خربد کفش چرم مردانه

کفش های مجلسی چرمی انتخاب ایده آل هستند. چرم صاف خواهد بود اما خیلی هم صاف نیست و ممکن است براق باشد اما برای دیدن بازتاب شما آنقدر کافی نیست. مراقب کفش هایی باشید که خیلی براق به نظر می رسند و ظاهری پلاستیکی دارند. اینها به احتمال زیاد چرم اصل نیستند ، بنابراین از آنها اجتناب کنید.
لازم نیست کفش چرمی انتخاب کنید ، اما چرم بیشتر دوام می آورد و با لباس های مجلسی بهتر کار می کند.
لازم نیست چرم را با سایر قطعات چرمی که پوشیده اید مطابقت دهید.

کفش هایی با انگشت متوسط شکل انتخاب کنید. کفش های مجلسی از انگشتان چهارگوش گرفته تا انگشتان باریک نوک دار هستند ، اما هیچ کدام بهترین گزینه شما نیستند. به دنبال انگشتی باشید که تعادل بین مربع و نوک تیز را برقرار کند. این شکل انگشتان پا بیشتر با لباس متناسب است و در کل ظاهر بهتری دارد.
هیچ شکل دقیقی وجود ندارد که همیشه درست باشد. بیشتر به دنبال چیزی است که بین این دو حالت متعادل به نظر برسد.

کفش چرم مهاجر مردانه مدل M11m
کفش چرم مهاجر مردانه مدل M11m
250,000 تومان
 • جنس زیره: ترموپلاستیک
مشاهده در دیجی کالا

انتخاب کفش های مجلسی مردانه

کفش هایی با پاشنه بلندتر از یک اینچ انتخاب کنید. کفش های مجلسی دارای ارتفاع پاشنه های متفاوتی هستند و بین فاصله بسیار بلند و درست آن خط باریکی وجود دارد. علامت یک اینچ یا کمی پایین تر ، همان چیزی است که باید برای آن عکس بگیرید. در غیر این صورت ، به نظر می رسد که کفش با پاشنه بلند پوشیده اید و ظاهر کلی شما را از بین می برد.
اکثر کفش های پاشنه دار دارای پاشنه هستند ، اما برخی از آنها ممکن است فاقد پاشنه باشند. کفش های تخت در محیط های معمولی مناسب هستند ، اما لباس های رسمی یا حرفه ای باید پاشنه داشته باشند.

کفش مردانه پارینه چرم کد SHO196
کفش مردانه پارینه چرم کد SHO196
736,000 تومان
 • جنس زیره: پلی اورتان
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
 • ویژگی‌های تخصصی کفش: مقاوم در برابر سایش، پد محافظت از پا
 • کفی: قابلیت ارتجاعی
مشاهده در دیجی کالا

برای تنظیمات رسمی یا تجاری حرفه ای به کفش چسب بزنید. هنگام انتخاب کفش مجلسی برای محل کار یا مراسم رسمی ، استفاده از توری ضروری است. کفش های توری معمولی شامل اکثر آکسفوردها و دربی ها است. لغزش روی کفش ممکن است راحت تر باشد ، اما کفش های بند دار بسیار حرفه ای تر به نظر می رسند.

سایز کفش

اندازه‌گیری بسیار دقیق سایز پا
اندازه‌گیری سایز پا باید با دقت زیادی انجام شود؛ زیرا گشادی و یا تنگی کفش باعث می‌شود تا احساس راحتی را از دست بدهید. در صورتی که کفش مقدار ناچیزی گشاد باشد، می‌توان با استفاده از کفی مشکل را حل کرد. ولی برای کفش‌های تنگ هیچ راه حلی وجود ندارد.

کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO166
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO166
1,216,000 تومان
 • جنس زیره: مواد مصنوعی
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
مشاهده در دیجی کالا

اندازه‌گیری هر دو پا
برای اینکه سایز پا و کفش دقیق باشد، لازم است هر دو پا را اندازه بگیرید؛ زیرا معمولاً یکی از پاها بزرگ‌تر از پای دیگر است.

کفش مردانه پارینه چرم کد SHO196
کفش مردانه پارینه چرم کد SHO196
736,000 تومان
 • جنس زیره: پلی اورتان
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
 • ویژگی‌های تخصصی کفش: مقاوم در برابر سایش، پد محافظت از پا، کفی طبی
 • کفی: قابلیت ارتجاعی، طبی
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا

با وجود انواع مختلفی از کفش های پیاده روی ، و ویژگی های متنوع برای انتخاب ، مهم است که قبل از انتخاب کفش های خود بدانید که این به چه معناست. داشتن کفش های مناسب برای ماجراجویی شما باعث می شود تا سالها براحتی پیاده روی نمایید.

کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO213
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO213
848,000 تومان
 • جنس زیره: لاستیک
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
 • کفی: قابلیت ارتجاعی، طبی
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا

این فقط در مورد داشتن کفش های مناسب نیست ، هر چند: تناسب مناسب ضروری است. برای نصب بوت رایگان خود با یکی از کارشناسان فروشگاه ما از فروشگاه ما دیدن کنید.

کفش مردانه چرم جنس زیرهنحوه بسته شدن کفشویژگی‌های تخصصی کفشکفی
کفش مردانه چرم آرا مدل sh026 ghمیکرولایت
بندی

بدون ویژگی خاص
ساده
کفش مردانه چرم طبیعی مدل بی بند کد 14
ترموپلاستیک
یکسرهمقاوم در برابر سایشساده
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO169میکرولایتسگکیمقاوم در برابر سایشبا استحکام بالا
کفش مردانه شهر چرم مدل 400003
لاستیک
بندیمقاوم در برابر سایشبا استحکام بالا
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO213
لاستیک

بندی
طبیبا استحکام بالا
کفش مردانه پارینه چرم کد SHO192پلی اورتانکشیپد محافظت از پا، کفی طبیطبی

کفش های پیاده روی با توجه به محیط خاصی ساخته می شوند. ویژگی هایی مانند سفتی کف پا یا ارتفاع مچ پا بسته به زمین و شرایطی که در آن قرار دارید متفاوت خواهد بود.

کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO169
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO169
1,216,000 تومان
 • جنس زیره: میکرولایت
 • نحوه بسته شدن کفش: سگکی
 • ویژگی‌های تخصصی کفش: مقاوم در برابر سایش
مشاهده در دیجی کالا

به عنوان مثال ، اگر قصد دارید به مسیرهای خوب و قابل پیش بینی بروید ، می توانید به سراغ یک کفش یا کفش سبک وزن با انعطاف پذیری مناسب بروید. در زمین های کم چالش ، انعطاف پذیری خوب است زیرا به حرکت طبیعی پای شما کمک می کند و می تواند به راحتی شما را در سفرهای طولانی تر کمک کند.

کفش مردانه چرم بارز مدل DK57
کفش مردانه چرم بارز مدل DK57
1,780,000 تومان
 • جنس زیره: ترمو
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
 • ویژگی‌های تخصصی کفش: مقاوم در برابر سایش، کفی طبی، کاهش فشارهای وارده
 • کفی: ساده، طبی
 • ارتفاع پاشنه: سه سانتی‌متر
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا

با این حال ، اگر قصد دارید در زمین ناهموار یا بسیار شیب دار حرکت کنید ، به یک کفش سفت تر با پشتیبانی خوب مچ پا نیاز خواهید داشت. کفی های سفت تر ، پلت فرم ثابتی برای ایستادن در اختیار شما قرار می دهد و برش بالاتری از مچ پای شما پشتیبانی می کند.

کفش مردانه چرم مشهد مدل J6117001
کفش مردانه چرم مشهد مدل J6117001
1,829,000 تومان
 • جنس زیره: لاستیک
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
 • ویژگی‌های تخصصی کفش: کفی طبی
 • کفی: طبی
 • ارتفاع پاشنه: دو سانتی‌متر
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا

سایز کفش در کشورهای مختلف چگونه است؟
معمولاً سایز کشورهای اروپایی، انگلیسی و آمریکایی شامل انواع مختلف سایزبندی‌ها می‌شود. در این قسمت به بررسی سایز بر اساس جنسیت و در کشورهای مختلف می‌پردازیم. در این صورت می‌توانید با تبدیل سایز کفش سایر کشورها به ایرانی از جمله سایز کفش آمریکایی به ایران، انتخاب درستی داشته باشید.

 

مقاله پیشنهادی : سشوار برقی

 

اندازه کفش زنانه

US EURO UK INCHES CM
۴ ۳۵ ۲ ۸٫۱۸۷۵″ ۲۰٫۸
۴٫۵ ۳۵ ۲٫۵ ۸٫۳۷۵″ ۲۱٫۳
۵ ۳۵-۳۶ ۳ ۸٫۵″ ۲۱٫۶
۵٫۵ ۳۶ ۳٫۵ ۸٫۷۵″ ۲۲٫۲
۶ ۳۶-۳۷ ۴ ۸٫۸۷۵″ ۲۲٫۵
۶٫۵ ۳۷ ۴٫۵ ۹٫۰۶۲۵″ ۲۳
۷ ۳۷-۳۸ ۵ ۹٫۲۵″ ۲۳٫۵
۷٫۵ ۳۸ ۵٫۵ ۹٫۳۷۵″ ۲۳٫۸
۸ ۳۸-۳۹ ۶ ۹٫۵″ ۲۴٫۱
۸٫۵ ۳۹ ۶٫۵ ۹٫۶۸۷۵″ ۲۴٫۶
۹ ۳۹-۴۰ ۷ ۹٫۸۷۵″ ۲۵٫۱
۹٫۵ ۴۰ ۷٫۵ ۱۰″ ۲۵٫۴
۱۰ ۴۰-۴۱ ۸ ۱۰٫۱۸۷۵″ ۲۵٫۹
۱۰٫۵ ۴۱ ۸٫۵ ۱۰٫۳۱۲۵″ ۲۶٫۲
۱۱ ۴۱-۴۲ ۹ ۱۰٫۵″ ۲۶٫۷
۱۱٫۵ ۴۲ ۹٫۵ ۱۰٫۶۸۷۵″ ۲۷٫۱
۱۲ ۴۲-۴۳ ۱۰ ۱۰٫۸۷۵″ ۲۷٫۶
۱۳ ۴۴ ۱۰٫۵ ۱۱″ ۲۷٫۹
۱۴ ۴۵-۴۶ ۱۱ ۱۱٫۲۵″
۲۸٫۶

اندازه کفش مردانه

US EURO UK INCHES CM
۶ ۳۹ ۵٫۵ ۹٫۲۵″ ۲۳٫۵
۶٫۵ ۳۹ ۶ ۹٫۵″ ۲۴٫۱
۷ ۴۰ ۶٫۵ ۹٫۶۲۵″ ۲۴٫۴
۷٫۵ ۴۰-۴۱ ۷ ۹٫۷۵″ ۲۴٫۸
۸ ۴۱ ۷٫۵ ۹٫۹۳۷۵″ ۲۵٫۴
۸٫۵ ۴۱-۴۲ ۸ ۱۰٫۱۲۵″ ۲۵٫۷
۹ ۴۲ ۸٫۵ ۱۰٫۲۵″ ۲۶
۹٫۵ ۴۲-۴۳ ۹ ۱۰٫۴۳۷۵″ ۲۶٫۷
۱۰ ۴۳ ۹٫۵ ۱۰٫۵۶۲۵″ ۲۷
۱۰٫۵ ۴۳-۴۴ ۱۰ ۱۰٫۷۵″ ۲۷٫۳
۱۱ ۴۴ ۱۰٫۵ ۱۰٫۹۳۷۵″ ۲۷٫۹
۱۱٫۵ ۴۴-۴۵ ۱۱ ۱۱٫۱۲۵″ ۲۸٫۳
۱۲ ۴۵ ۱۱٫۵ ۱۱٫۲۵″ ۲۸٫۶
۱۳ ۴۶ ۱۲٫۵ ۱۱٫۵۶۲۵″ ۲۹٫۴
۱۴ ۴۷ ۱۳٫۵ ۱۱٫۸۷۵″ ۳۰٫۲
۱۵ ۴۸ ۱۴٫۵ ۱۲٫۱۸۷۵″ ۳۱
۱۶ ۴۹ ۱۵٫۵ ۱۲٫۵″ ۳۱٫۸
۱۷ ۵۰ ۱۶ ۱۳ ۳۳
۱۸ ۵۱ ۱۶٫۵ ۱۳٫۲۵ ۳۳٫۷

 

البته ، پیاده روی چشم اندازهای مختلفی را در بر می گیرد و اکثر مردم جایی در وسط این مقیاس قرار خواهند گرفت ، بنابراین با احتیاط اشتباه کنید تا مطمئن شوید که در معرض دید شما قرار نگرفته است.

ضد آب بودن کفش پیاده روی

اغلب کفش ها دارای غشای ضد آب هستند ، که نه تنها برای ضد آب شدن کفش های شما مفید است بلکه به شما اجازه می دهد بدون مشکل در ماجراهای خود از رودخانه ها عبور کنید. اما ، برای جلوگیری از خیس شدن پاها ، فقط نمی خواهید رطوبت را دور نگه دارید بلکه کفش شما باید رطوبت را بیرون هدایت کند ، در غیر این صورت کفش های شما مملو از عرق و مرطوب خواهد بود.

 

به عبارت دیگر ، برای تنفس به کفش های خود نیاز دارید. کفش های پیاده روی GORE-TEX® به ویژه در خروج بخار عرق بسیار خوب عمل می کند ، اما غشاهای مختلف و موثر ضد آب برای همه مناسب است.

 

یکی دیگر از کارهایی که می توانید برای جلوگیری از خیس شدن انجام دهید این است که از گتر استفاده کنید: یک کاف ضد آب که از بالای بوت شما عبور کرده و در اطراف ساق پای شما محکم می شود. این امر به شما کمک می کند تا هنگام عبور از میان باران ، برف یا چمن مرطوب ، آب به داخل کفش شما نریزد. آنها همچنین به ویژه هنگام راه رفتن روی چوب لبه یا شن های شل مفید هستند ، زیرا این نوع زمین می تواند به کفش شما بخورد.

کفش پیاده روی چرم یا مصنوعی؟

به لطف پیشرفت در مواد ، تفاوت بین کفش های چرمی و مصنوعی به طور فزاینده ای کوچک است. در گذشته می توان گفت که کفش های چرمی از دوام بیشتری برخوردار بوده و مراقبت از آنها آسان تر است ، در حالی که کفش های مصنوعی سبک تر بوده و نیاز به “شکستن” کمتری ندارند.

با این حال ، امروزه این تفاوت ها کمتر آشکار است ، بنابراین مهمترین بخش تصمیم شما باید مناسب باشد. اگر آنها به درستی مناسب باشند ، این بهترین مکان برای شروع است.

تناسب کفش پیاده روی

هنگام انتخاب کفش های پیاده روی ، تناسب مناسب کاملاً ضروری است. تناسب کفش پیاده روی فقط به اندازه پاهای شما نیست – شکل نیز یک نکته مهم است ، از عرض پاشنه تا انعطاف پذیری انگشتان پا. برای بررسی تناسب یک جفت کفش یا کفش که در خانه دارید ، می توانید از راهنمای نصب بوت ما پیروی کنید.

مقاله پیشنهادی : ریش تراش برقی

با توجه به متغیرهای زیادی که باید در نظر گرفته شود ، ما همیشه یک سرویس نصب بوت رایگان در فروشگاه را با متخصصان خود توصیه می کنیم. این شامل اندازه گیری دقیق و صحبت کردن در مورد نیازهای شما برای پیدا کردن کفش های مناسب برای ماجراهای شما است.

در حالی که در حال آماده شدن برای پیاده روی هستید ، حتماً جوراب خود را نیز بررسی کنید. جوراب مناسب ، با روکش مناسب ، عایق ، فتیله و کشش ، می تواند تفاوت زیادی در احساس کفش های شما ایجاد کند.

آناتومی یک کفش پیاده روی

در اینجا یک مرور سریع از قطعات تشکیل دهنده کفش پیاده روی وجود دارد.

زیر کفش

1. زیره لاستیکی چسبندگی را فراهم می کند. شاخه های عمیق به داخل زمین فرو می روند و ترکیبات لاستیکی با اصطکاک زیاد به شما کمک می کند از لغزش روی سنگ های صاف جلوگیری کنید.

زیر کفی

2. زیر کفی در قسمت داخلی کفش مدفون شده است تا میزان صافی آن را تأمین کند. این قالب سفت کننده از کامپوزیت های مختلف ساخته شده است ، اگر قصد دارید روی لبه های کوچک و سنگی بایستید یا درهم بزنید ، باید واقعا سفت باشد ، اما اگر فقط برای پیاده روی باشد می تواند انعطاف پذیرتر باشد. هنگام انتخاب کفش ، آنها را با دست خم کنید تا انعطاف پذیری را بررسی کنید.

 

3. یک کفی پا یا کفی برای شما بالشتک فراهم می کند تا مستقیماً روی زیره سخت سخت نایستید. کفی معمولاً قابل جابجایی است و بسیاری از افرادی که ممکن است مشکلاتی در قوس خود داشته باشند ، به عنوان مثال ، ترجیح می دهند آن را با یک پای مخصوص تر جایگزین کنند.

داخل کفش

4. یک روکش چرمی نرم یا پارچه فتیله ای باعث راحتی داخل صندوق می شود و همچنین از غشاء در برابر خاک و سایش محافظت می کند.

 

5- کفی معمولاً به قسمت های دیگر و بخش بالا متصل می شود تا آب و بقایای داخل کفش به بیرون هدایت شود. هنگام نصب مطمئن شوید که کفی به درستی تراز شده است ، بدون هیچ نقطه فشار یا چین خوردگی.

 

۶.بخش بالای کفش به دور مچ پای شما می پیچد. کاف باید از داخل نرم باشد ، اما سفتی کلی آن بستگی به سبک کفش دارد. کفش های ورزشی باید دارای یک دست بلند و محکم باشند ، در حالی که سبک های راحت تر می توانند در همه جا کمی انعطاف پذیرتر باشند.

بخش بیرونی

7. جعبه انگشتان پا و پیشخوان پاشنه پا ، مانند زیره میانی ، در محل دفن شده اند. آنها بین آستر و قسمت بیرونی نشسته اند و شکل و ساختار را در جلو و عقب کفش ارائه می دهند. اندازه و شکل آنها بین مارک ها و سبک ها متفاوت است ، بنابراین حتماً چند گزینه را امتحان کنید.

 

8. رند یک تقویت کننده لاستیکی در اطراف لبه کفش است تا از ساییدگی محافظت کرده و از دوخت بین زیره و رویه محافظت کند. همه کفش ها این ویژگی را ندارند ، زیرا این ویژگی عمدتا برای کفش های سخت تر و فنی تر است.

 

9. در یک کفش پیاده روی ، قلاب ها ، چشمان محکم و روکش های محکمی برای بندها پیدا می کنید که از تناسب ایمن و قابل تنظیم اطمینان می دهد.

 

برای بهترین تنوع ، یک جفت کفش مشکی انتخاب کنید. رنگ مشکی تقریباً با هر رنگی همراه است ، به جز قهوه ای. اگر کمد لباس شما شامل کت و شلوارهایی است که بیشتر مشکی ، خاکستری یا آبی هستند ، کفش های مشکی با بهترین ها مطابقت دارند. کفش های مشکی همچنین می توانند با شلوار خاکی یا حتی شلوار جین کار کنند.
اگر فقط می توانید یک جفت کفش بخرید ، مشکی انتخاب کنید مگر اینکه کت و شلوار شما فقط قهوه ای یا برنزه باشد.
برای جفت کفشی که بیشتر اوقات می پوشید ، به دنبال یک سطح صاف و تا حدودی براق باشید. داشتن یک جفت کفش جیر در مجموعه شما خوب است ، اما نه به عنوان جفت اصلی شما.

رنگ کفش چرم

یک جفت کفش قهوه ای برای پشتیبان گیری و تنوع انتخاب کنید. کفش های قهوه ای هنوز کفش های مجلسی هستند ، اما باید با دقت بیشتری با آنها هماهنگ شود. کت و شلوارهای قهوه ای و مایل به قهوه ای با کفش های قهوه ای بهتر به نظر می رسند ، اگرچه سایه های بسیار متنوعی وجود دارد. به این نکته توجه کنید که آیا کفش های قهوه ای که انتخاب می کنید با لباس های قهوه ای که می پوشید مطابقت دارد یا خیر.

به دنبال کفش هایی باشید که تنها یک رنگ قهوه ای دارند تا راحت تر با لباس های شما هماهنگ شوند.
بعد از ظهر یا عصر کفش بپوشید. پاهای شما حداقل کمی در طول روز متورم می شود ، بنابراین صبح اول وقت کفش را امتحان نکنید. اگر کفش هایی را می خرید که قبل از تورم پاها کاملاً مناسب هستند ، ممکن است کفش با گذشت روز احساس تنگی کند. تناسب تنگ با پاهای کمی متورم با اندازه طبیعی پاهای شما سست تر خواهد بود.
شما نمی خواهید پاهایتان زخم و عرق کند. به اندازه کافی پیاده روی کنید تا پاهای شما به اندازه کمی بزرگتر باز شوند.

جورابی را که می پوشید با کفش های مجلسی بپوشید. شما می خواهید کفش های مجلسی شما از تناسب مناسبی برخوردار باشند. اگر هنگام خرید کفش جوراب های ضخیم می پوشید و جوراب های نازک را بعداً احساس می کنید ، کفش ها گشاد می شوند. هنگام انتخاب کفش مجلسی ، جورابی را بپوشید که بیشتر اوقات با آن کفش می پوشید.
بهتر است جوراب های کمی ضخیم تر بپوشید تا جوراب های خیلی نازک. با استفاده از جوراب های ضخیم تر کفش را مطمئن می کنید که کمی فضای اضافی خواهید داشت.

هنگامی که برای اولین بار آن را امتحان می کنید ، یک جفت کفش بخرید. کفش های چرمی تا حد زیادی کشیده نخواهند شد ، بنابراین نمی توانید هنگام پوشیدن آنها را شکسته کنید. اگر هنگام پوشیدن کفش احساس می کنید خیلی تنگ است ، همیشه خیلی تنگ خواهد بود. فقط هنگام خرید کفش های مناسب را انتخاب کنید. [11]
قدم زدن در کفش به پاهای شما کمک می کند تا با نحوه قرار گرفتن آنها عادت کنند ، اما اگر هنگام پوشیدن آنها پاهای شما ناراحت کننده باشد ، ممکن است ناراحت کننده باقی بمانند.
با کفش ها قدم بزنید تا احساس آنها را ببینید. وقتی جفتی را که دوست دارید پیدا کردید ، هر دو کفش را بپوشید و کمی دور بزنید. برای احساس کفش ، کف را آرام کنید. چند بار مسیر ده پا را به عقب و جلو طی کنید. طبق معمول راه بروید. قدم خود را به خاطر کفش تغییر ندهید.
اگر نمی توانید کفش را امتحان کنید و در آن قدم بزنید ، کفش نخرید. در صورتی که کفش ها را نپوشید به هیچ وجه نمی توانید بدانید که کفش چگونه برای شما مناسب است.

هنگام سفارش آنلاین دو سایز بخرید. اگر نمی توانید به فروشگاه بروید و کفش را امتحان کنید ، خرید دو اندازه مختلف برای اطمینان از مناسب بودن یکی از آنها مفید است. مشکل تصمیم گیری در مورد خرید یک سایز بزرگتر از حد معمول یا سایز کوچکتر است. هنگام سفارش ، حتماً اندازه پای خود را از نزدیک بدانید.
این بدیهی است که هزینه بیشتری خواهد داشت ، بنابراین هنگام سفارش به این نکته توجه کنید. خرید کفش های مجلسی در مغازه باعث می شود که کفش مناسب را راحت تر خریداری کنید ، مگر اینکه کمی خرج شده باشید.

 

 • نحوه نمایش محصول ها
کفش چرم مردانه مهاجر مدل M30m
کفش چرم مردانه مهاجر مدل M30m
290,000 تومان
 • جنس زیره: پلی اورتان
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه چرم آرا مدل sh026 کد ms
کفش مردانه چرم آرا مدل sh026 کد ms
2,660,000 تومان
 • جنس زیره: میکرولایت
 • نحوه بسته شدن کفش: سگکی
 • ویژگی‌های تخصصی کفش: قابلیت گردش هوا
 • کفی: ساده، قابلیت ارتجاعی
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه چرم آرا مدل sh024 کد a
کفش مردانه چرم آرا مدل sh024 کد a
2,660,000 تومان
 • جنس زیره: میکرولایت
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
 • ویژگی‌های تخصصی کفش: مقاوم در برابر سایش
 • کفی: قابلیت ارتجاعی
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه چرم آرا مدل sh020
کفش مردانه چرم آرا مدل sh020
2,650,000 تومان
 • جنس زیره: ترمولایت
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
 • ویژگی‌های تخصصی کفش: مقاوم در برابر سایش
 • کفی: قابلیت ارتجاعی
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کفش چرم مردانه مدل T001
کفش چرم مردانه مدل T001
330,000 تومان
 • جنس زیره: پلی اورتان
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
 • ویژگی‌های تخصصی کفش: مقاوم در برابر سایش، قابلیت گردش هوا، ضد آب
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه چرم طبیعی ژست مدل 2012
کفش مردانه چرم طبیعی ژست مدل 2012
664,000 تومان
 • جنس زیره: پلی اورتان
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
 • ویژگی‌های تخصصی کفش: قابلیت گردش هوا، پد محافظت از پا، کفی طبی
 • کفی: قابلیت گردش هوا، قابلیت ارتجاعی
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه چرم آرا مدلsh027 کد m
کفش مردانه چرم آرا مدلsh027 کد m
2,660,000 تومان
 • جنس زیره: میکرولایت
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه چرم آرا مدل sh026 gh
کفش مردانه چرم آرا مدل sh026 gh
2,660,000 تومان
 • جنس زیره: میکرولایت
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
 • ویژگی‌های تخصصی کفش: بدون ویژگی خاص
 • کفی: ساده
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه چرم طبیعی ژاو مدل 1181
کفش مردانه چرم طبیعی ژاو مدل 1181
570,000 تومان
 • جنس زیره: مواد مصنوعی
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO177
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO177
658,000 تومان
 • جنس زیره: ترمولایت
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
 • ویژگی‌های تخصصی کفش: مقاوم در برابر سایش
 • کفی: ساده
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه چرم طبیعی مدل بی بند کد 14
کفش مردانه چرم طبیعی مدل بی بند کد 14
530,000 تومان
 • جنس زیره: ترموپلاستیک
 • نحوه بسته شدن کفش: یکسره
 • ویژگی‌های تخصصی کفش: مقاوم در برابر سایش
 • کفی: ساده
مشاهده در دیجی کالا
کفش چرم مردانه مدل M13gh
کفش چرم مردانه مدل M13gh
430,000 تومان
 • جنس زیره: پلی اورتان
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه پارینه چرم مدل sho235
کفش مردانه پارینه چرم مدل sho235
661,000 تومان
 • جنس زیره: ترمولایت
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO205
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO205
736,000 تومان
 • جنس زیره: پلی اورتان
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
 • ویژگی‌های تخصصی کفش: مقاوم در برابر سایش
 • کفی: قابلیت ارتجاعی
مشاهده در دیجی کالا
کفش چرم مهاجر مردانه مدل M5gh
کفش چرم مهاجر مردانه مدل M5gh
560,000 تومان
 • جنس زیره: پلی اورتان
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO182-1
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO182-1
1,216,000 تومان
 • جنس زیره: چرم
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه چرم طبیعی مدل Sahand
کفش مردانه چرم طبیعی مدل Sahand
555,000 تومان
 • جنس زیره: پلی اورتان
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه چرم طبیعی ژست مدل 3094
کفش مردانه چرم طبیعی ژست مدل 3094
711,000 تومان
 • جنس زیره: لاستیک
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO169
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO169
1,216,000 تومان
 • جنس زیره: میکرولایت
 • نحوه بسته شدن کفش: سگکی
 • ویژگی‌های تخصصی کفش: مقاوم در برابر سایش
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه شهر چرم مدل 400003
کفش مردانه شهر چرم مدل 400003
645,800 تومان
 • جنس زیره: لاستیک
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه چرم طبیعی ژست مدل 3041
کفش مردانه چرم طبیعی ژست مدل 3041
636,000 تومان
 • جنس زیره: ترموپلاستیک، چرم
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه چرم طبیعی ژست مدل 2064
کفش مردانه چرم طبیعی ژست مدل 2064
679,000 تومان
 • جنس زیره: پلی اورتان
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه چرم طبیعی ژست مدل 2031
کفش مردانه چرم طبیعی ژست مدل 2031
664,000 تومان
 • جنس زیره: پلی اورتان، چرم
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه چرم آرا مدل sh026 کد as
کفش مردانه چرم آرا مدل sh026 کد as
1,490,000 تومان
 • جنس زیره: میکرولایت
 • نحوه بسته شدن کفش: سگکی
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه چرم مشهد مدل J6117001
کفش مردانه چرم مشهد مدل J6117001
1,829,000 تومان
 • جنس زیره: لاستیک
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
 • ویژگی‌های تخصصی کفش: کفی طبی
 • کفی: طبی
 • ارتفاع پاشنه: دو سانتی‌متر
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کفش چرم مهاجر مردانه m5m
کفش چرم مهاجر مردانه m5m
360,000 تومان
 • جنس زیره: پلی اورتان
 • نحوه بسته شدن کفش: کشی
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO213
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO213
848,000 تومان
 • جنس زیره: لاستیک
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
 • کفی: قابلیت ارتجاعی، طبی
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO190
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO190
658,000 تومان
 • جنس زیره: ترموپلاستیک
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
 • ویژگی‌های تخصصی کفش: مقاوم در برابر سایش
 • کفی: ساده
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه پارینه چرم کد SHO192
کفش مردانه پارینه چرم کد SHO192
658,000 تومان
 • جنس زیره: پلی اورتان
 • نحوه بسته شدن کفش: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی کفش: پد محافظت از پا، کفی طبی
 • کفی: قابلیت ارتجاعی، طبی
مشاهده در دیجی کالا
کفش چرم مردانه مدل A050
کفش چرم مردانه مدل A050
270,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
کفش چرم مردانه مهاجر مدل M1M
کفش چرم مردانه مهاجر مدل M1M
820,000 تومان
 • جنس زیره: پلی اورتان
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
مشاهده در دیجی کالا
کفش چرم مردانه مدل M30m
کفش چرم مردانه مدل M30m
150,000 تومان
 • جنس زیره: الیاف مصنوعی، پلی اورتان، پی‌وی‌سی
 • نحوه بسته شدن کفش: ساده
 • ویژگی‌های تخصصی کفش: مقاوم در برابر سایش، کاهش فشارهای وارده، انعطاف پذیر
 • کفی: ساده، قابل تعویض
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کفش چرم مهاجر مردانه مدل M11m
کفش چرم مهاجر مردانه مدل M11m
250,000 تومان
 • جنس زیره: ترموپلاستیک
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه چرم مهاجر مدل m41 gh
کفش مردانه چرم مهاجر مدل m41 gh
465,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO214
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO214
832,000 تومان
 • جنس زیره: ترمو
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
 • کفی: قابلیت ارتجاعی، طبی
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه چرم طبیعی دیاکو مدلMSL-BARSELON-BLACK
کفش مردانه چرم طبیعی دیاکو مدلMSL-BARSELON-BLACK
135,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه پارینه چرم کد SHO196
کفش مردانه پارینه چرم کد SHO196
736,000 تومان
 • جنس زیره: پلی اورتان
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
 • ویژگی‌های تخصصی کفش: مقاوم در برابر سایش، پد محافظت از پا
 • کفی: قابلیت ارتجاعی
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه پارینه چرم مدل sho190-7
کفش مردانه پارینه چرم مدل sho190-7
658,000 تومان
 • جنس زیره: ترموپلاستیک
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
 • ویژگی‌های تخصصی کفش: مقاوم در برابر سایش، کاهش فشارهای وارده، انعطاف پذیر
 • کفی: قابلیت ارتجاعی، بالشتک هوا، قابلیت گردش هوا
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه پارینه چرم مدل sho233
کفش مردانه پارینه چرم مدل sho233
661,000 تومان
 • جنس زیره: ترمولایت
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO166
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO166
1,216,000 تومان
 • جنس زیره: مواد مصنوعی
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO215
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO215
880,000 تومان
 • جنس زیره: ترمو
 • نحوه بسته شدن کفش: کشی
 • کفی: قابلیت ارتجاعی، طبی
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO216
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO216
1,216,000 تومان
 • جنس زیره: لاستیک
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
 • کفی: قابلیت ارتجاعی، طبی
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO216
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO216
1,216,000 تومان
 • جنس زیره: لاستیک
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
 • کفی: قابلیت ارتجاعی، طبی
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه پارینه چرم مدل sho236
کفش مردانه پارینه چرم مدل sho236
661,000 تومان
 • جنس زیره: ترمولایت
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO177-7
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO177-7
658,000 تومان
 • جنس زیره: ترمولایت
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
 • ویژگی‌های تخصصی کفش: مقاوم در برابر سایش
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه پارینه چرم کد SHO196
کفش مردانه پارینه چرم کد SHO196
736,000 تومان
 • جنس زیره: پلی اورتان
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
 • ویژگی‌های تخصصی کفش: مقاوم در برابر سایش، پد محافظت از پا، کفی طبی
 • کفی: قابلیت ارتجاعی، طبی
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه چرم تبریز مدل M906
کفش مردانه چرم تبریز مدل M906
345,000 تومان
 • جنس زیره: ترموپلاستیک پلی اورتان (TPU)
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
 • ویژگی‌های تخصصی کفش: مقاوم در برابر سایش، کاهش فشارهای وارده، انعطاف پذیر
 • کفی: قابل تعویض، قابلیت ارتجاعی
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO206
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO206
736,000 تومان
 • جنس زیره: میکرولایت
 • نحوه بسته شدن کفش: یکسره
 • ویژگی‌های تخصصی کفش: مقاوم در برابر سایش
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه پارینه چرم مدل sho193
کفش مردانه پارینه چرم مدل sho193
772,000 تومان
 • جنس زیره: ترمولایت
 • نحوه بسته شدن کفش: ساده
 • ویژگی‌های تخصصی کفش: مقاوم در برابر سایش
 • کفی: قابلیت ارتجاعی
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه چرم بارز مدل DK320
کفش مردانه چرم بارز مدل DK320
1,780,000 تومان
 • جنس زیره: ترمو
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
 • ویژگی‌های تخصصی کفش: مقاوم در برابر سایش، کفی طبی، کاهش فشارهای وارده
 • کفی: ساده، طبی
 • ارتفاع پاشنه: سه سانتی‌متر
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO216
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO216
1,216,000 تومان
 • جنس زیره: لاستیک
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
 • کفی: قابلیت ارتجاعی، طبی
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه چرم بارز مدل DK57
کفش مردانه چرم بارز مدل DK57
1,780,000 تومان
 • جنس زیره: ترمو
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
 • ویژگی‌های تخصصی کفش: مقاوم در برابر سایش، کفی طبی، کاهش فشارهای وارده
 • کفی: ساده، طبی
 • ارتفاع پاشنه: سه سانتی‌متر
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه چرم بارز مدل DK330
کفش مردانه چرم بارز مدل DK330
1,780,000 تومان
 • جنس زیره: ترمو
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
 • ویژگی‌های تخصصی کفش: مقاوم در برابر سایش، کفی طبی، کاهش فشارهای وارده
 • کفی: ساده، طبی
 • ارتفاع پاشنه: سه سانتی‌متر
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه چرم بارز مدل DK85
کفش مردانه چرم بارز مدل DK85
1,760,000 تومان
 • جنس زیره: ترمو
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
 • ویژگی‌های تخصصی کفش: مقاوم در برابر سایش، کفی طبی، کاهش فشارهای وارده
 • کفی: ساده، طبی
 • ارتفاع پاشنه: سه سانتی‌متر
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه چرم بارز مدل DK81
کفش مردانه چرم بارز مدل DK81
1,760,000 تومان
 • جنس زیره: ترمو
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
 • ویژگی‌های تخصصی کفش: مقاوم در برابر سایش، کفی طبی، کاهش فشارهای وارده
 • کفی: ساده، طبی
 • ارتفاع پاشنه: سه سانتی‌متر
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه پارینه چرم مدل sho237
کفش مردانه پارینه چرم مدل sho237
1,006,000 تومان
 • جنس زیره: ترمو
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه چرم سرا مدل 110
کفش مردانه چرم سرا مدل 110
1,200,000 تومان
 • جنس زیره: چرم طبیعی
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
 • ویژگی‌های تخصصی کفش: قابلیت گردش هوا، ضد آب، انعطاف پذیر
 • کفی: قابلیت گردش هوا، قابل تعویض
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه چرم طبیعی ژاو مدل 1201
کفش مردانه چرم طبیعی ژاو مدل 1201
650,000 تومان
 • جنس زیره: پلی اورتان
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO208-7
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO208-7
736,000 تومان
 • جنس زیره: ترمولایت
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO214
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO214
832,000 تومان
 • جنس زیره: ترمو
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
 • کفی: قابلیت ارتجاعی، طبی
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه پارینه چرم مدل sho196-7
کفش مردانه پارینه چرم مدل sho196-7
736,000 تومان
 • جنس زیره: پلی اورتان
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
 • ویژگی‌های تخصصی کفش: پد محافظت از پا، مقاوم در برابر سایش
 • کفی: قابلیت ارتجاعی
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه چرم تبریز مدل ایتالیا رنگ مشکی
کفش مردانه چرم تبریز مدل ایتالیا رنگ مشکی
1,260,000 تومان
 • جنس زیره: پلی اورتان
 • نحوه بسته شدن کفش: یکسره
 • ویژگی‌های تخصصی کفش: مقاوم در برابر سایش، کاهش فشارهای وارده، انعطاف پذیر
 • کفی: بالشتک هوا، طبی، قابل تعویض، قابلیت ارتجاعی
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه شهر چرم مدل MT811
کفش مردانه شهر چرم مدل MT811
1,190,000 تومان
 • جنس زیره: لاستیک
 • نحوه بسته شدن کفش: یکسره
 • کشور مبدا برند: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه پارینه چرم مدل sho182
کفش مردانه پارینه چرم مدل sho182
1,216,000 تومان
 • جنس زیره: پلی اورتان
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
 • ویژگی‌های تخصصی کفش: انعطاف پذیر
 • کفی: قابلیت ارتجاعی
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO211
کفش مردانه پارینه چرم مدل SHO211
864,000 تومان
 • جنس زیره: لاستیک
 • نحوه بسته شدن کفش: سگکی
 • ویژگی‌های تخصصی کفش: مقاوم در برابر سایش
 • کفی: قابلیت گردش هوا
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه پارینه چرم مدل sho164
کفش مردانه پارینه چرم مدل sho164
928,000 تومان
 • جنس زیره: ترمولایت
 • نحوه بسته شدن کفش: کشی
 • ویژگی‌های تخصصی کفش: مقاوم در برابر سایش
 • کفی: ساده
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه چرم طبیعی ژاو مدل 1192
کفش مردانه چرم طبیعی ژاو مدل 1192
595,000 تومان
 • جنس زیره: ترموپلاستیک
مشاهده در دیجی کالا
کفش مردانه پارینه چرم مدل sho182-7
کفش مردانه پارینه چرم مدل sho182-7
1,216,000 تومان
 • جنس زیره: چرم
 • نحوه بسته شدن کفش: بندی
 • ویژگی‌های تخصصی کفش: مقاوم در برابر سایش، قابلیت گردش هوا، کاهش فشارهای وارده
 • کفی: قابلیت ارتجاعی، بالشتک هوا، قابلیت گردش هوا
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کفش چرم تخت مردانه - بالدی
کفش چرم تخت مردانه - بالدی
830,000 تومان
 • کشور مبدا برند: انگلستان
 • کشور تولید کننده: پرتغال
مشاهده در دیجی کالا

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید