راهنمای خرید صفحه کلید بازی

نکاتی را که باید هنگام خرید کیبورد گیمینگ در نظر بگیرید

خرید کیبورد گیمینگ همیشه برای گیمرها حائز اهمیت بوده است. با وجودانواع صفحه کلیدهای بازی و مارک های موجود در بازار ، تصمیم گیری برای خرید کیبورد گیمینگ بسیار دشوار می شود.

با این حال ، با افزایش آگاهی می توانید براحتی کیبورد گیمینگ خود را انتخاب نمایید.

با شناخت صحیح از مشخصات و انواع کیبوردهای گیمینگ می توانید تصمیم درستی در جهت خرید کیبوردهای گیمینگ بگیرید.

کیبورد بی سیم مدل I8 Backlit
کیبورد بی سیم مدل I8 Backlit
 • نوع اتصال: بی‌سیم
 • نوع رابط: دانگل USB
 • مقاوم در مقابل نفوذ مایعات: خیر
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: دارد
 • حروف حک شده فارسی: ندارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا

در این راهنما ، ما می خواهیم همه مواردی را که باید هنگام خرید صفحه کلید جدید بازی در نظر داشته باشید ، بررسی کنیم.

 

نوع کلیدهای صفحه کلید:

مکانیکی در مقابل لایه لاستیکی

نوع سوئیچ های استفاده شده در صفحه کلید بازی عملکرد و احساس هر ضربه کلید را تعیین می کند. از آنجا که ساعتهای زیادی را صرف بازی خواهید کرد ، می خواهید یک صفحه کلید داشته باشید که دستانتان هنگام بازی احساس خوبی داشته باشند.

مطالعه مطالب دیگر : مانیتور بازی

در بیشتر صفحه کلیدهای بازی سوییچ مکانیکی یا غشایی استفاده شده است.

هر نوع احساس لمسی ، واکنش پذیری متفاوتی را ارائه می دهد و برای ثبت کلیدهای کیبورد نیاز به مقدار مشخصی از نیروی تحریک دست می باشد.

خرید کیبورد گیمینگ

صفحه کلید ممبران

اصطلاحات صفحه کلید گنبد لاستیکی و صفحه کلید غشایی اغلب به جای هم استفاده می شوند. به این دلیل که اکثر صفحه کلیدهای غیر مکانیکی از هر دو استفاده می کنند. گنبدهای لاستیکی معمولاً برای افزایش لمس به صفحه کلیدهای غشایی اضافه می شوند.

صفحه کلیدهای غشایی از آثار خطوط مسی چاپ شده روی ورقهای غشای پلاستیکی به جای صفحه های چاپی مدار چاپی (PCB) استفاده می کنند.

سوئیچ های آنها از طریق خم شدن غشایی به طوری که به دیگری فشار می یابد یا با پر کردن جایگاه مورد نظر با یک ماده رسانا ، تماس برقرار می کنند.

ست گیمینگ ایپیک گیر مدل DeFiant 50 CAL EGKFK1-GLCPA
ست گیمینگ ایپیک گیر مدل DeFiant 50 CAL EGKFK1-GLCPA
 • همراه با ماوس: بله
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: پورت USB
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: دارد
 • حروف حک شده فارسی: ندارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا

برای اینکه صفحه کلیدهای ممبران را لمس کنید ، گاهی اوقات برای هر کلید یک گنبد لاستیکی در بالای ورق غشای پلاستیکی قرار می گیرد.

اکثر صفحه کلیدهای مصرفی ، از جمله آنهایی که در لپ تاپ هستند ، از مکانیزم تعویض غشا استفاده می کنند.

مطالعه مطالب دیگر : ماوس

آیا کیبوردهای لپ تاپ برای بازی مناسب هستند؟

صفحه کلیدهای ممبران مشخصات خاصی دارند ، هنگام تایپ بی صدا هستند و بسیار ارزان تر از نمونه های مکانیکی خود هستند.

برخی از صفحه کلیدهای غشایی به دلیل معماری ساده می توانند به گونه ای طراحی شوند که در برابر نشت مقاوم باشند.

صفحه کلیدهای بازی ممبران بهترین گزینه برای بازی های مکرر در زمان طولانی هستند یا اگر بودجه کمی برای خرید کیبورد گیمینگ در نظر دارید برای شما بسیار مناسب خواهند بود.

کیبورد هویت مدل HV-KB378
کیبورد هویت مدل HV-KB378
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: پورت USB
 • مقاوم در مقابل نفوذ مایعات: خیر
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: ندارد
 • حروف حک شده فارسی: دارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا

اما برای یک بازی جدی یا رقابتی ، ایده آل نیستند ، زمان پاسخگویی آنها کندتر است ، دوام کمتری دارند و با هر ضربه کلید فیدبک مداوم ندارند.

خرید کیبورد گیمینگ
صفحه کلید مکانیکی

 

کلیدهای صفحه کلید مکانیکی عملکرد کمی متفاوت از صفحه کلیدهای غشایی دارند. هر کلید دارای کلید مکانیکی مخصوص به خود در زیر آن است. کلید دارای محفظه ، فنر ، پایه و بخش تماس فلزی است.

ماهیت مکانیکی این کلیدها وجود انواع مختلف سوئیچ را امکان پذیر می کند: خطی (دارای مقاومت ثابت) ، لمسی (دارای برجستگی قابل شنیدن) ، یا کلیک (لمسی با کلیک های شنیدنی).

کیبورد پی نت مدل KB-600 با حروف فارسی
کیبورد پی نت مدل KB-600 با حروف فارسی
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: پورت USB
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: ندارد
 • حروف حک شده فارسی: دارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا

در بیشتر صفحه کلیدهای مکانیکی بازی ، سوئیچ های مکانیکی Cherry MX قرمز ، قهوه ای یا آبی مشاهده خواهید کرد. سوییچ های دیگری که ممکن است پیدا کنید عبارتند از: سوئیچ های Logitech’s Romer-G ، سوئیچ های Razer ، Kailh و Roccat Titan.

نوع سوئیچ مورد نظر شما ترجیح شخصی است. هر نوع سوئیچ دارای فاصله ، سطح نویز ، زمان پاسخگویی و نیروی تحریک متفاوت است.

برند و مدل کیبورداتصالرابطچراغنوشته فارسی
کیبورد مخصوص بازی تسکو مدل TK 8117 Lبا سیمUSBدارددارد
کیبورد تسکو مدل TK 8021Lبا سیمUSBدارددارد
کیبورد مخصوص بازی ریزر مدل HUNTSMAN ELITEبا سیمUSBداردندارد
کیبورد گیمینگ کورسیر مدل K70 RGB MK.2با سیمUSBداردندارد

در حالی که یک نوع سوئیچ ممکن است در دست یک فرد احساس خوبی ایجاد اما در نوع دیگری احساس بدی را ایجاد نماید.

مطالعه مطالب دیگر : کنسول بازی

برای به دست آوردن حس و صدای نویز سوئیچ ها ، ممکن است مجبور شوید سوئیچ های مختلف فروشگاه را آزمایش کنید یا یک تستر سوییچ بخرید.

به دلایل زیر صفحه کلیدهای مکانیکی برای بازی نسبت به صفحه کلیدهای غشایی ترجیح داده می شوند:

دقت و درستی عملکرد

دقت صفحه کلید مکانیکی بازی

یک مزیت قابل توجه صفحه کلیدهای مکانیکی نسبت به صفحه های غشایی ، دقت است. در حالی که فاصله تحریک صفحه کلید غشایی متغیر است ، صفحه کلیدهای مکانیکی سازگار است.

این بدان معنی است که شما می توانید با دقت پیش بینی کنید که یک ضربه کلید هر بار ثبت می شود و به طور مداوم حرکات را انجام می دهد. این امر همچنین باعث بهبود حافظه شما در طول زمان می شود.

سرعت

صفحه کلیدهای مکانیکی قادرند ضربات کلید را تا نیمه واقعی ضبط کنند (کاملاً فشار داده نشوند). این مساوی با زمان پاسخ سریعتر است که به شما امکان می دهد بلافاصله واکنش نشان دهید.

این امر به ویژه هنگام انجام بازی های FPS مانند Doom Eternal ، Tom Clancy’s Rainbow Six Siege و Overwatch بسیار مهم است. هنگام انجام چنین بازی هایی باید قبل از اینکه دشمن شما را از بین ببرد ، با سرعت واکنش نشان دهید.

بازخورد

بازخورد به چگونگی مکانیسم سوئیچینگ به شما اطلاع می دهد که ضربه زدن به کلید ثبت شده است ، می تواند خطی ، لمسی یا کلیک باشد.

با استفاده از کیبوردهای مکانیکی ، این گزینه را دارید که از سطوح مختلف بازخورد ارائه شده توسط سوئیچ های مختلف انتخاب کنید.

به عنوان مثال ، سوئیچ های قرمز Cherry MX دارای بازخورد خطی هستند و فاقد یک کلیک ضربه برای تأمین بازخورد لمسی هستند. از سوی دیگر ، سوئیچ های آبی دارای یک مکانیزم ضربه و تغییر هستند که بازخورد لمسی و شنیداری را فراهم می کند.

بیشتر گیمرها می دانند که سوئیچ های قهوه ای برای بازی و تایپ به خوبی کار می کنند. دلیل آن این است که آنها بازخورد لمسی را بدون یک کلیک بلند شنیدنی ارائه می دهند.

 

ماندگاری

به طور کلی ، دوام صفحه کلیدهای مکانیکی بیشتر از صفحه کلیدهای غشایی است. به عنوان مثال ، گفته می شود که طول عمر سوئیچ های Cherry MX 50 میلیون فشار کلید در مقایسه با 5 میلیون فشار کلید صفحه کلید ممبران است.

این بدان معنی است که حتی در صورت استفاده زیاد نیز می توانند سالها دوام داشته باشند. بعلاوه ، جایگزینی سوئیچهای معیوب نیز در صورت نیاز از هر سوئیچ به طور مستقل ، آسان است.

فقط به این دلیل که یک کلید یا چند کلید کار نمی کنند ، نیازی به تعویض کل صفحه کلید نیست.

N-Key Rollover

کلید چرخش N به توانایی صفحه کلید برای ثبت دقیق و به ترتیب صحیح هر کلید ، صرف نظر از فشار یا پایین نگه داشتن کلیدهای دیگر ، اشاره دارد.

قابلیت N-Key rollover با صفحه کلیدهای مکانیکی امکان پذیر است زیرا هر کلید جدا از کلید دیگر کار می کند ، بنابراین هر فشار کلید توسط سیستم عامل شما شناخته می شود. صفحه کلید ممبران فقط قادر به دستیابی به کلید بین 6 تا 10 است.

Gaming Keyboard vs Normal Keyboard: تفاوت چیست؟
جدول مقایسه صفحه کلید مکانیکی و غشایی

 

Mechanical Keyboard Membrane Keyboard
Precision Actuation force remains consistent allowing you to be more precise in your keystrokes The actuation force of membrane keyboards is variable
Speed They have the ability to record a keystroke before they bottom out They need to be pressed all the way to the bottom for them to register
Feedback Give you the option to choose switches with linear, tactile, or clicky feedback Very little, if any, tactile feedback
Durability Each key can withstand over 50 million keypresses without failing Have a lifespan of about 5 million keystrokes per key
N-Key Rollover Can support full N-Key rollover Supports a key rollover of between 6 and 10
Price Generally, more expensive than membrane keyboards Usually the cheapest in the market

انتخاب بین صفحه کلیدهای بازی بی سیم و سیمی
یکی دیگر از موارد مهم در این زمینه این است که آیا شما می توانید یک صفحه کلید بازی بی سیم یا بی سیم تهیه کنید. برای تصمیم گیری صحیح ، باید بدانید که جوانب مثبت و منفی هر یک از موارد چیست.

صفحه کلید بی سیم بازی

صفحه کلیدهای بی سیم از سیگنال های فرکانس رادیویی مانند بلوتوث برای ارسال داده از صفحه کلید به رایانه استفاده می کنند. صفحه کلید دارای یک فرستنده داخلی است و همراه با یک گیرنده جداگانه به درگاه USB رایانه شما متصل می شود.

هنگامی که فرستنده و گیرنده ست می شوند ، رایانه شما صفحه کلید را به گونه ای تشخیص می دهد که گویی از طریق کابل به آن متصل شده است.

اگر قصد دارید از صفحه کلید خود در حالی که دورتر از مانیتور خود نشسته اید استفاده کنید ، بهترین گزینه صفحه کلید بازی بی سیم است. بسیار قابل حمل است و به شما آزادی حرکت آزاد را می دهد.

علاوه بر این ، شما مجبور نیستید با هیچ مدیریت کابل کنار بیایید. این کمک می کند فضای بازی شما بدون سر و صدا حفظ شود.

عیب اصلی صفحه کلیدهای بی سیم این است که به دلیل تداخل دستگاه های دیگر ، کمی تاخیر ورودی / تأخیر ورودی را تجربه می کنند.

با این حال ، ممکن است هنگام انجام کارهای با شدت کمتر مانند تایپ کردن یا مرور ، این مورد قابل توجه نباشد. اما برای یک بازی جدی یا رقابتی ، می تواند بر زمان واکنش شما تأثیر بگذارد.

صفحه کلیدهای بی سیم هم از نظر قیمت و هم از نظر نگهداری گرانتر از نمونه های سیم دار خود هستند. هر چند وقت یک بار باید باتری ها را تعویض یا شارژ کنید.

نکات  مثبت و منفی صفحه کلید بی سیم

اتصال بی سیم امکان جابجایی بیشتر و حرکت آزاد را فراهم می کند تاخیر ورودی جزئی به دلیل تداخل خارجی
نیازی به مدیریت کابل نیست گرانتر از صفحه کلیدهای سیمی
آنها به دلیل محدودیت برق فاقد ویژگی های اضافی هستند کمی نگهداری لازم است. شارژ یا تعویض باتری ها

کیبورد بازی سیمی

همانطور که از نام آن پیداست ، صفحه کلیدهای سیمی مستقیماً از طریق سیم کابلی که به درگاه USB متصل می شود ، به رایانه متصل می شوند. سیم وظیفه تغذیه صفحه کلید و همچنین ارسال ورودی به رایانه شما را بر عهده دارد.

پیشنهاد مطالعه: مانیتور

بیشتر گیمرها صفحه کلیدهای سیمی را ترجیح می دهند زیرا نه تنها ارزان تر از کیبوردهای بی سیم هستند بلکه از قابلیت اطمینان بالایی نیز برخوردار هستند. لازم نیست نگران تداخل خارجی باشید.
بعلاوه ، از آنجا که هیچ باتری لازم نیست ، تعمیر و نگهداری بسیار کمی لازم است. همچنین از آنجا که محدودیتی در مصرف برق وجود ندارد ، تولیدکنندگان می توانند بدون نگرانی در مورد دوام باتری ، ویژگی های اضافی مانند صفحه نمایش LCD ، چراغ های RGB ، پورت USB و جک هدفون را بسته بندی کنند.

نکات منفی

صفحه کلیدهای سیمی کمتر قابل حمل هستند زیرا فقط می توانید از آنها در طول سیم استفاده کنید. اگر می خواهید میز بازی خود را مرتب نگه دارید ، باید کمی مدیریت کابل را نیز انجام دهید.

جوانب مثبت و منفی صفحه کلید بی سیم

جوانب مثبت و منفی

زمان پاسخ سریع بدون تاخیر ورودی به دلیل استفاده از سیم کمتر قابل حمل است
بدون شارژ یا تعویض باتری لازم است کمی مدیریت کابل لازم است
به دلیل محدودیت برق قادر به بسته بندی بسیاری از ویژگی ها هستند
اگر ترجیح می دهید از یک صفحه کلید مخصوص بازی استفاده کنید ، دو نوع کابل بافته شده و لاستیکی موجود است.

لازم به ذکر است که انتخاب یکی یا دیگری به هیچ وجه بر عملکرد بازی شما تأثیر نخواهد گذاشت ، با این وجود مواردی وجود دارد که باید به آنها توجه کرد.

کابل های بافته شده یک لایه اضافی از لایه محافظ دارند که از کابل واقعی داخل در برابر ساییدگی محافظت می کند. لایه محافظ می تواند از نایلون ، پلی استر و … ساخته شود و می تواند در رنگ های مختلف باشد.

اگر می خواهید کابل های شما با موضوع رنگ ساخت کامپیوتر شما مطابقت داشته باشد ، این خبر خوبی است. تنها نکته منفی این است که مواد بافته شده کابل را کمی سفت می کند.

پیشنهاد مطالعه: کیس کامپیوتر

کابل های لاستیکی کابل های معمولی و بدون روکش محافظ هستند و بیشتر متداول هستند. دوام آنها نسبت به کابلهای بافته شده کمی کمتر است اما در صورت نیاز به حرکت صفحه کلید روی میز ، انعطاف پذیری بیشتری را به شما می دهد.

 

کیفیت ساخت صفحه کلید

برخلاف یک صفحه کلید اداری ، یک صفحه کلید مخصوص بازی فشارهای مکرر و شدید آسیب زیادی می بیند. این امر به ویژه در هنگام انجام بازی های کاملاً رقابتی که می توانند شما را در هنگام بازی اندکی پرخاشگر کند.

بنابراین مهم است که تمام قسمتهای صفحه کلید برای ماندگاری ساخته شده باشند. از کیبوردهای ارزان قیمت بازی ساخته شده با روکش های پلاستیکی درجه پایین که به راحتی خم می شوند ، باید خودداری کنید.

روکش های ساخته شده از پلاستیک یا فلز ABS پشتیبانی و مسکن بهتری را برای اجزای صفحه کلید و مدار ارائه می دهند. سوئیچ ها همچنین باید بر روی صفحه پشتی فلزی نصب شوند که نسبت به صفحه پشتی PCB سخت تر باشد تا هنگام تایپ یا بازی ، انعطاف پذیری به حداقل برسد.

ABS پررنگ در مقابل پلاستیک PBT

برچسب های صفحه کلید صفحه کلید نباید به راحتی پاک شود. بیشتر کلیدی های کلیدی از پلاستیک ABS یا پلاستیک PBT ساخته شده اند. اما کلیدهای صفحه PBT به دلایل زیر نسبت به کلیدهای ABS ترجیح داده می شوند:

هنوز هم ممکن است در برخی از صفحه کلیدهای سطح بالا از پلاستیک های ABS استفاده کنند. این امر عمدتا به این دلیل است که آنها لایه نازک تری از پلاستیک دارند که باعث می شود نور پس زمینه صفحه کلید یکنواخت تر ، سرزنده تر و واضح تر باشد.

پایان پررنگ روی صفحه کلید: براق در مقابل بافت

پایان و احساس صفحه کلید و صفحه کلید نیز بسیار مهم است. به عنوان مثال ، اگر پس از استفاده طولانی از صفحه کلید تمایل به عرق کردن دارند ، از صفحه کلیدهایی که جلای براق دارند ، خودداری کنید. درعوض ، به سراغ یک صفحه کلید بروید که رنگ آن از لاستیک بیشتر باشد.
صفحه کلیدهای بازی در اندازه کامل رایج ترین هستند. آنها 104 کلید دارند که شامل یک عدد پد ، عدد الفبا ، کلیدهای عملکرد (Fn) و یک بخش ناوبری است.

اندازه تأثیر زیادی در چیدمان صفحه کلید دارد. طرح های صفحه کلید با اندازه کم حجم و جمع و جورتر به عنوان صفحه کلیدهای 1800 کامپکت شناخته می شوند. تعداد کلیدهای آنها به همان اندازه صفحه کلیدهای اندازه کامل است اما کلیدهای آنها بهم ریخته است.

پیشنهاد مطالعه: ماوس

اگر فضای میز تحریر کافی داشته باشید یا برای وارد کردن شماره به یک صفحه شماره اختصاصی نیاز داشته باشید ، صفحه کلیدهای بازی در اندازه کامل عالی هستند. وزن آنها همچنین باعث استحکام بیشتر آنها می شود زیرا وقتی روی میز قرار می گیرند کمتر حرکت می کنند.

اگر یک صفحه کلید کاملاً بزرگ برای شما بزرگ است ، می توانید یک صفحه کلید مخصوص بازی Tenkeyless (TKL) تهیه کنید که به آن صفحه کلید 80٪ نیز می گویند.

صفحه کلیدهای TKL شماره پد ندارند و تعداد کل کلیدهای آنها 87 کلید است. این باعث می شود که آنها 80٪ از یک صفحه کلید کامل باشند.

سایر اندازه های صفحه کلید شامل 75٪ و 60٪ است. صفحه کلید 75٪ نسخه کم حجم صفحه کلید 80٪ است. کلیدهای آن بیشتر از کلیدهای صفحه کلید 80٪ بهم ریخته است تا اندازه 5٪ کاهش یابد.

یک صفحه کلید 60٪ فاقد کلیدهای عملکرد و کلیدهای خوشه پیکان است و باعث جمع و جورتر شدن آن می شود. استفاده از آنها ممکن است کمی چالش برانگیز باشد زیرا برای دسترسی به بیشتر کلیدهای گمشده باید از کلید Function (Fn) استفاده کنید.

مزیت اصلی صفحه کلیدهای TKL این است که رد پای کم آنها باعث قابلیت حمل بیشتر و صرفه جویی در فضای میز می شود. همچنین هنگام رفتن از صفحه کلید به ماوس ، فاصله حرکتی کمتری نیز خواهید داشت.

شکل ظاهری: شکل و رنگ

 

تولیدکنندگان صفحه کلید مخصوص بازی ، صفحه کلیدهای خود را به اشکال مختلف طراحی می کنند تا مخاطبان مختلف را به خود جلب کنند. برخی از صفحه کلیدها از طراحی مستطیلی بسیار ساده برخوردار هستند ، در حالی که برخی دیگر از شکل های آینده نگرانه با ظاهری جالب و برجسته دارند.

شکل صفحه کلید تاثیری در عملکرد بازی ندارد. با این حال ، تعیین می کند که آیا یک صفحه کلید به خوبی در محیط مورد استفاده قرار می گیرد.

به عنوان مثال ، یک صفحه کلید مخصوص بازی با شکلی آینده نگرانه یا ظاهری عجیب و غریب در محیط اداری که انتظار می رود کارها حرفه ای و تمیز به نظر برسد ، خیلی مناسب نخواهد بود. اما در یک اتاق بازی ، خیلی جالب به نظر می رسد و به نظر بیجا نیست.

همچنین رنگ مورد دیگری است که باید در نظر بگیرید. در حالی که اکثر صفحه کلیدهای بازی مشکی هستند ، رنگهای دیگری مانند آبی ، صورتی ، خاکستری متالیک و … نیز وجود دارد که می توانید انتخاب کنید.
با استفاده از صفحه کلیدهای مکانیکی ، می توان کلیدهای صفحه را نیز عوض کرد تا به ترکیب رنگ های مختلف برسید. هنگام تصمیم گیری در مورد رنگ ، علاوه بر اولویت شخصی خود ، باید به این نکته نیز توجه کنید که آیا رنگ صفحه کلید با رنگ های بازی مورد علاقه شما مطابقت دارد یا خیر.

 

همچنین به خاطر داشته باشید که صفحه کلیدهای رنگ روشن به تمیز کردن مکرر نسبت به صفحه های رنگی مبهم احتیاج دارند زیرا به راحتی کثیفی را نشان می دهند.

اگر صفحه کلید برای استفاده در یک محیط حرفه ای در نظر گرفته شده است ، دقیقاً مانند اشکال عجیب و غریب ، از رنگهای پر زرق و برق نیز باید خودداری کنید.

موارد اضافی صفحه کلید Gaming را در نظر بگیرید
برخی از صفحه کلیدهای بازی دارای برخی از ویژگی های اضافی هستند که برای راحتی و سهولت زندگی شما در آن گنجانده شده اند. برخی از موارد اضافی صفحه کلید که برای شما مفید خواهد بود شامل موارد زیر است:

 

ماکرو

کلیدهای قابل برنامه ریزی

ماکرو کلیدهای قابل برنامه ریزی هستند که می توانند برای اجرای توالی دستورات پیچیده پیکربندی شوند.

به عنوان مثال ، در یک بازی تیراندازی اول شخص ، می توان یک کلید ماکرو را برای انجام شلیک سریع برنامه ریزی کرد ، بنابراین نیازی به فشار دادن دکمه آتش به طور مکرر نیست.

در بازی های MMORPG و MOBA می توانید از ماکرو برای تنظیم کلیدهای اتصال خود استفاده کنید. به این ترتیب می توانید یک سری اقدامات را در یک توالی خاص با فشار دادن یک دکمه انجام دهید.

 

 

با توجه به اینکه علاقه مند به مطالعه این مطلب هستید ، پیشنهاد می کنیم مقالات خرید ماوس و کیبورد کامپیوتر و کیس  را نیز مشاهده بفرمایید، همه سعی ما معرفی ویژگی های محصولات مورد نظر شما و انتخاب راحت شما از بین محصولات مورد نظرتان با شناخت و آگاهی بیشتر است، امیدواریم با ارائه نظرات خود ما را یاری نمایید.

 

 • نحوه نمایش محصول ها
کیبورد بیاند مدل BK-7100 RGB
کیبورد بیاند مدل BK-7100 RGB
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: پورت USB
 • مقاوم در مقابل نفوذ مایعات: بله
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: دارد
 • حروف حک شده فارسی: دارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد تسکو مدل TK 8026 با حروف فارسی
کیبورد تسکو مدل TK 8026 با حروف فارسی
 • نوع اتصال: باسیم
 • همراه با ماوس: خیر
 • نوع رابط: پورت USB
 • مقاوم در مقابل نفوذ مایعات: خیر
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: ندارد
 • حروف حک شده فارسی: دارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد بی سیم مدل I8 Backlit
کیبورد بی سیم مدل I8 Backlit
 • نوع اتصال: بی‌سیم
 • نوع رابط: دانگل USB
 • مقاوم در مقابل نفوذ مایعات: خیر
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: دارد
 • حروف حک شده فارسی: ندارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ست گیمینگ باندا مدل G10
ست گیمینگ باندا مدل G10
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: پورت USB
 • مقاوم در مقابل نفوذ مایعات: خیر
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: دارد
 • حروف حک شده فارسی: ندارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد مخصوص بازی  ای فورتک مدل B314
کیبورد مخصوص بازی ای فورتک مدل B314
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: پورت USB
 • مقاوم در مقابل نفوذ مایعات: خیر
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: دارد
 • حروف حک شده فارسی: دارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد تسکو مدل TK 8005
کیبورد تسکو مدل TK 8005
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: پورت USB
 • مقاوم در مقابل نفوذ مایعات: بله
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: ندارد
 • حروف حک شده فارسی: دارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد مخصوص بازی تسکو مدل TK 8123GA
کیبورد مخصوص بازی تسکو مدل TK 8123GA
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: پورت USB
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: دارد
 • حروف حک شده فارسی: دارد
 • ورودی USB: دارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد و ماوس شیائومی مدل WXJS01YM
کیبورد و ماوس شیائومی مدل WXJS01YM
 • نوع اتصال: بی‌سیم
 • همراه با ماوس: بله
 • نوع رابط: دانگل USB
 • حروف حک شده فارسی: ندارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد بی سیم تسکو مدل TK 7001W
کیبورد بی سیم تسکو مدل TK 7001W
 • نوع اتصال: بی‌سیم
 • نوع رابط: دانگل USB
 • حروف حک شده فارسی: دارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد رویال مدل R-K158
کیبورد رویال مدل R-K158
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: پورت USB
 • حروف حک شده فارسی: دارد
 • ورودی USB: دارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ست گیمینگ ایپیک گیر مدل DeFiant 50 CAL EGKFK1-GLCPA
ست گیمینگ ایپیک گیر مدل DeFiant 50 CAL EGKFK1-GLCPA
 • همراه با ماوس: بله
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: پورت USB
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: دارد
 • حروف حک شده فارسی: ندارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد و موس بی سیم سادیتا مدل SKM-1655WL
کیبورد و موس بی سیم سادیتا مدل SKM-1655WL
 • نوع اتصال: بی‌سیم
 • همراه با ماوس: بله
 • نوع رابط: دانگل USB
 • حروف حک شده فارسی: دارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد بی‌سیم گرین مدل GK-102W با حروف فارسی
کیبورد بی‌سیم گرین مدل GK-102W با حروف فارسی
 • نوع اتصال: بی‌سیم
 • نوع رابط: دانگل USB
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: ندارد
 • حروف حک شده فارسی: دارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد مخصوص بازی تسکو مدل TK 8117 L
کیبورد مخصوص بازی تسکو مدل TK 8117 L
490,000 تومان
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: پورت USB
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: دارد
 • حروف حک شده فارسی: دارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد تسکو مدل TK 8021L با حروف فارسی
کیبورد تسکو مدل TK 8021L با حروف فارسی
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: پورت USB
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: دارد
 • حروف حک شده فارسی: دارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد مخصوص بازی تسکو مدل TK 8121
کیبورد مخصوص بازی تسکو مدل TK 8121
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: پورت USB
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: دارد
 • حروف حک شده فارسی: دارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد و ماوس بی سیم تسکو مدل TKM 7020W
کیبورد و ماوس بی سیم تسکو مدل TKM 7020W
 • همراه با ماوس: بله
 • نوع اتصال: بی‌سیم
 • نوع رابط: دانگل USB
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: ندارد
 • حروف حک شده فارسی: دارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد و ماوس مخصوص بازی جرتک مدل KM950
کیبورد و ماوس مخصوص بازی جرتک مدل KM950
 • همراه با ماوس: بله
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: پورت USB
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: دارد
 • حروف حک شده فارسی: ندارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد مخصوص بازی ریزر مدل HUNTSMAN ELITE
کیبورد مخصوص بازی ریزر مدل HUNTSMAN ELITE
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: پورت USB
 • مقاوم در مقابل نفوذ مایعات: خیر
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: دارد
 • حروف حک شده فارسی: ندارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد هویت مدل HV-KB378
کیبورد هویت مدل HV-KB378
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: پورت USB
 • مقاوم در مقابل نفوذ مایعات: خیر
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: ندارد
 • حروف حک شده فارسی: دارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد تسکو مدل TK 8012
کیبورد تسکو مدل TK 8012
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: پورت USB
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: ندارد
 • حروف حک شده فارسی: دارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد لپ تاپ مدل ZI1S-ZG1S مناسب برای لپ تاپ ایسر 650
کیبورد لپ تاپ مدل ZI1S-ZG1S مناسب برای لپ تاپ ایسر 650
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: پورت PS/2
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: ندارد
 • حروف حک شده فارسی: ندارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد و ماوس بی سیم لاجیتک مدل MK235
کیبورد و ماوس بی سیم لاجیتک مدل MK235
 • نوع اتصال: بی‌سیم
 • همراه با ماوس: بله
 • نوع رابط: دانگل USB
 • مقاوم در مقابل نفوذ مایعات: خیر
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: ندارد
 • حروف حک شده فارسی: ندارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد مخصوص بازی مکانیکی رپو مدل V500PRO
کیبورد مخصوص بازی مکانیکی رپو مدل V500PRO
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: پورت USB
 • مقاوم در مقابل نفوذ مایعات: بله
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: دارد
 • حروف حک شده فارسی: ندارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد و ماوس مدل 117002004به همراه هدفون و اسپیکر
کیبورد و ماوس مدل 117002004به همراه هدفون و اسپیکر
 • نوع اتصال: بی‌سیم
 • نوع رابط: دانگل USB
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: ندارد
 • حروف حک شده فارسی: دارد
 • ورودی USB: دارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد گیمینگ کورسیر مدل K70 RGB MK.2
کیبورد گیمینگ کورسیر مدل K70 RGB MK.2
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: پورت USB
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: دارد
 • حروف حک شده فارسی: ندارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
مینی کیبورد بی سیم همراه با تاچ پد مدل WIFI 2.4GHz
مینی کیبورد بی سیم همراه با تاچ پد مدل WIFI 2.4GHz
 • همراه با ماوس: خیر
 • نوع اتصال: بی‌سیم
 • نوع رابط: دانگل USB
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: ندارد
 • حروف حک شده فارسی: ندارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ست گیمینگ ردراگون مدل KUMARA K552
ست گیمینگ ردراگون مدل KUMARA K552
 • همراه با ماوس: بله
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: پورت USB
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: دارد
 • حروف حک شده فارسی: ندارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد مخصوص بازی ریزر مدل BlackWidow V3 Pro Wireless
کیبورد مخصوص بازی ریزر مدل BlackWidow V3 Pro Wireless
 • نوع اتصال: بی‌سیم
 • نوع رابط: دانگل USB
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: دارد
 • حروف حک شده فارسی: ندارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد پی نت مدل KB-600 با حروف فارسی
کیبورد پی نت مدل KB-600 با حروف فارسی
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: پورت USB
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: ندارد
 • حروف حک شده فارسی: دارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد مخصوص بازی سان رز مدل K201
کیبورد مخصوص بازی سان رز مدل K201
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: پورت USB
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: دارد
 • حروف حک شده فارسی: ندارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد مخصوص بازی میشن مدل MT-K9320
کیبورد مخصوص بازی میشن مدل MT-K9320
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: پورت USB
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: دارد
 • حروف حک شده فارسی: ندارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد مخصوص بازی تسکو مدل TK 8123
کیبورد مخصوص بازی تسکو مدل TK 8123
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: پورت USB
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: دارد
 • حروف حک شده فارسی: دارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد بلوتوثی تسکو مدل TKM7320B
کیبورد بلوتوثی تسکو مدل TKM7320B
 • نوع اتصال: بی‌سیم
 • نوع رابط: بلوتوث
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: ندارد
 • حروف حک شده فارسی: دارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد و ماوس مخصوص بازی سونگو مدل G21 B
کیبورد و ماوس مخصوص بازی سونگو مدل G21 B
 • همراه با ماوس: بله
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: پورت USB
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: دارد
 • حروف حک شده فارسی: ندارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد و ماوس بی‌سیم لاجیتک مدل MK220
کیبورد و ماوس بی‌سیم لاجیتک مدل MK220
 • نوع اتصال: بی‌سیم
 • همراه با ماوس: بله
 • نوع رابط: دانگل USB
 • مقاوم در مقابل نفوذ مایعات: بله
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: ندارد
 • حروف حک شده فارسی: ندارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد و ماوس بی سیم ای فورتک مدل 7200N
کیبورد و ماوس بی سیم ای فورتک مدل 7200N
 • نوع اتصال: بی‌سیم
 • همراه با ماوس: بله
 • نوع رابط: دانگل USB
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: ندارد
 • حروف حک شده فارسی: دارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد بی‌ سیم لاجیتک مدل CRAFT
کیبورد بی‌ سیم لاجیتک مدل CRAFT
 • نوع اتصال: بی‌سیم
 • همراه با ماوس: خیر
 • نوع رابط: دانگل USB
 • مقاوم در مقابل نفوذ مایعات: خیر
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: ندارد
 • حروف حک شده فارسی: ندارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد و ماوس بی سیم هترون مدل HKCW130 با حروف فارسی
کیبورد و ماوس بی سیم هترون مدل HKCW130 با حروف فارسی
 • نوع اتصال: بی‌سیم
 • همراه با ماوس: بله
 • نوع رابط: دانگل USB
 • مقاوم در مقابل نفوذ مایعات: خیر
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: ندارد
 • حروف حک شده فارسی: دارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد  مدل K28-DH
کیبورد  مدل K28-DH
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: پورت USB
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: دارد
 • حروف حک شده فارسی: ندارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد رویال مدل R-K168
کیبورد رویال مدل R-K168
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: پورت USB
 • حروف حک شده فارسی: دارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد مخصوص بازی ای او سی مدل GK410
کیبورد مخصوص بازی ای او سی مدل GK410
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: پورت USB
 • مقاوم در مقابل نفوذ مایعات: بله
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: دارد
 • حروف حک شده فارسی: ندارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد تسکو مدل TK 8121L
کیبورد تسکو مدل TK 8121L
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: پورت USB
 • مقاوم در مقابل نفوذ مایعات: بله
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: ندارد
 • حروف حک شده فارسی: دارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد تسکو مدل TK8011
کیبورد تسکو مدل TK8011
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: پورت USB
 • حروف حک شده فارسی: دارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد و موس مخصوص بازی مدل IMICE AN-300
کیبورد و موس مخصوص بازی مدل IMICE AN-300
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: پورت USB
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: دارد
 • حروف حک شده فارسی: ندارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد مچر مدل MR-301
کیبورد مچر مدل MR-301
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: پورت USB
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: ندارد
 • حروف حک شده فارسی: دارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد بلوتوث تاشو مدل B033
کیبورد بلوتوث تاشو مدل B033
 • نوع اتصال: بی‌سیم
 • نوع رابط: بلوتوث
 • مقاوم در مقابل نفوذ مایعات: خیر
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: ندارد
 • حروف حک شده فارسی: ندارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد مدل RK61
کیبورد مدل RK61
 • نوع اتصال: بی‌سیم
 • نوع رابط: بلوتوث
 • مقاوم در مقابل نفوذ مایعات: خیر
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: دارد
 • حروف حک شده فارسی: ندارد
 • ورودی USB: دارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد بی سیم اپل مدل Magic Keyboard with Numeric Keypad - US English
کیبورد بی سیم اپل مدل Magic Keyboard with Numeric Keypad - US English
 • نوع اتصال: بی‌سیم
 • نوع رابط: بلوتوث
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: ندارد
 • حروف حک شده فارسی: ندارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد مدل Nomi8-R
کیبورد مدل Nomi8-R
 • نوع اتصال: بی‌سیم
 • نوع رابط: دانگل USB
 • مقاوم در مقابل نفوذ مایعات: خیر
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: دارد
 • حروف حک شده فارسی: ندارد
 • ورودی USB: دارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد مخصوص بازی ریزر مدل ORNATA V2
کیبورد مخصوص بازی ریزر مدل ORNATA V2
 • نوع اتصال: باسیم
 • نوع رابط: پورت USB
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: دارد
 • حروف حک شده فارسی: ندارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد تسکو مدل TK8022 با حروف فارسی
کیبورد تسکو مدل TK8022 با حروف فارسی
 • نوع اتصال: باسیم
 • همراه با ماوس: خیر
 • نوع رابط: پورت USB
 • مقاوم در مقابل نفوذ مایعات: بله
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: ندارد
 • حروف حک شده فارسی: دارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کیبورد و ماوس بی سیم مچر مدل MR-W401
کیبورد و ماوس بی سیم مچر مدل MR-W401
 • همراه با ماوس: بله
 • نوع اتصال: بی‌سیم
 • نوع رابط: دانگل USB
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: ندارد
 • حروف حک شده فارسی: دارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس و کیبورد بی سیم فراسو مدل FCM-8282RF BLACK
ماوس و کیبورد بی سیم فراسو مدل FCM-8282RF BLACK
 • نوع اتصال: بی‌سیم
 • همراه با ماوس: بله
 • نوع رابط: دانگل USB
 • مقاوم در مقابل نفوذ مایعات: خیر
 • چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید: ندارد
 • حروف حک شده فارسی: دارد
 • ورودی USB: ندارد
 • ورودی میکروفن و هدفون: ندارد
مشاهده در دیجی کالا

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید