راهنمای خرید اسکیت+مدل ها و قیمت

هنگام خرید اسکیت با طیف گسترده ای از اسکیت های درون خطی که برای انواع مختلف اسکیت ساخته شده اند ، پیدا کردن اسکیت مناسب برای شما دشوار است.

این راهنما بسیاری از گزینه های ارائه شده در سایت شما را راهنمایی می کند.

اسکیت کفشی سیلو مدل ۰۰۱
اسکیت کفشی سیلو مدل ۰۰۱
 • سایز: 35 تا 37
 • قطر چرخ: 72
 • سبک: تفریحی
 • ترمز: دارد
مشاهده در دیجی کالا

اندازه بندی یکی از ویژگی های پوشش داده شده نیست. توصیه می کنیم قبل از خرید اسکیت ، راهنمای اندازه گیری اسکیت را بررسی کنید. عوامل اصلی که ما شما را در این صفحه راهنمایی می کنیم عبارتند از:

نام تجاری
جنسیت
نوع اسکیت
سطح مهارت
سایز چرخ
ویژگی های اسکیت
نام تجاری

مارک های خاصی در انواع خاص اسکت تخصص دارند در حالی که برخی دیگر طیف گسترده ای از گزینه ها را ارائه می دهند. ترجیح برند از ترجیح یا توصیه شخصی ناشی می شود. اگر مارک تجاری ترجیحی ندارید ، پیشنهاد می کنیم مرور بر اساس نوع اسکیت انجام شود تا بهترین گزینه ها در اختیار شما قرار گیرد. اگر بر اساس توصیه شخص دیگری می خواهید اسکیت مناسب خود را پیدا کنید ، به یاد داشته باشید که آنچه برای یک فرد جواب می دهد ممکن است برای شخص دیگری مفید نباشد.

اسکیت کفشی سبا مدل Trix J Deluxe 3638
اسکیت کفشی سبا مدل Trix J Deluxe 3638
 • سایز: قابل تنظیم
 • قطر چرخ: 76
 • سبک: اسلالوم(فری استایل)، تفریحی
 • ترمز: ندارد
مشاهده در دیجی کالا

IW پشت همه مارک های اسکیت قرار می گیرد. اکثر فروشگاه های بزرگ و فروشندگان بازار مارک های ارزان قیمت را حمل می کنند که ناراحت کننده ، ضعیف هستند و خیلی زود خراب می شوند. هنگام خرید با انبار داخلی ، تضمین می شود که یک اسکیت با کیفیت بالا دریافت می کنید که می توانید بدون محدودیت از آن لذت ببرید.

جنسیت در خرید اسکیت

اسکیت ها در ناوبری ما و همچنین در فیلتر اسکیت با گزینه های مردان ، زنان ، یونیسکس ، پسران و دختران بر اساس جنسیت تقسیم می شوند. سازندگان تناسب ، رنگ و اندازه را بر اساس جنسیت یک اسکیت طراحی می کنند.

اسکیت کفشی بی اسکوار کد B2-T096 به همراه کلاه و لوازم ایمنی اسکیت
اسکیت کفشی بی اسکوار کد B2-T096 به همراه کلاه و لوازم ایمنی اسکیت
 • سایز: 35 تا 37
 • قطر چرخ: 72
 • سبک: اسلالوم(فری استایل)، سرعت، نمایشی، تفریحی
 • ترمز: دارد
مشاهده در دیجی کالا

خرید اسکیت مردانه

مدلهای مردانه برای پای مرد طراحی شده اند و اندازه مردان آمریکایی را دنبال می کنند. مدلهای یونیکس در این فیلتر گنجانده شده اند و در دسته بندی اسکیت مردان نمایش داده می شوند.

خرید اسکیت زنانه

مدل های زنانه به طور خاص برای زنان طراحی شده است. کفی و سایز آنها به طور معمول کمی کوچکتر از مدل های مردانه هستند و قسمت جلویی پا نیز برای تناسب بهتر با آناتومی زنانه کمی پهن تر است.

مدلهای Unisex در این فیلتر گنجانده نشده اند اما در صفحات اسکیت زنان نمایش داده می شوند.

تک جنسیتی

اسکیت های تک جنسیتی بسیار رایج هستند ، به خصوص در انواع اسکیت های تخصصی تر مانند سرعت یا اسلالوم. این اسکیت ها بر اساس اندازه مردان طراحی شده اند اما برای استفاده برای مردان و زنان طراحی شده است. اگر احساس می کنید گزینه های زنانه کم است ، پیشنهاد می کنیم مدلهای تک جنسیتی را در نظر بگیرید تا اسکیت مناسب را متناسب با نیازهای خود بیابید.

اسکیت کفشی فیلا مدل JUNIOR
اسکیت کفشی فیلا مدل JUNIOR
 • قطر چرخ: 76
 • سبک: اسلالوم(فری استایل)
 • ترمز: دارد
مشاهده در دیجی کالا

پسران و دختران

اندازه و تناسب بین اسکیت پسرانه و دخترانه یکسان است ، اما رنگ آنها متفاوت است. اسکیت های مخصوص کودکان اغلب دارای اندازه قابل تنظیم هستند و تا اندازه 8 کودک قابل تنظیم هستند!

به طور معمول اسکیت های آبی ، سبز و قرمز “پسرانه” و اسکیت های بنفش ، صورتی و سفید “دخترانه” محسوب می شوند. برای بزرگترین انتخاب ، توصیه می کنیم گزینه های دختر و پسر را برای اسکیت باز جوان خود مرور کنید.

انواع اسکیت

برخی از اسکیت ها مخصوص یک نوع خاص هستند ، در حالی که برخی دیگر برای استفاده در سبک های مختلف متنوع تر هستند.

اسکیت های تفریحی ، متقابل و سرعت را مشاهده می کنید که عمدتا برجسته هستند. در حالی که در صفحه خیابان IW ، در دنیای پر از آدرنالین اسکیت تهاجمی ، شهری و همه زمین غوطه ور خواهید شد.

انواع اسکیت تناسب اندام IW

اسکیت تفریحی

این اسکیت ها اسکیت بازان ابتدایی و گاه به گاه را هدف قرار می دهند. تمرکز بر راحتی و ثبات با تناسب اندام آرام که به زمان کمی یا بدون شکست نیاز دارد. این اسکیت ها از ویژگی های عملکرد بالا برای کاهش هزینه صرف نظر می کنند. اسکیت های تفریحی برای جلسات کوتاه و کم نیاز اسکیت مناسب است.

توصیه می شود مبتدیان واقعی جستجوی خود را به اسکیت با چرخ های کوچک (78-80 میلی متر) محدود کنند. این باعث می شود سرعت پایین بیاید و کنترل بالا باشد.

اسکیت کفشی مدل Ikuas به همراه کلاه و لوازم ایمنی اسکیت
اسکیت کفشی مدل Ikuas به همراه کلاه و لوازم ایمنی اسکیت
 • سایز: قابل تنظیم
 • قطر چرخ: 72
 • سبک: اسلالوم(فری استایل)، تفریحی
 • ترمز: دارد
مشاهده در دیجی کالا

مدل های 3 چرخ این دسته دارای چرخ هایی به بزرگی 100 میلی متر هستند.

این اسکیت های چرخدار بزرگتر با داشتن چارچوب های مانورپذیر کوتاه ، به طرز شگفت انگیزی آسان اسکیت می کنند (شبیه به ابعاد 4×84 میلی متر) و از حفظ طول بیشتر رول خود و غلبه بر ترک ها و برآمدگی ها به راحتی استفاده می کنند.

سرعت آنها بسیار بیشتر است ، بنابراین ابتدا روی سطح صاف تمرین کنید.

 

اسکیت های آموزشی

همانطور که تمارین های مهارت متفاوت است ، ویژگی های عملکردی موجود در این مدل ها نیز متفاوت است.

تناسب ظاهری بیشتر عملکرد را بهبود می بخشد ، اگرچه بسیاری از این اسکیت ها هنوز راحت در جعبه قرار می گیرند.

در مدلهای رده بالا توانایی اسکیت و مکان فاکتورهای کلیدی در انتخاب اندازه ها و مدل های مختلف بسیار مهم هستند.

به طور کلی حداکثر سرعت با اندازه چرخ افزایش می یابد ، همچنین توانایی حفظ رول و غلبه بر ترک ها و ضربه ها نیز افزایش می یابد. با این حال ، یک اسکیت بلند در مقایسه با یک اسکیت بلندتر ، قدرت مانور کمتری خواهد داشت ، بنابراین مراقب باشید که محیط اطراف شما چقدر شلوغ خواهد بود.

 

اسکیت های سرعت

طراحی کم ارتفاع چکمه های سرعت باعث می شود تا طیف وسیعی از حرکت بتواند بر روی چرخ های بزرگ لبه بهتری داشته باشد و گام بلندتر و قوی تری را امکان پذیر کند.

یک اسکیت باز باید به سمت این نوع چکمه پیشرفت کند ، نه اینکه با آن شروع کند. اسکیت های ورودی دارای سطوح کمی بالاتر برای پشتیبانی بیشتر هستند اما نباید با اسکیت هایی که برای مبتدیان واقعی اسکیت طراحی شده اند اشتباه گرفته شود. هر اسکیت سرعت به نیروی مچ پا نیاز دارد که با تلاش و تجربه به دست می آید.

قیمت ها با نوآوری مهندسی و طراحی مورد استفاده برای ایجاد عملکرد مطلوب در نوسان است. مجموعه های کامل همچنان از نظر کیفیت فریم و چرخ متمایز می شوند.

مدلهای 3 چرخ و 4 چرخ موجود است که همه دارای اندازه چرخ بزرگ هستند. چرخ های بزرگتر برای رسیدن به سرعت به قدرت بیشتری نیاز دارند ، بنابراین تنظیمات 4×100 و 4×110 محبوب هستند در حالی که تنظیمات 3×125 سریعترین هستند و توسط بسیاری از مسابقه دهندگان دوره طولانی ترجیح داده می شود. چارچوبها/چرخها به راحتی قابل تغییر هستند ، بنابراین با آنچه مناسب شماست شروع کنید ، زیرا می دانید بعداً می توانید به چرخهای بزرگتر حرکت کنید.

اسکیت های تهاجمی

اسکیت های تهاجمی برای پرش ، سر خوردن و آسیاب در پارک اسکیت (یا هر جای دیگر با لبه یا افتادن خوب) تخصص دارند. چرخ های زیر 60 میلی متر بیشترین مرکز ثقل را برای کمک به انجام و فرود ترفندها ایجاد می کنند. چرخ های کوچک سرعت را به میزان قابل توجهی محدود می کنند ، بنابراین برخی از اسکیت بازان اسکیت های تهاجمی با چرخ های کمی بزرگتر (تا 80 میلی متر) را ترجیح می دهند که معمولاً Powerblades نامیده می شود.

چکمه ها معمولاً با استفاده از یک پوسته پلاستیکی با قالب سخت و چند مدل درجه یک با استفاده از کربن ساخته می شوند. اسکیت بازان ماهر که ترفندها و پرش های دشواری را انجام می دهند بیشتر از کفش های کربنی گران تر ، سفت تر و سبک تر سود خواهند برد. همه چکمه های تهاجمی از نصب UFS برای سفارشی سازی آسان و جایگزینی قطعات آسیاب استفاده می کنند.

 اسکیت های تهاجمی

اسکیت شهری

این مدل ها ترکیبی از اسکیت های تهاجمی ، متقابل و آزاد هستند. این باعث می شود آنها همه کاره شوند اما همچنین بدان معناست که مدل ها بسته به رشته ای که بیشتر مورد علاقه آنها است ، می توانند بسیار متفاوت باشند. به دلیل دورگه بودن ، بسیاری از اسکیت های شهری در بیش از یک دسته در سایت ما و در فیلتر اسکیت ما فهرست شده اند.

همانطور که از نام آن مشخص است ، Urban Skates برای استفاده در مناطق شهری در نظر گرفته شده است. چه برای رفت و آمد ، ورزش و چه فقط برای سرگرمی ، طراحی چکمه سخت پوسته که بیشتر در اسکیت های شهری یافت می شود ، دوام و پاسخ لازم را در محیط های ناهموار و شلوغ خیابان فراهم می کند.

مدل های 3 و 4 چرخ با اندازه چرخ 90-125 میلی متر می توانند به سرعت فوق العاده ای دست پیدا کرده و زمین را به سرعت پوشش دهند ، درست مانند یک Cross-Trainer. مدلهای 4 چرخ با استفاده از چرخهای کوچکتر 80-84 میلیمتری بیشتر بر روی سرعت و کنترل تمرکز می کنند ، درست مانند یک اسکیت تهاجمی یا آزاد. اجزای قوی و بادوام به تغییرات مکرر در جهت یا حتی پریدن و کشیدن کمک می کند.

همه اسکیت های شهری دارای ترمز نیستند زیرا چابکی را محدود می کند. قبل از خرید ، توضیحات محصول را برای اطلاعات ترمز اضافی بررسی کنید.
اسکیت آزاد
این اسکیت ها که به اسلات اسلوم نیز معروف هستند ، برای اسکیت دقیق مانند رقصیدن یا بافتن در اطراف مخروط ها تخصص دارند. آنها به گونه ای طراحی شده اند که اسکیت هایی با حجم کم و تنگ هستند که به طور جدی به خواسته های یک اسکیت باز پاسخ می دهند. کیفیت و قیمت به دلیل تقاضاهای بسیار زیادی که برای این اسکیت ها وجود دارد ، در بالاترین سطح طیف قرار دارد. آزادکاران پیشرفته از پیشرفته ترین مدل های کربنی که سفت ترین و سبک ترین هستند بیشترین بهره را خواهند برد. تنظیمات 4 چرخ بین 76-80 میلی متر مرکز ثقل را پایین و قدرت مانور را بالا نگه می دارد.

آسترهای یکپارچه (قابل جابجایی نیستند) متداول هستند و نیاز به زمان قابل توجهی دارند که منجر به تناسب سفارشی دستکش می شود. یک اشتباه رایج این است که فکر می کنید یک اسکیت بسیار کوچک است ، فقط برای اندازه بزرگتر تعویض می شود. اسکیت های آزاد به طور متوسط پس از 60+ دقیقه اسکیت به اندازه ½ تا 1 سایز بزرگتر می شکنند.

اسکیت های تمام زمین

اسکیت های تمام زمین را می توان در پیاده رو و خارج از جاده استفاده کرد. لاستیک های بادی بزرگ به راحتی از شاخه ها ، خاک و سایر موانع کوچک عبور می کنند. آنها بسیار کندتر از چرخ های اورتان هستند و اغلب در سرازیری یا با قطب به عنوان تمرینات خارج از فصل برای اسکی بازان دوچرخه سواری می شوند. این اسکیت ها سرگرم کننده هستند و بدون محدودیت های زیادی هستند ، اما نباید احساس کرد یا مانند سایر انواع اسکیت بازی کرد.

فریم های روی این اسکیت نیاز به لاستیک های پهن تخصصی دارد ، حتی در هنگام استفاده از گزینه یورتان. اگر تمرکز اصلی شما یک تجربه خارج از جاده نیست ، احتمالاً نوع اسکیت بهتری برای شما وجود دارد.

سطح مهارت

برای لذت بردن از اسکیت ، شما نیاز به یک اسکیت متناسب با توانایی های خود دارید. طبیعی است که یک اسکیت را کمی فراتر از سطح مهارت فعلی خود در نظر بگیرید زیرا شما فقط بهتر خواهید شد و در صورت انجام آن خوشحال خواهید شد که تجهیزات آماده به کار داشته باشید. با این وجود ، در هر پرش ، منحنی یادگیری را دست کم بگیرید ، زیرا یک اسکیت که بسیار دور از سطح مهارت شما است ، باعث می شود از اسکیت لذت ببرید و ممکن است باعث آسیب رساندن به خود شوید!

مبتدی

برای اسکیت بازان تازه وارد و بازگشتی با اعتماد کم یا عدم اعتماد به توانایی. همه مدلها پشتیبانی کننده ، پایدار بوده و بدون هیچگونه شکستگی در جعبه احساس راحتی می کنند. آنها مجهز به چرخ های کوچکتر و ترمز برای سرعت کمتر و کنترل شده هستند تا اعتماد به نفس و مهارت افزایش یابد.

حد واسط

این اسکیت ها نیاز به تجربه اسکیت دارند ، چه اخیراً و چه در گذشته ، با اطمینان از توانایی چرخاندن و ترمزگیری. اگر برای مدت طولانی از بازی خارج شده اید ، یک اسکیت مبتدی یا وسط با چرخ های بزرگتر از 4x84mm یا 3×110 برای کنترل و سرعت در نظر بگیرید. اگر کمی راحت تر هستید ، بسته به نوع اسکیت که می خواهید و محیطی که برای اسکیت در اختیار دارید ، گزینه های زیادی وجود دارد.

خرید اسکیت پیشرفته

اسکیت بخشی از برنامه معمول شما است (یا بود). توانایی و تجربه شما به شما این اطمینان را می دهد که در هر شرایطی از قلب خود بیرون بیایید. هر سبک اسکیتی را که انتخاب می کنید ، از یک اسکیت با عملکرد بالاتر در آن دسته بهره خواهید برد. توانایی شما نیاز به عملکرد از اسکیت دارد و ممکن است بر مدل های پایه و سطح پایین غلبه کند.

 

شما سالها وقف ورزش کرده اید و محدودیتی ندارید. شما بر قدم خود مسلط شده اید ، می توانید اسکیت را به جلو یا عقب ، در مسافت های طولانی یا کوتاه اسکیت کنید. شما به راحتی بر اسکیت های سطح پایین غلبه خواهید کرد ، بنابراین مهم است که در دسته انتخابی به مدل های اصلی نپردازید. توانایی اسکیت شما ویژگی های عملکرد بالاتری را از اسکیت می طلبد.

سایز چرخ اسکیت

اندازه چرخ به طور سنتی با سرعت ، شتاب ، راحتی و پایداری ارتباط تنگاتنگی دارد و در نتیجه ، هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه کدام اسکیت برای سطح مهارت شما مناسب است ، بسیار مورد توجه قرار می گیرد. در فیلتر اسکیت ما ، می توانید اسکیت ها را بر اساس قطرهای چرخ ارائه شده جستجو کنید و اندازه چرخ را در هر توضیحات محصول در سایت ما به وضوح مشاهده خواهید کرد.

چرخ های کوچک برای اسکیت بازان با مهارت پایین توصیه می شود زیرا ثبات و کنترل بالایی دارند. چرخ های بزرگ معمولاً مختص اسکیت بازان پیشرفته ای است که به دنبال سرعت بیشتر هستند.

اگر به مزایای اسکیت روی چرخ بزرگ علاقه مند هستید ، بدون ترس از دست دادن ثبات یا کنترل بیش از حد ، توصیه می کنیم به اسکیت 3 چرخ نگاه کنید. این اسکیت ها به واسطه فریم های کوتاهتر که امکان مانور بهتر را فراهم می کند ، به مهارت های پایین تر امکان دسترسی به تجربه چرخ بزرگ را می دهد. برای جزئیات بیشتر به سه تکنیک Skates Tech Insight ما مراجعه کنید.

انواع بوت

سه نوع چکمه اصلی عبارتند از: چکمه های نرم ، پلاستیک قالب دار و کامپوزیت/کربن. چکمه های نرم تر سبک تر و بهتر تهویه می شوند و در صورتی که قصد دارید ساعت ها در یک زمان یا مسافت های طولانی اسکیت کنید ، انتخاب خوبی است. پوسته های پلاستیکی سخت و قالب دار با دوام تر هستند و کشش صندوق عقب را محدود می کنند و در هنگام رانندگی بسیار پاسخگو هستند ، اما سنگین تر هستند به طوری که در صورت اسکیت به مدت طولانی باعث خستگی می شوند. پوسته های کامپوزیت یا کربن بسیار سفت و سبک هستند تا بر انتقال قدرت و عملکرد تمرکز کنند.

قالب گیری حرارتی

اسکیت های قابل قالب گیری حرارتی ، یک تناسب شخصی و سفارشی ایجاد می کنند تا به آنها امکان راحتی و عملکرد بالا را بدهد. اسکیت های قالب گیری حرارتی به شما این امکان را می دهند که بیشتر زمان استراحت طبیعی موجود در اسکیت های سطح بالا را کنار بگذارید. به خاطر داشته باشید که قالب گیری حرارتی ممکن است اختیاری نباشد و اسکیت ها تا زمانی که قالب حرارتی نشده اند مناسب نمی شوند و عملکرد مناسبی ندارند.

فقط بوت

برخی از چکمه های درجه یک به تنهایی در دسترس هستند تا به شما اجازه دهند اجزای اسکیت را سفارشی کنید. این که آیا شما یک پیشکسوت اسکیت هستید که از چارچوب ها و چرخ های خود استفاده می کنید یا می خواهید تنظیمات خود را از همان ابتدا سفارشی کنید ، گزینه های “فقط بوت” بیشترین آزادی را در مونتاژ اسکیت خود ایجاد می کند.

سه چرخ

به طور سنتی چرخ های بزرگ به فریم های طولانی نیاز داشتند که اسکیت آنها را مشکل می کرد. سپس استفاده از آنها را به اسکیت بازان ماهر با گامهای بلند و قوی محدود کرد. سه اسکیت این امکان را با استفاده از چرخ های بزرگ بر روی قاب های کوتاه و قابل حرکت تغییر داد. این امر باعث شده است که اسکیت چرخ های بزرگ راحت تر و مناسب برای طیف وسیع تری از مهارت باشد.

سه اسکیت از چرخ های بزرگ بر روی فریم های یکسان (اغلب حتی حتی کوتاهتر) از چهار چرخ با چرخ های کوچک استفاده می کند. هنوز هم درست است که چرخ های بزرگتر به سرعت حرکت می کنند ، اما می توانند چرخ خود را حفظ کرده و به راحتی از ناهمواری ها و ترک ها عبور کنند.

 

با توجه به اینکه علاقه مند به مطالعه این مطلب هستید ، پیشنهاد می کنیم دوچرخه ثابت و توپ بسکتبال و دوچرخه برقی و اسکوتر برقی و اسکیت را نیز مشاهده بفرمایید، همه سعی ما معرفی ویژگی های محصولات مورد نظر شما و انتخاب راحت شما از بین محصولات مورد نظرتان با شناخت و آگاهی بیشتر است، امیدواریم با ارائه نظرات خود ما را یاری نمایید.

 

 • نحوه نمایش محصول ها
اسکیت کفشی آی کاس کد 01
اسکیت کفشی آی کاس کد 01
 • سایز: قابل تنظیم
 • قطر چرخ: 80
 • سبک: سرعت
 • ترمز: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی سبا مدل جونیور 1
اسکیت کفشی سبا مدل جونیور 1
 • سایز: قابل تنظیم
 • قطر چرخ: 72
 • سبک: اسلالوم(فری استایل)، تفریحی
 • ترمز: دارد
 • میزان ابک (ABEC) بلبرینگ: 5
 • دارای ضربه‌گیر: کف‌ پا ، پنجه پا ، مچ پا ، جانبی پنجه پا
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی آی کاس کد 02
اسکیت کفشی آی کاس کد 02
 • سایز: قابل تنظیم
 • قطر چرخ: 80
 • سبک: سرعت
 • ترمز: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی مدل 911 به همراه کلاه و لوازم ایمنی اسکیت
اسکیت کفشی مدل 911 به همراه کلاه و لوازم ایمنی اسکیت
 • سایز: قابل تنظیم
 • قطر چرخ: 76
 • سبک: اسلالوم(فری استایل)، سرعت، نمایشی، تفریحی
 • ترمز: دارد
 • میزان ابک (ABEC) بلبرینگ: 5
 • دارای ضربه‌گیر: کف‌ پا ، پنجه پا ، مچ پا
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی مدل in lines
اسکیت کفشی مدل in lines
 • سایز: قابل تنظیم
 • قطر چرخ: 64
 • سبک: تفریحی
 • ترمز: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی مدل کوله‌ای مدیوم
اسکیت کفشی مدل کوله‌ای مدیوم
 • سایز: قابل تنظیم
 • قطر چرخ: 64
 • سبک: تفریحی
 • ترمز: دارد
 • دارای ضربه‌گیر: کف‌ پا، پنجه پا، تاندون آشیل
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی استریت رانر مدل ILR2020
اسکیت کفشی استریت رانر مدل ILR2020
 • سایز: قابل تنظیم
 • قطر چرخ: 80
 • سبک: اسلالوم(فری استایل)، نمایشی، تفریحی
 • ترمز: دارد
 • میزان ابک (ABEC) بلبرینگ: 9
 • دارای ضربه‌گیر: کف‌ پا ، جانبی پنجه پا
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی پاور مدل In-Line کد 2
اسکیت کفشی پاور مدل In-Line کد 2
 • سایز: 35 تا 37
 • قطر چرخ: 76
 • سبک: تفریحی
 • ترمز: ندارد
 • دارای ضربه‌گیر: جانبی پنجه پا
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی استریت رانر مدل ILR2020
اسکیت کفشی استریت رانر مدل ILR2020
 • سایز: قابل تنظیم
 • قطر چرخ: 80
 • سبک: اسلالوم(فری استایل)، نمایشی، تفریحی
 • ترمز: دارد
 • میزان ابک (ABEC) بلبرینگ: 9
 • دارای ضربه‌گیر: کف‌ پا ، جانبی پنجه پا
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی لی پای مدل 39L
اسکیت کفشی لی پای مدل 39L
 • سایز: قابل تنظیم
 • قطر چرخ: 74
 • سبک: سرعت، نمایشی، تفریحی
 • ترمز: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی سبا مدل Trix Junior 36-38
اسکیت کفشی سبا مدل Trix Junior 36-38
 • سایز: قابل تنظیم
 • قطر چرخ: 76
 • سبک: اسلالوم(فری استایل)، تفریحی
 • ترمز: ندارد
 • میزان ابک (ABEC) بلبرینگ: 5
 • دارای ضربه‌گیر: کف‌ پا ، مچ پا ، تاندون آشیل
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی ایکس ام بی تی مدل RTW-03 به همراه کلاه و لوازم ایمنی اسکیت
اسکیت کفشی ایکس ام بی تی مدل RTW-03 به همراه کلاه و لوازم ایمنی اسکیت
 • سایز: قابل تنظیم
 • قطر چرخ: 64
 • سبک: تفریحی
 • ترمز: دارد
 • دارای ضربه‌گیر: کف‌ پا، پنجه پا، مچ پا
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی مدل S1
اسکیت کفشی مدل S1
 • سایز: قابل تنظیم
 • قطر چرخ: 72
 • سبک: تفریحی
 • ترمز: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی مدل POWER MAX
اسکیت کفشی مدل POWER MAX
 • سایز: قابل تنظیم
 • قطر چرخ: 72
 • سبک: تفریحی
 • ترمز: دارد
 • میزان ابک (ABEC) بلبرینگ: 7
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی رولربلید مدل Fury s
اسکیت کفشی رولربلید مدل Fury s
 • سایز: قابل تنظیم
 • قطر چرخ: 72
 • سبک: نمایشی، تفریحی
 • ترمز: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی اسکیت سیتی مدل ُ32-37
اسکیت کفشی اسکیت سیتی مدل ُ32-37
 • سایز: قابل تنظیم
 • قطر چرخ: 76
 • سبک: اسلالوم(فری استایل)، نمایشی، تفریحی
 • ترمز: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی سه ستاره مدل 106
اسکیت کفشی سه ستاره مدل 106
 • سایز: قابل تنظیم
 • قطر چرخ: 64
 • سبک: تفریحی
 • ترمز: دارد
 • دارای ضربه‌گیر: کف‌ پا، مچ پا، تاندون آشیل
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی مدل رانر به همراه کلاه و لوازم ایمنی اسکیت
اسکیت کفشی مدل رانر به همراه کلاه و لوازم ایمنی اسکیت
 • سایز: قابل تنظیم
 • قطر چرخ: 64
 • سبک: نمایشی، تفریحی
 • ترمز: دارد
 • دارای ضربه‌گیر: کف‌ پا، جانبی پنجه پا، تاندون آشیل
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی استریت رانر مدل ۰۰۱ به همراه کلاه و لوازم ایمنی اسکیت
اسکیت کفشی استریت رانر مدل ۰۰۱ به همراه کلاه و لوازم ایمنی اسکیت
 • سایز: قابل تنظیم
 • قطر چرخ: 64
 • سبک: نمایشی، تفریحی
 • ترمز: دارد
 • دارای ضربه‌گیر: کف‌ پا، مچ پا، جانبی پنجه پا، تاندون آشیل
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی استریت رانر مدل ILR2020
اسکیت کفشی استریت رانر مدل ILR2020
 • سایز: قابل تنظیم
 • قطر چرخ: 80
 • سبک: اسلالوم(فری استایل)، نمایشی، تفریحی
 • ترمز: دارد
 • میزان ابک (ABEC) بلبرینگ: 9
 • دارای ضربه‌گیر: کف‌ پا ، جانبی پنجه پا
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی سه ستاره مدل 106
اسکیت کفشی سه ستاره مدل 106
 • سایز: قابل تنظیم
 • قطر چرخ: 64
 • سبک: تفریحی
 • ترمز: دارد
 • دارای ضربه‌گیر: کف‌ پا، مچ پا، تاندون آشیل
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی فلاینگ ایکل مدل s6s M
اسکیت کفشی فلاینگ ایکل مدل s6s M
 • سایز: قابل تنظیم
 • قطر چرخ: 84
 • سبک: تفریحی
 • ترمز: دارد
 • میزان ابک (ABEC) بلبرینگ: 7
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی مدل Ikuas به همراه کلاه و لوازم ایمنی اسکیت
اسکیت کفشی مدل Ikuas به همراه کلاه و لوازم ایمنی اسکیت
 • سایز: قابل تنظیم
 • قطر چرخ: 72
 • سبک: اسلالوم(فری استایل)، تفریحی
 • ترمز: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی فیلا مدل JUNIOR
اسکیت کفشی فیلا مدل JUNIOR
 • قطر چرخ: 76
 • سبک: اسلالوم(فری استایل)
 • ترمز: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی لینکس مدل 34M
اسکیت کفشی لینکس مدل 34M
 • سایز: قابل تنظیم
 • قطر چرخ: 72
 • سبک: سرعت، نمایشی، تفریحی
 • ترمز: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی سبا مدل Trix J 3840
اسکیت کفشی سبا مدل Trix J 3840
 • سایز: قابل تنظیم
 • قطر چرخ: 76
 • سبک: اسلالوم(فری استایل)، تفریحی
 • ترمز: ندارد
 • میزان ابک (ABEC) بلبرینگ: 5
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی استریت رانر مدل ILS2020
اسکیت کفشی استریت رانر مدل ILS2020
 • سایز: قابل تنظیم
 • قطر چرخ: 80
 • سبک: اسلالوم(فری استایل)، نمایشی، تفریحی
 • ترمز: دارد
 • میزان ابک (ABEC) بلبرینگ: 9
 • دارای ضربه‌گیر: کف‌ پا ، جانبی پنجه پا
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی مدل استریت رانر
اسکیت کفشی مدل استریت رانر
 • سایز: قابل تنظیم
 • قطر چرخ: 72
 • سبک: تفریحی
 • ترمز: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی بی اسکوار کد B2-T096 به همراه کلاه و لوازم ایمنی اسکیت
اسکیت کفشی بی اسکوار کد B2-T096 به همراه کلاه و لوازم ایمنی اسکیت
 • سایز: 35 تا 37
 • قطر چرخ: 72
 • سبک: اسلالوم(فری استایل)، سرعت، نمایشی، تفریحی
 • ترمز: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی مدل Sport 31-34
اسکیت کفشی مدل Sport 31-34
 • سایز: قابل تنظیم
 • قطر چرخ: 64
 • سبک: تفریحی
 • ترمز: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی مدل lx-909
اسکیت کفشی مدل lx-909
 • سایز: قابل تنظیم
 • قطر چرخ: 64
 • سبک: تفریحی
 • ترمز: دارد
 • دارای ضربه‌گیر: کف‌ پا، مچ پا، تاندون آشیل
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی سبا مدل Trix J Deluxe 3638
اسکیت کفشی سبا مدل Trix J Deluxe 3638
 • سایز: قابل تنظیم
 • قطر چرخ: 76
 • سبک: اسلالوم(فری استایل)، تفریحی
 • ترمز: ندارد
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی لاکوکو مدل ۳۴۳۱
اسکیت کفشی لاکوکو مدل ۳۴۳۱
 • سایز: قابل تنظیم
 • قطر چرخ: 64
 • سبک: نمایشی، تفریحی
 • ترمز: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی مدل Mondays به همراه کلاه و لوازم ایمنی اسکیت
اسکیت کفشی مدل Mondays به همراه کلاه و لوازم ایمنی اسکیت
 • قطر چرخ: 64
 • سبک: سرعت، نمایشی، تفریحی
 • ترمز: دارد
 • دارای ضربه‌گیر: پنجه پا، مچ پا
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی مدل Sport 34-38
اسکیت کفشی مدل Sport 34-38
 • سایز: قابل تنظیم
 • قطر چرخ: 64
 • سبک: تفریحی
 • ترمز: دارد
 • دارای ضربه‌گیر: پنجه پا
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی این لاین مدل K760
اسکیت کفشی این لاین مدل K760
 • سایز: قابل تنظیم
 • قطر چرخ: 72
 • سبک: اسلالوم(فری استایل)
 • ترمز: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی سیلو مدل ۰۰۱
اسکیت کفشی سیلو مدل ۰۰۱
 • سایز: 35 تا 37
 • قطر چرخ: 72
 • سبک: تفریحی
 • ترمز: دارد
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی مدل رادیوس R.SPEED
اسکیت کفشی مدل رادیوس R.SPEED
 • سایز: قابل تنظیم
 • قطر چرخ: 64
 • سبک: تفریحی
 • ترمز: دارد
 • میزان ابک (ABEC) بلبرینگ: 7
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی فیلا مدل J-ONE 32-35
اسکیت کفشی فیلا مدل J-ONE 32-35
 • سایز: قابل تنظیم
 • قطر چرخ: 74
 • سبک: اسلالوم(فری استایل)
 • ترمز: دارد
 • میزان ابک (ABEC) بلبرینگ: 5
مشاهده در دیجی کالا
اسکیت کفشی مدل Oxer 38
اسکیت کفشی مدل Oxer 38
 • سایز: 38
 • قطر چرخ: 64
 • سبک: اگرسیو
 • ترمز: ندارد
مشاهده در دیجی کالا

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید