30مدل عصای کوهنوردی با کیفیت و ارزان

اگر به طور منظم پیاده روی می کنید یا پیاده روی می کنید (و در واقع ، اگر اینطور نیست ، باید) ، یک جفت عصای کوهنوردی یا حداقل یک چوب پیاده روی را به شما توصیه می کنیم.

قطبها تعادل را بهبود می بخشند و ساییدگی پاها ، به ویژه در زانوها ، به ویژه در سرازیری را کاهش می دهند. اما دوچرخه سواری یکی از بهترین و مطمئناً آسان ترین تمریناتی که می توانید انجام دهید – حتی سالم تر می کند. مطمئناً آنها از صدمات جلوگیری کرده و ضربه را کاهش می دهند ، اما کل قسمت فوقانی بدن شما را نیز درگیر می کنند.

عصای کوهنوردی مدل ANTISHOCK 200 بسته 2 عددی
عصای کوهنوردی مدل ANTISHOCK 200 بسته 2 عددی
 • جنس دسته: پلاستیک
 • ضربه گیر: دارد
 • یخ شکن: دارد
 • تعداد: جفت
 • قابلیت تنظیم: سه مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا

عصاهای کوهنوردی و پیاده روی و تجهیزات کوهنوردی استاندارد برای پیاده روی ، کوهنوردان ، کوله پشتی کوهنوردی در صورت انتخاب صحیح می توانند باعث سهولت در کوهنوردی و یک پیاده روی و کوهنوردی سالم بدون آسیب باشند.

 

به عصای کوهنوردی باچه طولی نیاز دارید؟

هدف شما همیشه باید حفظ خمیدگی 90 درجه در آرنج شما باشد وقتی نوک ها به زمین برخورد می کنند. به همین دلیل ، ما به شدت توصیه می کنیم عصاهای کوهنوردی قابل تنظیم با گیره های خفه کننده را تنظیم کنید.

 

عصای کوهنوردی

آیا به یک یا دو قطب نیاز دارید؟ بیشتر اوقات شما متوجه می شوید که به یک جفت قطب نیاز دارید. دو نقطه تماس با زمین بسیار بهتر از یک نقطه است و در نتیجه تعادل ، ثبات و کشش بسیار بیشتری را ایجاد می کند. ولی! برخی از افراد از پیاده روی های گاه به گاه با تنها یک کارمند لذت می برند. تصمیم بگیرید که برای خواسته ها و نیازهای شما بهترین کار را می کند.

ویژگی های بیشتر:

عصاهای کوهنوردی و پیاده روی دارای گزینه های متعددی هستند ، از جنس قطب های مختلف ، قابلیت تا شدن ، چسباندن مواد ، قابلیت تنظیم ، خفه شدن مواد شفت ، جذب ضربه و مکانیزم قفل شدن (مخصوص تیرهای قابل تنظیم).

آشنایی با این گزینه ها و مزایای آنها به شما کمک می کند تا قطب های مناسب را برای خود انتخاب کنید.

عصای کوهنوردی مدل اکسپونت کد ex_1 بسته 2 عددی
عصای کوهنوردی مدل اکسپونت کد ex_1 بسته 2 عددی
 • جنس دسته: فوم
 • ضربه گیر: دارد
 • یخ شکن: دارد
 • تعداد: جفت
 • قابلیت تنظیم: دو مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا

نکات و ترفندهایی برای استفاده از قطب های پیاده روی (ما دسته ای را در پایین لیست کردیم): استفاده از تیرهای پیاده روی آسان است! اما یک سری نکات وجود دارد که هنگام مانور در زمین های ناهموار ، پیچیده یا متراکم برای شما مفید خواهد بود.

انواع عصای کوهنوردی و پیاده روی

عصاهای کوهنوردی و پیاده روی آلومینیومی:

عصاهای کوهنوردی آلومینیومی بسیار متنوع ، مقاوم ، محکم هستند و می توانند ضربات زیادی را متحمل شوند.

آنها کمی سنگین تر از همتایان کربنی خود هستند ، اما شما معمولاً متوجه آن نمی شوید مگر اینکه به طور فعال کوله پشتی کنید و به حفظ وزن نیاز نداشته باشید. تیرهای آلومینیومی برای ایجاد ثبات و کاهش ضربه بر روی مفاصل بسیار عالی هستند.

عصای کوهنوردی
عصاهای کوهنوردی پیاده روی با فیبر کربن:

 

عصاهای کوهنوردی و پیاده روی با فیبر کربن کمی تخصصی تر هستند و تمرکز بیشتری بر کاهش وزن بسته دارند.

آنها تمایل دارند در هر جفت 4oz سبک تر از سایر مواد عمل کنند. این برای کوله گردان و افرادی که مرتباً با تیرهای خود سفر می کنند بسیار مهم است ، اما همچنین می تواند برای هر کسی که می خواهد انرژی خود را حفظ کند مفید باشد (4oz اهمیت دارد!). همانند عصاهای کوهنوردی آلومینیومی ، تیرهای فیبر کربن در حین پشتیبانی ، ضربه ای به زانوها کاهش می دهند.

عصاهای کوهنوردی و پیاده روی ضد ضربه

 

در حالی که مزایا و کاربردهای مشابه مدلهای دیگر را دارد ، تیرهای پیاده روی ضد ضربه باعث تسکین بیشتر مفاصل می شوند. آنها مجهز به مکانیسم فنر در داخل قطب هستند که هنگام تماس با زمین ضربه را جذب می کند.

عصاهای کوهنوردی تردد تاشو: تیرهای کوهنوردی تاشو را می توان از کربن و آلومینیوم ساخته کرد. تیرهای تاشو ترکیبی از مکانیسم های قفل ، از جمله قفل پیچشی را ارائه می دهند. آنها همچنین دارای مزیت اضافی تا شدن تا 16 اینچ در برابر قطب تلسکوپی معمولی هستند که تا 24 اینچ بسته می شود.

طول عصاهای کوهنوردی و پیاده روی

وقتی عصاهای کوهنوردی و پیاده روی را به درستی تنظیم کنید ، آرنج های شما را در زاویه 90 درجه نگه می دارید ، هنگامی که تیرها را با نوک تیز به زمین و در فاصله کوتاهی از پاهای خود نگه می دارید. دستیابی به این امر بسیار آسان است زیرا تیرهای قابل تنظیم برای افرادی که از 4 ′ تا 6 4 4 ″+کار می کنند تمایل دارند.

عصای کوهنوردی کمپسور مدل FW_104
عصای کوهنوردی کمپسور مدل FW_104
 • جنس دسته: پلاستیک
 • ضربه گیر: دارد
 • یخ شکن: دارد
 • تعداد: یک عدد
 • قابلیت تنظیم: دو مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا

بسیار مهم است که بدانید ستون های پیاده روی خود را در چه ارتفاعی قرار دهید. عصاهای کوهنوردی و پیاده روی که به طور نامناسب تنظیم شده اند می توانند منجر به خستگی بازو و همچنین درد در عضلات و مفاصل کمر ، گردن و شانه شوند.

برای کوهنوردی پیاده روی در زمین مسطح: عصاهای کوهنوردی خود را به اندازه ای تنظیم کنید که آرنج شما را در زاویه 90 درجه قرار دهد. این طول مناسب برای پیاده روی و پیاده روی در زمین های مسطح است. توصیه می کنیم قسمت بالای تیرهای پیاده روی خود را در وسط شفت قرار دهید ، سپس از قفل پایینی برای پیدا کردن طول مناسب برای خود استفاده کنید. از آنجا می توانید قفل بالا را تا رسیدن به طول مناسب تنظیم کنید. برعکس ، شما همیشه می توانید از نمودار زیر برای پیدا کردن طول برای تنظیم هر دو بخش برای پیدا کردن ارتفاع قطب مناسب برای شما استفاده کنید.

 

عصای کوهنوردی

هنگام صعود به بالا: شما می خواهید هر قطب را چند سانتی متر کوتاه کنید ، تقریباً 5-10 تا در زمین های شیب دار به شما اهرم بیشتری بدهد. برای ساده تر شدن ، با تندتر شدن زمین ، می خواهید قطب های خود را کوتاه کنید. هدف آنها این است که صعود سربالایی شما را آسان تر کنند ، و این به راحتی با دادن اهرم فشار به بالا و پایین از تیرها بدون فشار آوردن بر شانه های شما به دست می آید.

هنگام رفتن به سراشیبی

مشابه پیاده روی در سربالایی ، هنگام سرازیری می خواهید تیرهای خود را به سرعت تنظیم کنید تا حدود 5 یا چند سانتیمتر کوتاهتر از طول زمین مسطح معمولی شما باشند. احتمالاً برای شما سوال است که چرا این مهم است ، و پاسخ تعادل است! انجام این کار به شما کمک می کند تا قامت خود را راست نگه دارید و خطر از دست دادن پا و افتادن به جلو را کاهش دهید.

عصای کوهنوردی مدل Dx94
عصای کوهنوردی مدل Dx94
 • جنس دسته: پلاستیک
 • ضربه گیر: دارد
 • یخ شکن: دارد
 • تعداد: یک عدد
 • قابلیت تنظیم: دو مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا

تنظیم عصای پیاده روی

نکات و ترفندهای مفید برای استفاده از عصا های پیاده روی

استفاده از تیرهای پیاده روی بسیار آسان است و در چند دقیقه پس از استفاده از آنها خواهید دید که ارزش سرمایه گذاری را دارند! در اینجا لیستی از نکات و پیشنهادات ما برای شروع راحت کار وجود دارد.

به طور طبیعی راه بروید : تمام سعی خود را بکنید تا به طور طبیعی راه بروید! هرچه کمتر مثل تیرهای دست خود راه بروید ، استفاده از آنها راحت تر خواهد بود. سعی کنید قطب ها را زاویه دار کنید تا کمی پشت سر شما به زمین برخورد کنند تا بتوانید آنها را کنار بگذارید.

عصای کوهنوردی خود را با پاها جایگزین کنید: راه رفتن درست با عصای پیاده روی بسیار آسان است ، به خصوص اگر به خودتان اجازه دهید به طور طبیعی راه بروید. چه چیزی مناسب است؟ شما می خواهید قطب های شما به موقع با پای مخالف (قطب راست ، پای چپ ، قطب چپ ، پای راست و غیره) کاشته شوند. اگر به طور اتفاقی شیار خود را از دست دادید ، به راه رفتن ادامه دهید ، عصای های خود را بالا بیاورید ، سپس آنها را به عقب بیندازید و باید دوباره به جای خود بیفتید.

 

عصای کوهنوردی

دو عصای پیاده روی در یک زمان: گاهی اوقات ، منطقی است که از دو قطب به طور همزمان استفاده کنید و در حالی که از هر دو قطب کاشته شده جلو می روید ، دو قدم بردارید. این مهارت برای شیب های تندتر و هر نوع صعودی که با آن برخورد می کنید مفید است. به طور مشابه ، این امر باعث کاهش ثبات می شود.

پیاده روی و پیمایش موانع

قطب های پیاده روی برای ناوبری مسیر هنگام برخورد با موانع بسیار مفید هستند.

صخره های بزرگ و زمین صخره ای: هر دو قطب را هنگام بالا آمدن و روی صخره روی زمین قرار دهید ، و در حالی که راه خود را پیش می برید ، آنها را کنار بگذارید.

رودها ، نهرها و دیگر آبها: عبور از آب می تواند ناهموار باشد. عصای پیاده روی پیاده روی تعادل مورد نیاز را تأمین می کند. هر قطب را در پایین محکم کنید ، سپس به آرامی به جلو بروید. بسته به عمق آب ، می خواهید عصای پیاده روی خود را طولانی کنید. وقتی پیاده روی روزانه خود را تمام کردید ، مطمئن شوید که قطب های خود را خشک کرده اید!

مزایای عصای پیاده روی پیاده روی Montem چیست؟

با تحریک ماهیچه های اصلی که به شما در تثبیت ستون فقرات کمک می کند ، طولانی تر و دورتر قدم بردارید و تعادل متمرکز و اعتماد به نفس را در گام شما ایجاد کند.

فشار

فشار بر مفاصل و باسن خود را کاهش دهید و اجازه دهید که قطبها برای شما کار کنند ، مانند یک مجموعه اضافی از پاها با دو نقطه تماس اضافی.

در حین دستیابی به کشش بیشتر در مسیرهای سرسخت ، ریتم پیاده روی ثابت را حفظ کنید.
مطالعه ای که در سال 1999 در مجله پزشکی ورزشی انجام شد نشان داد که تیرهای پیاده روی می توانند تا 25 درصد ضربه روی زانو را کاهش دهند!

مطالعه دیگری نشان می دهد که استفاده از چوب کوهنوردی کالری سوخته را تا 40 درصد افزایش می دهد!

چه مزایای دیگری برای چوب کوهنوردی وجود دارد؟

1. عصای پیاده روی به کاهش فشار بر ستون فقرات و پاهای شما کمک می کند.

با استفاده از یک یا دو نقطه تماس اضافی با زمین ، قسمت فوقانی بدن شما می تواند فشار را در قسمت تحتانی بدن و هسته شما جبران کند.

2. عصای پیاده روی و چوب کوهنوردی به بهبود تعادل شما کمک می کند.

حتی گاهی اوقات کوهنوردان باتجربه برای حفظ تعادل خود در حین حمل یک کوله سنگین دچار مشکل می شوند. با ارائه یک نقطه تماس اضافی (یا دو) ، از ثبات و تعادل بسیار بهتری برخوردار خواهید شد. تیرهای پیاده روی برای افزایش تعادل و تحرک ایده آل هستند. به غیر از بهبود وضعیت و تعادل ، استفاده از تیرهای پیاده روی باعث فشار کمتر در ناحیه کمر و زانو می شود.

3. چوب های پیاده روی امکان عبور از زمین های دشوارتر را در مواقع ضروری فراهم می کند.

آیا می خواهید از یک نهر عبور کنید ، از یک تپه شیب دار بالا بروید یا روی یک تپه شنی مذاکره کنید؟ تیرهای کوهنوردی Montem شما این دردسر را به نسیمی تبدیل می کند.

4- عصای پیاده روی اندازه کمی برای افزایش ایمنی ارائه می دهند.

در حالی که آنها واقعاً برای این منظور طراحی نشده اند ، چوب های پیاده روی می توانند به افزایش اندازه ظاهری شما کمک کنند در صورت برخورد با سگ کایوت ، خرس یا سگ ولگرد که برای راحتی بیش از حد به شما نزدیک می شود.

5. عصای پیاده روی باعث کاهش ضربه و ایمنی می شوند.

به لطف قطب های آلومینیومی جذب شوک ، می توانید 3 تا 5 درصد ضربه را از هر مرحله با هر گیاه قطبی بردارید. می توانید فشار زانو را کاهش دهید ، به ویژه هنگام پیاده روی در سراشیبی. استفاده از چوب کوه نوردی احتمال بروز پیچ خوردگی و شکستگی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد زیرا احتمال اینکه تعادل خود را از دست بدهید کمتر است. تیرهای پیاده روی نیز هنگام راه رفتن در زمین های ناهموار از آسیب دیدگی جلوگیری می کنند زیرا به عنوان پاهای اضافی عمل می کنند.
6- عصاهای پیاده روی ممکن است تعداد کالری های سوزانده شده را افزایش دهد.

اگر می خواهید سریع وزن خود را کاهش دهید ، استفاده از تیرهای پیاده روی می تواند به شما در تحقق سریع وزن ایده آل خود کمک کند. استفاده از عصاهای پیاده روی میزان کالری سوزانده شده را افزایش می دهد. به طور کلی ، ما حدود 200 کالری هنگام راه رفتن بدون قطب در عرض نیم ساعت مصرف می کنیم. بر اساس مطالعه ای که در سال 2002 منتشر شد ، پیاده روی با قطب ها میزان اکسیژن مصرفی و تعداد کالری سوزانده شده را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

7. کارکنان پیاده روی می توانند هسته اصلی شما را تقویت کنند.

پیاده روی نوردیک یا راه رفتن با قطب یک راه کارآمد و سالم برای تقویت عضلات شکم است. اینها ماهیچه هایی هستند که برای حمایت از خود هنگام راه رفتن ، خم شدن و بلند کردن از آنها استفاده می کنید. هنگام استفاده از عصاهای پیاده روی ، ماهیچه های شکم هر بار در حین بلند کردن و کاشتن تیرها در جلو و بازگرداندن آنها به جلو درگیر می شوند. با گذشت زمان متوجه تفاوت قابل توجهی خواهید شد. ظاهر ماهیچه های شکم شما به طور قابل توجهی تغییر می کند. کوهنوردانی که از عصای کوهنوردی در هنگام کمپ استفاده می کنند ، حداکثر از عضلات بالاتنه بدن مانند عضلات سه سر بازویی ، سینه ای ، لاتیسیموس پشتی و دوسر بازویی استفاده می کنند.

 

با توجه به اینکه علاقه مند به مطالعه این مطلب هستید ، پیشنهاد می کنیم راهنمای خرید فوتبال دستی و کفش کوهنوردی هامتو و کفش کوهنوردی کلمبیا و کفش کوهنوردی سالامون و کفش کوهنوردی نورث فیس  را نیز مشاهده بفرمایید، همه سعی ما معرفی ویژگی های محصولات مورد نظر شما و انتخاب راحت شما از بین محصولات مورد نظرتان با شناخت و آگاهی بیشتر است، امیدواریم با ارائه نظرات خود ما را یاری نمایید.

 

 • نحوه نمایش محصول ها
عصای کوهنوردی اکسپوننت مدل ABD-3-8009
عصای کوهنوردی اکسپوننت مدل ABD-3-8009
 • جنس دسته: فوم
 • ضربه گیر: ندارد
 • یخ شکن: دارد
 • تعداد: یک عدد
 • قابلیت تنظیم: سه مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا
عصای کوهنوردی کمپسور مدل IBE 2011
عصای کوهنوردی کمپسور مدل IBE 2011
 • جنس دسته: پلاستیک
 • ضربه گیر: دارد
 • تعداد: یک عدد
 • قابلیت تنظیم: دو مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا
عصای کوهنوردی مدل ANTISHOCK 200 بسته 2 عددی
عصای کوهنوردی مدل ANTISHOCK 200 بسته 2 عددی
 • جنس دسته: پلاستیک
 • ضربه گیر: دارد
 • یخ شکن: دارد
 • تعداد: جفت
 • قابلیت تنظیم: سه مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا
عصای کوهنوردی پکینیو مدل PK-12
عصای کوهنوردی پکینیو مدل PK-12
 • جنس دسته: فوم
 • ضربه گیر: دارد
 • یخ شکن: دارد
 • تعداد: یک عدد
 • قابلیت تنظیم: دو مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا
عصای کوهنوردی کمپسور مدل دسته دار
عصای کوهنوردی کمپسور مدل دسته دار
 • جنس دسته: پلاستیک
 • ضربه گیر: دارد
 • تعداد: یک عدد
 • قابلیت تنظیم: دو مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا
عصای کوهنوردی مدل ANTISHOCK 250
عصای کوهنوردی مدل ANTISHOCK 250
 • جنس دسته: پلاستیک
 • ضربه گیر: دارد
 • یخ شکن: دارد
 • تعداد: یک عدد
 • قابلیت تنظیم: سه مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا
عصای کوهنوردی آل نیکو مدل 222
عصای کوهنوردی آل نیکو مدل 222
 • جنس دسته: پلاستیک
 • ضربه گیر: دارد
 • یخ شکن: دارد
 • تعداد: یک عدد
 • قابلیت تنظیم: یک مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا
عصای کوهنوردی کریویت مدل 305875 بسته 2 عددی
عصای کوهنوردی کریویت مدل 305875 بسته 2 عددی
 • جنس دسته: پلاستیک
 • ضربه گیر: ندارد
 • یخ شکن: ندارد
 • تعداد: جفت
 • قابلیت تنظیم: دو مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا
عصای کوهنوردی بلک دایموند مدل Trail Explorer 3 بسته 2 عددی
عصای کوهنوردی بلک دایموند مدل Trail Explorer 3 بسته 2 عددی
 • جنس دسته: لاستیک
 • ضربه گیر: دارد
 • تعداد: جفت
 • قابلیت تنظیم: سه مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا
عصای کوهنوردی مدل اکسپونت کد ex_1 بسته 2 عددی
عصای کوهنوردی مدل اکسپونت کد ex_1 بسته 2 عددی
 • جنس دسته: فوم
 • ضربه گیر: دارد
 • یخ شکن: دارد
 • تعداد: جفت
 • قابلیت تنظیم: دو مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا
عصای کوهنوردی مدل 6061
عصای کوهنوردی مدل 6061
 • جنس دسته: لاستیک
 • ضربه گیر: دارد
 • یخ شکن: دارد
 • تعداد: یک عدد
 • قابلیت تنظیم: دو مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا
عصای کوهنوردی مدل ANTISHOCK 300 بسته 2 عددی
عصای کوهنوردی مدل ANTISHOCK 300 بسته 2 عددی
 • جنس دسته: پلاستیک
 • ضربه گیر: دارد
 • یخ شکن: دارد
 • تعداد: جفت
 • قابلیت تنظیم: سه مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا
عصای کوهنوردی مدل K 1818
عصای کوهنوردی مدل K 1818
 • جنس دسته: فوم
 • ضربه گیر: ندارد
 • یخ شکن: دارد
 • تعداد: جفت
 • قابلیت تنظیم: سه مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا
عصای کوهنوردی بوبودا مدل BU400 بسته 2 عددی
عصای کوهنوردی بوبودا مدل BU400 بسته 2 عددی
 • جنس دسته: پلاستیک
 • ضربه گیر: دارد
 • یخ شکن: دارد
 • تعداد: جفت
 • قابلیت تنظیم: سه مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا
عصای کوهنوردی مدل ANTISHOCK 260
عصای کوهنوردی مدل ANTISHOCK 260
 • جنس دسته: پلاستیک
 • ضربه گیر: دارد
 • یخ شکن: دارد
 • تعداد: یک عدد
 • قابلیت تنظیم: سه مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا
عصای کوهنوردی مدل S04
عصای کوهنوردی مدل S04
 • جنس دسته: پلاستیک
 • ضربه گیر: دارد
 • یخ شکن: دارد
 • تعداد: یک عدد
 • قابلیت تنظیم: سه مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا
عصای کوهنوردی کمپسور مدل FW_104
عصای کوهنوردی کمپسور مدل FW_104
 • جنس دسته: پلاستیک
 • ضربه گیر: دارد
 • یخ شکن: دارد
 • تعداد: یک عدد
 • قابلیت تنظیم: دو مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا
سر سخمه عصای کوهنوردی مدل SA-7.5
سر سخمه عصای کوهنوردی مدل SA-7.5
مشاهده در دیجی کالا
عصای کوهنوردی مدل MH-1
عصای کوهنوردی مدل MH-1
 • جنس دسته: پلاستیک
 • ضربه گیر: دارد
مشاهده در دیجی کالا
عصای کوهنوردی ام بی سی مدل M130
عصای کوهنوردی ام بی سی مدل M130
 • ضربه گیر: دارد
 • یخ شکن: دارد
 • تعداد: یک عدد
 • قابلیت تنظیم: دو مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا
عصای کوهنوردی بوبودا مدل BU200
عصای کوهنوردی بوبودا مدل BU200
 • جنس دسته: پلاستیک
 • ضربه گیر: دارد
 • یخ شکن: دارد
 • تعداد: یک عدد
 • قابلیت تنظیم: سه مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا
عصای کوهنوردی کمپسور مدل IBE بسته 2 عددی
عصای کوهنوردی کمپسور مدل IBE بسته 2 عددی
 • جنس دسته: پلاستیک
 • ضربه گیر: دارد
 • یخ شکن: ندارد
 • تعداد: جفت
 • قابلیت تنظیم: دو مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا
عصای کوهنوردی رایکو مدل antishok64
عصای کوهنوردی رایکو مدل antishok64
 • جنس دسته: پلاستیک
 • ضربه گیر: دارد
 • یخ شکن: دارد
 • تعداد: یک عدد
 • قابلیت تنظیم: دو مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا
عصای کوهنوردی مدل CO_210
عصای کوهنوردی مدل CO_210
 • جنس دسته: پلاستیک
 • ضربه گیر: دارد
 • یخ شکن: دارد
 • تعداد: یک عدد
 • قابلیت تنظیم: دو مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا
عصای کوهنوردی کچوا مدل FORCLAZ A200
عصای کوهنوردی کچوا مدل FORCLAZ A200
 • یخ شکن: دارد
 • تعداد: یک عدد
 • قابلیت تنظیم: سه مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا
عصای کوهنوردی پکینیو مدل C10
عصای کوهنوردی پکینیو مدل C10
 • جنس دسته: پلاستیک
 • ضربه گیر: دارد
 • یخ شکن: دارد
 • تعداد: یک عدد
 • قابلیت تنظیم: دو مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا
عصای کوهنوردی مدل zx20
عصای کوهنوردی مدل zx20
 • جنس دسته: پلاستیک
 • ضربه گیر: دارد
 • یخ شکن: دارد
 • تعداد: یک عدد
 • قابلیت تنظیم: دو مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا
عصای کوهنوردی مدل Dx94
عصای کوهنوردی مدل Dx94
 • جنس دسته: پلاستیک
 • ضربه گیر: دارد
 • یخ شکن: دارد
 • تعداد: یک عدد
 • قابلیت تنظیم: دو مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا
عصای کوهنوردی مدل کووا کد AL-01
عصای کوهنوردی مدل کووا کد AL-01
 • جنس دسته: چوب پنبه
 • ضربه گیر: ندارد
 • یخ شکن: دارد
 • تعداد: یک عدد
 • قابلیت تنظیم: دو مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا
عصای کوهنوردی کچوا مدل فورکلاز A300-40
عصای کوهنوردی کچوا مدل فورکلاز A300-40
 • ضربه گیر: دارد
 • یخ شکن: دارد
 • تعداد: یک عدد
 • قابلیت تنظیم: دو مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا
عصای کوهنوردی اتلی تک مدل ANTISHOCK 550
عصای کوهنوردی اتلی تک مدل ANTISHOCK 550
 • جنس دسته: پلاستیک
 • ضربه گیر: دارد
 • یخ شکن: دارد
 • تعداد: یک عدد
 • قابلیت تنظیم: سه مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا
عصای کوهنوردی مدل Mr10
عصای کوهنوردی مدل Mr10
 • جنس دسته: پلاستیک
 • ضربه گیر: دارد
 • یخ شکن: دارد
 • تعداد: یک عدد
 • قابلیت تنظیم: دو مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا
عصای کوهنوردی آل نیکو مدل 666 بسته دو عددی
عصای کوهنوردی آل نیکو مدل 666 بسته دو عددی
 • جنس دسته: پلاستیک
 • ضربه گیر: دارد
 • یخ شکن: دارد
 • تعداد: جفت
 • قابلیت تنظیم: دو مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا
عصای کوهنوردی بلک دایموند مدل bld_1 بسته 2 عددی
عصای کوهنوردی بلک دایموند مدل bld_1 بسته 2 عددی
 • جنس دسته: چوب پنبه
 • ضربه گیر: ندارد
 • یخ شکن: دارد
 • تعداد: جفت
 • قابلیت تنظیم: سه مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا
عصای کوهنوردی آل نیکو مدل 001
عصای کوهنوردی آل نیکو مدل 001
 • جنس دسته: پلاستیک
 • ضربه گیر: دارد
 • یخ شکن: دارد
 • تعداد: یک عدد
 • قابلیت تنظیم: دو مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا
عصای کوهنوردی آل نیکو مدل jk222
عصای کوهنوردی آل نیکو مدل jk222
 • جنس دسته: فوم
 • ضربه گیر: ندارد
 • یخ شکن: دارد
 • تعداد: یک عدد
 • قابلیت تنظیم: دو مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا
عصای کوهنوردی اتلتیک مدل JK6808
عصای کوهنوردی اتلتیک مدل JK6808
 • جنس دسته: پلاستیک
 • ضربه گیر: دارد
 • یخ شکن: دارد
 • تعداد: یک عدد
 • قابلیت تنظیم: سه مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا
عصای کوهنوردی سل آی مدل 001
عصای کوهنوردی سل آی مدل 001
 • جنس دسته: پلاستیک
 • ضربه گیر: دارد
 • یخ شکن: دارد
 • تعداد: یک عدد
 • قابلیت تنظیم: سه مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا
عصای کوهنوردی مدل ATISH بسته ۲ عددی
عصای کوهنوردی مدل ATISH بسته ۲ عددی
 • جنس دسته: پلاستیک
 • ضربه گیر: ندارد
 • یخ شکن: دارد
 • تعداد: جفت
 • قابلیت تنظیم: دو مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا
عصای کوهنوردی پکینیو مدل M30
عصای کوهنوردی پکینیو مدل M30
 • ضربه گیر: دارد
 • یخ شکن: دارد
 • تعداد: یک عدد
 • قابلیت تنظیم: دو مرحله‌ای
مشاهده در دیجی کالا

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید