نکات مهم خرید کاپشن اسکی

کاپشن اسکی یکی از ملزومات ورزش مفرح اسکی است که حتما باید هنگام خرید آن اطلاعات کافی از انواع کاپشن اسکی داشته باشید در ادامه نکات مهم که هنگام خرید کاپشن اسکی مورد توجه قرار بگیرد را آورده ایم تا بهترین انتخاب را داشته باشید و در هنگام ورزش اسکی با خیال راحت لحظات خوشی را سپری کنید.اکثر کاپشن های اسکی که پیدا خواهید کرد عایق بندی می شوند. سطح عایق در هر ژاکاپشن متفاوت خواهد بود و همچنین طیف گسترده ای از ویژگی های مختلف را پیدا خواهید کرد.

 

کاپشن اسکی با عایق مصنوعی

بیشتر لباس های اسکی انبار کوهستان با عایق پلی استر مصنوعی طراحی شده است. این ماده تعادل گرما و تنفس را ارائه می دهد. عایق مصنوعی از پلی استر به صورت رشته ای تشکیل شده است تا حباب های هوا بین الیاف ایجاد شود. عایق مصنوعی در شرایط مرطوب بهتر عمل می کند.

کاپشن اسکی مردانه آومیت کد KN-K-1077
کاپشن اسکی مردانه آومیت کد KN-K-1077
5,900,000 تومان
 • قد: روی باسن
 • یقه: برگردان
 • طرح: ساده
 • نحوه بسته شدن: دکمه و زیپ
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
مشاهده در دیجی کالا

کاپشن های اسکی پایین

اگرچه کاپشن های سبک وزن و بسیار گرم هستند ، اما برای اسکی مناسب نیستند. این به این دلیل است که آنها در صورت خیس شدن خاصیت عایق خود را از دست می دهند ، این بدان معناست که در صورت افتادن می تواند بسیار سردتان شود. همچنین مهم است که به یاد داشته باشید که حرکاپشن در اسکی به این معنی است که شما به طور طبیعی گرم می شوید ، بنابراین یک کاپشن بسیار گرم لازم نیست. با این حال ، کاپشن های پائین برای پیاده روی در روستا یا زمانی که چیزی سبک تر برای اسکی می خواهید ایده آل است.

ضد آب

کاپشن های مقاوم در برابر آب دارای روکش مقاوم در برابر آب و در نتیجه دوام بهتر در شرایط مرطوب هستند. این بدان معناست که باران به جای جذب پارچه از بین می رود و آن را در برابر آب مقاوم می کند.

کاپشن اسکی مردانه کرویت پرو مدل technology
کاپشن اسکی مردانه کرویت پرو مدل technology
6,800,000 تومان
 • قد: نیم تنه
 • یقه: ایستاده
 • طرح: ساده
 • نحوه بسته شدن: زیپ
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
مشاهده در دیجی کالا

ضدآب

برای اینکه هر موردی ضد آب طبقه بندی شود ، باید دارای سر هیدرواستاتیک حداقل 1500 میلی متر باشد. تست سر هیدرواستاتیک نشان دهنده سطح ضد آب پوشش پارچه است. پارچه در زیر یک لوله آب بسته شده محکم کشیده می شود ، که پس از مدتی مشاهده می شود تا مشخص شود که پارچه چند میلی متر آب می تواند قبل از نفوذ به آن مقاومت کند.

 

برای اینکه پارچه ای ضد آب باشد ، از موادی ساخته می شود که با روکش مقاوم در برابر آب (DWR) ساخته شده ، دارای درزهای چسبانده شده و همچنین غشایی روی سطح داخلی پارچه اعمال شده است. DWR ساختهی است که به پارچه اجازه می دهد سریع خشک شود و آب را دفع کند.

بدون درزهای چسبناک آب می تواند از طریق دوخت نشت کند. نوار ترموپلاستیک تحت حرارت و فشار روی درزها اعمال می شود و مانع از ورود آب می شود و باعث می شود آب محکم نشود. ژاکاپشن ها دارای درزهای کاملاً نوار چسب دار (همه درزها پوشیده شده) یا درزهای چسب دار (فقط درزهای مستعد قرار گرفتن در معرض آب) هستند. کاپشن های انبار کوهستان همه به طور کامل چسب خورده اند.

لباسهای قابل تنفس برای مولکولهای کوچک بخار آب نفوذپذیر هستند که باعث می شوند عرق از بدن خارج شود و در عین حال مانعی برای قطرات آب باقی بماند. انتقال بخار رطوبت بر گرم/24 ساعت در متر مربع اندازه گیری می شود و به صورت تعداد گرم منتقل شده نمایش داده می شود ، به عنوان مثال 2000 یا 5000. این اندازه گیری مربوط به میزان بخار می تواند از پارچه در یک دوره 24 ساعته عبور کند.
هنگام انتخاب کاپشن اسکی خود ، به ویژگی های کوچکی که می تواند لذت ، راحتی یا ایمنی شما را در دامنه ها افزایش دهد ، توجه کنید. در زیر برخی از ویژگی های موجود در کاپشنهای اسکی انبار کوهستان آمده است.

 

هود قابل تنظیم

هودهای قابل تنظیم به شما این امکان را می دهد تا مطمئن شوید کاپشن شما کاملاً مناسب است.

 

وجود چند جیب در کاپشن اسکی

یک کاپشن با جیب زیاد به شما این امکان را می دهد تا هر چیزی را که برای یک روز نیاز دارید در دامنه حمل کنید.

دامن برفی ثابت

دامن برفی یک پانل متریال است که دور باسن را محکم می کند و مانع از ورود برف به زیر کاپشن شما می شود.

تهویه زیر بغل

تهویه با روکش مشبک امکان کنترل دما و تهویه را فراهم می کند

گترهای مچ دست

مچ بندهای مچ دست از ورود برف به داخل آستین ها جلوگیری کرده و با دستکش های اسکی شما راحت می شوند.

جیب صوتی

این جیب داخلی می تواند دستگاه موسیقی یا تلفن شما را ذخیره کرده و آن را در برابر رطوبت و سرما محافظت کند. کانال MP3 مجاور به شما این امکان را می دهد که هدفون خود را از طریق آن تغذیه کنید تا بتوانید در حین حرکت در آسانسور اسکی یا اطراف پیست ، به موسیقی خود گوش دهید.

 

دامن برفی قابل جدا شدن

همانند دامن برفی معمولی عمل می کند ، اما می توان آن را برای زمانی که ژاکاپشن را از دامنه ها می پوشید ، بردارید.

 Pocket

مناسب برای ایمن نگه داشتن عینک هنگام اسکی نیست.
پارچه های کششی
کمک به حداکثر تحرک و آزادی حرکاپشن.

 

بازتابنده های نجات Recco

سیستم RECCO® یک فناوری نجات پیشرفته است که به نجاتگران کمک می کند تا اسکی بازان و اسنوبرد سواران را در صورت گرفتار شدن در بهمن جستجو و مشخص کنند. این بازتابنده ها به داخل یا خارج کاپشن اضافه می شوند.

درجه ضد آب 10.000 میلی متر
کاپشن هایی با درجه 10000 میلی متر ضد آب ترین کاپشن های اسکی Warehouse Mountain هستند که به شما کمک می کند خشکی خود را در دامنه ها حفظ کنید.

کاپشن باضخامت کم

همانطور که از نامش مشخص است ، کاپشن های پوسته عایق بندی نشده و نسبتاً نازک و سبک هستند. به طور کلی ، آنها به دو اردوگاه تقسیم می شوند: طرح های متمرکز بر استراحتگاه که دارای ساختارهای محکم ، فضای ذخیره سازی زیاد ، و تناسب سخاوتمندانه ، و پوسته های سخت سخت تر فنی هستند که ساده و بسته بندی می شوند.

هر دو سبک حفاظت عالی از آب و هوا را ارائه می دهند و برای طیف وسیعی از شرایط مناسب هستند-شما در روزهای گرم بیش از حد گرم نمی شوید و می توانید در زیر سرما به شدت لایه لایه کنید. اما با توجه به عدم عایق بودن ، پوسته ها برای اسکی بازان راحت پسند که می خواهند چیدمانی دنج داشته باشند ، جذابیت چندانی ندارند و در مجموع به اندازه دو دسته زیر ارزش چندانی ندارند زیرا شما هنوز به یک لایه عایق نیاز دارید. اما آنها در همه کاره بودن پیروز می شوند و در بین سواران جدی گزینه ای عالی است.

کاپشن اسکی 3 در 1

یکی از گزینه های محبوب در بین متقاضیان بودجه ، سبک 3 در 1 است که از یک لایه بیرونی و یک لایه عایق زیپ دار در یک بسته واحد استفاده می کند. بزرگترین بحث در اینجا ارزش است: شما می توانید از محافظ ضد آب ، گرمای کافی برای اکثر روزهای تفریحی و تطبیق پذیری استفاده از کاپشن عایق به عنوان قطعه ای در سطح شهر با قیمت تقریبی 200 دلار (حتی طراحی با کیفیت بالاتر مانند ThermoBall Eco The North Face) استفاده کنید. Snow Triclimate با قیمت 349 دلار بسیار مقرون به صرفه است). سازش ها شامل افزایش چشمگیر وزن و حجم فراوان است ، به علاوه ساخت و سازهای با بودجه از نظر تناسب و سطح نهایی چشمگیر نیستند. اما راه حل همه کاره ، روند خرید کاپشن را ساده می کند ، تنوع خوبی را ارائه می دهد و راهی مناسب برای صرفه جویی در هزینه برای افرادی است که تازه وارد این ورزش می شوند.

پوسته های نرم

سرانجام ، پوسته های نرم حداقل نوع کاپشن هستند اما در مناطقی که به دلیل بارش برف خشک شناخته می شوند ، جای خود را در بین اسکی بازان پشت کشور دارند (فکر کنید یوتا و کلرادو). عدم وجود عایق رطوبتی کامل آنها را در آب و هوای نامساعد یا در تفرجگاه از بین می برد ، اما با برداشتن غشای ضد آب ، یک جهش بزرگ در تنفس خواهید داشت. علاوه بر این ، یک قسمت سالم از اسپندکس در ساختارهای آنها وجود دارد ، که تحرک و راحتی را برای فعالیت های پر بازده مانند تور بسیار افزایش می دهد.

باز هم ، اینها محصولات طاقچه ای هستند که از تنوع یک سازه ضد آب استاندارد برخوردار نیستند (توجه داشته باشید: تعدادی از نرم افزارها/پوسته های سخت متقاطع که سطح حفاظتی را ارتقا می دهند) ، اما پوسته های نرم به عنوان کاپشن های ثانویه عالی برای آب و هوای معتدل یا ماموریت های بهاری عمل می کنند.

3. قیمت

قیمت کاپشن اسکی بسیار متفاوت است ، از گزینه های مقرون به صرفه مانند Columbia Last Tracks (175 دلار) گرفته تا Arc’teryx Macai بسیار گران قیمت (999 دلار). و حقیقت این است که هر دو کلمبیا و Arc’teryx شما را به طور معقول خشک و راحت برای اکثر روزها در دامنه ها نگه می دارند.

نقاط ضعف در انتخاب یک طرح ابتدایی این است که آنها به دلیل مواد ارزانتر به طور مداوم سنگین تر و حجیم تر هستند ، به طور متوسط قبل از شروع خرابی به مدت چند فصل دوام نمی آورند ، از ویژگی هایی مانند زیپ گودال صرف نظر می کنند و تقریباً ندارند همان ظاهر و احساس ممتاز هزینه بیشتر باعث تحرک بهتر ، حفاظت بهتر از آب و هوا و افزایش تنفس به دلیل پارچه های با کیفیت بالاتر و ساختارهای ضد آب می شود. علاوه بر این ، قطعات کوچکاپشنر بهبود می یابند: زیپ ها روانتر کار می کنند و هودها قابلیت تنظیم و پوشش دهی بالاتری را دارند. در نهایت ، اسکی بازان مبتدی یا آنهایی که اغلب موفق به این کار نمی شوند ، با کاپشن ارزان تری خوب خواهند بود ، در حالی که سواران جدی تر احتمالاً از ارتقاء ناشی از افزایش بودجه قدردانی می کنند.

4. حفاظت از آب و هوا

به استثنای پوسته های نرم ، اکثریت قریب به اتفاق کاپشن های اسکی ضد آب هستند و محافظت کاملی از برف و باد ارائه می دهند.

آنها دارای پوشش های دافع دافع آب (DWR) روی پوسته های بیرونی برای رطوبت ، آب بندی درزها و غشاهای داخلی هستند که مانع عبور آب می شوند (ما این موضوع را در “لایه های ژاکاپشن” در زیر توضیح می دهیم). Gore-Tex سالهاست که در بین کاپشن های اسکی درجه یک حامل استاندارد است و به دلیل دوام ، دوام طولانی و عملکردی مطمئن در شرایط سخت مشهور است. علاوه بر این ، بسیاری از طرح های داخلی به همان اندازه موثر هستند ، از جمله H2No پاتاگونیا و Helly Tech هلی هانسن. حتی کاپشن هایی در انتهای ارزان قیمت مانند کلمبیا در Bugaboo Interchange برف می ریزند و سوزش ها را به خوبی مهار می کنند.

گفته می شود ، هرچه ارزان تر بروید ، سازه های ضخیم تر برای جبران مصالح سطح اولیه ضخیم تر می شوند. این امر منجر به افزایش وزن و حجم زیاد می شود که می تواند برای اسکی بازانی که ترجیح می دهند همه چیز را سبک و ساده نگه دارند ، آزاردهنده باشد.

علاوه بر این ، ضد آب بودن با توجه به بودجه ، به مرور زمان دوام نمی آورد و زودتر از جایگزین های گران قیمت ، رطوبت را جذب می کند. مانند بسیاری از تصمیمات در انتخاب کاپشن اسکی ، ترجیحات شما در زمینه حفاظت از آب و هوا به بودجه و میزان برنامه ریزی شما برای ضربه زدن به دامنه ها بستگی دارد.

5. لایه هایکاپشن: 2L در مقابل 3L

همانطور که در جستجوی ژاکاپشن اسکی خود عمیق تر می شوید ، همیشه به لایه های پارچه و “2L” یا “3L” اشاره می کنید. به طور خلاصه ، اینها به نحوه ساخت ژاکاپشن شما مربوط می شود. یک ساختار 2 لایه یک پارچه روی بیرونی را به یک غشای ضد آب متصل می کند ، با یک آستر جداگانه “آویزان” در قسمت داخلی (اغلب با مش ساخته می شود). از طرف دیگر ، سازه های 3 لایه ، سه قطعه را به هم متصل می کنند: پارچه صورت ، غشاء و روکش پارچه ای صاف.

با شروع از کاپشنهای 2 لایه ، این مدلها با مدلهای تفریحی ارزان قیمت و میان رده مرتبط هستند و قیمت آنها از 170 تا 450 دلار متغیر است. آنها محافظت و دوام ضد آب خوبی را ارائه می دهند ، اما آستر جداگانه حجم قابل توجهی را اضافه می کند و به خوبی تنفس نمی کند. کاپشن های 3 لایه گران قیمت تر هستند ، قیمت آنها از 400 دلار شروع می شود و می تواند به 700 دلار یا بیشتر برای تولیدات درجه یک از مارک هایی مانند Arc’teryx برسد. آنچه برای آن هزینه می کنید عملکرد برتر و وزن کمتر است. آنها در دفع همه انواع باد و رطوبت بسیار عالی هستند ، وزن آنها بسیار کمتر است و چندان هم دست و پاگیر نیستند و از نظر تنفس پذیری رهبران برجسته ای هستند. در پایان ، کاپشنهای 2 و 3 لایه گزینه های مناسبی برای اسکی بازان است ، اما 3 لایه در کشور عقب پادشاه است.
ژاکاپشن اسکی Arc’teryx Sentinel LT (پوست کندن)

6. دوام

همه چیز از سوار شدن و پیاده شدن از آسانسور گرفته تا اسکی روی درختان می تواند وسایل شما را خراب کند و در نتیجه ، کاپشن های اسکی در مجموع بسیار بادوام هستند. Denier یا “D” نحوه اندازه گیری ضخامت پارچه است و تعداد بیشتری با ساختار ضخیم تر ارتباط دارد. گزارش دادن کمی ناسازگار است ، اما به طور کلی ، اسکی بازان تفریحی با ساختاری بدتر بهترین هستند و برخی از موارد مورد علاقه ما حدود 100D و بالاتر هستند. اگر تنظیمات سبک تری را برای جابجایی در اولویت قرار می دهید اما هنوز چیزی سخت می خواهید ، کاپشن هایی با حدود 70D مانند Arc’teryx Saber AR یک سازش عالی است. و سرانجام ، پوسته های بکری اغلب نازک ترین برای صرفه جویی در وزن هستند ، با کاپشن های محبوب از 40D (Patagonia’s PowSlayer) تا حدود 80D (Arc’teryx’s Sidewinder). و در مواردی که سازنده مشخصات آن را ارائه نمی دهد ، می توانید بر اساس کاربرد مورد نظر خود فرضیات مطمئنی را انجام دهید: انتظار ساختاری ضخیم تر با پوسته تفریحی و دوام کمتر برای طراحی های فعال و گردشگری را داشته باشید.

7. آیا قابلیت تنفس برای شما اهمیت دارد؟

این که آیا یک ژاکاپشن تنفسی در اولویت قرار می گیرد مستقیماً با موارد استفاده شده شما مطابقت دارد. برای سواری اختصاصی در سرازیری ، خونسرد ماندن یک ملاحظه بسیار کم است. درست است که می توانید در دویدنهای طولانی تر عرق کنید ، اما با تعویض با یک لایه متوسط سبک تر یا باز کردن یقه ژاکاپشن می توانید این مشکل را به راحتی برطرف کنید. با این حال ، اگر در حال پیاده روی در مناطق جانبی یا تورهای کامل در پشت کشور هستید ، تنفس پذیری از اهمیت بالایی برخوردار است. همانطور که در بالا ذکر شد ، بهترین تنفس ها پوسته نرم هستند ، اگرچه در زمین خیس نیز بدترین عملکرد را دارند. پوسته های سخت سه لایه بعدی قرار دارند و برخی از کاپشن ها مانند Outdoor Research’s Skyward II واقعاً چشمگیر هستند.
کاپشن اسکی Flylow Quantum Pro (زیپ گودال)

زیپ گودال

یکی از مولفه های کلیدی برای خنک ماندن در استراحتگاه و مناطق عقب ، زیپ گودال است (که به آن “دریچه های زیر بغل” نیز گفته می شود). باز کردن آنها راهی عالی برای تخلیه سریع گرما در طول پیاده روی یا مخصوصاً فرود طولانی و چالش برانگیز است. و زمانی که می خواهید گرما را به حداکثر برسانید ، بستن آنها به صورت زیپ بسیار آسان است. اکثریت قریب به اتفاق کاپشن های اسکی میان رده و درجه یک عایق بندی شده دارای این ویژگی هستند ، اما در بین مدل های سطح ابتدایی یک استثناء قابل توجه است. اگر شما مستعد دویدن گرم هستید یا قصد دارید به هر نحوی به سراشیبی سفر کنید ، ارزش آن را دارد که زیپ را در لیست ضروری خود قرار دهید.

8. جیب

تعداد شگفت انگیزی از اقلام احتمالی وجود دارد که باید در کاپشن خود ذخیره کنید ، از تلفن و کارت آسانسور گرفته تا کلید ماشین و تنقلات. و این فقط برای دور زدن استراحتگاه است – اسکی بازان کشور عقب نیازهای احتمالی دیگری مانند ذخیره پوست های صعود کننده و گیرنده بهمن دارند. میزان ذخیره سازی بیشتر یک تصمیم شخصی است: آیا به ماشین خود دسترسی سریع دارید و بیشتر وسایل اضافی خود را پشت سر می گذارید یا در اقامتگاه هستید؟

سپس حداقل تنظیمات با چند جیب دست و یک آستین یا جیب سینه برای نگهداری وسایل کوچک مناسب خواهد بود. اما اگر قصد دارید مقدار مناسبی از وسایل را حمل کنید و می خواهید مرتب و راحت در دسترس باشد ، مطمئن شوید که یک کاپشن با پنج جیب یا بیشتر در اندازه های مختلف انتخاب می کنید. نکاپشنه آخر اینکه کسانی که وسایل زیادی دارند همیشه می توانند یک کوله پشتی اسکی برای تکمیل فضای ذخیره سازی کاپشن خود انتخاب کنند.

 

 • نحوه نمایش محصول ها
کاپشن ورزشی مردانه بی فور ران مدل 990811-5972
کاپشن ورزشی مردانه بی فور ران مدل 990811-5972
1,540,000 تومان
 • قد: کوتاه
 • یقه: ایستاده
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن ورزشی مردانه بی فور ران مدل 990815-99
کاپشن ورزشی مردانه بی فور ران مدل 990815-99
1,540,000 تومان
 • قد: کوتاه
 • یقه: ایستاده
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن ورزشی مردانه بی فور ران مدل 990814-49
کاپشن ورزشی مردانه بی فور ران مدل 990814-49
1,540,000 تومان
 • قد: کوتاه
 • یقه: ایستاده
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن کوهنوردی مردانه نورث فیس مدل SUMMIT- 040
کاپشن کوهنوردی مردانه نورث فیس مدل SUMMIT- 040
4,000,000 تومان
 • قد: میدی
 • یقه: ایستاده
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
 • کشور تولید کننده: چین
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن ورزشی مردانه هالیدی مدل 850211-046
کاپشن ورزشی مردانه هالیدی مدل 850211-046
448,000 تومان
 • قد: کوتاه
 • یقه: گرد
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن ورزشی مردانه بی فور ران مدل 980815-9958
کاپشن ورزشی مردانه بی فور ران مدل 980815-9958
1,260,000 تومان
 • قد: کوتاه
 • یقه: ایستاده
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن ورزشی مردانه هالیدی مدل 850211-082
کاپشن ورزشی مردانه هالیدی مدل 850211-082
448,000 تومان
 • قد: کوتاه
 • یقه: گرد
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن ورزشی مردانه آلشپرت مدل MUH896-400
کاپشن ورزشی مردانه آلشپرت مدل MUH896-400
791,000 تومان
 • قد: روی باسن
 • یقه: ایستاده
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: اسپرت
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن ورزشی مردانه بی فور ران مدل 990816-99
کاپشن ورزشی مردانه بی فور ران مدل 990816-99
1,660,000 تومان
 • قد: کوتاه
 • یقه: ایستاده
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن ورزشی مردانه بی فور ران مدل 980815-9972
کاپشن ورزشی مردانه بی فور ران مدل 980815-9972
1,260,000 تومان
 • قد: کوتاه
 • یقه: ایستاده
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن کوهنوردی مردانه نورث فیس مدل th-2900
کاپشن کوهنوردی مردانه نورث فیس مدل th-2900
867,000 تومان
 • قد: میدی
 • یقه: ایستاده، برگردان، گرد
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
 • کشور تولید کننده: چین
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن ورزشی مردانه بی فور ران مدل 990814-59
کاپشن ورزشی مردانه بی فور ران مدل 990814-59
1,540,000 تومان
 • قد: کوتاه
 • یقه: ایستاده
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن ورزشی مردانه کلمبیا مدل wo0915-489
کاپشن ورزشی مردانه کلمبیا مدل wo0915-489
13,699,000 تومان
 • قد: میدی
 • یقه: ایستاده
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن ورزشی مردانه بی فور ران مدل 990811-9972
کاپشن ورزشی مردانه بی فور ران مدل 990811-9972
1,540,000 تومان
 • قد: کوتاه
 • یقه: ایستاده
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
بادگیر ورزشی مردانه نورث فیس مدل TH-04
بادگیر ورزشی مردانه نورث فیس مدل TH-04
212,000 تومان
 • قد: روی کمر
 • یقه: ایستاده
 • طرح: طرح‌دار
 • نحوه بسته شدن: زیپ
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
 • کشور تولید کننده: چین
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن موتور سواری بنلی مدل BPM
کاپشن موتور سواری بنلی مدل BPM
2,549,600 تومان
 • قد: کوتاه
 • یقه: گرد
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: اسپرت
 • کشور مبدا برند: ایتالیا
 • کشور تولید کننده: چین
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن ورزشی مردانه بی فور ران مدل 990816-59
کاپشن ورزشی مردانه بی فور ران مدل 990816-59
1,660,000 تومان
 • قد: کوتاه
 • یقه: ایستاده
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن کوهنوردی مردانه نورث فیس مدل SUMMIT-010
کاپشن کوهنوردی مردانه نورث فیس مدل SUMMIT-010
4,000,000 تومان
 • قد: میدی
 • یقه: ایستاده
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
 • کشور تولید کننده: چین
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن کوهنوردی مردانه نورث فیس مدل TH-2500
کاپشن کوهنوردی مردانه نورث فیس مدل TH-2500
867,000 تومان
 • قد: میدی
 • یقه: ایستاده، گرد
 • طرح: طرح‌دار
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
 • کشور تولید کننده: چین
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن کوهنوردی مردانه کلمبیا مدل 6535
کاپشن کوهنوردی مردانه کلمبیا مدل 6535
3,335,000 تومان
 • قد: میدی
 • یقه: ایستاده، برگردان، گرد
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
 • کشور تولید کننده: چین
مشاهده در دیجی کالا
بادگیر ورزشی مردانه مدل af00271
بادگیر ورزشی مردانه مدل af00271
195,000 تومان
 • قد: کوتاه
 • یقه: ایستاده
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
 • کشور تولید کننده: بنگلادش
مشاهده در دیجی کالا
بادگیر ورزشی مردانه نورث فیس مدل TH-03
بادگیر ورزشی مردانه نورث فیس مدل TH-03
310,000 تومان
 • قد: روی کمر
 • یقه: ایستاده
 • طرح: طرح‌دار
 • نحوه بسته شدن: زیپ
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
 • کشور تولید کننده: چین
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن کوهنوردی مردانه نورث فیس مدل N99
کاپشن کوهنوردی مردانه نورث فیس مدل N99
2,500,000 تومان
 • قد: کوتاه
 • یقه: ایستاده
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
 • کشور تولید کننده: چین
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن ورزشی مردانه آلشپرت مدل MUH860-001
کاپشن ورزشی مردانه آلشپرت مدل MUH860-001
1,881,000 تومان
 • قد: روی باسن
 • یقه: ایستاده
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: اسپرت
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن کوهنوردی مردانه نورث فیس مدل SUMMIT- 020
کاپشن کوهنوردی مردانه نورث فیس مدل SUMMIT- 020
4,000,000 تومان
 • قد: میدی
 • یقه: ایستاده
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
 • کشور تولید کننده: چین
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن کوهنوردی مردانه 5.11 مدل Acadia Dowt
کاپشن کوهنوردی مردانه 5.11 مدل Acadia Dowt
2,400,000 تومان
 • قد: میدی
 • یقه: ایستاده، برگردان
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن کوهنوردی مردانه هامتو مدل 20202A-2
کاپشن کوهنوردی مردانه هامتو مدل 20202A-2
1,990,000 تومان
 • قد: کوتاه
 • یقه: ایستاده
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: اسپرت
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن کوهنوردی مردانه سارزی مدل badi_M.e.s_01
کاپشن کوهنوردی مردانه سارزی مدل badi_M.e.s_01
380,000 تومان
 • قد: میدی
 • یقه: گرد
 • طرح: ساده، طرح‌دار
 • مورد استفاده: اسپرت
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن ورزشی مردانه هالیدی مدل 861411-236
کاپشن ورزشی مردانه هالیدی مدل 861411-236
609,000 تومان
 • قد: کوتاه
 • یقه: ایستاده
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن ورزشی مردانه بی فور ران مدل 990816-74
کاپشن ورزشی مردانه بی فور ران مدل 990816-74
1,660,000 تومان
 • قد: کوتاه
 • یقه: ایستاده
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن کوهنوردی مردانه ماموت کد 1460
کاپشن کوهنوردی مردانه ماموت کد 1460
1,300,000 تومان
 • قد: میدی
 • یقه: ایستاده، برگردان، گرد
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
 • کشور تولید کننده: چین
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن کوهنوردی مردانه نورث فیس مدل SUMMIT SERIES
کاپشن کوهنوردی مردانه نورث فیس مدل SUMMIT SERIES
4,980,000 تومان
 • قد: میدی
 • یقه: ایستاده، دکمه دار، برگردان
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
 • کشور تولید کننده: چین
مشاهده در دیجی کالا
بادگیر ورزشی مردانه نورث فیس مدل TH-01
بادگیر ورزشی مردانه نورث فیس مدل TH-01
229,500 تومان
 • قد: روی کمر
 • یقه: ایستاده
 • طرح: طرح‌دار
 • نحوه بسته شدن: زیپ
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
 • کشور تولید کننده: چین
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن ورزشی مردانه 361 درجه مدل 361/551444202 - Lt.Org
کاپشن ورزشی مردانه 361 درجه مدل 361/551444202 - Lt.Org
2,250,000 تومان
 • قد: کوتاه
 • یقه: ایستاده
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: اداری و رسمی، اسپرت، روزمره
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن کوهنوردی مردانه آندر آرمور مدل UA-272
کاپشن کوهنوردی مردانه آندر آرمور مدل UA-272
4,000,000 تومان
 • قد: میدی
 • یقه: ایستاده
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
 • کشور تولید کننده: چین
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن کوهنوردی مردانه نورث فیس مدل SUMMIT- 030
کاپشن کوهنوردی مردانه نورث فیس مدل SUMMIT- 030
4,000,000 تومان
 • قد: میدی
 • یقه: ایستاده
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
 • کشور تولید کننده: چین
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل GK1914-B
کاپشن ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل GK1914-B
1,364,000 تومان
 • قد: بلند
 • یقه: ایستاده
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: اداری و رسمی، اسپرت، روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن ورزشی مردانه کلمبیا مدل wm0013-464
کاپشن ورزشی مردانه کلمبیا مدل wm0013-464
8,100,000 تومان
 • قد: کوتاه
 • یقه: ایستاده
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
مشاهده در دیجی کالا
بادگیر ورزشی مردانه مدل af00270
بادگیر ورزشی مردانه مدل af00270
195,000 تومان
 • قد: کوتاه
 • یقه: ایستاده
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
 • کشور تولید کننده: بنگلادش
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن ورزشی مردانه بی فور ران مدل 990816-58
کاپشن ورزشی مردانه بی فور ران مدل 990816-58
1,660,000 تومان
 • قد: کوتاه
 • یقه: ایستاده
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن ورزشی مردانه کچوا مدل NH100-B
کاپشن ورزشی مردانه کچوا مدل NH100-B
230,000 تومان
 • قد: میدی
 • یقه: ایستاده
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن کوهنوردی مردانه مدل MLT 04           غیر اصل
کاپشن کوهنوردی مردانه مدل MLT 04 غیر اصل
215,000 تومان
 • قد: کوتاه
 • یقه: ایستاده، دکمه دار
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: اسپرت
 • کشور تولید کننده: چین
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن ورزشی مردانه آلشپرت مدل MUH862-001
کاپشن ورزشی مردانه آلشپرت مدل MUH862-001
1,611,000 تومان
 • قد: روی باسن
 • یقه: ایستاده
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: اسپرت
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن کوهنوردی مردانه نورث فیس مدل TN 023
کاپشن کوهنوردی مردانه نورث فیس مدل TN 023
1,560,000 تومان
 • قد: میدی
 • یقه: ایستاده
 • طرح: ساده
 • نحوه بسته شدن: زیپ
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن کوهنوردی مردانه پروتکتیو مدل گورتکس
کاپشن کوهنوردی مردانه پروتکتیو مدل گورتکس
1,000,000 تومان
 • قد: میدی
 • یقه: ایستاده
 • طرح: طرح‌دار
 • نحوه بسته شدن: دکمه و زیپ
 • مورد استفاده: اسپرت
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن کوهنوردی مردانه ماموت مدل MA-255
کاپشن کوهنوردی مردانه ماموت مدل MA-255
2,860,000 تومان
 • قد: میدی
 • یقه: برگردان، گرد
 • طرح: ساده
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
 • کشور تولید کننده: چین
مشاهده در دیجی کالا
کاپشن ورزشی مردانه تکنیک+07 مدل OC-105-ME
کاپشن ورزشی مردانه تکنیک+07 مدل OC-105-ME
 • قد: کوتاه
 • یقه: ایستاده
 • طرح: طرح‌دار
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
مشاهده در دیجی کالا

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید