راهنمای خرید قایق بادی نهایی | 15 فاکتور که باید در نظر بگیرید!

خرید قایق های بادی آنقدرها هم که به نظر می رسد ساده نیست. همه مدلهای قایق عملکرد یکسانی روی آب ندارند. اگر اشتباه انتخاب کنید ، ممکن است پس از اولین سوار شدن به شدت ناامید شوید. به همین دلیل بسیار مهم است که قبل از خرید تمام ویژگی های اساسی محصول را در نظر بگیرید.

با این حال ، اگر شما متخصص قایق های بادی نیستید و کاملاً مطمئن نیستید که به دنبال چه چیزی هستید ، نگران نباشید. در این راهنمای خرید ، 15 ویژگی اساسی را که باید برای پیدا کردن بهترین قایق بادی بر اساس نیازهای خود در نظر بگیرید ، خواهید آموخت.

 

قایق بادی 1 نفره اینتکس مدل68305
قایق بادی 1 نفره اینتکس مدل68305
 • مناسب برای: یک
 • جنس بدنه: پی وی سی
مشاهده در دیجی کالا

15 نکته که قبل از خرید قایق بادی باید بدانید

1. انواع قایق بادی
کف رولی

قایق های رول ارزان ترین و راحت ترین راه اندازی هستند. آنها به دلیل ساختار خاص طبقه خود به عنوان قایق های تخت نیز شناخته می شوند. دوام آنها محدود است و بسیار مستعد آسیب هستند. با این حال ، آنها را می توان پس از تخلیه و در فضاهای بسیار کمی ذخیره کرد.

این نوع قایق ها در اندازه ها و قیمت های متنوع موجود هستند. کوچکترین و ارزان ترین آنها می توانند کمتر از 30 دلار قیمت داشته باشند. با این حال ، اکثر مدل های پیشرفته می توانند از 1000 دلار فراتر روند.

قایق های رول آپ بیشتر برای سفرهای کوتاه مناسب هستند. در طول سفرهای طولانی مدت ، قرار گرفتن در معرض دمای بالا و اشعه ماوراء بنفش طولانی تر می شود و احتمال آسیب را افزایش می دهد.

قایق بادی اینتکس مدل Excursion4
قایق بادی اینتکس مدل Excursion4
 • مناسب برای: چهار
 • جنس بدنه: پی وی سی
مشاهده در دیجی کالا

مدل های رول فاقد کویل هستند ، زیرا کف آن بسیار ضعیف است و نمی تواند از آن پشتیبانی کند. این امر باعث می شود مانور آنها کمتر و کندتر شود ، به ویژه در آبهای سخت

کف سفت و سخت

قایق های کف سخت از یک دریچه V شکل استفاده می کنند تا سریعتر و پایدارتر روی آب باشند. کف سخت معمولاً از چوب سخت یا آلومینیوم ساخته شده است. این قایق ها مرکز ثقل پایین تری دارند ، بنابراین با سرعت زیاد به راحتی تعادل خود را از دست نمی دهند. بنابراین ، آنها را می توان با خیال راحت با قدرت موتور هدایت کرد.

کف بادی

قایق های بادی سطح نرم و انعطاف پذیری را برای استراحت پای شما فراهم می کنند. آنها همچنین سبک ، جمع و جور هستند و نگهداری آنها آسان است. قایق های هوایی مناسب برای ماجراجویی های انفرادی هستند ، زیرا می توانند توسط یک نفر تنظیم شوند. با این حال ، آنها بسیار مستعد سوراخ شدن هستند ، بنابراین باید آنها را از اجسام تیز مانند چاقو و قلاب ماهیگیری دور نگه دارید.

برخی از مدل ها دارای یک بادبزن بادی هستند تا پایداری بالاتری روی آب ایجاد کنند. اما ، علیرغم مزایای متعدد آنها ، هنگامی که باد شدید می وزد ، تمایل به حرکت دارند.

مقالات پیشنهادی: چاقوی چندکاره

دنده

قایق های بادی سخت دارای پوسته ای محکم هستند که به آنها اجازه می دهد شکل خود را با ضربه های زیاد حفظ کنند. آنها بهترین ویژگی های قایق های بادی و فایبرگلاس را ترکیب می کنند. آنها نسبت به قایق های بادی سنتی سنگین تر و کمتر قابل حمل هستند ، اما عملکرد کلی آنها در آب بسیار برتر است.

قایق بادی 1 نفره اینتکس مدل68305
قایق بادی 1 نفره اینتکس مدل68305
 • مناسب برای: یک
 • جنس بدنه: پی وی سی
مشاهده در دیجی کالا

RIB ها با کویل های V شکل بسیار سریع هستند و می توانند بدون مشکل در آبهای مشکل دار و امواج بزرگ حرکت کنند.

RIB های کنسول

RIB های کنسول شامل یک سیستم فرمان پیچیده است که تمام عملکردهای اصلی قایق را از یک نقطه کنترل می کند. مدلهای لوکس تر ممکن است شامل سیستم صوتی ، موتورهای جت و صندلی های چرمی باشند.

2. متداول ترین مواد

بیشتر قایق های بادی موجود در بازار از PVC یا هایپالون ساخته می شوند. تفاوت اصلی بین هر دو ماده در مقاومت و دوام آنها است. به عنوان مثال ، PVC سبک و نسبتاً قوی است. قایق های PVC نیز به راحتی جمع می شوند و می توانند در فضاهای کمتری ذخیره شوند. بهترین آنها با نخ های بافته شده در پارچه تقویت می شوند.

اما شاید جالب ترین ویژگی قایق های PVC قیمت پایین آنها باشد. بنابراین ، آنها بهترین انتخاب برای افرادی با بودجه محدود هستند.

از طرف دیگر ، Hypalon ضخیم تر و مقاوم تر از PVC است. می تواند در برابر ضربه های زیاد ، اشعه ماوراء بنفش ، گرما و فشار زیاد هوا مقاومت کند. تا کنون بهترین ماده برای کارهای سنگین است. بنابراین ، اگر قصد دارید بیش از حد از قایق خود استفاده کنید ، Hypalon بهترین انتخاب است. از همه بهتر ، قایق های هایپالون نیازی به تخلیه شدن ندارند پس از هر بار استفاده از قایق های PVC توصیه می شود.

بنابراین تصمیم نهایی شما بستگی به بودجه فعلی شما و نوع استفاده شما از قایق دارد.

قایق بادی اینتکس کد 68307
قایق بادی اینتکس کد 68307
 • مناسب برای: دو
 • جنس بدنه: پی وی سی
مشاهده در دیجی کالا

3. طراحی و مواد عرشه

عرشه قایق شما سطحی است که بر روی آن وزن بدن خود را تحمل می کنید و پای خود را استراحت می دهید. برای حداکثر راحتی ، عرشه باید قوی و پایدار باشد. در قایق های بادی 2 نوع عرشه اصلی وجود دارد: عرشه سفت و عرشه هوا.

عرشه های سفت و سخت از تخته های آلومینیومی یا تخته سه لا ساخته شده اند. این نوع عرشه ها سفتی سازه ای برتر ، خم شدن کمتر و اصطکاک کمتری را ارائه می دهند.

از طرف دیگر ، عرشه های هوا سطحی نرم و نرم را برای پای برهنه شما فراهم می کند. عرشه هوا همچنین ضربه های زیاد را می گیرد و باعث می شود سواری راحت تری داشته باشید. با این حال ، هنگامی که عرشه ها خیس می شوند ، لغزنده و بالقوه خطرناک هستند.

4. حداکثر محدودیت وزن

قبل از سفارش ، مطمئن شوید حداکثر وزن قایق را بررسی کنید. این ویژگی را می توانید در دفترچه راهنمای کاربر تحت عنوان “ظرفیت مسافر” یا “حداکثر ظرفیت بار” پیدا کنید. ظرفیت مسافر نشان دهنده حداکثر تعداد افرادی است که قایق می تواند در سفر حمل کند. حداکثر ظرفیت بار مجموع وزن مسافران ، غذا و تجهیزات است.

مقالات پیشنهادی: پانچو کوهنوردی

5. طراحی بدنه

بدنه تخت

قایق های بدنه مسطح فاقد میلگرد هستند و در سرعت های بالا ناپایدار می شوند. این نوع قایق ها بیشتر برای سفرهای کوتاه در آبهای آرام مناسب هستند.

قایق بادی مدل 66680
قایق بادی مدل 66680
 • مناسب برای: سه
 • جنس بدنه: پی وی سی
مشاهده در دیجی کالا

V-hull

قایق های V-hull از کویل های بادی برای ایجاد ثبات جهت بیشتر در سرعت های بالا استفاده می کنند. معمولاً ، قایق به عرشه سخت یا بادی قایق متصل می شود.

بدنه V عمیق

بدنه V عمیق سفت و سخت است و معمولاً از چوب سخت یا آلومینیوم ساخته شده است. آنها در اعماق آب فرو می روند و به عنوان تیغه ای موج های بزرگ را قطع می کنند. این امر باعث می شود پایداری بالاتری در مقایسه با کویل های بادی ایجاد شود.

6. نیروی محرکه

بیشتر قایق های بادی از پارو برای حرکت خوردن در آب استفاده می کنند. با این حال ، می توانید یک قایق پارو با موتور نصب کنید. به این ترتیب ، می توانید در آینده یک موتور برقی یا گازی نصب کنید. اطمینان حاصل کنید که پایه موتور از مواد مقاوم و مقاوم در برابر آب مانند آلومینیوم درجه یک یا تخته سه لا ساخته شده است.

معمولاً راهنمای کاربر حداکثر اسب بخار موتور را که قایق می تواند قبول کند نشان می دهد.

7. طراحی قایق
با کیل ها

قایق هایی که دارای قله هستند روی آب بسیار پایدارتر هستند و می توانند به راحتی از امواج بزرگ حرکت کنند. این نوع قایق ها را می توان با قدرت موتور بدون خطر تصادف حرکت کرد. Keels به قایق ها کمک می کند تا در سطح افقی بمانند و مقاومت در برابر آب را کاهش دهند.

بدون کیل

قایق های بدون میل ارزان ترین قایق ها هستند. آنها طراحی ساده ای دارند و می توانند در زمان کوتاهی راه اندازی شوند. همچنین تخلیه و ذخیره آنها آسان تر است. با این حال ، آنها در آبهای مشکل دار ناپایدار هستند و به راحتی حرکت می کنند.

قایق بادی بست وی مدل 65051
قایق بادی بست وی مدل 65051
 • مناسب برای: دو
 • جنس بدنه: پی وی سی
مشاهده در دیجی کالا

8. اندازه لوله

برای حداکثر ثبات و شناور بودن ، لوله های قایق باید بزرگ باشند. قایق هایی با لوله های کوچک تمایل دارند با سرعت زیاد آب زیادی به هم بریزند و به آن بپاشند. لوله های شناور بزرگ سواری راحت تر و عملکرد برتر را ارائه می دهند. با این حال ، هرچه لوله بزرگتر باشد ، قایق گرانتر خواهد بود.

9. راه اندازی

برای بسیاری از ماهیگیران ، زمان طلا است. برخی از ماهی ها در ساعات خاصی از روز از مخفیگاه خود خارج می شوند. به همین دلیل ، راه اندازی قایق بادی باید آسان باشد ، بنابراین شما می توانید در اسرع وقت در آب باشید. بهترین مدلها را می توان توسط یک نفر تنظیم کرد و در حین کار به ابزارهای فانتزی نیاز ندارد.

10. ایمنی و راحتی

مهمتر از همه ، قایق بادی شما باید ایمن و راحت باشد. بنابراین ، حتی اگر باد شدید بوزد ، باید روی آب ثابت بماند. به همین دلیل ، توصیه می شود که قایق دارای منطقه وسیع قایقرانی و عرشه سخت باشد.

برای حداکثر راحتی ، قایق باید فضای آزاد کافی برای بلند کردن پاهای شما در حین ماهیگیری داشته باشد. همچنین صندلی ها باید جا دار باشند و دارای پشتی های پهن باشند.

11. پمپ

قبل از خرید یک قایق بادی ، مطمئن شوید که یک پمپ باد مناسب نیز دارد. باید به اندازه ای قدرتمند باشد که حجم بالایی از هوا را در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه دهد. پمپ همچنین باید دارای یک فشار سنج و یک سیستم تنظیم فشار باشد.

12. قابلیت حمل

قایق های بادی به دلیل قابلیت حمل و وزن کم می توانند جایگزین جالب تری برای قایق های معمولی باشند. قایق های بادی را می توان تا کرد و در فضاهای کوچکی مانند صندوق عقب اتومبیل و کوله پشتی ذخیره کرد. به همین دلیل ، آنها مورد علاقه ماجراجویان در فضای باز هستند.

قایق های بادی نیز برای دوستداران ماهیگیری بسیار مناسب هستند ، زیرا تنظیم آنها آسان است و به شما اجازه می دهد در مدت زمان کوتاهی وارد آب شوید. آنها همچنین فضای لازم را برای حمل کولرها و ابزار ماهیگیری فراهم می کنند.

13. ذخیره سازی

قایق های بادی را می توان در فضاهای بسیار کمی ذخیره کرد. این ویژگی آنها را برای افرادی که در آپارتمان یا اتاق اجاره ای زندگی می کنند ایده آل می کند. از همه بهتر این است که آنها نیازی به حمل واگن برقی یا قفسه های قایق ندارند ، همانطور که در قایق های سفت و سخت اتفاق می افتد.

14. لوازم جانبی اضافی

هنگام انتخاب یک قایق بادی جدید ، نمی توانید به همان ویژگی های اولیه ای که ممکن است در هر مدل کلی پیدا کنید اکتفا کنید. همیشه باید به دنبال چیزی بیشتر باشید. در اینجا لیستی با برخی ویژگی های اضافی است که باید در نظر بگیرید:

پمپ هوا
کیف حمل
نقاط بلند کننده
کیت تعمیر
پاروها
چند محفظه هوا
کیل بادی
پین ها و برگه ها
حمل و نقل چرخ ها
پنجه کشیده
همه این پیشرفت های اضافی می تواند زندگی شما را آسان کرده و یک سفر ساده با قایق را به سطح کاملاً جدیدی برساند.

مقالات پیشنهادی: چادر مسافرتی

15. ویژگی های جالب

اتاق های هوای چندگانه
چند محفظه هوا باعث افزایش شناور شدن قایق شما شده و حداکثر ثبات را در آب ایجاد می کند. بهترین قایق های بادی از 3 محفظه هوای مختلف برای این منظور استفاده می کنند.

با ذخیره سازی مقابله کنید
بهترین قایق های بادی دارای فضای اختصاصی روی عرشه برای ذخیره ابزار ماهیگیری و سایر وسایل هستند.

تخته کف/پانل
عرشه های سفت و سخت بسیار بهتر از صندلی های بادی هستند ، زیرا پایدارتر هستند و به شما اجازه می دهند محکم روی پای خود بایستید در حالی که یک ماهی بزرگ نخ نخ ماهیگیری شما را می کشد. بهترین عرشه های سفت و سخت شامل پوشش های مخصوص برای مقاومت بهتر در برابر خوردگی ناشی از آب شور است.

دارندگان میله
این ویژگی به ویژه برای ماهیگیران مفید است که برای قرار دادن میله های ماهیگیری خود به فضایی امن و پایدار نیاز دارند. اگر قایق بادی شما قبلاً دارای نگهدارنده میله است ، نیازی به خرید افزونه های جدید نخواهید داشت.

نشیمن
انتخاب صندلی مناسب شاید یکی از مهمترین تصمیماتی باشد که باید قبل از خرید قایق بادی اتخاذ کنید. 2 نوع صندلی برای قایق ها وجود دارد: صندلی های بادی و صندلی های سفت و سخت.

صندلی های بادی نرم و راحت هستند و راحت ترین پشتی را برای کمر شما فراهم می کنند. آنها وزن اضافی به قایق اضافه نمی کنند و می توانند به راحتی باد شوند تا فضای ذخیره سازی کمتری را اشغال کنند. با این حال ، آنها به اندازه صندلی های سفت و محکم نیستند.

از طرف دیگر ، صندلی های سفت و سخت ثبات فوق العاده و پشتیبانی بهتر برای ماهیگیری را فراهم می کند. با این حال ، آنها وزن قایق را به میزان قابل توجهی افزایش می دهند و نمی توانند تا شوند تا فضای کمتری را اشغال کنند.
نتیجه
پس از خواندن همه این اطلاعات ، اکنون برای تصمیم گیری بهتر آماده شده اید. شما فقط باید برخی از جنبه های مهم مانند طراحی قایق ، مواد ، ظرفیت وزن ، منبع تغذیه و موارد دیگر را در نظر بگیرید تا مناسب ترین مدل را برای خود بیابید.

مقالات پیشنهادی: فین شنا

اگر هر یک از نکاتی را که به شما داده ایم به دقت رعایت کنید ، خرید قایق های بادی برای شما یک تکه کیک خواهد بود. وقتی در سفر ماهیگیری هستید همیشه لباس محافظ بپوشید. همچنین سعی کنید هنگام ماهیگیری به تنهایی یک دستگاه GPS خوب همراه خود داشته باشید.

سوالات متداول
1. متوسط طول عمر قایق های بادی چقدر است؟

پاسخ: همه چیز به شما بستگی دارد. اگر قایق خود را درمان مناسب کنید ، بعد از هر بار استفاده آن را تمیز کرده و از اجسام تیز دور نگه دارید ، ممکن است 5 تا 10 سال دوام بیاورد.

2. خرید قایق پی وی سی چه مزایایی دارد؟

الف) قایق های PVC ارزان ، سبک ، قابل حمل و نگهداری آسان هستند. فضای زیادی را اشغال نمی کنند و برای افرادی که در آپارتمان یا اتاق اجاره ای زندگی می کنند بسیار مناسب است.

3. آیا برای رانندگی قایق مجوز لازم است؟

پاسخ: همه چیز بستگی به قوانین محل زندگی شما دارد. در برخی از ایالت های ایالات متحده مجوز ویژه ای برای رانندگی قایق در آبهای ایالتی لازم است. در جاهای دیگر ، رانندگان قایق نیاز به گذراندن یک دوره آموزشی دارند.

4. آیا قایق های بادی در اقیانوس ایمن هستند؟

A. نه همه. قایق باید در برابر ضربات زیاد مقاوم باشد ، دارای یک کویل ، یک منطقه دریانوردی وسیع و لوله های بزرگ هوا باشد تا بتواند در اقیانوس ایمن باشد.

5. آیا قایق های بادی برای ماهیگیری مناسب هستند؟

A. نه همه. قایق باید دارای یک صندلی راحت ، نگهدارنده میله ، فضای آزاد کافی برای کشیدن پاهای شما و یک عرشه سفت و سخت باشد تا بتواند برای ماهیگیری مناسب باشد.

 

با توجه به اینکه علاقه مند به مطالعه این مطلب هستید ، پیشنهاد می کنیم  عینک شنا و کفش هامتو و فین شنا را نیز مشاهده بفرمایید، همه سعی ما معرفی ویژگی های محصولات مورد نظر شما و انتخاب راحت شما از بین محصولات مورد نظرتان با شناخت و آگاهی بیشتر است،  امیدواریم با ارائه نظرات خود ما را یاری نمایید.

 

 • نحوه نمایش محصول ها
قایق بادی مدل 58329
قایق بادی مدل 58329
 • مناسب برای: یک
 • جنس بدنه: لاستیک، پی وی سی
مشاهده در دیجی کالا
قایق بادی اینتکس مدل Excursion4
قایق بادی اینتکس مدل Excursion4
 • مناسب برای: چهار
 • جنس بدنه: پی وی سی
مشاهده در دیجی کالا
قایق بادی اینتکس مدل NP 68376
قایق بادی اینتکس مدل NP 68376
 • مناسب برای: چهار
 • جنس بدنه: پی وی سی
مشاهده در دیجی کالا
قایق بادی اینتکس طرح اکسپلور 300 مدل 58332
قایق بادی اینتکس طرح اکسپلور 300 مدل 58332
 • مناسب برای: دو
 • جنس بدنه: پی وی سی
مشاهده در دیجی کالا
قایق بادی اینتکس مدل Explorer 200
قایق بادی اینتکس مدل Explorer 200
 • مناسب برای: دو
 • جنس بدنه: پی وی سی
مشاهده در دیجی کالا
قایق بادی 4 نفره اینتکس مدل SEAHAWK4
قایق بادی 4 نفره اینتکس مدل SEAHAWK4
 • مناسب برای: چهار
مشاهده در دیجی کالا
قایق بادی اینتکس مدل Explorer300
قایق بادی اینتکس مدل Explorer300
 • مناسب برای: سه
 • جنس بدنه: پی وی سی
مشاهده در دیجی کالا
قایق بادی اینتکس مدل NP 68367
قایق بادی اینتکس مدل NP 68367
 • مناسب برای: دو
 • جنس بدنه: پی وی سی
مشاهده در دیجی کالا
قایق بادی 1 نفره اینتکس مدل68305
قایق بادی 1 نفره اینتکس مدل68305
 • مناسب برای: یک
 • جنس بدنه: پی وی سی
مشاهده در دیجی کالا
قایق بادی اینتکس مدل Explorer 200 کد 58331
قایق بادی اینتکس مدل Explorer 200 کد 58331
 • مناسب برای: دو
 • جنس بدنه: پی وی سی
مشاهده در دیجی کالا
قایق بادی اینتکس مدل 58330
قایق بادی اینتکس مدل 58330
 • مناسب برای: دو
 • جنس بدنه: پی وی سی
مشاهده در دیجی کالا
پدل بورد مدل 01
پدل بورد مدل 01
 • مناسب برای: دو
 • جنس بدنه: پی وی سی
مشاهده در دیجی کالا
قایق بادی مدل D80
قایق بادی مدل D80
 • مناسب برای: یک
 • جنس بدنه: پلاستیک
مشاهده در دیجی کالا
قایق بادی کد 61078
قایق بادی کد 61078
 • مناسب برای: یک
 • جنس بدنه: پی وی سی
مشاهده در دیجی کالا
قایق بادی اینتکس مدل 68349
قایق بادی اینتکس مدل 68349
 • مناسب برای: سه
 • جنس بدنه: پی وی سی
مشاهده در دیجی کالا
قایق بادی بست وی مدل Kondor1000
قایق بادی بست وی مدل Kondor1000
 • مناسب برای: یک
 • جنس بدنه: پی وی سی
مشاهده در دیجی کالا
قایق بادی اینتکس کد 68307
قایق بادی اینتکس کد 68307
 • مناسب برای: دو
 • جنس بدنه: پی وی سی
مشاهده در دیجی کالا
قایق بادی اینتکس مدل مارینر ۳ کد 68373
قایق بادی اینتکس مدل مارینر ۳ کد 68373
 • مناسب برای: سه
 • جنس بدنه: پی وی سی
مشاهده در دیجی کالا
قایق بادی کد 230
قایق بادی کد 230
 • مناسب برای: دو
 • جنس بدنه: پی وی سی
مشاهده در دیجی کالا
قایق بادی اینتکس مدل Mariner3
قایق بادی اینتکس مدل Mariner3
 • مناسب برای: سه
 • جنس بدنه: پی وی سی
مشاهده در دیجی کالا
قایق بادی مدل سوبار
قایق بادی مدل سوبار
 • مناسب برای: سه
 • جنس بدنه: پلاستیک، پی وی سی
مشاهده در دیجی کالا
قایق بادی اینتکس مدل 68370
قایق بادی اینتکس مدل 68370
 • مناسب برای: سه
 • جنس بدنه: پی وی سی
مشاهده در دیجی کالا
قایق بادی اینتکس مدل 68347N
قایق بادی اینتکس مدل 68347N
 • مناسب برای: دو
 • جنس بدنه: پی وی سی
مشاهده در دیجی کالا
قایق بادی اینتکس مدل 68370
قایق بادی اینتکس مدل 68370
 • مناسب برای: سه
 • جنس بدنه: پی وی سی
مشاهده در دیجی کالا
قایق بادی کای ژانگ کد 270
قایق بادی کای ژانگ کد 270
 • مناسب برای: سه
 • جنس بدنه: پی وی سی
مشاهده در دیجی کالا
قایق بادی مدل 66680
قایق بادی مدل 66680
 • مناسب برای: سه
 • جنس بدنه: پی وی سی
مشاهده در دیجی کالا
قایق بادی کد 61062
قایق بادی کد 61062
 • مناسب برای: دو
 • جنس بدنه: پی وی سی
مشاهده در دیجی کالا
پدل بورد نیچرهایک مدل NH19J001-B
پدل بورد نیچرهایک مدل NH19J001-B
 • مناسب برای: دو
 • جنس بدنه: پی وی سی
مشاهده در دیجی کالا
قایق بادی اینتکس مدل 68347
قایق بادی اینتکس مدل 68347
 • مناسب برای: دو
 • جنس بدنه: پلاستیک، پی وی سی
مشاهده در دیجی کالا
قایق بادی بیک مدل YakkAir Lite 1
قایق بادی بیک مدل YakkAir Lite 1
 • مناسب برای: یک
مشاهده در دیجی کالا
قایق بادی بست وی مدل 65051
قایق بادی بست وی مدل 65051
 • مناسب برای: دو
 • جنس بدنه: پی وی سی
مشاهده در دیجی کالا
پدل بورد مدل POUYANIZ 10.6
پدل بورد مدل POUYANIZ 10.6
 • مناسب برای: دو
 • جنس بدنه: پی وی سی
مشاهده در دیجی کالا

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید