راهنمای خرید کیس کامپیوتر

کیس کامپیوتر شما چیزی فراتر از یک جعبه برای قرار دادن همه اجزا است ، کیس های مدرن با تنوع بسیار زیادی از اشکال ، اندازه ها ، رنگ ها و مواد برای انتخاب ، موارد بسیار بیشتری را ارائه می دهند بنابراین  جهت خرید کیس کامپیوتر بهتر است با پیشینه علمی اقدام نمایید به ما پیشنهاد می کنم حتما این مقاله را تا انتها مطالعه بفرمایید:

چرا انتخابو خرید کیس کامپیوتر مناسب برای رایانه شما مهم است؟

انتخاب کیس مناسب برای رایانه مهم است زیرا اجزایی مانند مادربردها ، خنک کننده های پردازنده ، منبع تغذیه و درایوها در اندازه های بسیار متنوعی ارائه می شوند و همچنین هرکدام نیازهای خنک کنندگی خاص خود را دارند.

 

این راهنمای خرید ، به شما تمام مواردی را که باید هنگام انتخاب یک مورد جدید برای کامپیوتر بدانید ، آموزش می دهد.

کامپیوتر دسکتاپ گرین مدل GRIFFIN G6 GAMING
کامپیوتر دسکتاپ گرین مدل GRIFFIN G6 GAMING
  • سازنده پردازنده گرافیکی: NVIDIA
  • پورت شبکه LAN: 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه
  • میکروفون: ورودی میکروفون
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • مقدار حافظه داخلی: دو ترابایت
مشاهده در دیجی کالا

سازگاری مادربرد

اولین و مهمترین تصمیم برای درست شدن انتخاب موردی است که به اندازه کافی بزرگ باشد تا مادربرد را در خود جای دهد.

خبر خوب این است که به هر مارک مورد یا مادربرد نگاه کنید ، تمام تولیدکنندگان اجزای خود را مطابق با یک مجموعه استاندارد از استانداردهای صنعت طراحی می کنند.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که اطمینان حاصل کنید که قاب و مادربرد هر دو دارای استاندارد یکسانی هستند.

رایج ترین استاندارد برای رایانه های شخصی با کیس متوسط و کیس کامل ATX است. سایر استانداردها Micro-ATX و Mini-ITX هستند که هر دو از ATX کوچکتر هستند و در نهایت استاندارد E-ATX SSI-EEB مطرح است. نمودار زیر ابعاد رایج ترین اندازه مادربرد را نشان می دهد.

 

پیشنهاد مطالعه: مانیتور

 

خرید کیس کامپیوتراگرچه یک مادربرد بزرگتر به یک قاب بزرگتر احتیاج دارد ، اما هیچ چیزی مانع نصب مادربرد کوچک در یک مورد بزرگ نمی شود. این مورد می تواند بسیار مفید باشد زیرا موارد بزرگتر مزایایی مانند گزینه های خنک کننده بیشتر و جایگاه های اضافی درایو را فراهم می کند.

همه اینها به میزان فضای مورد نیاز برای رایانه شخصی و سایر نیازهای شما بستگی دارد.

کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ3600A Plus
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ3600A Plus
  • سازنده پردازنده گرافیکی: NVIDIA
  • پورت شبکه LAN: 10/100 مگابیت بر ثانیه
  • میکروفون: ورودی میکروفون
  • سازنده پردازنده مرکزی: AMD
  • مقدار حافظه داخلی: یک ترابایت
مشاهده در دیجی کالا

خرید کیس کامپیوتر سازگاری با PSU

همچنین مهم است که مطمئن شوید مورد مناسب PSU خود را انتخاب کرده اید. مانند مادربردها ، PSU ها در اندازه های استاندارد متنوعی ارائه می شوند که در زیر نشان داده شده است.

لطفا توجه داشته باشید ، هیچ استانداردی برای PSU های micro-ATX وجود ندارد ، بنابراین در یک مورد micro-ATX به طور معمول از PSU ATX استفاده می شود. یک احتیاط ، برخی از PSU های با قدرت بسیار بالا ، 1200 وات بالاتر ، بسیار طولانی تر از 140 میلی متر استاندارد ATX هستند و بنابراین بسیاری از آنها به یک جعبه PSU بسیار طولانی احتیاج دارند. اگر شک دارید ، در صفحه محصول پرونده در وب سایت اسکن ، زبانه مشخصات را بررسی کنید.

کامپیوتر دسکتاپ گرین مدل Z5 SURENA
کامپیوتر دسکتاپ گرین مدل Z5 SURENA
  • سازنده پردازنده گرافیکی: NVIDIA
  • پورت شبکه LAN: 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه
  • میکروفون: ورودی میکروفون
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • مقدار حافظه داخلی: یک و نیم ترابایت
مشاهده در دیجی کالا

قابلیت های خنک کننده در خرید کیس کامپیوتر

یک کیس خوب طراحی شده بسیار بیشتر از این است که گرد و غبار را از اجزای گرانبهای رایانه شما دور نگه دارد. همچنین باعث می شود هوا از طریق رایانه شما هدایت شود و همه چیز را خنک و ساکت نگه دارد – بسیار بهتر از اینکه یک کامپیوتر در فضای باز باشد.

پیشنهاد مطالعه: مادربرد

در حالی که هر کیس برای خنک کردن یک رایانه شخصی طراحی شده است ، بعضی از کیس ها دارای فن نصب و فضای اضافی در داخل هستند که آنها را برای رایانه های شخصی با آب خنک تر مناسب می کند. بسته به اینکه چگونه قصد دارید کامپیوتر خود را خنک کنید ، این همان چیزی است که باید به دنبال آن باشید.

 


در خرید کیس کامپیوتر بهترین تولیدکنندگان کیس ، مانند Corsair ، در صفحات محصولات خود نشان می دهد که این کیف از چه تعداد طرفدار پشتیبانی می کند.
اگر قصد استفاده از هیت سینک CPU مخصوصاً بزرگ را دارید پس مطمئن شوید که کیس فضای کافی برای قرار دادن کولر را دارد .

کامپیوتر دسکتاپ اچ‌پی مدل  Slimline 290(i3/9th-4GB/1T)
کامپیوتر دسکتاپ اچ‌پی مدل Slimline 290(i3/9th-4GB/1T)
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • حافظه رم: 4 گیگابایت
  • نوع حافظه داخلی: هارددیسک
  • مقدار حافظه داخلی: یک ترابایت
مشاهده در دیجی کالا

بهترین راه برای انجام این کار در صفحه محصول کولر در وب سایت Scan و کلیک بر روی تب Specifications و ارتفاع آن را در مقابل عرض مورد بررسی کنید. همیشه جای خالی بگذارید زیرا مقداری از عرض قاب توسط مادربرد و ایستادگی های آن اشغال می شود.

بهترین موارد برای خنک کننده آبی

اگر می خواهید CPU یا GPU با هیدروکولر همه در یک بخرید ، بسیار مهم است که موردی را انتخاب کنید که دارای تعداد مناسب نصب رادیاتور مناسب باشد. هیدروکولرها در سه گروه اصلی وجود دارند ، هیدروکولرهای 120/140 میلی متر با یک فن ، هیدروکولرهای 240/280 میلی متر با دو فن و هیدروکولرهای 360/420 میلی متر با سه فن.

 

شما می توانید آنچه را که هر مورد پشتیبانی می کند در صفحه محصول پرونده در وب سایت Scan بررسی کرده و با کلیک بر روی برگه Specifications که لیست رادیاتورهای اندازه مورد را نشان می دهد.

 

نکات مهم برای رایانه های شخصی با آب خنک

خنک کننده آب سفارشی بسیار پیچیده تر از هیدروکولر CPU یا GPU است زیرا شما نه تنها باید موردی را پیدا کنید که دارای تعداد مناسب نصب رادیاتور مناسب باشد بلکه فضای کافی برای پمپ ، مخزن و لوله را نیز داشته باشد. بعضی موارد نقاط نصب ویژه ای را برای این قطعات فراهم می کنند ، اما اغلب تنها گزینه شما پیچ یا پیچاندن پمپ و مخزن در فضای خالی است که می توانید پیدا کنید.

کامپیوتر دسکتاپ دل مدل Vostro 3671 8T27W23
کامپیوتر دسکتاپ دل مدل Vostro 3671 8T27W23
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • حافظه رم: 4 گیگابایت
  • نوع حافظه داخلی: هارددیسک
  • مقدار حافظه داخلی: یک ترابایت
مشاهده در دیجی کالا

قابلیت اتصال

علاوه بر دکمه روشن و خاموش معمول ، در همه موارد پورت های ورودی / خروجی خارجی (Input Output) وجود دارد که به شما کمک می کند دستگاه ها را به آن متصل کنید ، مانند دوربین ها و درایو های خارجی. با این کار مجبور می شوید هر زمان که می خواهید از یکی از این دستگاه ها استفاده کنید ، به پشت کامپیوتر تا پورت های ورودی / خروجی عقب بروید.

 

بهترین موارد برای خنک کننده هوا

حتی ارزان ترین کیف شامل یک فن یا دو پایه و به طور معمول برخی از فن ها می شود. اگر در حال ساخت یک کامپیوتر سطح ابتدایی هستید ، یک فن خروجی از اگزوز در پشت یا بالای قاب به طور معمول کافی است ، اما رایانه های شخصی رده بالا به فن های بیشتری احتیاج دارند ، برخی هوای خنک را به داخل کیس می کشانند و دیگران هوای گرم را خسته می کنند از پرونده مطمئن شوید که یک قاب با پایه کافی برای فن انتخاب کرده اید ، ایده آل برای فن های 120 یا 140 میلی متر ، زیرا کارآیی آنها از فن های کوچکتر است.

محبوب ترین ترکیب تعداد انگشت شماری پورت USB بزرگ به همراه اتصالات صوتی برای هدست است. با این حال ، برخی از موارد شروع به درگاه های کوچکتر ، مدرن تر و سریعتر USB Type C می کنند ، بنابراین اگر به یکی از این موارد نیاز دارید ، ارزش بررسی برگه مشخصات پرونده را در وب سایت Scan دارد. توجه بیشتری به اینکه کدام نسخه USB از کیس و مادربرد پشتیبانی می کند ، توجه کنید ، زیرا نسخه های مختلفی در بازار وجود دارد.

روشنایی ویندوز و RGB

این روزها کیس های رایانه های شخصی در طیف گسترده ای از رنگ ها در دسترس هستند و بسیاری از آنها همچنین دارای یک یا چند صفحه شفاف هستند تا بتوانید از تمام سخت افزارهای جذاب داخل آن چشم پوشی کنید. در انتهای ارزان این بازار ، این صفحات شفاف از اکریلیک ساخته می شوند ، اما در انتهای بالاتر از شیشه های معتدل ساخته می شوند. ما اکیداً توصیه می کنیم یک مورد ساخته شده از شیشه معتدل را انتخاب کنید زیرا پوشیدن آن بسیار سخت تر از اکریلیک و کمتر حساس به خراش است.

پیشنهاد مطالعه: ماوس

در بسیاری از موارد فن های RGB نیز به صورت استاندارد در نظر گرفته شده اند ، هرچند شما همیشه می توانید تعداد بیشتری فن و نوار روشنایی RGB با توجه به سلیقه خود اضافه کنید.

اگر می خواهید یک کیس با پنجره کناری برای مشاهده عملکرد داخلی رایانه شخصی خود داشته باشد ، ارزش این را دارد که در مورد جهت گیری فکر کنید. دلیل این امر این است که اکثریت قریب به اتفاق قابهای میانی تاور و پل برج کامل برای مشاهده از طریق یک پنجره در پانل سمت چپ طراحی شده اند. این به این دلیل است که آنها مادربرد را در سمت راست کیف نصب می کنند.

 

در نتیجه ، اگر چیدمان میز کار شما به گونه ای است که فقط می توانید PC را در سمت چپ خود داشته باشید ، انتخاب یک حالت معکوس که مادربرد را در سمت چپ و پنجره را در سمت راست سوار می کند ، مهم است. تعداد کمی از موارد حتی به شما امکان می دهد جهت مادربرد را خودتان انتخاب کنید.

کاهش صدا

در حالی که هر موردی تا حدی صدای رایانه شما را خفه می کند ، برخی از کیس ها به طور خاص طراحی شده اند تا آنجا که ممکن است ساکت باشند. در ساکت ترین موارد یک لایه کف روی پانل های خارجی نصب شده است که ارتعاشات صوتی و صفحات را جذب می کند تا پایه های فن غیر ضروری را بپوشاند. فقط مراقب باشید که باید تعادل درستی بین خاموش نگه داشتن رایانه شخصی خود ایجاد کنید در حالیکه اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی خنک شده است ، بنابراین نمی تواند جعبه کاملاً مهر و موم شده باشد.

در برخی موارد همچنین کنترل کننده های فن با صفحه یا سوئیچ روی پنل جلو برای تنظیم سرعت فن وجود دارند. با این حال ، توصیه می کنیم از این نوع کنترل کننده های فن پرهیز کرده و به جای آن از مادربرد BIOS یا یک برنامه Windows برای کنترل سرعت فن استفاده کنید زیرا کنترل بسیار بیشتری خواهید داشت و می توانید یک نمایه سفارشی منحصر به فرد برای رایانه خود ایجاد کنید.

 

عملکرد مهمتر از فرم است ، حتی اگر فرم همان چیزی باشد که شما تصمیم نهایی خود را هنگام خرید یک کیس PC قرار می دهید. به عبارت دیگر ، ظاهر مهم است ، اما مورد ابتدا باید در واقع برای شما کارساز باشد. معمولاً ، این بدان معنی است که سایز مناسب شما را پیدا کنید.

موارد خاص دیگری نیز برای مشاهده وجود دارد ، از جمله: آیا روی میز خود یا یک سطح جامد دیگر نزدیک میز خود ، فضای لازم برای رایانه شخصی را دارید یا باید آن را بر روی دیوار نصب کنید؟ آیا شما مانند یک خوابگاه دانشگاه در یک فضای محدود هستید و فقط برای قرار گرفتن در اتاق به یک قاب نیمرخ کوچکتر نیاز دارید؟ آیا شما یک تن طرفدار ، رادیاتور و سایر اجزا دارید که یک تن فضا اشغال می کنند؟

همه اینها س questionsالات بسیار مهمی است که باید بپرسید و یک مورد وجود دارد که به هرکدام از آنها پاسخ دهید. ما به طور خلاصه برخی از رایج ترین ها را توضیح خواهیم داد.

موارد کوچک: کیس های مینی Mini-ITX و Micro-ATX

هر دو مورد Mini-ITX و Micro-ATX رایانه های شخصی بسیار کمی را ایجاد می کنند ، حداقل در مقایسه با اکثر رایانه های رومیزی موجود در بازار. Mini-ITX تا حد زیادی گزینه متداول این دو است ، زیرا بیشتر متناسب با سبک جمع و جور ساختمان است.

اندازه آن تقریباً به نصف یک مورد استاندارد ATX (برج متوسط) است ، در حالی که Micro-ATX تقریباً 25 درصد کوچکتر از ATX استاندارد است. Mini-ITX به قدری کوچک است که برای عملکرد مناسب به اجزای خاصی نیاز دارد. نگران نباشید ، اگر شما علاقه مند به ساخت یک کامپیوتر کوچک هستید ، تهیه این اجزا کار سختی نیست و انواع مختلفی از بهترین تولیدکنندگان قطعات دارند.

از طرف دیگر ، کیس های Micro-ATX به مادربرد Micro-ATX مجهز می شوند که در اصل فقط نسخه کوچکتر از استاندارد ATX است ، اما موارد کمتری مانند اسلات RAM و PCIe دارد. بیشتر موارد Micro-ATX فقط مانند برج های میانی کمی کوچکتر به نظر می رسند ، اما قاب های Mini-ITX به طور قابل توجهی متفاوت هستند و با نسبت های کاملاً متفاوت ساخته شده اند.

دوباره ، این رایانه های شخصی برای صرفه جویی در فضا ساخته شده اند. بالاخره همه به برج کامل احتیاج ندارند. در اینجا چند نمونه از هر مورد آورده شده است.

 

با توجه به اینکه علاقه مند به مطالعه این مطلب هستید ، پیشنهاد می کنیم مقالات دوربین عکاسی و دوربین فیلمبرداری و کارت صدا و کارت گرافیک  را نیز مشاهده بفرمایید، همه سعی ما معرفی ویژگی های محصولات مورد نظر شما و انتخاب راحت شما از بین محصولات مورد نظرتان با شناخت و آگاهی بیشتر است، امیدواریم با ارائه نظرات خود ما را یاری نمایید.

 

  • نحوه نمایش محصول ها
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ3250A Plus
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ3250A Plus
  • سازنده پردازنده گرافیکی: Intel
  • پورت شبکه LAN: 10/100 مگابیت بر ثانیه
  • میکروفون: ورودی میکروفون
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • مقدار حافظه داخلی: یک ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ4150A Pro
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ4150A Pro
  • سازنده پردازنده گرافیکی: Intel
  • پورت شبکه LAN: 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه
  • میکروفون: ورودی میکروفون
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • مقدار حافظه داخلی: یک ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ گرین مدل Z1 ario gaming
کامپیوتر دسکتاپ گرین مدل Z1 ario gaming
  • سازنده پردازنده گرافیکی: NVIDIA
  • پورت شبکه LAN: 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه
  • میکروفون: ورودی میکروفون
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • مقدار حافظه داخلی: یک ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ گرین مدل Z1 ario gaming
کامپیوتر دسکتاپ گرین مدل Z1 ario gaming
  • سازنده پردازنده گرافیکی: NVIDIA
  • پورت شبکه LAN: 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه
  • میکروفون: ورودی میکروفون
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • مقدار حافظه داخلی: یک و نیم ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ گرین مدل GRIFFIN G6 GAMING
کامپیوتر دسکتاپ گرین مدل GRIFFIN G6 GAMING
  • سازنده پردازنده گرافیکی: NVIDIA
  • پورت شبکه LAN: 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه
  • میکروفون: ورودی میکروفون
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • مقدار حافظه داخلی: دو ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ ام اس آی مدل MEG Aegis Ti5 11th
کامپیوتر دسکتاپ ام اس آی مدل MEG Aegis Ti5 11th
  • سازنده پردازنده گرافیکی: NVIDIA
  • پورت شبکه LAN: 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه
  • میکروفون: ورودی میکروفون
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • مقدار حافظه داخلی: سه ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ3900A Plus
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ3900A Plus
  • سازنده پردازنده مرکزی: AMD
  • حافظه رم: 32 گیگابایت
  • نوع حافظه داخلی: هیبریدی
  • مقدار حافظه داخلی: دو ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ3600A Plus
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ3600A Plus
  • سازنده پردازنده گرافیکی: NVIDIA
  • پورت شبکه LAN: 10/100 مگابیت بر ثانیه
  • میکروفون: ورودی میکروفون
  • سازنده پردازنده مرکزی: AMD
  • مقدار حافظه داخلی: یک ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ9100B Plus
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ9100B Plus
  • سازنده پردازنده گرافیکی: NVIDIA
  • پورت شبکه LAN: 10/100 مگابیت بر ثانیه
  • میکروفون: ورودی میکروفون
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • مقدار حافظه داخلی: یک ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ4150A Plus
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ4150A Plus
  • سازنده پردازنده گرافیکی: Intel
  • پورت شبکه LAN: 10/100 مگابیت بر ثانیه
  • میکروفون: ورودی میکروفون
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • مقدار حافظه داخلی: یک ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ3900A
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ3900A
  • سازنده پردازنده گرافیکی: NVIDIA
  • پورت شبکه LAN: 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه
  • میکروفون: ورودی میکروفون
  • سازنده پردازنده مرکزی: AMD
  • مقدار حافظه داخلی: یک ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ3250A Pro
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ3250A Pro
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • حافظه رم: 8 گیگابایت
  • نوع حافظه داخلی: هیبریدی
  • مقدار حافظه داخلی: یک ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ9600A Plus
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ9600A Plus
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • حافظه رم: 8 گیگابایت
  • نوع حافظه داخلی: هیبریدی
  • مقدار حافظه داخلی: یک ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ دل مدل Vostro 3671 BP27W23
کامپیوتر دسکتاپ دل مدل Vostro 3671 BP27W23
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • حافظه رم: 8 گیگابایت
  • نوع حافظه داخلی: هارددیسک
  • مقدار حافظه داخلی: یک ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ گرین مدل H3060
کامپیوتر دسکتاپ گرین مدل H3060
  • سازنده پردازنده گرافیکی: NVIDIA
  • پورت شبکه LAN: 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه
  • میکروفون: ورودی میکروفون
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • مقدار حافظه داخلی: دو ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ گرین مدل Ava
کامپیوتر دسکتاپ گرین مدل Ava
  • سازنده پردازنده گرافیکی: Intel
  • پورت شبکه LAN: 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه
  • میکروفون: ورودی میکروفون
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • مقدار حافظه داخلی: یک ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ9400B Plus
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ9400B Plus
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • حافظه رم: 16 گیگابایت
  • نوع حافظه داخلی: هیبریدی
  • مقدار حافظه داخلی: یک ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ گرین مدل Z5 SURENA
کامپیوتر دسکتاپ گرین مدل Z5 SURENA
  • سازنده پردازنده گرافیکی: NVIDIA
  • پورت شبکه LAN: 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه
  • میکروفون: ورودی میکروفون
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • مقدار حافظه داخلی: یک و نیم ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ6100B Plus
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ6100B Plus
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • حافظه رم: 8 گیگابایت
  • نوع حافظه داخلی: هارددیسک
  • مقدار حافظه داخلی: یک ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ اچ‌پی مدل  Slimline 290(i3/9th-4GB/1T)
کامپیوتر دسکتاپ اچ‌پی مدل Slimline 290(i3/9th-4GB/1T)
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • حافظه رم: 4 گیگابایت
  • نوع حافظه داخلی: هارددیسک
  • مقدار حافظه داخلی: یک ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ8100B Plus
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ8100B Plus
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • حافظه رم: 16 گیگابایت
  • نوع حافظه داخلی: هیبریدی
  • مقدار حافظه داخلی: یک ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ ایسوس مدل x99
کامپیوتر دسکتاپ ایسوس مدل x99
  • پورت شبکه LAN: 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه
  • میکروفون: ورودی میکروفون
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ کولر مستر مدل MB520
کامپیوتر دسکتاپ کولر مستر مدل MB520
  • پورت شبکه LAN: 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه
  • میکروفون: ورودی میکروفون
  • سازنده پردازنده مرکزی: AMD
  • مقدار حافظه داخلی: یک ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ دل مدل DELL Vostro 3671
کامپیوتر دسکتاپ دل مدل DELL Vostro 3671
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • حافظه رم: 16 گیگابایت
  • نوع حافظه داخلی: هارددیسک
  • مقدار حافظه داخلی: یک ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ3600A
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ3600A
  • سازنده پردازنده مرکزی: AMD
  • حافظه رم: 8 گیگابایت
  • نوع حافظه داخلی: هیبریدی
  • مقدار حافظه داخلی: یک ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل  TZ9600A Pro
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ9600A Pro
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • حافظه رم: 16 گیگابایت
  • نوع حافظه داخلی: هیبریدی
  • مقدار حافظه داخلی: دو ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ9600A
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ9600A
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • حافظه رم: 8 گیگابایت
  • نوع حافظه داخلی: هارددیسک
  • مقدار حافظه داخلی: یک ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ دل مدل Vostro 3671 8T27W23
کامپیوتر دسکتاپ دل مدل Vostro 3671 8T27W23
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • حافظه رم: 4 گیگابایت
  • نوع حافظه داخلی: هارددیسک
  • مقدار حافظه داخلی: یک ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ دل مدل   VOSTRO 3888
کامپیوتر دسکتاپ دل مدل VOSTRO 3888
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • حافظه رم: 8 گیگابایت
  • نوع حافظه داخلی: هارددیسک
  • مقدار حافظه داخلی: یک ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ اچ‌پی مدل i3/9th-4GB/1TB Slim S01
کامپیوتر دسکتاپ اچ‌پی مدل i3/9th-4GB/1TB Slim S01
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • حافظه رم: 4 گیگابایت
  • نوع حافظه داخلی: هارددیسک
  • مقدار حافظه داخلی: یک ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ9100C Plus
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ9100C Plus
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • حافظه رم: 16 گیگابایت
  • نوع حافظه داخلی: هیبریدی
  • مقدار حافظه داخلی: یک ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ9400B
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ9400B
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • حافظه رم: 8 گیگابایت
  • نوع حافظه داخلی: هیبریدی
  • مقدار حافظه داخلی: یک ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر کامل اچ‌پی مدل Slimline 290 i3/9th-4GB/2T
کامپیوتر کامل اچ‌پی مدل Slimline 290 i3/9th-4GB/2T
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • حافظه رم: 4 گیگابایت
  • نوع حافظه داخلی: هارددیسک
  • مقدار حافظه داخلی: دو ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر صنعتی ادونتک مدل IPC602
کامپیوتر صنعتی ادونتک مدل IPC602
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • حافظه رم: 2 گیگابایت
  • نوع حافظه داخلی: هارددیسک
  • مقدار حافظه داخلی: 500 گیگابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ9100B
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ9100B
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • حافظه رم: 8 گیگابایت
  • نوع حافظه داخلی: هیبریدی
  • مقدار حافظه داخلی: یک ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ اچ‌پی مدل Slimline 290 i3/9th-8GB/2T
کامپیوتر دسکتاپ اچ‌پی مدل Slimline 290 i3/9th-8GB/2T
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • حافظه رم: 8 گیگابایت
  • نوع حافظه داخلی: هارددیسک
  • مقدار حافظه داخلی: دو ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ گرین مدل WG100
کامپیوتر دسکتاپ گرین مدل WG100
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • حافظه رم: 4 گیگابایت
  • نوع حافظه داخلی: SSD
  • مقدار حافظه داخلی: 120 گیگابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ ایپاسون مدل MARS i9
کامپیوتر دسکتاپ ایپاسون مدل MARS i9
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • حافظه رم: 32 گیگابایت
  • نوع حافظه داخلی: SSD
  • مقدار حافظه داخلی: 500 گیگابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ ایسوس مدل TUF GT301
کامپیوتر دسکتاپ ایسوس مدل TUF GT301
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • حافظه رم: 32 گیگابایت
  • نوع حافظه داخلی: SSD
  • مقدار حافظه داخلی: یک ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ اچ‌پی مدل (i3/10th-8GB/1TB) Slim S01
کامپیوتر دسکتاپ اچ‌پی مدل (i3/10th-8GB/1TB) Slim S01
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • حافظه رم: 8 گیگابایت
  • نوع حافظه داخلی: هارددیسک
  • مقدار حافظه داخلی: یک ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ اچ‌پی مدل Slim S01 i3/10th-4/1T
کامپیوتر دسکتاپ اچ‌پی مدل Slim S01 i3/10th-4/1T
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • حافظه رم: 4 گیگابایت
  • نوع حافظه داخلی: هارددیسک
  • مقدار حافظه داخلی: یک ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ کولر مستر مدل P310
کامپیوتر دسکتاپ کولر مستر مدل P310
  • سازنده پردازنده مرکزی: AMD
  • حافظه رم: 32 گیگابایت
  • نوع حافظه داخلی: SSD
  • مقدار حافظه داخلی: یک ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ سگوتپ مدل SGO4
کامپیوتر دسکتاپ سگوتپ مدل SGO4
  • سازنده پردازنده مرکزی: AMD
  • حافظه رم: 32 گیگابایت
  • نوع حافظه داخلی: SSD
  • مقدار حافظه داخلی: یک ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ مدل agbox-Q4R8H500R7
کامپیوتر دسکتاپ مدل agbox-Q4R8H500R7
  • سازنده پردازنده گرافیکی: AMD
  • پورت شبکه LAN: 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه
  • میکروفون: ورودی میکروفون
  • سازنده پردازنده مرکزی: AMD
  • مقدار حافظه داخلی: 500 گیگابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ3400A Pro
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ3400A Pro
  • سازنده پردازنده مرکزی: AMD
  • حافظه رم: 16 گیگابایت
  • نوع حافظه داخلی: هیبریدی
  • مقدار حافظه داخلی: یک ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ گرین مدل z1 -1050ti
کامپیوتر دسکتاپ گرین مدل z1 -1050ti
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • حافظه رم: 16 گیگابایت
  • نوع حافظه داخلی: SSD
  • مقدار حافظه داخلی: یک و نیم ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ گرین مدل Avai3
کامپیوتر دسکتاپ گرین مدل Avai3
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • حافظه رم: 16 گیگابایت
  • نوع حافظه داخلی: هارددیسک
  • مقدار حافظه داخلی: دو ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ گرین مدل WG200
کامپیوتر دسکتاپ گرین مدل WG200
  • سازنده پردازنده گرافیکی: Intel
  • میکروفون: ورودی میکروفون
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • مقدار حافظه داخلی: یک ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ گرین مدل Aria
کامپیوتر دسکتاپ گرین مدل Aria
  • سازنده پردازنده گرافیکی: NVIDIA
  • پورت شبکه LAN: 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • مقدار حافظه داخلی: یک و نیم ترابایت
مشاهده در دیجی کالا
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ9400B Pro
کامپیوتر دسکتاپ تک زون مدل TZ9400B Pro
  • سازنده پردازنده گرافیکی: NVIDIA
  • پورت شبکه LAN: 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه
  • میکروفون: ورودی میکروفون
  • سازنده پردازنده مرکزی: Intel
  • مقدار حافظه داخلی: دو ترابایت
مشاهده در دیجی کالا

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید