ماهک هم برای استفاده‌ی شخصی و هم برای هدیه‌دادن به اطرافیان گزینه‌ای مناسب محسوب می‌شود.

نقد و بررسی تخصصی

Maahak MM0358 Gold Necklace
گردنبند طلا 18 عیار ماهک مدل MM0358
طلا یکی‌از معروف‌ترین دارایی‌های جهان است. علاقه تمامی افراد‌جهان به طلا بر‌هیچکس پوشیده نیست. امروزه بسیاری‌از مردم به طلا به‌دید سرمایه نگاه‌کرده و آن‌را پس‌اندازی برای آینده خود میدانند؛

 

در‌واقع علاوه‌بر استفاده‌از‌ آن و لذت‌بردن‌از این شی زیبا می‌توانند در‌زمان نیاز، احتیاج‌های مالی خود‌را برطرف کنند. شایان ذکر است طلا فلزی گران‌‌بهاست که در علم پزشکی‌، ساخت پردازنده‌ها و بسیاری موارد دیگر می‌توان از‌آن استفاده کرد.

 

طلا فلزی با طبیعت گرم و زیباست که حس فوق‌العاده‌ای را در خانم‌ها و حتی آقایان ایجاد می‌کند.

مشخصات کالاMaahak MM0358 Gold Necklace

مشخصات

 • عیار زنجیر کالا
  18 عیار
 • طول زنجیر
  44.5 سانتی‌متر
 • شکل زنجیر
  حلقه‌ای
 • توضیحات زنجیر
  دارای پلاک ثابت
 • عیار پلاک
  18 عیار
 • رنگ پلاک
  طلایی
 • طرح زیور
  پرنده
 • ویژگی‌های ظاهری
  قفل

 

نقد و بررسی اجمالی
محصول پیش رو از طلای 18عیار ساخته شده که با توجه به طراحی منحصر به فردی که دارد مطابق سلیقه خانم های شیک پسند است با استفاده از این محصول احساس بهتری خواهید داشت.

مشخصات کالا
مشخصات
قابل استفاده برای
بانوان
عیار زنجیر کالا
18 عیار
طول زنجیر
42 سانتی‌متر
جنس زنجیر
طلا
شکل زنجیر
حلقه‌ای
عیار پلاک
18 عیار
جنس پلاک
طلا
رنگ پلاک
طلایی
طرح زیور
v
ویژگی‌های ظاهری
قفل
جنس بسته‌بندی
مقوا
وزن بسته‌بندی
60 گرم
نوع بسته‌بندی
در دار

نقد و بررسی اجمالی
Maahak MM0362 Gold Necklace
از‌گذشته تاکنون طلا یکی‌از علاقه‌‌مندی‌های اکثر افراد جامعه بوده‌است. طلا علاوه‌بر حس مثبتی‌که القا می‌کند، یک سرمایه مادی نیز به‌شمار می‌آید. گردنبند مدل «MM0362» از برند «ماهک» ظاهری بسیار ساده به شکل دو قلب خالی داشته ‌که همین سادگی آن‌را زیباتر کرده‌است.

 

استفاده‌از یک گردنبند زیبا می‌تواند ظاهر شما‌ را تا چند برابر زیباترکند و تفاوتی چشمگیر در ظاهرتان به‌‌وجود آورد. گردبند زیبا و ساده‌ ماهک، هم روی گردن‌و‌سینه و هم روی یک لباس با یقه‌ بسته می‌تواند زیبا باشد. پلاک ‌ گردنبند مدل « MM0362» از برند «ماهک» به‌شکل دایره است.

 

رنگ طلایی پلاک آن بارنگ طلایی زنجیر به‌خوبی هماهنگ شده‌است. پلاک به زنجیر متصل است و نیازی نیست نگران گم‌شدن آن باشید. زنجیر ۳۹.۵ سانتی‌متری کانیار ازنوع حلقه‌ای است ‌که یک قفل ساده دارد. پلاک و زنجیر هردو از طلای 18 عیارمرغوب ساخته شده‌اند و درطراحی و ساخت آن‌ها ظرافت خاصی به‌کار رفته‌است.

 

این گردنبند زنانه است و به‌طور حتم مدل آن مورد پسند خانم‌های شیک و باسلیقه قرار خواهد گرفت و می‌تواند یک هدیه‌ ارزشمند به‌کسانی باشد ‌که دوستشان دارید وبه ‌زیورآلات طلا علاقه‌مند هستند.

مشخصات کالا
Maahak MM0362 Gold Necklace
مشخصات
قابل استفاده برای
بانوان
عیار زنجیر کالا
18 عیار
طول زنجیر
39.5 سانتی‌متر
جنس زنجیر
طلا
شکل زنجیر
حلقه‌ای
توضیحات زنجیر
دارای دو زنجیر متصل یکی به طول 20، 13 سانتی متر
دارای دو آویز به شکل قلب در ابعاد 0.7 × 0.5 سانتی متر
عیار پلاک
18 عیار
جنس پلاک
طلا
رنگ پلاک
طلایی
سایر توضیحات
پلاک به شکل دایره دارای دو قلب خالی
ویژگی‌های ظاهری
قفل

 

جدول سایزبندی گردنبند زنانه:

نام گردنبند طول گردنبند (سانتیمتر) محل قرارگیری گردنبند
طوق 33-38 چسبیده دور گردن
چوکر 38-43 ابتدای گردن
شاهزاده 43-48 روی ترقوه (پرطرفدارترین سایز)
ماتیک 51-61 بین ترقوه و سینه
اپرا 71-94 از بالای سینه تا چندین سانتیمتر پایین‌تر
ریسمان 64-152 از وسط سینه تا شکم

جدول سایزبندی گردنبند مردانه:

طول گردنبند (سانتیمتر) محل قرارگیری گردنبند
43-48 ابتدای گردن
48-53 روی ترقوه (پرطرفدارترین سایز)
53-58 چند سانتیمتر پایین‌تر از ترقوه
58-63 بر روی سینه

با توجه به اینکه علاقه مند به مطالعه این مطلب هستید ، پیشنهاد می کنیم مقالات دستبند طلا و گردنبند طلا و حلقه نامزدی را نیز مشاهده بفرمایید، همه سعی ما معرفی ویژگی های محصولات مورد نظر شما و انتخاب راحت شما از بین محصولات مورد نظرتان با شناخت و آگاهی بیشتر است، امیدواریم با ارائه نظرات خود ما را یاری نمایید.

 • نحوه نمایش محصول ها
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مانچو کد sfg652
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مانچو کد sfg652
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نحوه بسته شدن زیورآلات: ساده
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار ماهک مدل MM0358
گردنبند طلا 18 عیار ماهک مدل MM0358
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه آرشا گالری طرح بینهایت کد 433A2492
گردنبند طلا 18 عیار زنانه آرشا گالری طرح بینهایت کد 433A2492
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نوع بسته‌بندی: در دار
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه کد 05
گردنبند طلا 18 عیار زنانه کد 05
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نوع بسته‌بندی: لولایی
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 24 عیار زنانه آلتین هنر طرح گوی کد 1351
گردنبند طلا 24 عیار زنانه آلتین هنر طرح گوی کد 1351
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نوع بسته‌بندی: در دار
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار ماهک مدل MM0362
گردنبند طلا 18 عیار ماهک مدل MM0362
 • قابل استفاده برای: بانوان
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه طرح V کد 715M410
گردنبند طلا 18 عیار زنانه طرح V کد 715M410
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نوع بسته‌بندی: در دار
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه کانیار گالری کد GA5122
گردنبند طلا 18 عیار زنانه کانیار گالری کد GA5122
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نوع بسته‌بندی: در دار
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار مانچو مدل sfg616
گردنبند طلا 18 عیار مانچو مدل sfg616
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار سپیده گالری SN0005
گردنبند طلا 18 عیار سپیده گالری SN0005
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مایا ماهک مدل MM0910
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مایا ماهک مدل MM0910
 • قابل استفاده برای: بانوان
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه ریسه گالری مدل D-1004G
گردنبند طلا 18 عیار زنانه ریسه گالری مدل D-1004G
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نوع بسته‌بندی: کشویی
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مانچو مدل Sfg625
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مانچو مدل Sfg625
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نحوه بسته شدن زیورآلات: ساده
 • نوع بسته‌بندی: در دار
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار ماهک مدل MM0397
گردنبند طلا 18 عیار ماهک مدل MM0397
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار گوی گالری مدل G48
گردنبند طلا 18 عیار گوی گالری مدل G48
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه آرشا گالری طرح برف کد 428A2487
گردنبند طلا 18 عیار زنانه آرشا گالری طرح برف کد 428A2487
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نوع بسته‌بندی: در دار
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه آزوریت کد H178
گردنبند طلا 18 عیار زنانه آزوریت کد H178
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نوع بسته‌بندی: در دار
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مدل PIJ86
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مدل PIJ86
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نوع بسته‌بندی: در دار
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه کانیار گالری طرح قلب کد 187
گردنبند طلا 18 عیار زنانه کانیار گالری طرح قلب کد 187
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نوع بسته‌بندی: در دار
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه زرلوکس طرح اسم مریم کد zar08
گردنبند طلا 18 عیار زنانه زرلوکس طرح اسم مریم کد zar08
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نوع بسته‌بندی: در دار
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مدل TAL63
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مدل TAL63
 • قابل استفاده برای: بانوان، دختران
 • نحوه بسته شدن زیورآلات: قفل قابل تنظیم
 • نوع بسته‌بندی: در دار
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه ریسه گالری مدل 5072
گردنبند طلا 18 عیار زنانه ریسه گالری مدل 5072
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نوع بسته‌بندی: کشویی
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مایا ماهک مدل ZMM0843
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مایا ماهک مدل ZMM0843
 • قابل استفاده برای: بانوان
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مایا ماهک مدل MM0993
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مایا ماهک مدل MM0993
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نحوه بسته شدن زیورآلات: ساده
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18عیار زرمان MM0870
گردنبند طلا 18عیار زرمان MM0870
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه ماهک مدل MM0404
گردنبند طلا 18 عیار زنانه ماهک مدل MM0404
 • قابل استفاده برای: بانوان
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18عیار زنانه جواهری گاندی مدل D3
گردنبند طلا 18عیار زنانه جواهری گاندی مدل D3
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نوع بسته‌بندی: در دار
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مایا ماهک مدل SM0446
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مایا ماهک مدل SM0446
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نوع بسته‌بندی: در دار
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه کانیار گالری طرح ضربان قلب مدل NE20
گردنبند طلا 18 عیار زنانه کانیار گالری طرح ضربان قلب مدل NE20
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نوع بسته‌بندی: در دار
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مانچو طرح چشم نظر کد sfg654
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مانچو طرح چشم نظر کد sfg654
 • قابل استفاده برای: بانوان
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مانچو کد sfgs025
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مانچو کد sfgs025
 • قابل استفاده برای: بانوان
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مدل گوی کد T0004
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مدل گوی کد T0004
 • قابل استفاده برای: بانوان، دختران، کودکان
 • نوع بسته‌بندی: در دار
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار نفیس گلد مدل فرشته زرد GW01
گردنبند طلا 18 عیار نفیس گلد مدل فرشته زرد GW01
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار ماهک MM0737
گردنبند طلا 18 عیار ماهک MM0737
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مدل GRR15
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مدل GRR15
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نوع بسته‌بندی: در دار
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه آرشا گالری طرح قلب کد 430A2489
گردنبند طلا 18 عیار زنانه آرشا گالری طرح قلب کد 430A2489
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نوع بسته‌بندی: در دار
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مایا ماهک مدل MM1046
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مایا ماهک مدل MM1046
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نوع بسته‌بندی: در دار
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار ماهک مدل MM0357
گردنبند طلا 18 عیار ماهک مدل MM0357
 • قابل استفاده برای: بانوان
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مدل MN11
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مدل MN11
 • قابل استفاده برای: بانوان، دختران
 • نوع بسته‌بندی: در دار
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مدل SR12
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مدل SR12
 • قابل استفاده برای: بانوان
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مدل NMN5454
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مدل NMN5454
 • قابل استفاده برای: بانوان
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مایا ماهک مدل MM1281
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مایا ماهک مدل MM1281
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نحوه بسته شدن زیورآلات: ساده
 • نوع بسته‌بندی: در دار
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه زرلوکس طرح بی نهایت کد Zr13
گردنبند طلا 18 عیار زنانه زرلوکس طرح بی نهایت کد Zr13
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نوع بسته‌بندی: در دار
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مایا ماهک مدل MM0875
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مایا ماهک مدل MM0875
 • قابل استفاده برای: بانوان
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار ماهک مدل MM0612
گردنبند طلا 18 عیار ماهک مدل MM0612
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه طرح دختر کد UN004
گردنبند طلا 18 عیار زنانه طرح دختر کد UN004
 • قابل استفاده برای: بانوان
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مدل FG72
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مدل FG72
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نوع بسته‌بندی: در دار
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار شانا مدل N-SG53
گردنبند طلا 18 عیار شانا مدل N-SG53
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه جواهری گاندی مدل 30662
گردنبند طلا 18 عیار زنانه جواهری گاندی مدل 30662
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نوع بسته‌بندی: در دار
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه کاپانی کد KN006
گردنبند طلا 18 عیار زنانه کاپانی کد KN006
 • قابل استفاده برای: بانوان
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه کانیار گالری مدل NE74
گردنبند طلا 18 عیار زنانه کانیار گالری مدل NE74
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نوع بسته‌بندی: در دار
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار ماهک مدل MM0452
گردنبند طلا 18 عیار ماهک مدل MM0452
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 24 عیار زنانه کد 100173
گردنبند طلا 24 عیار زنانه کد 100173
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نوع بسته‌بندی: در دار
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مانچو کد sfg651
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مانچو کد sfg651
 • قابل استفاده برای: بانوان
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه کد 67096
گردنبند طلا 18 عیار زنانه کد 67096
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نوع بسته‌بندی: در دار
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه طرح قلب کد UN008
گردنبند طلا 18 عیار زنانه طرح قلب کد UN008
 • قابل استفاده برای: بانوان
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مایا ماهک مدل MM0956
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مایا ماهک مدل MM0956
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نوع بسته‌بندی: در دار
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مدل فرشته کد C0012
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مدل فرشته کد C0012
 • قابل استفاده برای: بانوان، دختران، کودکان
 • نوع بسته‌بندی: در دار
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مایا ماهک مدل MM0941
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مایا ماهک مدل MM0941
 • قابل استفاده برای: بانوان
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار ماهک مدل MM0405
گردنبند طلا 18 عیار ماهک مدل MM0405
 • قابل استفاده برای: بانوان
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مانچو مدل sfg632
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مانچو مدل sfg632
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نحوه بسته شدن زیورآلات: ساده
 • نوع بسته‌بندی: در دار
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار گوی گالری مدل G288
گردنبند طلا 18 عیار گوی گالری مدل G288
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نوع بسته‌بندی: در دار
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه ریسه گالری طرح چشم نظر مدل 5065
گردنبند طلا 18 عیار زنانه ریسه گالری طرح چشم نظر مدل 5065
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نوع بسته‌بندی: کشویی
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مدل YE11
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مدل YE11
 • قابل استفاده برای: بانوان
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه میو گلد مدل GD988
گردنبند طلا 18 عیار زنانه میو گلد مدل GD988
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نوع بسته‌بندی: در دار
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه ریسه گالری مدل D-1009G
گردنبند طلا 18 عیار زنانه ریسه گالری مدل D-1009G
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نوع بسته‌بندی: کشویی
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه زرمان مدل ZMM0947
گردنبند طلا 18 عیار زنانه زرمان مدل ZMM0947
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نوع بسته‌بندی: در دار
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مدیسا مدل N8002
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مدیسا مدل N8002
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نحوه بسته شدن زیورآلات: ساده
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار شانا مدل N-SG50
گردنبند طلا 18 عیار شانا مدل N-SG50
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مایا ماهک مدل MM1177
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مایا ماهک مدل MM1177
 • قابل استفاده برای: بانوان
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 24 عیار زنانه طرح قلب کد 1342
گردنبند طلا 24 عیار زنانه طرح قلب کد 1342
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نوع بسته‌بندی: در دار
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مانچو کد sfg653
گردنبند طلا 18 عیار زنانه مانچو کد sfg653
 • قابل استفاده برای: بانوان
مشاهده در دیجی کالا
آویز گردنبند طلا 18 عیار زنانه قیراط مدل GH53
آویز گردنبند طلا 18 عیار زنانه قیراط مدل GH53
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نوع بسته‌بندی: در دار
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه آلند مدل مدل سکه ای کد BZS2
گردنبند طلا 18 عیار زنانه آلند مدل مدل سکه ای کد BZS2
 • قابل استفاده برای: بانوان، دختران
 • نوع بسته‌بندی: در دار
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه نیوانی مدل GA150
گردنبند طلا 18 عیار زنانه نیوانی مدل GA150
 • قابل استفاده برای: بانوان
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه کد 67081
گردنبند طلا 18 عیار زنانه کد 67081
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نوع بسته‌بندی: در دار
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زرمان مدل ZMM0834
گردنبند طلا 18 عیار زرمان مدل ZMM0834
 • قابل استفاده برای: بانوان
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه کانیار گالری طرح وان یکاد کد 1287
گردنبند طلا 18 عیار زنانه کانیار گالری طرح وان یکاد کد 1287
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نوع بسته‌بندی: در دار
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زرمان مدل ZMM0837
گردنبند طلا 18 عیار زرمان مدل ZMM0837
مشاهده در دیجی کالا
گردنبند طلا 18 عیار زنانه جواهری گاندی مدل 28960
گردنبند طلا 18 عیار زنانه جواهری گاندی مدل 28960
 • قابل استفاده برای: بانوان
 • نوع بسته‌بندی: در دار
مشاهده در دیجی کالا

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید