بهترین نورافکن دستی در 2021

نورافکن دستی یک وسیله ضروری است که می تواند در موارد متعدد بسیار مفید باشد. پرتوی باریکی از نور (نه بیشتر از چهل و پنج درجه) در هر کجا که اشاره شده باشد. امروزه ، بسیاری از تلفن های همراه و تلفن های هوشمند دارای چراغ های LEd هستند ، اما این ابزار مفید نور قوی تری تولید می کند که در صورت نیاز هر منطقه تاریکی را روشن می کند. ما هر روز از نور EDC استفاده می کنیم ، که به دلیل محدوده و شدت پرتو محدود است اما هنوز خوب کار می کند.

نورافکن دستیاگر می توانید دور از آن را ببینید ، ممکن است بخواهید یکی از این نورافکن های دستی که تهیه کرده است و هر گونه محدودیت را بشکنید. با استفاده از چنین دستگاهی ، می توانید فاصله بسیار زیادی را در تاریکی بدون توجه به فاصله مشاهده کنید. مسافت هیچ گاه دیگر محدودیتی نبود زیرا پرتو متمرکز این چراغ های دست تولید می کند.

بهترین مدل های نورافکن دستی

اگر ماجراجو هستید ، این ابزار ضروری است که در کوله پشتی یا جعبه ابزار خود داشته باشید. وقتی به پیاده روی ، کمپینگ ، پیاده روی ، شکار ، قایقرانی ، ماهیگیری و غیره می روید ، چنین وسیله ای بسیار مفید خواهد بود ، قابل حمل است ، در هر کیف یا کوله پشتی جا می گیرد و به فضای زیادی احتیاج ندارد.

اگر تا به حال گم شده اید ، می توانید از آن برای نشان دادن راهنمایی استفاده کنید. به همین دلیل است که چراغهای دستی بیشتر توسط افسران پلیس ، آتش نشانان ، دانشمندان و غیره استفاده می شود.

نورافکن دستی رونیکس مدل Brilliant RH-4230
نورافکن دستی رونیکس مدل Brilliant RH-4230
 • قابلیت تنظیم کانون: ندارد
 • رنگ نور: مهتابی
 • مقاوم در برابر آب: بله
مشاهده در دیجی کالا

با استفاده از چنین ابزاری ، تقریباً هر چیزی را بدون توجه به شرایط می توانید تشخیص دهید ، و بهترین قسمت این است که اخیراً پیشرفت هایی در باتری این فناوری روشنایی ایجاد شده است.

عمر باتری در حال حاضر بیشتر شده است ، به لطف باتری های سبک و دقیق لیتیوم یون. آنها به دلیل وجود دیودهای LED قدرت کافی را ارائه می دهند و عمر طولانی تری دارند.

نورافکن دستی ویداسی مدل WD-576
نورافکن دستی ویداسی مدل WD-576
 • قابلیت تنظیم کانون: ندارد
 • رنگ نور: مهتابی
 • مقاوم در برابر آب: خیر
مشاهده در دیجی کالا

ما با بررسی های خود در مورد چراغهای راهنمای دستی راحت تر ، انتخاب مناسب شما را راحت تر کرده ایم ، بنابراین بدون بحث بیشتر ، به اولین مورد ادامه می دهیم:

STANLEY FATMAX SL10LEDS

این نورافکن دستی مبتدی است. دارای باتری لیتیوم یونی قابل شارژ است که می تواند در نور کم پس از یک بار شارژ تا هفت ساعت دوام بیاورد. این یک نورافکن شکار با قیمت متوسط است که می تواند تا 920 لومن را روشن کند.

نورافکن دستی دی پی مدل DP-7045B
نورافکن دستی دی پی مدل DP-7045B
 • قابلیت تنظیم کانون: ندارد
 • رنگ نور: مهتابی
 • مقاوم در برابر آب: خیر
مشاهده در دیجی کالا

بزرگترین بخش آن این است که دارای یک پورت USB است که به لطف آن می توانید تلفن و سایر دستگاه های شخصی خود را شارژ کنید.

شارژ

شارژ کامل باتری بیش از دو ساعت طول نمی کشد. این دستگاه می تواند در سه حالت مختلف قرار گیرد – کم ، زیاد و خاموش. این مرکز توجه توصیه شده برای افسران پلیس ، پرسنل امنیتی و هر کسی است که کار خود را در شب یا در تاریکی انجام می دهد. این یکی از بهترین چراغهای دستی است که قطعاً با اهداف شما مطابقت دارد.

Streamlight 44900 Waypoint Spotlight با سیم برق 12 ولت DC ، زرد

این یک نورافکن دستی عالی است و آنقدر خوب است که به روشنایی شکل می بخشد. این دستگاه از مواد درجه یک ساخته شده است تا بالاترین کارایی و دوام را به شما ارائه دهد. از چهار باتری قلیایی قابل شارژ استفاده می کند که در مجموعه وجود ندارد. این نورافکن ناهموار دستی 550 لومن نور تولید می کند.

بسته به موقعیتی که دارید می توانید از سه حالت استفاده کنید که می توانید با استفاده از این نورافکن دستی استفاده کنید. حالت های بالا ، پایین و اضطراری وجود دارد.

نورافکن دستی نایت کر مدل TM28 NEWSET
نورافکن دستی نایت کر مدل TM28 NEWSET
 • قابلیت تنظیم کانون: دارد
 • رنگ نور: مهتابی
 • مقاوم در برابر آب: بله
مشاهده در دیجی کالا

این قوی ترین کانون توجه دستی با شکل تپانچه است. با این وجود ، در صورت قرار گرفتن روی صحنه ، صحنه و غیره ، هنگامی که روی پایه محوری خود می ایستد می توانید از آن استفاده کنید.

نورافکن دستی STANLEY SL5HS

این برجسته ترین مرکز توجه است تا عملکرد عالی را به شما ارائه دهد. این باتری از یک باتری لیتیوم یونی تغذیه می کند که در صورت عدم استفاده از دستگاه حداقل به مدت دوازده ماه نیاز به شارژ مجدد ندارد-این عمر باتری بسیار طولانی است. مدت زمان اجرا در حالت کم حداکثر ده ساعت است. برای تکنسین ها ، برقکاران ، افسران پلیس ، پرسنل امنیتی ، آتش نشانان و غیره مناسب است.

نورافکن دستی

این نورافکن LED دارای پنج حالت مختلف است – کم ، زیاد ، همه ، هاله و خاموش. در صورت تمایل به شارژ در خانه یا وسیله نقلیه ، دارای آداپتور AC و DC است.

این چراغ LED فوق العاده روشن 900 لومن را تا دو ساعت ارائه می دهد. این یکی از برجسته ترین چراغ های راهنمای LED با عمر باتری طولانی است که برای انواع فعالیت های فضای باز ایده آل است.

چراغ نقطه ای قابل شارژ CSNDICE 35W

این نورافکن دستی ظرفیت باتری عظیمی را ارائه می دهد. این نور بسیار روشن را با دو سطح روشنایی ارائه می دهد. این دستگاه از مواد با کیفیت بالا ساخته شده است و از فناوری غوطه وری در آب استفاده می کند. همچنین به لطف ساختار پلاستیکی ABS دارای انفجار ، گرد و غبار و ضربه است.

مقاله پیشنهادی: چراغ قوه

دارای خروجی USB است که به شما امکان می دهد تمام دستگاه های تلفن همراه خود را بدون توجه به جایی که هستید شارژ کنید. این نورافکن دارای یک بند شانه قابل تنظیم است. می توان از آن برای عملیات جستجو و نجات ، پیاده روی ، کمپینگ ، شکار ، ماهیگیری ، پیاده روی و غیره استفاده کرد. این یکی از نورافکن های دستی توصیه شده برای اهداف بسیار است.

نورافکن دستی CREE LED شارژی Novostella

این نورافکن دستی LED با قیمت بسیار مقرون به صرفه ای عرضه می شود. با استفاده از این دستگاه ، هر کجا که بروید احساس می کنید دارای فناوری پیشرفته هستید.

دارای سنسورهای حرکتی ، بلندگوهای بلوتوث ، IP Wi-Fi ، چراغ های LED ، دوربین ها و غیره است. تنظیمات روشنایی دو حالت مختلف را به شما ارائه می دهد-کم و زیاد. این نورافکن دستی حداکثر 500 لومن از چراغ LED را تحویل می دهد.

نورافکن دستی

این نورافکن دستی می تواند به عنوان فانوسی پرقدرت مورد استفاده قرار گیرد ، که آن را به یک انتخاب ایده آل برای کمپینگ ، پیاده روی ، پیاده روی ، ماهیگیری ، شکار و غیره تبدیل کرده است. دارای یک پورت USB است که می توان از آن برای شارژ تمام وسایل الکترونیکی شما مانند تلفن همراه و غیره استفاده کرد. این نورافکن دستی از باتری قابل شارژ استفاده می کند و تا چهار ساعت طول می کشد تا به طور کامل شارژ شود.

نورافکن دستی CSNDICE 35W LED قابل شارژ

این یک نورافکن دستی با کیفیت بالا است که به عنوان یک نورافکن ، چراغ جستجو و فانوس نیز عمل می کند. دو چراغ جانبی وجود دارد که به خوبی به عنوان فانوس عمل می کنند – شما در شب کمپینگ آنها را بسیار خوشحال می کنید و اطراف چادر را روشن می کنید. دستگاه روی سه حالت مختلف کار می کند – کم ، زیاد و SOS.

بسته به میزان مصرف و حالت نور ، عمر باتری ممکن است بستگی داشته باشد. با این حال ، در بهترین حالت می تواند تا بیست ساعت دوام بیاورد. این دستگاه دارای نور فوق العاده روشن تا ارتفاع 2600 فوت است. برای عملکرد بدون دست ، می توانید آن را روی بندهای شانه خود نصب کنید. دارای یک پورت USB است که می تواند تمام دستگاه های الکترونیکی شما را در هر مکانی که هستید شارژ کنید.

Brinkmann Qbeam Max Million III 3 Million Maxpower Spotlight

این نورافکن دستی با نام تجاری معروف تولید شده است. آنها همچنین برای فعالیتهای بیرونی مانند تجهیزات کمپینگ ، اجاق گاز در فضای باز ، سیگاری ها و غیره تولید می کنند.

این دستگاه یک پرتو فوق العاده روشن را در اختیار شما قرار می دهد که در صورت استفاده کامل از آن می تواند فقط بیست دقیقه دوام بیاورد. با چنین چراغ بلند ، هرگز در تاریکی گم نخواهید شد.

این دستگاه مجهز به چند باتری قابل شارژ است که در مواقع قطعی برق مفید بوده و کارایی آنها را اثبات می کند. این نورافکن دستی دارای یک تپانچه است و برای کمپینگ ، شکار ، ماهیگیری ، قایق سواری ، پیاده روی و غیره ایده آل است. بیشتر توسط نیروهای امنیتی ، افسران پلیس و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

چراغ قابل شارژ STANLEY LEDLIS 10W LED لیتیوم یون

این نورافکن توسط یکی از مشهورترین مارک ها تولید می شود که همچنین سخت افزار خانگی ، ابزار برقی ، ابزار صنعتی ، محصولات امنیتی مانند قفل ، زنگ هشدار و غیره را تولید می کند. این نورافکن دارای دسته تپانچه است و از باتری لیتیوم قابل شارژ با زمان کارکرد استفاده می کند با قدرت کامل یک ساعت در صورت عدم استفاده از دستگاه ، عمر باتری آن می تواند تا دوازده ماه بدون شارژ مجدد دوام آورد.

این نورافکن مقاوم در برابر ضربه است و باتری لیتیوم یونی در صورت استفاده از آن در حالت نور کم می تواند تا هفت ساعت دوام بیاورد-که مدت زمان بسیار طولانی است.

خروجی لومن فقط با لامپ های led کار می کند. با توجه به برچسب قیمت این محصول ، باید توجه داشته باشیم که این محصول واقعا دارای قیمت مناسب است و قطعا ارزش آن را دارد.

Odear Super Bright Torch Searchlight Handheld LED Spotlight

این نورافکن دستی قابل شارژ چند منظوره با چندین حالت شارژ است. این محصول به خوبی به عنوان فانوس ، چراغ جستجو ، چراغ قوه ، فانوس و … عمل می کند. منبع تغذیه آن یک باتری 9800 میلی آمپر ساعتی است. همچنین دارای خروجی قدرت است که می توانید از آن برای شارژ دستگاه های الکترونیکی باتری خود استفاده کنید. شما می توانید از این نورافکن دستی حتی در محل کار خود استفاده کنید.
اگر از باتری کامل استفاده کنید ، در واقع مدت زمان بسیار طولانی است ، عمر باتری می تواند تا هشت ساعت دوام بیاورد.

این نورافکن دستی دارای نور بالا است و می تواند در دو نورافکن مختلف و حالت نور کار مورد استفاده قرار گیرد. برای استفاده بدون دست ، دارای بند شانه ای است یا می توان آن را روی پایه گردان تاشو نصب کرد-نتیجه: بهترین نورافکن دستی قابل شارژ.

GOODSMANN Tacticpro Realtree AP-Snow 1500 Lumen 12V High Intensity Halogen Spotlight

این نورافکن دستی از مواد با کیفیت بالا ساخته شده است و روشنایی قوی را ارائه می دهد. دارای یک بازتاب کننده سهموی است که نور را در یک نقطه متمرکز می کند. همچنین می تواند به عنوان پاوربانک برای شارژ تمام دستگاه های تلفن همراه مانند تلفن همراه استفاده شود. این چراغ گیر دارای دسته ای ارگونومیک برای راحتی بیشتر است.

این دستگاه دارای دو حالت است – نورافکن و نورافکن. با استفاده از این نورافکن ، نباید نگران یافتن باتری باشید زیرا می توان آن را در خانه یا وسیله نقلیه شارژ کرد ، اما از طرف دیگر ، آن را آنطور که ما می خواهیم قابل حمل نمی کند. با این حال ، این یکی از مفیدترین نورافکن ها با حیاتی ترین نور در بازار است.

چراغ قوه سایکلوپس دستی قابل شارژ CYC-X500H

این یکنورافکن دستی واقعاً خوب است که دو مدل مختلف را برای انتخاب دارد. هر دو آنها نور LED را منتشر می کنند که دید در شب را بهبود می بخشد. این نورافکن برای انواع فعالیت های فضای باز مانند پیاده روی ، کمپینگ ، پیاده روی ، قایقرانی ، ماهیگیری ، شکار و غیره بسیار مناسب است. بهترین قسمت این است که با ضمانت سازنده همراه است.
این نورافکن برای شکار ، نظارت و گشت توسط پرسنل امنیتی ، افسران پلیس ، آتش نشانان و غیره استفاده می شود. علاوه بر نور درخشانی که می دهد ، در برابر آب نیز مقاوم است (متأسفانه ، درجه مقاومت آن در برابر آب ناشناخته است ، زیرا ما نتوانستیم آن را پیدا کنیم. آن را در هر کجا) این یکی از برجسته ترین کانون های توجه شکار با اهداف مختلف است.

ویژگی هایی که باید در نورافکن دستی به دنبال آنها باشید

در اینجا مواردی است که باید در نظر بگیرید: اول از همه ، خوب است بدانید که هر مارک بیش از یک مدل تولید می کند و همه آنها از نظر ویژگی متفاوت هستند.

همه آنها دارای انواع مختلفی از باتری نیز هستند-باتری های aa ، باتری های لیتیوم یونی و غیره. عمر باتری نیز ممکن است متفاوت باشد. شما باید بیشتر نورافکن ها را مطالعه کنید تا یکی از ویژگی های متناسب با اهداف شما را بیابید.

 

طرح و رنگ نورافکن

بسته به هدف شما ، هر نورافکن دستی رنگ متفاوتی دارد. به عنوان مثال ، اگر هدف شما رفتن به یک ماجراجویی در حیات وحش یا شکار است ، احتمالاً باید از رنگ سبز و قهوه ای استفاده کنید زیرا آنها به عنوان استتار کار می کنند. و همین دلیل برای حفاری های باستان شناسی – زرد و سیاه نیز صدق می کند. بسیار مهم است که بدانید هدف شما چیست تا بتوانید آن را با کارآمدی برآورده کنید ، اما هیچ قانون سخت و سریع وجود ندارد.

 

شدت نور

میزان نوری که یک نورافکن دستی می تواند ساطع کند نیز بسیار مهم است ، اما بر عمر باتری تأثیر می گذارد. اکثر این چراغهای روشنایی را می توان به عنوان پاور بانک برای شارژ دستگاه های تلفن همراه خود استفاده کرد ، که با توجه به شرایط خطرناکی که برای مثال به تلفن نیاز دارید ، یک ویژگی ضروری است. اما بیشتر از همه ، عمر باتری را باید در نظر گرفت – این یکی از مهمترین ویژگی ها است.

 

با توجه به اینکه علاقه مند به مطالعه این مطلب هستید ، پیشنهاد می کنیم  مطلب  چراغ قوه پر قدرت و کتری سفری و چاقوی چندکاره مسافرتی را نیز مشاهده بفرمایید، همه سعی ما معرفی ویژگی های محصولات مورد نظر شما و انتخاب راحت شما از بین محصولات مورد نظرتان با شناخت و آگاهی بیشتر است، امیدواریم با ارائه نظرات خود ما را یاری نمایید.

 

 

 

 • نحوه نمایش محصول ها
نورافکن دستی نایت کر مدل TM28 NEWSET
نورافکن دستی نایت کر مدل TM28 NEWSET
 • قابلیت تنظیم کانون: دارد
 • رنگ نور: مهتابی
 • مقاوم در برابر آب: بله
مشاهده در دیجی کالا
نورافکن دستی دی پی مدل 7045B
نورافکن دستی دی پی مدل 7045B
 • قابلیت تنظیم کانون: ندارد
 • رنگ نور: مهتابی
 • مقاوم در برابر آب: خیر
مشاهده در دیجی کالا
نورافکن دستی دوو مدل DASL400
نورافکن دستی دوو مدل DASL400
 • قابلیت تنظیم کانون: ندارد
 • مقاوم در برابر آب: خیر
مشاهده در دیجی کالا
نورافکن دستی کامی سیف مدل km-2672
نورافکن دستی کامی سیف مدل km-2672
 • قابلیت تنظیم کانون: ندارد
 • رنگ نور: مهتابی
 • مقاوم در برابر آب: خیر
مشاهده در دیجی کالا
نورافکن دستی ویداسی مدل WD-576
نورافکن دستی ویداسی مدل WD-576
 • قابلیت تنظیم کانون: ندارد
 • رنگ نور: مهتابی
 • مقاوم در برابر آب: خیر
مشاهده در دیجی کالا
نورافکن دستی رونیکس مدل Brilliant
نورافکن دستی رونیکس مدل Brilliant
 • قابلیت تنظیم کانون: دارد
 • رنگ نور: مهتابی
 • مقاوم در برابر آب: بله
مشاهده در دیجی کالا
نورافکن دستی کامی سیف مدل km_2669
نورافکن دستی کامی سیف مدل km_2669
 • نوع: LED
 • قابلیت تنظیم کانون: ندارد
 • رنگ نور: مهتابی
 • مقاوم در برابر آب: خیر
مشاهده در دیجی کالا
نورافکن دستی کامی سیف مدل KM2660
نورافکن دستی کامی سیف مدل KM2660
 • قابلیت تنظیم کانون: ندارد
 • رنگ نور: مهتابی
 • مقاوم در برابر آب: بله
مشاهده در دیجی کالا
نورافکن دستی دی پی مدل DP-7045B
نورافکن دستی دی پی مدل DP-7045B
 • قابلیت تنظیم کانون: ندارد
 • رنگ نور: مهتابی
 • مقاوم در برابر آب: خیر
مشاهده در دیجی کالا

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید