راهنمای خرید چادر مسافرتی

خرید چادر مسافرتی  قطعا برای رفتن به کمپینگ و طبیعت گردی یکی از مهمترین موارد بحساب می آید.چگونه اولین چادر مسافرتی خود را انتخاب کنید

هنگامی که آماده می شوید سفرهای کمپینگ را تبدیل به بخشی از سبک زندگی خود کنید ، باید خرید چادر مسافرتی را در نظر بگیرید.

چادر مسافرتی 8 نفره آ آپکس طرح دو رنگ
چادر مسافرتی 8 نفره آ آپکس طرح دو رنگ
 • مناسب برای: کمپینگ، کوه نوردی، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 7 تا 8 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: دارد
 • تعداد در: 1 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا

نکته این است که گزینه های چادرهای مسافرتی بی پایان است و می تواند کمی قریب به اتفاق باشد ، به ویژه برای یک کمپینگ مبتدی.

پیشنهاد مطالعه: کیسه خواب

پیدا کردن چادر مخصوص کمپینگ برای شما دشوار است. به همین دلیل است که ما این راهنمای خرید چادر را برای کمک به شما در یافتن چادر مسافرتی مناسب گردآوری کرده ایم.

قبل از پرداختن به جزئیات طراحی چادر و ویژگی های چادر ، بیایید ابتدا به چند مورد از این سوالات پاسخ دهیم تا در خرید اولین چادر به شما راهنمایی شود.

خرید چادر مسافرتی

 

چه نوع کمپینگ خواهید داشت؟

به طور کلی ، کمپینگ را می توان به دو دسته اصلی تقسیم کرد: کمپینگ اتومبیل و کوله پشتی.

کمپینگ اتومبیل در ابتدایی ترین حالت آن خوابیدن در چادر است در حالی که وسایل خود را در یک ماشین مجاور در دسترس نگه می دارید. این نوع کمپینگ در اردوگاه های مستقر که معمولاً دارای امکانات حمام و آب آشامیدنی هستند ، رایج است. پارکهای دولتی محلی ، ذخایر جنگلی یا پارکهای ملی خود را بررسی کنید تا ببینید چه خدماتی در محل کمپ آنها در دسترس است.

چادر مسافرتی کینگ کمپ مدل kt4083
چادر مسافرتی کینگ کمپ مدل kt4083
 • مناسب برای: کمپینگ، کوه نوردی، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 8 تا 10 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: ندارد
 • تعداد در: 3 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: ندارد
مشاهده در دیجی کالا

پیشنهاد مطالعه: فلاسک

اگر برای کمپینگ خودرو برنامه ریزی می کنید ، اندازه و وزن چادر چندان مسئله ای نیست. از خرید یک چادر بسیار بزرگتر که نیاز دارید خجالت نکشید ، بعدا از تمام فضای اضافی برای وسایل کمپینگ خود قدردانی خواهید کرد.

کمپینگ معمولاً شامل پیاده روی چندین مایل در بیابان است و تمام وسایل خود را به پشت بسته اید.

 

این نوع کمپینگ به طور معمول به تجربه و دانش مقصد مورد نظر شما نیاز دارد ، اگرچه این بدان معنا نیست که مبتدیان باید از آن دور شوند. خروج از کشور به طور معمول منجر به مناظر شگفت انگیز و خاطرات فراموش نشدنی می شود.

چادر مسافرتی 4 نفره پکینیو مدل c2006
چادر مسافرتی 4 نفره پکینیو مدل c2006
 • مناسب برای: کمپینگ، کوه نوردی، صخره نوردی، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 3 تا 4 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: دارد
 • تعداد در: 1 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: دارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا

اگر قصد چادر زدن را دارید ، یک قانون خوب این است که چادری بخرید که یک نفر بزرگتر از نیاز شما باشد. پس از پیاده روی در تمام طول روز از فضای اضافی قدردانی خواهید کرد و وزن اضافی بار زیادی نخواهد بود.

 

نکات مهم در خرید چادر مسافرتی

چادر: همیشه قبل از خرید چادر برپا کنید

سعی کنید از یک کمپ کمپ دیدن کنید که به شما امکان می دهد چادر خود را برپا کنید یا به دنبال خرید چادری باشید که قبلاً در معرض نمایش گذاشته شده است.

این به شما این امکان را می دهد که نحوه طراحی را درک کرده و ابعاد واقعی چادر را احساس کنید.

 

چند وقت یکبار کمپ می زنید و بودجه شما چقدر است؟

سعی کنید با خودتان صادق باشید. آیا به یک برند برتر نیاز دارید که برای علاقه مندان به فضای باز طراحی شده باشد یا یک مارک عمومی که برای گاه به گاه داشتن کمپینگ آخر هفته طراحی شده باشد کافی باشد.
چادرهای فوق سبک بسیار زیبا هستند اما اغلب دارای برچسب قیمت سنگین هستند ، در حالی که چیزی کمی سنگین تر ممکن است به بهترین وجه در بودجه شما مناسب باشد. از طرف دیگر ، چادر ساخته شده از مواد با کیفیت پایین ممکن است سریعتر باز و بسته شود ، بنابراین اگر به طور منظم برای کمپ برنامه ریزی می کنید ، شاید کمی هزینه اضافی نیز ارزش آن را داشته باشد.

چادر مسافرتی 6 نفره سایانا مدل برنو
چادر مسافرتی 6 نفره سایانا مدل برنو
 • مناسب برای: کمپینگ، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 5 تا 6 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: ندارد
 • تعداد در: 1 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: ندارد
مشاهده در دیجی کالا

به طور کلی ، یک چادر مسافرتی مناسب بین 50 تا 80 دلار آمریکا و چادرهای با کیفیت حرفه ای تا 400 دلار آمریکا متغیر است. نیازی نیست هزینه زیادی برای چادر هزینه کنید!

پیشنهاد مطالعه: تردمیل

ما توصیه می کنیم که کمپینگ های مبتدی محدوده قیمت متوسط تا پایین را هدف قرار دهند و اگر قصد دارند به کمپینگ در خارج از کشور سفر کنند ، کمی بیشتر برای چادر سبک هزینه کنند.

چند نفر در چادر می خوابند؟

هنگام خرید چادر مهم است که تصمیم خود را بر اساس تعداد افرادی که در چادر می خوابند ، تعیین کنید. همچنین باید میزان فضای اضافی مورد نیاز برای وسایل اضافی ، حیوانات خانگی یا دوستانی را که گهگاه به شما ملحق می شوند ، در نظر بگیرید.

همچنین ارزیابی عادت های خواب شما و تراکم بدنی شما و همراهان معمولی چادر بسیار مهم است. آیا شما از اندازه متوسط بزرگتر هستید؟ آیا شب ها اغلب می چرخید؟ آیا دچار کلاستروفوبیک می شوید؟

راه اندازی و برداشته شدن چادرهای بزرگتر ممکن است چالش برانگیزتر باشد ، اما فضای اضافی معمولاً ارزش آن را دارد. همچنین ، در صورت بارش باران ، چادر شما به عنوان یک پناهگاه خوب و راحت عمل می کند.

بسته بندی چادر مسافرتی

نکته خرید چادر: به بسته بندی توجه کنید

ابعاد اندازه بسته بندی را بررسی کنید. شما باید مطمئن شوید که چادر شما در کوله پشتی شما قرار می گیرد یا می تواند به راحتی آن را به قسمت بیرونی آن ببندد. اگر در کمپ هستید ، می خواهید بدانید که چقدر بسته است

چادر مسافرتی 8 نفره مدل AK 810
چادر مسافرتی 8 نفره مدل AK 810
 • مناسب برای: کمپینگ، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: آکسفورد
 • گنجایش: 8 تا 10 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: دارد
 • تعداد در: 1 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا

پیشنهاد مطالعه: چاقوی چندکاره

ابعاد چادر مسافرتی

ابعاد اندازه بسته بندی را بررسی کنید. شما باید مطمئن شوید که چادر شما در کوله پشتی شما قرار می گیرد یا می تواند به راحتی آن را به قسمت بیرونی آن ببندد. اگر در کمپ خودرو هستید ، می خواهید بدانید چقدر فضای بسته بندی اشغال می کند. پس از خرید چادر ، بسته بندی و بسته بندی آن را تمرین کنید.

تاثیر آب و هوا کمپ در انتخاب چادر مسافرتی

از آب و هوایی که در آن کمپ می کنید مطلع هستید؟

سفرهای کمپینگ بیشتر در ماه های گرم بهار ، تابستان و پاییز رایج است. محبوب ترین انتخاب چادر ، چادر 3 فصل است ، به ویژه در بین کمپینگ های مبتدی. اگر بیشتر کمپینگ شما در مقاصد آب و هوایی گرم و خشک ، مانند جنوب غربی ایالات متحده باشد ، ممکن است بتوانید با یک چادردر 2 فصل کمپ داشته باشید. خرید چادر 4 فصل را توصیه نمی کنیم مگر اینکه قصد کوهنوردی یا کمپینگ جدی زمستانی را داشته باشید.

چادرهای 3 فصل

اگر به دنبال استفاده بهتر از آب و هوا برای کمپینگ هستید ، خرید چادر مسافرتی 3 فصل برای شما مناسب است. چادرهای 3 فصل می توانند بارندگی متوسط ، باد نسبتاً شدید و حتی کمی برف را تحمل کنند. این چادرها مجهز به روکش مشبک تعادل مناسبی از تهویه و عایق را دارند و از ایجاد تراکم در داخل چادر جلوگیری می کنند. ویژگی های اضافی چادر 3 فصل ممکن است شامل دهلیزهایی برای نگهداری وسایل در خارج از چادر اصلی باشد. چادرهای 3 فصل معمولاً مگس های بارانی جدا شده ای دارند که سه چهارم کل چادر را می پوشانند.

چادرهای 2 فصل

این چادرها به طور خاص برای آب و هوای گرمتر و مناطق کم باران طراحی شده اند. یک بخش بارانی کوچک و قابل جدا شدن معمولاً همراه چادر است ، اگرچه بخش باران طوری طراحی نشده است که بتواند باران شدید را تحمل کند. خرید چادر مسافرتی 2 فصل عایق کمی یا بدون عایق هستند زیرا چادرها به طور خاص برای خنک نگه داشتن مسافر در هوای گرم طراحی شده اند. این چادرها دارای حداقل امکانات اضافی هستند و معمولاً قیمت کمتری نسبت به چادرهای 3 فصل دارند.

چادرهای 4 فصل

اگرچه چادرهای 4 فصل نامیده می شوند ، اما این چادرها عمدتا برای کمپ های زمستانی یا کوهنوردی استفاده می شوند. آنها با عایق اضافی برای گرم نگه داشتن مسافران طراحی شده اند و با مواد محکم و تیرهای محکم ساخته شده اند تا در برابر آب و هوای نامناسب مقاومت کنند. عایق اضافی جریان هوا را محدود می کند و باعث می شود چادر در دماهای گرم ناخوشایند شود. چادرهای 4 فصل به دلیل کیفیت بالای مواد و طراحی خاص ، از نظر قیمت بیشتر هستند.

سهولت استفاده از تحقیق

نکته خرید چادر: سهولت استفاده از تحقیق

برای خواندن نظرات چادرهای خاص مورد علاقه خود ، با کارمند فروشگاه کمپ صحبت کنید یا تحقیقات آنلاین انجام دهید. راه اندازی برخی از چادرها راحت تر از سایرین است. ببینید آیا می توانید آموزش های ویدئویی نحوه برپایی چادر را بیابید. علاوه بر این ، قبل از کمپ زدن ، چادر را در حیاط خلوت خود برپا کنید و ببندید.

اکنون که به سوالات کلی در مورد سبک کمپینگ شما پاسخ داده ایم ، بیایید با ویژگی ها و طرح های چادر که به شما در خرید چادر کمک می کند آشنا شوید.

انتخاب طرح چادر مسافرتی

چادرهای کمپینگ دارای اشکال و اندازه های مختلفی هستند. طرح های کلاسیک چادر شامل گنبد ، کابین ، قاب A و چادرهای تونلی است. جدیدترین روند ، چادرهای فوری ، با تیرهای نصب شده و قاب های بازشو طراحی شده است تا برپایی چادر را تا حد امکان آسان کند. بیایید طرح های رایج چادر را مرور کنیم.

چادرهای گنبدی

چادرهای گنبد یک طراحی سنتی و محبوب هستند. آنها مستقل هستند و دارای ساختار دو قطبی هستند که ثبات بهتری را فراهم می کند. چادرهای گنبد به طور کلی برف و بادهای قوی را بهتر از چادرهای تونلی اداره می کنند. آنها معمولاً در مرکز بلند هستند اما دیوارها شیب بیشتری دارند که باعث کاهش فضا می شود. چادرهای گنبدی طرح های رایج برای چادرهای 2 و 4 نفره هستند و عموماً مقرون به صرفه هستند.

خرید چادر مسافرتی چادرهای کابین

چادرهای کابین با دیوارهای تقریبا عمودی طراحی شده اند تا حداکثر ارتفاع کلی را افزایش دهند و آنها را به ایده آل برای مسافرینی که دوست دارند در چادر خود بایستند تبدیل کند. این چادرها برای خانواده ها یا گروه های 4 نفره یا بیشتر معمول است ، زیرا فضای زیادی را برای جابجایی فراهم می کنند. چادرهای کابین سنگین هستند و برای کمپینگ اتومبیل بهترین هستند.

خرید چادر مسافرتی تونلی

به طور کلی چادرهای تونلی برپا و برداشته می شوند. آنها دارای طاق یکنواخت هستند که برای عملکرد مطلوب نیاز به حمایت از دستورالعمل ها دارد. چادرهای تونلی اغلب دارای دهلیز بزرگتری نسبت به چادرهای گنبدی هستند که فضای بیشتری برای ذخیره سازی وسایل فراهم می کند.

چادرهای فوری در مقابل چادرهای بازشو

چادر فوری یک اصطلاح گسترده برای هر چادری است که با در نظر گرفتن سرعت بالا ساخته می شود. به طور معمول با تنظیم بین 5-10 دقیقه. چادرهای فوری با در نظر گرفتن تجربه کاربر ساخته می شوند ، مانند چادرهای سنتی. چادرهای فوری دارای تیرهای قفل شده یا سیستم های هیدرولیکی هستند که به چادر در ایستادن کمک می کند. این ویژگی ها مخصوص چادرهای فوری است.

از طرف دیگر چادرهای بازشو نوع خاصی از چادرهای فوری هستند که از طراحی خاصی استفاده می کنند. چادرهای بازشو همه دارای نوعی قاب هستند که وقتی آن را از کیف بیرون می آورید فوراً گسترش می یابد. آنها از کیف بیرون می آیند ، جایی که نام خود را از آنجا گرفته اند. حذف ، به خصوص در بار اول ، کمی بیشتر طول می کشد ، بنابراین ایده خوبی است که قبل از چادر زدن چند بار تمرین کنید که چادر خود را باز و بسته کنید.

ممکن است عجیب به نظر برسد اما اینطور فکر کنید: همه چادرهای بازشو چادرهای فوری هستند ، اما همه چادرهای فوری چادرهای بازشو نیستند.

ویژگی های اضافی برای جستجو

دهلیزها

هشتی را به عنوان ایوان جلوی دنیای کمپینگ در نظر بگیرید. این یک افزودنی از مواد چادر است که یک پوشش محافظ در خارج از چادر ایجاد می کند. Vestibules برای نگهداری کوله پشتی ، کفش یا هر وسیله دیگری که ممکن است در داخل محل خواب خود نخواهید ، بسیار مناسب است. اکثر چادرها دارای یک دهلیز استاندارد هستند ، اما اگر می خواهید فضای خود را بزرگتر کنید ، برخی از چادرها دارای هشتی اضافی اضافی هستند.

درب ها

اگر چند نفر در چادر شما بخوابند ، داشتن بیش از یک درب به شما کمک می کند تا هنگام ورود و خروج از چادر مجبور نباشید از افراد عبور کنید. درهای اضافی حجم و اندازه چادر را افزایش می دهد ، بنابراین این را در نظر داشته باشید. همچنین مهم است که نحوه عملکرد زیپ ها روی درها را بررسی کنید. آیا به راحتی باز و بسته می شوند؟ آیا آنها سر و صدای زیادی ایجاد می کنند؟

قطب های چادر

ساختار قطب چادر به شما کمک می کند تا تعیین کنید که چیدمان آسان یا سخت چقدر است. به طور معمول ، قطب های کمتری اجازه تنظیم سریعتر را می دهند. همچنین چسباندن تیرها به گیره ها راحت تر از بستن آنها در آستین های قطب بلند است. در بسیاری از چادرها از گیره و آستین های کوتاه استفاده می شود تا قدرت ، تهویه و سهولت راه اندازی تعادل برقرار شود.

تیرهای آلومینیومی معمولاً بهتر از فایبرگلاس هستند و چادرهای با کیفیت تر و گرانتری دارند. چادرهای مقرون به صرفه اغلب دارای تیرهای فایبرگلاس هستند.

جیب و سازماندهی

جیب ها و سازمان دهندگان برای پیگیری وسایل شما در داخل چادر عالی هستند. شما می توانید چراغ جلو یا عینک خود را در جیب هایی قرار دهید که به راحتی در کنار آنها در شب استراحت می کنید. حلقه فانوس اغلب در بالای سقف چادر برای آویزان کردن فانوس قرار می گیرد. اکثر چادرها حداقل دارای یک یا دو جیب هستند.

لوازم چادر

بارانی

لایه بارانی یک پوشش ضد آب جداگانه است که برای قرار گرفتن بر روی سقف چادر شما طراحی شده است. هر زمان که باران یا شبنم پیش بینی می شود ، یا هر زمانی که می خواهید کمی گرمای اضافی خود را حفظ کنید ، از آن استفاده کنید. دو نوع بارانی رایج است. لایه های بارانی تنها روی سقف اجازه می دهند نور و دید بیشتری داشته باشند در حالی که از باران عادلانه محافظت می کنند. مگس های بارانی با پوشش کامل حداکثر محافظت را در برابر باد و باران ارائه می دهند.

زیرانداز

زیرانداز یک قطعه با اندازه سفارشی از مواد بادوام است که زیر چادر شما قرار می گیرد. از ساییدگی محافظت می کند و اطمینان می دهد که پوشش ضد آب در کف چادر به مدت طولانی دوام می آورد. همچنین به ابعاد دقیق چادر نیز بریده شده است زیرا هرگونه ماده ای که بیرون بریزد می تواند باران را به زیر چادر منتقل کند. اگر در زمین سنگی چادر می زنید یا از چادر ظریف کوله پشتی سبک استفاده می کنید ، زیرانداز بسیار توصیه می شود.

 

 • نحوه نمایش محصول ها
چادر مسافرتی 8 نفره اف آی تی تنت مدل Double Roof T22
چادر مسافرتی 8 نفره اف آی تی تنت مدل Double Roof T22
 • مناسب برای: کمپینگ، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 7 تا 8 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: ندارد
 • تعداد در: 1 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر مسافرتی 8 نفره مدل TAYSIZ01
چادر مسافرتی 8 نفره مدل TAYSIZ01
 • مناسب برای: کمپینگ، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 7 تا 8 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: دارد
 • تعداد در: 1 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر مسافرتی 6 نفره نیچرهایک مدل Cloud Cave
چادر مسافرتی 6 نفره نیچرهایک مدل Cloud Cave
 • مناسب برای: کمپینگ، کوه نوردی، صخره نوردی، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 4 تا 5 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: دارد
 • تعداد در: 2 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر 6 نفره نیچرهایک مدل NH17T600-WormB2
چادر 6 نفره نیچرهایک مدل NH17T600-WormB2
 • مناسب برای: کمپینگ، کوه نوردی، صخره نوردی، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 5 تا 6 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: دارد
 • تعداد در: 4 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: دارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر مسافرتی 6 نفره گلرت مدل وکتور
چادر مسافرتی 6 نفره گلرت مدل وکتور
 • مناسب برای: کمپینگ، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: آکسفورد
 • گنجایش: 10 تا 12 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: دارد
 • تعداد در: 2 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: دارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر مسافرتی 8 نفره آ آپکس طرح دو رنگ
چادر مسافرتی 8 نفره آ آپکس طرح دو رنگ
 • مناسب برای: کمپینگ، کوه نوردی، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 7 تا 8 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: دارد
 • تعداد در: 1 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر مسافرتی 3 نفره پکینیو مدل K-2003
چادر مسافرتی 3 نفره پکینیو مدل K-2003
 • مناسب برای: کمپینگ، کوه نوردی، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 2 تا 3 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: دارد
 • تعداد در: 2 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر مسافرتی 4 نفره کینگ کمپ مدل KT7004
چادر مسافرتی 4 نفره کینگ کمپ مدل KT7004
 • مناسب برای: کمپینگ، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 3 تا 4 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: ندارد
 • تعداد در: 1 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر 6 نفره اف آی تی تنت مدل Double Roof AT4
چادر 6 نفره اف آی تی تنت مدل Double Roof AT4
 • مناسب برای: کمپینگ، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 5 تا 6 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: ندارد
 • تعداد در: 2 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر مسافرتی 8 نفره مدل TAYSIZHIGH01
چادر مسافرتی 8 نفره مدل TAYSIZHIGH01
 • مناسب برای: کوه نوردی، صخره نوردی، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 7 تا 8 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: دارد
 • تعداد در: 1 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر مسافرتی یک نفره آ آپکس مدل HN-DA
چادر مسافرتی یک نفره آ آپکس مدل HN-DA
 • مناسب برای: کمپینگ، کوه نوردی، صخره نوردی، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 1 تا 2 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: ندارد
 • تعداد در: 1 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر مسافرتی 2 نفره مدل نوجوان
چادر مسافرتی 2 نفره مدل نوجوان
 • مناسب برای: کوه نوردی، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 1 تا 2 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: ندارد
 • تعداد در: 1 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر مسافرتی کینگ کمپ مدل kt4083
چادر مسافرتی کینگ کمپ مدل kt4083
 • مناسب برای: کمپینگ، کوه نوردی، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 8 تا 10 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: ندارد
 • تعداد در: 3 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر مسافرتی 8 نفره او تی تی مدل برنو
چادر مسافرتی 8 نفره او تی تی مدل برنو
 • مناسب برای: کمپینگ، کوه نوردی، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 7 تا 8 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: دارد
 • تعداد در: 1 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر مسافرتی 2 نفره کچوا مدل MH100
چادر مسافرتی 2 نفره کچوا مدل MH100
 • مناسب برای: کمپینگ، کوه نوردی، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 1 تا 2 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: دارد
 • تعداد در: 1 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر مسافرتی 2 نفره پکینیو مدل K-2001
چادر مسافرتی 2 نفره پکینیو مدل K-2001
 • مناسب برای: کمپینگ، کوه نوردی، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 2 تا 3 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: دارد
 • تعداد در: 2 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر مسافرتی 8 نفره مدل PARADIS
چادر مسافرتی 8 نفره مدل PARADIS
 • مناسب برای: کمپینگ، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 7 تا 8 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: دارد
 • تعداد در: 1 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر سفری 4 نفره اپکس مدل پشت نقره
چادر سفری 4 نفره اپکس مدل پشت نقره
 • مناسب برای: کمپینگ، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: سیلیکون
 • گنجایش: 3 تا 4 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: دارد
 • تعداد در: 1 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر مسافرتی 8 نفره فنری کد 1080
چادر مسافرتی 8 نفره فنری کد 1080
 • مناسب برای: کمپینگ، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 8 تا 10 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: دارد
 • تعداد در: 1 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر مسافرتی 4 نفره پکینیو مدل c2006
چادر مسافرتی 4 نفره پکینیو مدل c2006
 • مناسب برای: کمپینگ، کوه نوردی، صخره نوردی، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 3 تا 4 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: دارد
 • تعداد در: 1 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: دارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر 4 نفره هاسکی مدل Extreme Lite Tent Bronder 4
چادر 4 نفره هاسکی مدل Extreme Lite Tent Bronder 4
 • مناسب برای: کمپینگ، کوه نوردی، صخره نوردی، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 3 تا 4 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: دارد
 • تعداد در: 1 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر مسافرتی 4 نفره سایانا مدل تفلون
چادر مسافرتی 4 نفره سایانا مدل تفلون
 • مناسب برای: کوه نوردی، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 3 تا 4 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: ندارد
 • تعداد در: 1 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر مسافرتی 2 نفره مدل Animation02
چادر مسافرتی 2 نفره مدل Animation02
 • مناسب برای: طبیعت گردی
 • جنس پارچه: آکسفورد
 • گنجایش: 1 تا 2 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: دارد
 • تعداد در: 1 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر کوهنوردی 3 نفره پکینیو مدل k2009
چادر کوهنوردی 3 نفره پکینیو مدل k2009
 • مناسب برای: کمپینگ، کوه نوردی، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 2 تا 3 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: دارد
 • تعداد در: 2 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: دارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر مسافرتی 4 نفره مدل ال اف او
چادر مسافرتی 4 نفره مدل ال اف او
 • مناسب برای: کمپینگ
 • جنس پارچه: آکسفورد
 • گنجایش: 3 تا 4 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: دارد
 • تعداد در: 1 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر مسافرتی 4 نفره پکینیو مدل c3001 کد 003
چادر مسافرتی 4 نفره پکینیو مدل c3001 کد 003
 • مناسب برای: کمپینگ، کوه نوردی، صخره نوردی، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 3 تا 4 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: دارد
 • تعداد در: 2 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: دارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر کوهنوردی 3 نفره مدل MT-02
چادر کوهنوردی 3 نفره مدل MT-02
 • مناسب برای: کمپینگ، کوه نوردی، صخره نوردی، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: آکسفورد
 • گنجایش: 2 تا 3 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: دارد
 • تعداد در: 1 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر دو نفره نیچرهایک مدل NH19ZP012
چادر دو نفره نیچرهایک مدل NH19ZP012
 • مناسب برای: کمپینگ، کوه نوردی، صخره نوردی، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: نایلون
 • گنجایش: 2 تا 3 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: دارد
 • تعداد در: 2 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر مسافرتی 12 نفره اپکس مدل جنگلی
چادر مسافرتی 12 نفره اپکس مدل جنگلی
 • مناسب برای: کمپینگ، کوه نوردی، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 10 تا 12 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: دارد
 • تعداد در: 1 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر مسافرتی 6 نفره سایانا مدل برنو
چادر مسافرتی 6 نفره سایانا مدل برنو
 • مناسب برای: کمپینگ، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 5 تا 6 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: ندارد
 • تعداد در: 1 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر مسافرتی 2 نفره اف آی تی تنت مدل SINGLE ROOF AT1
چادر مسافرتی 2 نفره اف آی تی تنت مدل SINGLE ROOF AT1
 • مناسب برای: کمپینگ، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: آکسفورد
 • گنجایش: 1 تا 2 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: ندارد
 • تعداد در: 1 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر مسافرتی 2 نفره نیچرهایک مدل Mongar
چادر مسافرتی 2 نفره نیچرهایک مدل Mongar
 • مناسب برای: کمپینگ، کوه نوردی، صخره نوردی، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: سیلیکون
 • گنجایش: 2 تا 3 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: دارد
 • تعداد در: 2 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: دارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر مسافرتی اپکس مدل 08
چادر مسافرتی اپکس مدل 08
 • مناسب برای: کمپینگ، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: برزنت
 • گنجایش: 8 تا 10 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: دارد
 • تعداد در: 4 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر کوهنوردی 2 نفره پکینیو مدل PKN_C2005
چادر کوهنوردی 2 نفره پکینیو مدل PKN_C2005
 • مناسب برای: کمپینگ، کوه نوردی، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 1 تا 2 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: ندارد
 • تعداد در: 2 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: دارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر مسافرتی 3 نفره پکینیو مدل 2001
چادر مسافرتی 3 نفره پکینیو مدل 2001
 • مناسب برای: کمپینگ، کوه نوردی، صخره نوردی، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 2 تا 3 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: ندارد
 • تعداد در: 1 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر مسافرتی 8 نفره سایانا مدل برنو
چادر مسافرتی 8 نفره سایانا مدل برنو
 • مناسب برای: کمپینگ، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 7 تا 8 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: دارد
 • تعداد در: 1 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر مسافرتی 8 نفره مدل AK 810
چادر مسافرتی 8 نفره مدل AK 810
 • مناسب برای: کمپینگ، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: آکسفورد
 • گنجایش: 8 تا 10 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: دارد
 • تعداد در: 1 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر مسافرتی 1 نفره آ آپکس مدل HN-GG
چادر مسافرتی 1 نفره آ آپکس مدل HN-GG
 • مناسب برای: کمپینگ، کوه نوردی، صخره نوردی، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 1 تا 2 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: ندارد
 • تعداد در: 1 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر مسافرتی ۵ نفره مدل 5
چادر مسافرتی ۵ نفره مدل 5
 • مناسب برای: کمپینگ، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 5 تا 6 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: ندارد
 • تعداد در: 2 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر اضطراری کچوا مدل FRESH MH100
چادر اضطراری کچوا مدل FRESH MH100
 • مناسب برای: کمپینگ، کوه نوردی، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 1 تا 2 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: دارد
 • تعداد در: 1 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر 6 نفره اف آی تی تنت مدل Double Roof AT3
چادر 6 نفره اف آی تی تنت مدل Double Roof AT3
 • مناسب برای: کمپینگ، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 5 تا 6 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: ندارد
 • تعداد در: 1 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر مسافرتی 4 نفره کچوا مدل آرپناز 4.1
چادر مسافرتی 4 نفره کچوا مدل آرپناز 4.1
 • مناسب برای: کمپینگ
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 7 تا 8 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: دارد
 • تعداد در: 1 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر مسافرتی 8 نفره مدل BR 810
چادر مسافرتی 8 نفره مدل BR 810
 • مناسب برای: کمپینگ، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: آکسفورد
 • گنجایش: 8 تا 10 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: دارد
 • تعداد در: 1 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر مسافرتی 6 نفره اپکس مدل 01
چادر مسافرتی 6 نفره اپکس مدل 01
 • مناسب برای: کمپینگ، کوه نوردی، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: برزنت
 • گنجایش: 5 تا 6 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: دارد
 • تعداد در: 1 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر کوهنوردی 4 نفره پکینیو مدل PKN_C2006
چادر کوهنوردی 4 نفره پکینیو مدل PKN_C2006
 • مناسب برای: کمپینگ، کوه نوردی، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 3 تا 4 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: دارد
 • تعداد در: 2 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: دارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر سفری اپکس مدل صحرایی
چادر سفری اپکس مدل صحرایی
 • مناسب برای: کمپینگ، کوه نوردی، صخره نوردی، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: سیلیکون
 • گنجایش: 1 تا 2 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: دارد
 • تعداد در: 1 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر مسافرتی 8 نفره مدل تفلون کف اسپاند
چادر مسافرتی 8 نفره مدل تفلون کف اسپاند
 • مناسب برای: کمپینگ، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 7 تا 8 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: ندارد
 • تعداد در: 1 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر مسافرتی 8 نفره اپکس مدل پلنگی
چادر مسافرتی 8 نفره اپکس مدل پلنگی
 • مناسب برای: کمپینگ، کوه نوردی، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 7 تا 8 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: دارد
 • تعداد در: 1 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر مدل مسافرتی 8 نفره مدل 0250
چادر مدل مسافرتی 8 نفره مدل 0250
 • مناسب برای: کمپینگ، طبیعت گردی
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 7 تا 8 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: ندارد
 • تعداد در: 1 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: ندارد
 • هواکش: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
چادر اضطراری کد 1011
چادر اضطراری کد 1011
 • مناسب برای: کمپینگ
 • جنس پارچه: پلی استر
 • گنجایش: 8 تا 10 نفره
 • مقاومت در برابر باران: دارد
 • مقاومت در برابر طوفان: دارد
 • تعداد در: 2 عدد
 • قابلیت افزایش فضا: دارد
 • هواکش: دارد
مشاهده در دیجی کالا

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید