نکات مهم خرید میکروسکوپ

 

هنگام خرید میکروسکوپ ، می توانید طیف وسیعی از میکروسکوپ ها را مشاهده نمایید. در آخر ممکن است یک میکروسکوپ با کیفیت پایین ، که نیازهای آنها را برآورده نمی کند گیرتان بیاید پس این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

میکروسکوپ دیجیتال مدل 1000X
میکروسکوپ دیجیتال مدل 1000X
 • چشمی: خیر
 • Wi-Fi: ندارد
 • بلوتوث: ندارد
مشاهده در دیجی کالا

قبل از خرید میکروسکوپ ، فاکتورهای مختلفی باید در نظر گرفته شود ، از جمله گزینه هایی چون میزان روشنایی ، همچنین نوع و ساختار میکروسکوپ.

انواع میکروسکوپ

میکروسکوپ استریو

میکروسکوپ استریو که به آن میکروسکوپ تشریح یا استریوسکوپی نیز گفته می شود ، به طور معمول از دو مسیر مختلف نور استفاده می کند که به کاربر اجازه می دهد نمونه ای را به صورت سه بعدی ببیند.

اگرچه این میکروسکوپ ها درک عمقی بالایی دارند ، اما از ضعف تفکیک و بزرگنمایی کم برخوردار هستند. آنها برای اهداف کالبد شکافی ، مشاهده نمونه های حشرات و فسیل ها عالی هستند.

بهترین مدل های این نوع میکروسکوپ ها از یک منبع نور داخلی و همچنین قابلیت های بزرگنمایی تشکیل شده اند.

میکروسکوپ دیجیتال

میکروسکوپ دیجیتال ممکن است میکروسکوپ استریو یا مرکب باشد. این نوع میکروسکوپ ها کاربر را قادر می سازد تصاویر ثابت و تصاویر ویدئویی را ضبط کند ، سپس می تواند در مانیتور کامپیوتر نمایش داده شود.

این امر با حضور اپتیک و همچنین یک دستگاه همراه با شارژ (CCD) امکان پذیر است. علاوه بر این ، این میکروسکوپ ها حاوی نرم افزار تصویربرداری هستند که به کاربر امکان بزرگنمایی ، ایجاد جلوه های ویژه و همچنین ویرایش و ویرایش تصاویر را می دهد.

میکروسکوپ مدیک مدل MH-600
میکروسکوپ مدیک مدل MH-600
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: بله
 • Wi-Fi: ندارد
 • بلوتوث: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: خیر
مشاهده در دیجی کالا

به طور معمول ، این نوع میکروسکوپ ها دارای منبع نور هدایت شده داخلی هستند. تفاوت یک میکروسکوپ دیجیتال با استریو میکروسکوپ این است است که میکروسکوپ دیجیتال فاقد هرگونه پیش بینی است و امکان مشاهده مستقیم از طریق چشمی را فراهم کند.

هنگامی که فردی در نظر گرفت کدام نوع میکروسکوپ را برای اهداف خود خریداری کند ، در نظر گرفتن عوامل زیر نیزبسیار مهم تلقی می شوند.

کیفیت میکروسکوپ به عوامل مختلفی بستگی دارد:

توجه به کیفیت ساخت در خرید میکروسکوپ

طیف گسترده ای از میکروسکوپ ها از پلاستیک ساخته شده وجود دارد که می تواند به عنوان یک اسباب بازی در نظر گرفته شود تا محدوده وارداتی ارزان ساخته شده.

میکروسکوپ مدیک مدل STA1200
میکروسکوپ مدیک مدل STA1200
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: بله
 • Wi-Fi: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: بله
مشاهده در دیجی کالا

اکثر اینها ساختار ضعیف تری دارند که می توانند علاوه بر کمترین کیفیت نوری ، به راحتی خراب شوند.

با خرید از یک فروشنده معتبر می توانید از این امر جلوگیری کنید.

 

خرید میکروسکوپ

با توجه به ساختار، مقاومت یکی از مهمترین ویژگی هایی است که باید هنگام خرید میکروسکوپ مورد توجه قرار گیرد. این باید کاملاً ساخته شده و از یک فلز محکم ساخته شود. ساخت مستحکم از آنجا که دارای درجه خاصی از دوام است و در مقایسه با پلاستیک دوام بیشتری خواهد داشت ، مهم خواهد بود.

میکروسکوپ مدل Refinded کد 2119
میکروسکوپ مدل Refinded کد 2119
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: بله
 • Wi-Fi: ندارد
 • بلوتوث: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: بله
مشاهده در دیجی کالا

 

خرید میکروسکوپ با روشنایی های مختلف

اکثر میکروسکوپ ها از منبع نور ساخته شده اند یا از لامپ فلورسنت ، تنگستن یا هالوژن استفاده می کنند. کسانی که سیستم لامپ فلورسنت دارند در مقایسه با سیستم تنگستن گران ترند.

با این حال ، کیفیت نور آنها روشن تر است و در مقایسه با سیستم های لامپ هالوژن یا تنگستن ، گرمای کمتری را از خود ارائه می دهند.

روشن کننده های LED تقریباً با همان قیمت هایی که سیستم های فلورسنت امروزه در میکروسکوپ محبوبیت بیشتری پیدا می کنند ، می روند.

اگرچه آنها مشکلات انتقال رنگی مشابه سیستم های فلورسنت دارند ، اما با توجه به اینکه می توانند انرژی کمتری جذب کنند و در اصل گرما از خود ساطع نمی کنند ، مزایای مختلفی دارند.

میکروسکوپ کامار مدل 1500FLZ کد 150050
میکروسکوپ کامار مدل 1500FLZ کد 150050
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: بله
 • Wi-Fi: ندارد
 • بلوتوث: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: بله
مشاهده در دیجی کالا

به عنوان مثال در مورد میکروسکوپ با باتری ، این گزینه ایده آل ترین گزینه است زیرا از انرژی کمتری استفاده می کنند.

کیفیت نوری در خرید میکروسکوپ

کیفیت اپتیک علاوه بر کیفیت چشمی تا حد زیادی به کیفیت لنزهای هدف نیز بستگی دارد ، اما این درجه دوم است. از لنزهای آکروماتیک به عنوان استاندارد لنزهای هدف با کیفیت خوب استفاده می شود.

عدسی آکروماتیک – این عدسی است که این واقعیت را اصلاح می کند که رنگهای مختلف از طریق لنزهای شیشه ای منحنی و در زوایای مختلف شکسته می شوند.

همچنین اطمینان از سازگاری اهداف با DIN (استاندارد صنعت دویچ) بسیار مهم است. دلیل این امر این است که اهداف DIN با توجه به اینکه از میکروسکوپ سازگار با DIN با دیگری قابل تعویض هستند ، مفید می شوند.

در این حالت ، کاربر می تواند به جای خرید میکروسکوپ جدید با چشمی عریضتر امکان مشاهده راحت تری را فراهم می کند. برخی از بهترین موارد شامل چشمی های میدان وسیع (WF) یا چشم های میدان فوق العاده گسترده (SWF) است.

با این حال ، مهم است که به خاطر داشته باشید که عرض لنز نسبت به اندازه قدرت بزرگنمایی کاهش می یابد.

خرید میکروسکوپ

 

برخی از عوامل دیگری که باید در نظر گرفت عبارتند از:

دیافراگم و کندانسور

هنگام خرید میکروسکوپ مرکب ، اطمینان از داشتن خازن و دیافراگم عنبیه با کیفیت بسیار مهم است. به طور معمول ، بهترین کندانسور Abbe امکان تنظیمات بیشتر را فراهم می کند.

این دو در مرحله فرعی میکروسکوپ دسته بندی می شوند و معمولاً برای تنظیم روشنایی پایه استفاده می شوند. برخی از میکروسکوپ های ترکیبی به صورت استاندارد دارای دیافراگم عنبیه چشم و همچنین یک کندانسور Abbe هستند.

 

قسمت مکانیکی

این بخش مهمی از میکروسکوپ است. هنگام مشاهده در بزرگ نمایی ، مرحله مکانیکی بسیار مهم می شود.

با داشتن یک بخش مکانیکی خوب ، حرکت اسلاید در یک دیفرانسیل خوب بسیار آسان تر خواهد بود ، و بنابراین پیروی از ارگانیسم متحرک در سرتاسر اسلاید بسیار موثرتر است.

سیستم کانونی

سیستم فوکوس امکان حرکت مرحله را فراهم می کند. برای استفاده های طولانی ، لازم است که کاربر دارای یک سیستم تنظیم خوب باشد که علاوه بر دکمه تنظیم دوره ، کارایی موثری داشته باشد

بررسی میکروسکوپMaster در برابر میکروسکوپ های Amscope و Omax.
گزینه های زیادی با این مارک ها برای مبتدیان تا پیشرفته تر در دسترس است.

 

هنگام خرید میکروسکوپ ، باید برندی خریداری کنید که از کیفیت بالاتری نسبت به یک ابزار متوسط برخوردار باشد و در غیر اینصورت هزینه های بیشتری برای کاربر در تعویض و به روزرسانی داشته باشد.

تحقیقات همچنین نشان داده است که برخی از با کیفیت ترین میکروسکوپ ها ساخت ژاپن و آلمان است. با این حال ، آنها در مقایسه با سایرین گران ترند.

 

در کلیپ زیر تصاویر جذابی از کاربرد میکروسکوپ ها مشاهده بفذمایید:

 

 

 

کاربر علاوه بر در نظر گرفتن ابزار به عنوان سرمایه گذاری ، فکر طولانی مدت ، باید همیشه نیازهای خود را (برای اهداف خانه یا مدرسه یا تحقیقات پیشرفته) در نظر بگیرد تا در ابتدا از خرید میکروسکوپی که با نیازش مناسب نباشد جلوگیری کند.

میکروسکوپ ها ، هم ایستاده و هم استریو ، نقش مهمی در سیستم آموزشی ما دارند. احتمالاً بسیاری از ما در دبیرستان یا حتی قبل از آن از میکروسکوپ یا استریوسکوپ استفاده کرده ایم.

این ابزارها دانش آموزان را قادر می سازد تا جزئیات ساختاری بسیار کمی را که به سختی توسط چشم دیده می شوند مانند ساختار عضله صاف ، تقسیم سلولی یا جزئیات یک حشره مشاهده کنند.

آنها همچنین به جای اینکه فقط تصاویر موجود در یک کتاب یا آنلاین را مرور کنند ، تجربه عملی عملی را برای دانش آموزان فراهم می کنند.

هنگام خرید میکروسکوپ های جدید آموزشی ، ویژگی های خاصی باید بررسی شود ، به خصوص اینکه این میکروسکوپ ها توسط بسیاری از افراد استفاده می شود و ممکن است بیشتر آنها تجربه قبلی با میکروسکوپ ها نداشته باشند.

مقایسه میکروسکوپ ها

1. نوع میکروسکوپ – استریومیکروسکوپ در مقابل میکروسکوپ عمودی

درک این نکته که دانش آموزان در طول برنامه درسی خود چه مواردی را مرور می کنند مهم است. اگر نمونه ها بزرگ هستند و در بزرگنمایی کم به تجسم نیاز دارند ، بهترین گزینه ممکن است استریومیکروسکوپ باشد. میکروسکوپ های استریو برای تشریح بیولوژیک و مشاهده حشرات ، گیاهان ، استخوان ها ، فسیل ها ، سنگ ها ، مواد معدنی ، فلزات و بسیاری از مواد دیگر بسیار مناسب هستند.

میکروسکوپ های استریو نمای سه بعدی خوبی از نمونه را فراهم می کنند و دانشجویان را قادر می سازند تا با جزئیات بیشتری نمونه را بررسی کنند. آنها همچنین مسافت طولانی کار و دسترسی آسان به نمونه ها را فراهم می کنند.

اگر نمونه های میکروسکوپی را با بزرگ نمایی مشاهده می کنید ، بهترین انتخاب میکروسکوپ قائم است. بسیاری از این نمونه ها به طور معمول روی لام شیشه ای قرار می گیرند ، ثابت می شوند و رنگ آمیزی می شوند. با این حال ، با بستن دیافراگم برای افزایش کنتراست ، می توانید نمونه های لک نشده (که تمایل به کنتراست کم دارند) را با استفاده از روشنایی روشن میدان مشاهده کنید. میکروسکوپ ایستاده برای تجسم باکتری ها ، قارچ ها ، هاگ های کپک ، سلول های پوستی ، بخش های بافتی ، بخش های گیاهی و بسیاری از نمونه های بیولوژیکی عالی است. بزرگنمایی زیاد دانش آموزان شما را قادر می سازد اشیایی را که با چشم غیر مسلح دیده نمی شوند تجسم کنند.

2. اندازه

جمع و جور و سبک بودن میکروسکوپ قابلیت حمل آن را آسان می کند.
وقتی می خواهید میکروسکوپ یا استریوسکوپ خود را بخرید یا تعویض کنید ، مهم است که به اندازه واحدها فکر کنید ، به خصوص اگر این موارد اغلب جابجا شوند. همچنین ، به خاطر داشته باشید که این واحدها درصورت عدم استفاده ممکن است در کجا ذخیره شوند.

داشتن واحدهای کوچکتر بسیار سبک وزن و قابل جابجایی بدون نیاز به جداسازی قطعات آنها بسیار خوب است.

باید اطمینان حاصل کنید که میکروسکوپ انتخابی شما به راحتی و راحت حمل می شود تا از آسیب دیدن آن جلوگیری کند.

بعضی از مدلها شامل روشهایی برای اتصال ایمن قطعات قابل جدا شدن به میکروسکوپ است تا از افت و خسارت هنگام جابجایی آن جلوگیری کند.

 

3. دوام در برابر مقاومت

از آنجا که این واحدها در یک محیط آموزشی مورد استفاده قرار می گیرند ، توسط بسیاری از دانش آموزان که به احتمال زیاد هیچ تجربه ای در مورد میکروسکوپ ندارند ، دستکاری می شود.

شما می بایست اطمینان حاصل کنید که میکروسکوپ ها می توانند در برابر نیروی خارجی مانند ضربه ، حرکت یا حتی افتادن مقاومت کنند.

برخی از ویژگی های ایمنی داخلی – به عنوان مثال ، چشمان ثابت ، اهداف ثابت و کلیپ های مرحله متصل – خطر از دست دادن قطعات لازم برای عملکرد میکروسکوپ را کاهش می دهد. بسیاری از میکروسکوپ ها دارای سرهای مشاهده هستند که قابل جدا شدن هستند ، که می تواند منجر به افت احتمالی حین حرکت شود ، اما داشتن یک پین قفل کننده که سر مشاهده را به قاب محکم می کند ، از این امر جلوگیری می کند.

همچنین مهم است که از اهداف خود در هنگام مشاهده آسیب نبینید. داشتن یک ویژگی قفل محافظ می تواند به محافظت از اهداف در برابر تمرکز بیش از حد دانش آموزان و خرد شدن نمونه آنها به هدف کمک کند.

بسیاری از تولیدکنندگان میکروسکوپ نیز از منابع نور هالوژن به دیودهای ساطع کننده نور (LED) منتقل شده اند در طراحی استفاده می کنند. LED ها بسیار بادوام و ماندگار هستند. آنها گرمای بسیار کمی را تابش می کنند و طول عمر LED باید فراتر از طول عمر میکروسکوپ باشد.

4. سهولت استفاده کلید آموزش و یادگیری موثر است

سهولت استفاده احتمالاً مهمترین ویژگی میکروسکوپ دانشجویی است. بیشتر مربیان ترجیح می دهند به جای تنظیم و بهینه سازی میکروسکوپ هر دانش آموز ، وقت خود را برای آموزش دروس و مشاهده اسلایدها صرف کنند. برخی از تولیدکنندگان میکروسکوپ روشنایی ثابت را ارائه می دهند ، که این امر نیاز به انجام کوهلر تنظیم شده بر روی هر میکروسکوپ را کاهش می دهد.

روشنایی کهلر روشی است که در میکروسکوپ برای روشنایی نمونه بهینه استفاده می شود. در کلاسهای پیشرفته تر ، ممکن است مربیان بخواهند تکنیک کهلر را آموزش دهند ، بنابراین داشتن یک میکروسکوپ که از این نظر انعطاف پذیر باشد بسیار خوب است. همانطور که قبلاً ذکر شد ، عدم مونتاژ میکروسکوپ در هر بار استفاده از آن به صرفه جویی در وقت مربیان کمک می کند.

پیشنهاد مطالعه: تلسکوپ

میکروسکوپ هایی که دانش آموزان را قادر می سازد به راحتی به برق متصل شوند ، چشمی ها را روشن کرده و تنظیم کنند و نمونه های خود را مشاهده کنند ایده آل هستند.

5. اپتیک خوب به آموزش میکروسکوپ با کیفیت کمک می کند

اپتیک قلب هر میکروسکوپ است. آنها به شما کمک می کنند تمام جزئیات جزئی نمونه خود را تجسم کنید ، بنابراین مهم است که میکروسکوپ شما دارای اجزای نوری با کیفیت بالا باشد. داشتن یک میکروسکوپ که یک میدان دید بزرگ هنگام ارائه یک تصویر تخت ارائه می دهد بسیار مفید است زیرا دانش آموزان می توانند تعداد بیشتری از نمونه را به یک باره ببینند و تصویر در سراسر منطقه تمرکز خواهد کرد. داشتن اهداف با چند بزرگنمایی متفاوت ، انعطاف پذیری بیشتری را ارائه می دهد. این امر دانش آموزان را قادر می سازد تا نمای کلی نمونه (بزرگنمایی کم) بلکه مناطق مورد علاقه را نیز از نزدیک (بزرگ نمایی زیاد) مشاهده کنند.

سرانجام ، منبع نور مهم است که در مورد آن فکر کنید. همانطور که در بالا ذکر شد ، اکثر تولید کنندگان اکنون از LED استفاده می کنند. LED ها حتی در سراسر نمونه شما روشنایی ایجاد می کنند و ارائه رنگ آنها رنگ واقعی آنها را نشان می دهد.

6. نمایش و به اشتراک گذاری تصویر یادگیری را تسهیل می کند

تصویر میکروسکوپ نمونه بافتی که تفاوت بین FN 18 و FN 20 را نشان می دهد. FN مخفف عدد میدان است که نشان دهنده اندازه دیافراگم چشمی در میلی متر است و منطقه تصویر نمونه را تعریف می کند.
یکی دیگر از ویژگی های خوبی که برای میکروسکوپ های آموزشی وجود دارد ، امکان اتصال دوربین با اتصال بی سیم (WLAN) برای اشتراک گذاری آسان یا نمایش تصویر است.

انعطاف پذیری ارائه شده توسط اتصال بی سیم بهره وری را بهبود می بخشد ، به مربیان کمک می کند تا در وقت صرفه جویی کنند و هزینه ها را کاهش دهند. در بعضی موارد ، برای مربی می تواند راحت باشد که به سرعت کلاس خود را در یک اسلاید نشان دهد.

یک دوربین دیجیتال می تواند معلمان را قادر سازد تا به جای اینکه هر دانش آموز بیاید و نمونه را به صورت جداگانه بررسی کند ، میکروسکوپ خود را در زمان واقعی با کل کلاس به اشتراک بگذارد. دانش آموزان همچنین می توانند با استفاده از دوربین دیجیتال تصاویر اسلاید خود را برای مراجعه بعدی ثبت کرده و با همکلاسی های خود به اشتراک بگذارند.

پیشنهاد مطالعه: دوربین عکاسی

به دلایل زیادی ممکن است تصمیم به خرید میکروسکوپ بگیرید. این می تواند برای کار ، برای دانش آموزانی باشد که به آنها آموزش می دهید یا فقط برای استفاده آماتور در خانه باشد.

مشاهده گزینه های مختلف می تواند گیج کننده باشد. عجله در خرید میکروسکوپ می تواند منجر به هدر رفتن پول شما مناسب با هدف شما شود.

در اینجا ده مورد از مواردی وجود دارد که برای خرید میکروسکوپ بسیار مهم است بررسی می کنیم:

لنزهای میکروسکوپ

هنگام انتخاب میکروسکوپ ، در نظر گرفتن لنزها ضروری است. یکی از کارهایی که می توانید انجام دهید خرید طرح با کیفیت یا اهداف برنامه apo است که یک استاندارد صنعتی است. با این کار شما تصاویر با کیفیت ، واضح و مسطح دریافت خواهید کرد.

در حالی که لنزها مهم هستند اما بدون سیستم فوکوس مناسب معنا ندارند. تمرکز انواع مختلفی دارد که ای کاش قبل از خرید اولین میکروسکوپ خود می شناختم.

وضوح و بزرگنمایی جداگانه هستند

ممکن است فکر کنید که هدف اصلی میکروسکوپ بزرگ نمایی چیزی است. با این حال ، برخی از افراد می گویند که بزرگنمایی کمترین ویژگی است. شما باید وضوح عالی نیز داشته باشید ، در غیر این صورت تمام آنچه که هنگام بزرگنمایی به دست می آورید یک تصویر تار است.
میکروسکوپ ها همیشه نیاز به سرویس دارند

دقیقاً مانند سایر تجهیزات ، میکروسکوپ ها نیز فقط خودشان را ادامه نمی دهند. ایده خوبی است که میکروسکوپ خود را با گارانتی و از شرکتی با سرویس و پشتیبانی عالی خریداری کنید.

گاهی اوقات خرید لوازم جانبی ضروری است

پیشنهاد مطالعه: لنز

یک میکروسکوپ به طور خودکار با تمام نیازهای شما در تمام مدت ارائه نمی شود. به عنوان مثال ، از مهمترین مواردی که شما می توانید نیاز داشته باشید آداپتورهای دوربین یا لامپ های اضافی برای استفاده با آن است. ای کاش هنگام خرید این لوازم جانبی را در بودجه خود لحاظ می کردم.

میکروسکوپ دو چشمی باعث راحتی در چشمان شما می شود

می توانید از بین میکروسکوپ تک چشمی یا دو چشمی یکی را انتخاب کنید. اگر می خواهید مرتباً از آن استفاده کنید ، بهترین گزینه دوربین دو چشمی است. خیلی راحت تر خواهد بود.

سیستم روشنایی اهمیت دارد

برای میکروسکوپ می توانید نور بسیار بهتری نسبت به گذشته داشته باشید.
مهم است که روشنایی نصب شده در میکروسکوپ و سایر سیستم های روشنایی را که می توانید خریداری کنید ، در نظر بگیرید.

استفاده از میکروسکوپ اعتیاد آور است

یکی دیگر از نکاتی که باعث تعجبتان خواهد شد این است که با خرید میکروسکوپ نمی خواهید میکروسکوپ خود را رها کنید.
یعنی برایتان مشاهده هر چیزی زیر میکروسکوپ جذاب خواهد بود پس سعی کنید یکی از بهترین نمونه های متناسب با نیازتان را انتخاب کنید.

 

با توجه به اینکه علاقه مند به مطالعه این مطلب هستید ، پیشنهاد می کنیم مقالات دوربین فیلم برداری و لنزدوربین  و تلسکوپ را نیز مشاهده بفرمایید، همه سعی ما معرفی ویژگی های محصولات مورد نظر شما و انتخاب راحت شما از بین محصولات مورد نظرتان با شناخت و آگاهی بیشتر است، امیدواریم با ارائه نظرات خود ما را یاری نمایید.

 

 • نحوه نمایش محصول ها
میکروسکوپ مدیک مدل 900X
میکروسکوپ مدیک مدل 900X
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: بله
 • Wi-Fi: ندارد
 • بلوتوث: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: خیر
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ جیبی مدل 9592
میکروسکوپ جیبی مدل 9592
 • چشمی: بله
 • Wi-Fi: ندارد
 • بلوتوث: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ دیجیتال مدل 1000X
میکروسکوپ دیجیتال مدل 1000X
 • چشمی: خیر
 • Wi-Fi: ندارد
 • بلوتوث: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ دیجیتالی مدل G600
میکروسکوپ دیجیتالی مدل G600
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: خیر
 • Wi-Fi: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: خیر
مشاهده در دیجی کالا
لوپ صاایران مدل ZSM1001
لوپ صاایران مدل ZSM1001
 • نوع هد: دوچشمی
 • چشمی: بله
 • تنظیم فاصله چشمی ها: بله
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ مدیک مدل MH-900
میکروسکوپ مدیک مدل MH-900
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: بله
 • Wi-Fi: ندارد
 • بلوتوث: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: خیر
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ آموزشی ریفایند مدل C2108
میکروسکوپ آموزشی ریفایند مدل C2108
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: بله
 • Wi-Fi: ندارد
 • بلوتوث: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: بله
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ ایزی فیکس مدل EF-13
میکروسکوپ ایزی فیکس مدل EF-13
 • نوع هد: دوچشمی
 • چشمی: بله
 • Wi-Fi: ندارد
 • بلوتوث: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: بله
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ چانگ شنگ تویز مدل c2119
میکروسکوپ چانگ شنگ تویز مدل c2119
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: بله
 • Wi-Fi: ندارد
 • بلوتوث: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: بله
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ دانش آموزی Solomark مدل 900X
میکروسکوپ دانش آموزی Solomark مدل 900X
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: بله
 • تنظیم فاصله چشمی ها: خیر
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ مدیک مدل MH-600
میکروسکوپ مدیک مدل MH-600
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: بله
 • Wi-Fi: ندارد
 • بلوتوث: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: خیر
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ دیجیتال مدل DM4
میکروسکوپ دیجیتال مدل DM4
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: خیر
 • Wi-Fi: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: خیر
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ مدل NO-9592
میکروسکوپ مدل NO-9592
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: بله
 • Wi-Fi: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: خیر
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ ایزی فیکس مدل EF-28
میکروسکوپ ایزی فیکس مدل EF-28
 • نوع هد: دوچشمی
 • چشمی: بله
 • Wi-Fi: ندارد
 • بلوتوث: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: بله
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ دانش آموزی زیمر مدل 900X
میکروسکوپ دانش آموزی زیمر مدل 900X
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: بله
 • Wi-Fi: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: خیر
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ  کامار مدل O4S71P
میکروسکوپ  کامار مدل O4S71P
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: بله
 • Wi-Fi: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: خیر
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ دانش آموزی زیمر مدل 1200X
میکروسکوپ دانش آموزی زیمر مدل 1200X
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: بله
 • Wi-Fi: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: خیر
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ مدل MA-1600X
میکروسکوپ مدل MA-1600X
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: بله
 • Wi-Fi: ندارد
 • بلوتوث: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: خیر
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ دیجیتال مدل HL-1000X
میکروسکوپ دیجیتال مدل HL-1000X
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: خیر
 • Wi-Fi: ندارد
 • بلوتوث: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: بله
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ مدل c 2121
میکروسکوپ مدل c 2121
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: بله
 • Wi-Fi: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: بله
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ یاکسون مدل AK-10
میکروسکوپ یاکسون مدل AK-10
 • نوع هد: دوچشمی
 • چشمی: بله
 • Wi-Fi: ندارد
 • بلوتوث: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: بله
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ مدیک مدل MH-450L
میکروسکوپ مدیک مدل MH-450L
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: بله
 • Wi-Fi: ندارد
 • بلوتوث: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: خیر
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ سلسترون مدل Biological کد CL400
میکروسکوپ سلسترون مدل Biological کد CL400
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: بله
 • Wi-Fi: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: بله
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ سلسترون کد 11121
میکروسکوپ سلسترون کد 11121
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: بله
 • Wi-Fi: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: بله
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ دیجیتال روبیکس مدل X1000
میکروسکوپ دیجیتال روبیکس مدل X1000
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: بله
 • Wi-Fi: ندارد
 • بلوتوث: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: بله
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ مدیک مدل STA1200
میکروسکوپ مدیک مدل STA1200
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: بله
 • Wi-Fi: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: بله
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ دیجیتال صنایع آموزشی مدل EEI-800
میکروسکوپ دیجیتال صنایع آموزشی مدل EEI-800
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: خیر
 • Wi-Fi: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: خیر
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ نشنال جئوگرافیک مدل DE-46414
میکروسکوپ نشنال جئوگرافیک مدل DE-46414
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: بله
 • Wi-Fi: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: بله
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ مدیک مدل MH-750
میکروسکوپ مدیک مدل MH-750
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: بله
 • Wi-Fi: ندارد
 • بلوتوث: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: خیر
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ مدیک مدل Mp-450
میکروسکوپ مدیک مدل Mp-450
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: بله
 • Wi-Fi: ندارد
 • بلوتوث: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: بله
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ مدل Refinded کد 2119
میکروسکوپ مدل Refinded کد 2119
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: بله
 • Wi-Fi: ندارد
 • بلوتوث: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: بله
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ دیجیتالی مدل G610
میکروسکوپ دیجیتالی مدل G610
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: خیر
 • Wi-Fi: دارد
 • بلوتوث: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: خیر
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ ایزی فیکس مدل EF-08 Pro
میکروسکوپ ایزی فیکس مدل EF-08 Pro
 • نوع هد: دوچشمی
 • چشمی: بله
 • Wi-Fi: ندارد
 • بلوتوث: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: بله
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ جیبی مدل 60x
میکروسکوپ جیبی مدل 60x
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: بله
 • Wi-Fi: ندارد
 • بلوتوث: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: بله
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ دیجیتال مدل DM4
میکروسکوپ دیجیتال مدل DM4
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: خیر
 • Wi-Fi: ندارد
 • بلوتوث: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: خیر
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ مدیک مدل MH-300L
میکروسکوپ مدیک مدل MH-300L
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: بله
 • Wi-Fi: ندارد
 • بلوتوث: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: خیر
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ مدل mc60
میکروسکوپ مدل mc60
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: بله
 • Wi-Fi: ندارد
 • بلوتوث: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: بله
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ دیجیتال مدل WIFI04
میکروسکوپ دیجیتال مدل WIFI04
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: بله
 • Wi-Fi: دارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: خیر
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ دیجیتال مدل 1000x
میکروسکوپ دیجیتال مدل 1000x
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: خیر
 • Wi-Fi: ندارد
 • بلوتوث: دارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: بله
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ کامار مدل 1500FLZ کد 150050
میکروسکوپ کامار مدل 1500FLZ کد 150050
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: بله
 • Wi-Fi: ندارد
 • بلوتوث: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: بله
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ مدل 300X
میکروسکوپ مدل 300X
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: بله
 • Wi-Fi: ندارد
 • بلوتوث: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: خیر
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ مدل FLW-ZX60
میکروسکوپ مدل FLW-ZX60
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: بله
 • Wi-Fi: ندارد
 • بلوتوث: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: خیر
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ مدیک مدل MP-b750
میکروسکوپ مدیک مدل MP-b750
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: بله
 • Wi-Fi: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: بله
مشاهده در دیجی کالا
میکروسکوپ دیجیتالی اپتیکس مدل PenPix Z5
میکروسکوپ دیجیتالی اپتیکس مدل PenPix Z5
 • نوع هد: تک چشمی
 • چشمی: خیر
 • Wi-Fi: ندارد
 • بلوتوث: ندارد
 • تنظیم فاصله چشمی ها: خیر
مشاهده در دیجی کالا

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید