راهنمای خرید توپ بدنسازی بهمراه مدل ها و قیمت

آیا در جستجوی چند توپ بدنسازی با کیفیت هستید؟ ما فقط یک راهنما داریم که به شما در انتخاب درست کمک می کند.

توپ بدنسازی لایو بادی مدل Anti Burst قطر 75 سانتی متر
توپ بدنسازی لایو بادی مدل Anti Burst قطر 75 سانتی متر
 • تعداد در بسته: 1
مشاهده در دیجی کالا

توپ های تناسب اندام

توپ های تناسب اندام (همچنین به عنوان توپ های سوئیسی ، توپ های ورزشی ، توپ های پیلاتس ، توپ های درمانی ، توپ های زایمانی و غیره شناخته می شوند) توپ های بادی بسیار فشرده و سنگین هستند که هنگام ورزش استفاده می شوند. قطر آنها بین 18 تا 30 اینچ (حدود 45 تا 75 سانتی متر) است و ممکن است از وینیل الاستیک یا پلاستیک ساخته شده باشند. توپ های پایداری در هدف قرار دادن قسمت بالای بدن ، پایین تنه و قسمت مرکزی بدن بسیار عالی عمل می کنند. در همین حال ، توپ های سوئیسی گزینه های سرگرم کننده و م cardثر تمرینات قلبی و قدرتی را ارائه می دهند.

توپ بدنسازی

تنوع توپ های تناسب اندام

با تنوع زیاد موجود ، انتخاب توپ های مناسب بدنسازی می تواند یک چالش باشد ، اما راهنمای زیر به اکثر سوالات شما پاسخ می دهد. در اینجا با ویژگی های کلیدی توپ های تناسب اندام که باید در هنگام خرید کنترل شوند و نکات دیگری که می تواند به شما در جلوگیری از محصولات بی کیفیت کمک کند ، آشنا خواهید شد.
مواد توپ تناسب اندام چگونه بر ویژگی های آن تأثیر می گذارد؟
در حالی که توپ های تناسب اندام معمولاً از PVC نرم ساخته می شوند ، مواد دیگری نیز مانند TPE ، NBR و لاستیک در حال استفاده هستند. توپ های پی وی سی یا از محتویات بازیافتی ساخته می شوند و یا تولیدی سازگار با محیط زیست دارند.

توپ بدنسازی کد 05
توپ بدنسازی کد 05
 • تعداد در بسته: 1
مشاهده در دیجی کالا

توپ های سازگار با محیط زیست

توپ های سازگار با محیط زیست در رنگ های مات هستند ، الاستیک تر هستند و در برابر سایش مقاوم تر هستند. از سوی دیگر ، توپ های تناسب اندام بازیافت شده کمی خشن تولید می شوند ، با بوی قوی و ظاهر درخشان تر.

 

جنس توپ بدنسازی

استفاده از توپ های ورزشی با ساخت آنها با PVC مقاوم در برابر ترک خوردگی که بسیار الاستیک و محکم هستند ، ایمن می شود. هرچه PVC ضخیم تر باشد ، احتمال انفجار در حین استفاده کمتر است. PVC با کیفیت خوب حتی پس از مدتی نشستن روی آن یا استفاده از آن در تمرینات با شدت بالا ، توپ شما را در حالت خوب نگه می دارد. این جزء مهم پلاستیک توپ یوگا است ، که باعث افزایش آن می شود و به آن فقط گزاف مورد نیاز برای استفاده در باشگاه را می دهد.
PVC یا پلی وینیل کلراید نیز به شکل اصلاح نشده موجود است که درست بعد از پلیمریزاسیون حالت آن است. با این حال ، این هنوز برای استفاده در توپ های تناسب اندام مناسب نیست ، بنابراین از مواد افزودنی برای ساخت PVC با برخی تغییرات مطلوب در خواص آن استفاده می شود. این مواد افزودنی ممکن است از بازدارنده های شعله گرفته تا تثبیت کننده های حرارتی یا اصلاح کننده های ضربه باشند.

توپ بدنسازی لایو بادی مدل Anti Burst قطر 85 سانتی متر
توپ بدنسازی لایو بادی مدل Anti Burst قطر 85 سانتی متر
 • تعداد در بسته: 1
مشاهده در دیجی کالا

در حالی که توپ های لاستیکی بسیار نادر هستند ، برخی از آنها ممکن است لاتکس را به عنوان یک عنصر تشکیل دهند. اگر به مواد حساس هستید ، همیشه باید با سازنده مشورت کنید تا مطمئن شوید یک توپ بدنسازی بدون لاتکس تهیه می کنید.
کدام اندازه توپ تناسب اندام را باید انتخاب کنم؟
توپ های تناسب اندام در اندازه های مختلف موجود است. این افراد برای استفاده در ارتفاعات مختلف مورد استفاده قرار می گیرند تا بتوانند در حین ورزش فرم مناسب خود را حفظ کنند.

توپ بدنسازی

قطر توپ بدنسازی

قطر یک توپ پایداری چیزی است که برای نشان دادن اندازه آن استفاده می شود. توپ پایداری خود را صحیح انتخاب کنید و از یک نوار چسب در وسط آن برای پیدا کردن قطر استفاده کنید. بهترین سایز برای انتخاب با توجه به قد شما و فعالیتی که برای استفاده از توپ در نظر دارید تعیین می شود.

توپ بدنسازی کد 02
توپ بدنسازی کد 02
 • تعداد در بسته: 1
مشاهده در دیجی کالا

مانند یک صندلی روی توپ ورزش بنشینید. اگر به نظر می رسد زانوها به سمت بالا و ران ها در سطح پایین تری قرار دارند ، شما به یک توپ بزرگتر نیاز دارید. متناوبا ، اگر پای شما به راحتی زمین را لمس نمی کند ، به یک توپ تناسب اندام کوچکتر نیاز دارید.

ما همیشه توصیه می کنیم برای یک توپ بزرگتر اقدام کنید اگر:

پاهای بلندی دارید
شما اضافه وزن دارید
شما از مشکلات کمر رنج می برید
برای کشش فقط به یک توپ ثبات نیاز دارید
اگر پاهای کوتاه تری دارید یا BMI پایین تری دارید ، یک توپ یوگا کوچکتر برای شما بهتر خواهد بود.

 

توپ بدنسازی

نمی دانید چگونه هنگام خرید آنلاین اندازه مناسب خود را تعیین کنید؟ شما فقط به مقداری نوار اندازه گیری و کمی تلاش نیاز دارید.

پشت خود را در کنار دیوار بچرخانید ، ران ها را موازی با زمین قرار دهید ، زانوها را در زاویه راست خم کنید. دیوار را در سطح باسن خود علامت بزنید و فاصله بین کف و این علامت را اندازه بگیرید. این قطر کاملاً باد شده توپ مناسب برای شما است!

توپ بدنسازی مدل 1 GYM قطر 75 سانتی متر
توپ بدنسازی مدل 1 GYM قطر 75 سانتی متر
مشاهده در دیجی کالا

با این حال ، قبل از اینکه بیش از حد بر اندازه توپ تناسب اندام تأکید کنید ، باید بدانید که آنها تا حدودی قابل تنظیم هستند. اگر باسن و زانوها در زوایای فرد در حال نشستن هستند ، همیشه می توانید مقداری هوا از آن اضافه یا آزاد کنید تا مناسب شما باشد.

 

وزن توپ بدنسازی

آیا هنگام خرید توپ یوگا وزن اهمیت دارد؟

بله ، شما همچنین باید وزن توپ های یوگا را کنترل کنید. به عنوان یک قاعده کلی ، برای توپ های ورزشی به همان اندازه بزرگ ، همیشه از توپ های سنگین تر استفاده کنید. هنگام خرید یک توپ تناسب اندام ، از وزن سازنده آن بپرسید تا از کیفیت آن مطلع شوید. تولیدکنندگان توپ یوگا با کیفیت بالا اغلب دارای وزنی هستند که قبلاً در میان مشخصات محصول ذکر شده است.

 

چه عواملی بر خواص ضد انفجار یک توپ بدنسازی تأثیر می گذارد؟

متداول است که همه توپ های تناسب اندام با برچسب ضد انفجار یا مقاوم در برابر ترکیدگی پیدا شوند. این نشان می دهد که شما نباید نگران ظاهر شدن آنها باشید ، و در موارد سوراخ شدن ، می توانید انتظار داشته باشید که به جای آن به آرامی (و با خیال راحت) باد کنند.

مواد بهتر و روش ساخت دقیق ، چیزی است که توپ یوگا ضد انفجار ایده آل را می سازد. به عنوان مثال ، برخی از توپ های سوئیسی دارای ساختار لانه زنبوری هستند که حباب های ضد انفجار زیادی روی سطح توپ ایجاد می کنند. این حباب ها از گسترش بیشتر ترک ها و سوراخ ها جلوگیری می کند و از انفجار جلوگیری می کند. برخی دیگر دارای ویژگی مقاوم در برابر انفجار مانند یک کیبل در داخل خود هستند که باعث می شود آنها حتی در فشار زیاد مقاوم شوند.

توپ بدنسازی جورکس مدل ANTI-BURST
توپ بدنسازی جورکس مدل ANTI-BURST
 • تعداد در بسته: 1
مشاهده در دیجی کالا

ضخامت PVC عامل مهمی است که کیفیت توپ ورزشی شما را تعیین می کند. هرچه توپ نازک تر باشد ، کیفیت آن به طور کلی پایین تر است و خطر بالا رفتن آن در هنگام استفاده بیشتر است. همیشه برای اطمینان از ایمنی و حداکثر دوام ، توپ های PVC ضخیم تری را انتخاب کنید.
بهتر است قبل از خرید ، توپ تناسب اندام خود را از نظر خواص ضد ترکیدگی آزمایش کنید. این امر برای اطمینان از ایمنی شما در حین استفاده ضروری است. یک توپ به آرامی باد می کند همیشه انتخاب درستی است تا آنکه در صورت سوراخ شدن تصادفی در زیر شما منفجر شود!

نکته ای که باید به خاطر داشته باشید این است که توپ هایی با برچسب “ضد ترکیدگی” نیز می توانند در برخی موارد ترکیده شوند.

به همین دلیل است که قبل از شروع هر جلسه تمرین ، باید علائم ساییدگی را بررسی کنید. زمین را خالی کنید تا فضایی برای تمرین توپ خود ایجاد کنید ، اشیایی را که در صورت زمین خوردن به شما آسیب می رسانند کنار بگذارید و از توپ تناسب اندام خود فقط در داخل خانه استفاده کنید.

چه ویژگی هایی ویژگی ضد لغزش توپ های ورزشی را تعیین می کند؟

 

ویژگی های توپ بدنسازی

ویژگی های ضد لغزش توپ های پایداری برای جلوگیری از هرگونه لغزش و سقوط در حین استفاده ضروری است. توپ هایی با طراحی بدون لغزش کنترل بهتری را ارائه می دهند و به طور کلی برای انجام آنها ایمن تر است.

بافت یک توپ ورزشی می تواند نشان دهنده خاصیت ضد لغزش آن باشد. چیزی که شما به آن احتیاج دارید این است که به آرامی حرکت کند ، اما همچنان به اندازه کافی چسبندگی را برای ماندن در جای خود هنگام ورزش ارائه می دهد.

سطوح بسیار صاف می تواند باعث لغزش خطرناک توپ ها در حین استفاده شود. با این حال ، بافتهای بسیار چسبناک ، در حالی که از لغزش جلوگیری می کنند ، با گیر کردن پرز ، مو و کثیف شدن می توانند به سرعت کثیف شوند.

محدودیت وزنی توپ ورزشی چقدر است؟

توپ های مختلف تناسب اندام برای تحمل مقادیر مختلف وزن ساخته شده اند. حد یک توپ بدن برای تحمل وزن ثابت و وزن متحرک متفاوت است.

حداکثر وزنی که توسط یک توپ پایداری پشتیبانی می شود وقتی این وزن از روی آن حرکت نمی کند ، محدودیت وزنی استاتیک آن است.

توپ بدنسازی کد 007
توپ بدنسازی کد 007
مشاهده در دیجی کالا

حداکثر وزن متحرک که توسط یک توپ فیزیو بدون ترکیدن پشتیبانی می شود ، مانند حداکثر وزن فردی که با آن تمرین می کند ، محدودیت وزن بدن است.

وزن بیشتر توپ ها حدود 250 پوند یا 113 کیلوگرم است. با این حال ، تعداد بیشتری توپ های سنگین ممکن است دارای وزن استاتیک تا 2200 پوند و وزن بدن حدود 500 پوند باشند.

دوام توپ های ورزشی چقدر است؟

 

اگر تصمیم دارید توپی بخرید که پس از استفاده های زیاد در وضعیت خوبی بماند ، باید از توپ های نازک و ضعیف اجتناب کنید. سراغ یکی بروید که مواد ضخیم دارد.

توپ های پایداری نیز محدودیتی در قابلیت استفاده دارند. اکثر تولیدکنندگان استفاده از آن را پس از یک سال توصیه نمی کنند و به جای آن پیشنهاد می کنند که آن را کنار بگذارید.

قبل از شروع به استفاده از توپ بدنسازی ، باید آن را به درستی باد کنید. در حالی که برخی از توپ ها دارای پمپ همراه با خرید هستند ، اکثر آنها خوب نیستند.

این بدان معناست که شما باید خودتان مراقب باد کردن توپ باشید.

می توانید با استفاده از تجهیزاتی مانند کمپرسور هوا یا پمپ دوچرخه ، یک توپ ورزشی را به تنهایی منفجر کنید.

اطمینان حاصل کنید که آنها را تا قطر صحیح پر کنید ، همانطور که در توضیحات ذکر شده است. توپ های ورزشی برخی از مارک ها نباید بلافاصله پس از بیرون آوردن از جعبه باد شوند. آنها نیاز به کمی کشش دارند ، بنابراین توصیه می کنیم یک توپ جدید را تا 80 filling پر کنید ، آن را یک شب بگذارید و روز بعد هوای باقی مانده را اضافه کنید.

 

 

در اینجا ساده ترین راه برای تشخیص اینکه آیا شما توپ را به اندازه مناسب منفجر کرده اید ، آورده شده است:

دیوار را با مداد تا اندازه توپ تناسب اندام خود علامت بزنید. به عنوان مثال ، اگر قرار است قطر توپ شما 65 سانتیمتر باشد ، روی دیوار 65 سانتیمتر از زمین علامت گذاری کنید.
توپ را در حالی که در کنار دیواری که مشخص کرده اید نگه دارید ، باد کنید. به افزودن هوا ادامه دهید تا بالاترین نقطه آن با علامت مداد شما مطابقت داشته باشد.
روی توپ بنشینید تا مطمئن شوید آن را درست منفجر کرده اید – باید حدود 2 تا 3 اینچ زیر وزن شما فرو رود.

توپ های ورزشی تا چه مدت بدون نیاز به باد کردن مجدد شکل خود را حفظ می کنند؟
این غیر معمول نیست که یک توپ ورزشی به آرامی در طول زمان تخلیه شود.

توپ بدنسازی جورکس مدل ANTI-BURST
توپ بدنسازی جورکس مدل ANTI-BURST
 • تعداد در بسته: 1
مشاهده در دیجی کالا

این باعث از بین رفتن استحکام می شود و در نهایت آن را برای استفاده نامناسب می کند. یک توپ تناسب اندام که با گذشت زمان به خوبی در هوا قرار می گیرد نعمت است زیرا نیازی به تورم مکرر ندارد ، که می تواند دردسری باشد.

به سختی می توان گفت که یک توپ پایداری تا چه حد متورم می ماند. می توانید انتظار داشته باشید که تمرینات با کیفیت خوب در چندین جلسه تمرین بدون از دست دادن هوا خوب عمل کنند ، اما این بستگی به نوع تمریناتی دارد که از آن استفاده می کنید و مدت زمانی که توپ تحت فشار است. علاوه بر این ، عوامل محیطی مانند دما و رطوبت فضای تمرین شما نیز بر مدت زمان ماندگاری یک توپ تأثیر می گذارد.

 

بوی  توپ های بدنسازی

برخی از توپ های یوگا بو می دهند ، در حالی که برخی دیگر بو نمی دهند. بی بو بودن توپ یوگا می تواند نشانگر خوبی باشد که از مواد غیر سمی یا ایمن ساخته شده است.

مواد با کیفیت بالا معمولاً هیچ بویی نمی دهند. از طرف دیگر ، مواد سمی ارزان و بوی قوی پلاستیک را به توپ های ورزشی منتقل می کنند. یکی از راههای اطلاع از ایمنی یا سمی بودن مواد توپ تناسب اندام ، داشتن گواهینامه GS (آزمایش TUV) است.

 

آیا رنگ توپ ورزشی می تواند بر عملکرد تأثیر بگذارد؟

 

در حالی که این سوال ممکن است احمقانه به نظر برسد ، اما دارای ارزش است زیرا پاسخ مثبت است ، در واقع می تواند! کارشناسان روانشناسی بارها و بارها به ما یادآوری کرده اند که چگونه رنگ می تواند بر احساس شما تأثیر بگذارد. بنابراین ، روحیه شما بر میزان انگیزه شما در جلسات تمرینی تأثیر می گذارد.

ما همیشه خرید توپ های تناسب اندام پر جنب و جوش را توصیه می کنیم تا در طول تمرین پمپاژ شوید.

یک توپ تیره یا کم رنگ می تواند سرعت شما را کاهش دهد ، در حالی که یک توپ روشن می تواند فوراً شما را شاد کند.

توپ بدنسازی مدل MASSAGE با قطر 65 سانتی متر
توپ بدنسازی مدل MASSAGE با قطر 65 سانتی متر
مشاهده در دیجی کالا

آیا رنگ توپ ورزشی می تواند بر عملکرد تأثیر بگذارد؟
در حالی که این سوال ممکن است احمقانه به نظر برسد ، اما دارای ارزش است زیرا پاسخ مثبت است ، در واقع می تواند! کارشناسان روانشناسی بارها و بارها به ما یادآوری کرده اند که چگونه رنگ می تواند بر احساس شما تأثیر بگذارد.

بنابراین ، روحیه شما بر میزان انگیزه شما در جلسات تمرینی تأثیر می گذارد.

ما همیشه خرید توپ های تناسب اندام پر جنب و جوش را توصیه می کنیم تا در طول تمرین پمپاژ شوید. یک توپ تیره یا کم رنگ می تواند سرعت شما را کاهش دهد ، در حالی که یک توپ روشن می تواند فوراً شما را شاد کند.

بهترین راهنمای خرید توپ تناسب اندام مالک بدنسازی در سال 2021

لوازم جانبی توپ بدنسازی

لوازم جانبی اضافی که اغلب با توپ تناسب اندام عرضه می شوند چیست؟

در حالی که بین مارک ها متفاوت است ، برخی با خرید توپ تناسب اندام لوازم جانبی اضافی ارائه می دهند. این لوازم جانبی معمولاً شامل پمپ های هوا برای باد کردن توپ یا افزودنی های بیشتری برای تمرین شما مانند نوارهای ورزشی ، دسته های توپ ، نوار اندازه گیری ، فیلم های آموزشی و پایه های حلقه است.

اگر اغلب برای ذخیره ، مسافرت یا دلایل دیگر قصد دارید باد خود را باد کرده و باد کنید ، توصیه می کنیم در صورت امکان یک پمپ باد الکتریکی به همراه یک شاخه یدکی خریداری کنید. این کار در مقایسه با پمپ های دستی یا پمپ های دستی که استفاده از آنها مکرراً دردسر ساز است ، برای شما بسیار ساده خواهد کرد.

برای خرید توپ تناسب اندام چه کارها و چه کارهایی باید انجام دهد؟

هنگام خرید یک توپ ورزشی ، موارد زیر را باید در نظر داشته باشید:

به دنبال توپ های PVC ضخیم و سنگین تری باشید که نه خیلی نرم و نه خیلی چسبناک هستند. مواد PVC غیر سمی ، بدون لاتکس ، با استاندارد حرفه ای همیشه بهترین هستند.

یک توپ ورزشی را انتخاب کنید که بتواند قد شما را در خود جای دهد. پاهای شما باید زمین را لمس کنند ، در حالی که ران ها هنگام نشستن روی آن موازی با زمین باقی می مانند.

ویدئویی از آزمایش ضد ترکیدگی توپ تناسب اندام خود را از سازنده آن بخواهید. آنها باید تضمین کنند که توپ در برابر ترکیدگی مقاوم است. حباب های کوچک روی یک توپ ورزشی ویژگی های ضد انفجار را نشان می دهند و ممکن است به صورت ذرات ریز روی سطح آن در بازرسی دقیق ظاهر شوند.

توجه کنید که آیا در بیرون کشیدن درپوش توپ تناسب اندام خود با مشکل روبرو هستید یا خیر. هرچه بیرون آوردن آن سخت تر باشد ، مهر و موم آن بهتر است و می تواند هوای بیشتری را در طول زمان بدون نشت نگه دارد.

در صورت امکان به سراغ پمپ برقی بروید ، زیرا استفاده از پمپ های دستی و پا می تواند بی کیفیت بوده و استفاده از آنها مشکل ساز باشد.
بهتر است که یک توپ را به صورت یکجا کاملاً باد نکنید. یک توپ PVC تا حدی باد کرده باید اجازه داده شود تا یک شب استراحت کرده و کشیده شود قبل از اینکه آن را به طور کامل منفجر کنید.

توپ بدنسازی گلدن استار با قطر 65 سانتی متر
توپ بدنسازی گلدن استار با قطر 65 سانتی متر
مشاهده در دیجی کالا

نتیجه

انتخاب انواع توپ های ورزشی دشوار است ، زیرا تعداد زیادی نسخه در بازار موجود است ، اما دانستن اینکه برای چه چیزی باید پیش بروید و از چه چیزی باید اجتناب کنید می تواند کار را آسان تر کند. اکنون که به سوالات متداول در مورد توپ های تناسب اندام پاسخ داده ایم ، می توانید یک خرید آگاهانه انجام دهید.

با توجه به اینکه علاقه مند به مطالعه این مطلب هستید ، پیشنهاد می کنیم میزپینگ پنگ و فوتبال دستی و میز پرس خانگی . نیمکت مدرج بدنسازی را نیز مشاهده بفرمایید، همه سعی ما معرفی ویژگی های محصولات مورد نظر شما و انتخاب راحت شما از بین محصولات مورد نظرتان با شناخت و آگاهی بیشتر است، امیدواریم با ارائه نظرات خود ما را یاری نمایید.

 

 

 • نحوه نمایش محصول ها
توپ بدنسازی مدل Yoi
توپ بدنسازی مدل Yoi
 • تعداد در بسته: 1
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی لایو بادی مدل Anti Burst قطر 75 سانتی متر
توپ بدنسازی لایو بادی مدل Anti Burst قطر 75 سانتی متر
 • تعداد در بسته: 1
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی فاکس مدل Gymball ANTI BURST
توپ بدنسازی فاکس مدل Gymball ANTI BURST
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی کد 03
توپ بدنسازی کد 03
 • تعداد در بسته: 1
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی کد 05
توپ بدنسازی کد 05
 • تعداد در بسته: 1
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی کد 01
توپ بدنسازی کد 01
 • تعداد در بسته: 1
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی لایو بادی مدل Anti Burst قطر 65 سانتی متر
توپ بدنسازی لایو بادی مدل Anti Burst قطر 65 سانتی متر
 • تعداد در بسته: 1
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی کد 04
توپ بدنسازی کد 04
 • تعداد در بسته: 1
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی لایو بادی مدل Anti Burst قطر 85 سانتی متر
توپ بدنسازی لایو بادی مدل Anti Burst قطر 85 سانتی متر
 • تعداد در بسته: 1
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی جورکس مدل ANTI-BURST
توپ بدنسازی جورکس مدل ANTI-BURST
 • تعداد در بسته: 1
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی کد 02
توپ بدنسازی کد 02
 • تعداد در بسته: 1
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی کد 8502
توپ بدنسازی کد 8502
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی مدل 1 GYM قطر 75 سانتی متر
توپ بدنسازی مدل 1 GYM قطر 75 سانتی متر
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی جورکس مدل MASSAGE GYM BALL
توپ بدنسازی جورکس مدل MASSAGE GYM BALL
 • تعداد در بسته: 1
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی جورکس مدل ANTI-BURST
توپ بدنسازی جورکس مدل ANTI-BURST
 • تعداد در بسته: 1
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی مدل TK2020
توپ بدنسازی مدل TK2020
 • تعداد در بسته: 1
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی جورکس مدل ANTI-BURST
توپ بدنسازی جورکس مدل ANTI-BURST
 • تعداد در بسته: 1
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی پیلاتس مدل 75
توپ بدنسازی پیلاتس مدل 75
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی جورکس مدل ANTI-BURST
توپ بدنسازی جورکس مدل ANTI-BURST
 • تعداد در بسته: 1
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی مدل 001
توپ بدنسازی مدل 001
 • تعداد در بسته: 1
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی کد 007
توپ بدنسازی کد 007
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی مدل G65 قطر 65 سانتی متر
توپ بدنسازی مدل G65 قطر 65 سانتی متر
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی جورکس مدل ANTI-BURST
توپ بدنسازی جورکس مدل ANTI-BURST
 • تعداد در بسته: 1
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی کد 7502
توپ بدنسازی کد 7502
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی جورکس مدل ANTI-BURST
توپ بدنسازی جورکس مدل ANTI-BURST
 • تعداد در بسته: 1
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی مدل King Lion قطر 75 سانتی متر
توپ بدنسازی مدل King Lion قطر 75 سانتی متر
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی مدل MNR-660 قطر 75 سانتی متر
توپ بدنسازی مدل MNR-660 قطر 75 سانتی متر
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی کد 2 قطر 75 سانتی متر
توپ بدنسازی کد 2 قطر 75 سانتی متر
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی مدل MASSAGE با قطر 65 سانتی متر
توپ بدنسازی مدل MASSAGE با قطر 65 سانتی متر
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی جیم ایگل مدل vm484 قطر 75 سانتی متر
توپ بدنسازی جیم ایگل مدل vm484 قطر 75 سانتی متر
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی گلدن استار با قطر 65 سانتی متر
توپ بدنسازی گلدن استار با قطر 65 سانتی متر
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی مدل MSS21 قطر 65 سانتی متر
توپ بدنسازی مدل MSS21 قطر 65 سانتی متر
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی گلد استار مدل ۰۱
توپ بدنسازی گلد استار مدل ۰۱
 • تعداد در بسته: 1
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی راسینز با قطر 85 سانتی متر
توپ بدنسازی راسینز با قطر 85 سانتی متر
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی تراباند مدل 1800
توپ بدنسازی تراباند مدل 1800
 • تعداد در بسته: 1
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی کد 006
توپ بدنسازی کد 006
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی مدل MASSAGE با قطر 85 سانتی متر
توپ بدنسازی مدل MASSAGE با قطر 85 سانتی متر
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی جورکس مدل MASSAGE GYM BAL
توپ بدنسازی جورکس مدل MASSAGE GYM BAL
 • تعداد در بسته: 1
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی گلدن استار با قطر 85 سانتی متر
توپ بدنسازی گلدن استار با قطر 85 سانتی متر
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی جورکس مدل ANTI-BURST
توپ بدنسازی جورکس مدل ANTI-BURST
 • تعداد در بسته: 1
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی مدل MASSAGE با قطر 75 سانتی متر
توپ بدنسازی مدل MASSAGE با قطر 75 سانتی متر
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی مدل keep fit با قطر 75 سانتی متر
توپ بدنسازی مدل keep fit با قطر 75 سانتی متر
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی جورکس مدل ANTI-BURST GYM BALL
توپ بدنسازی جورکس مدل ANTI-BURST GYM BALL
 • تعداد در بسته: 1
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی جورکس مدل ANTI-BURST GYM BALL
توپ بدنسازی جورکس مدل ANTI-BURST GYM BALL
 • تعداد در بسته: 1
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی تراباند کد 03
توپ بدنسازی تراباند کد 03
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی گلدن استار مدل GS25 قطر 25 سانتی متر
توپ بدنسازی گلدن استار مدل GS25 قطر 25 سانتی متر
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی گلدن استار با قطر 85 سانتی متر
توپ بدنسازی گلدن استار با قطر 85 سانتی متر
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی مدل GM-003 قطر 13 سانتی متر
توپ بدنسازی مدل GM-003 قطر 13 سانتی متر
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی مدل GYM با قطر 65 سانتی متر
توپ بدنسازی مدل GYM با قطر 65 سانتی متر
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی وکس اسپورت مدل 001 قطر 75 سانتی متر
توپ بدنسازی وکس اسپورت مدل 001 قطر 75 سانتی متر
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی مدل GYM BALL با قطر 85 سانتی متر
توپ بدنسازی مدل GYM BALL با قطر 85 سانتی متر
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی وکس اسپورت مدل 001 قطر 65 سانتی متر
توپ بدنسازی وکس اسپورت مدل 001 قطر 65 سانتی متر
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی اسپرت گرین لایف مدل جم بال
توپ بدنسازی اسپرت گرین لایف مدل جم بال
مشاهده در دیجی کالا
توپ بدنسازی جورکس مدل ANTI-BURST GYM BALL قطر 65 سانتیمتر سایز L
توپ بدنسازی جورکس مدل ANTI-BURST GYM BALL قطر 65 سانتیمتر سایز L
مشاهده در دیجی کالا

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید