انتخاب شلوارک مردانه ورزشی

انتخاب شلوارک ورزشی باید بر اساس فعالیت باشد اگر سن خاصی دارید ، شلوارک های ورزشی را به خاطر می آورید. اکثر بچه ها یک یا دو جفت از این شلوارک های آموزشی نوستالژیک را در کشوی خود داشتند ، باقی مانده از دبیرستان یا کالج ، یا شاید شلوارک های ورزشی تیمی آنها از روزهایی که در تیم فوتبال تفریحی خود بودند. اما مانند بسیاری از موارد ، تخصص وارد دنیای شلوارک های ورزشی شده است. در حال حاضر تقریباً برای هر فعالیتی شلوارک های ورزشی مردانه وجود دارد ، هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فرد برای بهینه سازی آنها برای انجام وظیفه هستند ، مانند قابلیت جذب رطوبت یا بندهای تقویت شده.

هزاران روش برای فعال ماندن و حفظ تناسب اندام وجود دارد. دویدن و دوچرخه سواری می تواند موتور هوازی شما را بسازد ، در حالی که تمرینات قدرتی ، یوگا و تمرینات تناوبی با شدت بالا می تواند باعث تقویت و تقویت عضلات و هسته شما شود ، به وضعیت بهتر بدن و مکانیک کمک کرده و بدن شما را در برابر اثرات پیری کمک کند. ورزش هایی مانند بسکتبال ، فوتبال یا گلف نیز فرصت های خوبی برای رقابت دوستانه و معاشرت ارائه می دهند.

شلوارک ورزشی مردانه مدل ADD01           غیر اصل
شلوارک ورزشی مردانه مدل ADD01 غیر اصل
182,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی، بندی
 • ویژگی‌های تخصصی: فرم دهی به بدن، قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا

در هر ورزشی که شرکت می کنید ، می خواهید مطمئن باشید که لباس ورزشی مناسبی برای استفاده بیشتر از تلاش خود تهیه کرده اید. لباسهای مناسب مناسب حرکت را برای شما آسان می کند و هنگام انجام این کار شما را راحت و خنک نگه می دارد.

وقتی مجموعه لباس ورزشی خود را جمع می کنید ، شلوارک های آموزشی که انتخاب می کنید بخش مهمی از معادله است.

شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل SH1906 BL
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل SH1906 BL
238,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا

عوامل مهم در نظر گرفتن شلوارک های ورزشی

همانطور که در ضرب المثل قدیمی آمده است ، “فرم از عملکرد پیروی می کند”. برش شلوارک های ورزشی مردان شما ، به ویژه مدت زمان کوتاه تمرین شما ، بستگی زیادی به الزامات فعالیتی که دنبال می کنید و ورزش خاص دارد. بیایید چند فاکتور را در نظر بگیریم که تعیین می کند طول شلوارک شما و چرا باید باشد.

شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل SH1906 BO
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل SH1906 BO
238,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی، بندی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا

تمریناتی که به تمرین هوازی مداوم نیاز دارند ، مانند دویدن یا فوتبال ، باید تا حد ممکن سبک باشد ، بنابراین طول های بلندتر نازک می تواند وزن را افزایش دهد و مانعی ایجاد کند ، به همین دلیل است که پرفروش ترین ها در این دسته سبک وزن و جذب کننده رطوبت هستند ، همچنین معروف است “درایو مناسب است.”
اگر فعالیت شما شامل حرکات زیادی مانند یوگا و کراس فیت است ، هنگام انجام فعالیت هایی مانند اسکوات و حرکات یوگا ، شلوارک هایی را می خواهید که پوشش دهند. شلوارهای فشرده در اینجا پرفروش ترین ها هستند ، چه در شلوارهای تمرینی مردانه و چه در شلوارک ها و شلوارهای زنانه مخصوصا به دلیل انعطاف پذیری که اکثر شلوارک های فشاری و لباس های فعال ارائه می دهند.

شلوارک ورزشی مردانه کد NIyeM41           غیر اصل
شلوارک ورزشی مردانه کد NIyeM41 غیر اصل
113,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: امکان خشک شدن سریع
مشاهده در دیجی کالا

اگر ایده شما برای تمرین متقابل شامل رفتن با پسران بعد از رفتن به سالن ورزشی است ، شلوارک هایی با لباس های محافظه کارانه انتخاب کنید که وقتی آنها را با یک چوگان معمولی یا سایر لباس های بیرونی ست کنید ، خوب به نظر برسند. حتی شلوارهای کت و شلوار می توانند با یک شلوار بدنسازی مردانه با کیفیت و استایل مناسب ظاهر خوبی داشته باشند.

اصول خرید شلوارک ورزشی

هنگام تعیین طول مناسب برای شلوارک های ورزشی ، عملکرد تنها بخشی از داستان است. ورزش های مختلف دارای سنت ها و ظاهر متفاوتی هستند ، بنابراین در حالی که هیچ چیزی نمی تواند مانع پوشیدن شلوارک بسکتبال به لینک های گلف شود ، متوجه خواهید شد که شلوارک های گلف واقعی در آن محیط بسیار موثرتر عمل می کند. بیایید برخی از ورزشهای رایج را بررسی کنیم و ببینیم چه طول هایی با کدام فعالیتها بهتر است.

شلوارک ورزشی مردانه کوتون مدل 0KAM01152NK
شلوارک ورزشی مردانه کوتون مدل 0KAM01152NK
579,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا

لباس ورزشی

چه یک دونده جدی باشید و چه یک دونده صبح یکشنبه ، یک شلوارک دویدن مردانه خوب می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. شلوارک های دونده از مواد مصنوعی سبک ساخته شده اند و اغلب دارای ویژگی های طراحی خاصی هستند ، مانند جیب های کلیدی مخفی در کمر و آسترهای داخلی که عملکرد و تنفس آنها را بهینه می کند.

در اجرای دوخت های کوتاه تنوع زیادی پیدا خواهید کرد ، اما اگر در مورد عملکرد جدی هستید ، کوتاه تر بهتر است. دوخت های 4 یا 6 اینچی آزادی حرکت زیادی را ارائه می دهند و وزن شلوارک را کاهش می دهند تا بتوانید بیشترین استفاده را از دویدن روزانه خود داشته باشید. اگر می خواهید کمی متواضع تر باشید ، می توانید با دوخت های طولانی تر بروید. یک روکش 8 یا 10 اینچی پوشش بیشتری به شما می دهد که وقتی هوا کمی سردتر شود ، می تواند خوب باشد.

شلوارک تمرین استقامتی

برای تمرین شدید با شدت بالا ، شلوارک کوتاه نمی خواهید که شما را خسته کند. اما ، اگر شلوارک شما خیلی کوتاه باشد ، ممکن است پوشش مورد نیاز شما (و اعضای دیگر شما) را ارائه ندهد.

شلوارک های باریک ساخته شده از پارچه های با عملکرد بالا فقط بلیطی برای تمرین روزانه شما هستند. توصیه ما: برای شلوارک های متقاطع به سراغ دوخت 10 اینچی بروید. این به قدری کوتاه است که سرعت شما را کم نمی کند ، اما به اندازه کافی طولانی است تا در حین بورپ ، تخته و کرانچ شما پوششی عالی داشته باشد.

یوگا

در حالی که وسایل یوگای زنانه ، مخصوصاً شلوارهای چسبان ، ظاهراً بازار نامحدودی دارند ، اما پیدا کردن لباس های یوگای خوش تیپ اگر مرد باشید سخت است. بنابراین ، به طور پیش فرض اغلب این است که هر جور شلوار و تی شرت پیراهنی را که به دست دارید بریزید.

البته این همیشه ایده آل نیست. شلوارک های کوتاه دویدن ممکن است شما را بیشتر از آنچه دوست دارید هنگام انجام سگ رو به پایین نشان دهید ، در حالی که شلوارک های بسکتبال بلندتر تمام آزادی حرکتی را که دوست دارید ارائه نمی دهد. بهترین شرط شما جایی بین دو حد است. به دنبال شلوارهایی با دوخت 8 تا 10 اینچی باشید و مطمئن شوید که مقداری اسپندکس یا سایر مواد کشسان را در خود جای داده اند تا بتوانید تمرکز خود را بر حرکت راحت در حالت خود قرار دهید نه نحوه چسبیدن شلوارک به شما. باز هم ، همانطور که گفته شد ، شلوارک های فشرده یک انتخاب بسیار محبوب هستند ، مخصوصا برای یوگی های بزرگ و بلند که ممکن است به چسبندگی بیشتری نیاز داشته باشند.

بسکتبال

طول های کوتاه بسکتبال بیشتر از بازار سهام شاهد صعود و سقوط بوده است. تعدادی فیلم قدیمی از جری وست و ویلت چمبرلین را ببینید و ممکن است از شلوارک های کوتاه ورزشی آنها سرخ شوید. به سرعت در اوایل دهه 2000 ، و شلوارک های گشاد آویزان زیر زانو ایده آل شلوارک مردانه بود ، نه تنها در لباس ورزشی مردان ، بلکه حتی در شلوارهای باربری و شلوار جین!

به نظر می رسد امروزه در مورد شلوارک های بسکتبال حدود 11 اینچ توافق شده است. شلوارک هایی که درست بالای زانو ختم می شوند ، پوشش خوب و آزادی حرکت را ترکیب می کنند. شما معمولاً شلوارک بسکتبال را با لباس زیر فشرده می زنید ، بنابراین سراغ شلوارهای بدون آستر داخلی بروید. همچنین ارزش آن را دارد که به دنبال یک بند کش خوب با انتهای محکم باشید ، زیرا بندهای کششی به دلیل ناپدید شدن در شستشو برای شلوارک مردانه به هر سبک مشهور هستند!

فوتبال

سبک وزن و تنفس دو صفت کلیدی است که هنگام خرید شلوارک فوتبال باید به دنبال آن باشید. شما نمی خواهید پارچه های سنگین و عرق شما را در زمان دویدن سریع برای توپ جلو نگه دارد.

هنگامی که در حال حرکت کامل در زمین هستید یا برای یک تکل می لغزید ، می خواهید مطمئن باشید که در زیر پوشانده شده اید. بنابراین ، لباس های کوتاه که با شلوارک دویدن پیدا خواهید کرد ایده آل نیستند. به همین ترتیب ، شلوارک های بسکتبال بسکتبال نیز می توانند سرعت شما را کاهش دهند. با گذشت زمان ، طول ایده آل شلوارک برای شلوارک های فوتبال تقریباً 7 اینچ تنظیم شده است ، اگرچه اگر کمی جستجو کنید ، می توانید گزینه های طولانی تر یا کوتاهتری پیدا کنید ، مخصوصاً در میان تازه واردان ، زیرا شلوارک های کوتاه تر به سبک می آیند.

پیاده روی

شلوارک های پیاده روی باید پوشش را برای محافظت از پاهای شما در برابر آفتاب و تکه های گاه و بیگاه ایجاد کنند و از آزادی حرکت بالایی برخوردار باشند ، به خصوص اگر با مسیرهای ناهموار و احتمال کمی تکان خوردن سنگ برخورد می کنید. هنگام خرید شلوارک مخصوص کوهنوردی به دنبال لوازم جانبی مانند پارچه های با دوام و جیب باشید. اگرچه شلوارهای بلند مدت طولانی برای کوهنوردی مورد استفاده قرار گرفته اند ، اما شلوارک های آموزشی مردان راه زیادی را طی کرده اند و می توانند عملکرد قابل مقایسه ای با آن جفت قدیمی شلوارک باربری کامو مورد اعتماد در پایین کشو شما داشته باشند.

بسیاری از شلوارک های مخصوص پیاده روی طول های اختیاری را ارائه می دهند. اگر بیشترین آزادی حرکت را می خواهید ، با یک ساعت کوتاه 8 اینچی بروید. اگر کمی پوشش بیشتر و محافظت از پوست می خواهید ، شلوارک هایی با نوارهای 10 یا 12 اینچی ببینید.

آموزش های قدرتی

این که آیا ایده شما در مورد تمرینات قدرتی HIIT یا پمپاژ آهن است ، شلوارک های ورزشی که می پوشید باید بتواند به شما این امکان را بدهد که با راحتی حرکت کنید و در عین حال هنگام پوشیدن مجموعه ای از اسکوات ، پوشش مورد نیاز خود را تامین کنید. از آنجا که احتمالاً می خواهید لباس زیر فشرده بپوشید ، از شلوارک با آستر داخلی خودداری کنید.

شلوارهای سبک وزن و تنفسی بخرید ، بعلاوه با یک تکه اسپندکس حرکت راحت را انجام دهید. شلوار ورزشی 301 ویلی کالیفرنیا یک مثال عالی است. و طول؟ برای ضربه زدن به نقطه شیرین به سراغ یک چوب 8 یا 10 اینچی بروید. این اجازه می دهد تا آزادی حرکت زیادی در مواقع دشوار ایجاد شود.

دوچرخه سواري

همه دوچرخه سواری با چوب لایکرا انجام نمی شود. اگر در مسیر دوچرخه سواری محلی یا دو پیست هستید ، شلوارک های معمولی تمرین مردانه گزینه خوبی است. آنها پوشش زیادی را ارائه می دهند و معمولاً جیب هایی برای نگهداری کلیدها و کیف پول شما فراهم می کنند.

برای به دست آوردن ترکیب مناسب عملکرد و کاربرد ، به دنبال شلوارهایی با دوخت 9 اینچی باشید و لوازم اضافی مانند یک درب قابل جابجایی و جیب های زیپ دار را نیز خریداری کنید.

گلف

شلوارک های گلف ممکن است تفاوت چندانی با شلوارک های معمولی معمولی شما نداشته باشند ، اما برای مقابله با برخی چالش های دور گلف طراحی شده اند. به دنبال شلوارک هایی باشید که با دوخت 10 اینچی بریده شده اند ، بنابراین با چوگان به خوبی ترکیب می شوند.

برخی از مشخصات و ویژگی های دیگر چطور؟ شلوارک گلف خوب باید از مخلوط های مصنوعی ساخته شود که رطوبت را جذب می کند و کشش را در پارچه و کمر ایجاد می کند. به دنبال جیب های مناسب برای نگه داشتن کارت امتیازی ، سه راهی و توپ اضافی خود باشید.آن روزهایی که برنامه شلوغی دارید چطور؟ با سگ قدم بزنید ، به ورزشگاه بروید ، سپس در کافی شاپ محلی توقف کنید – احتمالاً نمی خواهید سه جفت شلوارک متفاوت بپوشید.

لباس شما باید یک شلوارک خوب با یک پشت 10 اینچی باشد که از ترکیب مصنوعی ساخته شده و دارای جیب های مناسب است. پرفروش ترین 303 شلوارک رانلی کالیفرنیا یک مثال عالی است. یک شلوارک مناسب برای ورزش بسیار بیشتر از یک باشگاه ورزشی بهتر است!

طول راست شلوارک های ورزشی می تواند همه تفاوت ها را در جهان ایجاد کند
همانطور که دیدیم ، هنگام خرید مدل مناسب و طول مناسب شلوارک های مردانه ، موارد زیادی را باید در نظر گرفت.

شلوارک ورزشی مردانه با کیفیت بالا برای زمان شما در باشگاه بسیار مناسب است ، اما برای بسیاری از فعالیت های دیگر نیز عالی است. با طول مناسب ، آنها بسیار خوب کار می کنند و زیبا به نظر می رسند ، چه در باشگاه بدنسازی و چه در خارج از آن ، و جای تعجب نیست که چرا آنها پرفروش هستند. اگر با یک تاپ تیپ زیبا و یا حتی یک تی شرت زیبا همراه باشید ، متوجه خواهید شد که آنچه فکر می کردید فقط یک شلوارک تمرینی دیگر مردانه است می تواند بخشی جدایی ناپذیر از کمد لباس شما باشد ، چه در باشگاه بدنسازی و چه در خارج از آن.

 

 • نحوه نمایش محصول ها
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل SH1927
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل SH1927
382,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی، بندی
 • ویژگی‌های تخصصی: فرم دهی به بدن، قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه ویلسون مدل ریتا کد 1
شلوارک ورزشی مردانه ویلسون مدل ریتا کد 1
130,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: بندی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا، امکان خشک شدن سریع
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه بی فور ران مدل 210611009404
شلوارک ورزشی مردانه بی فور ران مدل 210611009404
309,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: کوتاه
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه بی فور ران مدل 210611-52
شلوارک ورزشی مردانه بی فور ران مدل 210611-52
309,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: کوتاه
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه ویلسون مدل ریتا کد 2
شلوارک ورزشی مردانه ویلسون مدل ریتا کد 2
130,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی، بندی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا، امکان خشک شدن سریع
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل SH1929 BW
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل SH1929 BW
256,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی، بندی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل SH1906 BL
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل SH1906 BL
238,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه بی فور ران مدل 210611-99
شلوارک ورزشی مردانه بی فور ران مدل 210611-99
309,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: کوتاه
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه کد 333           غیر اصل
شلوارک ورزشی مردانه کد 333 غیر اصل
98,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: فرم دهی به بدن، قابلیت گردش هوا، امکان خشک شدن سریع
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه بی فور ران مدل 210614-4159
شلوارک ورزشی مردانه بی فور ران مدل 210614-4159
399,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: کوتاه
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه مدل D-GYM
شلوارک ورزشی مردانه مدل D-GYM
90,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: بندی
 • ویژگی‌های تخصصی: فرم دهی به بدن، قابلیت گردش هوا، امکان خشک شدن سریع
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل SH1906 BR
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل SH1906 BR
238,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی، بندی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه کد 01 رنگ مشکی           غیر اصل
شلوارک ورزشی مردانه کد 01 رنگ مشکی غیر اصل
39,040 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: بندی
 • ویژگی‌های تخصصی: امکان خشک شدن سریع
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه لینینگ مدل AAPK353-7
شلوارک ورزشی مردانه لینینگ مدل AAPK353-7
588,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل Training Sport Shorts BBL
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل Training Sport Shorts BBL
246,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: زیر زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه لینینگ مدل AUSL001-1
شلوارک ورزشی مردانه لینینگ مدل AUSL001-1
1,176,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: کوتاه
 • نحوه بسته شدن: بندی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل SH1918 W
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل SH1918 W
184,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی، بندی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه کد NIbrM41           غیر اصل
شلوارک ورزشی مردانه کد NIbrM41 غیر اصل
113,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: امکان خشک شدن سریع
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه مل اند موژ مدل M06316-408
شلوارک ورزشی مردانه مل اند موژ مدل M06316-408
289,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه مدل G UA BKW- 2021           غیر اصل
شلوارک ورزشی مردانه مدل G UA BKW- 2021 غیر اصل
189,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا، امکان خشک شدن سریع
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل SH1906 BO
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل SH1906 BO
238,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی، بندی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه مل اند موژ مدل M06448-400
شلوارک ورزشی مردانه مل اند موژ مدل M06448-400
299,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا، امکان خشک شدن سریع
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه تکنیک پلاس 07 SH-111
شلوارک ورزشی مردانه تکنیک پلاس 07 SH-111
217,500 تومان
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل SH1906 BY
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل SH1906 BY
238,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی، بندی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه تکنیک پلاس 07 کد SH-128-ME-SE
شلوارک ورزشی مردانه تکنیک پلاس 07 کد SH-128-ME-SE
157,500 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی، بندی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه بی فور ران مدل 210613-90
شلوارک ورزشی مردانه بی فور ران مدل 210613-90
419,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: کوتاه
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: امکان خشک شدن سریع، قابلیت گردش هوا
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه بی فور ران مدل 210614-5916
شلوارک ورزشی مردانه بی فور ران مدل 210614-5916
399,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: کوتاه
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه بی فور ران مدل 210611-45
شلوارک ورزشی مردانه بی فور ران مدل 210611-45
309,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: کوتاه
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه بی فور ران مدل 210611-01
شلوارک ورزشی مردانه بی فور ران مدل 210611-01
309,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: کوتاه
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل SH1926 B
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل SH1926 B
169,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی، بندی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه کد NIyeM41           غیر اصل
شلوارک ورزشی مردانه کد NIyeM41 غیر اصل
113,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: امکان خشک شدن سریع
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل SH1918 Gr
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل SH1918 Gr
184,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی، بندی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه کد NInbM41           غیر اصل
شلوارک ورزشی مردانه کد NInbM41 غیر اصل
113,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: امکان خشک شدن سریع
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه پانیل مدل 4553BK
شلوارک ورزشی مردانه پانیل مدل 4553BK
227,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: زیر زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: فرم دهی به بدن، قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک دوچرخه سواری مدل 202           غیر اصل
شلوارک دوچرخه سواری مدل 202 غیر اصل
250,000 تومان
این محصول توسط تولید کننده اصلی (برند) تولید نشده است
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه مدل D-GYMI           غیر اصل
شلوارک ورزشی مردانه مدل D-GYMI غیر اصل
98,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: فرم دهی به بدن، قابلیت گردش هوا، امکان خشک شدن سریع
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه مدل NCHRKH           غیر اصل
شلوارک ورزشی مردانه مدل NCHRKH غیر اصل
290,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: ضد آب، امکان خشک شدن سریع
 • کشور تولید کننده: چین
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه تکنیک پلاس 07 کد SH-128-ME-FO
شلوارک ورزشی مردانه تکنیک پلاس 07 کد SH-128-ME-FO
157,500 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی، بندی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه تکنیک پلاس 07 کد SH-128-SO-GH
شلوارک ورزشی مردانه تکنیک پلاس 07 کد SH-128-SO-GH
157,500 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی، بندی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه جامه پوش آرا مدل 4151009305-59
شلوارک ورزشی مردانه جامه پوش آرا مدل 4151009305-59
239,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: کوتاه
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه کد NIgyM41           غیر اصل
شلوارک ورزشی مردانه کد NIgyM41 غیر اصل
113,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: امکان خشک شدن سریع
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل Training Sport Shorts BR
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل Training Sport Shorts BR
246,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: زیر زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه کوتون مدل 0KAM01152NK
شلوارک ورزشی مردانه کوتون مدل 0KAM01152NK
579,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه مدل 2701           غیر اصل
شلوارک ورزشی مردانه مدل 2701 غیر اصل
63,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: فرم دهی به بدن
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل shorts Simplex Black
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل shorts Simplex Black
323,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل SH1918 R
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل SH1918 R
184,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی، بندی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه تکنیک پلاس 07 مدل SH117
شلوارک ورزشی مردانه تکنیک پلاس 07 مدل SH117
360,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: زیر زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی، بندی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل SH1918 BL
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل SH1918 BL
184,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی، بندی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه بی فور ران مدل 210611-90
شلوارک ورزشی مردانه بی فور ران مدل 210611-90
309,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: کوتاه
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه کد NIreM41           غیر اصل
شلوارک ورزشی مردانه کد NIreM41 غیر اصل
129,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: امکان خشک شدن سریع
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه بی فور ران مدل 210611-72
شلوارک ورزشی مردانه بی فور ران مدل 210611-72
309,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: کوتاه
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه نیو بالانس کد MS831374CTR
شلوارک ورزشی مردانه نیو بالانس کد MS831374CTR
399,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی، بندی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا، امکان خشک شدن سریع
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه بی فور ران مدل 210612-93
شلوارک ورزشی مردانه بی فور ران مدل 210612-93
419,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: کوتاه
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل SH1927 BL
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل SH1927 BL
382,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی، بندی
 • ویژگی‌های تخصصی: فرم دهی به بدن، قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه مدل NIMSH           غیر اصل
شلوارک ورزشی مردانه مدل NIMSH غیر اصل
590,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: امکان خشک شدن سریع، ضد آب
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه کچوا کد 742
شلوارک ورزشی مردانه کچوا کد 742
190,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی، دکمه، زیپ
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا، امکان خشک شدن سریع
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه کلمبیا مدل AM0145-344
شلوارک ورزشی مردانه کلمبیا مدل AM0145-344
2,099,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: آنتی باکتریال، امکان خشک شدن سریع
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل SH1925 NB
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل SH1925 NB
169,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی، بندی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه بی فور ران مدل 210612-79
شلوارک ورزشی مردانه بی فور ران مدل 210612-79
419,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: کوتاه
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه بی فور ران مدل 210614-8452
شلوارک ورزشی مردانه بی فور ران مدل 210614-8452
399,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: کوتاه
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه کد NK           غیر اصل
شلوارک ورزشی مردانه کد NK غیر اصل
48,500 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: بندی
 • ویژگی‌های تخصصی: امکان خشک شدن سریع
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل SH1925 GrB
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل SH1925 GrB
169,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی، بندی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه مل اند موژ کد M06297-402
شلوارک ورزشی مردانه مل اند موژ کد M06297-402
349,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: فرم دهی به بدن
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه بی فور ران مدل 210614-5954
شلوارک ورزشی مردانه بی فور ران مدل 210614-5954
399,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: کوتاه
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه جامه پوش آرا مدل 4151009305-92
شلوارک ورزشی مردانه جامه پوش آرا مدل 4151009305-92
239,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: کوتاه
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک مردانه تکنیک پلاس 07 مدل SH-122
شلوارک مردانه تکنیک پلاس 07 مدل SH-122
187,500 تومان
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه مدل ADD01           غیر اصل
شلوارک ورزشی مردانه مدل ADD01 غیر اصل
182,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی، بندی
 • ویژگی‌های تخصصی: فرم دهی به بدن، قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه جامه پوش آرا مدل 4151009317-99
شلوارک ورزشی مردانه جامه پوش آرا مدل 4151009317-99
251,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: کوتاه
 • نحوه بسته شدن: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل shorts Simplex Gray
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل shorts Simplex Gray
323,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل SH1919 GR
شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل SH1919 GR
230,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: زیر زانو
 • نحوه بسته شدن: کشی، بندی
 • ویژگی‌های تخصصی: قابلیت گردش هوا
مشاهده در دیجی کالا

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید