7 نکته برای خرید کاپشن چرم

کاپشن چرمی

خرید یک کاپشن چرمی خوب ، اصلی ترین ست لباس برای مردان و زنان است. خرید یک کاپشن چرمی با کیفیت بالا اغلب به دلیل هزینه ای که می تواند از جیب هر کسی برداشته باشد ، یک سرمایه گذاری بلندمدت محسوب می شود. منظور این است که جاودانه ، طولانی مدت و بسیار متنوع باشد تا بتواند چندین کارکرد را انجام دهد.

کت چرم مردانه کد 102
کت چرم مردانه کد 102
2,680,000 تومان
 • طرح: ساده
 • نحوه بسته شدن: دو دکمه
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا

با وجود گزینه های بسیار زیاد ، خرید یک کاپشن چرمی خوب می تواند بسیار پیچیده و گیج کننده باشد. این پست شما را در تمام مراحل خرید یک کاپشن چرمی مناسب راهنمایی می کند. تمرکز بر همه عواملی است که هنگام خرید یک کاپشن چرمی باید به آن توجه کنید تا در نهایت پس از صرف مقدار قابل توجهی از تصمیم خود پشیمان نشوید.

ارزیابی یک کاپشن چرمی

کاپشن های چرمی می توانند بین یک تا چند میلیون ، گاهی بسیار بیشتر ، متغیر باشند. بنابراین هر کاپشن باید با توجه به قیمت آن مورد ارزیابی قرار گیرد – آیا بهترین ارزش را برای هزینه ای که دارد ارائه می دهد؟

1- نوع و کیفیت چرم

انواع چرم

مهمترین قسمت کاپشن چرمی نوع چرم استفاده شده در آن است. برای یک فرد عادی که دانش چندانی در این زمینه ندارد بسیار دشوار است که تشخیص دهد چه چیزی چیست. شما می توانید قبل از خرید کاپشن چرم رویایی خود بدتر از این باشید که با چرم آشنا شوید.

کت چرم مردانه مارتل مدل M1971
کت چرم مردانه مارتل مدل M1971
1,800,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • نحوه بسته شدن: زیپ
مشاهده در دیجی کالا

پوست

اولین چیزی که باید در نظر بگیرید این است که می خواهید کاپشن چرمی شما از پوست چه حیواناتی ساخته شود. این کاملاً موضوعی ذهنی است و توسط عملکرد و بودجه موجود تعیین می شود.

در حالی که حیوانات زیادی وجود دارند که از پوست آنها چرم گرفته می شود. گاو ، گوسفند ، بره ، بز و پوست گوساله بزرگترین آنها هستند. انواع عجیب و غریب شامل کانگورو ، گوزن ، خوک و تمساح است که به چند مورد از آنها اشاره می کنیم.

کت چرم مردانه لیورجی مدل ChaBWN35684
کت چرم مردانه لیورجی مدل ChaBWN35684
2,000,000 تومان
 • طرح: ساده
 • نحوه بسته شدن: زیپ
مشاهده در دیجی کالا

پوست گاو به دلیل استحکام ، چقرمگی و دوام فوق العاده شناخته شده است. کاپشن های دوچرخه سواری مردانه بیشتر با استفاده از پوست گاو ساخته می شوند. از طرف دیگر ، پوست بره بسیار نرم و انعطاف پذیر است اما بسیار گران است و اغلب برای محصولات درجه یک استفاده می شود.

از آنجا که دارای هر دو ویژگی است: نرمی و دوام – پوست گوساله گاو جوان گرانتر از گوسفند است.

درجه بندی یا نوع چرم

دومین چیزی که باید تصمیم بگیرید درجه بندی یا نوع چرم است: چرم تمام دانه ، چرم درجه بالا ، چرم اصل یا اصلاح شده.

کل پوست در حالت طبیعی از چرم کامل استفاده می شود و علائم ، زخم ها و الگوهای آن حفظ شده و تغییر نمی کند. با استفاده از آن به خوبی پیر می شود و قیمت بالاتری دارد زیرا فقط پوسته های با بهترین کیفیت مناسب هستند.

چرم دانه بالا از لایه های زیرین جدا شده ، نازک تر و انعطاف پذیرتر از دانه کامل است و در طول عمر خود به همان شکل باقی می ماند. با کنار گذاشتن ویژگی ها ، از چرم درجه یک برای ساخت بیشتر کاپشن های مد (جایی که ظاهر اصلی است) استفاده می شود.

کت چرم مردانه ای وی آر کد 9238
کت چرم مردانه ای وی آر کد 9238
2,500,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • نحوه بسته شدن: زیپ
مشاهده در دیجی کالا

دانه تصحیح شده کمترین کیفیت را دارد ، طوری پردازش می شود که شبیه نمرات بالاتر باشد.

تکمیل چرم

آخرین نکاپشن ه ای که باید به دنبال آن بود ، تکمیل چرم است. آنیلین ، نیمه آنیلین اصطلاحاتی هستند که اغلب در این زمینه با آنها روبرو می شوید.

چرم آنیلین در شکل طبیعی خود با تمام علائم و لکه ها نگهداری می شود و گرانتر است اما مستعد آسیب آب و نور خورشید است.

چرم نیمه آنیلین برای از بین بردن لکه ها و لکه ها دارای رنگدانه کمی است ، از چرم آنیلین مقاوم و مقاوم تر است.

کت چرم مردانه کد 102
کت چرم مردانه کد 102
2,680,000 تومان
 • طرح: ساده
 • نحوه بسته شدن: دو دکمه
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا

علاوه بر این ، هنگام صحبت در مورد نوع و کیفیت چرم ، ذکر چرم دو صورت/شیلینگ مهم است.

پوست گوسفند یا بره ای که به تازگی پاره شده و برنزه شده و با پشم دست نخورده شده است ، چیزی است که ما آن را چرم شرینگ می نامیم. بنابراین ، کاپشن های چرم عالی گران ترین کاپشن های بازار هستند.

2- اتصالات

کاپشن دوچرخه سواری چرم مشکی
کاپشن دوچرخه سواری چرم مشکی مات

به عنوان یک قاعده کلی ، کاپشن های ساخته شده با صفحات کمتر که مفاصل کمتری تولید می کنند گرانتر از کاپشنی است که با صفحات متعدد ساخته شده و اتصالات زیادی را تشکیل می دهد.

هر چند استثنائاتی وجود دارد ؛ جایی که کاپشن ، داشتن مارکهای متعدد و تشکیل اتصالات متعدد نیز ممکن است به دلیل جزئیات ، گلدوزی یا تزئیناتی که در کنار پانل ها و اتصالات استفاده می شود گران باشد.

این عوامل بر هزینه تولید تأثیر می گذارد که در قیمت کاپشن نیز نمایان می شود.

برای کاهش قیمت ، تولیدکنندگان کاپشن را با استفاده از باقی مانده ، چرم اضافی یا باقی مانده و ضایعات دیگر پوست ها می سازند.

اگرچه کاپشن های ساخته شده با پنل های تکی به دلیل انتخاب خوب گران هستند ، اما لزوماً بر کیفیت محصول نهایی تأثیر نمی گذارد.

3- پوشش داخلی

پوشش داخلی کاپشن چرمی
روکش داخلی کاپشن چرم

روکش داخلی یک لایه پارچه اضافی است که وزن بیشتری به کاپشن می افزاید. این به شما کمک می کند تا کاپشن را روی شانه های خود بکشید و باعث سقوط صاف از بالا به پایین می شود. پوشش داخلی نیز در برخی موارد عرق را جذب می کند ، نرم ، گرم است و باعث راحتی پوشیدن می شود.

بسیاری از مردم نمی دانند که این گزینه را دارند که پارچه را برای آستر داخلی انتخاب کنند ، آن را ساده یا روکش دار کنند یا پوشش داخلی را به طور کامل حذف کنند ، به ویژه هنگام خرید کاپشن های سفارشی از مکان های درجه یک.

نوع پارچه ای که در آستر داخلی استفاده می شود و کیفیتی که ارائه می دهد بر قیمت کاپشن نیز تأثیرگذار خواهد بود. پوشش بمبرگ به عنوان بهترین گزینه برای پوشش داخلی در نظر گرفته می شود. قابل تنفس ، سبک و دارای لمس ابریشمی است.

کاپشن های بدون آستر داخلی سبک ، قابل تنفس اما گران هستند ، زیرا نیاز به دکوراسیون داخلی بیشتری دارد و عوارض بیشتری در تولید آنها ایجاد می شود.

4- دوخت

دوخت تمیز و مرتب در یک کاپشن نشان می دهد که کاپشن از بالاترین کیفیت برخوردار است ، گواه تلاش زیادی برای ساخت کاپشن است. یک کاپشن چرمی خوب با نخ پلی استر محکم و بدون انتهای گشاد دوخته می شود.

علاوه بر این ، دوخت تزئینی روی جیب و درزها در بین علاقه مندان به کاپشن ، جزئیات بسیار مطلوبی است. دوخت تزئینی و جزئیات در یک کاپشن نیاز به تلاش بیشتری دارد که منجر به افزایش قیمت می شود.

5- سخت افزار و لوازم جانبی (زیپ بکار رفته روی کاپشن چرمی)

بررسی مواد بکار رفته و لوازم جانبی به کار رفته در یک کاپشن چرمی می تواند راهی عالی و آسان برای قضاوت در مورد کیفیت یک کاپشن یا مارک باشد. قبل از خرید یک کاپشن خاص باید مطمئن شوید که دارای لوازم جانبی و سخت افزار با کیفیت است.

لوازم جانبی ، که به آن تزئینات نیز گفته می شود ، شامل تکه ها ، نقوش ، ناودانی ، چشمی ، سگک یا هر نوع عنصر تزئینی اضافی است که برای افزایش ظاهر کاپشن استفاده می شود. به همین ترتیب؛ سخت افزار به زیپ ها ، دکمه های همه نوع یا عناصر فلزی اطلاق می شود که جنبه کاربردی مانند بستن کاپشن دارند.

برای زیپ ها ، زیپ های YKK و RiRi معروف هستند. استفاده از آن به این معنی است که سایر اجزای مورد استفاده در کاپشن از کیفیت خوبی برخوردار هستند. این زیپ ها براق ، قوی تر و صاف تر در زیپ بالا یا پایین هستند.

6- استایل های کاپشن چرم

هنگام خرید یک کاپشن چرم ، چندین سبک مختلف برای انتخاب وجود دارد. Double Riders معروف به کاپشن های دوچرخه سواری کلاسیک ، Cafe Racers ، کاپشن های پرواز و Bombers محبوب ترین هستند.

سایر سبکهای معاصر بلیزرهای چرمی و مانتو چرمی ، جلیقه های چرمی یا کاپشن های چرمی فصلی هستند که شامل بادگیرها و کاپشن ها و کاپشن های چرمی شلنگ می شوند.

از کلاسیک گرفته تا معاصر ، ترکیبی از هر دو سبک وجود دارد که معمولاً به عنوان هیبرید شناخته می شوند. این می تواند فیوز هر دو یا چند کاپشن چرمی باشد.

7- کاپشن چرم مناسب

یک نکاپشن ه بسیار معتبر که قبل از خرید یک کاپشن چرمی باید به خاطر داشته باشید ، برش و تناسب است. این دو جنبه می تواند شانس شما را برای ظاهر زیبا در کاپشن چرمی شما ، صرف نظر از جایی که آن را تهیه کرده اید ، کاهش دهد.

اگر ظاهر کاپشن را دوست دارید ، احتمالاً به این دلیل است که به خوبی بریده شده است. این به کاپوت شکل زیبایی می بخشد. در مورد تناسب کاپشن ، و این می تواند تنها زمانی که آن را امتحان کرده اید ، مشخص شود که چگونه کاپشن برای شما مناسب است.

شما می خواهید مطمئن شوید که درزهای کاپشن کاپشن با نواحی شانه شما مطابقت دارد یا تا آنجا که ممکن است نزدیک باشد. خیلی زیاد یا خیلی کم کار نمی کند.

در مرحله بعد ، باید سوراخ های بازو را بررسی کنید ، درست مانند شانه ها ، بازوها باید تا حد امکان راحت باشند. هرچه بازو بازو بالاتر باشد ، تناسب آن بهتر است. هرچه بازو پایین باشد ، کاپشن در حرکاپشن مداوم خواهد بود. منظره زیبایی نیست

آستین های کاپشن شما باید در انتهای مچ دست ، درست قبل از کف دست یا روی شست قرار داشته باشد. عرض آستین ها نباید خیلی تنگ باشد اما خیلی گشاد هم نباشد. شما باید بتوانید هر دو بازو را به راحتی بلند کنید.

طول کاپشن شما باید به کمر شلوار شما ختم شود. به شرطی که شما کسی نباشید که شلوارتان را تا نیمه از باسن خود بپوشید.

آیا باید یک کاپشن چرم یک سایز بالاتر بخرم؟

با توجه به این که کاپشن شما باید محکم باشد اما نه تنگ ، بسیاری از مردم بر این باورند که شما باید یک اندازه پایین بروید ، در حالی که بسیاری دیگر معتقدند که یک سایز بالا ایده خوبی است. در نهایت ، بستگی به این دارد که کاپشن چرمی خود را از کجا خریداری می کنید قطعا دیجی کالا می تواند بهترین کیفیت با قیمت مناسبی به شما ارائه دهد.

آیا کاپشن های چرمی با گذشت زمان شل می شوند؟

بله ، بسیاری از کاپشن های چرمی که دارای درجه کشش هستند ، با گذشت زمان شل می شوند. در چنین مواردی ، کاهش سایز در واقع به خوبی کار می کند زیرا کاپشن به موقع به سطح راحت شل می شود.

یک کاپشن چرمی چقدر باید دوام داشته باشد؟
در حالی که هیچ پاسخ صحیح یا نادرستی برای این مورد وجود ندارد ، اکثر کاپشن های چرمی با کیفیت خوب بین شش تا هفت سال ماندگار هستند. با مراقبت و نگهداری ، این می تواند به راحتی چند سال بیشتر به طول عمر کاپشن اضافه کند.

آیا کاپشن چرم با افزایش سن بهتر می شود؟
بله ، کاملاً ؛ مخصوصاً کاپشن چرم واقعی. این قطعات یک پتینه منحصر به فرد و چشمگیر ایجاد می کنند که زیبایی بیشتری به کاپشن چرمی می بخشد.

چگونه می توان تشخیص داد که یک کاپشن چرمی از کیفیت خوبی برخوردار است؟
در حالت ایده آل ، عناصری مانند دوخت ، سخت افزار و حس چرم می تواند نشان دهنده کیفیت یک کاپشن چرمی باشد. کیفیت خوب به معنای دوخت مرتب ، محکم ، قوی است. سخت افزار بادوام و سهولت در احساس چرم ، کیفیت خوب کاپشن را تضمین می کند.

آیا باید یک کاپشن چرمی را زیپ کنید؟

از نظر یک ظاهر طراحی ، باز و بسته نکردن کاپشن چرمی یک ایده عالی است. این به عمق و ابعاد ظاهر شما اجازه می دهد. یک کاپشن چرمی فقط باید برای اهداف کاربردی زیپ دار یا دکمه دار شود. این برای گرما در هوای سرد است.

نتیجه

تمام عواملی که در بالا مورد بحث قرار گرفت به شما کمک می کند تا در خرید یک کاپشن چرم تصمیم گیری آگاهانه تری داشته باشید. این همچنین سطح کاپشن چرمی و قیمتی را که اکنون می توانید ارزیابی و توجیه کنید ، تعیین می کند. بر اساس نکات ذکر شده در بالا. اگر هر یک از عوامل ، در یک کاپشن ، مطابق نکات ذکر شده در بالا نباشد ، قیمت به همین ترتیب کاهش می یابد. در نهایت کیفیت و طول عمر کاپشن چرمی انتخابی شما به خطر می افتد.

 

 • نحوه نمایش محصول ها
کت چرم مردانه چرم مشهد مدل K0607-001
کت چرم مردانه چرم مشهد مدل K0607-001
5,356,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • نحوه بسته شدن: زیپ
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کت چرم مردانه ای وی آر مدل CHG-1022
کت چرم مردانه ای وی آر مدل CHG-1022
2,596,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • نحوه بسته شدن: زیپ
مشاهده در دیجی کالا
کت چرم مردانه چرم مشهد مدل K0605-091
کت چرم مردانه چرم مشهد مدل K0605-091
6,480,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • نحوه بسته شدن: زیپ
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کت چرم مردانه چرم مشهد مدل K0605-001
کت چرم مردانه چرم مشهد مدل K0605-001
6,480,000 تومان
 • طرح: ساده
 • نحوه بسته شدن: زیپ
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کت چرم مردانه شیفر مدل 2M26-2
کت چرم مردانه شیفر مدل 2M26-2
3,865,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • نحوه بسته شدن: زیپ
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کت چرم مردانه لیورجی مدل ChaBWN35684
کت چرم مردانه لیورجی مدل ChaBWN35684
2,000,000 تومان
 • طرح: ساده
 • نحوه بسته شدن: زیپ
مشاهده در دیجی کالا
کت چرم مردانه مانگو مدل 77150513
کت چرم مردانه مانگو مدل 77150513
2,970,000 تومان
 • طرح: ساده
 • نحوه بسته شدن: زیپ
مشاهده در دیجی کالا
کت چرم مردانه کد 102
کت چرم مردانه کد 102
2,680,000 تومان
 • طرح: ساده
 • نحوه بسته شدن: دو دکمه
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کت مردانه چرم کن آ کد Q805
کت مردانه چرم کن آ کد Q805
4,350,000 تومان
 • طرح: ساده
 • نحوه بسته شدن: زیپ
مشاهده در دیجی کالا
کت چرم مردانه چرم مشهد مدل K0608-091
کت چرم مردانه چرم مشهد مدل K0608-091
5,546,000 تومان
 • طرح: ساده
 • نحوه بسته شدن: زیپ
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کت چرم مردانه رجحان مدل 2104J
کت چرم مردانه رجحان مدل 2104J
3,240,000 تومان
 • طرح: ساده
 • نحوه بسته شدن: زیپ
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کت چرم مردانه چرم مشهد مدل K0607-064
کت چرم مردانه چرم مشهد مدل K0607-064
5,356,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • نحوه بسته شدن: زیپ
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کت چرم مردانه مارتل مدل M1971
کت چرم مردانه مارتل مدل M1971
1,800,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • نحوه بسته شدن: زیپ
مشاهده در دیجی کالا
کت چرم مردانه رجحان مدل 2105J
کت چرم مردانه رجحان مدل 2105J
3,200,000 تومان
 • طرح: ساده
 • نحوه بسته شدن: زیپ
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کت مردانه چرم کن ا مدل Q-820
کت مردانه چرم کن ا مدل Q-820
5,200,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • نحوه بسته شدن: زیپ
مشاهده در دیجی کالا
کت چرم مردانه مدل BK0001
کت چرم مردانه مدل BK0001
1,380,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • نحوه بسته شدن: زیپ
مشاهده در دیجی کالا
کت چرم مردانه مارتل مدل M1972
کت چرم مردانه مارتل مدل M1972
1,800,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • نحوه بسته شدن: زیپ
مشاهده در دیجی کالا
کت مردانه چرم کن آ کد k812
کت مردانه چرم کن آ کد k812
4,350,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • نحوه بسته شدن: زیپ
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کت چرم مردانه مارتل مدل M1925
کت چرم مردانه مارتل مدل M1925
1,800,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • نحوه بسته شدن: زیپ
مشاهده در دیجی کالا
کت چرم مردانه رجحان مدل 2104J
کت چرم مردانه رجحان مدل 2104J
3,200,000 تومان
 • طرح: ساده
 • نحوه بسته شدن: زیپ
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کت چرم مردانه آلین مدل M4018ABHBS
کت چرم مردانه آلین مدل M4018ABHBS
9,922,000 تومان
 • طرح: ساده
 • نحوه بسته شدن: زیپ
 • کشور تولید کننده: ترکیه
مشاهده در دیجی کالا
کت چرم مردانه مدل 1597a
کت چرم مردانه مدل 1597a
3,998,000 تومان
 • طرح: ساده
 • نحوه بسته شدن: زیپ
مشاهده در دیجی کالا
کت چرم مردانه ای وی آر کد 9238
کت چرم مردانه ای وی آر کد 9238
2,500,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • نحوه بسته شدن: زیپ
مشاهده در دیجی کالا
کت چرم مردانه مدل 1579 رنگ مشکی
کت چرم مردانه مدل 1579 رنگ مشکی
3,998,000 تومان
 • طرح: ساده
 • نحوه بسته شدن: زیپ
مشاهده در دیجی کالا
کت چرم مردانه مدل k01
کت چرم مردانه مدل k01
4,300,000 تومان
 • طرح: ساده
 • نحوه بسته شدن: زیپ
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کت چرم مردانه مدل چهار جیب
کت چرم مردانه مدل چهار جیب
3,998,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • نحوه بسته شدن: سه دکمه
مشاهده در دیجی کالا
کت چرم مردانه مارتل مدل M1927
کت چرم مردانه مارتل مدل M1927
1,800,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • نحوه بسته شدن: زیپ
مشاهده در دیجی کالا
کت چرم مردانه مدل A 1639
کت چرم مردانه مدل A 1639
4,590,000 تومان
 • طرح: چهارخانه
 • نحوه بسته شدن: زیپ
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کت چرم مردانه مدل 1664
کت چرم مردانه مدل 1664
4,590,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • نحوه بسته شدن: زیپ
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کت چرم مردانه مدل A 1623
کت چرم مردانه مدل A 1623
4,590,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • نحوه بسته شدن: زیپ
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کت چرم مردانه مدل A 1582
کت چرم مردانه مدل A 1582
4,990,000 تومان
 • طرح: چهارخانه
 • نحوه بسته شدن: دکمه و زیپ
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کت چرم مردانه مدل M 1639
کت چرم مردانه مدل M 1639
4,590,000 تومان
 • طرح: چهارخانه
 • نحوه بسته شدن: زیپ
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید