5 نکته برای خرید یک پلیور با کیفیت

هوا سرد است و فصل تعطیلات به سرعت نزدیک می شود.من شخصاً عاشق این زمان از سال هستم.نه تنها برای همه فعالیت های فصلی که در حال انجام است ، بلکه برای این واقعیت که من یکی از گزینه های لایه بندی مورد علاقه ام را بپوشم … .. پلیور!

آیا پلیور مورد علاقه خود را دارید؟

اگر پاسخ منفی است – پس شما از این مقاله لذت خواهید برد زیرا من بر پنج نکته ای که هنگام خرید یک پلیور با کیفیت باید به آنها توجه کنید تمرکز می کنم. من می خواهم شما پلیور هایی داشته باشید که آنقدر دوست دارید که آنها را بپوشید تا زمانی که از هم جدا شوند!

وقتی به پلیور فکر می کنید اکثر مردان فقط به پیراهن کلاسیک و معمولی فکر می کنند که روی یک تی شرت سفید یا دیگر لایه های پایه می پوشند.این نقطه شروع خوبی است ، اما بسیاری از ویژگی ها و انواع دیگر وجود دارد که در این قطعه جاودانه قرار می گیرد.

پلیور مردانه مانگو مدل BL620WIL
پلیور مردانه مانگو مدل BL620WIL
2,390,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: اداری و رسمی، روزمره
 • کشور مبدا برند: اسپانیا
مشاهده در دیجی کالا

پنج نکته خرید که من به آنها اشاره می کنم عبارتند از:

مواد پلیور
سایز پلیور
استایل پلیور
رنگ پلیور و دوخت
قیمت پلیور

مواد پلیور

احتمالاً مهمترین چیزی که هنگام خرید پلیور باید به آن توجه کنید ، موادی است که از آن ساخته شده است.این امر به ویژه صادق است زیرا پلیور ها معمولاً برای محافظت از شما در برابر شرایط سخت و آب و هوای سرد ساخته می شوند. این مواد واقعاً در میزان گرمای مورد نیاز شما نقش دارند.

پلیور مردانه رایکا کد 2186Rd-02
پلیور مردانه رایکا کد 2186Rd-02
372,500 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا

در اینجا انواع مختلفی از مواد مورد استفاده برای پلیور شما و مواردی که شخصاً توسط من توصیه شده است ، آمده است:

پلیور های پشمی

پشم بهترین ماده موجود برای تامین گرما است. کلید توانایی آن در حفظ گرما بر اساس سطح عایق آن است. پشم از گوسفند می آید و قرن ها است که برای ایجاد پوشاک مخصوص گرما استفاده می شود.

پلیور مردانه پاتن جامه مدل 304021990000999
پلیور مردانه پاتن جامه مدل 304021990000999
275,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا

با توجه به درجه های مختلف پشم ، من همیشه توصیه می کنم با بالاترین سطح ممکن خرید کنید (پشم مرینو یک شاخص عالی برای کیفیت است). پشم می تواند گران باشد ، اما احساس لوکس در مقایسه با آنهایی که از کیفیت پایین تری برخوردار هستند (مانند پشم های بازیافتی که از الیاف کوتاهتر استفاده می کنند)

 

پلیور ترمه

ترمه شکل دیگری از پشم است که از الیاف استخراج شده از بزهای ترمه تهیه شده است.از آنجا که ترمه از نظر فنی یک نوع مو است و پشم نیست ، من در این مقاله با آن به عنوان یک ماده جداگانه برخورد می کنم.

پلیور مردانه نوبل لیگ مدل NB319395
پلیور مردانه نوبل لیگ مدل NB319395
255,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: اداری و رسمی، روزمره
 • کشور مبدا برند: آلمان
 • کشور تولید کننده: آلمان
مشاهده در دیجی کالا

گرچه گرمای حاصل از ترمه به اندازه انواع معمولی پشم خوب نیست ، اما هنوز هم گرمای جامد را حفظ می کنند. ترمه یک ماده جاودانه است که با بسیاری از وسایل موجود در کمد شما به خوبی ترکیب می شود.

محبوبیت ترمه به دلیل نرمی آن است. این پارچه با کیفیت بالا را می توان با پشم ترکیب کرد تا پلیور های گرم و در عین حال فوق العاده نرم به دست آورد.

پلیور مردانه امپریو آرمانی مدل 3H1MY91MD6Z-0933
پلیور مردانه امپریو آرمانی مدل 3H1MY91MD6Z-0933
8,190,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور تولید کننده: ایتالیا
مشاهده در دیجی کالا

پلیور آلپاکا

فیبر آلپاکا صدها سال است که در آمریکای جنوبی بسیار محبوب است. با خواص بسیار شبیه به پشم (گرما) و ترمه (نرمی) ، از آن برای تهیه پانچو ، دستکش ، کلاه و پلیور زمستانی یا ارتفاع استفاده می شود.پیدا کردن پلیور های آلپاکا مگر اینکه از آمریکای جنوبی سرچشمه گرفته باشند یا به صورت تخصصی ساخته شده باشند. این به دلیل تولید کم و عدم آشنایی تولید کنندگان بزرگ با الیاف Alpaca است. با این اوصاف ، می توانید مطمئن باشید این یک انتخاب عالی برای لباس های سرد است.

پلیور های نخی

اول از همه خوب – پنبه ارزان ، نگهداری آسان ، شستشوی ساده ، مقاوم در برابر سایش و یافتن آن آسان است. اگر از یک پنبه با کیفیت بالا ساخته شده باشند ، پلیور های عالی برای آب و هوای گرم برای ساحل یا عصر بهار/پاییز می سازند.با این حال ، پنبه فیبر نیست که برای حفظ گرما ساخته شده است. هنگامی که مرطوب می شود ، مرطوب می ماند – و برای شما بدتر احساس مرطوب بودن می کند (در مقایسه با پشمی که می تواند 30 درصد وزن خود را در آب نگه دارد و خیس نمی شود.اگر پنبه خریداری می کنید ، بدانید که محدودیت هایی دارد – حتی با وجود این محدودیت ها ، می توانید پلیور های خوب ساخته شده در این ماده را با قیمت مناسب خریداری کنید.

پلی استر و پنبه ارزان

نکته ای در مورد مخلوط های ارزان پنبه و پلی استر که به نظر می رسد در جامعه امروز محبوب هستند. در حالی که من کاملاً با این مواد مخالف نیستم ، اما آنها در مقایسه با پشم و ترمه یک قدم پایین هستند.

دلیل آن بر اساس موارد زیر است:

آنها به سختی می توانند شکل خود را حفظ کنند ، به ویژه پس از چندین دوره شستشو.
عدم توانایی در حفظ گرما. پلیورهای سنگین و حجیم از پلی استر و پنبه وجود دارد که باعث حفظ گرما می شود. متأسفانه ، آنها هنوز به دلیل خواص الیاف خود با انواع پشم مطابقت ندارند.

2) اندازه پلیور

اندازه پلیور شما تا حد زیادی تعیین کننده ظاهر آن است. به همین دلیل مهم است که درست عمل کنید.

هنگام جستجوی پلیور ، اندازه گیری مشابه روش پیراهن پیراهن مهم است. حداقل ، اطمینان حاصل کنید که برای موارد زیر اندازه گیری شده است:

سایز پلیور

باید بدن شما را در آغوش بگیرد اما به هیچ وجه شما را محدود نکند. این باید کمی مجهز به نظر برسد اما هرگز راحتی را از بین نمی برد.طول کلی پلیور – از فردی بخواهید که از پشت یقه شما تا کمرتان اندازه گیری کند تا اندازه دقیق مدت زمان مناسب بودن پلیور برای شما را بدست آورد.

طول آستین پلیور

این معمولاً از تیغه شانه تا استخوان مچ یا بالای شانه ها تا مچ دست اندازه گیری می شود.
در نهایت ، به خاطر داشته باشید که بسیاری از پارچه های حیوانی پس از یک یا دو چرخه شستشو منقبض می شوند.هیچ اشکالی ندارد که پلیور خود را کمی بزرگتر از اندازه ای کنید که معمولاً برای آن اندازه گیری می کنید. اگر از پلیور خود مراقبت می کنید و از قرار گرفتن در معرض شرایط شدید (به ویژه گرما) اجتناب می کنید ، پلیور شما باید بیشتر شکل خود را حفظ کند.

3) سبک های پلیور

همانطور که قبلاً ذکر شد ، انواع زیادی در دسترس مردان است. هر سبکی جای خود را دارد که برخی از آنها در محیط های خاص بهتر از سایرین کار می کنند.

من قصد دارم انواع آن را از رسمی ترین تا حداقل رسمی لیست کنم تا بتوانید زمینه ای را بیابید که برای موقعیت منحصر به فرد شما در این فصل تعطیلات مفید باشد:

گردن فرد

انواع گردن خدمه از رایج ترین و رسمی ترین سبک هایی هستند که می توانید در اختیار داشته باشید و همچنین یکی از ساده ترین آنهاست.

از پلیور آران سنگین – همانطور که در سمت چپ دیده می شود – تا گردنهای خدمه سبک در ترمه پشمی – که زیر کت پوشیده می شود ، پلیور گردن خدمه یک سبک کلاسیک است که صدها سال در لباس مردانه یافت می شود.یقه گرد است و دارای نوار باریک باریکی است که فقط یک توده حجم را اضافه می کند.

این یک استایل زیبا و مینیمال است که به راحتی با اکثر لباس ها ست می شود. با این حال ، آنها با گردنبندها خوب بازی نمی کنند و می توانند یقه برخی پیراهن های لباس را نیز فشار دهند.باز شدن گردن نرم تر و وسیع تر می تواند به شما این امکان را بدهد که فضا را برای آن دسته از کالاهای اصلی که معمولاً مشاغل هستند باز کنید.

پلیور هایی با یقه بسیار تنگ خدمه به پیراهن های بدون یقه محدود می شود و قطعاً بدون گردنبند.
پلیور مردانه پیراهن مردانه V-NeckMerino Wool Aran

پلیور یقه V کاری را انجام می دهد که گردن خدمه انجام نمی دهد: برای جا گذاشتن یک کراوات قابل مشاهده و در بیشتر موارد ، نقاط یقه پیراهن.

یک نوع رایج از گردن V طراحی Cardigan است-متوجه فرو رفتن عمیق در قفسه سینه شوید. انواع متداول نیز وجود دارد که در جلو باز نمی شوند – اینها معمولاً یک جهش V کوتاه تری دارند.

مدل یقه V و انواع آن گزینه های عالی پلیور برای ست کردن با کت و شلوار است. این شما را گرمتر از یک قطعه معمولی 2 گرم می کند و بی سر و صدا به نظر نمی رسد. در حقیقت ، یک پلیور کش را می توان به جای یک پلیور در محیط های معمولی و هوای خنک پوشید.

نکته جالب در مورد گردن V همراه با گردن خدمه ، تنوع آنها است. همانطور که گفته شد ، می توانند به خوبی با حالت رسمی کار کنند ، اما می توانند به عنوان بیرونی ترین لایه نیز پوشیده شوند ، که احساس گاه به گاه تری به آن می بخشد.

برای خرید یک پلیور کش باف از The Aran Sweater Market – شرکتی که من شخصاً توصیه می کنم ، اینجا را کلیک کنید.

 

پلیور یقه لاستیکی پشمی پهن ماهیگیر

یقه بلندی که روی خود جمع شده است ، سبک کلاسیک یقه اسکی را می سازد.یقه هایی که روی هم قرار نمی گیرند ، اما هنوز در این سبک روی گردن بالا می آیند ، به عنوان یقه اسلیو نامیده می شوند – من شخصاً از هر دو سبک لذت می برم.

یقه ی یقه پشتی کلاسیک کشیده معمولاً به لب یا گونه ها ختم می شود. دو برابر می شود ، یک نوار ضخیم خوب در اطراف گردن ایجاد می کند. یک قطعه کاربردی عالی برای گرما – کاربردی بودن آنها برای کسانی که در آب و هوای سخت زندگی می کنند آنها را تبدیل به یک محصول اصلی می کند.

با رفتن به پلیور های غیر رسمی ، یقه های یقه ای گرما را افزایش می دهند و جایگزین مناسبی برای یقه معمولی نوک تیز معمولی است که روی پیراهن های پیراهن دیده می شود. وقتی با کاپشن می پوشید ، حتماً از یک ساختار سبک استفاده کنید.

دو برابر شدن ، که نماد نماد یقه اسکله است ، حجم بیشتری می دهد. آنها معمولاً جزو پلیور های نازک و بافتنی هستند و گزینه مناسبی برای لایه بندی مردان است.

پلیور رولن گردن – پلیور ماهیگیر

یک سبک بسیار معمولی تر برای یقه یقه ای.در اصل ، یک پلیور رولنک در اصل یک نسخه بزرگتر از یقه اسکی است … .. بدون گردنپایه گردن کشیده را دارد ، اما دارای دهانه بازتر و بافتنی شل تر است ، این باعث می شود یک گرد بزرگ در اطراف گردن پایین ایجاد شود.

اینها اغلب با بافتنی سبک تر ساخته می شوند و سابقه کار دارند اما در 50 سال گذشته برای استفاده در آخر هفته به شهرها راه یافته اند.

 

پلیور شال گردن ماهیگیر

یقه شال یک مدل پلیور است که احتمالاً می تواند از لیست بالا برود ، زیرا به خوبی با پیراهن و کراوات ترکیب می شود.

این مدل اصلی برای مردانی است که عاشق لباسهای ورزشی معمولی هستند.

گردن شال معمولاً روی پلیور های پلیور کش دار یا پلیور های نیمه زیپ دیده می شود و یقه ای پهن و برعکس دارد که به نقاط جلوی سینه باریک می شود.

گاهی نقاط برای ظاهر مبهم دو سینه روی هم قرار می گیرند ، اما بیشتر اوقات در مرکز قفسه سینه قرار می گیرند ، معمولاً جایی که دهانه به پایان می رسد یا دکمه ها/زیپ شروع می شود.

 

گردن ناچ

گردن شکاف پسر عموی گردن V است و از سبک تی شرت به همین نام تقلید می کند. این قسمت دارای یک دهانه دایره ای ساده در بیشتر موارد است ، اما دارای یک برش کوچک V شکل در جلو ، درست زیر سیب آدم است. پلیوری که خط فک مردانه را به طرز ظریفی برجسته می کند و ظاهری مردانه به او می بخشد.

بر خلاف گردن های V ، گردن های بریدگی به اندازه کافی پهن یا عمیق بریده نشده اند تا بتوانند یک گره گردن بند را قاب کنند. آنها یک سبک معمولی تر هستند که برای افزایش علاقه بصری به پلیور پلوور اصلی طراحی شده است (و ، باید اعتراف کرد ، به بچه های خوش اندام اجازه می دهد تا نکاتی را در قسمت بالای قفسه سینه با عضلات محکم نشان دهند).

شما معمولاً اینها را روی سبک ترین و تنگ ترین پلیور های بافتنی می بینید. معمولاً پارچه های نخی رنگی برای مردان جوان طراحی شده است تا با لباس های شیک بپوشند
بازکن های پلیور

پلیور های حاوی دهانه یکی دیگر از انواع کلاسیک است که من به شدت آن را توصیه می کنم. به طور کلی دو مدل استاندارد روی پلیور ها وجود دارد: نسخه های زیپ دار و دکمه دار. برای اینکه این موضوع را کمی تفکیک کنیم:

Half-Zip ورزشی است ، ساده است و به راحتی می توانید آن را در هوای بادی تنگ کنید تا گرما داشته باشد. باز شده ، جایی برای پیراهن یقه ای زیر پلیور باقی می گذارد.
Full-Zip نمای بیرونی ترین و فعال ترین نوع است. برای پلیورهایی که قرار است لایه بالایی یا لایه ای زیر کت زمستانی باشند ، بسیار کاربردی و بسیار کاربردی است ، اما خیلی شیک نیست و با کت های اسپرت یا کت و شلوار مناسب نیست.

Half-Button کمی زیپ تر از نیم زیپ به نظر می رسد و با مدل های یقه تنظیم شده زیبا تر بازی می کند. در برخی موارد ، ممکن است به طرز عجیبی حجیم به نظر برسد ، بنابراین بسیاری از آنها کل عمر خود را بدون دکمه می گذرانند.
دکمه-پایین ظاهر پلیور کش دار کلاسیک است. راحت است ، اما زیبا است و می تواند هم به عنوان لایه بالایی و هم به عنوان جایگزین پیراهن پیراهنی با دکمه (یا حتی با آن) در زیر یک کت اسپرت کار کند.

4) پلیور رنگ و الگوهای پلیور آبی آران

رنگ ها به پلیور شما جان می بخشند و به شخصیت شما اجازه می دهند تا درخشان شود. من عمیقا معتقدم که یک مرد قبل از اینکه به سایه های پر جنب و جوش برود ، ابتدا باید از رنگهای اصلی استفاده کند.

با توجه به این موارد ، من رنگ های زیر را توصیه می کنم:

آبی
سبز
بلغور جو دوسر
رنگ قهوه ای
خاکستری
سفیدپوستان
هنگام انتخاب رنگ ، به خاطر داشته باشید که مواد جامد به طور کلی بهترین ظاهر را دارند و بیشترین تنوع را برای کمد لباس شما ارائه می دهند.

همچنین ، به خوبی ببینید چه رنگ هایی با رنگ مو و رنگ پوست شما هماهنگ هستند. تفاوت در پوشیدن رنگ هایی که با پوست شما کار می کنند ، صرف نظر از رنگ گرم یا سرد شما تفاوت دارد. به رنگ هایی بچسبید که واقعاً شما را به خوبی جلوه می دهد.

الگوهای پلیور یک موضوع عمیق است – من از شما دعوت می کنم تا در اینجا بیشتر بیاموزید و قول می دهم که به زودی ویدئویی را منتشر کنم که در آن الگوها را با جزئیات مورد بحث قرار می دهم.

5) قیمت پلیور

توجه کنید من قیمت پلیور را برای آخر گذاشتم؟استدلال من این است که بسیاری از ما قیمت را به عنوان عامل شماره 1 در خرید لباس در نظر می گیریم – این یک اشتباه است.

در عوض ببینید که چگونه با استفاده از عوامل بالا – مواد ، مناسب ، سبک ، و رنگ/الگو ، چقدر خوب اندازه گیری می شود.اگر پلیور احساس فوق العاده ای به شما می دهد و مشتاقانه منتظر پوشیدن آن (در مقابل نشستن روی قفسه) هستید ، این نوع پلیور هایی است که می خواهید یک کمد پر از آنها باشد.

یک پلیور که 50 دلار برای آن هزینه می کنید و یکبار آن را می پوشید و سپس دیگر هرگز آن را نمی پوشید 50 دلار برای هر بار پوشیدن هزینه دارد و اتلاف هزینه است.

پلیوری که دوستش دارید و با 150 دلار خریداری می کنید ، هر بار که به دست می آورید 10 سال می پوشید و چندین بار آن را تعمیر کرده اید زیرا نمی توانید آن را رها کنید … .. این همان چیزی است که من در مورد آن صحبت می کنم.

 

 

 • نحوه نمایش محصول ها
پلیور مردانه آر اِن اِس مدل 132044-99
پلیور مردانه آر اِن اِس مدل 132044-99
395,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه جامه پوش آرا مدل 4561018122-91
پلیور مردانه جامه پوش آرا مدل 4561018122-91
349,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه آر اِن اِس مدل 132040-99
پلیور مردانه آر اِن اِس مدل 132040-99
280,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه آر اِن اِس مدل 132038-99
پلیور مردانه آر اِن اِس مدل 132038-99
295,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه آر اِن اِس مدل 132044-58
پلیور مردانه آر اِن اِس مدل 132044-58
395,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه پاییزان کد P700 رنگ فیروزه‌ای
پلیور مردانه پاییزان کد P700 رنگ فیروزه‌ای
255,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه آر اِن اِس مدل 132045-99
پلیور مردانه آر اِن اِس مدل 132045-99
329,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه آر اِن اِس مدل 132044-59
پلیور مردانه آر اِن اِس مدل 132044-59
395,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه آر اِن اِس مدل 132045-70
پلیور مردانه آر اِن اِس مدل 132045-70
329,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه آر اِن اِس مدل 132044-93
پلیور مردانه آر اِن اِس مدل 132044-93
395,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه آر اِن اِس مدل 132044-46
پلیور مردانه آر اِن اِس مدل 132044-46
395,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه پاییزان کد P700 رنگ لیمویی
پلیور مردانه پاییزان کد P700 رنگ لیمویی
255,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه لیورجی مدل IAN-308182
پلیور مردانه لیورجی مدل IAN-308182
278,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: اداری و رسمی، روزمره
 • کشور مبدا برند: آلمان
 • کشور تولید کننده: آلمان
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه پاییزان کد P700 رنگ بادمجانی
پلیور مردانه پاییزان کد P700 رنگ بادمجانی
265,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه بادی اسپینر مدل 27980023 کد 2 رنگ سرمه ای
پلیور مردانه بادی اسپینر مدل 27980023 کد 2 رنگ سرمه ای
398,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره، مهمانی
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه آر اِن اِس مدل 132044-86
پلیور مردانه آر اِن اِس مدل 132044-86
395,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه مدل TN050
پلیور مردانه مدل TN050
185,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: اسکی
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: اداری و رسمی، روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه مانگو مدل 23047640
پلیور مردانه مانگو مدل 23047640
790,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: اسپانیا
 • کشور تولید کننده: بنگلادش
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه رونی مدل 71110001-23
پلیور مردانه رونی مدل 71110001-23
279,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه جامه پوش آرا مدل 4561018122-99
پلیور مردانه جامه پوش آرا مدل 4561018122-99
349,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه کلمبیا مدل ao0073-837
پلیور مردانه کلمبیا مدل ao0073-837
2,899,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • یقه: ایستاده
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه پاییزان کد P700 رنگ زرشکی تیره
پلیور مردانه پاییزان کد P700 رنگ زرشکی تیره
255,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه رایکا کد 2141Dg-02
پلیور مردانه رایکا کد 2141Dg-02
263,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه رونی مدل 71110001-34
پلیور مردانه رونی مدل 71110001-34
279,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه پاییزان کد P700 رنگ آبی نفتی
پلیور مردانه پاییزان کد P700 رنگ آبی نفتی
255,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه پاییزان کد P700 رنگ مشکی
پلیور مردانه پاییزان کد P700 رنگ مشکی
265,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: اداری و رسمی، روزمره
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه پاییزان کد P700 رنگ خردلی
پلیور مردانه پاییزان کد P700 رنگ خردلی
255,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه بادی اسپینر مدل 27980019 کد 3 رنگ کرم
پلیور مردانه بادی اسپینر مدل 27980019 کد 3 رنگ کرم
398,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره، مهمانی
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه پاتن جامه مدل 103621990161846
پلیور مردانه پاتن جامه مدل 103621990161846
195,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: اداری و رسمی، روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه جامه پوش آرا مدل 4561019108-59
پلیور مردانه جامه پوش آرا مدل 4561019108-59
339,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه پاییزان کد P700 رنگ آجری روشن
پلیور مردانه پاییزان کد P700 رنگ آجری روشن
255,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه پاییزان مدل P700 رنگ پرتقالی
پلیور مردانه پاییزان مدل P700 رنگ پرتقالی
255,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: اداری و رسمی، روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه سون پون مدل 2391150-49
پلیور مردانه سون پون مدل 2391150-49
247,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه آر اِن اِس مدل 132044-85
پلیور مردانه آر اِن اِس مدل 132044-85
395,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه آر اِن اِس مدل 132044-70
پلیور مردانه آر اِن اِس مدل 132044-70
400,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه نوبل لیگ مدل B12587
پلیور مردانه نوبل لیگ مدل B12587
209,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: اداری و رسمی، روزمره
 • کشور مبدا برند: آلمان
 • کشور تولید کننده: آلمان
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه ال سی من مدل 09315837-CHARCOAL
پلیور مردانه ال سی من مدل 09315837-CHARCOAL
580,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: اداری و رسمی، روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه پاییزان مدل P700 رنگ طوسی روشن
پلیور مردانه پاییزان مدل P700 رنگ طوسی روشن
265,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: اداری و رسمی، روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه لیورجی مدل حوله ای PO-GrBu416
پلیور مردانه لیورجی مدل حوله ای PO-GrBu416
260,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره، اداری و رسمی، مهمانی
 • کشور مبدا برند: آلمان
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه مدل TN031 رنگ سرمه ای
پلیور مردانه مدل TN031 رنگ سرمه ای
190,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: اسکی
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: اداری و رسمی، روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه سون پون مدل 2391150-70
پلیور مردانه سون پون مدل 2391150-70
229,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه لیورجی مدل 8142
پلیور مردانه لیورجی مدل 8142
258,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه او وی اس مدل 132032103-BLACK
پلیور مردانه او وی اس مدل 132032103-BLACK
429,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه کد p230           غیر اصل
پلیور مردانه کد p230 غیر اصل
99,900 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: ایستاده
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه جین وست مدل 93193505
پلیور مردانه جین وست مدل 93193505
800,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • یقه: برگردان
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره، اداری و رسمی، مهمانی
 • کشور مبدا برند: استرالیا
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه سون پون مدل 2391151-59
پلیور مردانه سون پون مدل 2391151-59
257,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه بادی اسپینر مدل 27980015 کد 1 رنگ مشکی
پلیور مردانه بادی اسپینر مدل 27980015 کد 1 رنگ مشکی
429,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره، مهمانی
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه بادی اسپینر مدل 1703 کد 1 رنگ کرم
پلیور مردانه بادی اسپینر مدل 1703 کد 1 رنگ کرم
419,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره، مهمانی
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه بادی اسپینر مدل 1670 کد 1 رنگ قهوه ای
پلیور مردانه بادی اسپینر مدل 1670 کد 1 رنگ قهوه ای
419,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره، مهمانی
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه آر اِن اِس مدل 132044-73
پلیور مردانه آر اِن اِس مدل 132044-73
395,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه مدل A16
پلیور مردانه مدل A16
99,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: اداری و رسمی، روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه سون پون مدل 2391151-99
پلیور مردانه سون پون مدل 2391151-99
260,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه کوتون مدل OKAM99241LT
پلیور مردانه کوتون مدل OKAM99241LT
599,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه کد p240           غیر اصل
پلیور مردانه کد p240 غیر اصل
99,900 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • یقه: ایستاده
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه سون پون مدل 2391149-49
پلیور مردانه سون پون مدل 2391149-49
236,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه ال سی من مدل 09115825-DARKGREEN
پلیور مردانه ال سی من مدل 09115825-DARKGREEN
680,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: اداری و رسمی، روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه اچ اند ام مدل F02
پلیور مردانه اچ اند ام مدل F02
450,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور تولید کننده: بنگلادش
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه سون پون مدل 2391151-07
پلیور مردانه سون پون مدل 2391151-07
260,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه مدل AS3
پلیور مردانه مدل AS3
119,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه آر اِن اِس مدل 132045-43
پلیور مردانه آر اِن اِس مدل 132045-43
329,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه ال سی من مدل 09115825-DARKNAVYBLUE
پلیور مردانه ال سی من مدل 09115825-DARKNAVYBLUE
680,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: اداری و رسمی، روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه جک اند جونز مدل f1900
پلیور مردانه جک اند جونز مدل f1900
450,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور تولید کننده: بنگلادش
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه بادی اسپینر مدل 1480 کد 1 رنگ سرمه ای
پلیور مردانه بادی اسپینر مدل 1480 کد 1 رنگ سرمه ای
429,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره، مهمانی
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه اس.الیور مدل 7804
پلیور مردانه اس.الیور مدل 7804
588,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: برگردان
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه ال سی من مدل 09115838-BLACK
پلیور مردانه ال سی من مدل 09115838-BLACK
680,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: اداری و رسمی، روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه مدل TN057
پلیور مردانه مدل TN057
190,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: اسکی
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: اداری و رسمی، روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه ال سی وایکیکی مدل 0SD600Z8
پلیور مردانه ال سی وایکیکی مدل 0SD600Z8
485,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • یقه: اسکی
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: اداری و رسمی، روزمره
 • کشور مبدا برند: ترکیه
 • کشور تولید کننده: ترکیه
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه جک اند جونز مدل 1273
پلیور مردانه جک اند جونز مدل 1273
201,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: دانمارک
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه جین وست مدل 7805
پلیور مردانه جین وست مدل 7805
599,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه لیورجی مدل Christmas3
پلیور مردانه لیورجی مدل Christmas3
450,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: اداری و رسمی
 • کشور تولید کننده: آلمان
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه کد Riz_Bk
پلیور مردانه کد Riz_Bk
120,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: اداری و رسمی، روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه لیورجی مدل Christmas
پلیور مردانه لیورجی مدل Christmas
740,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: اسپرت، مهمانی
 • کشور مبدا برند: آلمان
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه مدل PA-3
پلیور مردانه مدل PA-3
99,000 تومان
 • طرح: ساده
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: اداری و رسمی، روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه رایکا کد 1422Wt-04
پلیور مردانه رایکا کد 1422Wt-04
380,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • یقه: ایستاده
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه رایکا مدل Gr2191-01
پلیور مردانه رایکا مدل Gr2191-01
138,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • یقه: اسکی
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه بادی اسپینر مدل 27960978 رنگ مشکی
پلیور مردانه بادی اسپینر مدل 27960978 رنگ مشکی
398,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره، مهمانی
مشاهده در دیجی کالا
پلیور مردانه رایکا کد 2171Gr-05
پلیور مردانه رایکا کد 2171Gr-05
355,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • یقه: برگردان
 • آستین: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید