وقتی صحبت از کباب پز  قابل حمل می شود ، شما عمدتا به دو نوع گریل نگاه می کنید و آن کباب پز گازی و کباب پز زغال است. هر دو مزایا و معایب خود را دارند که ما در اینجا به آنها می پردازیم ، بنابراین می توانید تصمیم بگیرید که بهترین کباب پز قابل حمل برای شما کدام است.
کباب پز گازی – از بین دو مدل کباب پز گازی احتمالاً راحت تر از این دو است زیرا می توانید آن را بسیار سریعتر انجام دهید. اکثر آنها دارای سیستم جرقه زنی الکترونیکی هستند که تنها با فشردن یک دکمه شروع به کار می کند ، جایی که حرکت یک کباب پز ذغالی قابل حمل بسیار بیشتر طول می کشد.

منقل تاشو کد 2652
منقل تاشو کد 2652
78,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا

هنگامی که شروع به کار می کنند ، شما همچنین می توانید درجه حرارت را بسیار راحت تر کنترل کنید زیرا می توانید میزان گاز وارد شده به کباب پز را تغییر دهید. این بدان معناست که از مشکلات رایج مانند شعله ور شدن ، درست پخت نشدن غذای شما یا زغال سنگ زیاد جلوگیری می کنید.

گاز همچنین بسیار تمیزتر می سوزد و دود تولید نمی کند ، به این معنی که این نوع کباب پز ها نیز می توانند در داخل خانه استفاده شوند. سهولت استفاده نیز به این دلیل است که کباب پز بسیار سریعتر خنک می شود و نیازی نیست نگران خلاص شدن از شراره و خاکستر باشید.

کباب پز فارنهایت مدل F50
کباب پز فارنهایت مدل F50
485,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا

اینها مزایای قابل توجهی هستند اما پروپان در کباب پز مسافرتی به اندازه زغال نمی سوزد ، به این معنی که شما نمی توانید غذا را به طور یکسان بپزید و همچنین این کباب پز های پروپان به شما اجازه نمی دهد طعم دودی را که برخی از مردم از کباب های زغال دوست دارند ، به شما منتقل کنند.
ممکن است غذای شما چندان خوشمزه نباشد و این احتمالاً بزرگترین دلیل این است که چرا مردم این نوع کباب پز مسافرتی را خریداری می کنند.
همچنین بحث هزینه و هزینه های اولیه راه اندازی کباب پز پروپان بیشتر خواهد بود ، بنابراین همیشه باید نگران این باشید که مخازن پروپان خود را دوباره پر کنید و این به طور کلی بسیار گرانتر از زغال سنگ است. همچنین این مخازن یکبار مصرف هستند ، بنابراین شما باید آنها را با خود به هر کجا که می برید ببرید تا جایی برای بازیافت آنها پیدا کنید.

تنور گازی مدل تک چدن
تنور گازی مدل تک چدن
1,150,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا

ذغال سنگ

احتمالاً بزرگترین مزیت در مورد کباب پز مسافرتی ذغال سنگ ذائقه است زیرا اکثر مردم می گویند که آنها طعم غذایی را که برای یک کباب پز ذغال تهیه می شود ترجیح می دهند در مقایسه با مدل پروپان. این تا حدی به این دلیل است که می توانید غذا را با این نوع کباب پز بسیار بهتر جستجو کنید زیرا کاری است که با پروپان انجام نمی شود. همانطور که در آنجا اشاره کردیم ، زغال سنگ بسیار راحت تر از پروپان در دسترس است و بسیار ارزان تر است.

کباب پز فارنهایت مدل F60
کباب پز فارنهایت مدل F60
590,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا

در حمل و نقل باید مطمئن شوید که مخازن پروپان شما در موقعیت صحیح ذخیره شده و تهویه مناسبی دارند. با ذغال سنگ شما هیچ کدام از این نگرانی ها را ندارید زیرا می توانید آنها را به ماشین خود بیندازید و همچنین پس از اتمام کار دیگر نگران بازیافت نباشید. در حالی که دود کباب پز ذغال سنگ از نظر طعم می تواند از بسیاری جهات یک مزیت باشد ، همچنین می تواند یک جنبه منفی نیز داشته باشد زیرا این دود می تواند منطقه شما را پر کند و بدیهی است که به این معنی است که نمی توان از کباب پز در داخل خانه نیز استفاده کرد.

در فضاهای کوچکتر این باعث می شود که یک کباب پز مسافرتی پروپان راه حل معقول تری برای نیازهای کباب شما باشد. همچنین عامل به هم ریختگی نیز وجود دارد. اگر تا به حال یک دسته زغال چوب لمس کرده اید ، خواهید فهمید که چگونه می تواند به راحتی دستان شما را لکه دار کند و همچنین چقدر سریع می تواند لباس های شما را لکه دار کند ، عواملی که نباید با پروپان نگران آنها باشید. پس از اتمام کار ، می توانید یک مخزن پروپان را خاموش کنید ، در حالی که با زغال چوب باید ذغال های داغ را تمیز کنید و همچنین خاکستر و کباب پز را از کباب پز خود خارج کنید.

کباب پز نوبل مدل N8
کباب پز نوبل مدل N8
355,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا

بهترین نوع برای شما اغلب به تعادل بین یک تجربه معتبرتر و خوش طعم تر و تمیزتر و آسان تر برای استفاده می رسد. تفاوت های متمایزی بین این دو وجود دارد ، بنابراین بستگی دارد که کدام یک مناسب سبک شما باشد. کاربرپسند بودن همانطور که می توانید از انواع کباب پز های گریل تصور کنید ، استفاده از گریل گازی بسیار ساده تر از هر مدل زغالی خواهد بود زیرا شروع به کار آنها بسیار سریعتر و کنترل دما بسیار راحت تر است. خوب. داشتن جرقه زنی با دکمه چیزی است که باید به آن توجه کنید زیرا این کار باعث می شود بلافاصله کار را شروع کنید ، اما عاقلانه است که در صورت خرابی این دستگاه چند کبریت یا فندک بسته بندی کنید.

هنگامی که قوطی پروپان را به گریل خود وصل کردید ، در استفاده از آن مشکل چندانی نخواهید داشت و باید دمایی برای کنترل آسان وجود داشته باشد. کنترل درجه حرارت در کباب پز ذغال سنگ نیاز به تمرین و تجربه بیشتری دارد که آنها را چندان کاربر پسند نمی کند. با وجود کباب پز های ذغال سنگ ، برخی به سادگی تجربه حضور در فضای باز و پختن کباب خود را دوست دارند و دیگران خوشحال می شوند که با زمان اضافی مورد نیاز برای مزه بهتر غذا برخورد کنند. اگر می خواهید چیزی را سریع بپزید ، گریل گاز هر بار گزینه بهتری خواهد بود. عناصر گرمایش با هر نوع گریل می خواهید اطمینان حاصل کنید که عناصر گرمایش به گونه ای طراحی شده اند که بتوانید خطر هر نوع شعله ور شدن را که هنگام شعله برهنه در معرض هر چیزی که ممکن است رخ دهد ، کاهش دهید. از ماهیتابه پایین بریزید این چربی است که سوخت را به شعله های آتش می افزاید که نه تنها خطرناک نیستند بلکه می توانند بر طعم نیز تأثیر بگذارند.

حتما مطالعه نمایید : چادر مسافرتی

این امر به ویژه در این نوع کباب پز مسافرتی ها بسیار مهم است زیرا فاصله بین توری هایی که در آن می پزید و شعله های زیر بسیار نزدیک است ، بنابراین واقعاً زمانی برای واکنش وجود ندارد. برخی از ویژگی هایی که می تواند به جلوگیری از این امر کمک کند ، یک صفحه کبابی است که از آتش دور می شود و چربی می گیرد و همچنین یک درج که روی درگاه های شعله قرار می گیرد. کیفیت مواد هنگام صحبت از کباب پز ، کیفیت مواد به چند دلیل مهم است. دوام یکی از دلایل کلیدی است زیرا شما می خواهید یک کباب پز که می تواند برای مدت طولانی شما را دوام بیاورد. شما همچنین عوامل دیگری مانند سبک بودن و استفاده آسان و همچنین قابلیت خنک شدن سریع را می خواهید.

آلومینیوم ریخته گری یک ماده عالی است زیرا به شما این دوام را می بخشد و در برابر زنگ زدگی نیز مقاوم است. همچنین دارای خاصیت جذب و بازتاب یکنواخت گرما است که به روند پخت و پز کمک می کند. بسیاری از توری هایی که در اینجا مشاهده می کنید دارای روکش چینی هستند که به شما این امکان را می دهد تا غذاها را در م effectiveثرترین روش برای ارائه طعم عالی جستجو کنید. توری های فولادی ضد زنگ خوب هستند اما غذا را برای رضایت بیشتر مردم قهوه ای نمی کنند. وقتی صحبت از ماده ای می شود که به فرایند پخت کمک می کند ، هیچ چیز بهتر از چدن نیست که به طعم عالی غذاها کمک کند.

نقطه ضعف بزرگ در این مورد هر چند وزن است ، اما دستگاه هایی وجود دارند که به اندازه کافی قابل حمل هستند تا فقط یک مشکل کوچک باشد.
سوخت با مخزن پروپان این سال را مطرح می کند که دقیقاً چقدر باید در سفر بپردازید تا وزن اضافی را تحمل نکنید و همچنین بنزینتان تمام نشود. اگر به دنبال درجه بالاتری از قابلیت حمل هستید ، استفاده از چند مخزن یک پوندی ایده خوبی خواهد بود. اگر از اتومبیل نزدیک خود کمپ می کنید ، شاید ایده خوبی باشد که چند تانک یدکی در نزدیک خود داشته باشید یا این امکان وجود دارد که یک مخزن پروپان بزرگتر را نیز دوباره پر کنید. بسیاری از اردوگاه ها به شما این امکان را می دهند تا مخازن پروپان بیشتری خریداری کنید که باید به دنبال آن باشید.

با استفاده از زغال چوب این امر به سادگی این است که هر کجا که می خواهید چند کیسه با خود ببرید. این به شما سوخت بیش از اندازه کافی برای آتش شما می دهد و نیازی نیست که به اندازه مخازن پروپان دقیقاً در مورد میزان استفاده خود عرق کنید. دریچه ها و جریان هوا هنگامی که صحبت از کباب پز های ذغال سنگ می شود ، باید مطمئن شوید که محل قرارگیری هواکش عالی است زیرا به این ترتیب شما می توانید دمای ورودی و خروجی از کباب پز را کنترل کنید. بدیهی است که کباب پز های ذغال سنگ دارای دکمه ای نیستند که بتواند دما را پایین بیاورد ، بنابراین شما باید بتوانید اکسیژن ورودی به آتش را کنترل کنید. به منظور تأمین آتش با بهترین گردش ، معمولاً بهترین نوع تهویه مطبوع در بالای کباب پز و همچنین دیگری در قلب کباب پز است. هرچند دسترسی به این دریچه ها باید آسان باشد تا بتوانید شعله های آتش را به طور م controlثر کنترل کنید.

حتما مطالعه نمایید : صندلی مسافرتی

صندوق آتش کباب پز مسافرتی قسمت مهمی از هر کبابی است و به طور کلی هرچه فضای بیشتری در اختیار داشته باشید ، پختن غذای دلخواه شما آسان تر خواهد بود. این به این دلیل است که فاصله بیشتری بین ذغال های داغ زیر و غذا خواهید داشت ، بنابراین احتمال کمتری برای سوخته شدن آن وجود دارد. فضای اضافی در کباب پز مسافرتی شما می تواند برای چند مورد دیگر مفید باشد و همچنین به شما این امکان را می دهد که ذغال های بیشتری در آتش بگذارید که بتواند گرما را به طور مساوی پخش کند و اطمینان حاصل کند که شعله ملایم تری برای زمان پخت بیشتر دارید. همچنین داشتن فضای بیشتر به شما این امکان را می دهد که یک نقطه سرد داشته باشید و در آنجا می توانید غذا را خنک کنید تا از آن محافظت کند و در عین حال دمای شعله را کاهش دهید.

حتما مطالعه نمایید : پتو مسافرتی

درپوش درپوش می تواند نقش مهمی در کنترل گرمای غذای شما داشته باشد ، زیرا اگر هواکش داشته باشد ، این می تواند به گردش هوا کمک کند ، بنابراین شما بهتر می توانید دما را کنترل کنید. پس از اتمام پخت ، یک درپوش می خواهید که بتواند با دسته ای که حمل و نقل آن راحت است ، در جای خود قفل شود. اگر این دسته از نایلون ساخته شده باشد کمک می کند زیرا همیشه لمس آن خنک باقی می ماند.

 

 

  • نحوه نمایش محصول ها
کباب پز ضیافت مدل تابش 2020
کباب پز ضیافت مدل تابش 2020
520,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
کباب پز سون شعله مدل KB50
کباب پز سون شعله مدل KB50
500,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
کباب پز روگازی صبا مدل رعنا
کباب پز روگازی صبا مدل رعنا
136,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
کباب پز دادلیسان مدل 2021
کباب پز دادلیسان مدل 2021
760,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
کباب پز مدل گازی
کباب پز مدل گازی
469,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
باربیکیو پارس نوین مدل PK90
باربیکیو پارس نوین مدل PK90
3,660,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
کباب پز گازی آتش مهر مدل steel45
کباب پز گازی آتش مهر مدل steel45
1,010,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
منقل تاشوسفری مدلBraner
منقل تاشوسفری مدلBraner
199,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
کباب پز دادلیسان مدل 2020
کباب پز دادلیسان مدل 2020
885,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
کباب پز مدل RS701G
کباب پز مدل RS701G
820,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
کباب پز ضیافت مدل شعله 2
کباب پز ضیافت مدل شعله 2
510,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
منقل تاشو کد 2652
منقل تاشو کد 2652
78,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
کباب پز فارنهایت مدل FP70
کباب پز فارنهایت مدل FP70
920,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
تابه کبابی 3 کاره صبا مدل m 451
تابه کبابی 3 کاره صبا مدل m 451
194,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
کباب پز فارنهایت مدل F50
کباب پز فارنهایت مدل F50
485,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
کباب پز مدل K6
کباب پز مدل K6
300,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
منقل مدل MLS کد 01
منقل مدل MLS کد 01
25,900 تومان
مشاهده در دیجی کالا
منقل مدل s50
منقل مدل s50
129,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
کباب پز پولاد گاز مدل PG40
کباب پز پولاد گاز مدل PG40
570,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
کباب پز گازی آتش‌مهر مدل steel60
کباب پز گازی آتش‌مهر مدل steel60
1,450,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
باربیکیو و باد بزن مدل جامی سه پایه
باربیکیو و باد بزن مدل جامی سه پایه
450,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
تنور گازی مدل تک چدن
تنور گازی مدل تک چدن
1,150,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
باربیکیو مدل 0583
باربیکیو مدل 0583
23,000,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
کباب پزمدل کدB11
کباب پزمدل کدB11
236,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
باربیکیو راد سیستم مدل WB116
باربیکیو راد سیستم مدل WB116
47,300,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
انبر زغال برقی تاوارا مدل T2
انبر زغال برقی تاوارا مدل T2
338,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
باربیکیو میلاد صنعت مدل AC70
باربیکیو میلاد صنعت مدل AC70
5,000,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
کباب پز آریو مدل k1
کباب پز آریو مدل k1
339,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
کباب پز فارنهایت مدل F60
کباب پز فارنهایت مدل F60
590,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
کباب پز روگازی مدل p5000
کباب پز روگازی مدل p5000
144,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
منقل فن دار مدل P210
منقل فن دار مدل P210
148,990 تومان
مشاهده در دیجی کالا
تنور گازی مدل دوسینی
تنور گازی مدل دوسینی
1,150,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
کباب پز گازی آتش‌مهر مدل steel55
کباب پز گازی آتش‌مهر مدل steel55
1,220,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
کباب پز نوبل مدل N8
کباب پز نوبل مدل N8
355,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
منقل پایه دار آیسان سایز 45
منقل پایه دار آیسان سایز 45
180,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
سیخ چوبی مدل 020 بسته 80 عددی
سیخ چوبی مدل 020 بسته 80 عددی
8,180 تومان
مشاهده در دیجی کالا
باربیکیو مدل ذغالی کد ps 50
باربیکیو مدل ذغالی کد ps 50
1,900,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
باربیکیو مدل 80+1 زغالی گازی
باربیکیو مدل 80+1 زغالی گازی
6,350,100 تومان
مشاهده در دیجی کالا
استند سفری تاشو مدل 110
استند سفری تاشو مدل 110
150,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
کباب پز مدل کباب زن کوکو مدل digikoko
کباب پز مدل کباب زن کوکو مدل digikoko
340,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید