بیش از هشت دهه ، عینک آفتابی ری بن رهبر جهانی در زمینه عینک بوده است. این شکل بی انتها که از Aviator نمادین سرچشمه گرفته است ، از آن به بعد با سبک عینک آفتابی خاص خود مترادف شده است. Ray-Ban اولین نوع خود در زمینه طراحی عینک و فناوری عدسی خود را به عنوان دنبال کننده در طراحی عینک معرفی کرد.

امروزه فهرست عینک آفتابی ری بن گسترده است و هر سال به رشد خود ادامه می دهد. با SportRx بپیوندید تا بسیاری از زمینه های تخصصی این مارک نمادین را بررسی کنیم. ما از مجموعه های افسانه ای Ray-Ban دیدن خواهیم کرد ، گزینه های عدسی و فناوری عدسی اختصاصی Ray-Ban را مرور خواهیم کرد ، از مواد انتخابی قاب آنها می گذریم ، اندازه Ray-Ban را حذف می کنیم و همه چیز را با نسخه تجویز می کنیم.

عینک آفتابی ری بن مدل 3025-l2823-58
عینک آفتابی ری بن مدل 3025-l2823-58
5,241,600 تومان
 • فرم فریم: خلبانی
 • رنگ فریم: مشکی
 • فرم صورت: مربع، گرد، بیضی، قلب، مستطیل، مثلث، لوزی
 • عینک مناسب: آب و هوای آفتابی، رانندگی، دوچرخه سواری، ماهیگیری، دویدن، تنیس، ورزش های آبی، اسکی، ساحل
مشاهده در دیجی کالا

مجموعه های عینک آفتابی ری بن

به احتمال زیاد شما قبلاً با مجموعه های معروف Ray-Ban آشنا هستید ، چه آن را بشناسید و چه ندانید. امروزه ، این مجموعه ها نام های خانگی هستند که الهام بخش تقلیدهای بی شماری بوده اند: The Aviator ، Wayfarer ، Clubmaster و Round. هر کدام با یک طرح افسانه ای شروع می شوند ، آنها از مجموعه های کاملی که شکل یا سبک متمایزی را در بر می گیرند الهام می گیرند.

عینک آفتابی ری بن مدل 3025-019/9j
عینک آفتابی ری بن مدل 3025-019/9j
5,241,600 تومان
 • جنس فریم: فلزی
 • فرم فریم: خلبانی
 • رنگ فریم: نقره‌ای
 • فرم صورت: مربع، گرد، بیضی، قلب، مستطیل، مثلث، لوزی
 • عینک مناسب: رانندگی، ماهیگیری، شکار، گلف، تنیس
مشاهده در دیجی کالا

هوانورد

اولین طرح ری بن که جهان را به خود جذب کرد. عدسی های چشمگیر اشک که توسط یک قاب فلزی مینیمالیستی و ظریف محصور شده اند. یک قاب جاودانه که هرگز از مد نمی افتد.

آیا می خواهید در مورد تاریخچه هوانورد بیشتر بیاموزید و سبک های دیگر آن را الهام بگیرید؟ از وبلاگ ما در Ray-Ban Aviator دیدن کنید!

راهدار

دومین طرح ری بن که امروزه همچنان مورد علاقه است ، Wayfarer. هالیوود بلافاصله متوجه شکل منحصر به فرد ذوزنقه ای Wayfarer و شیب قابل توجه پانتوسکوپی در سال 1952 شد. این سبک پر زرق و برق مورد علاقه سینما بود و دهه ها در لیست A مشاهده شد.

اگر Wayfarer شیک نام شما را صدا می زند ، وبلاگ ما را در The Wayfarer Collection بررسی کنید.

عینک آفتابی ری بن مدل 3025-w0879-58
عینک آفتابی ری بن مدل 3025-w0879-58
5,241,600 تومان
 • جنس فریم: فلزی
 • فرم فریم: خلبانی
 • رنگ فریم: طوسی
 • فرم صورت: مربع، گرد، قلب، مثلث، لوزی
 • عینک مناسب: آب و هوای آفتابی، رانندگی، دوچرخه سواری، دویدن، کوهنوردی
مشاهده در دیجی کالا

اگرچه این قاب در دهه 80 آغاز شد ، اما با نگاه کردن به آن نمی توانید تشخیص دهید. Clubmaster رویای یک عاشق یکپارچهسازی با سیستمعامل دهه 50 است. این قاب با ترکیب ترکیبی دارای خط ابرو و فلز متمایز است و آن را به یک سبک فوری تشخیص می دهد.

این قاب بی انتها فوراً هر جلوه ای را برجسته می کند. اگر می خواهید سبک خود را به سطح بعدی برسانید ، با کلیک روی دکمه زیر مجموعه کامل Clubmaster Collection را کاوش کنید.

دور

این قاب مینیمالیستی دارای یک سبک سبک است. با نامی که جایی برای حدس زدن نمی گذارد-شما دقیقاً می دانید که با دور افسانه ای Ray-Ban چه چیزی به دست می آورید.

عینک آفتابی ری بن سری Club Master مدل RB 3016 - 1145/30
عینک آفتابی ری بن سری Club Master مدل RB 3016 - 1145/30
4,704,000 تومان
 • جنس فریم: فلزی، کائوچو
 • فرم فریم: مربعی
 • رنگ فریم: قهوه‌ای
 • جنس لنز: شیشه
 • فرم صورت: بیضی، قلب، گرد
 • عینک مناسب: آب و هوای آفتابی
مشاهده در دیجی کالا

این که آیا شما ستاره ها را می بینید ، یا از زندگی با عینک های رز استفاده می کنید ، ما تضمین می کنیم که دور ریبان اوقات خوب را تشویق می کند.

عدسی های RAY-BAN

Ray-Aviator نه تنها به دلیل طراحی زیبا و چشمگیر آن ، فناوری عدسی  نیروی محرک ایجاد آن بود. عینک آفتابی ری بن عدسی های G-15 را برای جلوگیری از اشعه های شدید UV ، وضوح مطلوب و ارائه راحت ترین تجربه بصری ایجاد کرد. با گذشت سالها ، Ray-Ban همچنان در حال توسعه دانش فناوری لنز خود است. امروزه صدها ترکیب برای ارائه تجربه و سبک بصری وجود دارد که به عنوان استفاده کننده آن منحصر به فرد است.

برای شروع کاوش در مورد لعدسی های Ray-Ban ، ما باید به دو دسته تقسیم کنیم: عینک آفتابی و عینک.

عینک آفتابی ری بن

با منشا خورشید ، طبیعی است که اکثر عدسی های Ray-Ban شامل رنگهای زنده ، آینه های بازیگوش و شیب های شیک باشند. ما نگاهی سریع به هر یک از این تکمیل ها می اندازیم ، اما اگر می خواهید هر کدام از این رنگ ها را عمیق ببینید ، راهنمای لنز Ray-Ban ما فقط با یک کلیک فاصله دارد!

خرید عینک آفتابی RAY-BAN
کلاسیک (جامد)

یک لایه یکنواخت از رنگ جامد که تمام سطح عدسی  را می پوشاند. اولین و محبوب ترین رنگ ری بن امروز نمادین G-15 است. رنگ دودی خاکستری-سبز که نشان تجاری آن است. شما همچنین می توانید جایگزین قهوه ای (B-15) و آبی را پیدا کنید.

نمودار عدسی های جامد عینک آفتابی ری بن

VLT – انتقال نور مرئی مقدار نوری است که از عدسی عبور می کند. هر چه درصد کمتر باشد ، رنگ لنز تیره تر می شود و کمترین میزان نور به چشم شما می رسد.

شیب طیف رنگی عینک آفتابی ری بن

عدسی های گرادیان که با یک تغییر بی عیب و نقص از یک رنگ ثابت به یک سایه شفاف یکسان مشخص می شوند ، یک جلوه منحصر به فرد و شیک هستند. یک انتخاب ایده آل برای شرایط کم نور تا متوسط.

عینک آفتابی ری بن آینه ای

این عدسی ها مانند یک آینه یک طرفه عمل می کنند و بسیار منعکس کننده هستند و کاملاً از چشم شما محافظت می کنند. نکته ای برای افراد ترسو: نگاه شما پنهان می شود.

CHROMANCE

جدیدترین فناوری عدسی Ray-Ban ، Chromance ، دارای رنگهای روشن تر ، کنتراست بیشتر و وضوح بهتر است. عدسی های Chromance به منظور افزایش محیط خود ، شما را مجبور می کنند که جهان را مانند قبل مشاهده کنید. و درست زمانی که فکر می کردید آنها نمی توانند بهتر شوند ، همه لنزهای Chromance قطبی شده اند.

*عدسی های Chromance فقط در فریم های Chromance در دسترس هستند. این امر در مورد عدسی های نسخه Chromance نیز صدق می کند. در حال حاضر ، سفارشات سفارشی Chromance را می توان با یک اپتیک از طریق تلفن یا چت انجام داد.

عینک آفتابی ری بن قطبی شده

اکنون که می دانیم همه لنزهای Ray-Ban Chromance قطبی شده اند ، سایر رنگ های لنز و گزینه های قطبی شدن آنها چطور؟ نمودار رنگ لنز مفید ما را در راهنمای لنز ری بن بررسی کنید تا میزان قطبش هر رنگ لنز ری بن را مشاهده کنید!

اگر تازه وارد لنزهای قطبی شده اید ، با مسدود کردن نوری که از سطوح بازتابنده بیرون می زند ، تابش نور را کاهش می دهند. این امر با یک پوشش مخصوص که مانع از رسیدن امواج افقی به چشم شما می شود ، حاصل می شود. این بدان معناست که می توانید از چشم انداز بدون خیره کننده کور یا چشمک زدن وحشتناک لذت ببرید!

راهنمای لنزهای عینک آفتابی RAY-BAN

با بنیان گذاری در فناوری لنزهای با کارایی بالا ، تنها یک زمان بود که Ray-Ban خورشید خود را به دنیای نوری گسترش دهد. اکنون می توانید با استفاده از لنزهای نوری شفاف ، از تجربه بصری Ray-Ban در سبک های مورد علاقه خود لذت ببرید.

موجود در انواع مواد لنز و پوشش AR ، راهنمای لنزهای روشن Ray-Ban ما را کاوش کنید تا همه گزینه های خود را کشف کنید. ما شما را با چند اصل شروع می کنیم!

عینک آفتابی ری بن آبی

اگر این مقاله را می خوانید ، می توانیم به شما بگوییم که از Ray-Ban Blue در عینک بعدی خود استفاده خواهید کرد. چه شما نسل بومر باشید ، چه هزاره ، چه نسل Z ، همه ما در یک دنیای دیجیتال زندگی می کنیم. صفحه های امروزی از اشعه ماوراء بنفش مضر ساطع می کنند و ما باید از یک رویکرد پیشگیرانه برای محافظت از بینایی و یکپارچگی چشم خود استفاده کنیم. Ray-Ban Blue برای جلوگیری از رسیدن نور آبی مضر به همنوعان گرانقدر شما کار می کند و یکی از راحت ترین تجربه های دیجیتالی را تا به امروز ایجاد می کند.

لنزهای معتبر RAY-BAN

نسخه بپوشم؟ شما خوش شانس هستید زیرا هر قاب Ray-Ban موجود در dpads.ir با نسخه در دسترس است! چه به سبک آفتابی بی انتها یا لنزهای نوری شفاف باشد ، هنگام انتخاب لنزهای اصیل Ray-Ban گزینه ها بی پایان هستند. کاملاً قابل تنظیم با توجه به نیازهای بینایی و سبک شخصی شما ، یک جفت لنز تجویزی Ray-Ban دریافت خواهید کرد که توسط Ray-Ban ساخته شده است. برای شما.

تعویض عدسی های عینک آفتابی ری بن

آیا در حال حاضر یک قاب Ray-Ban محبوب دارید و به سادگی نیاز به تعویض لنزها دارید؟ در SportRx ، مفتخریم که لنزهای جایگزین Ray-Ban را با آرم ارائه می دهیم! این که آیا نسخه شما تغییر کرده است ، فریم های شما بیش از حد به زمین خورده است یا دستهای کوچک آسیب بزرگی وارد کرده اند ، با سفارش سریع و آسان تعویض لنزهای Ray-Ban ، بهتر از همیشه خواهید دید. موجود در هر دو نور خورشید و گزینه های نوری روشن ، به روز رسانی قاب مورد علاقه شما هرگز آسان تر نبوده است.

جنس چارچوب عینک آفتابی ری بن

فریم های Ray-Ban در انواع مختلفی از مواد موجود است که به بهترین وجه با نیازهای شخصی شما مطابقت دارد. بیایید نگاهی به برخی از محبوب ترین مواد قاب آنها بیندازیم و مزایای هر یک را ببینیم.

فلز

فریم های فلزی بیشتر به دلیل سبک بودن و طراحی زیبا شناخته می شوند. مینیمالیستی اما در انواع مختلف تزئینات موجود است ، هنگام پوشیدن یک قاب فلزی Ray-Ban به استایل بدون زحمت دست خواهید یافت.
نیلون
اگر به قاب مقاوم تری نسبت به فلز نیاز دارید ، نایلون گزینه ای عالی است که هنوز یک تناسب راحت و فوق العاده سبک را فراهم می کند. فریم های نایلونی نسبت به دوستان فلزی ما مقاومت بیشتری نسبت به هر چیزی که ممکن است روز برای ما ایجاد کند (امیدواریم فقط به صورت تصویری) باشد.

پیشنهاد مطالعه: ادکلن مردانه


استات

یکی دیگر از مواد قاب محبوب استات است. استات که به دلیل انعطاف پذیری و انعطاف پذیری آن مشهور است ، ماده مورد علاقه برای کسانی است که به دنبال قاب هستند که پوشیدن آن بسیار راحت باشد و سالها دوام بیاورد. این ماده نایلونی قوی تر و مقاوم تر از پلاستیک سنتی است.

عینک آفتابی ray ban کارائیب در هاوانای براق با لنزهای آبی
RAY-BAN RB2248 CARIBBEAN IN SHINY HAVANA با لنزهای آبی

اندازه عینک آفتابی ری بن

وقتی نوبت به یافتن یک عینک آفتابی یا عینک آفتابی می رسد ، بدون شک تناسب اندازه مهمترین عامل است. اگر از نسخه استفاده می کنید ، بحثی وجود ندارد زیرا مرکز نوری لنزهای شما بر کل تجربه نسخه شما تأثیر می گذارد. با یک قاب که به درستی روی صورت شما نمی نشیند ، این مرکز نوری گمراه می شود و منجر به یک تجربه بصری کمتر از ایده آل می شود.

عینک آفتابی ری بن با تناسب کامل بیگانه نیست و گزینه های مختلف اندازه را ارائه می دهد تا عینک آنها در دسترس همه قرار گیرد. با وجود سبک های بسیار زیاد برای انتخاب ، ما راهنماهای اندازه خود را برای هر مجموعه در اینجا به اشتراک می گذاریم:
راهنمای اندازه Ray-Ban Aviator
راهنمای اندازه Ray-Ban Clubmaster
New Wayfarer 52 در مقابل 55
بهترین ممنوعیت ری برای سرهای بزرگ
بهترین ممنوعیت ری برای چهره های کوچک
همچنین چندین راهنمای دیگر در وبلاگ ما پیدا خواهید کرد! برای مشاهده راهنمای اندازه مفیدتر و بررسی محصول Ray-Ban در SportRx روی دکمه زیر کلیک کنید!

RAY-BAN ASIAN FIT

سبک های مورد علاقه Ray-Ban شما اکنون در Asian Fit موجود است! این فریم ها در مورد راحتی و تناسب کامل برای افزایش ویژگی های منحصر به فرد شما هستند. در اینجا چیزی است که Ray-Ban Asian Fit را از عینک آفتابی استاندارد Fit متمایز می کند:

کاهش شیب پانتوسکوپی. زاویه رو به جلو فریم را شیب پانتوسکوپی می نامند. این زاویه می تواند اصطکاک ناخوشایندی را برای کسانی که استخوان گونه آنها بالاتر است ایجاد کند. با کاهش شیب ، لنزهای شما در برابر گونه های شما قرار نمی گیرند.
کاهش انحنای قاب جلو. به طور معمول ، عینک آفتابی دارای طراحی کمی برای پوشش بهتر است. با کاهش این منحنی ، فریم همچنان از شکل طبیعی صورت شما پیروی می کند و با راحتی بیشتری متناسب می شود.
معابد طولانی تر با منحنی بیشتر این تنظیمات معبد نسبت به معابد کوتاه و مستقیم ، تناسب بیشتری دارد.
تغییرات پد بینی عینک آفتابی Ray-Ban Asian Fit دارای پد بینی واضح تری است که محکم روی بینی قرار می گیرد و قاب را روی صورت بالاتر قرار می دهد. با روزهایی که عینک آفتابی روی گونه های شما قرار گرفته خداحافظی کنید!

آیا حاضر هستید بهترین عینک آفتابی مناسب خود را پیدا کنید؟ با کلیک روی دکمه زیر ، مجموعه Ray-Ban Asian Fit Collection را کاوش کنید!

جدول مقایسه مدل های برتر عینک آفتابی برند ری بن

مدل عینک آفتابی ری بن زنانهجنس فریمفرم فریمرنگ فریمفرم صورتعینک مناسب
عینک آفتابی ری بن مدل RB3447S 9065V7 53
فلزی
گردنقره‌ایمربع، قلب، مستطیل، لوزیرانندگی، دوچرخه سواری، اسکی
عینک آفتابی ری بن مدل 3025-112/85-58فلزیخلبانیطلایی
مربع، گرد، قلب، مثلث، لوزی
آب و هوای آفتابی، رانندگی، دوچرخه سواری، شکار، دویدن، کوهنوردی
عینک آفتابی زنانه ری بن مدل RB3547S 9155AI 54فلزیگرد
زرشکی
مربع، قلب، مستطیل، لوزی
رانندگی ، دوچرخه سواری ، اسکی
عینک آفتابی ری بن مدل 3025-019/9j
فلزی
خلبانی
نقره‌ای
مربع، گرد، بیضی، قلب، مستطیل، مثلث، لوزی
رانندگی، ماهیگیری، شکار، گلف، تنیس
عینک آفتابی ری بن مدل 3025-181/71-58
فلزی
خلبانیطلاییمربع، گرد، بیضی، قلب، مستطیل، مثلث، لوزیآب و هوای آفتابی، رانندگی، دوچرخه سواری، ماهیگیری، گلف، تنیس، ورزش های آبی، اسکی، ساحل
عینک آفتابی ری بن سری Aviator مدل 3025-002-4Wفلزیخلبانی
مشکی
گرد، مستطیل
آب و هوای آفتابی
عینک آفتابی ری بن مدل 3025 112/19 58فلزیخلبانیطلایی
مربع، گرد، بیضی، قلب، مستطیل، مثلث، لوزی
دوچرخه سواری، ماهیگیری، گلف، دویدن، تنیس، کوهنوردی، ورزش های آبی، اسکی، ساحل، دوچرخه سواری کوهستان، ورزش های فضای باز

 

راهنماهای RAY-BAN در SPORTRX

علاوه بر وبلاگ Ray-Ban که قبلاً ذکر کردیم ، ما تعداد بیشماری بررسی محصول و راهنمای Ray-Ban در اختیار شما داریم! اگر اهل یادگیری بصری هستید ، کانال YouTube ما را دوست دارید که دارای جدیدترین محصولات ، نمای کلی مجموعه ، راهنمای اندازه و موارد دیگر است! شما قاب های Ray-Ban را در چهره های واقعی مشاهده خواهید کرد ، از متخصصان چشم پزشک مشورت می گیرید و امیدوارم هنگام تماشای آنها بخندید (یا دو). لیست های پخش ما را برای فیلتر کردن توسط Ray-Ban کاوش کنید!

همچنین می توانید اطلاعات مفید محصول را در صفحه محصول هر یک از قاب های Ray-Ban پیدا کنید. مواردی مانند اندازه گیری قاب ، مواد ، اندازه و گزینه های رنگ ، بررسی ویدئویی و نظرات مکتوب مشتریانی مانند خود را مشاهده خواهید کرد.

پیشنهاد مطالعه: ساعت مچی

 

 • نحوه نمایش محصول ها
عینک آفتابی ری بن مدل 3025-l2823-58
عینک آفتابی ری بن مدل 3025-l2823-58
5,241,600 تومان
 • فرم فریم: خلبانی
 • رنگ فریم: مشکی
 • فرم صورت: مربع، گرد، بیضی، قلب، مستطیل، مثلث، لوزی
 • عینک مناسب: آب و هوای آفتابی، رانندگی، دوچرخه سواری، ماهیگیری، دویدن، تنیس، ورزش های آبی، اسکی، ساحل
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی زنانه ری بن مدل 3580n-043/e4-43
عینک آفتابی زنانه ری بن مدل 3580n-043/e4-43
5,961,000 تومان
 • جنس فریم: فلزی
 • فرم فریم: گربه ای
 • رنگ فریم: طلایی
 • فرم صورت: لوزی، مربع، مستطیل
 • فیت روی صورت: استاندارد
 • عینک مناسب: اسکی ، دوچرخه سواری ، رانندگی
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل RB3447S 9066Z0 50
عینک آفتابی ری بن مدل RB3447S 9066Z0 50
8,475,000 تومان
 • جنس فریم: فلزی
 • فرم فریم: گرد
 • رنگ فریم: مشکی
 • فرم صورت: مربع، مستطیل، مثلث، لوزی
 • عینک مناسب: رانندگی، دوچرخه سواری، اسکی
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل RB3594S 9115S0 53
عینک آفتابی ری بن مدل RB3594S 9115S0 53
7,182,500 تومان
 • جنس فریم: فلزی
 • فرم فریم: گرد
 • رنگ فریم: قهوه‌ای
 • فرم صورت: مربع، قلب، مستطیل، لوزی
 • عینک مناسب: آب و هوای آفتابی، رانندگی، ماهیگیری، شکار، گلف، تنیس، ورزش های فضای باز
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل RB3447S 9065V7 53
عینک آفتابی ری بن مدل RB3447S 9065V7 53
8,475,000 تومان
 • جنس فریم: فلزی
 • فرم فریم: گرد
 • رنگ فریم: نقره‌ای
 • فرم صورت: مربع، قلب، مستطیل، لوزی
 • عینک مناسب: رانندگی، دوچرخه سواری، اسکی
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل 3025-112/85-58
عینک آفتابی ری بن مدل 3025-112/85-58
5,241,600 تومان
 • جنس فریم: فلزی
 • فرم فریم: خلبانی
 • رنگ فریم: طلایی
 • فرم صورت: مربع، گرد، قلب، مثلث، لوزی
 • عینک مناسب: آب و هوای آفتابی، رانندگی، دوچرخه سواری، شکار، دویدن، کوهنوردی
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی زنانه ری بن مدل RB3547S 9155AI 54
عینک آفتابی زنانه ری بن مدل RB3547S 9155AI 54
7,650,000 تومان
 • جنس فریم: فلزی
 • فرم فریم: گرد
 • رنگ فریم: زرشکی
 • فرم صورت: مربع، قلب، مستطیل، لوزی
 • فیت روی صورت: استاندارد
 • عینک مناسب: رانندگی ، دوچرخه سواری ، اسکی
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل 3025-019/9j
عینک آفتابی ری بن مدل 3025-019/9j
5,241,600 تومان
 • جنس فریم: فلزی
 • فرم فریم: خلبانی
 • رنگ فریم: نقره‌ای
 • فرم صورت: مربع، گرد، بیضی، قلب، مستطیل، مثلث، لوزی
 • عینک مناسب: رانندگی، ماهیگیری، شکار، گلف، تنیس
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل 3025-181/71-58
عینک آفتابی ری بن مدل 3025-181/71-58
5,241,600 تومان
 • جنس فریم: فلزی
 • فرم فریم: خلبانی
 • رنگ فریم: طلایی
 • فرم صورت: مربع، گرد، بیضی، قلب، مستطیل، مثلث، لوزی
 • عینک مناسب: آب و هوای آفتابی، رانندگی، دوچرخه سواری، ماهیگیری، گلف، تنیس، ورزش های آبی، اسکی، ساحل
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن سری Aviator مدل 3025-002-4W
عینک آفتابی ری بن سری Aviator مدل 3025-002-4W
6,048,000 تومان
 • جنس فریم: فلزی
 • فرم فریم: خلبانی
 • رنگ فریم: مشکی
 • جنس لنز: شیشه
 • فرم صورت: گرد، مستطیل
 • عینک مناسب: آب و هوای آفتابی
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل 3025 112/19 58
عینک آفتابی ری بن مدل 3025 112/19 58
5,241,600 تومان
 • فرم فریم: خلبانی
 • رنگ فریم: طلایی
 • فرم صورت: مربع، گرد، بیضی، قلب، مستطیل، مثلث، لوزی
 • عینک مناسب: دوچرخه سواری، ماهیگیری، گلف، دویدن، تنیس، کوهنوردی، ورزش های آبی، اسکی، ساحل، دوچرخه سواری کوهستان، ورزش های فضای باز
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل 914751-1971-145
عینک آفتابی ری بن مدل 914751-1971-145
5,241,600 تومان
 • فرم فریم: مربعی
 • رنگ فریم: طلایی
 • فرم صورت: گرد، بیضی، قلب
 • عینک مناسب: رانندگی، ماهیگیری، شکار، گلف، تنیس، ورزش های فضای باز
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل 3025-003/58-58
عینک آفتابی ری بن مدل 3025-003/58-58
6,182,400 تومان
 • فرم فریم: خلبانی
 • رنگ فریم: نقره‌ای
 • فرم صورت: لوزی، قلب، بیضی، مستطیل، گرد، مربع، مثلث
 • عینک مناسب: کار با رایانه، دوچرخه سواری، رانندگی، ماهیگیری، دویدن، آب و هوای آفتابی، تنیس
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل 3025-019/70-58
عینک آفتابی ری بن مدل 3025-019/70-58
5,241,600 تومان
 • جنس فریم: فلزی
 • فرم فریم: خلبانی
 • رنگ فریم: نقره‌ای
 • فرم صورت: مربع، گرد، بیضی، قلب، مستطیل، مثلث، لوزی
 • عینک مناسب: آب و هوای آفتابی، دوچرخه سواری، ماهیگیری، گلف، دویدن، تنیس، کوهنوردی، ورزش های آبی، اسکی، ساحل، دوچرخه سواری کوهستان، ورزش های فضای باز، استفاده روزمره
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل RB 3561 - 001/3F
عینک آفتابی ری بن مدل RB 3561 - 001/3F
5,241,600 تومان
 • جنس فریم: فلزی
 • فرم فریم: مربعی
 • رنگ فریم: طلایی
 • جنس لنز: شیشه
 • فرم صورت: بیضی، قلب، گرد
 • عینک مناسب: آب و هوای آفتابی
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل 3447-001-50
عینک آفتابی ری بن مدل 3447-001-50
5,376,000 تومان
 • جنس فریم: فلزی
 • فرم فریم: گرد
 • رنگ فریم: طلایی
 • فرم صورت: مربع، قلب، مستطیل، لوزی
 • عینک مناسب: دوچرخه سواری، ماهیگیری، گلف، دویدن، تنیس، کوهنوردی، ورزش های آبی، اسکی، ساحل، دوچرخه سواری کوهستان، ورزش های فضای باز
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل 3025-l0205-58
عینک آفتابی ری بن مدل 3025-l0205-58
6,048,000 تومان
 • جنس فریم: فلزی
 • فرم فریم: گربه ای
 • رنگ فریم: طلایی
 • فرم صورت: مربع، گرد، بیضی، قلب، مستطیل، مثلث، لوزی
 • عینک مناسب: آب و هوای آفتابی، دوچرخه سواری، ماهیگیری، گلف، دویدن، تنیس، کوهنوردی
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل 3025-w0879-58
عینک آفتابی ری بن مدل 3025-w0879-58
5,241,600 تومان
 • جنس فریم: فلزی
 • فرم فریم: خلبانی
 • رنگ فریم: طوسی
 • فرم صورت: مربع، گرد، قلب، مثلث، لوزی
 • عینک مناسب: آب و هوای آفتابی، رانندگی، دوچرخه سواری، دویدن، کوهنوردی
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل 3025-112/17
عینک آفتابی ری بن مدل 3025-112/17
5,241,600 تومان
 • فرم فریم: خلبانی
 • رنگ فریم: طوسی
 • فرم صورت: لوزی، قلب، بیضی، مستطیل، گرد، مربع، مثلث
 • عینک مناسب: ماهیگیری، گلف، ورزش های فضای باز، اسکی
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل 3025-002/3F-58
عینک آفتابی ری بن مدل 3025-002/3F-58
4,704,000 تومان
 • فرم فریم: خلبانی
 • رنگ فریم: مشکی
 • فرم صورت: لوزی، قلب، بیضی، مستطیل، گرد، مربع، مثلث
 • عینک مناسب: ساحل، دوچرخه سواری، رانندگی، ماهیگیری، گلف، دویدن، آب و هوای آفتابی، تنیس
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل 3447-029-50
عینک آفتابی ری بن مدل 3447-029-50
5,241,600 تومان
 • جنس فریم: فلزی
 • فرم فریم: گرد
 • رنگ فریم: مشکی
 • فرم صورت: مربع، قلب، مستطیل، لوزی
 • عینک مناسب: آب و هوای آفتابی، دوچرخه سواری، ماهیگیری، شکار، گلف، دویدن، تنیس، کوهنوردی، ورزش های آبی
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل RB 3548 N - 001/8O
عینک آفتابی ری بن مدل RB 3548 N - 001/8O
5,241,600 تومان
 • جنس فریم: فلزی
 • فرم فریم: چند ضلعی
 • رنگ فریم: طلایی
 • جنس لنز: شیشه
 • فرم صورت: بیضی، قلب، گرد، مثلث، مربع، مستطیل
 • عینک مناسب: آب و هوای آفتابی
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن سری Club Master مدل RB 3016 - 1145/30
عینک آفتابی ری بن سری Club Master مدل RB 3016 - 1145/30
4,704,000 تومان
 • جنس فریم: فلزی، کائوچو
 • فرم فریم: مربعی
 • رنگ فریم: قهوه‌ای
 • جنس لنز: شیشه
 • فرم صورت: بیضی، قلب، گرد
 • عینک مناسب: آب و هوای آفتابی
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل 3025-112/69
عینک آفتابی ری بن مدل 3025-112/69
5,241,600 تومان
 • فرم فریم: خلبانی
 • رنگ فریم: طلایی
 • فرم صورت: لوزی، قلب، بیضی، مستطیل، گرد، مربع، مثلث
 • عینک مناسب: کار با رایانه، رانندگی، شکار، دوچرخه سواری کوهستان، اسکی، تنیس
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل 3447-112/Z2-50
عینک آفتابی ری بن مدل 3447-112/Z2-50
5,376,000 تومان
 • فرم فریم: گرد
 • رنگ فریم: طلایی
 • فرم صورت: قلب، بیضی، مستطیل، مربع
 • عینک مناسب: ساحل، دوچرخه سواری، رانندگی، ماهیگیری، دویدن، آب و هوای آفتابی، تنیس
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل RB 3548 N - 001/Z2
عینک آفتابی ری بن مدل RB 3548 N - 001/Z2
5,241,600 تومان
 • جنس فریم: فلزی
 • فرم فریم: چند ضلعی
 • رنگ فریم: طلایی
 • جنس لنز: شیشه
 • فرم صورت: بیضی، قلب، گرد، مثلث
 • عینک مناسب: آب و هوای آفتابی
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل 3025-004/51
عینک آفتابی ری بن مدل 3025-004/51
4,704,000 تومان
 • فرم فریم: خلبانی
 • رنگ فریم: طلایی
 • فرم صورت: لوزی، قلب، بیضی، مستطیل، گرد، مربع، مثلث
 • عینک مناسب: رانندگی، ماهیگیری، گلف، شکار، ورزش های فضای باز، تنیس
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل 3016 W0365 51
عینک آفتابی ری بن مدل 3016 W0365 51
 • فرم فریم: کلاب مستر
 • رنگ فریم: مشکی
 • فرم صورت: مربع، بیضی، مستطیل، مثلث
 • عینک مناسب: دوچرخه سواری، ماهیگیری، گلف، دویدن، تنیس، کوهنوردی، ورزش های آبی، اسکی، ساحل، دوچرخه سواری کوهستان، ورزش های فضای باز
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل 2140f-901-52
عینک آفتابی ری بن مدل 2140f-901-52
 • جنس فریم: کائوچو
 • فرم فریم: ویفرر
 • رنگ فریم: مشکی
 • فرم صورت: مربع، بیضی، قلب، مستطیل
 • عینک مناسب: دوچرخه سواری، ماهیگیری، گلف، دویدن، تنیس، کوهنوردی، ورزش های آبی، اسکی، ساحل، دوچرخه سواری کوهستان، ورزش های فضای باز
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل 2140f-902-52
عینک آفتابی ری بن مدل 2140f-902-52
 • جنس فریم: کائوچو
 • فرم فریم: ویفرر
 • رنگ فریم: چند رنگ
 • فرم صورت: گرد، قلب، مستطیل
 • عینک مناسب: آب و هوای آفتابی، دوچرخه سواری، ماهیگیری، گلف، دویدن، تنیس، کوهنوردی
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل 3025S 0W0879 58
عینک آفتابی ری بن مدل 3025S 0W0879 58
 • جنس فریم: فلزی
 • فرم فریم: خلبانی
 • رنگ فریم: نقره‌ای
 • جنس لنز: شیشه
 • فرم صورت: مربع، گرد، بیضی، قلب، مستطیل، مثلث، لوزی
 • عینک مناسب: آب و هوای آفتابی ، رانندگی ، دوچرخه سواری ، ماهیگیری ، گلف ، دویدن ، تنیس ، کوهنوردی ، اسکی ، ساحل ، دوچرخه سواری کوهستان ، استفاده روزمره
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل 2140-901/58-54
عینک آفتابی ری بن مدل 2140-901/58-54
 • فرم فریم: ویفرر
 • رنگ فریم: مشکی
 • فرم صورت: قلب، بیضی، مستطیل، مربع
 • عینک مناسب: دوچرخه سواری، ماهیگیری، گلف، شکار، دوچرخه سواری کوهستان، ورزش های فضای باز، اسکی، آب و هوای آفتابی، تنیس
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل 2140-901/58-52
عینک آفتابی ری بن مدل 2140-901/58-52
 • فرم فریم: ویفرر
 • رنگ فریم: مشکی
 • فرم صورت: قلب، بیضی، مستطیل، مربع
 • عینک مناسب: دوچرخه سواری، ماهیگیری، گلف، شکار، دوچرخه سواری کوهستان، ورزش های فضای باز، اسکی، آب و هوای آفتابی، تنیس
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل RB3592S 113 50
عینک آفتابی ری بن مدل RB3592S 113 50
 • جنس فریم: فلزی
 • فرم فریم: گرد
 • رنگ فریم: طلایی
 • فرم صورت: مربع، قلب، مستطیل
 • عینک مناسب: رانندگی، ماهیگیری، شکار، گلف، تنیس
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل 3025-001/58-62
عینک آفتابی ری بن مدل 3025-001/58-62
 • فرم فریم: خلبانی
 • رنگ فریم: طلایی
 • فرم صورت: لوزی، قلب، بیضی، مستطیل، گرد، مربع، مثلث
 • عینک مناسب: دوچرخه سواری، ماهیگیری، گلف، شکار، دوچرخه سواری کوهستان، اسکی، تنیس
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل 4237S 060130 50
عینک آفتابی ری بن مدل 4237S 060130 50
 • جنس فریم: استات
 • فرم فریم: گرد
 • رنگ فریم: مشکی
 • فرم صورت: مربع، قلب، مستطیل، لوزی
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل 3025S 0W3236 55
عینک آفتابی ری بن مدل 3025S 0W3236 55
 • جنس فریم: فلزی
 • فرم فریم: خلبانی
 • رنگ فریم: طوسی
 • جنس لنز: شیشه
 • فرم صورت: مربع، گرد، بیضی، قلب، مستطیل، مثلث، لوزی
 • عینک مناسب: دوچرخه سواری ، ماهیگیری ، گلف ، تنیس ، اسکی ، ساحل ، دوچرخه سواری کوهستان ، ورزش های فضای باز
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل RB2140S 902 52
عینک آفتابی ری بن مدل RB2140S 902 52
 • جنس فریم: کائوچو
 • فرم فریم: ویفرر
 • رنگ فریم: چند رنگ
 • فرم صورت: مربع، بیضی، قلب، مستطیل
 • عینک مناسب: آب و هوای آفتابی، رانندگی، دوچرخه سواری، ماهیگیری، گلف، دویدن، تنیس، اسکی، ساحل، ورزش های فضای باز
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل 4380 601/71 39
عینک آفتابی ری بن مدل 4380 601/71 39
 • فرم فریم: گرد
 • رنگ فریم: چند رنگ
 • فرم صورت: مربع، مستطیل، لوزی
 • عینک مناسب: آب و هوای آفتابی، رانندگی، دوچرخه سواری، ماهیگیری، گلف، دویدن، تنیس
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل 3648-1-54
عینک آفتابی ری بن مدل 3648-1-54
 • فرم فریم: گرد
 • رنگ فریم: طلایی
 • فرم صورت: لوزی، قلب، مستطیل، مربع
 • عینک مناسب: ساحل، دوچرخه سواری، رانندگی، ماهیگیری، گلف، دوچرخه سواری کوهستان، کوهنوردی، ورزش های فضای باز، دویدن، اسکی، آب و هوای آفتابی، تنیس
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل 0RB3016-W0366
عینک آفتابی ری بن مدل 0RB3016-W0366
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل RB4165S 06018G 55
عینک آفتابی ری بن مدل RB4165S 06018G 55
 • جنس فریم: پلاستیک
 • فرم فریم: ویفرر
 • رنگ فریم: مشکی
 • فرم صورت: مربع، بیضی، قلب، مستطیل
 • عینک مناسب: آب و هوای آفتابی، رانندگی، دوچرخه سواری، ماهیگیری، گلف، دویدن، تنیس، کوهنوردی، ورزش های آبی، اسکی، ساحل، دوچرخه سواری کوهستان، ورزش های فضای باز، استفاده روزمره
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل 3029S L2112 62
عینک آفتابی ری بن مدل 3029S L2112 62
 • جنس فریم: فلزی
 • فرم فریم: خلبانی
 • رنگ فریم: طلایی
 • جنس لنز: شیشه
 • فرم صورت: مربع، گرد، بیضی، قلب، مستطیل، مثلث، لوزی
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل RB2168S5000090171
عینک آفتابی ری بن مدل RB2168S5000090171
 • جنس فریم: کائوچو
 • فرم فریم: ویفرر
 • رنگ فریم: مشکی
 • فرم صورت: مربع، گرد، بیضی، قلب
 • عینک مناسب: آب و هوای آفتابی، رانندگی، دوچرخه سواری، ماهیگیری، گلف، دویدن، تنیس، کوهنوردی، ورزش های آبی
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل 4440N 601/71-41
عینک آفتابی ری بن مدل 4440N 601/71-41
 • فرم فریم: ویفرر
 • رنگ فریم: مشکی
 • فرم صورت: مربع، بیضی، قلب، مستطیل
 • عینک مناسب: دوچرخه سواری، ماهیگیری، گلف، دویدن، تنیس، کوهنوردی، ورزش های آبی، اسکی، ساحل، دوچرخه سواری کوهستان، ورزش های فضای باز
مشاهده در دیجی کالا
عینک آفتابی ری بن مدل 3016-1145/30
عینک آفتابی ری بن مدل 3016-1145/30
 • فرم فریم: کلاب مستر
 • رنگ فریم: قهوه‌ای
 • فرم صورت: بیضی، مستطیل، مربع، مثلث
 • عینک مناسب: دوچرخه سواری، ماهیگیری، گلف، شکار، دوچرخه سواری کوهستان، اسکی، آب و هوای آفتابی، تنیس
مشاهده در دیجی کالا

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید