نکات مهم خرید شلوار جین مردانه

پیدا کردن یک شلوار جین خوب یک احساس عالی است. یک جین شلوار جین که به خوبی برای شما مناسب است می تواند در بسیاری از مواقع به سرعت به لباس شما تبدیل شود. شلوار جین باید در کمد لباس هر مردی وجود داشته باشد و پایه اصلی هر چیز دیگری باشد. آنها شیک ، همه کاره و خنثی هستند ، به این معنی که می توانید آنها را در انواع مختلف لباس ها ترکیب کنید. بنابراین ، می توان گفت که به سختی می توانید فردی را پیدا کنید که شلوار جین مورد علاقه اش را نداشته باشد.

با این حال ، با انواع مختلف لباس ، خرید یک شلوار جین می تواند یک کار پیچیده باشد. از یافتن تناسب مناسب ، تا انتخاب سایه مناسب ، خرید شلوار جین مردانه گاهی سخت می شود. بنابراین ، اگر به راهنمایی امیدوار هستید ، در اینجا راهنمای پیدا کردن شلوار جین مناسب برای شما آمده است.

شلوار جین مردانه مدل 203md1
شلوار جین مردانه مدل 203md1
195,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: جذب
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا

شلوار جین مناسب

این مهمترین جنبه شلوار جین جدید شما است و می تواند تفاوت زیادی در ظاهر آنها ایجاد کند. به هر حال ، شما نمی خواهید روی یک شلوار جین سرمایه گذاری کنید و متوجه شوید که آنها خیلی گشاد یا خیلی تنگ هستند. هنگامی که اندازه خود را می دانید ، می توانید از بین چندین مدل مختلف انتخاب کنید.

تناسب باریک یکی از محبوب ترین ها است. شلوارهای جین از این نوع به گونه ای ساخته شده اند که به طور محکم در اطراف ران ها ، زانوها و ساق پا قرار می گیرند ، اما برای تناسب راحت دور مچ پای شما شل می شوند. برای جلو بردن این کار ، شلوارهای جین لاغر بسیار محکم تر می شوند و شبح پاهای شما را بسیار برجسته تر می کند.

شلوار جین راست یک سبک بخشنده تر است ، با برش جین تا انتها یکسان است. اینها برای تناسب منظم عالی هستند. اگر ترجیح می دهید تناسب کمتری داشته باشید ، به دنبال شلوارهای جین راحت باشید که فضای بیشتری را برای شما فراهم کند.

در خرید شلوار جین به دنبال جزئیات باشید

این مهم است که به یک شلوار جین احتمالی خود نگاه دقیق تری داشته باشید و به جزئیاتی که در ایجاد آنها نقش داشته است نگاه کنید. ظاهر و کیفیت دوخت را در نظر بگیرید. آیا نخ آبی که روی شلوار جین نامرئی به نظر می رسد را ترجیح می دهید یا دوخت کلاسیک زرد طلایی که جزئیات بیشتری به طرح می افزاید؟

شلوار جین مردانه کد 156
شلوار جین مردانه کد 156
155,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره، اداری و رسمی
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا

همچنین باید به جیب ها نگاه کنید. ساده گاهی بهتر است برخی از شلوارهای جین ممکن است دارای نام تجاری در جیب های پشت باشند ، بنابراین تصمیم بگیرید که چقدر دوست دارید ظریف یا جسورانه به نظر برسد در حالی که در آن ها قدم می زنید. گاهی اوقات ، شلوارهای جین پارچه های برجسته ای در اطراف جیب دارند.

یکی دیگر از جزئیات جالب توجه طراحی ناراحت کننده یا پاره شده است. این می تواند برای انتخاب معاصر شلوار جین کلاسیک بسیار عالی به نظر برسد و در ماه های تابستان که پاهای شما به تنفس بیشتری نیاز دارند خوب کار کند.

شلوار جین مردانه پاتن جامه مدل 101121990335094
شلوار جین مردانه پاتن جامه مدل 101121990335094
370,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: معمولی
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا

راست بودن کمر شلوار جین

همانطور که قبلاً ذکر شد ، قبل از شروع خرید شلوار جین ، واقعاً باید اندازه خود را بدانید. اکثر مردان و زنان هرگز از اندازه شلوار جین خود مطمئن نیستند ، در نتیجه قبل از کلیک روی خرید ، یک حدس سریع انجام دهید. شلوار جین باید به راحتی و بدون مشکل زیاد برای تناسب راحت دور کمرتان کشیده شود.

اگر متوجه شدید که سایز بین خود دارید ، بهتر است سایز بزرگتر را انتخاب کنید و روی یک کمربند با کیفیت سرمایه گذاری کنید تا آنها را در قسمت دور کمر نگه دارید.

به عنوان یک راهنمایی سریع ، می توانید دور کمر خود را اندازه بگیرید – به احتمال زیاد عددی که به اینچ دارید اندازه شلوار مورد نیاز شما خواهد بود.

شلوار جین مردانه کد TRO-JEE-MA2
شلوار جین مردانه کد TRO-JEE-MA2
255,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: جذب
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره، اداری و رسمی
مشاهده در دیجی کالا

همچنین ، می توانید شلوار را با قرار دادن بازوی خود در آن بررسی کنید: طول مشت تا آرنج باید در حالت بسته در شلوار جین قرار گیرد.
شستشوی مورد علاقه خود را انتخاب کنید
شستن شلوار جین به نحوه شستشو یا سفید شدن شلوار جین در طول فرایند تولید اشاره دارد. متوجه خواهید شد که اکثر شلوارهای جین دارای لباسشویی کلاسیک هستند ، که رنگ آبی متوسط متوسط را به شما می دهد. این شیک ترین شستشو است.

اگر به دنبال تنوع در شلوار جین خود هستید ، گزینه های دیگری نیز وجود دارد.

یک شستشوی قدیمی ظاهر از قبل ناراحت کننده و کمی محو شده را ارائه می دهد. این ظاهر شلوار جین فرسوده را نشان می دهد ، که در واقع دستیابی به آن به طور طبیعی سالها طول می کشد. شما همچنین می توانید یک آبکشی تیره انتخاب کنید ، که آبی تیره تر و تیره تر می دهد و اغلب می تواند بسیار هوشمندانه تر از شلوار جین آبی معمول شما به نظر برسد.

شلوار جین مردانه مدل TRO-JEE-MA4
شلوار جین مردانه مدل TRO-JEE-MA4
255,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: جذب
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره، اداری و رسمی
مشاهده در دیجی کالا

 

هنگام خرید ، به یاد داشته باشید که حدود 20 بار تلاش می کنید تا یک شلوار جین خوب پیدا کنید ، بنابراین اگر نتوانستید جفت مناسب را از ابتدا پیدا کنید ، دلسرد نشوید. و اگر هنوز بعد از 30 بار امتحان یا بیشتر نتوانستید یک مورد خوب را پیدا کنید ، خرید بزرگتر را در نظر بگیرید و آن را توسط خیاط خود تغییر دهید. این سرمایه گذاری بسیار ارزشمند خواهد بود ، زیرا شلوار جین با کیفیت می تواند برای مدت طولانی دوام بیاورد و همانطور که گفته شد در انواع مختلفی از لباس ها گنجانده شده است.

شلوار جین مردانه آر اِن اِس مدل 12040976-58
شلوار جین مردانه آر اِن اِس مدل 12040976-58
529,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: معمولی
 • نوع فاق: متوسط
 • نحوه بسته شدن: دکمه و زیپ
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا

وقتی صحبت از جین می شود ، دو اندازه اصلی وجود دارد که باید بدانید. اولین اندازه گیری اندازه دور کمر شما است. یک نوار چسب دور کمر خود در بالای باسن ، زیر ناف قرار دهید و اندازه آن را بخوانید. اگر مطمئن نیستید که این نقطه دقیقاً کجاست ، کافی است ناحیه ای را که شلوار جین شما معمولاً در آن قرار دارد اندازه بگیرید. اگر کمی فضای تنفسی اضافی دوست دارید ، انگشت خود را بین کمر و نوار بکشید.

شلوار جین مردانه مدل TRO-JEE-F8
شلوار جین مردانه مدل TRO-JEE-F8
245,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: جذب
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره، اداری و رسمی
مشاهده در دیجی کالا

بعد ، پای داخلی خود را اندازه بگیرید. این ناحیه از محل اتصال دو پا به مچ پا در یک خط مستقیم ادامه می یابد. اگر دوست دارید کمی مچ پا خود را نشان دهید ، اندازه گیری کوتاهتری را انتخاب کنید اما به خاطر داشته باشید که برای ظاهر کلاسیک ، شلوار جین شما باید به بالای کفش برسد. انجام این اندازه گیری با استفاده از کفش راحت تر است. هنگامی که این دو اندازه گیری ساده را بدست آوردید ، این نمودار را بررسی کنید تا مشخص شود که برای چه سایزی نیاز دارید.

کاوش سبک های مختلف شلوار جین

اگر برایتان سوال است که کدام شلوار جین بیشتر به شما می آید ، نگاهی به جفت قدیمی که دوست داشتید بیندازید. باید بگوید که چه نوع برچسب مناسب هستند ، بنابراین از این به عنوان معیار استفاده کنید. سه مدل اصلی برای شلوار جین وجود دارد ، بنابراین شما باید انتخاب کنید که چه چیزی راحت باشد.

مدل مردانه با شلوار جین پا راسته

ساق راست:

همچنین به عنوان تناسب معمولی یا تناسب شل شناخته می شود ، این سنتی ترین مدل کت و شلوار جین و کت و شلوار مردانه با بهترین فرم ورزشی است. آنها مستقیماً از لگن از طریق پاها بریده می شوند. بنابراین ، اگر شما به اندازه کافی خوش شانس هستید که تنه ای به شکل V داشته باشید ، این نوع شلوار جین ظاهر بی انتهای شما را کامل می کند. این استایل برای لباس های راحت تر مناسب است و وقتی با یک بلوز گشاد یا پیراهن گشاد ست می شود عالی به نظر می رسد.

تناسب و باریکی:

همچنین به عنوان تناسب سفارشی نیز شناخته می شود ، این یک سبک مدرن شلوار جین است. باز شدن ساق پا کوچکتر از یک حالت معمولی است و مواد در آن باریک می شوند بنابراین در اطراف مچ پا کیسه کمتری ایجاد می شود. اگر عرض شانه های شما به اندازه کمرتان است ، این تناسب اندام به برجسته شدن اندام شما کمک می کند و ظاهری زیبا به شما می دهد. به طور کلی ، این شلوار جین دارای ارتفاع کمتری خواهد بود و کمی پایین تر از کمر قرار می گیرد و برای این است که تنه شما بلندتر از آنچه که هست به نظر برسد.

مدل مردانه با شلوار جین لاغر

تناسب اندام: همچنین به عنوان اسپری یا فوق العاده باریک شناخته می شود ، این تنگ ترین مدل شلوار جین است که می توانید پیدا کنید. آنها برای احساس فوق العاده شیک و مدرن ، پاها را در اطراف ران ها بغل می کنند و نزدیک مچ پا می شوند. این شلوار جین اغلب با مواد کششی ساخته می شود تا هنگام حرکت راحت باشند – فقط مطمئن شوید که فضای کافی برای کشیدن آنها روی سر خود دارید.

تصمیم نهایی برای شستن لباس جین جدید شما است. شستشو به رنگ رنگ اشاره دارد. گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد اما سه گزینه اصلی شستشو تاریک ، میانی و روشن است.

 شلوار جین سنگ شور

شلوار جین سنگ شور سنتی ترین سبک است که با بیشتر ترکیب های لباس به خوبی ست می شود. رنگ نیلی در نواحی بیشتر استرس مانند پشت زانو ، لگن و صندلی شلوار محو می شود.
شلوار جین شستشو تیره رنگ عمیق تری از نیلی دارد یا حتی می تواند کاملاً سیاه باشد. این رنگ برای لباس های رسمی بیشتر مناسب است ، مخصوصاً وقتی با پیراهن هوشمند یا آستین بلند بپوشید

شستشوی نور بسیار روشن تر است. مناسب برای ماه های بهار و تابستان ، می توانید این شلوار جین را با یک تی شرت سفید تمیز برای ظاهری خنک و در عین حال پیچیده بپوشید.

مراقبت صحیح از جین جدید یکی از سخت ترین کارهاست و شستن شلوار جین قبل از شکسته شدن مناسب می تواند منجر به کوچک شدن سایز بزرگ آن شود. قبل از گذاشتن شلوار جین خود در ماشین لباسشویی ، حداقل شش ماه از آن استفاده کنید ، اما اگر واقعاً نمی توانید اینقدر منتظر بمانید ، باید قبل از شستن آنها را در وان – از بیرون به داخل خیس کنید. این نکات دیگر را رعایت کنید و شلوار جین شما بهترین ظاهر را خواهد داشت:

نکات هنگام شستشو

هنگام شستشو شلوار جین حتما آن را پشت و رو کنید.به تنهایی یا با شلوار جین با رنگهای مشابه شستشو دهید تا از انتقال رنگ جلوگیری شود.
خشکشویی نکنید ، زیرا این کار آنها را بیشتر کوچک می کند. دنبال سفید کننده نباشید ، این به رنگ آسیب می رساند.خاک را پاک کنید و از اسفنجی با صابون نرم در قسمتهای کوچکی که باید تمیز کنید استفاده کنید.
همیشه جین خود را آویزان کنید تا به شما این امکان را بدهد که بین لباس پوشیدن هوا پخش شود.

 

 • نحوه نمایش محصول ها
شلوار مردانه کد 732
شلوار مردانه کد 732
159,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره، اداری و رسمی
مشاهده در دیجی کالا
شلوار مردانه کد 161 رنگ آبی روشن
شلوار مردانه کد 161 رنگ آبی روشن
162,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه آر اِن اِس مدل 133054-50
شلوار جین مردانه آر اِن اِس مدل 133054-50
585,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • نحوه بسته شدن: دکمه و زیپ
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه امپریو آرمانی مدل 3H1J061DA3Z-0943
شلوار جین مردانه امپریو آرمانی مدل 3H1J061DA3Z-0943
9,030,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره، اداری و رسمی
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه کوی مدل دایی رنگ آبی روشن
شلوار جین مردانه کوی مدل دایی رنگ آبی روشن
458,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: آزاد
 • نوع فاق: بلند
 • نحوه بسته شدن: دکمه و زیپ
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه مدل 203md1
شلوار جین مردانه مدل 203md1
195,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: جذب
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
شلوار مردانه کد 129 رنگ مشکی
شلوار مردانه کد 129 رنگ مشکی
154,500 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره، اداری و رسمی
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه آر اِن اِس مدل 133054-58
شلوار جین مردانه آر اِن اِس مدل 133054-58
585,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه آر اِن اِس مدل 133051-59
شلوار جین مردانه آر اِن اِس مدل 133051-59
555,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: جذب
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار مردانه کد 222
شلوار مردانه کد 222
135,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره، اداری و رسمی
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه آر اِن اِس مدل 133046-59
شلوار جین مردانه آر اِن اِس مدل 133046-59
555,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه آر اِن اِس مدل 133051-50
شلوار جین مردانه آر اِن اِس مدل 133051-50
555,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: جذب
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه آر اِن اِس مدل 133054-32
شلوار جین مردانه آر اِن اِس مدل 133054-32
585,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: جذب
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه مدل 1171-3
شلوار جین مردانه مدل 1171-3
129,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: راسته
 • نوع فاق: بلند
 • نحوه بسته شدن: دکمه و زیپ
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره، مهمانی
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه آر اِن اِس مدل 133051-77
شلوار جین مردانه آر اِن اِس مدل 133051-77
555,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: جذب
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه آر اِن اِس مدل 133046-77
شلوار جین مردانه آر اِن اِس مدل 133046-77
555,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار مردانه اچ اند ام کد 921180
شلوار مردانه اچ اند ام کد 921180
719,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور تولید کننده: پاکستان
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه کد 156
شلوار جین مردانه کد 156
155,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره، اداری و رسمی
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه مدل LD-14
شلوار جین مردانه مدل LD-14
160,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: جذب
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه کیکی رایکی مدل MBB3368-001
شلوار جین مردانه کیکی رایکی مدل MBB3368-001
1,490,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • نحوه بسته شدن: دکمه
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار مردانه کد 125 رنگ ذغالی
شلوار مردانه کد 125 رنگ ذغالی
149,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره، اداری و رسمی
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه آر اِن اِس مدل 133046-50
شلوار جین مردانه آر اِن اِس مدل 133046-50
555,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه کوتون مدل 0KAM49425LD
شلوار جین مردانه کوتون مدل 0KAM49425LD
649,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه مدل 1173-2
شلوار جین مردانه مدل 1173-2
165,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: جذب
 • نوع فاق: متوسط
 • نحوه بسته شدن: دکمه و زیپ
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه آر اِن اِس مدل 133046-94
شلوار جین مردانه آر اِن اِس مدل 133046-94
555,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه آر اِن اِس مدل 12040976-99
شلوار جین مردانه آر اِن اِس مدل 12040976-99
529,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: معمولی
 • نوع فاق: متوسط
 • نحوه بسته شدن: دکمه و زیپ
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه پاتن جامه مدل 99M714
شلوار جین مردانه پاتن جامه مدل 99M714
370,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره، اداری و رسمی
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه کیکی رایکی مدل MBB3368-210
شلوار جین مردانه کیکی رایکی مدل MBB3368-210
1,490,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه پاتن جامه مدل 101121990335094
شلوار جین مردانه پاتن جامه مدل 101121990335094
370,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: معمولی
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه کیکی رایکی مدل MBB3368-212
شلوار جین مردانه کیکی رایکی مدل MBB3368-212
1,490,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: جذب
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه کوتون مدل 0KAM49015LW
شلوار جین مردانه کوتون مدل 0KAM49015LW
629,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ترکیه
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه مدل t001
شلوار جین مردانه مدل t001
169,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: جذب
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره، مهمانی
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه کد TRO-JEE-MA2
شلوار جین مردانه کد TRO-JEE-MA2
255,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: جذب
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره، اداری و رسمی
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه کوتون مدل 1KAM43000LD-1
شلوار جین مردانه کوتون مدل 1KAM43000LD-1
899,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: جذب
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه مدل TRO-JEE-F10
شلوار جین مردانه مدل TRO-JEE-F10
230,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره، اداری و رسمی
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه ال سی وایکیکی مدل 8S1734Z8-311
شلوار جین مردانه ال سی وایکیکی مدل 8S1734Z8-311
840,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره، اداری و رسمی
 • کشور مبدا برند: ترکیه
 • کشور تولید کننده: ترکیه
مشاهده در دیجی کالا
شلوار مردانه کد TRO-JEE-F5
شلوار مردانه کد TRO-JEE-F5
189,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: جذب
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره، اداری و رسمی
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه کالینز مدل CL1034593-INDIGO
شلوار جین مردانه کالینز مدل CL1034593-INDIGO
989,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: معمولی
 • نوع فاق: متوسط
 • نحوه بسته شدن: دکمه و زیپ
 • مورد استفاده: روزمره، مهمانی
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه مدل اسلش
شلوار جین مردانه مدل اسلش
110,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: دم پا کش
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه مدل TRO-JEE-F9
شلوار جین مردانه مدل TRO-JEE-F9
245,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: جذب
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره، اداری و رسمی
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه آر اِن اِس مدل 133051-93
شلوار جین مردانه آر اِن اِس مدل 133051-93
555,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: جذب
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه کوتون مدل 1KAM43000LD-2
شلوار جین مردانه کوتون مدل 1KAM43000LD-2
899,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: جذب
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه مدل TRO-JEE-MA4
شلوار جین مردانه مدل TRO-JEE-MA4
255,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: جذب
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره، اداری و رسمی
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه پاتن جامه مدل 101121990337094
شلوار جین مردانه پاتن جامه مدل 101121990337094
470,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: معمولی
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره، مهمانی
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه کوتون مدل 1KAM43001LD-3
شلوار جین مردانه کوتون مدل 1KAM43001LD-3
899,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: جذب
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه باینت کد 217
شلوار جین مردانه باینت کد 217
398,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: جذب
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار مردانه کد 126 رنگ ذغالی
شلوار مردانه کد 126 رنگ ذغالی
148,500 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه پاتن جامه مدل 101121990300094
شلوار جین مردانه پاتن جامه مدل 101121990300094
470,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • نحوه بسته شدن: زیپ
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره، مهمانی
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه ال سی وایکیکی مدل 8SH766Z8-Mediumrodeo
شلوار جین مردانه ال سی وایکیکی مدل 8SH766Z8-Mediumrodeo
890,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ترکیه
 • کشور تولید کننده: ترکیه
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه کوتون مدل 1KAM43002LD-1
شلوار جین مردانه کوتون مدل 1KAM43002LD-1
899,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: جذب
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه مدل 102
شلوار جین مردانه مدل 102
155,000 تومان
 • طرح: ساده، طرح‌دار
 • فرم لباس: جذب
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره، اداری و رسمی
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه کالینز مدل CL1019141-DN04475
شلوار جین مردانه کالینز مدل CL1019141-DN04475
929,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: راسته
 • نوع فاق: بلند
 • مورد استفاده: روزمره
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه کیکی رایکی مدل MBB3368-219
شلوار جین مردانه کیکی رایکی مدل MBB3368-219
1,490,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • نحوه بسته شدن: دکمه
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه ال سی من مدل 01317062-BLACK
شلوار جین مردانه ال سی من مدل 01317062-BLACK
680,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایران
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه بادی اسپینر مدل 1984 کد 3 رنگ آبی
شلوار جین مردانه بادی اسپینر مدل 1984 کد 3 رنگ آبی
529,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: جذب
 • نوع فاق: متوسط
 • نحوه بسته شدن: دکمه
 • مورد استفاده: روزمره، اداری و رسمی، مهمانی
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه آر اِن اِس مدل 12040976-03
شلوار جین مردانه آر اِن اِس مدل 12040976-03
529,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • نحوه بسته شدن: دکمه و زیپ
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار مردانه کد 130 رنگ مشکی
شلوار مردانه کد 130 رنگ مشکی
151,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار مردانه کد 160 رنگ آبی روشن
شلوار مردانه کد 160 رنگ آبی روشن
163,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره، اداری و رسمی
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه آر اِن اِس مدل 12040976-58
شلوار جین مردانه آر اِن اِس مدل 12040976-58
529,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: معمولی
 • نوع فاق: متوسط
 • نحوه بسته شدن: دکمه و زیپ
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه مدل مام استایل
شلوار جین مردانه مدل مام استایل
259,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: خمره‌ای
 • نوع فاق: بلند
 • نحوه بسته شدن: زیپ
 • مورد استفاده: اسپرت، روزمره، مهمانی
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه کالینز مدل 1047569
شلوار جین مردانه کالینز مدل 1047569
1,078,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: راسته
 • نوع فاق: کوتاه
 • مورد استفاده: روزمره، اداری و رسمی
 • کشور مبدا برند: ترکیه
 • کشور تولید کننده: ترکیه
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه امپریو آرمانی مدل 3Z1J101D78Z-0941
شلوار جین مردانه امپریو آرمانی مدل 3Z1J101D78Z-0941
7,770,000 تومان
 • طرح: طرح‌دار
 • فرم لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ایتالیا
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه کالینز مدل CL1019143-DN04475
شلوار جین مردانه کالینز مدل CL1019143-DN04475
929,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ترکیه
 • کشور تولید کننده: ترکیه
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه کالینز مدل 142112111-FrenchNavy
شلوار جین مردانه کالینز مدل 142112111-FrenchNavy
589,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: معمولی
 • نوع فاق: متوسط
 • نحوه بسته شدن: دکمه و زیپ
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ترکیه
 • کشور تولید کننده: ایران
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه امپریو آرمانی مدل 6G1J061D6PZ-0941
شلوار جین مردانه امپریو آرمانی مدل 6G1J061D6PZ-0941
9,030,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره، اداری و رسمی
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه کوتون مدل 0KAM49425LD
شلوار جین مردانه کوتون مدل 0KAM49425LD
649,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: جذب
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ترکیه
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه مدل TRO-JEE-F8
شلوار جین مردانه مدل TRO-JEE-F8
245,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: جذب
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره، اداری و رسمی
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه ادریس طرح 4
شلوار جین مردانه ادریس طرح 4
160,000 تومان
 • فرم لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
مشاهده در دیجی کالا
شلوار جین مردانه کالینز مدل CL1029651-PRM
شلوار جین مردانه کالینز مدل CL1029651-PRM
1,009,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: راسته
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره
 • کشور مبدا برند: ترکیه
 • کشور تولید کننده: ترکیه
مشاهده در دیجی کالا
شلوار مردانه کد TRO-JEE-F3
شلوار مردانه کد TRO-JEE-F3
245,000 تومان
 • طرح: ساده
 • فرم لباس: جذب
 • نوع فاق: متوسط
 • مورد استفاده: روزمره، اداری و رسمی
مشاهده در دیجی کالا

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید