اجاق گاز مسافرتی ارزان

وقتی در حال باز کردن کوله پشتی هستید ، آیا منتظر یک غذای پخته در شب و یک قهوه داغ در صبح هستید؟
اگر چنین است ، باید اجاق گاز با خود بیاورید. اما اینکه چه نوع اجاق گاز را ببرید به عوامل زیادی بستگی دارد: می خواهید چقدر روشن باشد؟ و چقدر همه کاره باشد؟ آیا به اجاق گاز احتیاج دارید که به سادگی بجوشد یا می خواهید آن را بجوشانید؟ برای چند نفر غذا می پزی؟ آیا قصد سفر بین المللی دارید و چه نوع سوختی در اختیار شما خواهد بود؟

اجاق سفری پی آر مدل GAS_KW2
اجاق سفری پی آر مدل GAS_KW2
314,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول استوانه‌ای
 • فندک: دارد
مشاهده در دیجی کالا

هنگام تصمیم گیری در مورد نحوه انتخاب بهترین اجاق گاز کوله پشتی برای شما ، نکات زیر در انتخاب به شما کمک می کند:

نوع سوخت اجاق گاز

نوع اجاق گاز: اجاق های کوله پشتی بر اساس نوع سوخت مورد استفاده و نحوه ذخیره سوخت طبقه بندی می شوند.

اجاق گاز سفری پی آر کد 20116499
اجاق گاز سفری پی آر کد 20116499
310,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول استوانه‌ای
 • فندک: دارد
مشاهده در دیجی کالا

مشخصات و ویژگی های اجاق گاز: زمان سوختن ، زمان متوسط جوشاندن ، وزن و ویژگی های راحتی ممکن است به شما کمک کند انتخاب های خود را محدود کنید.
نکات استفاده از اجاق گاز: درک برخی از تفاوت های ظریف در نحوه عملکرد اجاق گاز به شما این اطمینان را می دهد که تصمیم آگاهانه ای گرفته اید و همچنین هنگامی که در این زمینه هستید ، از خرید خود بهترین نتیجه را می گیرید.

اجاق گاز سفری پی آر مدل STOVE-KW2
اجاق گاز سفری پی آر مدل STOVE-KW2
328,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول استوانه‌ای
 • جنس: فلز
 • فندک: دارد
مشاهده در دیجی کالا

انواع اجاق گاز کوله پشتی

سه دسته اصلی اجاق گاز کوله پشتی وجود دارد:

اجاق های قوطی: این اجاق های با کاربری آسان و با نگهداری کم معمولاً روی سطوح رزوه ای قوطی های سوخت خود چسب دار که دارای دو گاز از پیش فشار هستند ، پیچ می شوند: ایزوبوتان و پروپان.

اجاق گاز سفری پارسیران کد 22007
اجاق گاز سفری پارسیران کد 22007
161,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول استوانه‌ای
 • فندک: ندارد
مشاهده در دیجی کالا

اجاق های سوخت مایع: این اجاق های همه کاره به بطری های سوخت قابل شارژ متصل می شوند. در حالی که اکثر اجاق های سوخت مایع با گاز سفید کار می کنند ، شما گزینه های دیگری نیز در اختیار دارید که در صورت سفر بین المللی می تواند مزیت ویژه ای داشته باشد.
اجاق های سوخت جایگزین: این دسته در حال رشد شامل اجاق هایی است که روی گلوله های سوخت یا چوب کار می کنند.

اجاق سفری پی آر مدل A-155
اجاق سفری پی آر مدل A-155
310,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول استوانه‌ای
 • جنس: فلز
 • دستگیره: ندارد
 • فندک: دارد
مشاهده در دیجی کالا

اگر قبلاً درباره آنچه از اجاق گاز کوله پشتی می خواهید فکر می کنید ، این نمودار سریع ممکن است به شما کمک کند. اما به خاطر داشته باشید ، ممکن است یک اندازه برای همه مناسب نباشد. به عنوان مثال ، ممکن است یک نوع اجاق گاز را برای کوله پشتی سریع و سبک در تابستان و نوع دیگری را برای سفر گروهی در زمستان بخواهید. برای اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های خود ، موارد زیر را بخوانید.

اجاق گاز قوطی

استفاده از اجاق گازهای قوطی آسان است و از نگهداری کمی برخوردارند. آنها روی سطوح رزینی قوطی های سوخت بسته که حاوی دو گاز از پیش فشار هستند ، پیچ می زنند: ایزوبوتان و پروپان. برخی از این اجاق ها بسیار کوچک هستند ، فشرده جمع می شوند و تنها چند اونس وزن دارند. آنها ممکن است در برخی از مقاصد بین المللی قابل استفاده برای کوهنوردان آمریکایی قابل استفاده باشند.

اجاق گاز سفری مدل K-90
اجاق گاز سفری مدل K-90
135,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول استوانه‌ای
 • فندک: ندارد
مشاهده در دیجی کالا

مزایا:

آنها کوچک و سبک هستند.
سریع روشن می شوند قبل از روشن کردن اجاق گاز قوطی هیچ گونه آماده سازی لازم نیست. به سادگی دریچه و چراغ را با کبریت ، فندک یا پیزو اشتعال بچرخانید.
شعله به راحتی تنظیم می شود و به خوبی می جوشد (اکثر مدلها).
هنگامی که اجاق گاز را باز می کنید ، قوطی خود آب بندی می شود ، بنابراین نگران نشت و نشت نباشید.
برخی از اجاق های قوطی دارای تنظیم کننده فشار داخلی هستند تا خروجی حرارتی ثابت را در طول عمر قوطی ایجاد کنند. این امر باعث بهبود هوای سرد و عملکرد در ارتفاعات نیز می شود.
معایب:

بازوهای آنها ممکن است آنقدر بلند نباشد که قابلمه های بزرگ را محکم نگه دارد.
دشوار است که بدانید چه مقدار گاز در داخل قوطی بسته باقی مانده است ، بنابراین ممکن است بخواهید یک بار اضافی حمل کنید تا مطمئن شوید که تمام نشود. (یک قوطی کوچک 4 اونسی پشتیبان خوبی می سازد.)

پیشنهاد مطالعه: چادر مسافرتی

از شیشه جلو با اجاق گاز برقی استفاده نکنید زیرا می تواند گرمای بیش از حد را به دام اندازد و منجر به انفجار سوخت شود.
در هوای سرد ، قوطی ها می توانند فشار را کم کرده و شعله ضعیفی ایجاد کنند (مگر اینکه اجاق گاز دارای تنظیم کننده فشار باشد)
در مقایسه با اجاق های سوخت مایع ، هزینه سوخت بیشتر است.
ضایعات قوطی: قوطی های خالی باید به درستی دفع شوند. شما می خواهید در مورد گزینه های بازیافت در نزدیکی خود تحقیق کنید.
در دسته اجاق گازهای قوطی انواع دیگری وجود دارد:

دیگ آشپزی عایق متصل به مشعل و قوطی سوخت سیستم های قوطی یکپارچه: این سیستم های پخت پروفیل بلند دارای مشعلی است که روی قوطی سوخت پیچ می خورد و به طور یکپارچه با دیگ آشپزی پیچ خورده عایق بندی شده و درپوش با سوراخ تخلیه و/یا ریختن جفت می شود. /سوراخ جرعه جرعه می توان آنها را با لوازم جانبی مانند پرس فرانس برای تهیه قهوه استفاده کرد. یک قوطی سوخت 4 اونسی (جداگانه فروخته می شود) می تواند داخل آن لانه کند.

پیشنهاد مطالعه: کیسه خواب

به طور کلی ، آنها به گونه ای طراحی شده اند که آب را سریع بجوشانند و غذاها را نپزند و نجوشند (اگرچه برخی از مدل ها به شما اجازه می دهند از قابلمه متفاوت با قابلمه ای که همراه آن است ، استفاده کنید ، و نسخه های جدیدتر ممکن است کوتاهتر و پهن تر و راحتتر بخورند) به آنها آب را سریع و کارآمد می جوشانند ، تا حدی به لطف شیشه جلو ساخته شده است. برخی از این اجاق ها دارای تنظیم کننده فشار داخلی نیز هستند که به شما امکان می دهد در دماهای پایین و در ارتفاعات بالاتر عملکرد پایدار داشته باشید. با این حال ، در مقایسه با اجاق های استاندارد قوطی ، سیستم یکپارچه سنگین تر و مستعد نوسان است.

قوطی با شلنگ سوخت به اجاق گاز متصل می شود اجاق های قوطی از راه دور: این نوع اجاق گاز روی پایه خود قرار دارد و دارای یک شیلنگ سوخت است که آن را به قوطی متصل می کند. آنها معمولاً کوچک و سبک هستند ، اگرچه شما در مقایسه با اجاق گاز معمولی ، چند اونس و حجم بیشتری اضافه می کنید.

در برخی از مدل ها می توان از قوطی در وضعیت معکوس برای بهبود عملکرد در هوای سرد استفاده کرد. این اجاق ها ممکن است بازوهای پشتیبانی گسترده تری برای ثبات گلدان بزرگ داشته باشند. ممکن است از شیشه جلو با اجاق های خارج از قوطی استفاده شود.
اجاق گازهای مایع
یک اجاق سوخت مایع متصل به یک مخزن سوخت کوچک همه اجاق های سوخت مایع با گاز سفید کار می کنند که بسیار تصفیه شده است و ناخالصی کمی دارد یا هیچگونه ناخالصی ندارد. گرم و تمیز می سوزد ، در دمای زیر انجماد عملکرد خوبی دارد و در مقایسه با هزینه هر اونس سوخت قوطی ، بسیار ارزان تر است.

برخی از اجاق های چندگانه سوز نیز می توانند با برخی یا همه موارد زیر کار کنند: بنزین بدون سرب خودرو ، نفت سفید ، سوخت جت یا دیزل.

تطبیق پذیری سوخت ، اجاق های چند سوختی را برای مسافران بین المللی که در خارج از ایالات متحده با محدودیت انتخاب سوخت مواجه هستند ، انتخابی عالی می کند (توجه: به جز موارد اضطراری ، REI استفاده از گاز بدون سرب خودرو را از پمپ پمپ بنزین به دلیل افزودنی های بنزین که می تواند استفاده کند توصیه نمی کند. به اجاق گاز شما آسیب برساند.)

اجاق گازهای مایع دو عیب اصلی دارد:

بیشتر آنها نیاز به آماده سازی دارند که شامل مشتعل چند قطره سوخت در یک فنجان زیر مشعل می شود و شعله کوچکی ایجاد می کند که خط سوخت را پیش گرم می کند. این اجاق گاز را قادر می سازد تا سوخت مایع را به بخار تبدیل کند. برای افزایش فشار ، باید بطری سوخت خود را نیز پمپ کنید.

آنها همچنین نیاز به تعمیر دوره ای دارند ، مانند تمیز کردن لوله سوخت یا تعویض حلقه های O (در اجاق گاز و روی بطری های سوخت). ممکن است قسمتها و قطعات کوچک زیادی برای پیگیری وجود داشته باشد.

مزایا:

اجاق گازهای مایع دارای مشخصات کمی هستند و ثبات بیشتری را در زمین های ناهموار ارائه می دهند.
با نگاه کردن به بطری سوخت ، می توانید میزان سوخت خود را به راحتی تشخیص دهید.
در حالی که باید بطری سوخت بخرید ، هیچ قوطی برای دور انداختن ندارید.
این اجاق گازها در ارتفاعات بالا و در دمای سرد بهتر از سایر گزینه ها عمل می کنند.
معایب:

آماده سازی و نگهداری لازم است.
نشت سوخت امکان پذیر است.
آنها سنگین تر از اجاق های قوطی هستند.
اجاق گازهای چندگانه می تواند کمی بیشتر هزینه داشته باشد.
سوختهای غیر از گاز سفید ناخالصی بیشتری دارند که ممکن است به مرور زمان قطعات اجاق گاز مانند لوله سوخت را مسدود کنند.
اجاق گازهای جایگزین
این اجاق ها می توانند انتخاب های خوبی برای کوله پشتی های طولانی مدت و همچنین کیت های اضطراری خانگی باشند. برخی فوق سبک هستند. دیگران کمی سنگین تر هستند چند نوع مختلف وجود دارد:

اجاق های چوبی سوز
اجاق کوچک نارنجی و نقره ای برای سوزاندن چوب از آنجا که این شاخه ها و برگهای سوزانده شده در کشور عقب جمع می شوند ، سوخت ندارید ، گزینه خوبی برای سفرهای طولانی تر یا سبک تر است.

مزایا:

اینها می توانند ساده و سبک باشند ، مانند یک پایه تیتانیومی و یک پایه پشت شیشه ای/قابلمه که به صورت صاف تا می شود.
برخی از مدلها می توانند در حین سوزاندن شاخه ها برای شارژ تلفن همراه یا سایر ابزارهای کوچک از طریق اتصال USB ، برق کافی تولید کنند.
برخی از مدلها را می توان با کوره اختیاری مجهز کرد.
معایب:

یافتن سوخت خشک در هوای مرطوب می تواند چالش برانگیز باشد.
ممکن است استفاده در حین ممنوعیت سوختگی یا در برخی نقاط با ارتفاع زیاد ممنوع باشد (به عنوان مثال ، یوسمیتی اجاق های شاخه سوز بالای 9،600 پا را ممنوع می کند).

اجاق های مشروب الکلی تغییر شکل یافته
اجاق گاز الکلی کوچک فلزی این اجاق ها بیشتر مورد توجه کوله پشتی های بسیار سبک هستند زیرا وزن آنها فقط یک یا دو اونس است. علاوه بر این ، شما فقط باید یک بطری الکل به اندازه خود داشته باشید تا نیازهای سفر خود را برآورده کنید.

مزایا:

اجاق های مشروب الکلی دارای قطعات کمی هستند که نیاز به تعمیر و نگهداری دارند.
مشروبات الکلی ارزان قیمت و نسبتاً آسان در سراسر ایالات متحده یافت می شود.
سوخت بی صدا می سوزد.
معایب:

الکل به اندازه سوخت قوطی یا گاز سفید داغ نمی شود ، بنابراین جوشاندن آب بیشتر طول می کشد و به سوخت بیشتری نیاز دارد.
شیشه جلو اغلب ضروری است.
یافتن مشروب تغییر شکل یافته در خارج از ایالات متحده بسیار دشوار است

اجاق های قرص سوخت جامد
اجاق گاز با سوخت جامد با بسته های قرص سوخت نشان داده شده است. اینها نیز با کوله پشتی های بسیار سبک بسیار محبوب هستند. برخی از مدلها آنقدر کوچک هستند که جمع می شوند و در جیب شما جا می شوند.

مزایا:

ارزان
وزن کم: یک مدل جیبی ممکن است 3.25 اونس وزن داشته باشد. ترکیبی از اجاق گاز/قابلمه ، 7 اونس.
اندازه جمع و جور
قرص ها به راحتی روشن می شوند و ممکن است بعداً خاموش شوند و دوباره مورد استفاده قرار گیرند.
معایب:

آنها به آرامی آب را به جوش می آورند
قرص ها ممکن است بو داشته باشند
قرص ها ممکن است در قسمت زیر قابلمه بقایای چربی بر جای بگذارند.
در زیر چند نکته مهم دیگر در تصمیم گیری وجود دارد که در انتخاب شما برای بهترین اجاق گاز کوله پشتی مناسب است.
وزن اجاق گاز: اگر برای یک پیاده روی طولانی و انفرادی ، اونس را حساب می کنید ، انتخاب شما با کسی که عمدتا از دوستان با کوله پشتی آخر هفته لذت می برد متفاوت خواهد بود.

زمان سوختن: وقتی به انتخاب های خود نگاه می کنید ، می توانید مدت زمان سوختن اجاق گاز را با استفاده از مقدار مشخصی از سوخت مقایسه کنید.

میانگین زمان جوش: این مشخصات می تواند به شما در انتخاب بین مدل ها کمک کند ، مخصوصاً اگر مصرف سوخت برای شما در اولویت باشد. چند راهنمای عمومی جوشاندن و جوشاندن:

سیستم های قوطی مجتمع آب را سریعتر می جوشانند و در عین حال از حداقل سوخت استفاده می کنند. جوشاندن ممکن است امکان پذیر باشد ، اما در طراحی آنها یک فکر بعدی است.
اجاق های قوطی آب را به سرعت می جوشانند ، و برخی از مدل ها در جوشیدن خوب هستند – برای غذاهای لذیذ کمپ بسیار مناسب است.
اجاق گازهای مایع حتی در هوای سرد نیز آب را بسیار سریع می جوشانند. قابلیت جوشاندن بر اساس مدل متفاوت است.
اجاق های سوخت جایگزین در درجه اول برای جوشاندن در نظر گرفته شده اند ، اگرچه کندتر هستند ، گاهی اوقات در چند دقیقه.
Piezo-igniter: این یک جرقه فشار دهنده است که در برخی از اجاق های سوخت قوطی یافت می شود. این یک ویژگی مفید است ، به خصوص اگر کبریت های شما گم شده یا مرطوب باشند.

تثبیت کننده ها: گاهی اوقات جداگانه فروخته می شوند ، تثبیت کننده ها را می توان به ته قوطی های سوخت وصل کرد تا احتمال واژگون شدن مدلهای عمودی را کاهش دهد.

 

 • نحوه نمایش محصول ها
اجاق گاز سفری مدل K-90
اجاق گاز سفری مدل K-90
135,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول استوانه‌ای
 • فندک: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری مدل PR
اجاق سفری مدل PR
325,090 تومان
 • نوع سوخت: کپسول استوانه‌ای
 • فندک: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق گاز سفری مدل 202
اجاق گاز سفری مدل 202
174,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول استوانه‌ای
 • فندک: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری کد i10
اجاق سفری کد i10
165,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول
 • فندک: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق گاز سفری پی آر کد 20116499
اجاق گاز سفری پی آر کد 20116499
310,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول استوانه‌ای
 • فندک: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق برقی حامد مدل 444
اجاق برقی حامد مدل 444
275,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری مدل SHAHRI-HOME
اجاق سفری مدل SHAHRI-HOME
280,000 تومان
 • فندک: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق گاز پیکنیکی مدل PK-01 حجم 1 کیلوگرم
اجاق گاز پیکنیکی مدل PK-01 حجم 1 کیلوگرم
162,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری گت آپ گاز مدل آرکا به همراه کپسول گاز
اجاق سفری گت آپ گاز مدل آرکا به همراه کپسول گاز
945,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول استوانه‌ای
 • فندک: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق گاز پیکنیکی مدل TE-02 حجم 2 کیلوگرم
اجاق گاز پیکنیکی مدل TE-02 حجم 2 کیلوگرم
230,500 تومان
مشاهده در دیجی کالا
اجاق گاز سفری اوراکمپ کد 22016 همراه با کپسول
اجاق گاز سفری اوراکمپ کد 22016 همراه با کپسول
155,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول
 • فندک: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری مدل SHAHRI-2
اجاق سفری مدل SHAHRI-2
31,290 تومان
مشاهده در دیجی کالا
اجاق گاز سفری پارس رگولاتور مدل BDZ-155-AL
اجاق گاز سفری پارس رگولاتور مدل BDZ-155-AL
311,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول استوانه‌ای
مشاهده در دیجی کالا
اجاق گاز پیکنیکی مدل TE-05 حجم 5 کیلوگرم
اجاق گاز پیکنیکی مدل TE-05 حجم 5 کیلوگرم
290,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
اجاق گاز سفری پارس رگولاتور مدل BDZ-155-AL1
اجاق گاز سفری پارس رگولاتور مدل BDZ-155-AL1
305,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول استوانه‌ای
مشاهده در دیجی کالا
اجاق زغال سروکوه مدل fbsh11
اجاق زغال سروکوه مدل fbsh11
255,000 تومان
 • نوع سوخت: زغال
مشاهده در دیجی کالا
اجاق گاز سفری پارسیران کد 22007
اجاق گاز سفری پارسیران کد 22007
161,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول استوانه‌ای
 • فندک: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق گاز سفری پی آر مدل STOVE-KW2
اجاق گاز سفری پی آر مدل STOVE-KW2
328,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول استوانه‌ای
 • جنس: فلز
 • فندک: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری کمپر گاز مدل S10
اجاق سفری کمپر گاز مدل S10
151,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول استوانه‌ای
 • فندک: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق گاز سفری مدل 20116498
اجاق گاز سفری مدل 20116498
150,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول استوانه‌ای
 • فندک: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری شیدا گاز مدل GP-005
اجاق سفری شیدا گاز مدل GP-005
180,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری شیدا گاز مدل GP-205
اجاق سفری شیدا گاز مدل GP-205
310,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول
مشاهده در دیجی کالا
اجاق هیزمی مدل 001
اجاق هیزمی مدل 001
1,650,000 تومان
 • نوع سوخت: زغال
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری شیدا گاز مدل GP-5000
اجاق سفری شیدا گاز مدل GP-5000
325,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری مروارید گاز مدل U800
اجاق سفری مروارید گاز مدل U800
210,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
اجاق گاز پیکنیکی همایون گاز مدل سفری 005 حجم 5 کیلوگرم
اجاق گاز پیکنیکی همایون گاز مدل سفری 005 حجم 5 کیلوگرم
350,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول
 • فندک: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق گاز و بخاری سفری مدل PGH-2
اجاق گاز و بخاری سفری مدل PGH-2
1,780,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول
 • فندک: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری مدل 0001
اجاق سفری مدل 0001
130,000 تومان
 • نوع سوخت: الکلی
 • فندک: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری کووآ کد KGG-0904PM
اجاق سفری کووآ کد KGG-0904PM
5,100,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول استوانه‌ای
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری پی آر مدل A-155
اجاق سفری پی آر مدل A-155
310,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول استوانه‌ای
 • جنس: فلز
 • دستگیره: ندارد
 • فندک: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری pr مدل plus همراه با کپسول گاز
اجاق سفری pr مدل plus همراه با کپسول گاز
350,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول استوانه‌ای
 • فندک: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری جینیو مدل BDZ-155-A
اجاق سفری جینیو مدل BDZ-155-A
595,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول استوانه‌ای
 • فندک: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری حامی گاز مدل A30
اجاق سفری حامی گاز مدل A30
131,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری مکس سان مدل 3500S ULTRA SLIM
اجاق سفری مکس سان مدل 3500S ULTRA SLIM
1,050,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول استوانه‌ای
 • فندک: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری هل مدل OJFS350
اجاق سفری هل مدل OJFS350
100,000 تومان
 • نوع سوخت: ژل سوختنی
 • فندک: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری مدل PR
اجاق سفری مدل PR
314,000 تومان
 • جنس: فلز
مشاهده در دیجی کالا
اجاق گاز پیکنیکی همایون گاز مدل سفری 001 حجم 1 کیلوگرم
اجاق گاز پیکنیکی همایون گاز مدل سفری 001 حجم 1 کیلوگرم
227,470 تومان
 • نوع سوخت: کپسول
 • فندک: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری شیدا گاز مدل ۰۰۱
اجاق سفری شیدا گاز مدل ۰۰۱
350,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول
 • دستگیره: دارد
 • فندک: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری مدل shole-01
اجاق سفری مدل shole-01
145,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول
 • فندک: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری مدل K190 به همراه کپسول سوخت
اجاق سفری مدل K190 به همراه کپسول سوخت
151,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری شیدا گاز مدل GP-3500
اجاق سفری شیدا گاز مدل GP-3500
380,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری کد 607
اجاق سفری کد 607
444,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول
 • جنس: تفلون
 • فندک: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق و ساج سفری مدل Bi1460
اجاق و ساج سفری مدل Bi1460
300,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول
 • جنس: فلز
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری مدل شیدا گاز GP-100
اجاق سفری مدل شیدا گاز GP-100
270,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول
مشاهده در دیجی کالا
اجاق گاز سفری اورنج اوت دور مدل BDZ-380-E
اجاق گاز سفری اورنج اوت دور مدل BDZ-380-E
2,200,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول
 • دستگیره: دارد
 • فندک: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق گاز زغال ساز سفری پارسیران کد 22012 همراه با کپسول
اجاق گاز زغال ساز سفری پارسیران کد 22012 همراه با کپسول
151,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول استوانه‌ای
مشاهده در دیجی کالا
اجاق هیزمی مدل FB.i001
اجاق هیزمی مدل FB.i001
270,000 تومان
 • دستگیره: دارد
 • فندک: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری مدل BM 0056
اجاق سفری مدل BM 0056
161,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول
 • فندک: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری نفتی سه فیتیله کد 6326
اجاق سفری نفتی سه فیتیله کد 6326
125,080 تومان
 • نوع سوخت: بنزین
 • فندک: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری مدل مثلث VN202
اجاق سفری مدل مثلث VN202
300,000 تومان
 • نوع سوخت: الکلی
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری مدل FB.steel
اجاق سفری مدل FB.steel
900,000 تومان
 • جنس: استیل
 • دستگیره: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق گاز سفری مدل MICRO BUINER-4
اجاق گاز سفری مدل MICRO BUINER-4
364,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول
 • فندک: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری شیدا گاز مدل ۰۰۲
اجاق سفری شیدا گاز مدل ۰۰۲
380,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول
 • دستگیره: دارد
 • فندک: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق هیزمی مدل cofire
اجاق هیزمی مدل cofire
225,000 تومان
 • نوع سوخت: زغال
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری مدل mp-5
اجاق سفری مدل mp-5
58,000 تومان
 • نوع سوخت: الکلی
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری مدل همایون گاز
اجاق سفری مدل همایون گاز
330,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
استند و اجاق زغال سفری کد 01
استند و اجاق زغال سفری کد 01
999,000 تومان
 • نوع سوخت: زغال
 • جنس: فلز
مشاهده در دیجی کالا
اجاق و ظرف سفری مدل PGS
اجاق و ظرف سفری مدل PGS
10,000,000 تومان
 • نوع سوخت: الکلی
 • جنس: تفلون
 • دستگیره: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری پارسیران مدل SCB1026
اجاق سفری پارسیران مدل SCB1026
168,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول
 • فندک: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری سناتور مدل SE4
اجاق سفری سناتور مدل SE4
500,000 تومان
 • نوع سوخت: زغال
مشاهده در دیجی کالا
اجاق برقی شایان مدل باران
اجاق برقی شایان مدل باران
182,380 تومان
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری پی آر مدل GAS_KW2
اجاق سفری پی آر مدل GAS_KW2
314,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول استوانه‌ای
 • فندک: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری مدل BBQ-138A
اجاق سفری مدل BBQ-138A
5,625,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول
 • فندک: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری مدل همایون گاز مدل 5000
اجاق سفری مدل همایون گاز مدل 5000
374,040 تومان
 • نوع سوخت: کپسول
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری مدل HWL02
اجاق سفری مدل HWL02
175,000 تومان
 • نوع سوخت: الکلی
 • جنس: استیل
 • دستگیره: ندارد
 • فندک: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری کمپینز مدل CampBistro 2
اجاق سفری کمپینز مدل CampBistro 2
2,400,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول
 • فندک: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری کووآ مدل 1009 2way
اجاق سفری کووآ مدل 1009 2way
3,100,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول
 • فندک: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری کووآ مدل Barbarian Twin Stove 2020
اجاق سفری کووآ مدل Barbarian Twin Stove 2020
5,350,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری پارسیران مدل S1024
اجاق سفری پارسیران مدل S1024
170,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول
 • فندک: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق الکلی لی لی مدل تاشو
اجاق الکلی لی لی مدل تاشو
42,000 تومان
 • نوع سوخت: الکلی
 • دستگیره: ندارد
 • فندک: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق و ساج سفری مدل Medi01
اجاق و ساج سفری مدل Medi01
216,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول
 • جنس: فلز
 • دستگیره: ندارد
 • فندک: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری مدل 0350
اجاق سفری مدل 0350
1,450,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول استوانه‌ای
 • فندک: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری مدل k-۲۰۳ کد 8000
اجاق سفری مدل k-۲۰۳ کد 8000
320,000 تومان
 • نوع سوخت: کپسول استوانه‌ای
 • جنس: استیل
مشاهده در دیجی کالا
اجاق سفری مدل FIRE CHEF
اجاق سفری مدل FIRE CHEF
260,000 تومان
 • نوع سوخت: زغال
مشاهده در دیجی کالا

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید