10نکته مهم که باید قبل از خرید پرینتر بدانید

اگر نیاز مکرر به چاپ دارید، یک چاپگر خانگی وجود دارد که می تواند این کار را انجام دهد. اما دانستن نحوه انتخاب چاپگر با توجه به تعداد زیاد گزینه های موجود در بازار همیشه آسان نیست. برای همین ، ما یک راهنمای خرید سریع برای انتخاب چاپگر خانگی ، با توضیحات ساده در مورد برخی از رایج ترین اصطلاحات ، و توصیه هایی که به اکثریت خریداران ارائه می شود ، گردآوری کرده ایم.

جوهر افشان یا لیزر؟

اولین سوالی که همه خریداران چاپگر باید به آن بپردازند به یک موضوع ساده مربوط می شود که شما برای چاپ چه چیزی و چقدر برنامه ریزی کرده اید. چاپگرهای جوهر افشان از کارتریج های جوهر استفاده می کنند که روی کاغذ مرطوب می شوند و سریع خشک می شوند ، در حالی که چاپگرهای لیزری از تونر استفاده می کنند.

پیشنهاد مطالعه: دوربین عکاسی

چاپگرهای جوهرافشان رنگی بخش عمده ای از بازار را به این دلیل تشکیل می دهند که می توانند تقریباً هر چیزی را چاپ کنند: مقالات ، نمودارها ، عکس های براق .

پرینتر لیزری رنگی اچ پی مدل LaserJet Professional CP5225n
پرینتر لیزری رنگی اچ پی مدل LaserJet Professional CP5225n
 • نوع چاپ: رنگی
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: تک کاره
 • سایز چاپ: A3
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت Ethernet، پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: خیر
مشاهده در دیجی کالا

و چاپگرهای جوهر افشان امروزی بسیار سریع هستند ، اغلب با سرعت چاپی که از چاپگرهای لیزری برابر یا بیشتر است.

وقتی بیشتر چاپهایی که باید انجام دهید تک رنگ هستند ، چاپگرهای لیزری هنوز گزینه مناسبی برای تنظیمات دفتر هستند. در بیشتر موارد ، چاپگرهای لیزری تک رنگ را می توان با قیمت مناسب خریداری کرد ، سرعت چاپ خوبی را ارائه داد و چاپ هایی با هزینه کمتر در هر صفحه نسبت به جوهر افشان رنگی ارائه داد.

 

خریدپرینتر

 

اما شما باید تصمیم بگیرید که آیا انعطاف پذیری که یک چاپگر جوهر افشان رنگی ارائه می دهد را کنار بگذارید یا خیر.

چاپگرهای لیزری رنگی گزینه دیگری هستند ، اما به طور کلی هزینه چاپ آنها در هر صفحه نسبت به جوهر افشان رنگی بیشتر است.

چاپگرهای لیزری دارای صفحات چاپی عالی هستند. کارتریج های تونری با عمر طولانی می توانند بین 3000 تا 20000 صفحه قبل از نیاز به تعویض دوام داشته باشند.

پیشنهاد مطالعه: دوربین فیلمبرداری

کارتریج های جوهر افشان به طور متوسط تا 2000 تا 2500 دوام دارند. اگر شما زیاد یا اغلب چاپ نمی کنید ، این مساله اهمیت کمتری دارد ، اما برای چاپگرهای پرکار یا کسانی که برای یک دفتر خرید می کنند ، می تواند تفاوت محسوسی ایجاد کند.

پرینتر لیزری اچ پی مدل Laser 107w
پرینتر لیزری اچ پی مدل Laser 107w
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: ندارد
 • کپی: ندارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: تک کاره
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: بله
مشاهده در دیجی کالا

چاپگرهای چند منظوره

چاپگر چند منظوره چاپگری است که می تواند اسکن و فکس و همچنین چاپ کند. آنها در دو نوع جوهر افشان و لیزر عرضه می شوند و معمولاً “چاپگرهای همه کاره” یا چند منظوره (MFP) نامیده می شوند.

برای استفاده در خانه ، یک واحد چند منظوره بسیار منطقی است ، نه تنها به دلیل اینکه ارزان تر از خرید چاپگر و اسکنر مستقل است ، بلکه به منظور صرفه جویی درفضای اتاق نیز مناسب است.

از آنجا که همه اینها بسیار رایج هستند و تولیدکنندگان به ندرت هزینه زیادی برای آنها دریافت می کنند (اغلب آنها را با قیمت 50 تا 60 دلار می توانید پیدا کنید) ، ما آنها را برای کاربران خانگی بسیار توصیه می کنیم.

MFP اسکن اسناد را مستقیماً در رایانه شما آسان می کند ، در حالی که برخی حتی فکس را ارائه می دهند. به احتمال زیاد از آنها در دفتر استفاده می شود ، اما حتی در آن صورت ، فکس تا حد زیادی از دنیای تجارت به جز در چند صنعت انتخابی محو شده است ، بنابراین ارزش افزوده آن زیاد نیست.

اگر علاقه بیشتری به حفظ عکس های خانوادگی روی کاغذ دارید تا چاپ تکالیف خانه و نمودارهای مقالات ، یک چاپگر عکس اختصاصی (تک کاره) در نظر بگیرید. اگرچه آنها از قابلیت انعطاف پذیری چند وظیفه ای برخوردار نیستند و کیفیت چاپ معمولاً بهتر است ، اما اغلب با کیفیتی که از یک کیوسک یا خدمات پستی دریافت می کنید فراتر رفته یا فراتر می رود.

پرینتر چاپ عکس شیائومی مدل XMKDDYJ01HT
پرینتر چاپ عکس شیائومی مدل XMKDDYJ01HT
 • نوع چاپ: رنگی
 • اسکنر: ندارد
 • کپی: ندارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: مخصوص چاپ عکس
 • کاربری: تک کاره
 • سایز چاپ: کاغذ عکس
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: خیر
مشاهده در دیجی کالا

به هر حال ، هزینه ای که برای این نوع کار پرداخت می کنید در هزینه چاپ نشان داده می شود.

بسیاری از چاپگرهایی که فقط برای استفاده اختصاصی از عکس یا گرافیک فروخته می شوند ، دارای اندازه های کوچک هستند که قادر به چاپ عکس هایی با اندازه 4 در 6 اینچ یا مدل های فرمت گسترده هستند که برای چاپ رسانه تا عرض 24 اینچ طراحی شده اند. لوازم مورد نیاز این چاپگرهای تخصصی نیز به طور کلی گران تر از چاپگرهای چند منظوره معمولی است. Canon و Epson دارای مدل هایی هستند که 8.5 در 11 اینچ چاپ می کنند و از پنج یا شش رنگ جوهر برای تولید عکس با دقت رنگ بیشتر استفاده می کنند.

پیشنهاد مطالعه:لنز

سرعت ، وضوح و رنگ

قبلاً برای یک تولید کننده چاپگر بسیار آسان بود که ادعای بالایی در مورد سرعت چاپگرهای خود داشته باشد یا اینکه تا چه حد می توانید از صفحه کارتریج جوهر یا تونر انتظار داشته باشید.

امروزه تقریباً همه فروشندگان از مجموعه ای از تست های استاندارد استفاده می کنند که توسط سازمان بین المللی استاندارد (ISO) توسعه یافته و دارای مجوز است.

پروتکل های آزمایشی ایزو شرایط برابر را ارائه می دهند – همه ادعاها و رتبه بندی ها با استفاده از مجموعه سند مشابه و روش های آزمون توسعه می یابد. مشخصات مهم عبارتند از:

PPM

این به معنی “صفحات در دقیقه” است و راهنمای سرعت چاپ صفحات توسط چاپگر است. این به اندازه کافی ساده به نظر می رسد ، اما PPM می تواند به سرعت پیچیده شود. به عنوان مثال ، چاپگرها PPM های سیاه و سفید و رنگی بسیار متفاوتی وجود دارند ، بنابراین برای بسیاری از چاپگرها متداول است که در صورت تمرکز بر رنگ ، دو PPM متفاوت ارائه دهند.

پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل Laser MFP 135w
پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل Laser MFP 135w
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: دارد
 • کپی: دارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: 3 کاره (پرینت، اسکن، کپی)
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: بله
مشاهده در دیجی کالا

PPM برای چاپگرهای خانگی اهمیت چندانی ندارد مگر اینکه برای یک کار چاپی تحت فشار زمان قرار بگیرید یا نیاز به چاپ همزمان زیاد داشته باشید. میانگین PPM سیاه و سفید حدود 15 تا 20 صفحه است. رنگ معمولاً کمتر از 10 تا 15 صفحه در دقیقه است.

DPI

این به “نقاط در اینچ” یا چند نقطه جوهر که چاپگر می تواند روی یک اینچ مربع کاغذ اعمال کند ، اشاره دارد. این ویژگی برای مطالعه اینکه یک چاپگر در ایجاد تصاویر با وضوح بالا و جزئیات بالا چقدر خوب است مفید است.

با این حال ، این مورد نیز کمی قدیمی است: روشها و نرم افزارهای چاپ جدیدتر می توانند وضوح تصویر چاپ شده را بدون تغییر در DPI افزایش دهند ، بنابراین اجازه ندهید این آخرین ویژگی تعیین کننده باشد.

چرخه وظیفه: این تعداد به این معناست که چند صفحه در ماه می توان انتظار داشت که چاپگر به طور منطقی چاپ کند. شما می خواهید تعداد صفحات مورد انتظار شما در ماه بسیار کمتر از این تعداد باشد تا چاپگر شما دچار ساییدگی و ساییدگی چندانی نشود. این یک شماره مهم برای یک دفتر شلوغ با نیازهای چاپ زیاد است ، اما برای استفاده های خانگی با شدت کمتر اهمیت کمتری دارد.

از این مشخصات به عنوان مبنایی برای مقایسه یک دستگاه با دستگاه دیگر استفاده کنید ، اما به یاد داشته باشید که آنها همه چیز را شامل نمی شوند ، به خصوص اگر به دنبال چیز خاصی هستید.

قابلیت اتصال

امروزه تقریباً هر دستگاه چاپ چندین گزینه اتصال را ارائه می دهد. اتصال اولیه Wi-Fi و چاپ ابر در حال حاضر استاندارد هستند ، اما برای پروژه های خاص ، انواع دیگر اتصالات ممکن است مفیدتر باشند.

USB: اتصالات USB در چاپگرها رایج است و استاندارد USB-A به ویژه رایج است. این به شما امکان می دهد هارد دیسک های خارجی و انواع دستگاه های دیگر را متصل کرده و سپس از صفحه منوی چاپگر برای چاپ مستقیم فایل ها از آنها استفاده کنید. اگر نمی خواهید از رایانه خود به عنوان واسطه استفاده کنید مفید است. دوربین ها و سایر دستگاه هایی که از استاندارد PictBridge پشتیبانی می کنند می توانند این روند را حتی روان تر کنند ، اما به همان اندازه ای که در سال 2003 معرفی شد ضروری نیست. به خاطر داشته باشید که اکثر چاپگرهای خانگی هنوز از اتصالات USB-C پشتیبانی نمی کنند ، اگرچه این امر در حال تغییر است.

اترنت: چاپگرها همچنین ممکن است مجهز به درگاه های اترنت برای اتصال سیمی به اینترنت باشند. با این حال ، نیازهای داده های چاپگر نسبتاً اساسی هستند و اتصال سیمی Ethernet برای چاپگر خانگی به ندرت ضروری است (در برخی از تنظیمات چاپگرهای اداری می تواند مفیدتر باشد).

Wi-Fi:

اکثر چاپگرهای خانگی طوری طراحی شده اند که مستقیماً به شبکه Wi-Fi شما متصل شوند. معمولاً هنگام راه اندازی اطلاعات Wi-Fi خود را در اختیار آنها قرار می دهید. سپس می توانید نرم افزار را در رایانه ، تلفن یا دستگاه دیگر بارگیری کنید تا کارهای چاپ را مستقیماً به چاپگر ارسال کند ، بدون نیاز به کابل. این یکی از راحت ترین گزینه ها برای پروژه های خانگی است. اتصالات Wi-Fi همچنین امکان چاپ از راه دور در یک دفتر را فراهم می کند ، که می تواند در شرایط کار از خانه بسیار مهم باشد.
Wi-Fi Direct: Wi-Fi Direct یک اتصال همتا به همتا است که واقعاً به شبکه Wi-Fi شما مربوط نمی شود.

در عوض ، یک سیگنال امن را مستقیماً بین دستگاه و چاپگر ایجاد می کند. به عنوان مثال ، AirPrint اپل یک نوع اتصال Wi-Fi Direct است و سایر سیستم عامل ها از فناوری های مشابه پشتیبانی می کنند. ایمن ، سریع و برای نیازهای چاپ در محل عالی است.

 

NFC

NFC (ارتباط ناحیه ای نزدیک) نیز در برخی از مدل ها موجود است و به شما امکان می دهد چاپگر خود را به سادگی با لمس دستگاه به منطقه مشخص شده در چاپگر خود به تلفن هوشمند یا رایانه لوحی متصل کنید.

چاپ روی ابر: بسیاری از چاپگرهای کاملاً برجسته ، به ویژه AIO ، اکنون ویژگی های مبتنی بر اینترنت را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد به عکس های ذخیره شده در سایت هایی مانند Facebook ، Flickr ، Dropbox و Google Drive دسترسی داشته باشید ، و همچنین چاپ از راه دور و دسترسی به هنرها و صنایع دستی چاپ کنید به خاطر داشته باشید که اگر چاپگر شما به اینترنت متصل نباشد ، نمی توانید به خدمات گفته شده دسترسی داشته باشید یا از راه دور از دستگاه هایی مانند تلفن هوشمند یا رایانه لوحی روی آن چاپ کنید.

کارت های SD: برخی از چاپگرها ممکن است دارای اسلات برای کارت های SD نیز باشند ، سپس می توانید با استفاده از منوی چاپگر در آنها حرکت کرده و فایل های منتخب را برای چاپ انتخاب کنید. این ممکن است مخصوصاً برای عکاسانی مفید باشد که می توانند کارت های SD را مستقیماً از دوربین به چاپگر منتقل کنند.

هزینه های جوهر

اگر به طور منظم کارهای چاپ بزرگ انجام می دهید-شاید برای مشاغل خانگی یا شرایط کاری از راه دور که به نسخه های سخت نیاز دارد-هزینه چاپ جوهر عامل مهمی است که باید در نظر بگیرید.

هزینه جوهر را می توان در هر صفحه اندازه گیری کرد ، اما کارآیی بستگی به مدل چاپگر و نحوه طراحی آن دارد. هزینه یک چاپگر قدرتمند و گران قیمت تنها 4 سنت برای هر صفحه سیاه و سفید و 8 سنت برای هر صفحه رنگی است. چاپگر مقرون به صرفه (یا کارتریج ارزان تر) ممکن است این هزینه ها را چند سنت افزایش دهد ، اما تفاوت چندانی ندارد مگر اینکه هر ماه صدها و صدها صفحه را چاپ کنید. برخی از چاپگرها اطلاعات مستقیم هزینه چاپ برای شما ارائه می دهند که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به دنبال آن باشید ، یا می توانید هزینه کارتریج های تونر را در مقایسه با بازده صفحه کارتریج در هزینه چاپ خود تقسیم کنید.

برنامه های اشتراک برای تداوم عرضه جوهر چاپگر می تواند در صورت لزوم هزینه های مشاغل خانگی را کاهش دهد. خرید کارتریج های پر شده یا دوباره پر کردن آنها یک چشم انداز مشکل است: بسیاری از چاپگرها کارتریج هایی را که جدید نیستند و مستقیماً از تولید کننده خریداری شده اند ، تشخیص نمی دهند.

 

دوبلکس (چاپ یا اسکن دو طرفه)

یکی از ویژگی هایی که بسیار رایج شده و ما آن را یک مزیت بزرگ می دانیم ، دوبلینگ خودکار است.

دوبلکس به چاپ یا اسکن دو طرف صفحه بدون نیاز به ورق زدن صفحه به صورت دستی اشاره دارد. در چاپگر ، چاپ دوطرفه با چاپ اولین طرف صفحه ، عقب کشیدن صفحه از طریق چاپگر ، ورق زدن آن و چاپ طرف دیگر انجام می شود.

بسیاری از دستگاه های همه کاره با تغذیه کننده خودکار اسناد (ADF) برای اسکنر نیز دارای دوبلکس هستند که به شما امکان می دهد هر دو طرف صفحه را همزمان با تغذیه سند از طریق ADF اسکن کنید. همه کاره بدون تغذیه کننده خودکار اسناد نمی تواند اسکن دوبلکس را بدون برگرداندن صفحه روی شیشه اسکن انجام دهد.

در صورت اسکن مکرر صفحات دو طرفه ، مانند صفحات بریده شده از مجله ، اسکن دو طرفه یک راحتی بزرگ است.

مخزن کاغذ

هر چاپگر از یک تخته 8.5 در 11 کاغذ تغذیه می کند ، اما پاکت های قانونی ، کارت های فهرست و سهام براق چطور؟ خوشبختانه ، بسیاری از چاپگرها در حال حاضر دارای سینی های مخصوص تغذیه برای چاپ روی کاغذهای تخصصی با اندازه های غیر معمول یا وزن های مختلف هستند ، که برخورد با آن شرایط را در هنگام ظهور آسان تر می کند. اندازه سینی ورودی را در اینجا در نظر بگیرید: سینی های کوچکتر نیاز به اضافه کردن کاغذ دائمی دارند ، در حالی که یک قیف 250 صفحه ای می تواند آن را یک بار در ماه تبدیل کند.

نوع جدیدی از چاپگرها در پاسخ محبوبیت خود را افزایش داده اند-چاپگرهای خانگی جمع و جور و قابل حمل که برای کارهای عجیب و غریب ساخته شده اند بدون این که هیچ گونه فضا یا تلاشی را انجام دهند. یک مثال چاپگر بی سیم Canon Pixma iP110 است. انتخاب دیگر پرینترهای HP Tango X بسیار قابل حمل است. چاپگرهایی از این دست طوری طراحی شده اند که مستقیماً از طریق تلفن یا لپ تاپ شما کار می کنند و تقریباً در هر مکانی مناسب هستند.

 

10نکته

هنگام خرید چاپگر لیزری جدید ، 10 نکته مهم را باید در نظر بگیرید

هزینه چاپگرهای لیزری در طول این سالها به طرز چشمگیری کاهش یافته است و خرید آن را آسان تر از همیشه کرده است.

برای دانش آموزان و کسانی که به تازگی دفتر خانگی جدیدی راه اندازی کرده اند ، این بدان معناست که یک دستگاه چاپ جمعی را می توان با هزینه اولیه بسیار کمی خریداری کرد.
برای یک دفتر شلوغ ، خرید چاپگر لیزری مهم است. این چاپ بهترین کیفیت متن ، سریعترین سرعت و مقرون به صرفه ترین چاپها را بر اساس هر صفحه ارائه می دهد.

اگر در بازار بدنبال چاپگر جدید لیزری یا دستگاه چند منظوره مبتنی بر لیزر هستید ، در اینجا 10 مورد را که قبل از خرید باید در نظر بگیرید ، از ویژگی هایی که باید به آنها توجه داشته باشید تا هزینه خرید ، در اینجا آورده ایم.

1. تک رنگ یا رنگی؟

اولین معیار شما نیاز اساسی شماست: از خود بپرسید که چه نوع اسنادی را چاپ خواهید کرد تا نوع چاپگری را که برای شما مناسب تر است تعیین کنید. اگر فقط توانایی چاپ مورد نظرتان است و فقط چیزهایی مانند فاکتورها یا سایر اسناد تک رنگ را چاپ می کنید ، تنها چیزی که نیاز دارید یک چاپگر لیزری تک رنگ است. اگر به چاپ منظم اسناد رنگی نیز نیاز دارید ، به سراغ چاپگر لیزری رنگی بروید.

2. انواع توابع

اگر به اسکن اسناد ، کپی ، ارسال و دریافت فکس نیاز دارید ، باید یک چاپگر لیزری چند منظوره را در نظر بگیرید که بتواند همه این کارها را انجام دهد. علاوه بر این ، ممکن است بخواهید انواع دیگر عملکردها مانند چاپ از طریق USB (پشتیبانی از فایل ها متفاوت باشد ، بنابراین مشخصات را بررسی کنید) ، اسکن به USB و مکان های شبکه ، و شاید توانایی چاپ و اسکن با استفاده از Cloud-based برنامه ها

3. دست زدن به کاغذ

به طور معمول ، چاپگرها کاغذ را تا اندازه A4 حمل می کنند ، بنابراین اگر می خواهید اسناد را بر روی کاغذ اندازه A3 چاپ کنید ، باید به دنبال مدل خاصی باشید. اگر چاپگر دارای یک سینی چند منظوره باشد ، مواردی مانند پاکت نامه و کاغذ سنگین تر قابل چاپ است و شما باید مشخصات چاپگر را بررسی کنید تا وزن کاغذ را که دقیقاً قابل حمل است (در gsm) و همچنین تعداد پاکت های قابل بارگیری

برای یک دفتر شلوغ ، داشتن کاغذ کافی در چاپگر در هر زمان یک ضرورت است. هیچ کس هرگز نمی خواهد آن شخصی باشد تا سینی های کاغذ را هر ساعت پر کند ، بنابراین بهترین چیزی که می توانید امیدوار باشید این است که سینی نیازی به پر کردن سر ساعت نداشته باشد. به دنبال چاپگری باشید که ظرفیت مناسبی برای تعداد کاربرانی که چاپ می کنند داشته باشد (بسیاری از چاپگرهای اداری دارای سینی استاندارد 250 برگ هستند). همچنین ، به دنبال چاپگری باشید که بتوان آن را از طریق سینی دوم یا سوم گسترش داد تا نیازهای رو به رشد را برآورده کند.

4. اتصال

 

USB در همه چاپگرها استاندارد است ، اما برای محیط اداری ، نوع اصلی اتصال که باید به دنبال آن باشید اترنت است. این به شما امکان می دهد چاپگر را به روتر شبکه خود متصل کرده و آن را بین کارکنان دفتر خود به اشتراک بگذارید. درایور چاپگر باید روی تمام رایانه های شبکه که نیاز به دسترسی دارند نصب شود.

اگر می خواهید چاپگر را در شبکه بی سیم خود راه اندازی کنید ، به دنبال اتصال بی سیم (معمولاً تا 802.11n) باشید. علاوه بر این ، اگر می خواهید به دستگاه های تلفن همراه راهی برای ارتباط مستقیم با چاپگر و چاپ از طریق برنامه بدهید ، به دنبال قابلیت Wi-Fi Direct باشید. این می تواند با عملکرد NFC در برخی از چاپگرها کار کند و با قرار دادن دستگاه بر روی چاپگر جهت جفت شدن ، امکان ایجاد ارتباط مستقیم وجود دارد.
اطمینان حاصل کنید که چاپگر از همه دستگاه هایی که نیاز به دسترسی به دفتر شما دارند ، اعم از دستگاه های Apple ، دستگاه های Android یا حتی Windows Phone ، پشتیبانی می کند.

این روزها چاپ در خدمات Cloud در بسیاری از چاپگرها پشتیبانی می شود. سرویسهایی را که چاپگر پشتیبانی می کند بررسی کنید ، که می تواند چاپ را از مکانهایی مانند Google Docs ، Dropbox ، OneDrive و سایر سرویسهای آنلاین بدون نیاز به رایانه یا دستگاه تلفن همراه آسان تر کند. Brother یکی از فروشندگانی است که این نوع خدمات را در طیف وسیعی از چاپگرهای لیزری رنگی خود شامل می شود.

5. سهولت استفاده در خرید پرینتر

احتمالاً به صفحه لمسی گوشی ، رایانه لوحی یا حتی لپ تاپ خود عادت کرده اید. بنابراین چرا به سراغ صفحه لمسی چاپگر نمی روید؟ صفحه لمسی می تواند حرکت در سیستم منوی چاپگر را آسان تر کند ، به ویژه اگر دسترسی داخلی به برنامه هایی داشته باشد که کاربر باید اطلاعات ورود به سیستم را وارد کند.

سهولت استفاده همچنین می تواند شامل سرعت دسترسی و بارگذاری به سینی کاغذ و نحوه تغییر کارتریج تونر باشد.

6. هزینه تونر و TCO

شاید هزینه اولیه چاپگر لیزری این روزها برای برخی از مدل ها بسیار پایین باشد ، اما این هزینه کلی مالکیت است که باید از آن آگاه باشید.

این شامل مواردی مانند هزینه تعویض تونر (برای هر رنگ) ، عملکرد تونر (چند صفحه می تواند چاپ کند) و هزینه سایر مواد مصرفی مرتبط با چاپگر ، مانند فیوزر ( واحدی که تونر را روی کاغذ ثابت می کند) یا واحد درام (که تونر را روی کاغذ منتقل می کند). این روزها بسیاری از چاپگرهای لیزری تنها یک دستگاه مصرفی دارند که تونر است.
همچنین باید در نظر بگیرید که آیا یک چاپگر می تواند کارتریج XL یا با کارایی بالا بگیرد ، که می تواند هزینه کلی بهتری برای هر چاپ و مدت زمان طولانی تری قبل از نیاز به دوباره پر شدن تونر ارائه دهد. نمونه هایی از چاپگرها با کارتریج های با کارایی فوق العاده بالا عبارتند از Brother MFC-L9550CDW ، که هزینه های چاپ 3.2 سنت در هر چاپ تک رنگ و 12.7 سنت در هر چاپ رنگی را ارائه می دهد.

7. انتشار صدا و مصرف برق

ارزیابی میزان انتشار نویز می تواند کار سختی باشد مگر اینکه چاپگر را در نمایشگاه یا خرده فروشی با سطح صدای کم مشاهده کنید ، اما این چیزی است که باید به آن توجه داشته باشید ، به ویژه هنگام خرید چاپگر بزرگ.

سر و صدا هنگام روشن شدن موتور چاپگر و چاپ شدن روی چاپ می تواند قابل توجه باشد. برخی از تولیدکنندگان چاپگر (Brother یکی از آنهاست) میزان نویز (بر حسب دسیبل) را برای مدل های مختلف ذکر می کنند ، که می توانید از آن به عنوان راهنما برای تعیین میزان صدای بلند هنگام تنظیم در محیط خود استفاده کنید. به عنوان مثال ، میزان چاپ Brother HL-L2300D هنگام چاپ 49dB یا کمتر است.

مصرف برق نیز باید مورد توجه قرار گیرد. به طور خاص ، شما باید به دنبال چاپگری باشید که دارای حالت خواب عمیق باشد و همچنین میزان قدرت چاپگر را هنگام چاپ فعال ارزیابی کنید. به دنبال مدلی باشید که منطبق با Energy Star باشد.

8. چرخه وظیفه

چرخه وظیفه عبارت است از تعداد چاپهایی که چاپگر می تواند ماهانه آنها را چاپ کند. اگر به طور مرتب حجم زیادی چاپ می کنید ، باید به آن توجه کنید. این رتبه بندی می تواند از 1000 تا 5000 صفحه ، تا ده ها هزار صفحه باشد.

9. پردازنده و حافظه

اعتبار:
در حالی که مقایسه پردازنده ها بین چاپگرهای لیزری کار ساده ای نیست ، سرعت ذکر شده بر حسب مگاهرتز می تواند به خوبی نشان دهد که قدرت چاپگر در پردازش کارها و اجرای توابع داخلی آن چقدر است.

علاوه بر این ، در صورت چاپ از برنامه های گرافیکی و طراحی ، مخصوصاً هنگام استفاده از زبانهای PCL یا PostScript برای چاپ ، که برای ذخیره فضای ذخیره سازی اطلاعات چاپ در هنگام تبدیل مورد نیاز است ، ظرفیت حافظه (و چاپگر با حافظه قابل ارتقا) کلیدی است. .

10. اندازه کلی و سهولت نصب

یک چاپگر معمولی برای یک دفتر می تواند حجیم باشد و شاید جابجایی آن بدون کمک شخص دیگری دشوار باشد. اندازه چاپگر را در هنگام خرید و محل نصب آن در محیط خود در نظر بگیرید. ممکن است در نهایت بخواهید به دنبال یک چاپگر جمع و جورتر باشید که مناسب فضای اداری شما باشد و در عین حال عملکردهای مشابهی را ارائه دهید. علاوه بر این ، ممکن است بخواهید نحوه نصب کارتریج های تونر و بارگذاری کاغذ آن را ارزیابی کنید ، زیرا این امر می تواند به حداقل رساندن زمان تعمیر و نگهداری کمک کند.

 

 • نحوه نمایش محصول ها
پرینتر چندکاره جوهرافشان با قابلیت چاپ عکس کانن مدل PIXMA MG2540s
پرینتر چندکاره جوهرافشان با قابلیت چاپ عکس کانن مدل PIXMA MG2540s
 • نوع چاپ: رنگی
 • اسکنر: دارد
 • کپی: دارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ جوهرافشان
 • کاربری: 3 کاره (پرینت، اسکن، کپی)
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: خیر
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro MFP M26nw
پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro MFP M26nw
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: دارد
 • کپی: دارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: 3 کاره (پرینت، اسکن، کپی)
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت Ethernet ، پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: بله
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر چندکاره لیزری کانن مدل i-SENSYS MF3010
پرینتر چندکاره لیزری کانن مدل i-SENSYS MF3010
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: دارد
 • کپی: دارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: 3 کاره (پرینت، اسکن، کپی)
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: خیر
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro M15w
پرینتر لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro M15w
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: ندارد
 • کپی: ندارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: تک کاره
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: بله
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro MFP M26a
پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro MFP M26a
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: دارد
 • کپی: دارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: 3 کاره (پرینت، اسکن، کپی)
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: خیر
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر چندکاره لیزری کانن مدل i-Sensys MF237w
پرینتر چندکاره لیزری کانن مدل i-Sensys MF237w
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: دارد
 • کپی: دارد
 • فکس: دارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: 4 کاره (پرینت، اسکن، کپی، فکس)
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت Ethernet ، پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: بله
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر لیزری اچ پی مدل Laser 107a
پرینتر لیزری اچ پی مدل Laser 107a
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: ندارد
 • کپی: ندارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: تک کاره
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: خیر
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر چندکاره لیزری کانن مدل i-SENSYS MF113w
پرینتر چندکاره لیزری کانن مدل i-SENSYS MF113w
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: دارد
 • کپی: دارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: 3 کاره (پرینت، اسکن، کپی)
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0 ، پورت Ethernet
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: بله
 • نوع پورت ارتباط به گوشی موبایل: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر چندکاره لیزری کانن مدل imageclass MF3010
پرینتر چندکاره لیزری کانن مدل imageclass MF3010
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: دارد
 • کپی: دارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: 3 کاره (پرینت، اسکن، کپی)
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: خیر
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر چند کاره کانن مدل PIXMA MG2545s
پرینتر چند کاره کانن مدل PIXMA MG2545s
 • نوع چاپ: رنگی
 • اسکنر: دارد
 • کپی: دارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ جوهرافشان
 • کاربری: 3 کاره (پرینت، اسکن، کپی)
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: خیر
 • نوع پورت ارتباط به گوشی موبایل: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر اپسون مدل EcoTank ET-M1100
پرینتر اپسون مدل EcoTank ET-M1100
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: ندارد
 • کپی: ندارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ جوهرافشان
 • کاربری: تک کاره
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: خیر
 • نوع پورت ارتباط به گوشی موبایل: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro M304a
پرینتر لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro M304a
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: ندارد
 • کپی: ندارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: تک کاره
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: خیر
 • نوع پورت ارتباط به گوشی موبایل: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro M12a
پرینتر لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro M12a
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: ندارد
 • کپی: ندارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: تک کاره
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: خیر
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر چندکاره اپسون مدل L3150 Multi-function
پرینتر چندکاره اپسون مدل L3150 Multi-function
 • نوع چاپ: رنگی
 • اسکنر: دارد
 • کپی: دارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ جوهرافشان
 • کاربری: 3 کاره (پرینت، فکس، کپی)
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: بله
 • نوع پورت ارتباط به گوشی موبایل: Wi-Fi
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro M102w
پرینتر لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro M102w
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: ندارد
 • کپی: ندارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: تک کاره
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: بله
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر لیزری اچ پی مدل Laser 107w
پرینتر لیزری اچ پی مدل Laser 107w
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: ندارد
 • کپی: ندارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: تک کاره
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: بله
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر جوهرافشان اپسون مدل L805
پرینتر جوهرافشان اپسون مدل L805
 • نوع چاپ: رنگی
 • اسکنر: ندارد
 • کپی: ندارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: مخصوص چاپ عکس
 • کاربری: تک کاره
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: بله
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر همراه اچ پی آر تی مدل MT800
پرینتر همراه اچ پی آر تی مدل MT800
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: ندارد
 • کپی: ندارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ حرارتی
 • کاربری: تک کاره
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: خیر
 • نوع پورت ارتباط به گوشی موبایل: بلوتوث ، USB-C
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro MFP M130a
پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro MFP M130a
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: دارد
 • کپی: دارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: 3 کاره (پرینت، اسکن، کپی)
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: خیر
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro M12w
پرینتر لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro M12w
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: تک کاره
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: بله
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro M28w
پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro M28w
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: دارد
 • کپی: دارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: 3 کاره (پرینت، اسکن، کپی)
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: بله
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر چندکاره جوهرافشان کانن مدل PIXMA G2411
پرینتر چندکاره جوهرافشان کانن مدل PIXMA G2411
 • نوع چاپ: رنگی
 • اسکنر: دارد
 • کپی: دارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ جوهرافشان
 • کاربری: 3 کاره (پرینت، اسکن، کپی)
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: خیر
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro M102a
پرینتر لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro M102a
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: ندارد
 • کپی: ندارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: تک کاره
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: خیر
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro MFP M130nw
پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro MFP M130nw
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: دارد
 • کپی: دارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: 3 کاره (پرینت، اسکن، کپی)
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت Ethernet ، پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: بله
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر لیزری کانن مدل i-SENSYS LBP112
پرینتر لیزری کانن مدل i-SENSYS LBP112
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: ندارد
 • کپی: ندارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: تک کاره
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: خیر
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro M404dn
پرینتر لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro M404dn
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: ندارد
 • کپی: ندارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: تک کاره
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0 ، پورت Ethernet
 • قابلیت چاپ دو رو: بله
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: خیر
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل Laser MFP 135a
پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل Laser MFP 135a
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: دارد
 • کپی: دارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: 3 کاره (پرینت، اسکن، کپی)
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: خیر
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro M15a
پرینتر لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro M15a
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: ندارد
 • کپی: ندارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: تک کاره
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: خیر
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر چندکاره لیزری برادر مدل DCP-L2540DW
پرینتر چندکاره لیزری برادر مدل DCP-L2540DW
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: دارد
 • کپی: دارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: 3 کاره (پرینت، اسکن، کپی)
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت Ethernet ، پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: بله
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: بله
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro M102a
پرینتر لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro M102a
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: ندارد
 • کپی: ندارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: تک کاره
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: خیر
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر چاپ عکس شیائومی مدل XMKDDYJ01HT
پرینتر چاپ عکس شیائومی مدل XMKDDYJ01HT
 • نوع چاپ: رنگی
 • اسکنر: ندارد
 • کپی: ندارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: مخصوص چاپ عکس
 • کاربری: تک کاره
 • سایز چاپ: کاغذ عکس
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: خیر
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر چندکاره لیزری کانن مدل i-SENSYS MF112
پرینتر چندکاره لیزری کانن مدل i-SENSYS MF112
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: دارد
 • کپی: دارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: 3 کاره (پرینت، اسکن، کپی)
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: خیر
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro MFP M428dw
پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro MFP M428dw
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: دارد
 • کپی: دارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: 3 کاره (پرینت، اسکن، کپی)
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0 ، پورت Ethernet
 • قابلیت چاپ دو رو: بله
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: بله
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر لیزری اچ پی مدل Neverstop Laser 1000A
پرینتر لیزری اچ پی مدل Neverstop Laser 1000A
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: ندارد
 • کپی: ندارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: تک کاره
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: خیر
 • نوع پورت ارتباط به گوشی موبایل: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل Laser MFP 135w
پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل Laser MFP 135w
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: دارد
 • کپی: دارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: 3 کاره (پرینت، اسکن، کپی)
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: بله
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر جوهرافشان اپسون مدل L1110
پرینتر جوهرافشان اپسون مدل L1110
 • نوع چاپ: رنگی
 • اسکنر: ندارد
 • کپی: ندارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ جوهرافشان
 • کاربری: تک کاره
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: خیر
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro MFP M428fdw
پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro MFP M428fdw
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: دارد
 • کپی: دارد
 • فکس: دارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: 4 کاره (پرینت، اسکن، کپی، فکس)
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0 ، پورت Ethernet
 • قابلیت چاپ دو رو: بله
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: بله
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر لیزری کانن مدل i-SENSYS LBP6030w
پرینتر لیزری کانن مدل i-SENSYS LBP6030w
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: ندارد
 • کپی: ندارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: تک کاره
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: بله
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro MFP M426fdw
پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro MFP M426fdw
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: دارد
 • کپی: دارد
 • فکس: دارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: 4 کاره (پرینت، اسکن، کپی، فکس)
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت Ethernet ، پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: بله
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: بله
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro MFP M227sdn
پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro MFP M227sdn
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: دارد
 • کپی: دارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: 3 کاره (پرینت، اسکن، کپی)
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0 ، پورت Ethernet
 • قابلیت چاپ دو رو: بله
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: خیر
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل Laser MFP 137fnw
پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل Laser MFP 137fnw
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: دارد
 • کپی: دارد
 • فکس: دارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: 4 کاره (پرینت، اسکن، کپی، فکس)
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0 ، پورت Ethernet
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: بله
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro MFP M28a
پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro MFP M28a
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: دارد
 • کپی: دارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: 3 کاره (پرینت، اسکن، کپی)
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: خیر
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro MFP M130fw
پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro MFP M130fw
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: دارد
 • کپی: دارد
 • فکس: دارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: 4 کاره (پرینت، اسکن، کپی، فکس)
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت Ethernet ، پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: بله
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر لیزری کانن مدل i-SENSYS LBP113W
پرینتر لیزری کانن مدل i-SENSYS LBP113W
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: ندارد
 • کپی: ندارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: تک کاره
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: بله
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر لیزری اچ پی مدل LaserJet P2035
پرینتر لیزری اچ پی مدل LaserJet P2035
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: تک کاره
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0، پورت Parallel
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: خیر
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر لیزری رنگی اچ پی مدل LaserJet Professional CP5225n
پرینتر لیزری رنگی اچ پی مدل LaserJet Professional CP5225n
 • نوع چاپ: رنگی
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: تک کاره
 • سایز چاپ: A3
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت Ethernet، پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: خیر
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر لیزری کانن مدل i-Sensys LBP6030B
پرینتر لیزری کانن مدل i-Sensys LBP6030B
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: ندارد
 • کپی: ندارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: تک کاره
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: خیر
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر لیزری کانن مدل i-SENSYS LBP6030
پرینتر لیزری کانن مدل i-SENSYS LBP6030
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: ندارد
 • کپی: ندارد
 • فکس: ندارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: تک کاره
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: خیر
مشاهده در دیجی کالا
پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro MFP M130fn
پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro MFP M130fn
 • نوع چاپ: تک رنگ
 • اسکنر: دارد
 • کپی: دارد
 • فکس: دارد
 • تکنولوژی چاپ: چاپ لیزری
 • کاربری: 4 کاره (پرینت، اسکن، کپی، فکس)
 • سایز چاپ: A4
 • نوع پورت ارتباط به کامپیوتر: پورت USB 2.0 ، پورت Ethernet
 • قابلیت چاپ دو رو: خیر
 • شبکه بی سیم Wi-Fi: خیر
مشاهده در دیجی کالا

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید