نکات مهم قبل از خرید خنک کننده پردازندهCPU

یکی از مهمترین تصمیمات هنگام ساخت رایانه ، به ویژه اگر قصد دارید اورکلاک کنید ، انتخاب بهترین خنک کننده پردازنده CPU است. خنک کننده اغلب یک عامل محدود کننده برای پتانسیل اورکلاک شما است ، به ویژه تحت بارهای پایدار.

خنک کننده پردازنده دیپ کول مدل GAMMAXX 400 V2
خنک کننده پردازنده دیپ کول مدل GAMMAXX 400 V2
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • نورپردازی LED: دارد
 • تعداد لوله‌ها: چهار عدد
 • تعداد فن‌ها: یک عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا

انتخاب خنک کننده شما همچنین می تواند تفاوت قابل توجهی در خروجی نویز ایجاد کند. بنابراین خرید خنک کننده ای که بتواند بهترین خروجی/حرارتی CPU شما را تامین کند (چه در تنظیمات موجودی و چه در هنگام اورکلاک) برای جلوگیری از فشار و دستیابی به پتانسیل کامل سیستم ، در حالی که کل سیستم را خاموش نگه می دارد ، بسیار مهم است.

 

خنک کننده پردازندهCPU

 

اگر در حال حاضر ایده ای درباره آنچه که بدنبال آن هستید دارید ، لیست آزمایش شده ما از بهترین خنک کننده های CPU را بررسی کنید. در غیر این صورت ، ما به شما کمک می کنیم بسته به CPU و کارهایی که با آن انجام می دهید ، چه نوع کولری برای رایانه رومیزی خود نیاز دارید. آیا شما یک اورکلاکر سنگین هستید یا عملیات خاموش (یا هر دو) را ترجیح می دهید؟ آیا ظاهر ساده یا تعداد زیادی چراغ RGB را دوست دارید؟

خنک کننده پردازنده دیپ کول مدل GAMMAXX 400 V2
خنک کننده پردازنده دیپ کول مدل GAMMAXX 400 V2
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • نورپردازی LED: دارد
 • تعداد لوله‌ها: چهار عدد
 • تعداد فن‌ها: یک عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا

 

اشکال مختلف خنک کننده پردازنده

خنک کننده های CPU دارای ده ها شکل و اندازه هستند ، اما اکثر آنها در یکی از سه دسته اصلی قرار می گیرند: کولرهای هوایی ، حلقه بسته یا همه در یک (AIO) ، یا تنظیمات خنک کننده سفارشی / حلقه باز. توجه داشته باشید که کولرهای حلقه باز بسیار پیچیده ترین و گران ترین انتخاب هستند ، اگرچه می توانند نتایج خنک کننده بی نظیری و ظاهر بی نظیری را ارائه دهند. برای نمونه ای برتر از آنچه می توان با یک حلقه سفارشی به دست آورد ، ساختار Mirror Maze را مشاهده کنید ، با خنک کننده شفاف و سطوح آینه دار.

 

کسانی که برای اولین بار به دنبال راه اندازی حلقه باز هستند ، ممکن است بخواهند از ترکیب Corsair’s HydroX دیدن کنند. این کار با انتخاب قطعات مناسب برای مورد شما ، فرآیند را ساده می کند و آموزش های ویدئویی را برای سهولت نصب ارائه می دهد. با این حال ، انتظار نداشته باشید که راه اندازی HydroX به اندازه یک حلقه بسته یا کولر هوا مقرون به صرفه باشد. تنظیمات خنک کننده سفارشی بدون توجه به قطعاتی که می خرید گران است.

خنک کننده پردازنده گرین مدل NOTUS - 95 PWM
خنک کننده پردازنده گرین مدل NOTUS - 95 PWM
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • نورپردازی LED: ندارد
 • تعداد فن‌ها: یک عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا

کولرهای هوا که از فن های فلزی ساخته شده اند ، در همه اشکال و اندازه ها و ظرفیت های مختلف دفع حرارتی (گاهی اوقات به عنوان TDP ذکر شده اند) وجود دارند. این روزها خنک کننده های هوایی گران قیمت با بسیاری از کولرهای مایع همه کاره (AIO) که طی چند سال گذشته در بازار محبوب شده اند رقابت می کنند.

خنک کننده پردازنده دیپ کول مدل GAMMAXX 400 PRO
خنک کننده پردازنده دیپ کول مدل GAMMAXX 400 PRO
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • نورپردازی LED: دارد
 • تعداد لوله‌ها: چهار عدد
 • تعداد فن‌ها: دو عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا

خنک کننده های AIO یا حلقه بسته بدون نیاز به عوارض ناشی از برش و نصب لوله های سفارشی و حفظ سطح خنک کننده پس از راه اندازی ، می توانند (اما همیشه نیستند) ساکت تر از کولرهای هوایی باشند. AIO ها نیز در طول سالها به طور فزاینده ای در برابر نشت مقاوم شده اند و نصب آنها آسان تر است. اما برای رادیاتور به اتاق نیاز دارند ، بنابراین ممکن است به کیس بزرگتری نسبت به برخی از کولرهای هوا نیاز داشته باشند.

 

اگر یک خنک کننده درجه یک یا AIO برای سرعت ساعتی که در تلاش برای دستیابی به آن هستید کافی نباشد ، گام بعدی این است که به دنبال یک حلقه خنک کننده کاملا سفارشی با رادیاتورهای بزرگتر باشید که بتواند گرمای بیشتری را از سیستم خارج کند. به طور کلی ، هرچه رادیاتور روی کولر AIO یا حلقه سفارشی بزرگتر باشد ، عملکرد بهتری دارد (اگرچه مواردی مانند سرعت جریان و تراکم پره ها نیز نقش دارند). اما اگر به دنبال بهترین اورکلاک های ممکن با یک پردازنده قدرتمند رومیزی (HEDT) قوی نیستید ، هیچ دلیل عملی برای انتخاب خنک کننده با رادیاتور سه فن عظیم وجود ندارد. برای اکثر سیستم عامل های اصلی ، چیزی معتدل تر کافی است.


عملکرد تنها دلیلی نیست که مردم به دنبال خرید یک دستگاه خنک کننده جدید برای رایانه خود هستند. عملکرد آرام اغلب یک نکته کلیدی است ، به خصوص اگر در حال ساخت یا ارتقاء رایانه شخصی برای اتاق نشیمن یا رایانه اداری در محیطی هستید که سر و صدای فن مخرب می شود. بسیاری از علاقه مندان و گیمرها سیستم آرام را ترجیح می دهند.
خنک کننده های موجود این روزها با اکثر پردازنده های AMD و Intel همراه هستند (SKU های باز نشده “K” اینتل به خصوص با کولر همراه نیستند) عموماً کار مناسبی را انجام می دهند ، اما به ویژه خنک کننده های اینتل ممکن است مانند شما آرام نباشند. دوست دارم ، حتی در تنظیمات CPU موجودی.

در اینجا مقایسه ای سریع با برخی از مزایا و معایب هوا و خنک کننده مایع آمده است تا بتوانید ملاحظات خود را محدود کنید. اگر می دانید از چه نوع کولر اصلی استفاده می کنید ، حتماً گزینه های ما را برای بهترین کولرهای 2020 بررسی کنید. در آنجا همه گزینه های مورد علاقه ما برای خنک کننده هوا و مایع ، بر اساس چندین سال آزمایش صدها مدل ها.

نکات خرید سریع

دارای CPU Ryzen اخیر هستید؟ حتی ممکن است نیازی به خرید خنک کننده نداشته باشید ، حتی برای اورکلاک کردن. تمام پردازنده های سری Ryzen 300 و 2000 و برخی از مدلهای قدیمی Ryzen دارای کولر هستند و بسیاری از آنها می توانند اورکلاک متوسط را کنترل کنند. اگر می خواهید بهترین سرعت کلاک CPU ممکن باشد ، باز هم می خواهید یک کولر پس از فروش بخرید ، اما برای بسیاری از دارندگان Ryzen ، این امر ضروری نخواهد بود.

پیشنهاد مطالعه: مانیتور

قبل از خرید ترخیص کالا را بررسی کنید. خنک کننده های بزرگ هوا و مدلهای با مشخصات پایین می توانند در برخی مواقع با RAM بلند و حتی گرمکن های VRM برخورد کنند. و کولرهای بلند می توانند به در یا پنجره کیس شما متصل شوند. حتماً قبل از خرید ابعاد و ترخیص تبلیغات هر کولر و کیف خود را بررسی کنید.

خنک کننده پردازنده دیپ کول مدل Neptwin RGB
خنک کننده پردازنده دیپ کول مدل Neptwin RGB
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • نورپردازی LED: دارد
 • تعداد فن‌ها: دو عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا

طرفداران بیشتر = سرمایش بهتر ، اما سر و صدای بیشتر. خنک کننده هایی که بهترین کار را برای انتقال هوای گرم از CPU و خارج از کیس شما انجام می دهند ، اغلب بلندترین صدا هستند. اگر سر و صدای فن برای شما مشکل ساز است ، شما نیاز به یک خنک کننده دارید که به خوبی تعادل سر و صدا و سرمایش را انجام دهد.
مطمئن شوید که می توانید RGB را خاموش کنید. این روزها بسیاری از کولرها شامل فن RGB و / یا روشنایی می شوند. این می تواند یک راه سرگرم کننده برای سفارشی کردن ظاهر رایانه شما باشد. اما مطمئن شوید راهی وجود دارد ، چه از طریق کنترلر داخلی و چه هنگام اتصال کولر به هدر مادربرد RGB سازگار ، چراغ ها را بدون خاموش کردن کامپیوتر خاموش کنید.

پیشنهاد مطالعه: لنز دوربین

چقدر می خواهید هزینه کنید؟

بودجه احتمالاً اولین چیزی است که باید در نظر بگیرید. به طور کلی ، خنک کننده های هوایی بسیار ارزان تر از جایگزین ها شروع می شوند ، حدود 25 دلار (19 پوند) کمتر از هر AIO ، و گران ترین کولرهای هوایی (حدود 100 دلار یا 78 پوند) هنوز هم می توانند ارزان تر از بسیاری از AIO های مشابه باشند. به طور خلاصه ، معمولاً با یک کولر هوا عملکرد خنک کننده بیشتری در هر دلار خواهید داشت.

خنک کننده های AIO کمی بالاتر از هوا شروع می شوند ، حدود 60 دلار (45 پوند) و بسته به مارک ، اندازه و ویژگی ها می توانند بیش از 150 دلار قیمت داشته باشند (برخی از مدل ها در انگلستان بیش از 200 پوند هزینه دارند). به طور کلی ، هرچه رادیاتور بزرگتر و فن ها و چراغ های LED RGB بیشتر باشد ، هزینه آن بیشتر می شود. کولرهای AIO معمولاً در اکوسیستم های RGB LED به خوبی کار می کنند و طرفداران آنها نه تنها از اکوسیستم/نرم افزار مارک خود پشتیبانی می کنند بلکه با نرم افزار سازندگان تخته نیز سازگار هستند.

پیشنهاد مطالعه: دوربین فیلمبرداری

اما حلقه های آب سفارشی صرف نظر از قیمت برای همه مناسب نیستند. احتمال نشت در یک سیستم سفارشی بسیار بیشتر از یک سیستم بسته است ، به خصوص اگر تجربه ساخت حلقه های خنک کننده سفارشی را ندارید. با این حال ، اگر به درستی انجام شود ، خطر کلی نشت کم است.

 

خنک کننده مناسب

چگونه می توانم بفهمم که در سیستم من کدام خنک کننده مناسب است؟

این که آیا هوا ، AIO یا حلقه آب سفارشی را انتخاب می کنید ، باید مطمئن شوید که خیلی بزرگ نیست. عوامل در اینجا شامل سوکت CPU و همچنین محدودیت های احتمالی شاسی برای مواردی مانند ارتفاع سردتر یا اندازه رادیاتور است. اکثر کولرهای هوایی و کولرهای حلقه بسته طیف وسیعی از پشتیبانی را برای پردازنده ها/سوکت های AMD و Intel ارائه می دهند.

به طور معمول ، این دستگاه ها شامل سخت افزار نصب برای چندین سوکت می شوند و سازگاری را با طیف وسیعی از سوکت ها افزایش می دهند. ما معمولاً می بینیم که محبوب ترین مدل ها از سوکت های Intel 1200 ، 115x ، 2066 و 2011-v3 پشتیبانی می کنند. در طرف AMD ، پشتیبانی اغلب شامل AM2/AM2+، AM3 ، AM3+و AM4 است.

پیشنهاد مطالعه: دوربین عکاسی

پردازنده های Threadripper بزرگتر دارای قسمت مخصوص نصب و صفحات سرد بزرگتر برای خنک کردن بهتر سطح زیرین در پخش کننده گرمای یکپارچه هستند ، بنابراین پشتیبانی از آنها بیشتر به کولرهای طراحی شده برای آنها محدود می شود ، که اغلب نام سوکت (TR4) را در محصول دارند. . برای مثال ، Noctua NH-U12S TR4-SP3 را ببینید.
در مورد مورد ، مهم است که به مشخصات مربوط به اندازه و اندازه شوفاژ بخاری یا شوفاژ توجه شود. معمولاً سازندگان شاسی حداکثر ارتفاع خنک کننده مجاز را ذکر می کنند و سازندگان هیت سینک ابعاد کولرهای خود را همیشه لیست می کنند. نکته دیگری که در مورد کولرهای هوایی مورد توجه قرار می گیرد ، مقدار فاصله از زیر کولر برای شکاف های RAM است. اگر قصد دارید از دستگاه های DIMM با پخش کننده های حرارتی بلند روی آنها استفاده کنید ، باید مطمئن شوید که کولر شما اجازه می دهد تا فضای کافی برای حافظه شما در بالای مادربرد وجود داشته باشد.

در زیر نمونه ای از نحوه ذکر ابعاد اغلب از دفترچه راهنمای خنک کننده Noctua آورده شده است.
چه نوع خنک کننده CPU برای من بهتر است ، هوا یا آب؟
اگر قیمت و سهولت نصب دغدغه اصلی شما هستند ، احتمالاً کولر هوا بهترین انتخاب شما است. Hyper 212 RGB زیر 40 دلار Cooler Master بدون افزودن مقدار زیادی به بودجه شما عملکرد بهتری نسبت به راه حل های خنک کننده دارد. برای کمی بیشتر ، یکی از بهترین کولرهای هوای موجود در بازار بی صدا است! دارک راک 4 (75 دلار)

پیشنهاد مطالعه: کیس کامپیوتر

با این حال ، اگر می خواهید رایانه ای آرام تر و دمای CPU پایین تر داشته باشید ، احتمالاً یک خنک کننده مبتنی بر آب برای شما مناسب است. فقط برنامه ریزی کنید که پول بیشتری خرج کنید. AIO درجه یک با رادیاتور 280 میلی متری یا 360 میلی متری (مانند CoolerMaster MasterLiquid ML360R RGB) از اکثر کولرهای هوایی موجود در بازار بهتر عمل می کند-البته گاهی اوقات نه چندان زیاد. اما مگر اینکه مورد شما بسیار بزرگ باشد ، به هر حال ممکن است یک رادیاتور سه فن در رایانه شما قرار نگیرد.
کیت های قابل ارتقاء نیز در بازار وجود دارد مانند Swiftech Drive x3 AIO (165 دلار) که نامگذاری CLC (کولر حلقه بسته) را از دست می دهد و به شما این امکان را می دهد که حلقه خنک کننده را به سایر اجزا گسترش دهید ، درست مانند یک حلقه سفارشی نسبت به یک کیت مهر و موم شده.

اگر قیمت میان رده (کمتر از 125 دلار) پرداخت می کنید و قصد ثبت رکورد را ندارید ، هم خنک کننده های هوای پس از فروش و هم AIO های متوسط می توانند اکثر پردازنده ها را در محدوده دمای ایمن ، از جمله هنگام اورکلاک نگه دارند. تفاوتهای اصلی عمدتا به زیبایی و قیمت برمی گردد. محصولاتی مانند Corsair H100i Pro (115 دلار) در این رده متوسط قرار می گیرند ، همانطور که Cooler Master MasterAir MA410M (63 دلار) در قسمت خنک کننده هوا قرار دارد.

هر نوع خنک کننده ای را که در نظر دارید ، رتبه TDP را بررسی کنید. در بسیاری از موارد ، مشخصات خنک کننده هوا و AIO نیز رتبه TDP (میزان گرمایی که کولر می تواند از بین ببرد) را نشان می دهد ، که راه خوبی برای تعیین ظرفیت واحد انتخابی است. اگر TDP پردازنده شما بیشتر از آن چیزی است که کولر شما لیست می کند ، احتمال دارد CPU شما گاز بگیرد یا فن شما همیشه بلند (یا هر دو) بلند شود. اما اگر درجه خنک کننده بالاتر از TDP پردازنده شما باشد ، درجه حرارت باید کمتر و سر و صدا نیز کمتر باشد.

 

با توجه به اینکه علاقه مند به مطالعه این مطلب هستید ، پیشنهاد می کنیم مانیتور و اسپیکر و کیبورد را نیز مشاهده بفرمایید، همه سعی ما معرفی ویژگی های محصولات مورد نظر شما و انتخاب راحت شما از بین محصولات مورد نظرتان با شناخت و آگاهی بیشتر است، امیدواریم با ارائه نظرات خود ما را یاری نمایید.

 • نحوه نمایش محصول ها
سیستم خنک کننده بادی دیپ کول مدل ICE EDGE MINI FS V2.0
سیستم خنک کننده بادی دیپ کول مدل ICE EDGE MINI FS V2.0
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • نورپردازی LED: ندارد
 • تعداد لوله‌ها: دو عدد
 • تعداد فن‌ها: یک عدد
 • کانکتور برق فن: 3 پین
مشاهده در دیجی کالا
خنک کننده پردازنده کولر مستر مدل BLIZZARD T20
خنک کننده پردازنده کولر مستر مدل BLIZZARD T20
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • نورپردازی LED: دارد
 • تعداد لوله‌ها: دو عدد
 • تعداد فن‌ها: یک عدد
 • کانکتور برق فن: 3 پین
مشاهده در دیجی کالا
خنک کننده پردازنده مدل ice-man هفت رنگ
خنک کننده پردازنده مدل ice-man هفت رنگ
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • نورپردازی LED: دارد
 • تعداد فن‌ها: سه عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا
سیستم خنک کننده پردازنده اینتل سوکت 1151
سیستم خنک کننده پردازنده اینتل سوکت 1151
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • نورپردازی LED: ندارد
 • تعداد لوله‌ها: ندارد
 • تعداد فن‌ها: یک عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا
سیستم خنک کننده پردازنده اینتل مدل 775
سیستم خنک کننده پردازنده اینتل مدل 775
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • تعداد لوله‌ها: ندارد
 • تعداد فن‌ها: یک عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا
خنک کننده پردازنده کولر مستر مدل T20
خنک کننده پردازنده کولر مستر مدل T20
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • تعداد لوله‌ها: دو عدد
 • تعداد فن‌ها: یک عدد
 • کانکتور برق فن: 3 پین
مشاهده در دیجی کالا
خنک کننده پردازنده آلسی مدل H120Z
خنک کننده پردازنده آلسی مدل H120Z
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • نورپردازی LED: دارد
 • تعداد فن‌ها: یک عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا
سیستم خنک کننده پردازنده بادی دیپ کول مدل GAMMAXX 400K
سیستم خنک کننده پردازنده بادی دیپ کول مدل GAMMAXX 400K
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • نورپردازی LED: دارد
 • تعداد فن‌ها: یک عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا
سیستم خنک کننده آبی ایسوس مدل TUF Gaming LC 240 RGB
سیستم خنک کننده آبی ایسوس مدل TUF Gaming LC 240 RGB
 • نوع خنک‌کننده: آبی
 • نورپردازی LED: دارد
 • تعداد لوله‌ها: دو عدد
 • تعداد فن‌ها: دو عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا
خنک کننده پردازنده گرین مدل NOTUS - 95 PWM
خنک کننده پردازنده گرین مدل NOTUS - 95 PWM
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • نورپردازی LED: ندارد
 • تعداد فن‌ها: یک عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا
خنک کننده پردازنده گرین مدل NOTUS-95 PWM
خنک کننده پردازنده گرین مدل NOTUS-95 PWM
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • نورپردازی LED: ندارد
 • تعداد فن‌ها: یک عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا
خنک کننده پردازنده گیمر استورم مدل Castle 360RGB V2
خنک کننده پردازنده گیمر استورم مدل Castle 360RGB V2
 • نوع خنک‌کننده: آبی
 • نورپردازی LED: دارد
 • تعداد فن‌ها: سه عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا
خنک کننده پردازنده کولر مستر مدل GeminII M5 LED
خنک کننده پردازنده کولر مستر مدل GeminII M5 LED
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • نورپردازی LED: دارد
 • تعداد لوله‌ها: پنج عدد
 • تعداد فن‌ها: یک عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا
خنک کننده پردازنده دیپ کول مدل GAMMAX 300
خنک کننده پردازنده دیپ کول مدل GAMMAX 300
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • نورپردازی LED: ندارد
 • تعداد لوله‌ها: سه عدد
 • تعداد فن‌ها: یک عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا
خنک کننده پردازنده کولر مستر مدل Hyper H410R RGB
خنک کننده پردازنده کولر مستر مدل Hyper H410R RGB
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • نورپردازی LED: دارد
 • تعداد فن‌ها: یک عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا
خنک کننده پردازنده دیپ کول مدل GAMMAXX GT A-RGB
خنک کننده پردازنده دیپ کول مدل GAMMAXX GT A-RGB
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • نورپردازی LED: دارد
 • تعداد فن‌ها: یک عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا
سیستم خنک کننده پردازنده اینتل مدل 1155
سیستم خنک کننده پردازنده اینتل مدل 1155
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • نورپردازی LED: ندارد
 • تعداد لوله‌ها: ندارد
 • تعداد فن‌ها: یک عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا
خنک کننده پردازنده دیپ کول مدل CASTLE 240R
خنک کننده پردازنده دیپ کول مدل CASTLE 240R
 • نوع خنک‌کننده: آبی
 • نورپردازی LED: دارد
 • تعداد فن‌ها: دو عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا
خنک کننده پردازنده گرین مدل TINYCOOL 90 - Rev1.1
خنک کننده پردازنده گرین مدل TINYCOOL 90 - Rev1.1
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • تعداد فن‌ها: یک عدد
 • کانکتور برق فن: 3 پین
مشاهده در دیجی کالا
خنک کننده پردازنده کولر مستر مدل T400I
خنک کننده پردازنده کولر مستر مدل T400I
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • نورپردازی LED: دارد
 • تعداد لوله‌ها: چهار عدد
 • تعداد فن‌ها: یک عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا
سیستم خنک کننده بادی گرین مدل NOTOUS 400-PWM
سیستم خنک کننده بادی گرین مدل NOTOUS 400-PWM
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • تعداد لوله‌ها: چهار عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا
سیستم خنک کننده آبی گرین مدل GLC360-EVO
سیستم خنک کننده آبی گرین مدل GLC360-EVO
 • نوع خنک‌کننده: آبی
 • نورپردازی LED: دارد
 • تعداد فن‌ها: سه عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا
خنک کننده پردازنده دیپ کول مدل GAMMAXX 400 PRO
خنک کننده پردازنده دیپ کول مدل GAMMAXX 400 PRO
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • نورپردازی LED: دارد
 • تعداد لوله‌ها: چهار عدد
 • تعداد فن‌ها: دو عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا
خنک کننده پردازنده ایسوس مدل ROG Ryujin 240
خنک کننده پردازنده ایسوس مدل ROG Ryujin 240
 • نوع خنک‌کننده: آبی
 • نورپردازی LED: دارد
 • تعداد لوله‌ها: دو عدد
 • تعداد فن‌ها: دو عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا
خنک کننده پردازنده دیپ کول مدل GAMMAXX 400 V2
خنک کننده پردازنده دیپ کول مدل GAMMAXX 400 V2
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • نورپردازی LED: دارد
 • تعداد لوله‌ها: چهار عدد
 • تعداد فن‌ها: یک عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا
فن خنک کننده پردازنده کورسیر مدل H115i RGB PLATINUM
فن خنک کننده پردازنده کورسیر مدل H115i RGB PLATINUM
 • نوع خنک‌کننده: آبی
 • نورپردازی LED: دارد
 • تعداد لوله‌ها: دو عدد
 • تعداد فن‌ها: دو عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا
خنک کننده پردازنده ترمالتیک مدل UX100 ARGB
خنک کننده پردازنده ترمالتیک مدل UX100 ARGB
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • نورپردازی LED: دارد
 • تعداد فن‌ها: یک عدد
 • کانکتور برق فن: 3 پین
مشاهده در دیجی کالا
خنک کننده پردازنده کولر مستر مدل MASTERAIR MA620P
خنک کننده پردازنده کولر مستر مدل MASTERAIR MA620P
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • نورپردازی LED: دارد
 • تعداد لوله‌ها: شش عدد
 • تعداد فن‌ها: دو عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا
خنک کننده پردازنده دیپ کول مدل CASTLE 240 RGB V2
خنک کننده پردازنده دیپ کول مدل CASTLE 240 RGB V2
 • نوع خنک‌کننده: آبی
 • نورپردازی LED: دارد
 • تعداد فن‌ها: دو عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا
سیستم خنک کننده پردازنده اینتل 1155 مدل BOX111
سیستم خنک کننده پردازنده اینتل 1155 مدل BOX111
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • نورپردازی LED: ندارد
 • تعداد لوله‌ها: ندارد
 • تعداد فن‌ها: یک عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا
خنک کننده پردازنده مستر تک مدل MF500 TUF
خنک کننده پردازنده مستر تک مدل MF500 TUF
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • نورپردازی LED: دارد
 • تعداد لوله‌ها: چهار عدد
 • تعداد فن‌ها: دو عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا
خنک کننده پردازنده دیپ کول مدل GAMMAXX200T
خنک کننده پردازنده دیپ کول مدل GAMMAXX200T
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • نورپردازی LED: ندارد
 • تعداد فن‌ها: یک عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا
خنک کننده پردازنده اینتل مدل 1151
خنک کننده پردازنده اینتل مدل 1151
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • تعداد فن‌ها: یک عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا
خنک کننده پردازنده کولر مستر مدل MasterLiquid 120R RGB
خنک کننده پردازنده کولر مستر مدل MasterLiquid 120R RGB
 • نوع خنک‌کننده: آبی
 • نورپردازی LED: دارد
 • تعداد فن‌ها: یک عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا
خنک کننده پردازنده کولر مستر مدل Hyper T200
خنک کننده پردازنده کولر مستر مدل Hyper T200
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • تعداد لوله‌ها: دو عدد
 • تعداد فن‌ها: یک عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا
خنک کننده پردازنده ای ام دی مدل wraith stealth
خنک کننده پردازنده ای ام دی مدل wraith stealth
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • نورپردازی LED: ندارد
 • تعداد فن‌ها: یک عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا
خنک کننده پردازنده اینتل مدل 9400F
خنک کننده پردازنده اینتل مدل 9400F
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • نورپردازی LED: ندارد
 • تعداد فن‌ها: یک عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا
خنک کننده پردازنده دیپ کول مدل Gammaxx GTE V2
خنک کننده پردازنده دیپ کول مدل Gammaxx GTE V2
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • نورپردازی LED: دارد
 • تعداد لوله‌ها: چهار عدد
 • تعداد فن‌ها: یک عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا
خنک کننده پردازنده دیپ کول مدل ALTA 9
خنک کننده پردازنده دیپ کول مدل ALTA 9
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • تعداد فن‌ها: یک عدد
 • کانکتور برق فن: 3 پین
مشاهده در دیجی کالا
خنک کننده پردازنده دیپ کول مدل Neptwin RGB
خنک کننده پردازنده دیپ کول مدل Neptwin RGB
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • نورپردازی LED: دارد
 • تعداد فن‌ها: دو عدد
 • کانکتور برق فن: 4 پین
مشاهده در دیجی کالا
سیستم خنک کننده بادی ترمالتیک مدل CL-P055-AL12SW-A
سیستم خنک کننده بادی ترمالتیک مدل CL-P055-AL12SW-A
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • نورپردازی LED: دارد
 • تعداد فن‌ها: یک عدد
 • کانکتور برق فن: 3 پین
مشاهده در دیجی کالا
سیستم خنک کننده بادی گرین مدل Tiny Cool 90 rev1.1
سیستم خنک کننده بادی گرین مدل Tiny Cool 90 rev1.1
 • نوع خنک‌کننده: بادی
 • کانکتور برق فن: 3 پین
مشاهده در دیجی کالا

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید