راهنمای خرید پد ماوس گیمینگ

خرید پد ماوس همواره یکی از نکات مهم در کار با ماوس است .پدهای ماوس بازی به بهبود ردیابی با ماوس کمک می کند و کنترل بیشتری روی حرکت ماوس به شما می دهد. علاوه بر این ، آنها می توانند به شما در دستیابی به عکس هایی با دقت پیکسل هنگام بازی کمک کنند و به شما این امکان را می دهند که رقیب خود را شکست دهید.

موس پد مدل pH کد acc1           غیر اصل
موس پد مدل pH کد acc1 غیر اصل
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: دارد
مشاهده در دیجی کالا

با این حال ، اگر در بازی های رایانه ای تازه کار هستید ، اگر نمی دانید به دنبال چه چیزی هستید ، انتخاب پد ماوس گیمینگ کمی دشوار است.

در این راهنما ، ما برخی از عواملی را که باید قبل از خرید ماوس گیمینگ در نظر بگیرید ، بررسی می کنیم تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

 

خرید پد ماوس

پد موس بازی چیست؟

پد ماوس مخصوص بازی سطح خاصی است که بهینه شده است تا هنگام بازی کردن ، ردیابی ، کنترل و دقت بیشتری در موس بازی شما داشته باشد. سطح پد ماوس معمولاً از پلاستیک ، پارچه و گاهی فلز ساخته می شود و پایه از مواد غیر لغزش مانند لاستیک ساخته شده است.

ماوس پد تسکو مدل tmo 23
ماوس پد تسکو مدل tmo 23
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
 • صفحه کلید عددی: ندارد
 • USB هاب: ندارد
مشاهده در دیجی کالا

هنگام انتخاب پد موس بازی باید به چه نکاتی توجه کرد
هنگام انتخاب ماوس پد مخصوص بازی 5 فاکتور زیر را در نظر بگیرید:

مواد سطح
اندازه
ضخامت
لبه ها
وسایل اضافی پد ماوس

ماوس پد طرح کهکشان مدل MOU538
ماوس پد طرح کهکشان مدل MOU538
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
مشاهده در دیجی کالا

مواد سطح پد ماوس: Hard Vs Soft Mouse Pad

مواد سطحی پدهای ماوس سخت یا نرم هستند. اینکه بخواهید از پد ماوس نرم یا سخت استفاده کنید ، اولویت شخصی شما است. اما درک مزایا و معایب هر یک می تواند تا حدودی روشن کند که کدام یک را باید بدست آورید.

پیشنهاد مطالعه: کیس کامپیوتر

 

خرید پد ماوس

خرید پد ماوس نرم

پدهای ماوس نرم ، همچنین به عنوان پد ماوس پارچه ای نیز شناخته می شوند ، از پارچه پارچه ای بافته شده ساخته شده و دارای پایه اسفنجی هستند. به دلیل طبیعت پارچه ای آنها ، مقداری بالشتک در زیر ماوس قرار داده شده است که اکثر کاربران به راحتی می توانند مچ دست خود را روی آن قرار دهند.

مزیت دیگر این است که پدهای ماوس نرم تا شونده هستند ، که حمل و نقل آنها را آسان می کند. پد ماوس نرم نیز دقیق تر است زیرا هنگام حرکت ماوس اصطکاک بیشتری دریافت می کنید و در نتیجه کنترل بیشتری نیز دارید.

پیشنهاد مطالعه: فن کیس

این امر به ویژه هنگام انجام بازی های FPS مانند Call of Duty ، Overwatch و Apex Legends که در آن شما نیاز به کنترل بیشتری بر روی مو و حرکت خود دارید ، اهمیت دارد. علاوه بر این ، هنگامی که موس روی سطح پارچه ای می لغزد در مقایسه با سطح سخت ، صدای کمتری دریافت می کنید.

ماوس پد طرح ایسوس مدل MP1980
ماوس پد طرح ایسوس مدل MP1980
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
مشاهده در دیجی کالا

در مقایسه با پد موس سخت ، پد ماوس نرم همچنین طول عمر پای ماوس شما را افزایش می دهد. سطح نرم آنها به اندازه یک سطح سخت پدماوس شما را فرسوده نمی کند.

از نظر جنبه های منفی ، تمیز کردن پدهای ماوس نرم تر از ماوس های سخت کمی سخت تر است. و مانند بیشتر مواد پارچه ای ، آنها تمایل به جمع آوری ذرات کوچک گرد و غبار و سایر زباله ها به ویژه در مناطق بدون استفاده دارند و بنابراین هر چند وقت یکبار باید تمیز شوند.

اصطکاک بیشتر به معنای کنترل بیشتر است ، اما به معنای سرعت کمتر هنگام سر خوردن ماوس است. بنابراین ، اگر می خواهید بتوانید ماوس خود را با سرعت و با کمترین تلاش ممکن بچرخانید ، موس پد نرم برای شما مناسب نیست.

 

خرید پد ماوس سخت

پد موس سخت از مواد جامد صاف مانند پلاستیک یا آلومینیوم ساخته شده است. آنها برای بازی های سریع بسیار مناسب هستند ، جایی که سرعت و نه کنترل در اولویت است. با استفاده از پدهای ماوس سخت ، نیروی بسیار کمی برای حرکت ماوس در فاصله زیاد مورد نیاز است.

تمیز کردن آنها بسیار آسان است ، تنها چیزی که نیاز دارید این است که سطح را با یک پارچه مرطوب پاک کنید و سپس چند ثانیه به آن زمان دهید تا خشک شود. خودشه! طبیعت ضد آب آنها آنها را برای گیمرهایی که دستانشان بعد از ساعت های طولانی بازی تعریق می کند ، ایده آل می کند.

علاوه بر این ، پدهای ماوس سخت با ماوس های بازی نوری و لیزری به خوبی کار می کند. استفاده از ماوس های لیزری گیمینگ روی پدهای نرم موس می تواند گاهی اوقات مشکلاتی را برای حسگر ایجاد کند.

پیشنهاد مطالعه: کابل HDMI

این به این دلیل است که سنسورهای لیزری بسیار حساس هستند و تمایل به جمع آوری اطلاعات بیش از حد مانند بازتاب رشته های کوچک پارچه دارند. با این حال ، در سطوح سخت ، آنها به خوبی کار می کنند.
از طرف دیگر ، چون بسیار سفت هستند ، نمی توان آنها را مانند پد نرم ماوس به راحتی تا کرد و حمل کرد. همچنین هنگام سر خوردن موس روی یک پد سخت ماوس ، کمی صدا ایجاد می شود. پدهای ماوس ساخته شده از آلومینیوم نیز می تواند در هنگام لمس سرد باشد ، که برخی از گیمرها آن را دوست دارند اما برخی دیگر از آن متنفرند.

از آنجا که هیچ ماده محافظتی وجود ندارد ، یک ماوس سخت می تواند پس از مدت زمان طولانی بازی احساس ناراحتی کند یا باعث خستگی شود. پدهای ماوس سخت بازی نیز باعث می شود پای ماوس شما زودتر از پد نرم موس فرسوده شود.

خرید پد ماوس سخت پدهای ماوس نرم

از جنس جامد صاف مانند پلاستیک یا آلومینیوم ساخته شده اند از پارچه پارچه ای بافته شده و پایه اسفنجی دارند
موارد اصطکاک زیاد باعث می شود که پد ماوس به سرعت فرسوده شوند.
به راحتی تمیز می شود و زمان بسیار کمی برای خشک شدن آنها لازم است تمیز کردن آنها کمی زمان می برد و شما باید به آنها زمان دهید تا خشک شوند
برای حمل آسان قابل تا شدن نیست به راحتی می توان آنها را تا کرد و این امر حمل آنها را راحت تر می کند
با ماوس های نوری و لیزری به خوبی با ماوس های نوری کار کنید ، اما با ماوس های لیزری می توانید خطاهای جزئی را تجربه کنید
برای بازی های سریع که در آن سرعت به جای کنترل در اولویت است عالی هستند و در جایی که کنترل به جای سرعت در اولویت است عالی هستند
پدهای ماوس بازی در چهار اندازه مختلف عرضه می شوند. کوچک ، متوسط ، بزرگ و گسترده. اکثر گیمرها پدهای ماوس بزرگ را ترجیح می دهند زیرا فضای کافی را برای حرکت ماوس فراهم می کنند و با هر سبک بازی به خوبی کار می کنند.

در خرید پد ماوس شما می توانید بدون نگرانی از لمس لبه های ماوس پد خود ، ماوس های کوتاه یا بلند را بچرخانید. همچنین فرقی نمی کند که از پنجه ، نوک انگشت یا سبک گرفتن از دست ماوس استفاده کنید ، پدهای ماوس بزرگ همه سبک های گرفتن را در خود جای می دهد.

اگر با DPI/حساسیت ماوس بازی کم بازی می کنید ، پدهای بزرگ موس نیز توصیه می شود. DP پایین به شما کنترل بهتری در هنگام حرکت یا هدف قرار دادن اهداف ، به ویژه در بازی FPS ، می دهد.

با این اوصاف ، هر گیمری به یک ماوس پد بزرگ نیاز ندارد. اگر در بازی با DPI ماوس گیمینگ بالا راحت هستید ، یک ماوس پد کوچک یا متوسط می تواند به همان خوبی کار کند.

DPI

DPI بالا به این معنی است که وقتی موس را در فاصله کمی حرکت می دهید ، مکان نما ماوس روی صفحه شما مسافت زیادی را طی می کند. با این کار نیازی به ماوس پد بزرگ ندارید.

مزیت دیگر ماوس پد کوچک بازی این است که آنقدر کوچک است که تقریباً روی هر میز بازی قرار می گیرد.

همچنین ، اگر قصد دارید به مهمانی های LAN بروید یا در رویدادهای esports شرکت کنید ، حمل یک پد ماوس کوچک بسیار راحت تر از یک بزرگ یا طولانی است.

ضخامت: نازک ، استاندارد ، یا سنگین

ضخامت ماوس پد مخصوص بازی بر اساس پایه آن تعیین می شود. می توانید یک موس موس با پایه نازک (2 تا 2.5 میلی متر) ، استاندارد (3 تا 3.5 میلی متر) یا سنگین (5 میلی متر) انتخاب کنید.

یک پد نازک موس معمولاً انعطاف پذیرتر است و می تواند تا شود تا شکل سطحی را که روی آن قرار گرفته است بگیرد.

به عنوان مثال ، اگر میز کار شما دارای خطوط و عمق روی سطح آن است ، یک پد نازک موس پیچ خورده و جمع می شود تا با سطح میز تنظیم شود و سطحی ناهموار ایجاد کند که برای بازی بد است.

اما اگر میز کار شما دارای سطح یکنواخت یکنواخت است ، یک پد ماوس باریک احساس جامد را ارائه می دهد.

پدهای ماوس باریک نیز بسیار سبک هستند که باعث می شود آنها بسیار قابل حمل باشند. با این حال ، این بدان معناست که اگر پایه آنها از مواد ضد لغزش ساخته نشده باشد ، می توانند به راحتی روی میز کار شما بچرخند.

پدهای ماوس استاندارد دارای پایه ای متوسط هستند که نه خیلی نازک است و نه خیلی ضخیم. آنها توسط اکثر گیمرها ترجیح داده می شوند زیرا خیلی سبک نیستند و به راحتی حرکت نمی کنند و برای حفظ سطح یکنواخت به اندازه کافی سفت هستند.

پدهای ماوس پایه سنگین بسیار ضخیم هستند. آنها کاملاً سفت هستند و این اطمینان را به شما می دهد که همیشه سطح یکنواخت و صاف دارید ، حتی اگر میز کار شما ناهموار باشد. آنهایی که از پارچه ساخته شده اند دارای یک بالشتن ضخیم هستند که برای استراحت مچ دست به مدت طولانی بسیار راحت است.

همچنین زمانیکه یک پد موس سنگین تر دریافت می کنید که محکم تر روی سطوح چسبیده و از هر نوع حرکتی جلوگیری می کند. اما اگر قابلیت حمل برای شما در اولویت باشد ، این وزن و ضخامت نیز می تواند یک نقطه ضعف باشد.

بهترین پد ماوس بازی

بدون هیچ گونه دوختی روی لبه های پد موس ، معمولاً بعد از استفاده طولانی مدت یا چندین بار شستشو شروع به ترکیدن می کند. این می تواند طول عمر ماوس شما را کاهش دهد و همچنین میز شما را مرتب جلوه دهد.

ماوس پد طرح یونیکورن مدل MP1493
ماوس پد طرح یونیکورن مدل MP1493
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
مشاهده در دیجی کالا

بنابراین ، اگر می خواهید یک پد موس نرم تهیه کنید ، مطمئن شوید لبه های آن دوخته شده است و از ترک خوردن جلوگیری می کند. لبه های پد موس سخت نیز باید صاف باشد تا از خرد شدن و خراشیدن مچ دست جلوگیری شود.

ویژگی های اضافی را در نظر بگیرید

چند پد موس بازی مانند Corsair MM1000 Qi و Logitech G PowerPlay چیزی فراتر از یک سطح بهینه برای بازی ارائه می دهند. برخی از ویژگی های اضافی ارائه شده توسط این پدهای موس عبارتند از:
شارژ بی سیم
برخی از پدهای ماوس دارای قابلیت شارژ بی سیم هستند که به شما امکان می دهد نه تنها موس بازی بی سیم خود ، بلکه سایر دستگاه های بی سیم مانند تلفن های هوشمند را نیز شارژ کنید. به این ترتیب دیگر نگران عمر باتری موس بازی خود نخواهید بود.

روشنایی RGB

اگر از طرفداران نورپردازی RGB هستید ، می توانید با این ویژگی ماوس پد مخصوص بازی دریافت کنید. این به شما امکان می دهد رنگ ها و جلوه های نورپردازی RGB را با سایر لوازم جانبی بازی خود مانند ماوس و صفحه کلید خود مطابقت دهید.

USB Passthrough

پدهای ماوس مدرن همچنین دارای یک گذرگاه USB داخلی هستند که به شما امکان می دهد موس بازی سیمی خود را نزدیک به پد موس خود وصل کنید. از پورت های USB می توان برای اتصال سایر لوازم جانبی مانند آداپتورهای سیگنال استفاده کرد.

سایر امکانات اضافی که ممکن است با ماوس گیم خود دریافت کنید عبارتند از: قابلیت سفارشی سازی هنر بازی روی سطح ، استراحت مچ دست و مقاومت در برابر آب.

آیا می توانید پدهای موس بازی را بشویید؟

می توانید پد موس بازی را بشویید. پد های ماوس پارچه ای را می توان با آب ، صابون ظرف/دست شستشو داد و سپس با برس نرم یا اسفنج سطح را به آرامی مالید. سپس با آبکشی و خشک کردن هوا انجام می شود. از استفاده از سفید کننده اجتناب کنید زیرا می تواند مواد سطح را تغییر رنگ دهد.
تمیز کردن پدهای ماوس سخت بسیار آسان است. تنها چیزی که نیاز دارید یک پارچه مرطوب با مقداری صابون است و آن را به سطح پد موس خود بمالید تا سطح آن تمیز شود.

در مرحله بعد ، پارچه مرطوب را بشویید و فشار دهید تا آب اضافی آن خارج شود ، سپس پد ماوس خود را برای آخرین بار پاک کنید و چند دقیقه به آن زمان دهید تا خشک شود.

آیا باید یک پد موس بازی تمدید کنم؟

ماوس پدهای توسعه یافته ماوس های بزرگ هستند که فضای کافی را برای قرار دادن نه تنها موس بازی ، بلکه صفحه کلید شما نیز فراهم می کنند. آنها برای بازی اجباری نیستند و گرفتن یک مورد به ترجیح شخصی است.

یکی از دلایلی که می توانید آن را تهیه کنید این است که به فضای بیشتری نسبت به آنچه که توسط پدهای ماوس ارائه شده است نیاز دارید. دلیل دیگر این است که اگر می خواهید موس و صفحه کلید شما در یک سطح باشند.

راهنمای خرید موس گیمینگ: هنگام انتخاب چه نکاتی را باید در نظر گرفت
پدهای ماوس پارچه ای گسترده همچنین می تواند به کاهش صدای تولید شده در اثر ارتعاش هنگام تایپ کمک کند و تجربه تایپ نرم تری را ایجاد کند. همچنین هنگام استفاده از ماوس و صفحه کلید ، سطح راحت تری برای استراحت مچ دست فراهم می کند.

خرید پد ماوس
قیمت پدهای ماوس گیمینگ بین 10 تا 80 دلار است. هزینه بستگی به اندازه ، جنس ، مارک و ویژگی های اضافی دارد که ماوس پد با آن همراه است.

 

 

با توجه به اینکه علاقه مند به مطالعه این مطلب هستید ، پیشنهاد می کنیم دی وی دی رایتر و وب کم و ماوس را نیز مشاهده بفرمایید، همه سعی ما معرفی ویژگی های محصولات مورد نظر شما و انتخاب راحت شما از بین محصولات مورد نظرتان با شناخت و آگاهی بیشتر است، امیدواریم با ارائه نظرات خود ما را یاری نمایید.

 • نحوه نمایش محصول ها
ماوس پد تسکو مدل TMO
ماوس پد تسکو مدل TMO
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد مخصوص بازی ریزر مدل RZ
ماوس پد مخصوص بازی ریزر مدل RZ
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
 • صفحه کلید عددی: ندارد
 • USB هاب: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
موس پد مدل MPX14
موس پد مدل MPX14
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
 • صفحه کلید عددی: ندارد
 • USB هاب: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد مخصوص بازی مدل MOU543
ماوس پد مخصوص بازی مدل MOU543
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد آکو مدلMP620
ماوس پد آکو مدلMP620
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
 • صفحه کلید عددی: ندارد
 • USB هاب: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد پارادیس مدل P-2003
ماوس پد پارادیس مدل P-2003
 • ضد آب و قابل شستشو: خیر
 • بخش استراحتگاه مچ دست: دارد
 • صفحه کلید عددی: ندارد
 • USB هاب: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
موس پد مدل Red Dead
موس پد مدل Red Dead
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
 • USB هاب: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد مدل 4503
ماوس پد مدل 4503
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
 • USB هاب: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد مخصوص بازی تسکو مدل TMO-42
ماوس پد مخصوص بازی تسکو مدل TMO-42
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
 • صفحه کلید عددی: ندارد
 • USB هاب: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
موس پد مدل pH کد acc1           غیر اصل
موس پد مدل pH کد acc1 غیر اصل
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: دارد
مشاهده در دیجی کالا
موس پد اسکپتر مدل deskmat B1
موس پد اسکپتر مدل deskmat B1
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
 • صفحه کلید عددی: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد طرح نقشه جهان مدل MP1018
ماوس پد طرح نقشه جهان مدل MP1018
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
 • USB هاب: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد مخصوص بازی مدل GMS-WT-5 RGB           غیر اصل
ماوس پد مخصوص بازی مدل GMS-WT-5 RGB غیر اصل
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
 • USB هاب: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد مخصوص بازی ریزر مدل Goliathus Extended Chroma
ماوس پد مخصوص بازی ریزر مدل Goliathus Extended Chroma
 • ضد آب و قابل شستشو: خیر
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
 • USB هاب: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد طرح Razer مدل MP1858
ماوس پد طرح Razer مدل MP1858
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد طبی مدل P.2013
ماوس پد طبی مدل P.2013
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: دارد
 • صفحه کلید عددی: ندارد
 • USB هاب: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد طرح پاندا مدل MP2416
ماوس پد طرح پاندا مدل MP2416
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد تسکو مدل tmo 23
ماوس پد تسکو مدل tmo 23
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
 • صفحه کلید عددی: ندارد
 • USB هاب: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
موس پد پکسل میکسل مدل MS007           غیر اصل
موس پد پکسل میکسل مدل MS007 غیر اصل
 • ضد آب و قابل شستشو: خیر
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
 • USB هاب: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد مخصوص بازی مدل long 80 x 30
ماوس پد مخصوص بازی مدل long 80 x 30
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
 • USB هاب: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد مخصوص بازی تسکو مدل TMO-40
ماوس پد مخصوص بازی تسکو مدل TMO-40
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
 • صفحه کلید عددی: ندارد
 • USB هاب: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد طرح کهکشان مدل MOU538
ماوس پد طرح کهکشان مدل MOU538
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد مخصوص بازی مدل GMS-WT-5 Soundwave Rainbow RGB
ماوس پد مخصوص بازی مدل GMS-WT-5 Soundwave Rainbow RGB
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
 • صفحه کلید عددی: ندارد
 • USB هاب: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد مدل N-1
ماوس پد مدل N-1
 • ضد آب و قابل شستشو: خیر
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
 • صفحه کلید عددی: ندارد
 • USB هاب: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد طرح نقشه جهان مدل WM70C
ماوس پد طرح نقشه جهان مدل WM70C
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
 • صفحه کلید عددی: ندارد
 • USB هاب: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد آکو مدلMP375
ماوس پد آکو مدلMP375
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
 • صفحه کلید عددی: ندارد
 • USB هاب: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد طرح فیزیک مدل MP1072
ماوس پد طرح فیزیک مدل MP1072
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد مخصوص بازی طرح Fortnite مدل MOUB-510
ماوس پد مخصوص بازی طرح Fortnite مدل MOUB-510
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد طرح ایسوس مدل MP1980
ماوس پد طرح ایسوس مدل MP1980
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد طبی مکا مدل MP-21
ماوس پد طبی مکا مدل MP-21
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: دارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد طرح گل مدل MP1475
ماوس پد طرح گل مدل MP1475
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد تسکو مدل TMO 20
ماوس پد تسکو مدل TMO 20
 • ضد آب و قابل شستشو: خیر
 • بخش استراحتگاه مچ دست: دارد
 • صفحه کلید عددی: ندارد
 • USB هاب: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد مخصوص بازی مدل ویناک 4504
ماوس پد مخصوص بازی مدل ویناک 4504
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
 • USB هاب: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد دیپ کول مدل E-PAD PLUS
ماوس پد دیپ کول مدل E-PAD PLUS
 • ضد آب و قابل شستشو: خیر
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
 • صفحه کلید عددی: ندارد
 • USB هاب: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد مخصوص بازی لاجیتک مدل PowerPlay
ماوس پد مخصوص بازی لاجیتک مدل PowerPlay
 • ضد آب و قابل شستشو: خیر
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
 • USB هاب: دارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد گیمینگ مکا مدل MP-22
ماوس پد گیمینگ مکا مدل MP-22
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
موس پد جی بگ مدل Flat
موس پد جی بگ مدل Flat
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد مخصوص بازی پرودو مدل PDX112
ماوس پد مخصوص بازی پرودو مدل PDX112
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
 • USB هاب: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد مخصوص بازی مدل GMS-WT-5 RGB طرح اژدها
ماوس پد مخصوص بازی مدل GMS-WT-5 RGB طرح اژدها
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
 • USB هاب: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد تسکو مدل TMO 25
ماوس پد تسکو مدل TMO 25
 • ضد آب و قابل شستشو: خیر
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
 • USB هاب: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد مدل S-1
ماوس پد مدل S-1
 • ضد آب و قابل شستشو: خیر
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
 • صفحه کلید عددی: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد مخصوص بازی مدل کهکشانی مدل MOUB-610
ماوس پد مخصوص بازی مدل کهکشانی مدل MOUB-610
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد آرمو مدل S12
ماوس پد آرمو مدل S12
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
 • صفحه کلید عددی: ندارد
 • USB هاب: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد مدل X-7
ماوس پد مدل X-7
 • ضد آب و قابل شستشو: خیر
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
 • صفحه کلید عددی: ندارد
 • USB هاب: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد طرح Punisher مدل MP1253
ماوس پد طرح Punisher مدل MP1253
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد طرح BTS مدل MP2778
ماوس پد طرح BTS مدل MP2778
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد مخصوص بازی ایسوس مدل ROG Balteus
ماوس پد مخصوص بازی ایسوس مدل ROG Balteus
 • ضد آب و قابل شستشو: خیر
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
 • USB هاب: دارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد طرح یونیکورن مدل MP1493
ماوس پد طرح یونیکورن مدل MP1493
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
ماوس پد ایفورتک ایکس 7-200 ام پی
ماوس پد ایفورتک ایکس 7-200 ام پی
 • ضد آب و قابل شستشو: بله
 • بخش استراحتگاه مچ دست: ندارد
 • صفحه کلید عددی: ندارد
 • USB هاب: ندارد
مشاهده در دیجی کالا

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید