قبل از خرید اسپیکر بلوتوثی به 7 نکته توجه کنید

به این فکر می کنید که کابل ها را کنار بگذارید و از یک اسپیکر بی سیم استفاده کنید؟

بهترین بلندگوهای بلوتوث به شما در انجام این کار کمک می کند.
انتخاب های زیادی وجود دارد-همه چیز از بلندگوهای فوق العاده پیچیده که توسط سازندگان hi-fi مانند Bowers & Wilkins ساخته شده است ، تا بلندگوهای ضد آبd که صدایی عالی برای هر پوند ارائه می دهند.

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل کینگ استار مدل KBS-126
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل کینگ استار مدل KBS-126
 • نوع اتصال: بی‌سیم
 • اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صدا، پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • نسخه‌ی بلوتوث: 5.0
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: ندارد
 • رادیو: دارد
مشاهده در دیجی کالا

اما قبل از خرید اسپیکر بلوتوث باید به 7 نکته مهم توجه کنید.

قابل حمل بودن در خرید اسپیکر بلوتوثی

برخی از بلندگوهای بلوتوث ، مانند DINKY JBL Go 2 ، بزرگتر از یک تکه صابون نیستند. بقیه امور مهمی هستند و طوری طراحی شده اند که در یک بوفه مانند یک مجسمه زیبا قرار بگیرند.

بلندگوهای مسافرتی مانند UE Wonderboom 2 پنج ستاره برای بسته بندی چمدان مناسب هستند. هدف آنها ایجاد توازن بین کیفیت و میزان صدای مناسب با حداکثریت قابلیت حمل بودن است.

پیشنهاد مطالعه: درایو نوری

Hi -Fi Awards: بسته های بلندگوی فراگیر – بسته سینمایی Q Acoustics 2000
Hi -Fi 2009: بسته بلندگوی سبک -…
بهترین سیستم hi-fi بالای 1000 پوند: Naim Uniti Atom
بهترین سیستم hi-fi بیش از 1000 پوند: Naim Uniti Atom
بهترین سیستم hi-fi زیر 1000 پوند: Marantz PM7000N
بهترین سیستم hi-fi زیر 1000 پوند: Marantz PM7000N

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل کینگ استار مدل KBS-102
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل کینگ استار مدل KBS-102
 • نوع اتصال: باسیم
 • اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صدا، پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: ندارد
 • رادیو: دارد
مشاهده در دیجی کالا

به عنوان یک قاعده کلی ، هرچه بلندگوی بلوتوث بزرگتر باشد ، صدا قوی تر می شود. به عنوان مثال ، Audio Pro C10 عالی دارای درایور باس میانی 13 سانتی متری و تقویت کننده دیجیتال کلاس D 80W است. جالب است ، اما شما نمی توانید آن را به ساحل ببرید.

البته ، برای قابل حمل بودن یک بلندگوی بلوتوث ، باید دارای باتری داخلی باشد. عمر باتری بلندگوی قابل حمل حدود 6 تا 10 ساعت است ، اما برخی از آنها تا 24 ساعت دوام می آورند. یکی از بلندگوهای قابل حمل مورد علاقه ما ، JBL Flip 5 ، با هر بار شارژ 12 ساعت دوام می آورد.

برای حداکثر قابلیت حمل ، مواردی مانند JBL Charge 4 به عنوان ایستگاه های شارژ تلفن ها و تبلت ها استفاده می شود – هنگام کمپ زدن یا خروج از شبکه مفید است.

خرید اسپیکر بلوتوثی

بلوتوث 4 هست یا 5؟

قبل از خرید اسپیکر بلوتوث به 7 نکته توجه کنید

نسخه بلوتوث

نسخه 1 بلوتوث بیش از 20 سال پیش ظاهر شد. این روزها ، اکثر بلندگوهای بلوتوث از نسخه 4-point-something یا نسخه 5.0 استفاده می کنند. ممکن است تفاوت چندانی به نظر نرسد ، اما می تواند جذابیت یک سخنران را به شدت تغییر دهد.

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل زیلوت مدل S32
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل زیلوت مدل S32
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صدا، پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • نسخه‌ی بلوتوث: 5.0
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: دارد
 • رادیو: دارد
مشاهده در دیجی کالا

نکته مهم این است که محدوده بی سیم بلوتوث نسخه 5.0 حداکثر 120 متر است ، در حالی که نسخه 4.2 حداکثر 30 متر است.

پیشنهاد مطالعه: مانیتور

همچنین شایان ذکر است که نسخه 5 سریعتر از نسخه 4 است. بلوتوث 5 سرعت 2 مگابیت بر ثانیه را افزایش می دهد و با انبوهی از وسایل خانه هوشمند سازگار است ، در حالی که نسخه 4.1 خط قرمز را با سرعت 1 مگابیت بر ثانیه نشان می دهد.

در نهایت ، امروزه اکثر تلفن های هوشمند مجهز به بلوتوث 5.0 هستند. آنها با نسخه های قدیمی بلوتوث سازگار هستند ، اما با بلوتوث 5.0 ، می توانید چندین دستگاه را با یک بلندگو جفت کنید. برای کسانی که دارای خانواده هستند یا در خانه های مشترک زندگی می کنند مفید است.

ضد آب بودن اسپیکر بلوتوثی

از آنجا که آب و وسایل الکترونیکی با هم جور در نمی آیند ، ممکن است یک بلندگوی بلوتوث بخواهید که تا حدی ضد آب باشد. این با رتبه IP نشان داده می شود.

از Bose SoundLink Revolve استفاده کنید: دارای رتبه IPX4 است به این معنی که ضد آب و ضد سرریز است و برای پیک نیک و آشپزخانه ایده آل است.

بلندگوهای دارای رتبه IPX7 ، مانند JBL Xtreme 2 ، از باران سیل آسا و چند ضربه سخت جان سالم به در خواهند برد. همین امر در مورد IP67 دارای امتیاز است-تنها تفاوت این است که هنگام بوت شدن ضد گرد و غبار هستند.

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تسکو مدل TS 2305
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تسکو مدل TS 2305
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صدا، پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: ندارد
 • رادیو: دارد
مشاهده در دیجی کالا

آیا می خواهید بلندگوی ضد آب داشته باشید که بتوانید به استخر ببرید؟ به دنبال رتبه IP68 باشید. از نظر تئوری ، دومی تضمین می کند که بلندگو می تواند حداقل 30 دقیقه قبل از تسلیم شدن در عمق 1.5 متری غوطه ور شود.

پیشنهاد مطالعه: کیس کامپیوتر

اگر قصد دارید به دریای آزاد بروید ، همچنین ارزش بررسی این موضوع را دارد که آیا بلندگوی بلوتوث انتخابی شما شناور است یا خیر (مانند UE Wonderboom 2 ). اگر آن را در دریا رها کردید ، کافی است آن را زیر شیر آب بشویید.

آیا اسپیکر بلوتوثی  هوشمند است؟

اکثر بلندگوهای بلوتوث قادرند فراتر از پخش مستقیم موسیقی باشند. بلندگوهای هوشمند دسترسی به دستیاران مجازی مانند Amazon Alexa ، Google Assistant و Siri را فراهم می کنند.

آمازون الکسا در خط بلندگوهای Echo این شرکت موجود است ، گوگل دارای سری بلندگوهای هوشمند Home خود است و اپل HomePod فوق العاده ای را ارائه می دهد.

همچنین خواهید دید که بسیاری از بلندگوهای بلوتوث شخص ثالث دارای میکروفون برای تماس های بدون دست و پشتیبانی از دستیارهای مجازی فعال شده با صدا هستند.

به عنوان مثال ، JBL Link Portable یک بلندگوی بلوتوث با صدای عالی است که از خدمات هوشمند Google نیز پشتیبانی می کند. در بالای بلندگو یک دکمه اختصاصی Google Assistant را خواهید دید – برای فعال کردن Google Assistant آن را بیش از دو ثانیه نگه دارید.

اسپیکرهای هوشمند اکو آمازون بیشتر برای نشستن در خانه طراحی شده اند و به پریز برق نیاز دارند ، اما اگر قابلیت حمل در لیست شما زیاد نباشد ، Amazon Echo Dot with Clock یکی از هوشمندترین و مقرون به صرفه ترین بلندگوهای بلوتوثی است که ما آزمایش کرده ایم. .

اگر می خواهید بلندگوی هوشمندی داشته باشید که هر کجا می روید ، Ultimate Ears Megablast را امتحان کنید – یکی از بلندترین بلندگوهای قابل حمل که ما آزمایش کرده ایم. با استفاده از دستیار صوتی Alexa ، می تواند به سوالات شما پاسخ دهد و همچنین تمام آهنگ های مورد علاقه خود را پخش کند.

چند اتاقه بودن اسپیکر بلوتوثی

قبل از خرید اسپیکر بلوتوث به 7 نکته توجه کنید

گاهی اوقات یک بلندگو کافی نیست. خوشبختانه فناوری های بی سیم مانند بلوتوث و wi-fi صدای چند اتاق را در اکثر بودجه ها قرار داده است. بنابراین اگر ایده ست چندین بلندگو با یکدیگر برای صدایی بزرگتر را دوست دارید ، آنچه را که باید بدانید در اینجا آورده شده است …

بسیاری از بلندگوهای بلوتوث از Wi-Fi و همچنین بلوتوث پشتیبانی می کنند و این بلندگوها اغلب می توانند در یک سیستم چند اتاق ادغام شوند.

از پنج ستاره Apple HomePod استفاده کنید. این یکی از بلندگوهای چند اتاقه با بهترین صدا در بازار است که صدای پر از اتاق را با کنترل های صوتی دستیار هوشمند Siri اپل ترکیب می کند. همچنین دارای فناوری Apple AirPlay 2 داخلی است ، بنابراین می توانید موسیقی ، پادکست و ایستگاه های رادیویی را مستقیماً از iPhone یا iPad خود پخش کنید. و اگر از مشترکان Apple Music هستید ، به Siri می گویید که در چه اتاقی بازی کند.

 

متوجه خواهید شد که سایر بلندگوهای بلوتوث از Google Chromecast پشتیبانی می کنند ، که به شما امکان می دهد چندین بلندگوی سازگار را در خانه قرار دهید و از آنها به عنوان تنظیمات صوتی چند اتاق استفاده کنید.

از دیگر بلندگوهای بلوتوث با عملکرد چند اتاق می توان به Bluesound Pulse Flex 2i ، Harmon Kardon Citation ، B&W Formation Wedge ، AudioPro Addon C10 ، Apple HomePod و Denon HEOS 7 HS2 اشاره کرد.

برای راه اندازی ساده تر و ارزان تر چند اتاق ، JBL Flip 5 را در نظر بگیرید. عملکرد PartyBoost آن به شما امکان می دهد دو یا چند بلندگو را از طریق بلوتوث با هم جفت کنید. مزیت استفاده از بلوتوث به جای wi-fi این است که نیازی به اتصال به اینترنت ندارید ، حتی اگر پهنای باند شما متصل شود ، سیستم شما همچنان به کار خود ادامه می دهد. در صورت داشتن شبکه wi-fi غیرقابل اعتماد یا سیگنال ضعیف مفید است.

ورودی aux دارد؟

برخی از بلندگوهای بلوتوث دارای سوکت خط ورودی ، معروف به aux-in هستند. این به شما امکان می دهد بلندگوی بی سیم خود را از طریق کابل به هر منبع صوتی متصل کنید.

این می تواند به دلایل مختلفی مفید واقع شود. در مرحله اول ، لازم نیست به اتصال بی سیم بلوتوث متکی باشید. محدوده عملکرد بلندگوهای قدیمی بلوتوث حدود 10 تا 30 متر قبل از قطع اتصال است-هنگام استفاده از کابل های قدیمی قدیمی چنین مشکلی وجود ندارد.

در مرحله دوم ، یک پورت aux این امکان را فراهم می کند که از بلندگوی بلوتوث خود با قطعات قدیمی و غیر بی سیم مانند دستگاه پخش ضبط یا پخش کننده سی دی یا شاید تلفن هوشمند قدیمی با سوکت هدفون 3.5 میلی متری استفاده کنید. حتی می توانید تلویزیون خود را از این طریق متصل کنید.

 

یک بلندگوی بلوتوث با فناوری کمکی مانند JBL Charge 4 یا AudioPro Addon C3 انتخاب کنید ، و از هر دو جهت بهترین خواهید داشت – صدای سیمی و بی سیم.
اگر به کیفیت صدا اهمیت می دهید یا به صداهای با وضوح بالا گوش می دهید ، ارزش خرید یک بلندگوی بلوتوثی را دارد که از aptX HD پشتیبانی می کند-کدک صوتی که از پخش صوتی 24 بیتی از طریق بلوتوث پشتیبانی می کند و اعوجاج را کاهش می دهد.

پیشنهاد مطالعه: دوربین عکاسی

امروزه اکثر بلندگوهای بلوتوث از aptX پشتیبانی می کنند که موسیقی را با سرعت 16 بیت/44.1 کیلوهرتز مانند CD پخش می کند. با این حال ، برخی از بلندگوهای بلوتوث با تمرکز بیشتر روی صدا دارای aptX HD هستند.

به عنوان مثال ، Bluesound Pulse Mini 2i از کدک aptX HD برای پخش صدای با وضوح بالا پشتیبانی می کند و دارای بلوتوث دو جهته است ، بنابراین می توانید هنگام گوش دادن به موسیقی با استفاده از هدفون بلوتوث ، موسیقی را روی آن پخش کنید.
اگر بودجه مناسبی دارید ، ممکن است بلندگوهای بی سیم بی نظیر B&W Formation Duo مجهز به aptX HD را نیز در نظر بگیرید.

 

البته ، شما به منبعی نیاز دارید که بتواند صدای aptX HD را نیز پخش کند. اپل از این بخش انصراف داده است بنابراین دیگر به iPhone خود دسترسی ندارید ، اما بسیاری از تلفن های هوشمند اندرویدی ممتاز مانند OnePlus 8 Pro از aptX HD پشتیبانی می کنند.

از طرف دیگر ، می توانید پخش کننده با وضوح بالا مانند Astell & Kern A & ultima SP1000M را انتخاب کنید.

 

به زبان ساده ، اگر می خواهید صدای بکری از بلندگوی بلوتوث خود داشته باشید ، به دنبال aptX HD n مشخصات باشید.

 

با توجه به اینکه علاقه مند به مطالعه این مطلب هستید ، پیشنهاد می کنیم مانیتور بازی و کیبورد بازی و هاردssd را نیز مشاهده بفرمایید، همه سعی ما معرفی ویژگی های محصولات مورد نظر شما و انتخاب راحت شما از بین محصولات مورد نظرتان با شناخت و آگاهی بیشتر است، امیدواریم با ارائه نظرات خود ما را یاری نمایید.

 

 • نحوه نمایش محصول ها
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تی اند جی مدل Tg-113
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تی اند جی مدل Tg-113
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صدا، پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: دارد
 • رادیو: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی مدل WSA-8618
اسپیکر بلوتوثی مدل WSA-8618
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صدا، شیار کارت حافظه، پورت USB
 • نسخه‌ی بلوتوث: 4.0
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: ندارد
 • رادیو: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی ایوا مدل A150
اسپیکر بلوتوثی ایوا مدل A150
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: جک 2.5 میلی‌متری صدا، پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: ندارد
 • رادیو: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی مارشال مدل ME-1135
اسپیکر بلوتوثی مارشال مدل ME-1135
 • نوع اتصال: باسیم
 • اتصال دهنده: پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: ندارد
 • رادیو: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی کیسونلی مدل LED-800
اسپیکر بلوتوثی کیسونلی مدل LED-800
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صدا، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: ندارد
 • رادیو: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی مدل S812
اسپیکر بلوتوثی مدل S812
 • نوع اتصال: بی‌سیم
 • اتصال دهنده: پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث، اتصال بی‌سیم (Wi-Fi)
 • نسخه‌ی بلوتوث: 3.0
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: دارد
 • رادیو: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تی اند جی مدل TG-157
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تی اند جی مدل TG-157
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صدا، پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • نسخه‌ی بلوتوث: 4.2
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: ندارد
 • رادیو: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل موتورولا مدل Sonic Boost 210
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل موتورولا مدل Sonic Boost 210
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صدا، بلوتوث
 • نسخه‌ی بلوتوث: 4.1
 • ورودی کارت حافظه: ندارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: ندارد
 • میکروفون: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تی اند جی مدل tg-149
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تی اند جی مدل tg-149
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صدا، پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: دارد
 • رادیو: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تی اند جی مدل TG-168
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تی اند جی مدل TG-168
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صدا، پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • نسخه‌ی بلوتوث: 4.1
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: دارد
 • رادیو: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تسکو مدل TS 2377
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تسکو مدل TS 2377
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صدا، پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: دارد
 • رادیو: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تسکو مدل TS 2391
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تسکو مدل TS 2391
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صدا، بلوتوث
 • نسخه‌ی بلوتوث: 5.0
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل کینگ استار مدل KBS-126
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل کینگ استار مدل KBS-126
 • نوع اتصال: بی‌سیم
 • اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صدا، پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • نسخه‌ی بلوتوث: 5.0
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: ندارد
 • رادیو: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل طرح Stone چراغ دار
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل طرح Stone چراغ دار
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • نسخه‌ی بلوتوث: 2.1
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: ندارد
 • رادیو: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تی اند جی مدل TG117
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تی اند جی مدل TG117
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صدا، پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: دارد
 • رادیو: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل مدل GT-112
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل مدل GT-112
 • نوع اتصال: بی‌سیم
 • اتصال دهنده: پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • نسخه‌ی بلوتوث: 4.0
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: ندارد
 • رادیو: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تی اند جی مدل TG-179
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تی اند جی مدل TG-179
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صدا، پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • نسخه‌ی بلوتوث: 5.0
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: دارد
 • رادیو: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تی اند جی مدل TG-165
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تی اند جی مدل TG-165
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صدا، پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: دارد
 • رادیو: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تسکو مدل TS 2373
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تسکو مدل TS 2373
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صدا، پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: دارد
 • رادیو: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تسکو مدل TS 2315
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تسکو مدل TS 2315
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صدا، پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: ندارد
 • رادیو: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تی اند جی مدل TG505
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تی اند جی مدل TG505
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • نسخه‌ی بلوتوث: 4.1
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: ندارد
 • رادیو: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تسکو مدل TS-2303
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تسکو مدل TS-2303
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صدا، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • نسخه‌ی بلوتوث: 5.0
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: ندارد
 • میکروفون: ندارد
 • رادیو: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل کینگ استار مدل KBS 305
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل کینگ استار مدل KBS 305
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صدا، پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: ندارد
 • رادیو: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل شیائومی مدل Mini Compact 2
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل شیائومی مدل Mini Compact 2
 • نوع اتصال: بی‌سیم
 • اتصال دهنده: بلوتوث
 • ورودی کارت حافظه: ندارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: ندارد
 • میکروفون: ندارد
 • رادیو: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تی اند جی مدل TG-113
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تی اند جی مدل TG-113
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صدا، پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • نسخه‌ی بلوتوث: 4.0
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: ندارد
 • رادیو: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تی اند جی مدل tg-162
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تی اند جی مدل tg-162
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • نسخه‌ی بلوتوث: 4.2
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: ندارد
 • رادیو: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل کینگ استار مدل KBS-102
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل کینگ استار مدل KBS-102
 • نوع اتصال: باسیم
 • اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صدا، پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: ندارد
 • رادیو: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تسکو مدل TS 2353
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تسکو مدل TS 2353
 • نوع اتصال: بی‌سیم
 • اتصال دهنده: پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • نسخه‌ی بلوتوث: 4.1
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: ندارد
 • رادیو: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل شیائومی مدل MDZ-28-DE
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل شیائومی مدل MDZ-28-DE
 • نوع اتصال: بی‌سیم
 • اتصال دهنده: بلوتوث
 • نسخه‌ی بلوتوث: 4.2
 • ورودی کارت حافظه: ندارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: ندارد
 • میکروفون: دارد
 • رادیو: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل انرجایزر مدل BTS102
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل انرجایزر مدل BTS102
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صدا، پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: دارد
 • رادیو: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل شیائومی مدل XMYX03YM
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل شیائومی مدل XMYX03YM
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صدا، بلوتوث
 • نسخه‌ی بلوتوث: 4.2
 • ورودی کارت حافظه: ندارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تی اند جی مدل tg-163
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تی اند جی مدل tg-163
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • نسخه‌ی بلوتوث: 4.2
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: ندارد
 • رادیو: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تسکو مدل TS 2321
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تسکو مدل TS 2321
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صدا، پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: ندارد
 • رادیو: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل داس مدل SOUNDBOX PLUS
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل داس مدل SOUNDBOX PLUS
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صدا، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • نسخه‌ی بلوتوث: 4.2
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: ندارد
 • میکروفون: دارد
 • رادیو: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل وای سی دابیلیو مدلHDY-G11
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل وای سی دابیلیو مدلHDY-G11
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صدا، پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل مدل TG113
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل مدل TG113
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صدا، پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • نسخه‌ی بلوتوث: 4.0
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل جی-شیک مدل GS 1120
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل جی-شیک مدل GS 1120
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صدا، بلوتوث
 • نسخه‌ی بلوتوث: 3.0
 • ورودی کارت حافظه: ندارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: ندارد
 • میکروفون: ندارد
 • رادیو: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل مدل G2
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل مدل G2
 • نوع اتصال: بی‌سیم
 • اتصال دهنده: پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: دارد
 • رادیو: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل کینگ استار مدل KBS 300
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل کینگ استار مدل KBS 300
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صدا، پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • نسخه‌ی بلوتوث: 5.0
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: ندارد
 • رادیو: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل زیلوت مدل S32
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل زیلوت مدل S32
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صدا، پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • نسخه‌ی بلوتوث: 5.0
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: دارد
 • رادیو: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل جی بی ال مدل TG-113
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل جی بی ال مدل TG-113
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صدا، پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: دارد
 • رادیو: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل مدل GT-111
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل مدل GT-111
 • نوع اتصال: بی‌سیم
 • اتصال دهنده: پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • نسخه‌ی بلوتوث: 4.0
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: دارد
 • رادیو: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل اونتز مدل Angle 3 Plus
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل اونتز مدل Angle 3 Plus
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صدا، بلوتوث
 • نسخه‌ی بلوتوث: 4.2
 • ورودی کارت حافظه: ندارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: ندارد
 • میکروفون: دارد
 • رادیو: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تی اند جی مدل TG-183
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تی اند جی مدل TG-183
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صدا، پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • نسخه‌ی بلوتوث: 5.0
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: دارد
 • رادیو: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل مدل CHARGE 2 Plus           غیر اصل
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل مدل CHARGE 2 Plus غیر اصل
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صدا، پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تسکو مدل TS 2305
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل تسکو مدل TS 2305
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صدا، پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: ندارد
 • رادیو: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل جی بی ال مدل Partybox on the go
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل جی بی ال مدل Partybox on the go
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: بلوتوث
 • نسخه‌ی بلوتوث: 4.2
 • ورودی کارت حافظه: ندارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: دارد
 • رادیو: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل انکر مدل Flare Plus
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل انکر مدل Flare Plus
 • نوع اتصال: بی‌سیم و باسیم
 • اتصال دهنده: جک 3.5 میلی‌متری صدا، بلوتوث
 • نسخه‌ی بلوتوث: 4.2
 • ورودی کارت حافظه: ندارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل مدل P-11
اسپیکر بلوتوثی قابل حمل مدل P-11
 • نوع اتصال: بی‌سیم
 • اتصال دهنده: پورت USB، شیار کارت حافظه، بلوتوث
 • نسخه‌ی بلوتوث: 4.2
 • ورودی کارت حافظه: دارد
 • باتری: دارد
 • پورت USB: دارد
 • میکروفون: ندارد
 • رادیو: دارد
مشاهده در دیجی کالا

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید