راهنمای خرید راکت تنیس

خرید یک راکت تنیس جدید یا هر وسیله تنیس جدید ، مخصوصاً وقتی که مدت زیادی است که تنیس بازی نمی کنید ، می تواند تجربه ای دلهره آور باشد و هیچ کس نمی خواهد هزینه شخصی راکت تنیس را بپردازد مگر اینکه بداند بهترین گزینه برای بازی است

خرید راکت تنیس

اما به چه کسی می توانید اعتماد کنید که در خرید راکت تنیس به شما کمک کند؟ ما احساس مسئولیت می کنیم تا به شما در تصمیم گیری درست کمک کنیم ، به همین دلیل است که ما این راهنمای کامل را برای همه چیزهایی که لازم است قبل از خرید راکت تنیس بعدی (یا اولین) خود تهیه کنید ، تهیه کرده ایم.

ما هر جنبه ای را که باید در نظر بگیرید در نظر گرفته ایم زیرا انتخاب راکت مناسب شما ، نیاز به تصمیمی جدی دارد.

بیایید شروع کنیم!

راکت تنیس مدل RTH           غیر اصل
راکت تنیس مدل RTH غیر اصل
 • کاور: دارد
 • زه کشی: دارد
 • اندازه گریپ: US: 4 3/8 - Euro: 3
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا

از یک راکت تنیس چه توقعاتی داریم؟

این ممکن است یک سوال بدیهی باشد که باید از خود بپرسید ، اما ما می توانیم تضمین کنیم که افراد کافی قبل از خرید یک راکت تنیس این سوال را نمی پرسند.

پیشنهاد مطالعه: راکت بدمینتون

طبیعت بشر این است که به دلایلی چیزی را انتخاب کند که ممکن است بهترین نتیجه را نداشته باشد. به عنوان مثال ، یک راکت با طراحی زیبا و رنگارنگ ممکن است شما را به خرید آن ترغیب کند و سپس مغز شما منفی های احتمالی آن راکت را مسدود می کند ، زیرا صدای قوی تر در سر شما صدایی است که ظاهر را دوست دارد.

بنابراین در اینجا لیستی کامل از تمام سوالاتی است که باید قبل از شروع انتخاب راکت به آنها پاسخ دهید. (در واقع حتی تا این سوالاتساده را از خود نپرسیده اید به راکت های مختلف نگاه نکنید)

اندازه و قدرت بدن

راکت های خاصی برای اندازه ها و قدرت های مختلف بازیکنان تنیس در نظر گرفته شده است. شما ممکن است به طور طبیعی فردی قوی باشید در این صورت باید از راکت استفاده کنید که کنترل بیشتری به شما می دهد و قدرت زیادی به بازی شما نمی افزاید. از سوی دیگر ، ممکن است احساس کنید در تولید قدرت بیشتر به کمک نیاز دارید.

راکت تنیس مدل POWEREDBY           غیر اصل
راکت تنیس مدل POWEREDBY غیر اصل
 • کاور: دارد
 • زه کشی: دارد
 • اندازه گریپ: US: 4 3/8 - Euro: 3
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا

به طور کلی شما متوجه خواهید شد که قاب یک راکت گسترده تر است و قدرت بیشتری به شما می دهد. اگر فرصتی برای مشاهده دقیق حرفه ای ها در تلویزیون پیدا کنید ، خواهید دید که قاب راکت آنها در واقع چندان گسترده نیست. این به این دلیل است که آنها به طور کلی بازیکنان قدرتمندی هستند و می توانند قدرت خود را تولید کنند نه اینکه به راکت خود برای کمک نیاز داشته باشند.

عرض فریم

وقتی در مورد عرض فریم صحبت می کنیم ، عموماً در مورد قسمتی از راکت که در این تصویر مشخص شده صحبت می کنیم. این قسمت از قاب “گلو” نامیده می شود و قسمتی است که هنگام ضربه زدن به توپ بیشترین تأثیر را می گذارد. بنابراین یک قاب گسترده در جلو ، همانطور که در تصویر در سمت راست نشان داده شده است ، به طور کلی قدرت بیشتری نسبت به قاب باریک تر مانند تصویر سمت چپ نشان می دهد.

پیشنهاد مطالعه: راکت پینگ پنگ

علاوه بر قدرت خود ، باید به قد خود نیز فکر کنید. به طور کلی بازیکنان بلندتر بازوهای بلندتری خواهند داشت و بنابراین نوسان آنها طولانی تر خواهد بود که باعث افزایش سرعت و در نتیجه قدرت بیشتر می شود. متوجه خواهید شد که اگر بازیکن کوتاه تری هستید ، نوسان شما کوتاه تر و در نتیجه قدرت کمتری خواهد داشت.

در حال حاضر اینطور نیست ، زیرا بازیکنان کوتاه قد زیادی هستند که می توانند یک توپ بسیار محکم را بزنند ، ما فقط به شما توصیه های کلی می کنیم و قبل از تصمیم گیری باید در مورد بدن خود به دقت فکر کنید.

راکت تنیس مدل POWEREDBY           غیر اصل
راکت تنیس مدل POWEREDBY غیر اصل
 • کاور: دارد
 • زه کشی: دارد
 • اندازه گریپ: US: 4 3/8 - Euro: 3
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا

چرخش راکت تنیس

چه نوع چرخشی دارید

در اصل شما یک چرخش سریع ، آهسته یا متوسط خواهید داشت. هر مربی تنیس یا تنیس باز مناسب می تواند به چرخش شما نگاه کند و به شما بگوید آیا سریع است یا کند یا متوسط. یک چرخش سریعتر اغلب قدرت بیشتری نسبت به یک چرخش آهسته تر ایجاد می کند ، در این صورت راکت خریداری شده باید قدرت کمتری داشته باشد زیرا چرخش سریع شما قدرت را برای شما افزایش می دهد. شما می خواهید کنترل بیشتری راکت خود داشته باشید ، بنابراین احتمالاً یک قاب باریک برای شما مناسب است.

تاثیر سبک بازی در خرید راکت تنیس

سبک بازی شما چیست؟

آیا تهاجمی هستید یا تدافعی؟ اکثر بازیکنان یکی از اینها هستند که بر نوع راکت مورد نظر شما تأثیر می گذارد.

اگر بازیکنی پرخاشگر هستید ، احتمالاً می خواهید سعی کنید ضربه محکم تری به توپ بزنید ، این بدان معناست که یک راکت قوی تر برای شما مناسب است.

اگر بیشتر از اوقات بازیکن دفاعی هستید ، می خواهید از سرعت توپ مورد استفاده حریف استفاده کنید ، در این صورت یک راکت با قاب باریک تر ممکن است برای شما باشد. بدیهی است که شما باید شکل بدن و سرعت چرخش خود را در اینجا در نظر بگیرید.

جنبه های فنی یک راکت به شما کمک می کند تا گزینه ها را محدود کنید

یک راکت تنیس ممکن است مانند یک تکه ابزار ورزشی ساده به نظر برسد ، اما این خیلی دور از واقعیت است و جنبه های مختلف فنی یک راکت می تواند تأثیر زیادی بر بازی شما بگذارد.
این بسیار مهم است که شما قبل از انتخاب یک راکت حداقل همه تفاوت های بین راکت را درک کنید. در اینجا ما تفاوت های فنی کلیدی را که بین راکت ها پیدا خواهید کرد به همراه جزئیات راهنمایی در مورد اینکه چگونه هر جنبه ای می تواند بر بازی شما تأثیر بگذارد ، توضیح داده ایم.

پیشنهاد مطالعه: توپ بسکتبال

اندازه سر

اندازه سر: این معمولاً بین 95-110 اینچ مربع خواهد بود. سرهای بزرگتر قدرت بیشتری تولید می کنند و یک نقطه شیرین بزرگتر دارند بنابراین ضربه زدن به توپ را آسان تر می کند. اندازه سرهای کوچکتر کنترل بیشتری را ارائه می دهد بنابراین اگر مطمئن هستید که می توانید ضربه ای تمیز به توپ بزنید و در حال حاضر بازیکن قدرتمندی هستید ، اندازه کوچکتر سر ممکن است به شما کمک کند.

معروف است که راجر فدرر در اواخر دوران حرفه ای خود از سر کوچکتر به سر بزرگتر نقل مکان کرد زیرا از بک هند قدرت بیشتری می خواست.

طول راکت تنیس

راکت بزرگسالان می تواند از 27 تا 29 اینچ طول داشته باشد ، اگرچه اکثر آنها به انتهای پایینی مقیاس نزدیکتر هستند. راکت های بلندتر عموماً سبک تر از فریم های معمولی هستند و دسترسی بیشتر و قدرت بیشتری در سرویس دهی ارائه می دهند (زیرا می توانید توپ را از بالا به بالا بزنید ، بنابراین می توانید آن را با زاویه تند به سمت پایین نشانه بگیرید). اما مراقب باشید زیرا کنترل یک راکت طولانی تر سخت تر خواهد بود ، بنابراین قبل از خرید یک راکت فریم بلند مطمئن شوید که می توانید آن را کنترل کنید.

 

وزن راکت تنیس

وزن راکت شما نقش مهمی در چرخش شما دارد و بنابراین باید عامل اصلی تصمیم گیری در خرید راکت تنیس شما باشد. این درست است که اکثر تولیدکنندگان طیف وسیعی از وزن راکت های مشابه را ارائه می دهند ، بنابراین نترسید از راکت مورد علاقه خود بخواهید یا به دنبال آن باشید ، اما با وزن متفاوت ، زیرا هر تولید کننده راکت خوب باید بتواند این راکت را ارائه دهد. راکت های سنگین تر (320 گرم و بیشتر) عموماً قوی تر از راکت های سبک تر (310 گرم و کمتر) هستند ، اما قدرت مانور کمتری دارند و می توانند بازیکن را خسته کنند. (رشته ها حدود 30 گرم به وزن راکت اضافه می کنند)

راکت تنیس ویلسون مدل Minions Ultra 100
راکت تنیس ویلسون مدل Minions Ultra 100
 • کاور: ندارد
 • زه کشی: ندارد
 • اندازه گریپ: US: 4 1/4 - Euro: 2
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا

تعادل

تعادل: این یک موضوع پیچیده است زیرا اغلب به انتخاب شخصی بستگی دارد ، بنابراین در صورت امکان توصیه می کنیم اگر ترجیح می دهید وزن بیشتری در سر راکت (بیتی که سیم ها در آن قرار دارند) یا وزن بیشتر در راکت استفاده کنید ، تمرین کنید. بدن راکت (جایی که دسته و گلو در آن قرار دارد). راکت های سر سنگین اغلب سبک تر هستند و قدرت بیشتری در ضربه های زمینی ارائه می دهند ، در حالی که راکت های چراغ سر عموما سنگین تر هستند اما بیشتر قابل کنترل هستند.

سفتی

سفتی: انعطاف پذیری راکت روی ضربه بر قدرت و راحتی تأثیر می گذارد. هرچه چارچوب سفت تر باشد ، انرژی کمتری هنگام ضربه زدن به توپ از دست می رود ، اما ضربه ضربه ای بیشتری به دست و بازوی شما وارد می کند.

اندازه گرفتن

اندازه هرکدام از سایزهای مختلف دست ها متفاوت است ، بنابراین قبل از خرید راکت واقعی مورد نظر خود ، باید این مورد را بررسی کنید. راکت ها در طیف وسیعی از گریپ ها به فروش می رسند و تنها راهی که می توانید بفهمید اندازه موردنظر شما این است که در دست بگیرید و با اندازه های مختلف گریپ بازی کنید و سپس یادداشت موردنظر خود را بنویسید.

 

 

بهترین روش برای تعیین اندازه گرفتن  قبل از خرید راکت تنیس اندازه گیری طول بین نوک انگشت حلقه (در دست ضربه) و خط دوم در کف دست است. این تصویر نحوه انجام این کار را به بهترین شکل نشان می دهد. طول اندازه گیری شده در ‘میلی متر’ مربوط به محیط دسته راکت تنیس است. سپس در هر محیط ، اندازه ایده آل چسبندگی تعیین می شود. این موارد را می توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

اگر شک دارید ، یک راکت با اندازه گرفتن کوچکتر از نیاز خود انتخاب کنید و بعداً با هزینه کمی دستگیره های خود را اضافه کنید.

در واقع ، ما توصیه می کنیم همیشه یک راکت با اندازه گرفتن کمی کوچکتر از نیاز خود خریداری کنید و سپس آنچه را که “overgrips” نامیده می شود بخرید تا در بالای چنگال واقعی استفاده کنید. این چسب های اضافی ارزان هستند و می توان آنها را به طور مرتب تعویض کرد پس از فرسوده شدن. این بدان معناست که شما می توانید به طور منظم با هزینه کمی دست تازه ای بگیرید و بنابراین چسبندگی شما به راکت قوی تر خواهد بود.

ممکن است کمی پیچیده باشد که در ابتدا شروع کنید ، بنابراین شاید از کسی بخواهید که به شما نشان دهد ، سپس هرچه بیشتر این کار را انجام دهید ، نتیجه بهتری خواهید گرفت. توصیه می کنیم بعد از هر 10-20 بار بازی ، بسته به میزان عرق کردن یا نحوه ظاهر شدن دستگیره ، دست خود را تغییر دهید.


خرید قاب  (بدون سیم)

این برخی از مهمترین توصیه هایی است که می توانیم قبل از خرید راکت تنیس به شما ارائه دهیم. در صورت خرید راکتی که قبلاً سیم های آن را خریده اید ، بسیار مراقب باشید. اغلب این سیم ها ارزان و با کیفیت پایین هستند و در کارخانه سازندگان با کمی دقت و توجه بسته شده اند .
ما اکیداً توصیه می کنیم راکت خود را بدون سیم خریداری کنید (همچنین به عنوان “فقط قاب” شناخته می شود) و سپس یک تارگیر حرفه ای برای اضافه کردن رشته ها پیدا کنید. خوب این هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت اما ما احساس می کنیم تفاوت بسیار زیاد است و تأثیر زیادی بر بازی شما می گذارد. برای ما هیچ چیز بدتر از دیدن بازیکنی نیست که از خرید راکت تنیس گران قیمت جدید با سیم های بد استفاده می کند.

اگر بیشتر به این موضوع فکر کنید ، رشته ها موادی هستند که در واقع با توپ ارتباط برقرار می کنند تا در مورد آنها فکر نکنید یا برای درست کردن آنها وقت نگذارید یک اشتباه است.

فکر می کنید چرا حرفه ای هایی که در تلویزیون بازی می کنند اغلب در طول مسابقه راکت خود را عوض می کنند؟ به این دلیل است که آنها معتقدند سیم های آنها حتی در طول یک مسابقه تغییر می کند و آنها می خواهند که سیم ها ثابت بمانند ، بنابراین آنها به یک راکت جدید با سیم های جدید تغییر می دهند.

خرید دو راکت همزمان

تصور کنید اگر در حال انجام یک مسابقه مهم هستید و درست در لحظه حساس رشته های شما محکم می شود (که به موقع انجام می شود). شما چه خواهید کرد؟ از یک دوست راکت قرض می گیرید؟ مسابقه را متوقف می کنید؟ به همین دلیل است که ما به شما پیشنهاد می کنیم همیشه با حداقل دو راکت که از راکت یکسانی استفاده می کنند و در یک تنش یکسان سیم ها در راکت قرار دارند ، به میدان بروید. به این ترتیب اگر سیم های شما خراب شد ، می توانید راکت دوم خود را برداشته و به بازی ادامه دهید.

 

 

ما آگاه هستیم که همه نمی توانند راکت خود را از یک فروشگاه فیزیکی بخرند زیرا راکت فروشی های تنیس بسیار نادر هستند ، بنابراین احتمال اینکه شما یک راکت در نزدیکی خود داشته باشید بسیار اندک است. اما زیبایی های بازدید از یک فروشگاه فیزیکی عبارتند از:

می توانید راکت های مختلف را در دست بگیرید و احساس کنید
می توانید از کارکنان فروشگاه مشاوره بگیرید
آنها ممکن است به شما اجازه دهند راکت ها را بردارید و قبل از خرید آنها را خودتان آزمایش کنید.

 

 

با توجه به اینکه علاقه مند به مطالعه این مطلب هستید ، پیشنهاد می کنیم ساک و چمدان و کفش کوهنوردی و ساک ورزشی و توپ فوتبال را نیز مشاهده بفرمایید، همه سعی ما معرفی ویژگی های محصولات مورد نظر شما و انتخاب راحت شما از بین محصولات مورد نظرتان با شناخت و آگاهی بیشتر است، امیدواریم با ارائه نظرات خود ما را یاری نمایید.

 

 

 • نحوه نمایش محصول ها
راکت تنیس مدل pure drive ba           غیر اصل
راکت تنیس مدل pure drive ba غیر اصل
 • کاور: دارد
 • زه کشی: ندارد
 • اندازه گریپ: US: 4 1/4 - Euro: 2
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا
راکت تنیس ویلسون مدل Blade 98s v7
راکت تنیس ویلسون مدل Blade 98s v7
 • کاور: ندارد
 • زه کشی: ندارد
 • اندازه گریپ: US: 4 1/4 - Euro: 2
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا
راکت تنیس بابولات مدل درایو
راکت تنیس بابولات مدل درایو
 • کاور: دارد
 • زه کشی: دارد
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا
راکت تنیس مدل RTH           غیر اصل
راکت تنیس مدل RTH غیر اصل
 • کاور: دارد
 • زه کشی: دارد
 • اندازه گریپ: US: 4 3/8 - Euro: 3
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا
راکت تنیس ویلسون مدل BURN 100LS
راکت تنیس ویلسون مدل BURN 100LS
 • کاور: ندارد
 • زه کشی: دارد
 • اندازه گریپ: US: 4 3/8 - Euro: 3
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا
راکت تنیس هد مدل Extreme MP
راکت تنیس هد مدل Extreme MP
 • کاور: ندارد
 • زه کشی: ندارد
 • اندازه گریپ: US: 4 3/8 - Euro: 3
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا
راکت تنیس مدل POWEREDBY           غیر اصل
راکت تنیس مدل POWEREDBY غیر اصل
 • کاور: دارد
 • زه کشی: دارد
 • اندازه گریپ: US: 4 3/8 - Euro: 3
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا
راکت تنیس مدل POWEREDBY           غیر اصل
راکت تنیس مدل POWEREDBY غیر اصل
 • کاور: دارد
 • زه کشی: دارد
 • اندازه گریپ: US: 4 3/8 - Euro: 3
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا
راکت تنیس مدل RTH           غیر اصل
راکت تنیس مدل RTH غیر اصل
 • کاور: دارد
 • زه کشی: دارد
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا
راکت تنیس هد مدل JUNIOR SPEED 25
راکت تنیس هد مدل JUNIOR SPEED 25
 • کاور: دارد
 • زه کشی: دارد
 • اندازه گریپ: 7/8 3
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا
راکت تنیس هد مدل Radical Lite 2021
راکت تنیس هد مدل Radical Lite 2021
 • کاور: ندارد
 • زه کشی: ندارد
 • اندازه گریپ: US: 4 1/4 - Euro: 2
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا
راکت تنیس مدل POWEREDBY           غیر اصل
راکت تنیس مدل POWEREDBY غیر اصل
 • کاور: دارد
 • زه کشی: دارد
 • اندازه گریپ: US: 4 3/8 - Euro: 3
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا
راکت تنیس مدل POWEREDBY           غیر اصل
راکت تنیس مدل POWEREDBY غیر اصل
 • کاور: دارد
 • زه کشی: دارد
 • اندازه گریپ: US: 4 3/8 - Euro: 3
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا
راکت تنیس مدل BLX           غیر اصل
راکت تنیس مدل BLX غیر اصل
 • کاور: دارد
 • زه کشی: دارد
 • اندازه گریپ: US: 4 1/4 - Euro: 2
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا
راکت تنیس مدل BLX           غیر اصل
راکت تنیس مدل BLX غیر اصل
 • کاور: دارد
 • زه کشی: دارد
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا
راکت تنیس هد مدل Speed JR25
راکت تنیس هد مدل Speed JR25
 • کاور: ندارد
 • زه کشی: دارد
 • اندازه گریپ: US: 4 1/8 - Euro: 1
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا
راکت تنیس ویلسون مدل Minions Ultra 100
راکت تنیس ویلسون مدل Minions Ultra 100
 • کاور: ندارد
 • زه کشی: ندارد
 • اندازه گریپ: US: 4 1/4 - Euro: 2
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا
راکت تنیس ویلسون مدل Ultra 100 Reverse V3.0
راکت تنیس ویلسون مدل Ultra 100 Reverse V3.0
 • کاور: ندارد
 • زه کشی: ندارد
 • اندازه گریپ: US: 4 3/8 - Euro: 3
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا
راکت تنیس هد مدل Gravity Tour 2021
راکت تنیس هد مدل Gravity Tour 2021
 • کاور: ندارد
 • زه کشی: ندارد
 • اندازه گریپ: US: 4 3/8 - Euro: 3
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا
راکت تنیس هد مدل Radical بچه گانه
راکت تنیس هد مدل Radical بچه گانه
 • کاور: دارد
 • زه کشی: دارد
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا
راکت تنیس هد مدل 231901 JUNIOR
راکت تنیس هد مدل 231901 JUNIOR
 • کاور: ندارد
 • زه کشی: دارد
 • اندازه گریپ: 7/8 3
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا
راکت تنیس ویلسون مدل BURN 100 v4
راکت تنیس ویلسون مدل BURN 100 v4
 • کاور: ندارد
 • زه کشی: دارد
 • اندازه گریپ: US: 4 3/8 - Euro: 3
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا
راکت تنیس هد مدل Radical MP
راکت تنیس هد مدل Radical MP
 • کاور: ندارد
 • زه کشی: ندارد
 • اندازه گریپ: US: 4 3/8 - Euro: 3
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا
راکت تنیس هد مدل Gravity Tour
راکت تنیس هد مدل Gravity Tour
 • کاور: ندارد
 • زه کشی: ندارد
 • اندازه گریپ: US: 4 3/8 - Euro: 3
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا
راکت تنیس هد مدل Extreme بچه گانه
راکت تنیس هد مدل Extreme بچه گانه
 • کاور: دارد
 • زه کشی: دارد
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا
راکت تنیس ویلسون مدل Ultra 100UL V3.0
راکت تنیس ویلسون مدل Ultra 100UL V3.0
 • کاور: ندارد
 • زه کشی: دارد
 • اندازه گریپ: US: 4 1/4 - Euro: 2
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا
راکت تنیس ویلسون مدل Pro Staff 97L V13
راکت تنیس ویلسون مدل Pro Staff 97L V13
 • کاور: ندارد
 • زه کشی: ندارد
 • اندازه گریپ: US: 4 3/8 - Euro: 3
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا
راکت تنیس ویلسون مدل CLASH 100 Reverse
راکت تنیس ویلسون مدل CLASH 100 Reverse
 • کاور: ندارد
 • زه کشی: ندارد
 • اندازه گریپ: US: 4 3/8 - Euro: 3
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا
راکت تنیس هد مدل Radical MP Lite
راکت تنیس هد مدل Radical MP Lite
 • کاور: ندارد
 • زه کشی: ندارد
 • اندازه گریپ: US: 4 1/4 - Euro: 2
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا
راکت تنیس هد مدل Radical Pro
راکت تنیس هد مدل Radical Pro
 • کاور: ندارد
 • زه کشی: ندارد
 • اندازه گریپ: US: 4 3/8 - Euro: 3
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا
راکت تنیس هد مدل Radical Lite
راکت تنیس هد مدل Radical Lite
 • کاور: ندارد
 • زه کشی: ندارد
 • اندازه گریپ: US: 4 1/4 - Euro: 2
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا
راکت تنیس هد مدل Extreme Tour
راکت تنیس هد مدل Extreme Tour
 • کاور: ندارد
 • زه کشی: ندارد
 • اندازه گریپ: US: 4 3/8 - Euro: 3
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا
راکت تنیس هد مدل Gravity MP
راکت تنیس هد مدل Gravity MP
 • کاور: ندارد
 • زه کشی: ندارد
 • اندازه گریپ: US: 4 3/8 - Euro: 3
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا
راکت تنیس هد مدل BLADE 98 REVERSE v7
راکت تنیس هد مدل BLADE 98 REVERSE v7
 • کاور: ندارد
 • زه کشی: ندارد
 • اندازه گریپ: US: 4 3/8 - Euro: 3
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا
راکت تنیس ویلسون مدل BLADE 100UL V7
راکت تنیس ویلسون مدل BLADE 100UL V7
 • کاور: ندارد
 • زه کشی: دارد
 • اندازه گریپ: US: 4 1/4 - Euro: 2
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا
راکت تنیس هد مدل Instinct S
راکت تنیس هد مدل Instinct S
 • کاور: ندارد
 • زه کشی: ندارد
 • اندازه گریپ: US: 4 1/4 - Euro: 2
 • اندازه سر: متوسط 677 - 597
مشاهده در دیجی کالا

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید