خرید شلوار جین زنانه شیک همیشه یک چالش است. شلوار جین خوب هزینه زیادی دارد و خرید آنچه دیگران خرید می کنند دستور بدترین ظاهر است. شما باید برخی را بدانید ، برخی را امتحان کنید و بیرون بروید و برخی را بخرید تا در نهایت درست شود.

شلوار جین زنانه مدل مام استایل کد K-H
شلوار جین زنانه مدل مام استایل کد K-H
210,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد لباس: بالای مچ پا
 • استایل لباس: آزاد
 • نوع فاق: بلند
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره، مهمانی
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا

اکثر مردم شلوارهای جین زنانه راحت با قد متوسط (استاندارد) می خرند و از خرید آنها راضی هستند. اما وقتی نوبت به سبک های دیگر می آید که به خصوص با فرم بدن آنها مناسب است ، گیج می شوند. آنها حق دارند اشتباه گرفته شوند ، سبک های بسیار زیادی وجود دارد.

اگر اندام مناسب و کاملی دارید ، می توانید شلوار جین بخرید و در آن زیبا به نظر برسید. بگذارید صادق باشیم ، فقط مدلهایی که مارک های شلوار جین را تبلیغ می کنند اندام کاملی دارند. آنچه ما داریم یک شکل خوب با اشکالات زیاد است. و می توانید شلوار جین بخرید که می تواند بر این عیوب تأکید کند و شما را شگفت انگیز نشان دهد.

چگونه سایز شلوار جین زنانه خود را انتخاب کنیم؟
انتخاب صعود مناسب
نکاتی برای خرید شلوار جین
اگر اندام شما دارای اندامی سنگین است ، کدام شلوار جین بهتر است؟
اگر فرم بدن شما از قسمت پایین سنگین تر است ، کدام شلوار جین بهتر است؟
اگر می خواهید بلندتر به نظر برسید ، کدام شلوار جین بهتر است؟
اگر می خواهید شکم خود را پنهان کنید ، کدام شلوار جین بهتر است؟
اگر می خواهید فرم منحنی تری داشته باشید ، کدام شلوار جین بهتر است؟
اگر می خواهید باریک به نظر برسید کدام شلوار جین بهتر است؟
طول مناسب برای شلوار جین شما چقدر است؟
اگر کف صاف دارید کدام شلوار جین بهتر است؟
اگر اندام شنی خوش فرم دارید کدام شلوار جین بهتر است؟
مهمترین مواردی که در شلوار جین باید به آن توجه کنید اندازه دور کمر و باسن شماست (آیا زیپ به راحتی بسته می شود بدون اینکه نفس بکشید) ، برش باز شدن ساق پا (بستگی به فرم بدن شما) ، طول شلوار جین (دارد کف کفش را از بین می برد) و طول بلند شدن (ببینید آیا می توانید بدون نشان دادن لباس زیر خود بنشینید) و تناسب کلی.

شلوارک زنانه اسمارا کد ۷۶۳
شلوارک زنانه اسمارا کد ۷۶۳
117,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد: کوتاه
 • نوع فاق: متوسط
 • ویژگی‌های تخصصی: فرم دهی به بدن
مشاهده در دیجی کالا

چگونه Fit را به درستی انجام دهیم؟

ابتدا خودتان را اندازه بگیرید. با استفاده از یک نوار اندازه گیری انعطاف پذیر ، دور باسن و کمر را (به صورت شل) اندازه گیری کنید. شما باید اندازه کمر طبیعی و اندازه کمر را اندازه گیری کنید (برخی از مارک های شلوار جین این را دارند). طول نازک (از فاق تا پایین) را اندازه بگیرید. شما باید یک شلوار جین متناسب با جایی که بزرگترین آن هستید ، تهیه کنید. اگر اینطور نیست ، شلوار جین برای شما فایده ای ندارد.

شلوار جین مناسب شرایط است
تناسب باریک (به طور کلی مناسب است بدون اینکه بدن را در آغوش بگیرید)

Skinny Fit (بدن که بغل می کند و به سمت سجاف باریک می شود) که تقریباً شبیه فیت باریک است (مناسب برای ران و باریک شدن مچ پای باریک)

شلوار جین معمولی (مناسب شلوار جین) که تقریباً مشابه شلوار جین مستقیم (مستقیم از ران تا خط ساق پا) است.

سپس Boot-cut وجود دارد (ساق پا از زانو تا سجاف می سوزد) که همان شلوار جین پهن است (از پایین پهن تر).

چگونه سایز شلوار جین خود را انتخاب کنیم؟

تمام شلوارهای جین را به سبکی که مناسب فروشگاه بدن شما در مغازه است امتحان کنید. آن را انتخاب کنید که مناسب باشد و راحت باشید. آن را بپوشید و با آن در رختکن خود بنشینید – آن وقت خواهید فهمید که آیا واقعاً آن را دوست دارید یا نه.

شلوار جین زنانه دیان مدل مام استایل کد 009
شلوار جین زنانه دیان مدل مام استایل کد 009
230,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد لباس: بالای مچ پا
 • استایل لباس: آزاد
 • نوع فاق: بلند
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره، مهمانی
مشاهده در دیجی کالا

اگر به دنبال یک شلوار جین کشدار با محتوای لیکور هستید ، یکی از آنها را در اندازه کوچکتر از حد معمول انتخاب کنید ، زیرا معمولاً بعد از یک یا دو بار شستشو سایز بزرگ می شود.

اگر شلوار جین مورد علاقه شما کمی بلند است نگران نباشید – می توانید آن را در خانه به اندازه دلخواه بپوشانید. اما قبل از همینگ باید شلوار جین خود را بشویید.

انتخاب قد مناسب

همچنین باید ترجیح خود را در هنگام بلند شدن بدانید (این فاصله از فاق تا کمر است). یک شلوار جین معمولی دارای ارتفاع 10-12 اینچی است که در آن یک ارتفاع کم می تواند تا 3 اینچ نیز برسد. تنها با نگاه به سایز نمی توانید شلوار جین بخرید. شما باید شلوار جین خود را روی بدن خود امتحان کنید تا به آن برسید. اگر کمرتان کوتاه است ، شلوار جین کم ارتفاع انتخاب کنید. اگر دور کمرتان بلند است ، قد بلند را انتخاب کنید.

نکاتی برای خرید شلوار جین
برخی از مردم به خرید شلوار جین می روند و متوجه می شوند که یک جفت خوب فقط با یک نقص کوچک – افزایش ممکن است خیلی کم یا خیلی زیاد باشد ، کمربند می تواند فاصله بگیرد در حالی که در همه جا مناسب است ، طول آن می تواند شما را مجلل و کوتاه نشان دهد ، بریدگی ساق پا به دلخواه شما نیست ، ممکن است خیلی طولانی ، خیلی کوتاه ، خیلی برافروخته ، خیلی گشاد ، خیلی تنگ یا هر چیز دیگری باشد. اگر اینطور شد ، بیشتر نگاه کنید.

شلوار جین زنانه مدل مام استایل کد D-H
شلوار جین زنانه مدل مام استایل کد D-H
230,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد لباس: بالای مچ پا
 • استایل لباس: آزاد
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره، مهمانی
مشاهده در دیجی کالا

به قصد تغییر این یک جنبه ، خرید نکنید – به این روش کار نمی کند. آن را از ناحیه باسن ، دور کمر و ساق پا تهیه کنید -اگر مسئله کوچکی مانند طول است می توانید آن را تغییر دهید -شاید خود مغازه این کار را برای شما انجام دهد. اما مسائل مهم مانند کمربند نامناسب تغییر زحمت آن را نمی ارزد.
فاکتورهای مهمی که باید به جز موارد فوق در نظر گرفته شوند ، کیفیت پارچه جین ساخته شده از آن ، استحکام دوخت آن ، اتمام کار روی آن مانند ناراحت کننده و شستشو روی آن برای بدست آوردن آنچه هست و البته مارک تجاری است.

با لباس های راحتی که به راحتی می توان آنها را درآورد و با شلوار جین که قصد خرید آن را دارید ، خرید کنید. این شامل پوشیدن کفشی است که قصد دارید با شلوار جین بپوشید.

اگر اندام شما دارای اندامی سنگین است ، کدام شلوار جین بهتر است؟
اگر شمالی با شکل مثلث معکوس دارید ، یعنی عرض بیشتری در قسمت بالای بدن شامل شانه و نیم تنه ، باید از آنجا به قسمت پایینی توجه کنید. ممکن است بخواهید شکل خوب پاهای خود را به رخ بکشید.

شکل برش دار بوت (با شعله ور شدن بسیار اندک در سجاف از زانو شروع می شود) برای یک اندام سنگین بالا بهترین است. این باعث تعادل در شکل می شود. اما اگر شعله ور شدن بیش از حد گسترده باشد ، به نظر می رسد که از دهه 70 برگشته اید.
شلوار جین رنگ روشن می تواند به قسمت های پایین بدن حجم بدهد. رنگهای روشن شامل سفید ، اسطوخودوس ، آبی یخی – همه رنگهای شیک هستند.

شلوار جین با مقداری تزئین روی جیب بخرید. این امر می تواند باعث شود که قسمت صاف قسمت های سنگین دارای انحنای بیشتری باشد.

از شلوار صاف یا شلوار باریک خودداری کنید.

نکات مفصل تری در مورد نحوه لباس پوشیدن بدن مثلث معکوس (بالا سنگین) را در اینجا پیدا کنید.

اگر فرم بدن شما از قسمت پایین سنگین تر است ، کدام شلوار جین بهتر است؟

این شکل بدن گلابی با باسن و ران گسترده را در مقایسه با قسمت بالای بدن شامل شانه های باریک و سینه توصیف می کند. گفته می شود شلوار جین پا راست برای هر کسی که دارای اندامی سنگین از نظر تناسب اندام است ، جذاب ترین است ، زیرا می تواند تناسب اندام را متعادل کند. به عنوان مثال شلوار جین مناسب برای یک فرم سنگین پایین – شلوار جین اصلی Levi’s 501 Straight. به سراغ یکی با ارتفاع متوسط پایین بروید.

پهنای کمی در قسمت سجاف ، عرض ران/لگن را متعادل می کند. اما از شلوار جین پهن خودداری کنید.

از شلوارهای جین باریک یا باریک به نفع استایل های گشاد اجتناب می شود. شلوارهای جین باریک با شلوار جین که شما را از ناحیه ران ، زانو و مچ پا بغل می کند می تواند بر پری ران و لگن بیشتر تأکید کند.

شلوار جین زنانه اسمارا مدل 0045
شلوار جین زنانه اسمارا مدل 0045
198,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد لباس: تا مچ پا
 • استایل لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: مهمانی، روزمره
مشاهده در دیجی کالا

همانطور که قبلاً بحث شد ، تناسب اندام آرام تر از فیگوری است که تن لاغری را در آغوش گرفته است. اما اگر می خواهید سبک لاغر بپوشید ، یک مدل سیگار انتخاب کنید. (در شلوار جین سیگار برش مستقیم از زانو تا سجاف انجام می شود)

می توانید به دنبال یک شلوار جین با کمربند منحنی شکل باشید که از پشت خم شده و بلندتر است. این برای بدن کمر کوچک و باسن بزرگتر مناسب تر است.

اگر می خواهید پایین تنه خود را کوچک جلوه دهید ، جین رنگ تیره را انتخاب کنید. هرگز از شلوارهای جین بسیار روشن یا شلوارهای ساییده شده به رنگ روشن در نزدیک ران استفاده نکنید. و آنهایی را که دارای تزیینات ، گلدوزی ، علائم سبیل و سایر سبکهای متمایز و محو شده هستند انتخاب نکنید. به طور کلی یک ظاهر ناراحت کننده خوب است.
از شلوار جین با جیب با دوخت رنگ کنتراست و سایر تزئینات خودداری کنید. بدون جیب خمیده نیز. هیچ طرح گلدوزی بزرگ یا پولک دوزی کار نمی کند. بدون جیب با فلپ. همه آنها چشم را به آن ناحیه می آورند که در آن کمترین توجه را می خواهید.

جیب هایی را انتخاب کنید که به جای بالا در پشت قرار دارند. یوغ عقب می تواند ظاهر خوبی داشته باشد.

اگر باسن بزرگی دارید می توانید شلوار جین کشدار با لیکورا انتخاب کنید. اگر باسن یا رانهای شما واقعا پهن است ، شلوار جین کاپری / شلوار کاپری انتخاب نکنید زیرا طول کوتاه می تواند ران شما را حتی پهن تر نشان دهد.

اگر پشتی بزرگ دارید ، به دنبال جیب هایی با دوخت عمودی بالای صفحه باشید.

مطلب برای مشاهده: ژاکت زنانه

اگر می خواهید بلندتر به نظر برسید ، کدام شلوار جین زنانه بهتر است؟

همیشه شلوار جین زنانه راست یا شلوارهای باریک و بلند برای داشتن ظاهری بلند و بلند ترجیح داده می شود. پاهای باریک این شلوار جین می تواند توهم بلندی ایجاد کند.

شلوارهای جین باریک و دور کمر می توانند قد شما را بلند نشان دهند. از شلوار جین کم ارتفاع دوری کنید.  پای مخروطی را انتخاب نکنید.
شلوار جین  زنانه رنگ تیره انتخاب کنید. همچنین می توانید شلوار جین با خطوط بلند در امتداد درزهای بیرونی را انتخاب کنید تا جلوه ای کشیده داشته باشد – به عنوان گلدوزی یا به عنوان نوار پارچه ای.

اگر از شلوار جین بلند استفاده می کنید ، سجاف نباید بیش از 1 اینچ از زمین فاصله داشته باشد – این می تواند باعث شود پا شما کشیده به نظر برسد. سجاف به طور ایده آل باید بالای کفش شما را از بین ببرد. برای شلوارهای جین تنگ تر (شلوارهای تنگ ، شلوارهای باریک و غیره) طول مناسب زیر استخوان مچ پا است. طول کوتاه تر زیبا است اما می تواند شما را کوتاهتر نشان دهد.

اگر کمر کوتاهی دارید ، می توانید ظاهر تنه را با کمر بلند بلند کنید. بالا آمدن باعث می شود تنه تنومندتر به نظر برسد.

برای بلندتر نشان دادن پاشنه پا با شلوار جین بپوشید.

اگر می خواهید شکم خود را پنهان کنید ، کدام شلوار جین زنانه بهتر است؟

برای افرادی که شکم دارند ، بدترین خرید یک شلوار جین کم ارتفاع است. اگر شکم برجسته ای دارید ، برای پنهان کردن چربی های ناخواسته شکم ، شلوار جین بلند یا شلوار بلند بپوشید. یک شلوار جین قد بلند کمربندش درست زیر ناف قرار دارد. این دستگیره عاشقانه و چربی شکم را به زیبایی جمع می کند. افزایش 8.5 اینچی یا بالاتر ایده آل است. می توانید به دنبال عباراتی مانند “کنترل شکم” باشید.

شلوار جین با برش مستقیم بهتر است اما تا زمانی که کمربند بالا باشد می توانید از همه مدل ها استفاده کنید. یک شلوار جین بدون چین انتخاب کنید – بدیهی است که یک شلوار جین جلو صاف انتخاب درستی است.

اگر شلوار جین با بند کمری الاستیک را انتخاب می کنید ، می توانید تاپ آن را تا دور باسن بپوشانید تا نوار نامناسب را بپوشاند.

اگر می خواهید فرم منحنی تری داشته باشید ، کدام شلوار جین زنانه بهتر است؟

اگر مستقیماً با شکل بدن مستطیلی بالا و پایین هستید و تعدادی منحنی می خواهید ، شلوارهای جین کش دار بخرید که لیکرا در آنها وجود دارد- آنها بدن را قالب می کنند و منحنی هایی را نشان می دهند که تا کنون مورد توجه قرار نگرفته اند. شلوارهای جین باریک و شلوارهای لاغر و شلوارهای باریک تناسب اندام Crop یا شلوارهای بلند تا مچ پا می توانند ظاهری خمیده داشته باشند.

شلوارهای جین بریده بوت با تناسب نزدیک کمر و ران ، اما کمی از زانو براق می شود و می تواند به خوبی فرم خوبی به شما بدهد.
به جای شلوارهای کم پشت شلوار جین کمر بلند بپوشید زیرا شلوارهای کمر بلند در قسمت باریک بدن شما دارای کمربند هستند و بیشتر از کمر کمر بر کمر تأکید می کنند. شلوار جین با کمر بلند برای زنان لاغر قد بلند بسیار زیبا به نظر می رسد. شلوارهای جین با کمر بلند نیز می توانند به شکل پشتی حالت منحنی به خود بدهند. این خوب است که کمر بالا دوباره مد شده است.

شلوارهای جین با علائم سبیل در قسمت پشت باسن و ران انتخاب کنید. این خطوط منحنی بر منحنی ها تأکید می کند. شلوارهای جین با جیب های خمیده انتخاب کنید که در منحنی پایینی بدن شما قرار دارند.

شلوار جین با رنگ های روشن برای داشتن ظاهری منحنی بهتر است. یا می توانید شلوارهای جین با ظاهری ناراحت با محو شدن دور ران تهیه کنید – این می تواند بر آن قسمت ها تأکید کرده و شما را خمیده نشان دهد.

اگر می خواهید باریک به نظر برسید کدام شلوار جین بهتر است؟

اگر اندامی گرد دارید و دوست دارید لاغرتر به نظر برسید ، شلوار جین بلند یا شلوار بلند را به سبک برش نازک و مستقیم با رنگ تیره انتخاب کنید و آن را با تاپ رنگ تیره بپوشید. رنگهای تیره به طور کلی لاغر کننده هستند. و به دنبال یک رنگ ثابت باشید .

مثل همیشه یک سبک بوت کات برای بیشتر افراد مناسب است و می تواند شما را لاغرتر نشان دهد.

طول مناسب برای شلوار جین زنانه شما چقدر است؟

طول شلوار جین از 34 اینچ تا 37 اینچ متغیر است. برای زنان قد بلند و آنهایی که پاهای بلندی دارند باید به دنبال محدوده بالاتری باشید – یکی با دندانی بلندتر (حداقل 36 اینچ).

طول بسیار به روند مد بستگی دارد. همچنین بستگی به این دارد که کفش پاشنه بلند یا کفش تخت بپوشید. اما معمولاً ، اگر از شلوار جین تمام قد با ساق پهن (بوت کوتاه ، گشاد ، گشاد و غیره) استفاده می کنید ، سجاف نباید بیش از 1 اینچ از زمین تمام شود. شما نمی خواهید شبیه یک بوهمی باشید که طول آن روی سطح زمین جمع شده است.

اگر اندام شنی خوش فرم دارید کدام شلوار جین زنانه بهتر است؟

یک شکل ساعت شنی بسیار خوش فرم با کمر باریک و باسن کامل است. این فیگور می تواند استایل هایی با برش مستقیم و حتی شلوارهای جین نازک با ایلان عالی بپوشد. مدلهای کمر با ارتفاع کم برای آنها مناسب است. شلوارهای جین کمر بلند با کمربندی که روی کمر باریک آنها نشسته است نیز می تواند منحنی آنها را برجسته کند. منحنی های خود را نشان دهید

شلوار جین با کمربند خط دار بخرید زیرا این کمربند برای کمر باریک مناسب است. این شلوار جین دارای یک کمربند بلند در قسمت پشت است و باسن و ران های پهن تری را در خود جای می دهد. شما همچنین می توانید جین کش دار بخرید زیرا این مدل ها بدون هیچ گونه کت و شلوار مناسب کمر باریک و باسن پهن تر می شوند.

 

 

 • نحوه نمایش محصول ها
شلوار جین زنانه مدل مام استایل کد R-H
شلوار جین زنانه مدل مام استایل کد R-H
210,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد لباس: بالای مچ پا
 • استایل لباس: آزاد
 • نوع فاق: بلند
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره، مهمانی
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه کوی مدل نامادری  رنگ آبی روشن
شلوار جین زنانه کوی مدل نامادری  رنگ آبی روشن
425,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد لباس: تا مچ پا
 • استایل لباس: جذب
 • نوع فاق: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه کوی مدل دوست صمیمی
شلوار جین زنانه کوی مدل دوست صمیمی
425,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد لباس: تا مچ پا
 • استایل لباس: دم پا گشاد
 • نوع فاق: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه آر اِن اِس مدل 104128-58
شلوار جین زنانه آر اِن اِس مدل 104128-58
429,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد لباس: تا مچ پا
 • استایل لباس: جذب
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه مدل مام استایل کد K-H
شلوار جین زنانه مدل مام استایل کد K-H
210,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد لباس: بالای مچ پا
 • استایل لباس: آزاد
 • نوع فاق: بلند
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره، مهمانی
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه نیزل مدل P031001117080145-117
شلوار جین زنانه نیزل مدل P031001117080145-117
496,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد لباس: تا مچ پا
 • استایل لباس: آزاد
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه اسمارا مدل IAN 306334
شلوار جین زنانه اسمارا مدل IAN 306334
189,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد لباس: تا مچ پا
 • استایل لباس: جذب
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: آلمان
 • کشور تولید کننده: بنگلادش
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه کوی مدل دوستدار قبلی
شلوار جین زنانه کوی مدل دوستدار قبلی
458,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد لباس: تا مچ پا
 • استایل لباس: آزاد
 • نوع فاق: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
شلوار زنانه مدل m312
شلوار زنانه مدل m312
160,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد لباس: تا مچ پا
 • استایل لباس: جذب
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور تولید کننده: ترکیه
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه اکزاترس مدل I031001077080129-077
شلوار جین زنانه اکزاترس مدل I031001077080129-077
489,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد لباس: زیر مچ پا
 • استایل لباس: راسته گشاد
 • نوع فاق: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه مدل مام استایل کد R-R
شلوار جین زنانه مدل مام استایل کد R-R
230,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد لباس: تا مچ پا
 • استایل لباس: گشاد
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: مهمانی، روزمره
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه دیان مدل مام استایل کد 009
شلوار جین زنانه دیان مدل مام استایل کد 009
230,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد لباس: بالای مچ پا
 • استایل لباس: آزاد
 • نوع فاق: بلند
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره، مهمانی
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه اسمارا مدل ian319439-1902
شلوار جین زنانه اسمارا مدل ian319439-1902
237,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد لباس: تا مچ پا
 • استایل لباس: جذب
 • نوع فاق: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: آلمان
 • کشور تولید کننده: بنگلادش
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه ویتالیت مدل اسلیم رنگ زغالی
شلوار جین زنانه ویتالیت مدل اسلیم رنگ زغالی
680,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد لباس: بالای مچ پا
 • استایل لباس: جذب
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره، اداری و رسمی، مهمانی
 • کشور مبدا برند: ترکیه
 • کشور تولید کننده: ترکیه
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه اکزاترس مدل I031001078080117-078
شلوار جین زنانه اکزاترس مدل I031001078080117-078
351,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد لباس: تا مچ پا
 • استایل لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه بادی اسپینر مدل 3063 کد 2 رنگ آبی
شلوار جین زنانه بادی اسپینر مدل 3063 کد 2 رنگ آبی
598,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد لباس: تا مچ پا
 • استایل لباس: آزاد
 • نوع فاق: بلند
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره، مهمانی
مشاهده در دیجی کالا
شلوار زنانه اسمارا مدل BG003
شلوار زنانه اسمارا مدل BG003
210,000 تومان
 • طرح: ساده
 • استایل لباس: جذب
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: آلمان
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه  ویتالیت مدل نیم بگ جلو چاکدار رنگ زغالی
شلوار جین زنانه  ویتالیت مدل نیم بگ جلو چاکدار رنگ زغالی
880,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد لباس: زیر مچ پا
 • استایل لباس: راسته گشاد
 • نوع فاق: بلند
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره، اداری و رسمی، مهمانی
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه مانگو مدل مام فیت
شلوار جین زنانه مانگو مدل مام فیت
545,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد لباس: زیر مچ پا
 • استایل لباس: خمره‌ای
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
 • کشور تولید کننده: پاکستان
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه آر اِن اِس مدل 104137-58
شلوار جین زنانه آر اِن اِس مدل 104137-58
529,000 تومان
 • طرح: ساده
 • استایل لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار زنانه مانگو کد 3
شلوار زنانه مانگو کد 3
292,000 تومان
 • طرح: ساده
 • استایل لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره، مهمانی
 • کشور مبدا برند: اسپانیا
 • کشور تولید کننده: اسپانیا
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه مدل پاچه گشاد
شلوار جین زنانه مدل پاچه گشاد
198,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد لباس: زیر مچ پا
 • استایل لباس: دم پا گشاد
 • نوع فاق: کوتاه
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره، مهمانی
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه دیان مدل مام استایل کد 007
شلوار جین زنانه دیان مدل مام استایل کد 007
230,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد لباس: بالای مچ پا
 • استایل لباس: گشاد
 • نوع فاق: بلند
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره، مهمانی
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه مدل بگ کد HA-B-R0
شلوار جین زنانه مدل بگ کد HA-B-R0
370,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد لباس: زیر مچ پا
 • استایل لباس: گشاد
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره، مهمانی
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه مدل مام استایل کد D-H
شلوار جین زنانه مدل مام استایل کد D-H
230,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد لباس: بالای مچ پا
 • استایل لباس: آزاد
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره، مهمانی
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه مدل ویتالیت مدل بگ زغالی زاپدار
شلوار جین زنانه مدل ویتالیت مدل بگ زغالی زاپدار
880,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد لباس: زیر مچ پا
 • استایل لباس: راسته گشاد
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره، مهمانی
 • کشور تولید کننده: ترکیه
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه امپریو آرمانی مدل 3H2J142D2LZ-0941
شلوار جین زنانه امپریو آرمانی مدل 3H2J142D2LZ-0941
9,030,000 تومان
 • طرح: ساده
 • استایل لباس: گشاد
 • نوع فاق: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه اسمارا مدل 0045
شلوار جین زنانه اسمارا مدل 0045
198,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد لباس: تا مچ پا
 • استایل لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: مهمانی، روزمره
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه برنس مدل NELI-58
شلوار جین زنانه برنس مدل NELI-58
358,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد لباس: بالای مچ پا
 • استایل لباس: خمره‌ای
 • نوع فاق: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه مدل J1
شلوار جین زنانه مدل J1
195,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد لباس: تا مچ پا
 • استایل لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: اداری و رسمی، روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه ناریان مدل 1001701
شلوار جین زنانه ناریان مدل 1001701
588,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد لباس: زیر مچ پا
 • استایل لباس: آزاد
 • نوع فاق: بلند
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره، مهمانی
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه اسمارا مدل ian319439-1901
شلوار جین زنانه اسمارا مدل ian319439-1901
250,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد لباس: تا مچ پا
 • استایل لباس: جذب
 • نوع فاق: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: آلمان
 • کشور تولید کننده: بنگلادش
مشاهده در دیجی کالا
شلوار زنانه اچ اند ام کد 06
شلوار زنانه اچ اند ام کد 06
250,000 تومان
 • طرح: ساده
 • استایل لباس: جذب
 • نوع فاق: بلند
 • مورد استفاده: مهمانی، روزمره
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه مدل مام استایل کمر هویجی
شلوار جین زنانه مدل مام استایل کمر هویجی
220,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد لباس: بالای مچ پا
 • استایل لباس: آزاد
 • نوع فاق: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه مدل مام استایل
شلوار جین زنانه مدل مام استایل
247,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد لباس: تا مچ پا
 • استایل لباس: خمره‌ای
 • نوع فاق: بلند
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره، مهمانی
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه اسمارا مدل 300891
شلوار جین زنانه اسمارا مدل 300891
240,000 تومان
 • طرح: ساده
 • استایل لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: مهمانی، روزمره
 • کشور مبدا برند: آلمان
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه اکزاترس مدل P031001077080115-077
شلوار جین زنانه اکزاترس مدل P031001077080115-077
349,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد لباس: تا مچ پا
 • استایل لباس: جذب
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه مدل بگ کد K-BA-A
شلوار جین زنانه مدل بگ کد K-BA-A
370,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد لباس: زیر مچ پا
 • استایل لباس: گشاد
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره، مهمانی
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه استرادیواریوس مدل SV-1466230700
شلوار جین زنانه استرادیواریوس مدل SV-1466230700
748,220 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • قد لباس: بالای مچ پا
 • استایل لباس: راسته
 • نوع فاق: بلند
 • مورد استفاده: مهمانی، روزمره
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه دیان مدل مام استایل کد 0016
شلوار جین زنانه دیان مدل مام استایل کد 0016
240,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد لباس: بالای مچ پا
 • استایل لباس: آزاد
 • نوع فاق: بلند
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره، مهمانی
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه مدل RZ-GH12055-TLI-ME رنگ مشکی
شلوار جین زنانه مدل RZ-GH12055-TLI-ME رنگ مشکی
148,000 تومان
 • طرح: ساده
 • استایل لباس: جذب
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: مهمانی، روزمره
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه کوی مدل نامادری
شلوار جین زنانه کوی مدل نامادری
425,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد لباس: تا مچ پا
 • استایل لباس: جذب
 • نوع فاق: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه اکزاترس مدل I031001253080094-253
شلوار جین زنانه اکزاترس مدل I031001253080094-253
452,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد لباس: تا مچ پا
 • استایل لباس: خمره‌ای
 • نوع فاق: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه اسمارا مدل IAN 301962
شلوار جین زنانه اسمارا مدل IAN 301962
280,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد لباس: تا مچ پا
 • استایل لباس: جذب
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: آلمان
 • کشور تولید کننده: بنگلادش
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه آیلار مدل O031001002080097-002
شلوار جین زنانه آیلار مدل O031001002080097-002
240,000 تومان
 • طرح: ساده
 • استایل لباس: جذب
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه آر ان اس مدل 1104080-59
شلوار جین زنانه آر ان اس مدل 1104080-59
219,000 تومان
 • طرح: ساده
 • استایل لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه اسمارا کد IAN-296672
شلوار جین زنانه اسمارا کد IAN-296672
299,000 تومان
 • طرح: ساده
 • استایل لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه نیزل مدل P031001079080146-079
شلوار جین زنانه نیزل مدل P031001079080146-079
396,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد لباس: تا مچ پا
 • استایل لباس: خمره‌ای
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه مدل مام استایل کد V-H
شلوار جین زنانه مدل مام استایل کد V-H
210,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد لباس: بالای مچ پا
 • استایل لباس: آزاد
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره، مهمانی
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین زنانه اکزاترس مدل I031001088080121-088
شلوار جین زنانه اکزاترس مدل I031001088080121-088
406,000 تومان
 • طرح: ساده
 • قد لباس: تا مچ پا
 • استایل لباس: خمره‌ای
 • نوع فاق: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
مشاهده در دیجی کالا

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید