ژاکت زنانه جزو لباس های مناسب و کاربردی فصول سرد است.حتی اگر شما مشتاق ترین مینیمال کمد لباس هستید که در آب و هوای همیشه گرم زندگی می کنید ، به احتمال زیاد حداقل یک ژاکت در کمد خود دارید. این روکش های دنج ، لایه بندی عالی هستند و کمی گرما و راحتی را به تقریباً هر لباسی اضافه می کنند.

پارچه های ژاکت زنانه در پارچه های بسیار متنوعی از پشم تا ترمه تا پنبه تولید می شوند و هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارد. به عنوان مثال ترمه بسیار نرم است و ماندگار است ، اما خرید و مراقبت از آن می تواند گران باشد. از طرف دیگر ، پنبه بسیار محکم تر است ، اما ممکن است به اندازه پشم گرم نباشد. احتمالاً ایده خوبی است که ژاکت های متعدد در پارچه ها و پارچه های متنوع داشته باشید ، بنابراین همیشه می توانید آن را با هر نوع لباس ، سطح فعالیت یا آب و هوایی که با آن روبرو هستید مطابقت دهید.

خرید ژاکت زنانه با در نظر گرفتن تناسب اندام

آنچه صنعت از آن با عنوان “ژاکت زنانه” یاد می کند ، به تناسب ، شکل و سبک طراحی این قطعات ارتباط دارد. ژاکت هایی که برای خانم ها طراحی شده اند کوچکتر از ژاکت هایی هستند که برای مردان طراحی شده اند. با این حال ، ما فکر می کنیم هرکسی می تواند بدون در نظر گرفتن جنسیت و نحوه برچسب زدن لباس ، آزادانه از هر نوع ژاکت استفاده کند. آنها معمولاً کمی از ناحیه کمر می چسبند و معمولاً کوتاه تر می شوند ، یا اگر برچسب آنها بزرگ است ، بازوهای کوتاه تری دارند.

پلیور زنانه کد kbrt
پلیور زنانه کد kbrt
77,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: زیر باسن
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • مورد استفاده: روزمره ، اداری و رسمی ، مهمانی
مشاهده در دیجی کالا

و اگر شما در مورد ژاکت های دکمه دار صحبت می کنید ، مهم است که به محل قرارگیری دکمه توجه کنید. روی ژاکت های مردانه ، دکمه ها در سمت راست قرار داشتند. روی ژاکت های زنانه ، آنها در سمت چپ دراز کشیده بودند. و در حالی که کارشناسان خاطرنشان می کنند که این یادگار زمانی است که افراد ثروتمند خودشان لباس نمی پوشیدند ، دلیل واضحی وجود ندارد که چرا شرکت های مد به این تمایز ادامه می دهند.

چگونه ژاکت خود را صحیح انتخاب کرده و بپوشیم؟

ژاکت مورد نیاز برای زمستان ، یک ژاکت گرم ، جاودانه و راحت است. این مدل در چندین مدل برای مردان ، زنان و کودکان ارائه می شود. با نزدیک شدن به فصل زمستان ، انتخاب درست یک ژاکت کاربردی و شیک ضروری است. خرید ساده به نظر می رسد ، اما چندین عنصر را باید در نظر گرفت ، تا مناسب ترین لباس را برای خود بیابید .

ابتدا آناتومی یک ژاکت واقعی را کشف کنید. سپس ، در مورد لوازم جانبی ، رنگ ها و کفش هایی که با پیراهن ها مطابقت دارند ، مشاوره بگیرید.

پلیور زنانه مانگو مدل 33000013-J3
پلیور زنانه مانگو مدل 33000013-J3
690,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی کمر
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا

چگونه ژاکت خود را به خوبی انتخاب کنیم؟

برای انتخاب یک ژاکت ، 5 قانون طلایی باید رعایت شود:

مدل متناسب با مورفولوژی آن را بیابید: مشهای ریز یا متوسط برای اعمال مربع مناسب هستند.
ماده مناسب خود را انتخاب کنید. پشم گوسفند به دلیل خواص عایق حرارتی بسیار محبوب است.
سبک را با توجه به ظاهر آن تعیین کنید. اینها شامل یقه و دکمه هایی هستند که سبک ژاکت را مشخص می کنند.

ژاکت زنانه اسمارا کد WM16
ژاکت زنانه اسمارا کد WM16
325,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: زیر باسن
 • یقه: باز
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو باز
 • ویژگی‌های تخصصی: بادگیر
 • مورد استفاده: اداری و رسمی ، مهمانی ، روزمره
مشاهده در دیجی کالا

در مورد رنگ تصمیم بگیرید

قیمتها را مقایسه کنید
بیایید همه این پاسخها را عمیق تر بیابیم.

ژاکت چیست؟

پلوور بافتنی است که نیم تنه را می پوشاند. این یک لباس زمستانی است که بیشتر از پشم گوسفند ساخته شده است. لباس بدون دکمه یا بسته است. او می لغزد و از سرش بر می آید. از این رو نام پیراهن کش (بالا کشیدن). به استثنای برخی از مدل ها ، پلوور همیشه آستین دارد. آنگلوساکسون ها اغلب آن را با ژاکت مرتبط می دانند که یک لباس ظریف و الیاف مصنوعی است.

چرا ژاکت بپوشیم؟

ژاکت لباسی بسیار کاربردی بشمار می رود، ژاکت را از طراوت و حتی سرما محافظت می کند. راحتی پشم گوسفند که شانه ، پشت و تنه را می پوشاند قابل مقایسه نیست. در ابتدا ، این بافت برای جلوگیری از سرما ایجاد شد ، بنابراین برش و گردن آن گردن را می پوشاند.

این اجازه می دهد تا از طریق مدل موهای شیک مانند پانچو ، جعبه ، ذوزنقه ، خفاش یا سوتین ، یک استایل و ظاهر زمستانی منحصر به فرد ایجاد کنید.

ژاکت زنانه مدل Aphrodite
ژاکت زنانه مدل Aphrodite
450,000 تومان
 • طرح: ساده، طرح‌دار
 • قد: زیر باسن
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو باز
 • مورد استفاده: اداری و رسمی ، مهمانی ، روزمره
مشاهده در دیجی کالا

ژاکت همچنین یک لباس اکولوژیکی است که از پشم ارگانیک گوسفند ، انگورا ، مویر یا آلپاکا طراحی شده است.
قیمت آن مقرون به صرفه است ، مناسب برای همه نوع بودجه
لباس در هر شرایطی بسته به مدل ، در محیطی آرام مانند پیاده روی یا رسمی تر در محیطی حرفه ای مناسب است.

ساخت ژاکت زنانه از چه قسمت هایی تشکیل شده است؟

ژاکت را می توان با نکات خاصی تشخیص داد:

بافندگی یا بافتنی (با دست یا ماشین)
در واقع ژاکت ها بند ندارند که آنها را مانند پیراهن بپوشند
آنها بلند و کمی کشیده هستند.

هنگام انتخاب ژاکت ، به شما توصیه می کنیم به نکات زیر توجه کنید:

مدل های ژاکت
پارچه ها یک عنصر مهم برای یک ژاکت هستند
رنگ ژاکت برای ست شدن با لباس شما
اندازه ژاکت ها با شکل شما مطابقت دارد
حالا بیایید جزئیات را برای انتخاب ژاکت خود با هم ببینیم.

کدام مدل را برای ژاکت خود انتخاب کنید؟

پلیورها در برش های مختلف موجود هستند تا با هر ظاهری مطابقت داشته باشند. ایده آل برای سازه های برجسته ، برش ذوزنقه برای اولین بار در دهه 70 ظاهر شد. امروز دوباره برمی گردد به نظر می رسد تمام جزئیات مربوط به این برش برای تطبیق کامل با همه ریخت شناسی ها تصور می شود. در واقع ، آنقدر طولانی است که بدن را بدون ایجاد ناراحتی بپوشاند. یقه گردن های متوسط و کوتاه را برجسته می کند.

برش خفاش نام خود را از یک آستین شبیه به بال خفاش ها گرفته است. با وجود این مقایسه کمی تحقیر آمیز ، ژاکت بسیار شیک و منحصر به فرد است. امروز ، برش خفاش دوباره مد شده است. موادی مانند پشم ترمه آن را بیشتر از همیشه کاربردی کرده است. ژاکت پشمی در ترمه یا پشم آلپاکا سبک تر و گرم تر است. از این پس ، آنها در میان ژاکت های مناسب که برای عصرها استفاده می شود طبقه بندی می شوند.

برش جعبه ای یا برش مستقیم ، برش کلاسیک ژاکت ها است. این محبوب ترین برش موجود در بازار است. به لطف شکل خطی و دسته های کاملاً مناسب ، به راحتی قابل تشخیص است. ژاکت برش خورده جعبه ای برای مردان و زنان مناسب است و جاودانه نیست. انتخاب بین چند یقه: گردن V  ، یقه چوگان ، گردن خدمه ، یقه قایق ، یقه گرد ، یقه گرد (با یقه)  ، یقه شال ، یقه توپ  ، یقه نورد و غیره می تواند با انواع مختلف لباس همراه باشد: جین ، کاپشن ، باریک و غیره.

ژاکت زنانه یقه گرد
ژاکت یقه گرد – EOLE PARIS

بلوز یقه گرد اغلب بی زمان ترین و کلاسیک ترین مدل محسوب می شود. این بدون شک یک لباس ضروری است که همه زنان باید در کمد لباس خود داشته باشند. نقطه قوت پلوور گردن خدمه این است که می تواند به راحتی با بسیاری از لباس های دیگر ارتباط برقرار کند ، بنابراین ما می توانیم آن را برای موارد معمولی یا رسمی تر توصیه کنیم. پلوور یقه گرد به دلیل نداشتن خط گردن مشخص می شود.

برای لحظاتی کمی رسمی تر ، دیدن ژاکت گردن خدمه با پیراهن و کراوات غیر معمول نیست. در این زمینه ، ما به شما توصیه می کنیم که یک ژاکت V-neck بپوشید ، زیرا شکل یقه با حضور کراوات مناسب تر می کند.

ژاکت زنانه یقه V
ژاکت گردن v – EOLE PARIS

پلوور گردن V با رنگهای ساده و الگوهای بدون عارضه مناسب همه فصول است. رنگ های خاکستری ، مشکی و دریایی بسیار محبوب هستند و کاملاً سازگار می شوند تا این لباس همه کاره را به همراهی ضروری برای کمد لباس خود تبدیل کنید. با شلوار جین ، یقه V برای لحظات غیر رسمی کاملاً مناسب خواهد بود.

در واقع ، شیک و معمولی ، پلوور V را می توان به طور منظم در محل کار ، با پیراهن و کراوات پوشید.

ژاکت یقه اسکی
ژاکت یقه اسکی – EOLE PARIS

ژاکت زنانه یقه اسکی دارای یقه ی کشیده است که گردن شخص را پنهان می کند. بنابراین ، این مدل یقه به ویژه برای فصول سرد طراحی شده است ، و به همین دلیل است که ما اغلب این ژاکت را در پیست های اسکی پیدا می کنیم.

ژاکت زنانه با یقه دودکش – EOLE PARIS

گردنبندی با یقه دودکش دارای گردن لوله ای با طول بیشتر یا کمتر اما بدون دکمه خواهد بود. یقه دودکش برخلاف یقه یقه ای جمع نمی شود و خم نمی شود.

ژاکت یقه شال
ژاکت یقه شال – EOLE PARIS

ژاکت یقه شال را با پارچه اضافی آن که دور گردن پیچیده است به راحتی تشخیص می دهید. این یک مدل بهینه برای راحتی و گرما است.

جلیقه Pull-Over
جلیقه ژاکت -EOLE PARIS

جلیقه ژاکت که برای لباس ها مناسب است ، عمدتا از یقه V ساخته شده است. مشخصه این جلیقه عدم وجود آستین است.

ژاکت زنانه کش بافی

ژاکت کش باف – EOLE PARIS
ژاکت ژاکت یک ژاکت پشمی است که از جلو بسته شده است ، برخلاف پلوور که باید پوشیده شود.

ژاکت زنانه با یقه زیپ دار

کدام پارچه را برای ژاکت خود انتخاب کنید؟

ژاکت ها در طیف گسترده ای از مواد موجود هستند. ژاکت های ضخیم و راحت و پشمی مناسب برای هوای سرد زمستانی هستند. این نوع پشم به دلیل ویژگی عایق حرارتی خود مشهور است. در واقع ، این ماده در عین محافظت در برابر سرما به حفظ دمای بدن کمک می کند. ژاکت پشمی آلپاکا که از پشم حیوان تهیه شده است ، باریک ترین ژاکت است. برای فصول گرم تر مانند پاییز یا بهار مناسب است. این ماده همچنین عایق بندی شده است و برای زمستان نیز کاربردی است.

بنابراین ، انتخاب پارچه ژاکت شما یک عامل اساسی است زیرا اگر پارچه خیلی سبک باشد ، خطر سرماخوردگی را خواهید داشت و برعکس اگر مواد بسیار داغ باشد ، بسیار عرق خواهید کرد. برای این منظور ، ما دوست داریم الیاف طبیعی را توصیه کنیم که در طول زمان بسیار خوب مقاومت می کنند و برای پوشیدن بسیار راحت هستند. الیاف مصنوعی را می توان در نظر گرفت ، حتی اگر سرمایه گذاری کمتری در میان مدت و بلند مدت نسبت به الیاف طبیعی داشته باشند.

حالا بیایید با هم به متداول ترین مواد مورد استفاده برای ساخت ژاکت نگاه کنیم:

پشم گوسفند

پس از پنبه ، پشم گوسفند یکی از پرکاربردترین مواد در طراحی پیراهن ها است. بسته به انواع پشم گوسفند و همچنین مش ، نتیجه ای کم و بیش نرم و راحت خواهید داشت. به ویژه در پشم گوسفند دسته های زیر ، مرینو و شتلند را خواهید یافت. ما شتلندهای بزرگ را توصیه نمی کنیم ، ممکن است ژاکتی باشد که در دوران کودکی پوشیده اید و مدام می خارید. ما بیشتر Merino smooth را به شما پیشنهاد می کنیم.

پنبه

بسیار گسترده ، پنبه یکی از مواد ضروری در طراحی کشنده است. پنبه با دوام و سبک ، برای فصل بهار و حتی برای جلوگیری از هوای سرد در شبهای تابستان مناسب خواهد بود. در یک سبک گاه به گاه ، می توانید ژاکت را با لباس رسمی در نظر بگیرید به شرطی که با بقیه ظاهر شما هماهنگ باشد.
ترمه
ترمه از الیاف طبیعی مجلل ، سبک ، نرم و گرم است.

کتان

اگر به دنبال یک ژاکت مخصوص گرم هستید ، ژاکت کتانی بسیار مناسب است. با این ویژگی های تنفسی ، کتان رطوبت را به خوبی جذب می کند. پارچه های کتانی گاهی اوقات از مردان دور می شوند و در واقع موادی هستند که به راحتی تا می شوند.

برای مطالعه : شلوار جین زنانه

کدام رنگ را برای ژاکت خود انتخاب کنید؟

ژاکت های تک رنگ در دهه 70 بسیار شیک بودند. امروزه ، این روند برای ژاکت های چند رنگ یا حداقل دو رنگ است. ژاکت های طرح دار در برخی از نمایش های مد در پاریس مشاهده شده است. آنها تقریباً در همه فیلم های مربوط به کریسمس ظاهر می شوند. برای امسال ، رنگ نارنجی سوخته در حال افزایش است. رنگ بنفش خوب عمل می کند ، هر چند کمتر از بنفش محبوبیت دارد. برای داشتن ظاهری شیک ، انتخاب ژاکت ورزشی که حداقل یکی از این رنگ ها را داشته باشد می تواند انتخاب خوبی باشد:

ژاکت خاکستری
ژاکت مشکی
ژاکت آبی
ژاکت خاکستری
این برای شلوارهای رسمی و غیر رسمی کاملاً با شلوار جین یا شین ترکیب می شود.

ژاکت مشکی
ژاکت مشکی بی انتها و بسیار کلاسیک را می توان با شلوار جین پوشید.

ژاکت آبی دریایی
بسیار پرکاربرد ، ژاکت سرمه ای باید با احتیاط طراحی شود. این ژاکت با کفش های مجلسی زیبا تمام پتانسیل خود را نشان می دهد.

چگونه می توان اندازه ژاکت خود را به درستی انتخاب کرد؟

رنگ تنها یکی از جزئیاتی است که هنگام انتخاب ژاکت باید به آن توجه کنید. معیارهایی مانند اندازه و سبک برای انتخاب ضروری است. همچنین می توان به محدوده ای اشاره کرد که ارتباط نزدیکی با قیمت دارد. در نهایت ، ظاهری را که برای شیک ماندن حتی با یک ژاکت اساسی است فراموش نکنید.

برای انتخاب سایز ژاکت خود ، توصیه می کنیم اقدامات زیر را بدانید:

طول شانه تا شانه شما
سینه شما از زیر بغل سوار می شود
طول نیم تنه شما
طول آستین شما

سایز ژاکت

برای آگاهی از اندازه پیراهن خود ، به شما توصیه می کنیم به جدول این تبدیل زیر مراجعه کنید.

این جدول به شما امکان می دهد اندازه های پلوور و معادل آن را در سانتی متر مطابقت دهید.
ژاکت ها در نسخه های کودک و بزرگسال موجود است. بیشتر اوقات ، مدلهای کودکان دارای اندازه استاندارد هستند و بسته به سن متفاوت هستند. نسخه های بالغ پیراهن در موارد زیر موجود است:

XS: یک ژاکت به طول 67.5 سانتی متر

S: 69.5 اینچ طول

M: 71.5 سانتی متر

L: 73.5 سانتی متر

XL: 75.5 سانتی متر ، برای محیط بین 106 تا 111 برای زنان.

ژاکت های بزرگ اندازه یک مجموعه کامل هستند ، زیرا با یک سبک منحصر به فرد همراه هستند. برای ژاکت هایی با استانداردهای آمریکایی ، باید معادل سازی اروپایی را بررسی کنید.

چرا اندازه ژاکت مهم است؟

زیر سایز مناسب را انتخاب کنید ، پیراهن کش می تواند جلوه ای زیبا به ظاهر بدهد. از سوی دیگر ، اگر بد تنظیم شود ، نگهدارنده آن می تواند خیلی سریع به تمسخر فرو رود. تنگ کردن یک ژاکت می تواند باعث ناراحتی شود زیرا فیبر گیاهی از تنفس و تعریق طبیعی پوست جلوگیری می کند. مشکل بافتنی های پهن ظاهر کیسه های سیب زمینی است که به آنها می دهند. گرد یا نازک ، بهتر است یک ژاکت متناسب با اندام خود انتخاب کنید.

قبل از خرید ژاکت باید به چه نکاتی توجه کرد؟

ژاکت ها در تکمیل خود با یکدیگر تفاوت دارند. در واقع ، یک ژاکت می تواند با الگو یا بدون الگو باشد. امروزه تعداد کمی از کشنده های بدون نقوش وجود دارد زیرا آنها با یک تصویر قدیمی مرتبط هستند. با این حال ، باید مراقب بود زیرا برخی دلایل در برخی از محل های کار مجاز نیستند. به طور خاص ، دلایل کمی جسورانه است. پاس ها نیز بخشی از اتمام کارهایی هستند که باید در نظر بگیرید.

در اینجا چند نمونه از تزئیناتی است که باید قبل از خرید ژاکت خود با دقت به آنها توجه کنید:

نکاتی در مورد پوشیدن پلوور وجود دارد. اول ، هر از چند گاهی باید آن را تطبیق داد. برای یک مهمانی نسبتاً هوشیار ، از یک ژاکت رنگ تیره استفاده می شود که جلوه ای از ظرافت را به ارمغان می آورد. ترمه در این مورد ماده انتخابی خواهد بود. توجه داشته باشید ، ژاکت ها “ظاهر کامل” را قبول ندارند. باید تضاد رنگ یا مواد وجود داشته باشد. اگر قرار است ژاکت روی یک لباس قرار بگیرد ، به عنوان مثال در یک محیط حرفه ای ، پوشیدن پیراهن در زیر ضروری است. برای یک مناسبت معمولی ، لازم است یک ژاکت با یقه V انتخاب کنید. ما آن را با یک تی شرت یقه گرد برای گردش با دوستان همراه می کنیم.

کدام کمربند را باید با ژاکت خود ست کنید؟
برای یک ژاکت بلند نیازی به کمربند نیست. اگر می خواهید این اکسسوری را بپوشید ، ترند این است که آن را روی پلیور قرار دهید. شما همچنین می توانید بافتنی را به منظور برجسته کردن آن بردارید. در چرم یا چرم مصنوعی ، کمربند باید همرنگ کفش ، شلوار ، ژاکت یا ژاکت باشد.

کدام مارک را برای ژاکت خود انتخاب کنید؟
کدام مارک را برای ژاکت خود انتخاب کنید؟ EOLE PARIS

در فرانسه ، مانند ایالات متحده ، ژاکت های سازگار با محیط زیست بیشتر از همیشه شیک هستند. در فرانسه ، این بخش توسط چند مارک از جمله Hopaal ، Loom ، Olow و Ethos Paris اشغال شده است. همچنین مارک های غیر ارگانیک دیگری مانند Ly Adams ، SEH Kelly ، GRP و Brunello Cucinelli وجود دارد. به طور کلی ، قیمت ژاکت ها بستگی مستقیم به ضخامت بافت ها دارد. بنابراین ، هزینه بافت های ریز کمتر از بخیه های ضخیم خواهد بود.

مارک های ژاکت های درجه یک چیست که باید بدانید؟

لازم است به سراغ شواهد بروید ، بسیار دشوار است ، غیرممکن است که یک پلوور با کیفیت و با دوام کمتر از 50 یورو پیدا کنید. بنابراین ، ما به شما توصیه می کنیم اگر می توانید بر روی کیفیت تمرکز کنید و کمی را پس انداز کنید و یک ژاکت خریداری کنید که سطح ابتدایی ندارد زیرا به سرعت خراب می شود. و در پایان ، باید سریع آن را تعویض کنید ، که گرانتر خواهد بود.

در سطح ابتدایی ، مارک های زیر را ارائه می دهیم:

استاندارد MAISON: ملایم و اجازه می دهد تا پوست نفس بکشد
MONOPRIX: برای یک سبک پویا و جاری
SUITSUPPLY: ژاکت ها بسیار راحت پوشیده می شوند
UNIQLO: ژاکت های کلاسیک در پشم بره
نتیجه
ژاکت را می توان به راحتی پیدا کرد ، اما همیشه انتخاب آن آسان نیست. با این حال ، با در نظر گرفتن معیارهایی که هنگام انتخاب باید در نظر گرفته شود ، یعنی مواد ، اندازه ، برش و رنگ ، را در نظر گرفت.

ارتباط با لباس های دیگر نیز باید در نظر گرفته شود تا ظاهری شیک تر به نظر برسد.

 

 

 

 • نحوه نمایش محصول ها
پلیور زنانه اسمارا کد 368
پلیور زنانه اسمارا کد 368
220,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی باسن
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • مورد استفاده: روزمره ، اداری و رسمی ، مهمانی
مشاهده در دیجی کالا
پلیور زنانه کد kbrt
پلیور زنانه کد kbrt
77,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: زیر باسن
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • مورد استفاده: روزمره ، اداری و رسمی ، مهمانی
مشاهده در دیجی کالا
ژاکت زنانه مل اند موژ مدل KT146-010
ژاکت زنانه مل اند موژ مدل KT146-010
319,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: زیر باسن
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: دکمه
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
ژاکت زنانه اسمارا کد WM11
ژاکت زنانه اسمارا کد WM11
180,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: زیر باسن
 • یقه: باز
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو باز
 • مورد استفاده: اداری و رسمی ، مهمانی ، روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور زنانه مانگو مدل 33007573-30
پلیور زنانه مانگو مدل 33007573-30
1,290,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی باسن
 • یقه: اسکی
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
ژاکت زنانه اسمارا مدل IAN284747
ژاکت زنانه اسمارا مدل IAN284747
310,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: زیر باسن
 • یقه: برگردان
 • آستین: سه ربع
 • نحوه بسته شدن: جلو باز
 • مورد استفاده: اداری و رسمی ، مهمانی ، روزمره
 • کشور مبدا برند: آلمان
مشاهده در دیجی کالا
ژاکت زنانه اسمارا مدل dve2
ژاکت زنانه اسمارا مدل dve2
290,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی باسن
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو باز
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
تونیک بافت زنانه کد Kb_3S.TOTr
تونیک بافت زنانه کد Kb_3S.TOTr
99,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: زیر باسن
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • مورد استفاده: اداری و رسمی ، مهمانی ، روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور زنانه مانگو مدل 33000013-J3
پلیور زنانه مانگو مدل 33000013-J3
690,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی کمر
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور زنانه اسمارا مدل 478as
پلیور زنانه اسمارا مدل 478as
232,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی باسن
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • مورد استفاده: اداری و رسمی ، مهمانی ، روزمره
 • کشور مبدا برند: آلمان
مشاهده در دیجی کالا
پلیور زنانه اسمارا مدل LAN-B41240-081
پلیور زنانه اسمارا مدل LAN-B41240-081
183,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: زیر باسن
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • مورد استفاده: اداری و رسمی ، مهمانی ، روزمره
 • کشور مبدا برند: آلمان
مشاهده در دیجی کالا
پلیور زنانه کد 02
پلیور زنانه کد 02
60,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
ژاکت زنانه اسمارا مدل 5432897
ژاکت زنانه اسمارا مدل 5432897
579,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: زیر باسن
 • یقه: باز
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو باز
 • کشور مبدا برند: آلمان
مشاهده در دیجی کالا
ژاکت زنانه اسمارا مدل ye69
ژاکت زنانه اسمارا مدل ye69
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی باسن
 • یقه: باز
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو باز
 • مورد استفاده: مهمانی ، روزمره
مشاهده در دیجی کالا
ژاکت زنانه اسمارا کد IAN 309663
ژاکت زنانه اسمارا کد IAN 309663
400,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی کمر
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو باز، دکمه
 • مورد استفاده: اداری و رسمی ، مهمانی ، روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور زنانه اسمارا مدل bf3
پلیور زنانه اسمارا مدل bf3
140,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی باسن
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • ویژگی‌های تخصصی: فرم دهی به بدن
 • مورد استفاده: مهمانی
 • کشور مبدا برند: آلمان
 • کشور تولید کننده: آلمان
مشاهده در دیجی کالا
ژاکت زنانه اسمارا کد WM16
ژاکت زنانه اسمارا کد WM16
325,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: زیر باسن
 • یقه: باز
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو باز
 • ویژگی‌های تخصصی: بادگیر
 • مورد استفاده: اداری و رسمی ، مهمانی ، روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور زنانه دیوایدد کد 0421155
پلیور زنانه دیوایدد کد 0421155
218,000 تومان
 • طرح: ساده، طرح‌دار
 • قد: روی کمر
 • یقه: ایستاده
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • مورد استفاده: اداری و رسمی ، مهمانی ، روزمره
مشاهده در دیجی کالا
ژاکت زنانه اسمارا مدل 2020
ژاکت زنانه اسمارا مدل 2020
235,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: زیر باسن
 • یقه: باز
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو باز
 • مورد استفاده: مهمانی ، روزمره
مشاهده در دیجی کالا
ژاکت زنانه اسمارا کد B123
ژاکت زنانه اسمارا کد B123
250,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی باسن
 • یقه: باز
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: دکمه
 • مورد استفاده: مهمانی
 • کشور مبدا برند: آلمان
 • کشور تولید کننده: آلمان
مشاهده در دیجی کالا
پلیور زنانه اسمارا مدل moj-317197-2020
پلیور زنانه اسمارا مدل moj-317197-2020
298,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: زیر باسن
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: کشی
مشاهده در دیجی کالا
پلیور زنانه کیکی رایکی مدل UBB2387-055
پلیور زنانه کیکی رایکی مدل UBB2387-055
590,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی باسن
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
پلیور زنانه اسمارا مدل 318906
پلیور زنانه اسمارا مدل 318906
260,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: زیر باسن
 • یقه: هفت
 • آستین: سه ربع
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • مورد استفاده: اداری و رسمی ، مهمانی ، روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور زنانه آیلار مدل 37001112209073-93
پلیور زنانه آیلار مدل 37001112209073-93
330,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی باسن
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
پلیور زنانه اچ اند ام مدل m195
پلیور زنانه اچ اند ام مدل m195
339,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی باسن
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • مورد استفاده: اداری و رسمی ، مهمانی ، روزمره
مشاهده در دیجی کالا
ژاکت زنانه اسمارا مدل mb916
ژاکت زنانه اسمارا مدل mb916
259,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی باسن
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: دکمه
مشاهده در دیجی کالا
ژاکت زنانه مدل Aphrodite
ژاکت زنانه مدل Aphrodite
450,000 تومان
 • طرح: ساده، طرح‌دار
 • قد: زیر باسن
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو باز
 • مورد استفاده: اداری و رسمی ، مهمانی ، روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور زنانه کالینز مدل CL1035844-OFW
پلیور زنانه کالینز مدل CL1035844-OFW
1,129,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی باسن
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ترکیه
مشاهده در دیجی کالا
ژاکت زنانه اسمارا مدل 52
ژاکت زنانه اسمارا مدل 52
353,860 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی باسن
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته، دکمه
 • مورد استفاده: اداری و رسمی ، مهمانی ، روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور زنانه اسمارا مدل es04
پلیور زنانه اسمارا مدل es04
197,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی باسن
 • یقه: گرد
 • آستین: سه ربع
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • مورد استفاده: اداری و رسمی ، مهمانی ، روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور زنانه اسمارا کد ne376
پلیور زنانه اسمارا کد ne376
226,500 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی باسن
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • مورد استفاده: اداری و رسمی ، مهمانی
مشاهده در دیجی کالا
پلیور زنانه ال سی وایکیکی مدل 8S8043Z8-D6J
پلیور زنانه ال سی وایکیکی مدل 8S8043Z8-D6J
449,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی باسن
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ترکیه
 • کشور تولید کننده: ترکیه
مشاهده در دیجی کالا
پلیور زنانه اسمارا مدل G039
پلیور زنانه اسمارا مدل G039
186,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: زیر باسن
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • مورد استفاده: اداری و رسمی ، مهمانی ، روزمره
 • کشور مبدا برند: آلمان
مشاهده در دیجی کالا
پلیور زنانه چیبو مدل f13909
پلیور زنانه چیبو مدل f13909
180,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی باسن
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: آلمان
 • کشور تولید کننده: آلمان
مشاهده در دیجی کالا
پلیور زنانه اسمارا مدل IAN-318906
پلیور زنانه اسمارا مدل IAN-318906
199,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی کمر
 • یقه: گرد
 • آستین: کوتاه
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور زنانه اسمارا مدل R59
پلیور زنانه اسمارا مدل R59
123,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی باسن
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • مورد استفاده: اداری و رسمی ، مهمانی ، روزمره
مشاهده در دیجی کالا
ژاکت زنانه اسمارا کد IAN 313443
ژاکت زنانه اسمارا کد IAN 313443
299,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی باسن
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: دکمه
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
ژاکت زنانه اسمارا مدل wp88
ژاکت زنانه اسمارا مدل wp88
260,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی باسن
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو باز
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
ژاکت زنانه اسمارا کد M12
ژاکت زنانه اسمارا کد M12
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی باسن
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو باز
 • مورد استفاده: مهمانی ، روزمره
 • کشور مبدا برند: آلمان
 • کشور تولید کننده: آلمان
مشاهده در دیجی کالا
پلیور زنانه آیلار مدل 37001110209059-93
پلیور زنانه آیلار مدل 37001110209059-93
225,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: زیر باسن
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
ژاکت زنانه اسمارا مدل lan76546
ژاکت زنانه اسمارا مدل lan76546
415,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: زیر زانو
 • یقه: باز
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو باز
مشاهده در دیجی کالا
پلیور زنانه مدل هالپرین
پلیور زنانه مدل هالپرین
286,000 تومان
 • طرح: ساده، طرح‌دار
 • قد: زیر باسن
 • یقه: برگردان
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • مورد استفاده: اداری و رسمی ، مهمانی ، روزمره
مشاهده در دیجی کالا
ژاکت زنانه آیلار مدل 100299209074-99
ژاکت زنانه آیلار مدل 100299209074-99
490,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی باسن
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: دکمه
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
پلیور زنانه مانگو مدل 33003509-Zu
پلیور زنانه مانگو مدل 33003509-Zu
1,090,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی کمر
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: دکمه
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور زنانه اسمارا کد 2211
پلیور زنانه اسمارا کد 2211
260,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی کمر
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • مورد استفاده: اداری و رسمی ، مهمانی ، روزمره
 • کشور مبدا برند: آلمان
مشاهده در دیجی کالا
پلیور زنانه مل اند موژ مدل TK509-101
پلیور زنانه مل اند موژ مدل TK509-101
315,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی باسن
 • یقه: ایستاده
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
مشاهده در دیجی کالا
پلیور زنانه دیوایدد مدل 00267
پلیور زنانه دیوایدد مدل 00267
1,390,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی باسن
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور تولید کننده: چین
مشاهده در دیجی کالا
ژاکت زنانه کد 3012-1154
ژاکت زنانه کد 3012-1154
118,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی باسن
 • یقه: هفت
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: دکمه
 • مورد استفاده: اداری و رسمی ، مهمانی ، روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور زنانه اسمارا مدل 321135
پلیور زنانه اسمارا مدل 321135
234,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی باسن
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • مورد استفاده: اداری و رسمی ، مهمانی ، روزمره
 • کشور مبدا برند: آلمان
مشاهده در دیجی کالا
پلیور زنانه مانگو مدل 33023565-J3
پلیور زنانه مانگو مدل 33023565-J3
1,200,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی باسن
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
ژاکت زنانه مانگو مدل 33013509-Zu
ژاکت زنانه مانگو مدل 33013509-Zu
1,200,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی باسن
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: دکمه
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور زنانه استرادیواریوس مدل SV-4363171010
پلیور زنانه استرادیواریوس مدل SV-4363171010
250,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی کمر
 • یقه: ایستاده
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • ویژگی‌های تخصصی: فرم دهی به بدن
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
ژاکت زنانه اچ اند ام مدل 0432856
ژاکت زنانه اچ اند ام مدل 0432856
360,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی زانو
 • یقه: باز
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو باز
مشاهده در دیجی کالا
پلیور زنانه اسمارا مدل IAN 321135-1904
پلیور زنانه اسمارا مدل IAN 321135-1904
295,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی باسن
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • مورد استفاده: مهمانی ، روزمره
 • کشور مبدا برند: آلمان
مشاهده در دیجی کالا
پلیور زنانه اسمارا مدل wp02
پلیور زنانه اسمارا مدل wp02
270,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی کمر
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • مورد استفاده: اداری و رسمی ، مهمانی ، روزمره
 • کشور مبدا برند: آلمان
 • کشور تولید کننده: آلمان
مشاهده در دیجی کالا
پلیور زنانه مانگو مدل 33030298-02
پلیور زنانه مانگو مدل 33030298-02
890,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی باسن
 • یقه: گرد
 • آستین: سه ربع
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: اسپانیا
مشاهده در دیجی کالا
پلیور زنانه کیکی رایکی مدل UBB2387-403
پلیور زنانه کیکی رایکی مدل UBB2387-403
590,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی باسن
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
پلیور زنانه کیکی رایکی مدل UBB2387-018
پلیور زنانه کیکی رایکی مدل UBB2387-018
590,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد: روی باسن
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
پلیور زنانه اچ اند ام مدل F1-0448090001
پلیور زنانه اچ اند ام مدل F1-0448090001
345,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: روی کمر
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • مورد استفاده: اداری و رسمی ، مهمانی ، روزمره
مشاهده در دیجی کالا
پلیور زنانه آیلار مدل 9209055-84
پلیور زنانه آیلار مدل 9209055-84
370,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: زیر باسن
 • یقه: گرد
 • آستین: بلند
 • نحوه بسته شدن: جلو بسته
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید