نحوه انتخاب و خرید هارد اکسترنال

اگرچه استفاده از فضای ذخیره سازی ابری راحت است ، اما برای همیشه در دسترس شما نیست. در نهایت ، ما از فضای ذخیره سازی ابری به چیزی که هنوز تصور نکرده ایم ، خواهیم رفت. تا آن زمان ، انتقال کپی از پرونده های خود به یک درایو خارجی فقط یک روش خوب است.

چرا تهیه نسخه پشتیبان؟ برای اطمینان از اینکه همه اطلاعات حیاتی شما ایمن و ایمن هستند ، مهم نیست که چه اتفاقی برای رایانه یا اتصال اینترنت شما می افتد. همه چیز را به یک درایو خارجی ارسال کنید و از cloud به عنوان منبع ثانویه استفاده کنید.

اما با وجود گزینه های زیادی که اکنون در دسترس است ، از کجا شروع می کنید؟ برای آگاهی از چگونگی انتخاب درایو خارجی برای داشتن آرامش خاطر ، ادامه مطلب را بخوانید.

هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل Elements ظرفیت 2 ترابایت
هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل Elements ظرفیت 2 ترابایت
 • ظرفیت: 2 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 2.0، USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: خیر
مشاهده در دیجی کالا

گنجایش ذخیره

مسلماً در انتخاب و خرید هارد اکسترنال مهمترین مشخصات لازم  فضای ذخیره سازی است. خرید دستگاه سریع با رمزگذاری و دسترسی از راه دور اگر به اندازه کافی بزرگ نباشد که اطلاعات شما را ذخیره کند ، خوب نیست. شما همچنین نمی خواهید برای هارد اکسترنالی که سریعا پر می شود و پاسخگوی نیاز شما نیست هزینه پرداخت نمایید.

 هارداکسترنال با چه ظرفیت بهترین گزینه است؟

در خرید هارد اکسترنال یکی از مهمترین نکات ظرفیت هارد می باشد و این به خود شما بستگی دارد.

اگر می خواهید دستگاهی مناسب برای انتقال اسناد ، عکس ها یا سایر رسانه ها از یک دستگاه به دستگاه دیگر باشد یا فقط می خواهید فضای ذخیره سازی لپ تاپ یا رایانه لوحی ارزان قیمت خود را گسترش دهید ، ممکن است یک درایو فلش میان رده ایده آل باشد .

پیشنهاد مطالعه: هارد SSD

هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710 Pro ظرفیت 1 ترابایت
هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710 Pro ظرفیت 1 ترابایت
 • ظرفیت: 1 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.1
 • مقاوم در برابر آب: بله
 • مقاوم در برابر ضربه: بله
مشاهده در دیجی کالا

در حالی که بزرگترین آنها می توانند فضای ذخیره سازی تا 2 ترابایت را داشته باشند ، اما برای حمل و نقل ساده مناسب نیستند و بی جهت بزرگ هستند.

در عوض ، در هزینه خود صرفه جویی کرده و یک درایو با ظرفیت 64 گیگابایت خریداری کنید که هزینه آن کمتر از 20 دلار است. درایوهای با دو برابر فضای ذخیره سازی بیشتر از این نمی توانید دریافت کنید.

اگر هدفتان از خرید هارد اکسترنال این است که اطلاعاتی خیلی بیشتر ذخیره کنید یا پرونده ها و پوشه ها را طولانی مدت نگه دارید ، چیز قابل توجه تری می خواهید. یک درایو 1 ترابایتی برای اکثر نیازهای آینده قابل پیش بینی مناسب است.

هنوز هم ، اگر صدها فیلم ذخیره سازی را تصور کنید – شاید مجموعه DVD خود را پر کرده باشید – یا هرگز نمی خواهید فضای خود را کم کنید ، امروزه درایوهایی موجود هستند که فضای چند ترابایتی را ارائه می دهند.

به عنوان مثال ، Seagate Backup Plus از ظرفیت 1 ترابایت تا 5 ترابایت در دسترس است. مدل 1 ترابایتی بیش از 90 دلار نیست ، در حالی که مدل 5 ترابایتی 160 دلار است.

هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD770G ظرفیت 2 ترابایت
هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD770G ظرفیت 2 ترابایت
 • ظرفیت: 2 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.1
 • مقاوم در برابر آب: بله
مشاهده در دیجی کالا

SSD در برابر HDD

برای خرید هارد اکسترنال باید مدل مورد نظر خود را صحیح انتخاب کنید ،هارداکسترنال در دو مدل ارائه می شوند: HDD و SSD.

HDD ها (دیسک سخت) از دیسک های مغناطیسی چرخان برای ذخیره اطلاعات استفاده می کنند. هد خواندن / نوشتن این داده ها را در صورت لزوم تغییر می دهد ، بنابراین صدای ناشی از چرخشی نمادین آنها را می شنوید.
SSD ها (درایوهای حالت جامد) از ترانزیستورهای کوچک گیت در سلول ها استفاده می کنند که می توانند بر اساس پالس های الکتریکی با پالس خاموش شوند. آنها هیچ قسمت متحرکی ندارند ، از این SSD نامگذاری شده است.

SSD در بسیاری از موارد به طور قابل توجهی سریعتر از HDD است اما می تواند بسیار گرانتر باشد.

HDD ارزان تر است ، اما همچنین بزرگتر ، کندتر و به راحتی آسیب می بیند. برای هارد اکسترنال ، معمولاً انتخاب SSD به جز در شرایط خاص بهتر است.

سرعت انتقال

در خرید هارد اکسترنال اندازه همه چیز نیست ، حتی وقتی صحبت از هارد اکسترنال می شود. سرعت انتقال فوق العاده مهم است. اگر مرتباً پرونده ها را به یک درایو بسیار زیاد منتقل می کنید ، نمی خواهید زمان زیادی را منتظر بمانید تا انتقال انجام شود.
دو عامل اصلی در سرعت کار درایو شما نقش دارند: فناوری ذخیره سازی اساسی و کانکشن هایی که از آن استفاده می کند.

اگرچه برخی از درایوها از سایر دستگاه ها سریعتر هستند ، اما به طور کلی ، SSD ها می توانند داده ها را سریعتر از HDD پردازش کنند.

هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD330 ظرفیت 1 ترابایت
هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD330 ظرفیت 1 ترابایت
 • ظرفیت: 1 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.1
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: بله
مشاهده در دیجی کالا

SSD های اکسترنال گران تر از نسخه های HDD هستند و غالباً ظرفیت ذخیره سازی کمتری دارند.

از نظر اتصال بین درایو خارجی و رایانه شخصی یا دستگاه همراه ، چندین گزینه استاندارد وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

امروزه اکثر درایوها از رابط USB استفاده می کنند ، اما نسل های اخیر تفاوت های مشخصی دارند به ویژه در سرعت انتقال.

USB 2.0

یک استاندارد قدیمی است و اگر کاری غیر از انتقال فایل های کوچک به ندرت استفاده

حداکثر سرعت انتقال آن فقط به 480 مگابیت در ثانیه می رسد. درگاه به طور معمول در رایانه های شخصی کدگذاری نشده است.

اتصالات USB فراتر از 2.0 می تواند تا حدی گیج کننده باشد. ممکن است مشخصات ذکر شده به صورت USB 3.0 ، USB 3.1 Gen1 یا USB 3.2 Gen1 را مشاهده کنید.

هر سه در اصل یکسان هستند و سرعت آنها را تا 5 گیگابیت بر ثانیه فراهم می کنند و به طور معمول با رنگ آبی آن را کدگذاری می کنند.

در همین حال ، USB 3.1 Gen2 و USB 3.2 Gen2 نیز یکسان هستند ، با رنگ قرمز رنگ کد شده و انتقال 10 گیگابیت بر ثانیه را ارائه می دهند.

سریعترین ، USB 3.2 یا 3.2 2 × 2 ، حداکثر 20 گیگابیت بر ثانیه را ارائه می دهد.

پیشنهاد مطالعه: هدست بازی

USB-A

متداول ترین نوع اتصال دهنده است، دارای یک جعبه مستطیل شکل و یک اتصال فقط از یک طرف بالا است.

USB-C جدیدتر ، کوچکتر و گردتر است و یک کانکتور برگشت پذیر را ارائه می دهد. Piggybacking این درگاه پروتکل DisplayPort برای خروجی ویدئو است. برخی از اتصالات از نوع پورت USB-C استفاده می کنند اما پروتکل Thunderbolt 3 را با سرعت انتقال تا 40Gbps کار می کنند.

برخی از دستگاه های قدیمی از اتصالات جایگزین مانند eSATA و Firewire استفاده می کنند ، اما به دلیل کاهش ارتباط آنها ، باید از آنها اجتناب شود.

همه آنچه گفته شد ، شما در حالت ایده آل می خواهید یک اتصال Thunderbolt 3 داشته باشید. اگر خیلی گران است یا دستگاه شما از پورت USB-C (یا Thunderbolt 3) برخوردار نیست ، در قسمت بعدی به دنبال پشتیبانی USB 3.1 / 3.2 Gen 2 باشید

قابلیت حمل و دوام
LaCie Rugged Type-C

اگر شما به سادگی می خواهید یک درایو خارجی برای تهیه نسخه پشتیبان در خانه خود داشته باشید ، دستگاه های ذخیره سازی متصل به شبکه (NAS) ممکن است گزینه بهتری باشد.

آنها معمولاً به صورت یک دستگاه سیمی مستقل در شبکه محلی شما قرار می گیرند و چندین درایو و حالت ذخیره سازی را بسته بندی می کنند. Promise Technology ، QNAP و Synology فقط سه سازنده تخصصی در دستگاه های NAS هستند.

با این حال ، اگر می خواهید درایو خود را در مواقع خارج از خانه حفظ کنید ، قابلیت حمل و نقل ضروری است. باید سبک و کوچک باشد ، بنابراین می توانید آن را در جیب قرار دهید تا سریع آن دسترسی پیدا کنید.

در حالت ایده آل ، کابل دیگری را می خواهید که به کابل برق خارجی نیز نیازی نداشته باشد.

اکثر درایوهای خارجی بسیار سنگین نیستند ، و برخی از آنها کوچک هستند ، مانند Samsung T5 ، ظرفیت ذخیره سازی دیجیتال زیادی را ارائه می دهند در حالی که از لحاظ خجم کوچک است. از طرف دیگر ، SSD ها کمی کوچکتر از نمونه های هارد دیسک خود هستند زیرا در آنها دیسک های مغناطیسی انباشته نشده قرار ندارند.

دلیل دیگر در نظر گرفتن SSD در برابر HDD ، دوام است. در حالی که هارد های اکسترنال بدنه های ضعیفی دارند و آسیب پذیر هستند ، این مساله نیز در خرید هارد اکسترنال بسیار مهم است و باید مورد توجه قرار بگیرد.

امنیت

اگر داده های ذخیره شده در هارد اکسترنال شما از هر طریقی حساس هستند ، رمزگذاری ایده خوبی است. بسیاری از درایوها با راه حل های رمزگذاری نرم افزار سازگار هستند و این موارد برای اکثر افراد مناسب هستند.

برای کسانی که امنیت داده های خود را جدی تر می گیرند ، شما می خواهید یک درایو با رمزگذاری سخت افزار پیدا کنید. اگر از امنیت بالایی برخوردار هستید ، حتی می توانید یک سیستم امنیتی فیزیکی مانند ورودی کد پین در درایو Padlock Apricorn Aegis را انتخاب کنید.

پیشنهاد مطالعه: رم کامپیوتر

سازگاری

خارج از جعبه ، هارددیسک های خارجی به طور منظم برای یک سیستم عامل خاص قالب بندی می شوند. به عنوان مثال ، یک درایو خارجی قالب بندی شده برای ویندوز 10 ممکن است در کار با MacOS مشکل داشته باشد و برعکس. برخی از هارد دیسک ها نیز به طور خاص برای لینوکس قالب بندی شده اند.

با این حال این تنظیم برگشت پذیر نیست. می توانید یک هارد دیسک را مجدداً فرمت کنید یا آن را پارتیشن بندی کنید تا قابلیت های مختلفی داشته باشد. اما اگر می خواهید از این دردسر جلوگیری کنید ، مطمئن شوید که درایو خارجی با سیستم عامل هدف سازگار است.

یکی از ویژگی هایی که می خواهید به دنبال آن باشید ، ضمانت نامه تمدید شده است. اگر هارد شما خراب شود ، این ضمانتنامه شما را پوشش می دهد ، بنابراین ارزش آن را دارد.

همچنین باید انواع کابل هایی را که درایو شما را همراهی می کنند ، یادداشت کنید. برخی از تلفن ها و لپ تاپ های جدید از اتصالات USB-C یا Thunderbolt 3 استفاده می کنند ، اما درایو مورد نظر شما ممکن است شامل کابل USB-A باشد. در این صورت ، شما هنوز هم می توانید آن درایو را خریداری کنید ، اما همچنین باید یک کابل یا یک آداپتور متفاوت خریداری کنید ، که به هزینه کلی شما اضافه می شود.

بهترین هاردهای اکسترنال در یک نگاه

Elements Western Digital ( بهترین گزینه )
HD710 Pro ADATA
My Passport WDBYNN0010B
ADATA DashDrive HD680
Silicon Power Armor A80
Expansion Portable STEA 1000400
ADATA HD720
Canvio Advance Toshiba
Western Digital My Passport
هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A30
هارد اکسترنال سایبرپل مدل CP-NL3-M050F
هارد اکسترنال لسی مدل Porsche Design P9227 Slim
هارد اکسترنال لسی مدل Rugged Thunderbolt / USB-C Mobile
هارد اکسترنال اپیسر مدل AC731
هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD770G
هارد اکسترنال توشیبا مدل Canvio Basics

 

هارد اکسترنال سیگیت بکاپ پلاس دسکتاپ


قابلیت بکاپ گیری اطلاعات از نکات بارز این هارد اکسترنال می باشد که با استفاده از نرم افزار طراحی شده برای این محصول، به راحتی از فایل های موجود در حافظه کامپیوتر، نسخه پشتیبان تهیه نمایید.

از دیگر مشخصه های منحصر بفرد این محصول می توان به شارژ سایر محصولات الکترونیکی که قابلیت شارژ از طریق درگاه USB دارند اشاره کرد.

این محصول در ظرفیت های 4 ترابایت ، 6 ترابایت ، 8 ترابایت و 10 ترابایت تولید شده است که برای آرشیو اطلاعات حجیم بسیار مناسب می باشد.

 

مزایا:

قابلیت پشتیبان گیری از اطلاعات
وجود درگاه هایی برای شارژ تجهیزات الکتریکی
سرعت انتقال اطلاعات بالا (160 مگابایت بر ثانیه)

معایب:

مقاوم نبودن در برابر ضربه
مقاوم نبودن در برابر آب
مقاوم نبودن در برابر شوک

 

هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مای پاسپورت

یکی دیگر از گزینه های شناخته شده و پر فروش هارد اکسترنال ، هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مای پاسپورت می باشد.

این هارد اکسترنال قابل حمل بوده و وزن نسبتا کمی دارد که به راحتی می توانید آن را با خود جابجا کنید.

از ویژگی های بارز این محصول می توان به رمز گذاری بر روی این محصول اشاره کرد.

همچنین می توان از طریق نرم افزار اختصاصی وسترن دیجیتال ، اقدام به پشتیبان گیری از اطلاعات خود بر روی هارد اکسترنال نمایید.

این محصول با تنوع رنگ فراوان و ظرفیت های متعدد اعم از 1 ترابایت ، 2 ترابایت ، 3 ترابایت و 4 ترابایت ، برای سلیقه ها و استفاده های گوناگون تولید شده است.

 

مزایا:

رمز گذاری بر روی هارد اکسترنال
قابلیت پشتیبان گیری از اطلاعات
قابل حمل بودن
تولید در رنگ های مختلف
ظرفیت های مناسب
قیمت مناسب
معایب:

مقاوم نبودن در برابر ضربه
مقاوم نبودن در برابر آب
مقاوم نبودن در برابر شوک

 

هارد اکسترنال ای دیتا HD710 Pro

هارد اکسترنال ای دیتا HD710 Pro دیگر محصول موجود در این لیست می باشد که دارای قابلیت های بسیار خوبی می باشد.

این محصول بدلیل استفاده از سه لایه روکش سیلیکونی در بدنه هارد اکسترنال ، نسبت به ضربات و افتادن از ارتفاع مقاوم می باشد.

همچنین نوع طراحی آن باعث شده است تا از نفوذ آب و گرد و غبار به داخل آن جلوگیری گردد.

از دیگر ویژگی های این محصول می توان به دارا بودن سنسور شوک در آن اشاره کرد. این سنسور در هنگام وجود شوک های الکتریکی و یا لرزش های شدید که باعث آسیب دیدن هارد دیسک می شود ، فعال می شود.

همچنین با استفاده از نرم افزار HDDtoGO می توانید عملیاتی همچون رمز گذاری بر روی اطلاعات و پشتیبان گیری از اطلاعات را به راحتی انجام دهید.

 

مزایا:

قابل حمل بودن
مقاومت در برابر ضربات و افتادن از ارتفاع
مقاومت در برابر آب و گرد و غبار
مقاومت در برابر شوک
قابلیت پشتیبان گیری و رمز گذاری بر روی اطلاعات
معایب:

ابعاد و وزن بیشتر نسبت به دیگر هارد اکسترنال های قابل حمل

 

هارد اکسترنال سیلیکون پاور آرمور A80

 

مزایا:

رمز گذاری بر روی هارد اکسترنال
قابل حمل بودن
مقاومت در برابر ضربات و افتادن از ارتفاع
مقاومت در برابر آب و گرد و غبار
تحمل فشار تا 300 کیلوگرم
معایب:

کابل رابط بسیار کوتاه
نبود ظرفیت هایی با حجم بالا
ابعاد و وزن بیشتر نسبت به دیگر هارد اکسترنال های قابل حمل

 

هارد اکسترنال سیگیت Expansion

 

روی هم انباشته‌ شدن عکس‌ها، فیلم‌های اچ‌دی (HD) و فول اچ‌دی (Full HD) و فایل‌های صوتی می‌تواند در مدت کوتاهی، حافظه‌ی داخلی کامپیوتر را پر کند. پس از گذشت مدتی به خودتان می‌آیید و متوجه می‌شوید که هارددیسک لپ‌تاپ جدیدتان پر شده ‌است و به فضای ذخیره‌سازی بیشتری نیاز دارید. پرشدن فضای هارددیسک داخلی می‌تواند به کند شدن سیستم کامپیوتر هم منجر شود. در چنین شرایطی، برای رفع مشکل، انتخاب‌های متعددی پیش‌رویتان قرار دارد که یکی از آن‌ها، تهیه‌ی هارددیسک اکسترنال است. هارددیسک‌های اکسترنال نسبت به دیگر انتخاب‌های پیش‌رو، قیمت مناسب‌تری دارند و در طول دوره‌ی حیاتشان توانسته‌اند کیفیت و قابل‌اعتماد بودن خود را ثابت کنند. علاوه بر این موارد، با انتقال فایل‌هایتان به یک هارددیسک اکسترنال می‌توانید فایل‌های دلخواهتان را همیشه به همراه داشته ‌باشید.

مزایا:

قابل حمل بودن
وزن کم و ابعاد کوچک
قابلیت پشتیبان گیری از اطلاعات
طراحی زیبا
قیمت مناسب نسبت به دیگر محصولات
معایب:

مقاوم نبودن در برابر ضربه
مقاوم نبودن در برابر آب
مقاوم نبودن در برابر شوک

 

با توجه به اینکه علاقه مند به مطالعه این مطلب هستید ، پیشنهاد می کنیم مقالات هارددیسک و کیس کامپیوتر و کارت گرافیک و هاردSSD  را نیز مشاهده بفرمایید، همه سعی ما معرفی ویژگی های محصولات مورد نظر شما و انتخاب راحت شما از بین محصولات مورد نظرتان با شناخت و آگاهی بیشتر است، امیدواریم با ارائه نظرات خود ما را یاری نمایید.

 

 

 

 • نحوه نمایش محصول ها
هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل My Passport ظرفیت 2 ترابایت
هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل My Passport ظرفیت 2 ترابایت
 • ظرفیت: 2 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.0
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل My Passport WDBYvg0010BBK-WESN ظرفیت 1 ترابایت
هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل My Passport WDBYvg0010BBK-WESN ظرفیت 1 ترابایت
 • ظرفیت: 1 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: خیر
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل Elements ظرفیت 1 ترابایت
هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل Elements ظرفیت 1 ترابایت
 • ظرفیت: 1 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 2.0، USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: خیر
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل Elements ظرفیت 2 ترابایت
هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل Elements ظرفیت 2 ترابایت
 • ظرفیت: 2 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 2.0، USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: خیر
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل My Passport ظرفیت 4 ترابایت
هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل My Passport ظرفیت 4 ترابایت
 • ظرفیت: 4 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.0
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710 Pro ظرفیت 1 ترابایت
هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710 Pro ظرفیت 1 ترابایت
 • ظرفیت: 1 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.1
 • مقاوم در برابر آب: بله
 • مقاوم در برابر ضربه: بله
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710 Pro ظرفیت 2 ترابایت
هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710 Pro ظرفیت 2 ترابایت
 • ظرفیت: 2 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.1
 • مقاوم در برابر آب: بله
 • مقاوم در برابر ضربه: بله
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710 ظرفیت 1 ترابایت
هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710 ظرفیت 1 ترابایت
 • ظرفیت: 1 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 2.0، USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: بله
 • مقاوم در برابر ضربه: بله
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال لسی مدل 5big ظرفیت 40 ترابایت
هارد اکسترنال لسی مدل 5big ظرفیت 40 ترابایت
 • ظرفیت: 20 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: Thunderbolt 2
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: خیر
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A80 ظرفیت 1 ترابایت
هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A80 ظرفیت 1 ترابایت
 • ظرفیت: 1 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 2.0، USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: بله
 • مقاوم در برابر ضربه: بله
مشاهده در دیجی کالا
هارد دیسک اکسترنال وسترن دیجیتال مدل Elements ظرفیت 4 ترابایت
هارد دیسک اکسترنال وسترن دیجیتال مدل Elements ظرفیت 4 ترابایت
 • ظرفیت: 4 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 2.0، USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: خیر
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD770G ظرفیت 1 ترابایت
هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD770G ظرفیت 1 ترابایت
 • ظرفیت: 1 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.0، USB 3.1
 • مقاوم در برابر آب: بله
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال سیگیت مدل Expansion Portable STEA2000400 ظرفیت 2 ترابایت
هارد اکسترنال سیگیت مدل Expansion Portable STEA2000400 ظرفیت 2 ترابایت
 • ظرفیت: 2 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: خیر
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD770G ظرفیت 2 ترابایت
هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD770G ظرفیت 2 ترابایت
 • ظرفیت: 2 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.1
 • مقاوم در برابر آب: بله
مشاهده در دیجی کالا
هارد  اکسترنال سیگیت مدل Expansion Portable ظرفیت 4 ترابایت
هارد  اکسترنال سیگیت مدل Expansion Portable ظرفیت 4 ترابایت
 • ظرفیت: 4 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 2.0، USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: خیر
مشاهده در دیجی کالا
هارددیسک اکسترنال ای دیتا مدل HD680 ظرفیت 2 ترابایت
هارددیسک اکسترنال ای دیتا مدل HD680 ظرفیت 2 ترابایت
 • ظرفیت: 2 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.1
 • مقاوم در برابر آب: بله
 • مقاوم در برابر ضربه: بله
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال Silicon Power مدل Armor A80 ظرفیت 2 ترابایت
هارد اکسترنال Silicon Power مدل Armor A80 ظرفیت 2 ترابایت
 • ظرفیت: 2 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 2.0، USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: بله
 • مقاوم در برابر ضربه: بله
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال سیگیت مدل Expansion Portable STEA1000400 ظرفیت 1 ترابایت
هارد اکسترنال سیگیت مدل Expansion Portable STEA1000400 ظرفیت 1 ترابایت
 • ظرفیت: 1 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 2.0، USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: خیر
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال توشیبا مدل Canvio Advance ظرفیت 2 ترابایت
هارد اکسترنال توشیبا مدل Canvio Advance ظرفیت 2 ترابایت
 • ظرفیت: 2 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: خیر
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال توشیبا مدل Canvio Advance ظرفیت 2 ترابایت
هارد اکسترنال توشیبا مدل Canvio Advance ظرفیت 2 ترابایت
 • ظرفیت: 2 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.2
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: خیر
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل My Passport ظرفیت 5 ترابایت
هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل My Passport ظرفیت 5 ترابایت
 • ظرفیت: 5 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.0
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD330 ظرفیت 1 ترابایت
هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD330 ظرفیت 1 ترابایت
 • ظرفیت: 1 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.1
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: بله
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال توشیبا مدل Canvio Advance ظرفیت 1 ترابایت
هارد اکسترنال توشیبا مدل Canvio Advance ظرفیت 1 ترابایت
 • ظرفیت: 1 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: خیر
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال توشیبا مدل Canvio Basics ظرفیت 1 ترابایت
هارد اکسترنال توشیبا مدل Canvio Basics ظرفیت 1 ترابایت
 • ظرفیت: 1 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: خیر
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال توشیبا مدل Canvio Advance ظرفیت 4 ترابایت
هارد اکسترنال توشیبا مدل Canvio Advance ظرفیت 4 ترابایت
 • ظرفیت: 4 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.2
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: خیر
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A85 ظرفیت 1 ترابایت
هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A85 ظرفیت 1 ترابایت
 • ظرفیت: 1 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 2.0، USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: بله
 • مقاوم در برابر ضربه: بله
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD720 ظرفیت 1 ترابایت
هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD720 ظرفیت 1 ترابایت
 • ظرفیت: 1 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 2.0، USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: بله
 • مقاوم در برابر ضربه: بله
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A60 ظرفیت 1 ترابایت
هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A60 ظرفیت 1 ترابایت
 • ظرفیت: 1 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 2.0، USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: بله
 • مقاوم در برابر ضربه: بله
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710M Pro ظرفیت 1 ترابایت
هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710M Pro ظرفیت 1 ترابایت
 • ظرفیت: 1 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.1
 • مقاوم در برابر آب: بله
 • مقاوم در برابر ضربه: بله
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD830 ظرفیت 2 ترابایت
هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD830 ظرفیت 2 ترابایت
 • ظرفیت: 2 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.1
 • مقاوم در برابر آب: بله
 • مقاوم در برابر ضربه: بله
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710 ظرفیت 2 ترابایت
هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710 ظرفیت 2 ترابایت
 • ظرفیت: 2 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 2.0، USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: بله
 • مقاوم در برابر ضربه: بله
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A85 ظرفیت 2 ترابایت
هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A85 ظرفیت 2 ترابایت
 • ظرفیت: 2 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 2.0، USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: بله
 • مقاوم در برابر ضربه: بله
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD720 ظرفیت 2 ترابایت
هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD720 ظرفیت 2 ترابایت
 • ظرفیت: 2 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 2.0، USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: بله
 • مقاوم در برابر ضربه: بله
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال توشیبا مدل Canvio Advance ظرفیت 1 ترابایت
هارد اکسترنال توشیبا مدل Canvio Advance ظرفیت 1 ترابایت
 • ظرفیت: 1 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.2
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: خیر
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال اِل‌اُ مدل extra-eco ظرفیت 250 گیگابایت
هارد اکسترنال اِل‌اُ مدل extra-eco ظرفیت 250 گیگابایت
 • ظرفیت: 250 گیگابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 2.0
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: خیر
مشاهده در دیجی کالا
هارددیسک اکسترنال وسترن دیجیتال مدل My Book Desktop ظرفیت 4 ترابایت
هارددیسک اکسترنال وسترن دیجیتال مدل My Book Desktop ظرفیت 4 ترابایت
 • ظرفیت: 4 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: خیر
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A30 ظرفیت 1 ترابایت
هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A30 ظرفیت 1 ترابایت
 • ظرفیت: 1 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 2.0، USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: بله
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A65 ظرفیت 2 ترابایت
هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A65 ظرفیت 2 ترابایت
 • ظرفیت: 2 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 2.0، USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: بله
 • مقاوم در برابر ضربه: بله
مشاهده در دیجی کالا
هارددیسک اکسترنال ADATA مدل HV620S ظرفیت 1 ترابایت
هارددیسک اکسترنال ADATA مدل HV620S ظرفیت 1 ترابایت
 • ظرفیت: 1 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: خیر
مشاهده در دیجی کالا
هارد دیسک اکسترنال ای دیتا مدل HC660 ظرفیت 2 ترابایت
هارد دیسک اکسترنال ای دیتا مدل HC660 ظرفیت 2 ترابایت
 • ظرفیت: 2 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: خیر
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD330 ظرفیت 2 ترابایت
هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD330 ظرفیت 2 ترابایت
 • ظرفیت: 2 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.1
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: بله
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710 Pro ظرفیت 4 ترابایت
هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710 Pro ظرفیت 4 ترابایت
 • ظرفیت: 4 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.1
 • مقاوم در برابر آب: بله
 • مقاوم در برابر ضربه: بله
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A65 ظرفیت 1 ترابایت
هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A65 ظرفیت 1 ترابایت
 • ظرفیت: 1 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 2.0، USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: بله
 • مقاوم در برابر ضربه: بله
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال اِل‌اُ مدل eco-metal ظرفیت 500 گیگابایت
هارد اکسترنال اِل‌اُ مدل eco-metal ظرفیت 500 گیگابایت
 • ظرفیت: 500 گیگابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 2.0
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: خیر
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال توشیبا مدل Canvio Ready ظرفیت ۲ ترابایت
هارد اکسترنال توشیبا مدل Canvio Ready ظرفیت ۲ ترابایت
 • ظرفیت: 2 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.2
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: خیر
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال توشیبا مدل Canvio ‌‌Basics ظرفیت 4 ترابایت
هارد اکسترنال توشیبا مدل Canvio ‌‌Basics ظرفیت 4 ترابایت
 • ظرفیت: 4 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB Type-C، USB 3.2
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: خیر
مشاهده در دیجی کالا
هارددیسک اکسترنال وسترن دیجیتال مدل My Book Desktop ظرفیت 8 ترابایت
هارددیسک اکسترنال وسترن دیجیتال مدل My Book Desktop ظرفیت 8 ترابایت
 • ظرفیت: 8 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: خیر
مشاهده در دیجی کالا
هارددیسک اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A85 ظرفیت 4 ترابایت
هارددیسک اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A85 ظرفیت 4 ترابایت
 • ظرفیت: 4 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: بله
 • مقاوم در برابر ضربه: بله
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A60 ظرفیت 2 ترابایت
هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A60 ظرفیت 2 ترابایت
 • ظرفیت: 2 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 2.0، USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: بله
 • مقاوم در برابر ضربه: بله
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال توشیبا مدل Canvio Basics ظرفیت 2 ترابایت
هارد اکسترنال توشیبا مدل Canvio Basics ظرفیت 2 ترابایت
 • ظرفیت: 2 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: خیر
مشاهده در دیجی کالا
هارددیسک اکسترنال سیلیکون پاور مدل Stream S03 ظرفیت 1 ترابایت
هارددیسک اکسترنال سیلیکون پاور مدل Stream S03 ظرفیت 1 ترابایت
 • ظرفیت: 1 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 2.0، USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: خیر
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل Elements ظرفیت 1 ترابایت
هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل Elements ظرفیت 1 ترابایت
 • ظرفیت: 1 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 2.0، USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: خیر
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD830 ظرفیت 5 ترابایت
هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD830 ظرفیت 5 ترابایت
 • ظرفیت: 5 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.1
 • مقاوم در برابر آب: بله
 • مقاوم در برابر ضربه: بله
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل My Passport ULTRA ظرفیت 1 ترابایت
هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مدل My Passport ULTRA ظرفیت 1 ترابایت
 • ظرفیت: 1 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: خیر
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال اِل‌اُ مدل extra-eco ظرفیت 320 گیگابایت
هارد اکسترنال اِل‌اُ مدل extra-eco ظرفیت 320 گیگابایت
 • ظرفیت: 320 گیگابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 2.0
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: خیر
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال توشیبا مدل Canvio Ready ظرفیت ۱ ترابایت
هارد اکسترنال توشیبا مدل Canvio Ready ظرفیت ۱ ترابایت
 • ظرفیت: 1 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.2
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: خیر
مشاهده در دیجی کالا
هارددیسک اکسترنال سیگیت مدل One Touch Backup Plus Protable ظرفیت 4 ترابایت
هارددیسک اکسترنال سیگیت مدل One Touch Backup Plus Protable ظرفیت 4 ترابایت
 • ظرفیت: 4 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: خیر
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A65 ظرفیت 1 ترابایت
هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A65 ظرفیت 1 ترابایت
 • ظرفیت: 1 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 2.0، USB 3.0، USB 3.1
 • مقاوم در برابر آب: بله
 • مقاوم در برابر ضربه: بله
مشاهده در دیجی کالا
هارددیسک اکسترنال ای دیتا مدل DashDrive Durable HD680 ظرفیت 1 ترابایت
هارددیسک اکسترنال ای دیتا مدل DashDrive Durable HD680 ظرفیت 1 ترابایت
 • ظرفیت: 1 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.1
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: بله
مشاهده در دیجی کالا
هارددیسک اکسترنال ای دیتا مدل دش‌درایو دیوربل HD650 ظرفیت 1 ترابایت
هارددیسک اکسترنال ای دیتا مدل دش‌درایو دیوربل HD650 ظرفیت 1 ترابایت
 • ظرفیت: 1 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 2.0، USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: بله
مشاهده در دیجی کالا
هارد دیسک اکسترنال سیگیت مدل Backup Plus Hub Desktop ظرفیت 4 ترابایت
هارد دیسک اکسترنال سیگیت مدل Backup Plus Hub Desktop ظرفیت 4 ترابایت
 • ظرفیت: 4 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: خیر
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال توشیبا مدل Canvio ‌‌Basics ظرفیت 2 ترابایت
هارد اکسترنال توشیبا مدل Canvio ‌‌Basics ظرفیت 2 ترابایت
 • ظرفیت: 2 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB Type-C، USB 3.2
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: خیر
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A60 ظرفیت 4 ترابایت
هارد اکسترنال سیلیکون پاور مدل Armor A60 ظرفیت 4 ترابایت
 • ظرفیت: 4 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 2.0، USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: بله
 • مقاوم در برابر ضربه: بله
مشاهده در دیجی کالا
هارددیسک اکسترنال Silicon Power مدل استریم S03 ظرفیت 2 ترابایت
هارددیسک اکسترنال Silicon Power مدل استریم S03 ظرفیت 2 ترابایت
 • ظرفیت: 2 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 2.0، USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: خیر
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال ای دیتا مدل HC660 ظرفیت 1 ترابایت
هارد اکسترنال ای دیتا مدل HC660 ظرفیت 1 ترابایت
 • ظرفیت: 1 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: خیر
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710 Pro ظرفیت 5 ترابایت
هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD710 Pro ظرفیت 5 ترابایت
 • ظرفیت: 5 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.1
 • مقاوم در برابر آب: بله
 • مقاوم در برابر ضربه: بله
مشاهده در دیجی کالا
هارد دیسک اکسترنال توشیبا مدلCANVIO FLEX  ظرفیت 1 ترابایت
هارد دیسک اکسترنال توشیبا مدلCANVIO FLEX  ظرفیت 1 ترابایت
 • ظرفیت: 1 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB Type-C، USB 3.2
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: بله
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD330 ظرفیت 5 ترابایت
هارد اکسترنال ای دیتا مدل HD330 ظرفیت 5 ترابایت
 • ظرفیت: 5 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.1
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: بله
مشاهده در دیجی کالا
هارد دیسک اکسترنال توشیبا مدل Canvio Slim ظرفیت 1 ترابایت
هارد دیسک اکسترنال توشیبا مدل Canvio Slim ظرفیت 1 ترابایت
 • ظرفیت: 1 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: خیر
مشاهده در دیجی کالا
هارد اکسترنال توشیبا مدل Canvio Ready ظرفیت 2 ترابایت
هارد اکسترنال توشیبا مدل Canvio Ready ظرفیت 2 ترابایت
 • ظرفیت: 2 ترابایت
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: USB 2.0، USB 3.0
 • مقاوم در برابر آب: خیر
 • مقاوم در برابر ضربه: خیر
مشاهده در دیجی کالا

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید