نحوه خرید بهترین کابل HDMI

خرید کابل HDMI خوب امروزه عضوی جدای ناپذیر در استفاده از وسال صوتی و تصویری بشمار می رود.بسیاری از کابل های HDMI مختلف وجود دارد که می توان آنها را با قیمت های مختلف خریداری کرد – برخی از نکات مهم خرید کابل HDMI را در این مقاله بررسی می کنیم.

کابل HDMI سونی مدل 4k ultra طول 2 متر
کابل HDMI سونی مدل 4k ultra طول 2 متر
مشاهده در دیجی کالا

اگر به هر مغازه ای نگاه می کنید که کابل HDMI دارد. برخی از آنها کم هزینه هستند ، در حالی که برخی دیگر هزینه هنگفتی دارند. دانستن اینکه کدام کابل را بخرید ممکن است دشوار باشد.

پیشنهاد مطالعه: کارت صدا

یکی از مزایای HDMI این است که اتصال اقلام مختلف بصری صوتی به یکدیگر بسیار آسان است. کابل ها دو طرفه ، نسبتا انعطاف پذیر و آسان برای استفاده هستند.

این روزها ، HDMI اغلب تنها راه ایجاد اتصال HD است. اگرچه اکثر تلویزیون ها هنوز ورودی کامپوننت دارند ، اما عملاً در پخش کننده های Blu -ray از بین رفته است و کابل ها و اتصالات SCART مدتهاست که از بین رفته اند (خوشبختانه) – بنابراین کابل های HDMI برای ایجاد اتصالات مورد نیاز است.

با این حال هنگام خرید کابل HDMI ، باید به چند نکته توجه داشته باشید که بهترین خرید را انجام دهید.

 

کابل HDMI دی-نت به طول 1.5 متر
کابل HDMI دی-نت به طول 1.5 متر
مشاهده در دیجی کالا

خرید کابل HDMI: اصول اولیه

اولین نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که HDMI یک استاندارد دیجیتالی است ، بنابراین برخلاف استانداردهای آنالوگ قدیمی که در مورد کابل می توان گفت گاهی اوقات تفاوت ایجاد می کند ، این مورد در مورد کابل های HDMI صادق نیست.

اگر اتصال به درستی انجام شود ، هیچ تفاوتی بین گرانترین و کم هزینه ترین کابل ها وجود نخواهد داشت ، مگر اینکه مشکل واقعی در مورد آن وجود داشته باشد.

انتقال ویدئوی دیجیتال معمولاً تصویری تمیز و واضح ارائه می دهد یا اصلاً تصویری ندارد. داده ها دیجیتالی هستند ، بنابراین بیت ها یا عبور می کنند یا نمی کنند. اگر آنها از پس آن برآیند کار می کند ، یا نمی کنند سیستم کار نمی کند. هیچ سرزمینی در بین کابلهای بی کیفیت تصویر را مخدوش نمی کند.
نکاتی که هنگام خرید کابل HDMI باید به آن توجه کنید
در حالی که به طور معمول هیچ تفاوتی بین ارزان ترین و گران ترین کابل ها وجود ندارد ، چند نکته وجود دارد که باید به آنها توجه داشته باشید و به آنها توجه کنید.

نسخه های HDMI

 

نکته اصلی قابل توجه این است که HDMI یک استاندارد در حال توسعه است. چندین نسخه از جمله 1.0 تا 1.4 و 2.0 به بعد وجود داشته است. با هر نسخه جدید ، قابلیت های جدیدی ارائه شده است ، اما اگر قسمتی از تجهیزات دارای آخرین نسخه HDMI باشند ، لزوماً به این معنی نیست که از هر ویژگی پشتیبانی می کند ، زیرا ممکن است با دستگاه مورد نظر مرتبط نباشد.

در عوض به لیست ویژگی ها نگاه کنید. به طور معمول کابل ها ویژگی هایی را که می توانند پشتیبانی کنند ، بیان می کنند.

پیشنهاد مطالعه: کارت گرافیک

با جدیدترین نسخه های HDMI از ویدئوی 4K پشتیبانی می کند ، و این مورد ضروری است ، سپس بررسی کنید که کابل از انتشار به اندازه کافی بالا پشتیبانی می کند. اما اگر کابل فقط برای یک اتصال ساده مورد نیاز است ، پس نباید خیلی مهم باشد.
اگر به آخرین تکنولوژی و ابزار و قابلیت استفاده از کابل ها با تجهیزات جدید نیاز دارید ، ممکن است ارزش خرید کابل هایی را داشته باشد که مطابق با آخرین نسخه 2.1 و بالاتر باشد ، اما اگر مشکلی در برخورداری از آخرین قابلیت ها وجود ندارد ، برخی از مدل های های قدیمی ممکن است کافی باشد. ممکن است در هزینه ها صرفه جویی شود ، اما آگاه باشید ، در صورت خرید تجهیزات جدید که ممکن است نیاز به آخرین مشخصات داشته باشد ، ممکن است مشکلاتی ایجاد شود.

کابل HDMI میرا مدل High Speed به طول 3 متر
کابل HDMI میرا مدل High Speed به طول 3 متر
مشاهده در دیجی کالا

قابلیت اطمینان: در حالی که بین کیفیت تصویر بین کابلهای خوب و بد تفاوت وجود نخواهد داشت ، گاهی اوقات ممکن است در کیفیت ساخت تفاوت وجود داشته باشد ، بدین معنی که کابلها می توانند بیشتر مورد استفاده قرار گیرند ، هرچند اگر به برق متصل شوند و در محل باقی بمانند نباید مشکلی وجود داشته باشد در صورت خم شدن و حرکت مکرر تنها مسئله احتمالاً وجود خواهد داشت.

با این وجود ، حتی بیشتر کابل های کم هزینه بسیار قابل اعتماد هستند. علاوه بر این ، احتمالاً اطلاعات کمی در مورد قابلیت اطمینان برای کابل های خاص وجود دارد ، بنابراین واقعاً این مسئله انتخاب شخصی است.

اگر کابل بیش از حد ارزان قیمت بخرید ، ممکن است برخی از مشکلات وجود داشته باشد ، اما به طور کلی آنها خوب و کاربردی خواهند بود.
طول مورد نیاز: بسیاری از کابل ها فقط باید بین کانکتورهایی که فاصله کمی از یکدیگر دارند وصل شوند. طول کابل های 0.6 ، 0.9 ، 1.5 ، 1.8 متر و بیشتر همه در دسترس هستند بنابراین انتخاب خوبی وجود دارد. اگر قرار است کابل نصب و رها شود ، می توان برای بدست آوردن کوتاهترین کابل استدلال کرد و به این ترتیب ، لازم نیست طول ناخواسته را بپیچانیم و یک سیم پیچ ناخوشایند را ترک کنیم. اما مطمئن شوید که هر کابل کوتاهتری در واقع به آن برسد.

برای اندازه گیری طول ، یک رشته را بین دو نقطه اجرا کنید و کمی بیشتر بگذارید تا شعاع خم را در خود جای دهد تا از هر کابل کوتاهتری استفاده کنید.

همچنین به یاد داشته باشید که اگر می خواهید تنظیمات را دیرتر تغییر دهید ، ممکن است بخواهید که انعطاف پذیری بیشتری در آینده ایجاد شود – این تصمیمی است که باید گرفته شود. خرید کابل HDMI و کوتاه بودن آن می تواند بسیار آزاردهنده باشد.
کابل های طولانی تر اجرا می شوند: بیشتر کابل های HDMI تا چند متر یا بیشتر هستند و این برای بیشتر سیستم ها بیش از حد مناسب است – در واقع گاهی اوقات ممکن است بیش از حد باشد و برای از دست دادن طول اضافی باید کابل را بپیچید. با این حال در برخی مواقع ممکن است نیاز به طول های طولانی تر باشد.

گاهی اوقات برای کابل های HDMI نیاز به اجرای طولانی است. طول کابل ده متر و بیشتر در دسترس است.

فناوری ساده کابل منفعل در طول خاصی کار نخواهد کرد. هنگامی که به یک کابل HDMI بسیار طولانی نیاز است ، لازم است آنچه را که یک کابل فعال نامیده می شود و دارای یک تقویت کننده است برای تقویت سیگنال و برابری آن در دراز مدت داشته باشیم.
جایگزین دیگر استفاده از توسعه دهنده است. توسعه دهنده HDMI یک دستگاه واحد (یا دو دستگاه) است که با منبع تغذیه خارجی یا 5V DC از منبع HDMI تغذیه می شود.

اندازه  سبک کانکتور HDMI

 

سه نوع اصلی کانکتور HDMI مورد استفاده وجود دارد: استاندارد ، مینی و میکرو. اگرچه اتصال دوگانه نوع B وجود دارد ، اما به ندرت از آن استفاده شده است و نوع E برای کاربردهای خودرو است. هنگام خرید کابل ، مطمئن شوید که انواع اتصالات صحیح انتخاب شده اند. رایج ترین نوع در استاندارد کابل HDMI استاندارد (نوع A تا نوع A) ، اما کابل های mini-HDMI و micro-HDMI نیز وجود دارد.

اتصال HDMI استاندارد (نوع A)

کابل های HDMI نیز وجود دارند که از حالت استاندارد به mini-HDMI یا micro-HDMI منتقل می شوند. اینها ممکن است برای اتصال مواردی مانند دوربین فیلمبرداری ، دوربین و سایر موارد به واحدی که از کابل HDMI استاندارد استفاده می کند ، استفاده شود. قبل از خرید کابل HDMI ، اندازه کانکتور HDMI را برای دو طرف آن بررسی کنید.

کانکتورها

یکی از گزینه هایی که هنگام خرید کابل HDMI باید به آن توجه کنید این است که آیا به کانکتورهای مستقیم یا راست نیاز است.
کابل هایی با اتصالات مستقیم رایج ترین هستند ، اما از آنجا که کابل ها نیاز به یک دایره خم خاصی دارند ، اگر فاصله زیادی بین تجهیزات و دیوار یا پشت کابینت و غیره وجود نداشته باشد ، این مسئله می تواند مشکل ساز باشد.
خرید کابل با کانکتور زاویه دار راست ، در یک سر یا دو سر آن را در نظر بگیرید. ممکن است کارها را بسیار آسان کند.
هنگام خرید کابل HDMI ، گزینه های زیادی وجود دارد. یکی از موارد اصلی این است که با وعده عملکرد بهتر ، وارد خرید کابل های بسیار گران قیمت نشوید. با این حال ، بین کیفیت اولیه ، طول و نیازهای کلی تعادل وجود دارد.

همچنین امکاناتی برای مدل های بلند تر وجود دارد که ممکن است در برخی موارد مورد نیاز باشد. همچنین اتصالات زاویه دار روی کابل HDMI ممکن است برای برخی از تاسیسات A/V مزایایی داشته باشد ، بنابراین در نظر بگیرید که آیا اینها گزینه ای برای خرید هستند

نحوه ساخت کابل های HDMI

آگاهی از نحوه ساخت کابل HDMI و نحوه عملکرد آن به خریداران درک بهتری از کابل های HDMI به طور کلی می دهد. این امر به نوبه خود به خریداران اجازه می دهد هنگام خرید کابل HDMI برای اتصال دستگاه های خود ، انتخاب های آگاهانه تری انجام دهند.

کابل

کابل های HDMI در قلب خود یک سیم مسی در چهار جفت پیچ خورده محافظ دارند. این سیم مسی توسط لایه های متعددی از مواد محافظ و محافظ احاطه شده است.

این کابل سیگنال با وضوح بالا را از دستگاه منبع سازگار با HDMI به گیرنده منتقل می کند که در دستگاه سازگار مانند HDTV قرار دارد.

انواع اتصالات

هنگام خرید کابل HDMI ، اتصالات انتهای کابل ها را نیز در نظر داشته باشید. پنج نوع مختلف کابل در مشخصات مختلف تعیین شده است ، از A تا E. لیست زیر شامل پنج نوع مختلف کابل HDMI و مشخصات آنها ، تعداد پین ها و توضیحات است.

 

نوع اتصال

نوع AHDMI 1.019
پشتیبانی از همه حالت های پهنای باند: SDTV ، EDTV و HDTV. از نظر برقی با DVI-D تک لینک سازگار است.

نوع BHDMI 1.029 را تایپ کنید
برای نمایشگرهای آینده با وضوح بسیار بالا استفاده می شود. این نوع کابل HDMI با DVI-D دو لینک سازگار است.

نوع CHDMI 1.319
مینی HDMI که برای دستگاه های قابل حمل طراحی شده است ، کوچکتر از اتصالات نوع A در بالا است ، اگرچه پیکربندی یکسانی با 19 پین دارد ، هرچند که متفاوت از نوع A هستند.

نوع DHDMI 1.419 را تایپ کنید
اندازه کانکتور را کاهش می دهد و حتی اگر استاندارد 19 پین را حفظ کند ، تخصیص پین با کانکتور 19 پین A یا C متفاوت است.

نوع EHDMI 1.419
اتصال دهنده ای که در برنامه های خودرو استفاده می شود. یکی از ویژگی های کانکتور نوع E یک زبانه قفل کننده است که از شل شدن اتصال به دلیل ارتعاش جلوگیری می کند. همچنین با پوسته ای سخت از رطوبت و خاک محافظت می شود.

خریداران باید بدانند برای چه نوع برنامه ای به کابل HDMI نیاز دارند تا بتوانند بهترین کابل HDMI را برای دستگاه مورد نظر خود انتخاب کنند.

انواع کابل های HDMI

کابل های HDMI برای کاربردهای مختلف سرعت ، از استاندارد تا سرعت بالا ، هم با قابلیت اترنت و هم بدون آن در دسترس هستند. در زیر انواع مختلف کابل های HDMI و جزئیات مربوط به هر یک ذکر شده است.

نوع کابل HDMI

استاندارد با وضوح حداکثر 720p/1080i ارائه می دهد. وقتی صحبت از DVD و تلویزیون هایی با وضوح 1080i یا کمتر می شود ، این بسیار خوب است.
یک کابل HDMI با سرعت بالا به کاربران امکان می دهد تا از تمام امکانات Blu-ray و HDTV استفاده کنند ، همه با وضوح 1080p.
استاندارد با Ethernet همان کابل های HDMI استاندارد بالا ، مگر اینکه بتوانید از طریق قابلیت های اترنت به اینترنت متصل شوید. همچنین به قابلیت پخش ویدئو از منابع آنلاین کمک می کند.

سرعت بالا با اترنت ترکیب سریعترین سرعت کابل HDMI با قابلیت اینترنت. از آنجا که کابلهای HDMI استاندارد بالا از اتصال به اینترنت پشتیبانی می کنند ، کابلهای HDMI با سرعت بالا امکان پخش محتوای با کیفیت بالا از اینترنت را فراهم می کنند.

کابلهای HDMI با سرعت بالا توصیه می شود ، زیرا این امر در صورت خرید بعداً خریدار HDTV بهتر ، رزولوشن بالاتری را امکان پذیر می کند. به عبارت دیگر ، کابل های پرسرعت با دستگاه های با وضوح کمتر سازگار هستند ، اما کابل های HDMI استاندارد با HDTV ها و مانیتورهای با وضوح بالاتر کار نمی کنند.

خرید کابل HDMI

طول کابل های HDMI

طول کابل تا حد زیادی به تضعیف سیگنال بستگی دارد ، که خود با کیفیت ساخت کابل و مواد درگیر ، به ویژه آنهایی که سیگنال را هدایت می کنند ، تعیین می شود. حداکثر طول کابل های استاندارد HDMI فعلی در حدود 16 فوت است ، در حالی که کابل های HDMI با سرعت بالا می توانند تا 49 فوت طول داشته باشند.

 

گسترش محدوده کابل HDMI

برای قابلیت های طولانی تر ، محدوده کابل های HDMI را می توان با استفاده از تقویت کننده ها ، اکولایزرها و تکرار کننده ها افزایش داد. جدول زیر اطلاعات مربوط به هر سه دستگاه را ارائه می دهد.

تجهیزات توضیحات
تقویت کننده ها قدرت سیگنال HD را بدون تغییر آن به نحو قابل توجهی افزایش می دهند.
کمک می کند تا سیگنال یکسان شود ، اعوجاج شدید تضعیف را از بین می برد.
تکرار کننده ها می توانند سیگنال ها را برای دور زدن موانع یا مسافت های طولانی تقویت کنند.آگاهی از مسافتی که باید طی شود یا موانعی که می تواند سیگنال HD دیجیتالی را ممنوع کند ، به خریداران اجازه می دهد تا دستگاه هایی مانند تقویت کننده ، اکولایزر و تکرارکننده را برای بهبود تجربه کلی HD خود خریداری کنند.

ذخیره ، نصب و برچسب زدن کابل های HDMI
ذخیره و نصب کابل اضافی می تواند منطقه را کمتر شلوغ کرده و در نتیجه برای هرگونه تردد احتمالی پیاده ایمن تر باشد.

بر همین اساس ، برچسب گذاری HDMI به خریداران این امکان را می دهد تا راحت تر بفهمند که کدام کابل برای یک دستگاه خاص است. بخش های زیر جزئیات راه حل های احتمالی ذخیره سازی ، نصب و برچسب گذاری را نشان می دهد.

راه حل های ذخیره سازی ، نصب و برچسب زدن
خریداران می توانند از انواع راه حل های ذخیره سازی برای ایمن نگه داشتن کابل های اضافی استفاده کنند. این گزینه ها در جدول زیر ذکر شده است.

 

Connector Type
Specification
Pins
Description
Type A
HDMI 1.0
19

Supports all modes of bandwidth: SDTV, EDTV, and HDTV. Electrically compatible with a single-link DVI-D.

Type B
HDMI 1.0
29

Used for very high-resolution future displays. This type of HDMI cable is compatible with a dual-link DVI-D.

Type C
HDMI 1.3
19

Intended for portable devices, the mini-HDMI is smaller than the type A connectors above, even though it has the same configuration with 19 pins though they are assigned differently than type A.

Type D
HDMI 1.4
19

Shrinks the connector size down, and even though it keeps the 19-pin standard, the pin assignment is different from a 19 pin A or C connector.

Type E
HDMI 1.4
19

A connector used in automotive applications. One of the features of a type E connector is a locking tab, which prevents the connector from coming loose due to vibration. It is also protected from moisture and dirt with a hard shell.

راه حل های ذخیره سازی

جعبه های کابل طولانی امکان ذخیره ایمن HDMI و سایر کابل ها را فراهم می کند. شکاف های موجود در جعبه دسترسی آسان و اتصال به کابل های مختلف را فراهم می کند.
Staples اجازه می دهد تا کابل ها در امتداد یک تخته یا دیوار نصب شوند ، و آنها را از راه دور نگه می دارد. این امر به ویژه هنگام کار کابل برای مسافت طولانی مفید است.

LabelsLabels به خریداران اجازه می دهد تا مشخص کنند که کابل ها کجا می روند ، به طوری که کابل هایی که به دستگاه های خاص می روند به طور تصادفی با هم قاطی نشوند.

با استفاده از روشهای پیشنهاد شده در بالا ، خریداران می توانند کابل های HDMI مختلف خود را از راه دور و دارای برچسب مناسب دور نگه دارند تا بدانند کدام کابل ها به هر دستگاه خاص می روند.

 

با توجه به اینکه علاقه مند به مطالعه این مطلب هستید ، پیشنهاد می کنیم مقالات کارت گرافیک و مادربرد و دوربین عکاسی را نیز مشاهده بفرمایید، همه سعی ما معرفی ویژگی های محصولات مورد نظر شما و انتخاب راحت شما از بین محصولات مورد نظرتان با شناخت و آگاهی بیشتر است، امیدواریم با ارائه نظرات خود ما را یاری نمایید.

  • نحوه نمایش محصول ها
کابل AUX اچ اند ام مدل k58 طول 1 متر
کابل AUX اچ اند ام مدل k58 طول 1 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل AUX اچ اند ام مدل A01 طول 2 متر
کابل AUX اچ اند ام مدل A01 طول 2 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل AUX اچ اند ام مدل A2 طول 1 متر
کابل AUX اچ اند ام مدل A2 طول 1 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل AUX اچ اند ام مدل MA-AC طول 1.5 متر
کابل AUX اچ اند ام مدل MA-AC طول 1.5 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل AUX نواکس مدل AX-212 طول 1.2 متر
کابل AUX نواکس مدل AX-212 طول 1.2 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل AUX اچ اند ام مدل A06 طول 1 متر
کابل AUX اچ اند ام مدل A06 طول 1 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل AUX اچ اند ام مدل A04 طول 1 متر
کابل AUX اچ اند ام مدل A04 طول 1 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل AUX اچ اند ام مدل A05 - B طول 1 متر
کابل AUX اچ اند ام مدل A05 - B طول 1 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل AUX اچ اند ام مدل A04 - B طول 2.8 متر
کابل AUX اچ اند ام مدل A04 - B طول 2.8 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل AUX کنفی به طول 1 متر
کابل AUX کنفی به طول 1 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل HDMI پرایم کد PRH1/5 به طول 1.5 متر
کابل HDMI پرایم کد PRH1/5 به طول 1.5 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل AUX پایونیر مدل Pi-S815 طول 1.8 متر
کابل AUX پایونیر مدل Pi-S815 طول 1.8 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل HDMI سیلترون به طول 1.5 متر
کابل HDMI سیلترون به طول 1.5 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل aux فنری مدل  mh12  به طول 1.5 متر
کابل aux فنری مدل mh12 به طول 1.5 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل HDMI  پرایم مدل PRH3 به طول 3 متر
کابل HDMI پرایم مدل PRH3 به طول 3 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل HDMI مدل PRH5 به طول 5 متر
کابل HDMI مدل PRH5 به طول 5 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل تبدیل 1 به 2 جک 3.5 میلیمتری هدفون مدل AUX splitter
کابل تبدیل 1 به 2 جک 3.5 میلیمتری هدفون مدل AUX splitter
مشاهده در دیجی کالا
کابل HDMI سونی مدل 4k ultra طول 2 متر
کابل HDMI سونی مدل 4k ultra طول 2 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل AUX تسکو مدل TC 94 طول 1 متر
کابل AUX تسکو مدل TC 94 طول 1 متر
مشاهده در دیجی کالا
تبدیل 2 به 1 جک 3.5 میلی متری مدل HM21
تبدیل 2 به 1 جک 3.5 میلی متری مدل HM21
مشاهده در دیجی کالا
کابل VGA مدل ES201 طول 1/5 متر
کابل VGA مدل ES201 طول 1/5 متر
مشاهده در دیجی کالا
تبدیل 1 به 2 جک 3.5 میلی متری مدل دو فیش مادگی
تبدیل 1 به 2 جک 3.5 میلی متری مدل دو فیش مادگی
مشاهده در دیجی کالا
کابل HDMI تسکو مدل TC 70 به طول 1.5 متر
کابل HDMI تسکو مدل TC 70 به طول 1.5 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل HDMI دی-نت به طول 1.5 متر
کابل HDMI دی-نت به طول 1.5 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل AUX مدل PL63 طول 1 متر
کابل AUX مدل PL63 طول 1 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل AUX تسکو مدل TC AU18 طول 1 متر
کابل AUX تسکو مدل TC AU18 طول 1 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل تبدیل HDMI به DVI مدل BAMA31 طول 1.5 متر
کابل تبدیل HDMI به DVI مدل BAMA31 طول 1.5 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل AUX سیحان مدل XF-18 طول 1.8 متر
کابل AUX سیحان مدل XF-18 طول 1.8 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل AUX مدل K100 طول 1 متر
کابل AUX مدل K100 طول 1 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل تبدیل 1 به 2 جک 3.5 میلی متری زیکو مدل F2X12 طول 0.2 متر
کابل تبدیل 1 به 2 جک 3.5 میلی متری زیکو مدل F2X12 طول 0.2 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل تبدیل جک 3.5 میلی متری به دو RCA ای فور نت مدل AUX-201 طول 1.5 متر
کابل تبدیل جک 3.5 میلی متری به دو RCA ای فور نت مدل AUX-201 طول 1.5 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل تبدیل Display Port به HDMI مدل R1
کابل تبدیل Display Port به HDMI مدل R1
مشاهده در دیجی کالا
مبدل HDMI به VGA به همراه کابل AUX
مبدل HDMI به VGA به همراه کابل AUX
مشاهده در دیجی کالا
کابل تبدیل 1 به 2 جک 3.5 میلی متری مدل هوگر پرو طول 0.3 متر
کابل تبدیل 1 به 2 جک 3.5 میلی متری مدل هوگر پرو طول 0.3 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل HDMI سونی مدل DLC-HE20XF به طول 2 متر
کابل HDMI سونی مدل DLC-HE20XF به طول 2 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل AUX مدل Col-01 طول 1 متر
کابل AUX مدل Col-01 طول 1 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل HDMI میرا مدل High Speed به طول 10 متر
کابل HDMI میرا مدل High Speed به طول 10 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل تبدیل 1 به 2 3.5 میلی متری صدا ارنج مدل 221 طول 1.5 متر
کابل تبدیل 1 به 2 3.5 میلی متری صدا ارنج مدل 221 طول 1.5 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل AUX ریمکس مدل RL-L200 طول 2 متر
کابل AUX ریمکس مدل RL-L200 طول 2 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل HDMI فرانت مدل 4K طول 3  متر
کابل HDMI فرانت مدل 4K طول 3 متر
  • نوع کابل: HDMI
مشاهده در دیجی کالا
تبدیل یک به دو RCA به جک 3.5 میلی متری کد M12
تبدیل یک به دو RCA به جک 3.5 میلی متری کد M12
مشاهده در دیجی کالا
کابل انتقال صدای 3.5 میلی متری هوکو مدل UPA02 AUX به طول 1 متر
کابل انتقال صدای 3.5 میلی متری هوکو مدل UPA02 AUX به طول 1 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل HDMI میرا مدل High Speed به طول 3 متر
کابل HDMI میرا مدل High Speed به طول 3 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل AUX باسئوس مدل Yiven M30 طول 1.5 متر
کابل AUX باسئوس مدل Yiven M30 طول 1.5 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل HDMI وی نت  مدلV-1 به طول 1.5 متر
کابل HDMI وی نت مدلV-1 به طول 1.5 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل تبدیل HDMI به HDMI یوگرین مدل HD118 طول 5 متر
کابل تبدیل HDMI به HDMI یوگرین مدل HD118 طول 5 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل AUX کد 138  طول 1 متر
کابل AUX کد 138  طول 1 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل HDMI مدل اچ دی به طول 1 متر
کابل HDMI مدل اچ دی به طول 1 متر
  • نوع کابل: HDMI
مشاهده در دیجی کالا
کابل VGA دی-نت به طول 1.5 متر
کابل VGA دی-نت به طول 1.5 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل صدا اپتیکال مدل ROHS به طول 1.5 متر
کابل صدا اپتیکال مدل ROHS به طول 1.5 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل افزایش طول 3.5 میلی متری صدا مدل ST به طول 1.5 متر
کابل افزایش طول 3.5 میلی متری صدا مدل ST به طول 1.5 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل HDMI میرا مدل High Speed به طول 5 متر
کابل HDMI میرا مدل High Speed به طول 5 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل AUX مکا مدل MAC21 طول 1.8 متر
کابل AUX مکا مدل MAC21 طول 1.8 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل HDMI  کد ES201 طول 1.5 متر
کابل HDMI کد ES201 طول 1.5 متر
مشاهده در دیجی کالا
کابل HDMI کام مدل C/A به طول 1.5 متر
کابل HDMI کام مدل C/A به طول 1.5 متر
مشاهده در دیجی کالا

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید