35 مدل کفش کوهنوردی هامتو

کفش کوهنوردی هامتو یکی از برترین برند های در زمینه کفش های کوهنوردی و پیاده روی در جهان بحساب می آید.

کفش پیاده روی  هامتو  عمدتا برای سفرهای کوتاه در خارج از زمان فقط یک یا دو روز طراحی شده است ، مناسب برای کمپینگ عمومی در فضای باز ، زمین محیط پیچیده ای نیست.

 

کفش کوهنوردی هامتو

طراحی این کفش ها با راحتی بیشتر ، نرم ، تنفس و غیره مشخص می شود ، اما در کفش های مقاوم در برابر سایش در کفش های پیاده روی کمترین مقاومت را دارد.

این کفش ها از جنس پوست گوسفند و چرم مصنوعی ، زیره با مواد پلاستیکی ، کفش هایی با نفوذ پذیری مشخص از مواد الیاف شیمیایی ، قسمت بالایی پایین ساخته شده اند.

کفش پیاده روی هامتو

مناسب برای فعالیتهای پیاده روی مسطح ، یک روزه و سبک وزن ، حتی در کوهستان ، محیط زمین به وضوح مسیری مسطح است.

از آنجا که پارچه GORE-TEX به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد ، حتی کفش های پیاده روی ، در هوای بارانی و برفی ، باعث می شود که کاربر در یک محیط مرطوب ، از خشک شدن و راحتی پا اطمینان حاصل کند.

کفش کوهنوردی هامتو

قدم زدن با کفش. برای فعالیتهای کاملاً کوهستانی برای دو یا چند روز ، حتی منطقه فعالیت مستقیماً به منطقه کوهستانی زیر خط برف منتهی می شود ، برخی از محصولات مارک دار حتی می توانند فعالیتهای کوهستانی را در منطقه برف انجام دهند و با وجود شرایط بد آب و هوایی عملکرد فوق العاده ای دارند.

وسایل کوهنوردی که بیشتر برای کوهنوردان میان رده طراحی شده اند ، بیشتر از کوهنوردان مسافت کوتاه هستند که مقاومت خوبی در برابر سختی و سایش دارند اما برای مسافتهای کوتاه تا متوسط طراحی شده اند.

نوع کوهستان چندان مهم نیست.  کفش کوهنوردی هامتو از چرم گوسفند یا کفش کوهنوردی های چرمی نازک گاو ، کفش کوهنوردی های پلاستیکی سخت یا ویبرام ، کفش کوهنوردی هایی با پوست نرم گوسفند یا GORE-TEX ، FIRST-TEX و سایر مواد ساخته شده است که به وسط ارتفاع مورد نظر کمک می کند. مانند موارد زیر این پیاده روی در امتداد بالای سری پیاده روی غربی HP-2136 کفش پیاده روی ضد آب کفش پیاده روی در فضای باز بسیار خوب است.

 

کفش کوهنوردی هامتو

کفش کوهنوردی سنگین.

طراحی شده برای کوهنوردان مسافت طولانی ، منطقه فعالیت باید ترکیبی از شیب های تند ، سنگهای چند ریزه و برف یخی باشد. تجهیزات صعود برای حمل بیشتر ، ماندن روزهای طولانی در بیرون ، با مقاومت قوی در برابر سایش و سایش ، می تواند از مچ پا و پا بهتر محافظت کند.

این کفش کوهنوردی ها عمدتا برای توپوگرافی پیچیده تر ، کوهنوردان و حمل تجهیزات و طراحی سنگین تر ، انعطاف پذیری خوب ، سفتی و ایمنی هستند ، برخی از مدل ها را می توان کرامپون نصب کرد.

 

کفش کوهنوردی هامتو

این کفش کوهنوردی ها از چرم گاوی چرمی ضخیم ، کفش کوهنوردی هایی با ویبرام ساخته شده اند. و مقدار مشخصی فیبر کربن یا فولاد ، کفش کوهنوردی هایی با استفاده از GORE-TEX ، FIRST-TEX و سایر مواد ، کفش کوهنوردی هایی را برای کمک به آنها اضافه کنید.

برای فعالیتهای کوهستانی از راه دور ، منطقه فعالیت در بالای خط برف ، عملکرد بسیار خوب است.

کفش های سنگین کوهنوردی

عمدتا برای یخ ، برف ، صخره ها و مناطق بلند ارتفاع بلند ، شرایط آب و هوایی شدید استفاده می شود. به طور خاص برای کوه های پوشیده از برف طراحی شده است و مقاومت زیادی در برابر سختی دارد ، می توان کرامپون ها را نصب کرد ، از ایمنی پاها محافظت می کند ، اما این کفش کوهنوردی ها سنگین تر و نرم تر هستند. تنها با ویبرام.

و فولاد آستری ، کفش کوهنوردی هایی با مواد پلاستیکی سخت پلاستیکی ، کفش کوهنوردی هایی با مواد GORE-TEX ، FIRST-TEX ، کفش کوهنوردی ها کمک بیشتری می کنند.

کفش کوهنوردی هامتو

کفش سنگ نوردی. کفش های کوهنوردی به طور خاص برای کفش های ورزشی مخصوص کوهنوردی طراحی شده اند که معمولاً دارای پایه لاستیکی سبک و نرم هستند – برای سهولت استفاده از صخره نوردان برای استفاده بهتر از دیوار سنگ و سایر حرکات فنی.

لبه طراحی به طوری که پا شما می توانید بر روی یک پای کوچک پایدار قدم بگذارید. مچ پای لاستیکی پیچیده برای راحتی کوهنوردان در دیواره سنگ – به ویژه زاویه منفی سنگ با پاشنه برای انجام یک عمل “قلاب”.

طراحی یک کفش سنگ نوردی معمولی انگشتان پا را در جهت انگشتان شست فشار می دهد تا نیرو بر انگشت شست متمرکز شود تا پای سنگ ثابت بماند. دوستداران کوهنوردی تمایل دارند کفش هایی را انتخاب کنند که پاهایشان را محکم ببندند تا بهتر روی سنگ ها قرار بگیرند و برخی از کوهنوردان حرفه ای حتی اندازه هایی را انتخاب می کنند که بسیار کوچکتر از اندازه معمول آنها است.

کفش های صخره نوردی

طراحی شده برای محکم بستن دور پا ، به دلیل شکل متفاوت پای انسان ، اغلب یک مدل نمی تواند با پای همه سازگار باشد. بنابراین اگر کفش های کوهنوردی بزرگتر از اندازه معمولی می توانند احساس راحتی در شما ایجاد کنند ، این بدان معناست که ممکن است این کفش ها برای پوشیدن مناسب نباشند. طرفداران معمولی باید کمی خم شدن انگشتان پا را دنبال کنند ، اما استاندارد درد را ایجاد نمی کنند. کفش های تنگ می توانند بر سلامت و عملکرد تأثیر بگذارند.

کفش کوهنوردی هامتو یکی از بهترین تولید کننده ها در ای زمینه بشمار می رود.

 

کفش نهرهامتو

با توجه به محیط ماسه سنگ بالادست ، بنابراین محیط به جای چسبندگی خوب به چسبندگی قوی کفش نیاز دارد. برای برخی از دره های V شکل که بر روی سطح صخره ای نمایان شده از رودخانه راه می روند ، شیب ممکن است گاهی از چهل و پنج تا پنجاه درجه تجاوز کند.

کفی کف پا همانند برخی از کفش های پیاده روی دارای الگوی دندان عمیق نیست. در عوض ، الزامات کف و سطح سنگ برای داشتن منطقه تماس بزرگتر برای افزایش اصطکاک. علاوه بر این نوع اصطکاک از کف طرح ، مانند مکنده یا بر اساس موج ، مهمترین بستگی به استفاده از لاستیک دارد که می تواند عملکرد را به همراه داشته باشد.

استفاده از الگوی گرفتن ضد آب به همراه زیره لاستیکی کربنی بسیار خوب است. درست مانند بیشتر کفش های صخره نوردی نیازی به طراحی الگوی خاصی نیست ، اما در بالادست رودخانه محیط پیچیده تری وجود دارد ، علاوه بر در نظر گرفتن شرایط آب بلکه برای برآوردن الزامات عبور از جنگل یا خط نهر ، بنابراین بیشتر کف پا با الگوهایی طراحی شده است تا عملکرد چسبندگی را در زمین های پیچیده افزایش دهد.

کفش های بالادست رودخانه اغلب آب و آب هستند ، که نیاز به زهکشی بهتر کفش دارد و همچنین رسوبات را می توان با آب تخلیه کرد تا سایش و سایش پا کاهش یابد.

بالادست رودخانه سرشار از سرگرمی و هیجان نسبت به آبشارها است ، بیش از سه متر آبشار را می توان آبشار در نظر گرفت ، آبشارهای پایین حتی می توانند با پای برهنه از وسایل بالا بروند ، که نیاز به کفش های بالادست رودخانه با ویژگی های خاص کوهنوردی دارد ، در علاوه بر اثر اصطکاک بهتر ، نوک انگشتان پا شبیه به کفش های کوهنوردی می تواند برای یافتن نقطه نگهدارنده روی سنگ لغزنده بسیار مفید باشد ، و نوک انگشتان پا بسیار کمک کننده خواهد بود ، سپس از انگشتان ثبت اختراع برای محافظت از کفش های طراحی آخر ، مانند KEEN ، می توانند محافظت کامل را انجام دهند.

کفش های  هامتو مناسب دویدن

در حقیقت ، طبقه بندی کفش های دویدن دو طرفه در چین در سال های اخیر فقط به تدریج در حال افزایش است. در واقع ، در کشورهای خارجی ، تاریخچه کفش های حرفه ای دویدن در سطح کشور نیز حدود ده سال است. برخی از کفش های دویدن متقابل نمی توانند بین دوستان تمایز قائل شوند ، این کفش های ورزشی معمولی است ، اینطور نیست. کفش های دویدن از نظر طراحی فنی ، فرایندهای تولید و انتخاب مواد نیازهای بسیار خوبی دارند. دویدن عمدتا به نحوه دویدن یا راه رفتن در کوه ها برای حرکت رو به جلو اشاره دارد.

 

با توجه به سرعت نسبتاً سریع ضربه بر پا ، بسیار بیشتر از پیاده روی عمومی است. بنابراین ، کفش های دویدن در سطح کشور در طراحی پشتیبانی می شوند و بنابراین الزامات بسیار پیچیده ای دارد.
کف کفش های مخصوص دویدن عموماً با بیش از یک طبقه طراحی شده اند ، اما تا حدی توسط قسمت زیرین ، پد ، زیر کفی سه قسمت طراحی شده است. زیره معمولاً برای برخورد با الگوی پیچیده با چگالی چندگانه طراحی شده است تا بتواند با مکان های مختلف روی پا برخورد کند و نیاز به انواع مختلفی از چسبندگی داشته باشد. ضخامت زیره برای در نظر گرفتن وزن به اندازه کفش های کوهنوردی نیست ، بنابراین زمین برای مقابله با چاله ها باید یک لایه کوسن برای تنظیم پا اضافه کند.

همچنین کمی تعادل ایجاد کنید. در پایان شرایط انعطاف پذیری بسیار زیاد است ، به طوری که بتواند با ضربه بزرگ زمینی که روی مچ پا اجرا می شود ، آسیب زانو را تحمل کند.

 

تهویه کفش کوهنوردی هامتو

تهویه کفش های دوومیدانی نیز مهم است ، همانطور که رابطه بین مقدار زیادی ورزش منجر به نیاز به تهویه کافی برای حل مشکل گرفتگی شدید شد.

بنابراین ، تعداد زیادی از کفش کوهنوردی هامتو  دارای پارچه ای مشبک عالی برای تنفس هستند. در عین حال هنگام انتخاب مواد قابل تنفس ضد آب نیز بسیار مراقب باشید ، به طوری که از ضد آب مراقبت نکنید و اثر تهویه را نادیده بگیرید.

کفش های دویدن معمولاً از وزن کمتری برخوردارند و وزن برخی از کفش های دویدن هم وزن یک کفش کوهنوردی معمولی است.

یکی دیگر از طراحی های کم کمک به کفش های ورزشی ، اما مناسب برای پوشیدن در شهر. بنابراین ، برای سفرهای عمومی یا سفرهای بین شهری بین یک جفت کفش دویدن می توانید به طور کامل نیازهای شما را برآورده کنید.

Quanzhou راه شدید بیرونی آموزشی ویبولیتین در زادگاه معروف “کفش” چینی خارج از کشور واقع شده است – Quanzhou Jinjiang ، این شرکت عمدتا در اوایل تجارت Xiefu مشغول بود ، پس از سالها مدیریت و توسعه سخت کوش ، به عنوان کفش پیاده روی در فضای باز به عنوان پیشرو تبدیل شده است. مد لباس در فضای باز ، کوله پشتی ، چادر و سایر تجهیزات فضای باز چند منظوره برای پشتیبانی ، طراحی ، توسعه ، تولید و فروش شرکت تجهیزات در فضای باز.

 

با توجه به اینکه علاقه مند به مطالعه این مطلب هستید ، پیشنهاد می کنیم  پانچو کوهنوردی وعصای کوهنوردی و میز پرس خانگی را نیز مشاهده بفرمایید، همه سعی ما معرفی ویژگی های محصولات مورد نظر شما و انتخاب راحت شما از بین محصولات مورد نظرتان با شناخت و آگاهی بیشتر است، امیدواریم با ارائه نظرات خود ما را یاری نمایید.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید