راهنمای خرید کوله پشتی کوهنوردی و معرفی مدل های برتر

خرید کوله پشتی کوهنوردی همواره یکی از دغدغه های کوهنوردان است.کوله پشتی ، پیاده روی چند روزه ، ممکن است تغییر کند ، اما وسایل شما در طول روز ثابت خواهد بود. یک مورد کلیدی در لیست کیت شما باید کوله پشتی یا کوله پشتی شما باشد ، مورد مناسب را انتخاب کنید و راحتی و قابلیت اطمینان را تجربه خواهید کرد. اگر کوله پشتی اشتباهی را انتخاب کنید و می تواند سختی زیادی را برایتان بهمراه داشته باشد.

خرید کوله پشتی کوهنوردی

هنگام انتخاب یک بسته باید به چند نکته مهم توجه کرد:

چقدر طول می کشد – آیا از تعطیلات آخر هفته در حداکثر استفاده را می برید یا در سفر دو ماهه به سر می برید؟ مدت زمانی که باید صرف کنید ، تا حد زیادی بر میزان حمل و فضای مورد نیاز برای قرار دادن همه چیز تأثیر می گذارد.

کوله پشتی کوهنوردی 75 لیتری فوروارد کد FCLT405
کوله پشتی کوهنوردی 75 لیتری فوروارد کد FCLT405
979,000 تومان
 • نحوه حمل: تک بند، دو بندی، دستی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا

کجا و کی می خواهید بروید – همراه با مدت زمان سفر ، زمان و مکانی که می خواهید حرکت دهید ، آنچه را که باید حمل کنید تغییر می دهد. کوهنوردی زمستانی یک هفته ای در اسکاتلند نیاز به لایه ها و تجهیزات بیشتری نسبت به پیاده روی تابستانی یک هفته ای در اسپانیا دارد.

ترجیحات شخصی – آیا شما یک مینیمالیست هستید که عاشق مسافرت فوق سبک هستید یا از راحتی لذت می برید؟ بسته به ترجیحات پیاده روی شما نه تنها لیست کیت شما بلکه نوع کوله پشتی مورد نیاز شما نیز تغییر می کند.

هنگامی که به الزامات اصلی خود رسیدگی کردید ، وقت آن است که گزینه مناسبی را انتخاب کنید.

کوله پشتی کوهنوردی 65 لیتری گوگانا مدل 30346
کوله پشتی کوهنوردی 65 لیتری گوگانا مدل 30346
 • نحوه حمل: رودوشی، تک بند، دو بندی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا

کوله پشتی دارای بسیاری از ویژگی ها ، سیستم ها و موارد مختلف است ، دانستن اینکه چه چیزی را دوست دارید (و نمی خواهید) به طیف چشمگیری کمک می کند. درک ساختار اصلی یک بسته نیز مفید است ، و پاسخ اجتناب ناپذیر “کیسه خواب خود را کجا بگذارم؟” و “با چوب راه رفتن خود چه کنم؟” سوالاتی که هنگام شروع بسته بندی به شما می آید.

 

خرید کوله پشتی کوهنوردی

آناتومی کوله پشتی کوهنوردی

ویژگی های کوله پشتی:
نمودار ویژگی های کوله پشتی
بالابرهای بار – این بندهای تنظیم کننده ممکن است کوچک به نظر برسند اما به درستی مورد استفاده قرار گیرند و در راحتی بسته شما بسیار تأثیرگذار خواهد بود. آنها بندهای شانه را به بالای قاب بسته متصل می کنند و می توان از آنها برای تغییر زاویه و فاصله بسته در رابطه با بدن استفاده کرد. این به جلوگیری از جدا شدن یک بسته سنگین از شما کمک می کند و بار/وزن بسته شما را روی لگن نگه می دارد.

کوله پشتی گوگانا کد 30334
کوله پشتی گوگانا کد 30334
 • نحوه حمل: تک بند، دو بندی، دستی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا

پنل پشتی – معمولاً برای راحتی شما طراحی شده و پد بندی شده است ، پنل های پشتی دارای طیف وسیعی از طرح ها هستند. اکثر آنها قابل تنظیم و برخی از اندازه هستند تا بتوانید به آن تناسب کامل برسید. کانالهای فوم باعث ایجاد بالشتک می شوند و می توانند تنفس را بهبود بخشند ، اگرچه در هوای گرم پیاده روی به سیستمهای مش مشبک که سطح بالایی از تهویه را ارائه می دهند ، توجه کنید.

کمربند ران

کمربند ران – یک کوله پشتی با کمربند لگن انتخاب کنید که به درستی مناسب باشد و شما در یک مسیر کوهنوردی عالی هستید. معمولاً هرچه بسته بزرگتر باشد ، بالشتک نرمتر است و حداکثر پشتیبانی و راحتی را هنگام حمل بارهای سنگین ارائه می دهد. پد باید روی استخوان های ران بیاید تا وزن بسته به طور مساوی توزیع شود. بهترین کار این است که چند بسته را امتحان کنید و ببینید چه چیزی برای شما راحت تر است.

بندهای شانه ای – مانند کمربندهای لگن ، ضخامت و نوع روکش استفاده شده روی بندهای شانه اغلب با اندازه بسته تغییر می کند. بندهای ضخیم دارای راحتی و پشتیبانی هستند. بندهای باریک تر دارای انعطاف پذیری بیشتری هستند و بندهای مش دار با روکش برش برای تهویه عالی هستند.

پیشنهاد مطالعه: کفش هامتو

بند استرنوم/قفسه سینه – بند جناغی به بندهای شانه وصل می شود و هنگامی که این کار انجام شد روی سینه می نشیند. در حالت ایده آل ، موقعیت و طول بند قابل تنظیم است. برای بهبود ثبات بسته و کمک به ثابت نگه داشتن بندهای شانه (و جلوگیری از سر خوردن آنها) استفاده کنید.

درپوش

درپوش – درپوش اغلب دارای یک جیب (یا بیشتر) برای دسترسی آسان در بالای بسته شما است. در برخی موارد ، برای کاهش وزن یا حتی استفاده از آن به عنوان یک بسته کوچک لگن ، می توان درپوش را برداشته است.
دسترسی به صفحه جلویی زیپ دار – ویژگی ای که در بسته های کوله پشتی رواج بیشتری پیدا کرده است ، صفحه جلویی را می توان برای دسترسی آسان به محفظه اصلی از حالت زیپ خارج کرد.

جیب پشتی – در آب و هوای متغیر عالی است ، از آن برای پوشاندن کاپشن ، کتاب راهنما ، دوربین و موارد دیگر استفاده کنید.

پیشنهاد مطالعه: کفش سالومون

محفظه کیسه خواب

محفظه کیسه خواب – دو محفظه سازماندهی بسته های بزرگ را بسیار ساده تر می کند. معمولاً برای ذخیره کیسه خواب استفاده می شود ، محفظه پایه اغلب با یک تقسیم کننده داخلی از بسته اصلی جدا می شود. این را می توان به راحتی واگرد کرد و به جای آن یک بخش کامل ایجاد کرد.

Young woman in a yellow raincoat, hiking through the nature, enjoying the clean air.

 

رول حصیری

رول حصیری تسمه های جانبی – اغلب برای محکم کردن یک کف رول فوم در خارج از بسته استفاده می شود ، همچنین می توان آنها را به عنوان نقاط مژه عمومی استفاده کرد.

پیشنهاد مطالعه: کفش نورث فیس

جیب کمربند-این جیب های سریع دسترسی به تنقلات ، ژل های انرژی زا ، تلفن ، کیف پول ، دستکش و سایر ملزومات کوچک بسیار عالی هستند.
جیب های جانبی کششی – جیب های جانبی بیشتر برای ذخیره بطری های آب استفاده می شوند و اغلب از مواد کششی برای دسترسی راحت و مطمئن ساخته می شوند.

تسمه های فشاری

تسمه های فشاری – از بندهای فشاری برای کاهش حجم بسته خود استفاده کنید. اگر بسته شما کامل نباشد ، آنها بسیار مفید هستند زیرا به ثابت نگه داشتن بار کمک می کنند.
حلقه قطب راه رفتن/تبر یخ – از این حلقه ها برای قطب های راه رفتن یا تبرهای یخ خود استفاده کنید.

 

نحوه نصب RUCKSACK

یک بسته به درستی نصب شده مسلماً مهمترین جنبه در فرآیند تصمیم گیری است. با تناسب اندام مناسب ، بسته ای راحت ، حمایتی و پایدار خواهید داشت ، آن را اشتباه انتخاب کرده و درد شانه ، لگن و کمر ممکن است ایجاد شود.

. با استفاده از ابزارهای اندازه گیری مخصوص مارک ، اندازه نیم تنه شما را اندازه گیری می کنند تا اندازه بسته کامل شما را بیابند و می توانند کیسه های وزنی را برای اطمینان از تجربه حمل واقعی بسته هایی که آزمایش می کنید ، تهیه کنند.

چه در فروشگاه و چه در خانه ، یکی از نکات کلیدی که باید هنگام چیدن کیف خود به آن توجه کنید ، طول تنه است. یک اشتباه رایج مردم این است که کوله پشتی ای را انتخاب کنید که بر اساس قد آنها بسیار بلند یا خیلی کوتاه است. فقط به این دلیل که قد شما مشخص است به این معنا نیست که طول تنه شما این را نشان می دهد. اکثر بسته ها یا قابل تنظیم یا اندازه (یا هر دو) هستند ، بنابراین اولین قدم برای اینکه بدانید چه سایزی را انتخاب کنید با اندازه گیری طول پشت خود است.
چگونه طول پشت خود را اندازه گیری کنیم
چیزهایی که شما نیاز دارید: یک دوست و یک نوار چسب انعطاف پذیر

تاج ایلیاک

تاج ایلیاک خود را پیدا کنید

دستان خود را در بالای استخوان لگن (معروف به تاج ایلیاک) قرار دهید و انگشتان دست خود را به سمت جلو و انگشتان شست خود را به عقب قرار دهید. بین انگشتان شست خود یک خط خیالی بکشید ؛ این پایه طول تنه شما را مشخص می کند.

 

ایلیاک کرست

مهره C7 خود را پیدا کنید
برجستگی استخوانی را در قسمت پایین گردن خود پیدا کنید (اگر سر خود را به جلو متمایل کنید ، پیدا کردن آن راحت تر است). این مهره C7 (هفتمین گردن رحم) شما است و همچنین قسمت بالای تنه شما را مشخص می کند.

با استفاده از نوار اندازه گیری ، از یک دوست بخواهید تا فاصله بین مهره C7 و خط خیالی بین انگشتان شست خود را روی باسن خود اندازه گیری کند (مطمئن شوید که راست ایستاده اید!). این اندازه گیری طول تنه شما را می دهد.

مناسب جنسیت

کوله پشتی های زنانه فقط مورد از لحاظ رنگ زیبا نیستند! زنان معمولاً گردن های باریک تر ، نسبت شانه به باسن و طول کمر کوتاه تری نسبت به مردان دارند. مجموعه ما از کوله پشتی های خاص زنانه با مهارهای دقیق و کمربندهای لگن این نیازها را برآورده می کند و از نظر آناتومیکی مناسب است.

هنگامی که کوله پشتی کامل خود را پیدا کردید …
… در اینجا چند مورد آخر را باید در نظر گرفت:

 

خرید کوله پشتی کوهنوردی ضد آب

ضد آب – کوله پشتی های کاملاً ضد آب ، مخصوصاً کوله پشتی های بزرگ ، نادر هستند ، زیرا به دوخت زیاد نیاز دارند و سوراخی در بالای آن وجود دارد (بنابراین می توانید آن را پر کنید!). در عوض ، آنها از پارچه های محکم و با دوام ساخته شده اند که مقاومت در برابر آب را نشان می دهند ، اما همچنین می توانند با یک ضد آب مقاوم در برابر آب پوشانده شوند تا محافظت از آب و هوای مرطوب را افزایش دهند.

همچنین ارزش استفاده از آستر بسته یا کیسه های خشک را در نظر بگیرید. آنها نه تنها از رطوبت محافظت می کنند ، بلکه سازماندهی وسایل را بسیار ساده تر می کنند.

 

امنیت کوله پشتی کوهنوردی

امنیت – اگر در خارج از کشور از کوله پشتی استفاده می کنید و احتمالاً در بسیاری از شهرها ، فرودگاه ها و ایستگاه ها سفر می کنید ، ارزش در نظر گرفتن امنیت را دارد. شرکت هایی مانند Pacsafe طیف وسیعی از محصولات امنیتی را که با در نظر گرفتن سفر طراحی شده اند ، تولید می کنند ، از جمله تورهای مشبک مقاوم که بر روی کیف به طور کامل می پوشند تا از محتویات داخل شما محافظت کند.

 

با توجه به اینکه علاقه مند به مطالعه این مطلب هستید ، پیشنهاد می کنیم ساک و چمدان و کفش کوهنوردی وچتر و چادر مسافرتی را نیز مشاهده بفرمایید، همه سعی ما معرفی ویژگی های محصولات مورد نظر شما و انتخاب راحت شما از بین محصولات مورد نظرتان با شناخت و آگاهی بیشتر است، امیدواریم با ارائه نظرات خود ما را یاری نمایید.

 

 

 • نحوه نمایش محصول ها
کوله پشتی ورزشی مدل 01           غیر اصل
کوله پشتی ورزشی مدل 01 غیر اصل
 • نحوه حمل: رودوشی، دو بندی
 • محل نگهداری لپ‌تاپ: ندارد
 • جنس بدنه: پارچه
 • قابلیت شستشو: ندارد
 • مقاومت در برابر ضربه: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی کوهنوردی 52 لیتری فوروارد مدل FCLT8032
کوله پشتی کوهنوردی 52 لیتری فوروارد مدل FCLT8032
 • نحوه حمل: رودوشی، تک بند، دو بندی، دستی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی سفری 45 لیتری فوروارد کد FCLT8021
کوله پشتی سفری 45 لیتری فوروارد کد FCLT8021
 • نحوه حمل: تک بند، دو بندی، دستی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی فیرو پلاس کد 758
کوله پشتی فیرو پلاس کد 758
 • جنس بدنه: برزنت، نیمه سخت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی 55 لیتری فوروارد کد 6612
کوله پشتی 55 لیتری فوروارد کد 6612
 • نحوه حمل: تک بند، دو بندی، دستی
 • محل نگهداری لپ‌تاپ: دارد
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی سفری 60 لیتری فوروارد کد FCLT8033
کوله پشتی سفری 60 لیتری فوروارد کد FCLT8033
 • نحوه حمل: تک بند، دو بندی، دستی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی کوهنوردی 55 لیتری دی کمپ مدل DCP301
کوله پشتی کوهنوردی 55 لیتری دی کمپ مدل DCP301
 • نحوه حمل: رودوشی، تک بند، دو بندی، دستی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی لکسین مدل 500
کوله پشتی لکسین مدل 500
 • نحوه حمل: تک بند، دو بندی، دستی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی کوهنوردی 55 لیتری فوروارد کد FCLT310-55
کوله پشتی کوهنوردی 55 لیتری فوروارد کد FCLT310-55
 • نحوه حمل: تک بند، دو بندی، دستی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی کوهنوردی 65 لیتری فوروارد مدل FCLT414
کوله پشتی کوهنوردی 65 لیتری فوروارد مدل FCLT414
929,000 تومان
 • نحوه حمل: رودوشی، تک بند، دو بندی، دستی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی سفری 60 لیتری فوروارد کد FCLT8023
کوله پشتی سفری 60 لیتری فوروارد کد FCLT8023
 • نحوه حمل: تک بند، دو بندی، دستی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی ورزشی طرح شوزبگ کد NS           غیر اصل
کوله پشتی ورزشی طرح شوزبگ کد NS غیر اصل
 • نوع: کوله‌پشتی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی 70 لیتری فوروارد مدل FCLT8030
کوله پشتی 70 لیتری فوروارد مدل FCLT8030
 • نحوه حمل: رودوشی، تک بند، دو بندی، دستی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی 65 لیتری فوروارد مدل FCLT402
کوله پشتی 65 لیتری فوروارد مدل FCLT402
 • نحوه حمل: تک بند، دو بندی، دستی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی فوروارد مدل FCLT5001
کوله پشتی فوروارد مدل FCLT5001
 • نحوه حمل: دو بندی، دستی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی کوهنوردی 70 لیتری گوگانا کد 30338-2
کوله پشتی کوهنوردی 70 لیتری گوگانا کد 30338-2
 • نحوه حمل: تک بند، دو بندی، دستی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی کوهنوردی 50 لیتری فیرو پلاس کد 6042
کوله پشتی کوهنوردی 50 لیتری فیرو پلاس کد 6042
 • نحوه حمل: تک بند، دو بندی، دستی
 • محل نگهداری لپ‌تاپ: دارد
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی فوروارد مدل 6612
کوله پشتی فوروارد مدل 6612
 • نحوه حمل: تک بند، دو بندی، دستی
 • محل نگهداری لپ‌تاپ: دارد
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی فوروارد مدل FCLT8008
کوله پشتی فوروارد مدل FCLT8008
 • نحوه حمل: تک بند، دو بندی، دستی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی فیرو پلاس کد 453
کوله پشتی فیرو پلاس کد 453
 • نحوه حمل: تک بند، دو بندی
 • جنس بدنه: برزنت، نیمه سخت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی کوهنوردی 75 لیتری فوروارد کد FCLT405
کوله پشتی کوهنوردی 75 لیتری فوروارد کد FCLT405
979,000 تومان
 • نحوه حمل: تک بند، دو بندی، دستی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی کوهنوردی 65 لیتری مدل C198           غیر اصل
کوله پشتی کوهنوردی 65 لیتری مدل C198 غیر اصل
 • نحوه حمل: دو بندی، دستی
 • محل نگهداری لپ‌تاپ: ندارد
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی کوهنوردی 65 لیتری گوگانا مدل 30346
کوله پشتی کوهنوردی 65 لیتری گوگانا مدل 30346
 • نحوه حمل: رودوشی، تک بند، دو بندی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی کوهنوردی 70 لیتری دی کمپ کد DCP300
کوله پشتی کوهنوردی 70 لیتری دی کمپ کد DCP300
 • نحوه حمل: رودوشی، تک بند، دو بندی، دستی، جیبی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی کوهنوردی 85 لیتری فوروارد کد FCLT404-2
کوله پشتی کوهنوردی 85 لیتری فوروارد کد FCLT404-2
 • نحوه حمل: تک بند، دو بندی، دستی
 • جنس بدنه: برزنت، نیمه سخت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی 70 لیتری گوگانا مدل 30335
کوله پشتی 70 لیتری گوگانا مدل 30335
 • نحوه حمل: تک بند، دو بندی، دستی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی سفری 40 لیتری فوروارد مدل FCLT8026
کوله پشتی سفری 40 لیتری فوروارد مدل FCLT8026
 • نحوه حمل: تک بند، دو بندی، دستی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی فوروارد کد FCLT6612
کوله پشتی فوروارد کد FCLT6612
 • نحوه حمل: تک بند، دو بندی، دستی
 • محل نگهداری لپ‌تاپ: دارد
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی شیائومی مدل Urban Leisure
کوله پشتی شیائومی مدل Urban Leisure
 • نحوه حمل: دو بندی
 • جنس بدنه: پلی استر
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی گوگانا کد 30334
کوله پشتی گوگانا کد 30334
 • نحوه حمل: تک بند، دو بندی، دستی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی کوهنوردی 55 لیتری فوروارد کد FCLT308-55
کوله پشتی کوهنوردی 55 لیتری فوروارد کد FCLT308-55
 • نحوه حمل: تک بند، دو بندی، دستی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی کوه نوردی 55 لیتری فوروارد FCLT313
کوله پشتی کوه نوردی 55 لیتری فوروارد FCLT313
 • نحوه حمل: رودوشی، تک بند، دو بندی، دستی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی گرانیت مدل GYM
کوله پشتی گرانیت مدل GYM
 • نحوه حمل: تک بند، دو بندی
 • جنس بدنه: پارچه
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی 60 لیتری گوگانا کد 30334
کوله پشتی 60 لیتری گوگانا کد 30334
 • نحوه حمل: تک بند، دو بندی، دستی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی فوروارد مدل FCLT8000
کوله پشتی فوروارد مدل FCLT8000
 • نحوه حمل: دو بندی، دستی
 • جنس بدنه: پلی استر
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی کوه نوردی 55 لیتری فوروارد مدل FCLT313GN
کوله پشتی کوه نوردی 55 لیتری فوروارد مدل FCLT313GN
 • نحوه حمل: تک بند، دو بندی، دستی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی گوگانا کد 30333
کوله پشتی گوگانا کد 30333
 • نحوه حمل: تک بند، دو بندی، دستی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی ورزشی مدل Run           غیر اصل
کوله پشتی ورزشی مدل Run غیر اصل
 • نحوه حمل: دو بندی
 • محل نگهداری لپ‌تاپ: ندارد
 • جنس بدنه: نرم
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی 70 لیتری فوروارد کد FCLT403
کوله پشتی 70 لیتری فوروارد کد FCLT403
 • نحوه حمل: تک بند، دو بندی، دستی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی کوهنوردی 70 لیتری گوگانا مدل 30348
کوله پشتی کوهنوردی 70 لیتری گوگانا مدل 30348
 • نحوه حمل: رودوشی، تک بند، دو بندی، کمری، دستی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی فوروارد مدل FCLT8006
کوله پشتی فوروارد مدل FCLT8006
 • نحوه حمل: رودوشی، دو بندی، دستی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی فیرو پلاس مدل 647
کوله پشتی فیرو پلاس مدل 647
 • نحوه حمل: تک بند، دو بندی، دستی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی کوهنوردی 40 لیتری فیرو پلاس کد 604
کوله پشتی کوهنوردی 40 لیتری فیرو پلاس کد 604
 • نحوه حمل: تک بند، دو بندی، دستی
 • محل نگهداری لپ‌تاپ: دارد
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی کوهنوردی 40 لیتری فیرو پلاس کد 626
کوله پشتی کوهنوردی 40 لیتری فیرو پلاس کد 626
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی کوهنوردی 40 لیتری فیرو پلاس کد 747
کوله پشتی کوهنوردی 40 لیتری فیرو پلاس کد 747
 • محل نگهداری لپ‌تاپ: دارد
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی کوهنوردی 60 لیتری فیرو پلاس کد 832
کوله پشتی کوهنوردی 60 لیتری فیرو پلاس کد 832
 • نحوه حمل: تک بند، دو بندی، دستی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی کوهنوردی 70 لیتری گوگانا کد 30340
کوله پشتی کوهنوردی 70 لیتری گوگانا کد 30340
 • نحوه حمل: تک بند، دو بندی، دستی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی 45 لیتری فیرو پلاس کد 507
کوله پشتی 45 لیتری فیرو پلاس کد 507
 • نحوه حمل: تک بند، دو بندی، دستی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی سفری گوگانا مدل 30337
کوله پشتی سفری گوگانا مدل 30337
 • نحوه حمل: دو بندی، دستی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی فوروارد مدل FCLT8011
کوله پشتی فوروارد مدل FCLT8011
 • نحوه حمل: تک بند، دو بندی، دستی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی فیرو پلاس کد 368
کوله پشتی فیرو پلاس کد 368
 • نحوه حمل: تک بند
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی فیرو پلاس مدل 845
کوله پشتی فیرو پلاس مدل 845
 • نحوه حمل: تک بند، دو بندی، دستی
 • محل نگهداری لپ‌تاپ: دارد
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی ورزشی طرح شوزبگ کد AS           غیر اصل
کوله پشتی ورزشی طرح شوزبگ کد AS غیر اصل
 • نوع: کوله ورزشی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی کوهنوردی 55 لیتری فوروارد کد FCLT410
کوله پشتی کوهنوردی 55 لیتری فوروارد کد FCLT410
 • نحوه حمل: تک بند، دو بندی، دستی
 • جنس بدنه: برزنت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا
کوله پشتی کوهنوردی 60 لیتری فیرو پلاس کد 831
کوله پشتی کوهنوردی 60 لیتری فیرو پلاس کد 831
 • نحوه حمل: تک بند، دو بندی، دستی
 • جنس بدنه: برزنت، نیمه سخت
 • قابلیت شستشو: دارد
 • مقاومت در برابر ضربه: دارد
مشاهده در دیجی کالا

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید