راهنمای خرید میز پینگ پنگ

خرید میز پینگ پنگ می تواند یک کار دلهره آور باشد. گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد و در واقع انتخاب بهترین میز کمی احتیاج به فکر دارد. ما سعی می کنیم به شما در یافتن موردی که مناسب ترین نیازهای خاص شما است ، کمک کنیم.

اجازه دهید به شما بگوییم که قبل از خرید میز پینگ پنگ چه اطلاعاتی را باید بدانید. امیدوارم این مقاله بتواند صدها هزار تومان از صرفه جویی شما برایتان بدنبال داشته باشد.

از خود بپرسید آیا به میز داخلی نیاز دارید یا میز بیرونی. آیا برای طراحی ارزش قائل هستید یا استحکام؟ آیا آن را برای خودتان می خرید یا برای فرزندان خود؟ آیا به قابلیت حمل نیاز دارید؟ آیا دوست دارید دارنده راکت باشید؟ کیفیت جهش چقدر اهمیت دارد؟

میز پینگ پنگ مدل Hv1400
میز پینگ پنگ مدل Hv1400
 • مناسب برای: خانگی
 • نوع میز: ثابت
 • جنس صفحه میز: ملامین
 • چرخ‌های قفل‌دار: ندارد
 • قابلیت جمع شدن: دارد
 • پایه‌های قابل تنظیم: دارد
 • تعداد چرخ: 8 عدد
مشاهده در دیجی کالا

آیا نگران هستید که در نهایت پول خود برای یک میز پینگ پنگ هدر دهید که برای شما مناسب نیست؟

اگر چنین است ، پس شما به مکان مناسب آمده اید! ما می خواهیم به شما در خرید بهترین میز برای نیازهای شما کمک کنیم.

یک میز پینگ پنگ ممکن است تنها چیزی باشد که شما برای بالا بردن مهارت های بازی خود ، چاشنی عصرهای کسل کننده و سرگرمی دوستان نیاز دارید. پینگ پنگ ساعت ها سرگرم کننده است و همچنین به شما در سوزاندن صدها کالری کمک می کند.

آیا باید میز بخرید؟
آیا جایی برای میز دارید؟

ابتدا مطمئن شوید که یک اتاق مناسب و فضای مناسب دارید.

 اندازه میزپینگ پنگ

میزهای پینگ پنگ می توانند در اندازه های مختلف وجود داشته باشند ، اما تنها یک اندازه مقررات رسمی وجود دارد. می توانید جداول استاندارد/اندازه استاندارد و جداول غیر استاندارد/غیر استاندارد را بیابید. دومی فقط برای استفاده تفریحی در نظر گرفته شده است. اندازه میزهای پینگ پنگ با اندازه مقررات یا اندازه مسابقات با توجه به ابعاد مقرر در مقررات فدراسیون بین المللی تنیس روی میز (ITTF) است. تقریباً هر میز که با آن روبرو شوید ، یک میز با اندازه استاندارد خواهد بود.

میز پینگ پنگ مدل Rs99hv
میز پینگ پنگ مدل Rs99hv
 • مناسب برای: خانگی
 • نوع میز: ثابت
 • جنس صفحه میز: ام دی اف
 • چرخ‌های قفل‌دار: ندارد
 • قابلیت جمع شدن: دارد
 • پایه‌های قابل تنظیم: دارد
 • تعداد چرخ: 8 عدد
مشاهده در دیجی کالا

اندازه استاندارد یک میز پینگ پنگ یا میز تنیس روی میز: 9ft x 5ft x 2.5ft یا 108in x 60in x 30in.

از سوی دیگر ، میزهای پینگ پنگ تفریحی بدون اندازه در اندازه های کوچکتر متفاوت وجود دارد.

هیچ اندازه کوچک استانداردی وجود ندارد و تولیدکنندگان مختلف تغییرات خود را دارند. متداول ترین اندازه یک میز پینگ پنگ یا تنیس روی میز غیرقابل تنظیم 6 فوت در 3 فوت در 2.5 فوت یا 72 اینچ در 36 اینچ در 30 اینچ است.

منطقه بازی میزپینگ پنگ

هنگام خرید میز ، باید میزان فضای خالی اطراف میز را نیز در نظر بگیرید. توصیه می کنیم حداقل 4-5 فوت فضا در هر 4 طرف داشته باشید تا بتوانید راحت یک بازی پینگ پنگ انجام دهید. اگر فضای کافی ندارید ، ممکن است بخواهید خرید میز را کنار بگذارید.

مینی پینگ پنگ مدل Hvs1400
مینی پینگ پنگ مدل Hvs1400
 • مناسب برای: خانگی
 • نوع میز: ثابت
 • جنس صفحه میز: نئوپان
 • چرخ‌های قفل‌دار: ندارد
 • قابلیت جمع شدن: دارد
 • پایه‌های قابل تنظیم: دارد
 • تعداد چرخ: 8 عدد
مشاهده در دیجی کالا

ما اکیداً توصیه می کنیم قبل از تصمیم گیری برای خرید میز ، محل میز خود را در خانه یا محل کار خود پیدا کنید. برای تنظیمات خانگی ، مطمئن شوید که محل بازی نزدیک به چیزی نیست که به راحتی خراب شود. اقلام شکننده یا گران قیمت اگر در نزدیکی میز هستند باید جابجا یا محافظت شوند. به طور مشابه ، قرار دادن میز در محل کار نه تنها بازیکنان ، بلکه سایر کارکنان را نیز تحت تأثیر قرار می دهد.

بزرگترین نگرانی سطح سر و صدا است ، بنابراین منطقه بازی باید به اندازه ای جدا باشد که حواس دیگران را پرت نکند یا در کار آنها دخالت نکند.

 

میزپینگ پنگ

ملاحظات میزپینگ پنگ در فضای باز

فضاهای بازی در فضای باز به طور معمول فضای بیشتری برای کار دارند ، اما هنگام انتخاب محل چیدمان میز ، هنوز برخی عوامل را باید در نظر گرفت.

بازی در بیرون در هوای تازه عالی است ، اما نور زیاد خورشید یا باد می تواند کار را دشوار کند. اگر در مکانی بادگیر زندگی می کنید ، سعی کنید محلی را با موانع طبیعی (دیوارها ، درختان و غیره) انتخاب کنید تا اثرات آن به حداقل برسد. شما همچنین می خواهید زمین زیر میز را در نظر بگیرید ، به ویژه اگر میز شما نیاز به سطح هم سطح دارد. چمن یا خاک باعث جذب بهتر ضربه می شود ، اما حرکت صحیح در مقایسه با عرشه چوبی یا بتن می تواند سخت باشد.

میز پینگ پنگ مدل TM108
میز پینگ پنگ مدل TM108
 • مناسب برای: خانگی، باشگاه و سالن ورزشی
 • نوع میز: چرخدار
 • جنس صفحه میز: نئوپان
 • چرخ‌های قفل‌دار: ندارد
 • قابلیت جمع شدن: دارد
 • پایه‌های قابل تنظیم: ندارد
 • تعداد چرخ: 4 عدد
مشاهده در دیجی کالا

پینگ پنگ یک بازی دو نفره است ، بنابراین شما باید کسی را برای بازی داشته باشید. حتی میزهای پینگ پنگ با کمترین قیمت ، مبلغ قابل توجهی هزینه دارند ، بنابراین مطمئن شوید که شخصی برای بازی دارید. در غیر این صورت ، میز شما ممکن است شروع به جمع آوری گرد و غبار در گوشه ای کند.

آیا دوستانی دارید که علاقه مند به بازی با شما باشند؟

آیا اعضای خانواده به بازی علاقه دارند؟

اگر به فکر تهیه میز برای یک دفتر هستید ، آیا همکاران شما به بازی علاقه دارند؟

اگر پاسخ این سوالات مثبت است ، به دنبال آن باشید. در غیر این صورت ، بهتر است به جای خرید میز که ممکن است از آن استفاده نکنید ، به باشگاه محلی خود بپیوندید.

ممکن است شما علاقه زیادی به بازی داشته باشید و پیدا کردن فردی که احساس مشابهی در مورد بازی دارد ، دشوار باشد. بنابراین شما باید یک شریک بازی واقعی پیدا کنید.

برخی از بازیکنان برای خرید میز پینگ پنگ پول جمع می کنند. این می تواند راه خوبی برای بازیکنان با بودجه محدود برای گرفتن میز باشد. فقط مطمئن شوید که هزینه ها و جزئیات استفاده از جدول از قبل مورد بحث قرار گرفته است.

اگر در یک دفتر کار می کنید ، ممکن است بخواهید رئیس خود را متقاعد کنید که خرید میز ایده خوبی است. پینگ پنگ یک راه عالی برای متحد کردن کارکنان و تیز نگه داشتن ذهن آنها با تمرینات بدنی است ، در حالی که به آنها یک استراحت سالم برای نشستن در طول روز می دهید.

 رقابت جدی

اگر می خواهید بازی را جدی بگیرید ، اما هیچکس در این زمینه وجود ندارد که بتواند در سطح مهارت شما بازی کند:

اگر می توانید مربی تنیس روی میز را در منطقه خود پیدا کنید ، در نظر بگیرید
تهیه ربات پینگ پنگ را در نظر بگیرید – اگر می خواهید به تنهایی تمرین کنید ، این یک گزینه عالی است.
بودجه شما چقدر است؟
وقتی تصمیم گرفتید که میز پینگ پنگ یک انتخاب کاربردی است ، تصمیم گیری در مورد بودجه مفید است. میزهای پینگ پنگ با قیمت پایین 400 دلار و حداکثر 4000 دلار موجود است.

لازم نیست هزاران دلار صرف یک میز گران قیمت کنید. بازیکنان برای سرگرمی در خانه اغلب می توانند میز با دوام و با کیفیتی را پیدا کنند که مانند میز مسابقه با کمتر از 700 دلار بازی می کند.

ما می توانیم جداول را در این نقاط قیمت طبقه بندی کنیم.

جداول پینگ پنگ با اندازه غیرقابل تنظیم

 


این میزها با قیمت بین 100 تا 450 دلار ، مقرون به صرفه ترین هستند. آنها برای کودکان یا بازیکنان سطح ابتدایی که بودجه کمی دارند یا فضا برای یک میز بزرگ ندارند مناسب هستند.

همچنین میزهای سایز بزرگ در این محدوده قیمتی خواهید یافت ، اما عموماً سطوح بسیار نازکی دارند که منجر به جهش ضعیف و ناهماهنگ می شود و بعید است به مرور زمان خوب جا بیفتد.

میزهای بدون اندازه سبک هستند و قابلیت حمل و مونتاژ آسان را ارائه می دهند. در اینجا چند نمونه آورده شده است:

میزپینگ پنگ خانواده پروانه ای

برای گزینه های بیشتر به جداول سرگرم کننده کوچک مراجعه کنید.

به دلایل ذکر شده ، خرید میز با اندازه مقررات در این محدوده قیمت را توصیه نمی کنیم. با افزایش بودجه خود ، ممکن است بتوانید یک میز تمام اندازه بادوام پیدا کنید.

میزهای پینگ پنگ کلاس های کم حجم

میزهای پینگ پنگ کلاس های کم حجم یا تفریحی
قیمت کلاسهای تفریحی بین 450 تا 600 دلار ، گزینه ای عالی برای مبتدیان و متوسط است. آنها تعادل زیادی در قیمت ، کیفیت و ویژگی ها ارائه می دهند. شما می توانید تنوع زیادی در این رده قیمت پیدا کنید.

در مقایسه با جداول سطح بالا ، گزینه های این محدوده قیمت معمولاً دارای یک میز نازک تر با بازده کمتر هستند. پاها و قاب میز نیز از استحکام کمتری برخوردار است.

جداول در این دسته ارزش قابل توجهی را نسبت به پول ارائه می دهند و می توانید با آنها بسیار سرگرم شوید.

میزهای پینگ پنگ میان رده و میزهای خارج از سطح ورودی

با قیمت بین 3 تا 4 میلیون تومان ، می بینید که میزهای پینگ پنگ متوسط برای خانه ها ، باشگاه های ورزشی ، سالن های ورزشی مدرسه ، مراکز تفریحی محلی و حتی بازیکنانی که به دنبال تمرینات رقابتی هستند مناسب هستند.

این میزها دارای ویژگی های با کیفیت بالا مانند سطح بازی ضخیم ، زیرانداز قوی ، قاب محکم و یک تور جداشدنی هستند. میزهای بیرونی سطح ورودی معمولاً در این محدوده قیمت قرار می گیرند.

میزپینگ پنگ

در این دسته می توانید میزهای سرپوشیده با کیفیت استثنایی و قیمت عالی را بیابید. برخی از میزهای ساخته شده در چین می توانند مانند بسیاری از جداول گران قیمت اروپایی دارای برچسب قیمت بالاتری باشند. علاوه بر این ، جداول اروپایی با مشخصات پایین نیز در این محدوده قیمت یافت می شود.

در اینجا تعدادی از پرفروش ترین مدل های ما در این محدوده آورده شده است:

JOOLA Tour 2500
JOOLA Motion 25
Butterfly Easyplay 22
Killerspin UnPlugNPlay 415 Max DeepBlu
برای گزینه های بیشتر به جداول صفحه اصلی و جداول در فضای باز مراجعه کنید.

طراح ، میز مسابقه ، میزهای برتر پینگ پنگ در فضای باز

در محدوده قیمتی 1000 دلار+ شما میزهای پینگ پنگ با کیفیت برتر ، دارای تاییدیه ITTF ، میزهای طراح یا میزهای برتر خارجی را خواهید یافت. این میزها دارای بالاترین کیفیت ویژگی هایی هستند که یک بازی سریع و یک تجربه بازی بالاتر را ارائه می دهند.

میزهای داخلی در این محدوده قیمتی بیشتر توسط میزبانان رسمی مسابقات ، بارهای ورزشی درجه یک و بازیکنان مسابقات خریداری می شوند. اینها میزهایی هستند که در مسابقات منطقه ای ، ملی و بین المللی پیدا می کنید.

اگر به دنبال یک میز محکم و با دوام در فضای باز هستید ، این محدوده قیمتی است که باید به دنبال آن باشید.

به طور کلی ، این میزها بسیار خوب طراحی شده اند. می توانید انتظار داشته باشید که مبلغی را که برای آن هزینه می کنید دریافت کنید.

جداول مورد تأیید ITTF در تمام قسمتهای جدول برگشتی ثابت را ارائه می دهد. آنها سطح مات را برای اصطکاک مطلوب و کاهش تابش خیره کننده روی سطح بازی دارند. این میزها معمولاً در اروپا تولید می شوند و با بالاترین استاندارد نگهداری می شوند.

برای میزهای تأیید نشده ، قیمت بالاتر را می توان با استفاده از مواد درجه یک و صنایع دستی عالی توجیه کرد. همه میزهای درجه یک فوق العاده بادوام هستند. این دسته شامل میزهای بیرونی درجه یک نیز می شود زیرا این ویژگی ها را نشان می دهند.

برخی از مدل های میز رقابت ما:

پروانه سنترفولد 25
پارک Cornilleau Outdoor
Cornilleau 850 Wood ITTF Indoor Indoor
Cornilleau 510M Outdoor
Crossover در فضای باز Cornilleau 700M Outdoor
برای گزینه های بیشتر به جداول مسابقه ، جداول مسابقه بازسازی شده ، جداول طراح و جداول در فضای باز مراجعه کنید.

10 ویژگی که باید هنگام خرید میز توجه کنید

میز ضخامت بالا

ضخامت سطح به ضخامت سطح میز اشاره دارد. شاید مهمترین فاکتوری باشد که هنگام خرید میز تنیس روی میز باید به آن توجه کنید.

سطح میز ضخیم به معنی جهش یکنواخت است. ITTF ایجاب می کند که توپ هنگام پایین آمدن از ارتفاع 30 سانتی متری روی میز حداقل 23 سانتی متر پرش کند. میزهایی با ضخامت کم ، جهش های ناهمواری ایجاد می کنند که تجربه بازی شما را تضعیف می کند.

به عنوان یک بازیکن تفریحی در خانه یا دفتر ، نیازی به پیروی از قوانین ITTF ندارید.

میز پینگ پنگ مدل TP112
میز پینگ پنگ مدل TP112
 • مناسب برای: خانگی، باشگاه و سالن ورزشی
 • نوع میز: چرخدار
 • جنس صفحه میز: شیشه ای
 • چرخ‌های قفل‌دار: دارد
 • قابلیت جمع شدن: دارد
 • پایه‌های قابل تنظیم: دارد
 • تعداد چرخ: 4 عدد
مشاهده در دیجی کالا

بازیهای رقابتی معمولاً روی سطح میز با ضخامت 25 میلی متر انجام می شوند ، اما میزهای غیرقابل تنظیم در سطوح مختلف ضخامت وجود دارند. لطفاً به خاطر داشته باشید که مشخصات میزهای داخلی و خارجی بسیار متفاوت است ، زیرا میزهای بیرونی اغلب نازک تر و از مواد مختلف ساخته شده اند.

در اینجا رایج ترین ضخامت میز برای میزهای داخلی آمده است
14 میلی متر و نازک تر

ما میزهای سرپوشیده در این دسته را توصیه نمی کنیم زیرا برگشت به احتمال زیاد ناسازگار است.

15 میلی متر

برای مبتدیان ، تنها در صورتی که بودجه کمی دارید یا می خواهید یک میز بسیار سبک داشته باشید ، خرید کنید.

19 میلی متر

برای بازیکنان میانی ، میزهای 18 و 19 میلی متری دارای گزاف گویی خوب و وزن متوسط هستند.

22 میلی متر

دومین بهترین ؛ در میزهای کلاس باشگاه یافت می شود. میزهای 22 میلی متری می توانند یک جهش استثنایی را ارائه دهند ، به ویژه میزهایی از برندهای برتر.

25 میلی متر

بهترین عملکرد و سازگارترین جهش ؛ در جداول کلاس رقابتی یافت می شود.

وزن

وزن یک میز پینگ پنگ مستقیماً با دوام آن متناسب است: هرچه میز سنگین تر باشد ، دوام آن نیز بیشتر می شود. میزهای درجه رقابت می توانند بیش از 300 پوند وزن داشته باشند و میزهای تفریحی معمولاً بسیار سبک تر هستند.

وزن میز نشان دهنده کیفیت چوب ، استحکام و دوام آن است. میز سنگین تر اغلب از چوب یا کامپوزیت چوب با کیفیت بالاتر ساخته می شود ، این بدان معناست که شما سطح یکنواختی برای یک جهش یکنواخت خواهید داشت. ضخامت رومیزی و قاب نیز نقش مهمی را ایفا می کند. یک میز 25 میلیمتری به دلیل قاب بالای آن و محکم تر از 15 میلی متر سنگین تر خواهد بود.

اگر اغلب جابجا می شوید و خانه ها را عوض می کنید ، احتمالاً باید میز را با وزن کمتر و چرخ ها برای راحتی بیشتر در نظر بگیرید. جابجایی یک میز سنگین دشوار است ، به ویژه اگر چرخ نداشته باشد و شما نمی خواهید هر بار که حرکت می کنید یک میز غول پیکر بسته بندی و ارسال کنید.

استحکام قاب

استحکام قاب یکی دیگر از عوامل ضروری برای تعیین انتخاب میز شما است. به دنبال میز با قاب مقاوم از مواد با کیفیت عالی مانند آلومینیوم یا فولاد ضد زنگ باشید. علاوه بر این ، به دنبال میزهایی باشید که قطعات اتصال بیشتری دارند زیرا محکم تر هستند.

قاب ساختار اصلی میز شماست. شما باید توجه زیادی به قاب داشته باشید زیرا این یک پایه اساسی در هر میز پینگ پنگ است.

داخلی در مقابل فضای باز

آیا می خواهید میز خود را در داخل خانه خود قرار دهید یا می خواهید آن را در حیاط یا چمنزار بگذارید؟

ملاحظات مکان بسیار مهم است ، زیرا میزهای بیرونی باید ضد آب باشند. از آنجایی که میزهای بیرونی در معرض عناصر طبیعی مانند باد ، باران ، نور خورشید و رطوبت قرار می گیرند ، از مواد محکم تر و مقاوم تری (فلز ، مصنوعی) ساخته شده اند.

آنها به طور کلی گرانتر از میزهای داخلی هستند ، اما مطمئناً دوام بیشتری خواهند داشت.

هیچ قانون سخت و سریع وجود ندارد ، می توانید از میزهای بیرونی در داخل خانه استفاده کنید اما ممکن است مقرون به صرفه ترین گزینه نباشد.

با این حال ، میزهای فضای باز می توانند انتخاب مناسبی برای گاراژها و سایر فضاهایی باشند که رطوبت زیاد یا نوسانات شدید دما را تجربه می کنند. مواد مختلف میزهای بیرونی در این شرایط به خوبی حفظ می شوند ، در حالی که طول عمر میز داخلی می تواند کوتاه شود.

برای گزینه های میز بیرونی ما به جداول در فضای باز مراجعه کنید.

شبکه

تور یک میز تنیس روی میز نیز برای بازی ضروری است. جدا از جنس و ساختار آن ، نوع توری که توسط میز پشتیبانی می شود نیز مهم است.

چرخ ، قابلیت حمل و ذخیره سازی

میزهای پینگ پنگ بزرگ هستند و 100 پوند یا بیشتر وزن دارند. بنابراین ، سهولت جابجایی میز می تواند عامل تعیین کننده مهمی باشد.

اگر قابلیت جابجایی مهم است ، به دنبال میزهایی باشید که دارای پاهای چرخ بوده و بتوان آنها را به راحتی تا کرد و حمل کرد.

چرخ های بزرگتر بهتر روی سطوح ناهموار می چرخند و این به ویژه برای میزهای بیرون از خانه اهمیت دارد.

میزهای رده بالا اغلب دارای بزرگترین و بادوام ترین چرخ ها هستند و این امر هنگام حرکت میز روی چمن یا حیاط کمک می کند.

اگر قصد دارید میز خود را مرتباً جابجا کنید یا فضای بازی شما نسبتاً ناهموار باشد ، انتخاب میز با چرخ های بزرگ ایده خوبی است.

با توجه به اینکه علاقه مند به مطالعه این مطلب هستید ، پیشنهاد می کنیم میزپینگ پنگ و فوتبال دستی و میز پرس خانگی . نیمکت مدرج بدنسازی را نیز مشاهده بفرمایید، همه سعی ما معرفی ویژگی های محصولات مورد نظر شما و انتخاب راحت شما از بین محصولات مورد نظرتان با شناخت و آگاهی بیشتر است، امیدواریم با ارائه نظرات خود ما را یاری نمایید.

 

 • نحوه نمایش محصول ها
میز پینگ پنگ مدل AU 2
میز پینگ پنگ مدل AU 2
 • مناسب برای: خانگی، باشگاه و سالن ورزشی
 • نوع میز: چرخدار
 • جنس صفحه میز: ملامین
 • چرخ‌های قفل‌دار: دارد
 • قابلیت جمع شدن: دارد
 • پایه‌های قابل تنظیم: دارد
 • تعداد چرخ: 4 عدد
مشاهده در دیجی کالا
میز پینگ پنگ مدل Hv1400
میز پینگ پنگ مدل Hv1400
 • مناسب برای: خانگی
 • نوع میز: ثابت
 • جنس صفحه میز: ملامین
 • چرخ‌های قفل‌دار: ندارد
 • قابلیت جمع شدن: دارد
 • پایه‌های قابل تنظیم: دارد
 • تعداد چرخ: 8 عدد
مشاهده در دیجی کالا
میز پینگ پنگ المپیک مدل 52
میز پینگ پنگ المپیک مدل 52
 • مناسب برای: خانگی، باشگاه و سالن ورزشی
 • نوع میز: چرخدار
 • جنس صفحه میز: ام دی اف
 • قابلیت جمع شدن: دارد
 • پایه‌های قابل تنظیم: دارد
 • تعداد چرخ: 4 عدد
مشاهده در دیجی کالا
میز پینگ پنگ المپیک مدل 33
میز پینگ پنگ المپیک مدل 33
 • مناسب برای: خانگی، باشگاه و سالن ورزشی
 • نوع میز: چرخدار
 • جنس صفحه میز: نئوپان
 • چرخ‌های قفل‌دار: دارد
 • قابلیت جمع شدن: دارد
 • پایه‌های قابل تنظیم: دارد
 • تعداد چرخ: 4 عدد
مشاهده در دیجی کالا
میز پینگ پنگ مدل Rs99hv
میز پینگ پنگ مدل Rs99hv
 • مناسب برای: خانگی
 • نوع میز: ثابت
 • جنس صفحه میز: ام دی اف
 • چرخ‌های قفل‌دار: ندارد
 • قابلیت جمع شدن: دارد
 • پایه‌های قابل تنظیم: دارد
 • تعداد چرخ: 8 عدد
مشاهده در دیجی کالا
میز پینگ پنگ مدل TE-02C به همراه راکت و توپ تنیس
میز پینگ پنگ مدل TE-02C به همراه راکت و توپ تنیس
 • مناسب برای: خانگی، باشگاه و سالن ورزشی
 • نوع میز: چرخدار
 • جنس صفحه میز: ام دی اف
 • چرخ‌های قفل‌دار: دارد
 • قابلیت جمع شدن: دارد
 • پایه‌های قابل تنظیم: ندارد
 • تعداد چرخ: 8 عدد
مشاهده در دیجی کالا
میز پینگ پنگ جورکس مدل TB2000
میز پینگ پنگ جورکس مدل TB2000
 • مناسب برای: خانگی، باشگاه و سالن ورزشی
 • نوع میز: چرخدار
 • جنس صفحه میز: ام دی اف
 • چرخ‌های قفل‌دار: دارد
 • قابلیت جمع شدن: دارد
 • پایه‌های قابل تنظیم: دارد
 • تعداد چرخ: 8 عدد
مشاهده در دیجی کالا
میز پینگ پنگ مدل P4
میز پینگ پنگ مدل P4
 • مناسب برای: خانگی، باشگاه و سالن ورزشی
 • نوع میز: چرخدار
 • جنس صفحه میز: ملامین
 • چرخ‌های قفل‌دار: دارد
 • قابلیت جمع شدن: دارد
 • پایه‌های قابل تنظیم: دارد
 • تعداد چرخ: 4 عدد
مشاهده در دیجی کالا
میز پینگ پنگ مدل P9
میز پینگ پنگ مدل P9
 • مناسب برای: خانگی، باشگاه و سالن ورزشی
 • نوع میز: چرخدار
 • جنس صفحه میز: ام دی اف
 • چرخ‌های قفل‌دار: دارد
 • قابلیت جمع شدن: دارد
 • پایه‌های قابل تنظیم: دارد
 • تعداد چرخ: 4 عدد
مشاهده در دیجی کالا
میز پینگ پنگ مدل Hv1400
میز پینگ پنگ مدل Hv1400
 • مناسب برای: خانگی
 • نوع میز: ثابت
 • جنس صفحه میز: نئوپان
 • چرخ‌های قفل‌دار: ندارد
 • قابلیت جمع شدن: دارد
 • پایه‌های قابل تنظیم: دارد
 • تعداد چرخ: 8 عدد
مشاهده در دیجی کالا
میز پینگ‌ پونگ مدل P8
میز پینگ‌ پونگ مدل P8
 • مناسب برای: خانگی، باشگاه و سالن ورزشی
 • نوع میز: چرخدار
 • جنس صفحه میز: ام دی اف
 • چرخ‌های قفل‌دار: دارد
 • قابلیت جمع شدن: دارد
 • پایه‌های قابل تنظیم: دارد
 • تعداد چرخ: 4 عدد
مشاهده در دیجی کالا
میز پینگ پونگ مدل P2
میز پینگ پونگ مدل P2
 • مناسب برای: خانگی، باشگاه و سالن ورزشی
 • نوع میز: چرخدار
 • جنس صفحه میز: نئوپان
 • چرخ‌های قفل‌دار: دارد
 • قابلیت جمع شدن: دارد
 • پایه‌های قابل تنظیم: دارد
 • تعداد چرخ: 4 عدد
مشاهده در دیجی کالا
میز پینگ پنگ مدل 147
میز پینگ پنگ مدل 147
 • مناسب برای: خانگی، باشگاه و سالن ورزشی
 • نوع میز: چرخدار
 • جنس صفحه میز: ام دی اف
 • قابلیت جمع شدن: دارد
 • پایه‌های قابل تنظیم: دارد
 • تعداد چرخ: 4 عدد
مشاهده در دیجی کالا
میز پینگ پنگ مدل T105
میز پینگ پنگ مدل T105
 • مناسب برای: خانگی، باشگاه و سالن ورزشی
 • نوع میز: چرخدار
 • جنس صفحه میز: نئوپان
 • چرخ‌های قفل‌دار: دارد
 • قابلیت جمع شدن: دارد
 • پایه‌های قابل تنظیم: ندارد
 • تعداد چرخ: 4 عدد
مشاهده در دیجی کالا
مینی پینگ پنگ مدل Hvs1400
مینی پینگ پنگ مدل Hvs1400
 • مناسب برای: خانگی
 • نوع میز: ثابت
 • جنس صفحه میز: نئوپان
 • چرخ‌های قفل‌دار: ندارد
 • قابلیت جمع شدن: دارد
 • پایه‌های قابل تنظیم: دارد
 • تعداد چرخ: 8 عدد
مشاهده در دیجی کالا
میز پینگ پنگ مدل T101
میز پینگ پنگ مدل T101
 • مناسب برای: خانگی، باشگاه و سالن ورزشی
 • نوع میز: ثابت
 • جنس صفحه میز: نئوپان
 • قابلیت جمع شدن: دارد
 • پایه‌های قابل تنظیم: ندارد
 • تعداد چرخ: 8 عدد
مشاهده در دیجی کالا
میز پینگ پنگ مدل Hero prfessional
میز پینگ پنگ مدل Hero prfessional
 • مناسب برای: خانگی، باشگاه و سالن ورزشی
 • نوع میز: چرخدار
 • جنس صفحه میز: ام دی اف
 • چرخ‌های قفل‌دار: دارد
 • قابلیت جمع شدن: دارد
 • پایه‌های قابل تنظیم: ندارد
 • تعداد چرخ: 4 عدد
مشاهده در دیجی کالا
میز پینگ پنگ مدل DT-C-1
میز پینگ پنگ مدل DT-C-1
 • مناسب برای: خانگی
 • نوع میز: ثابت
 • جنس صفحه میز: ام دی اف
 • چرخ‌های قفل‌دار: ندارد
 • قابلیت جمع شدن: دارد
 • پایه‌های قابل تنظیم: ندارد
 • تعداد چرخ: 4 عدد
مشاهده در دیجی کالا
میز پینگ پنگ مدل TP112
میز پینگ پنگ مدل TP112
 • مناسب برای: خانگی، باشگاه و سالن ورزشی
 • نوع میز: چرخدار
 • جنس صفحه میز: شیشه ای
 • چرخ‌های قفل‌دار: دارد
 • قابلیت جمع شدن: دارد
 • پایه‌های قابل تنظیم: دارد
 • تعداد چرخ: 4 عدد
مشاهده در دیجی کالا
میز پینگ پنگ کتلر مدل URBAN PONG
میز پینگ پنگ کتلر مدل URBAN PONG
 • مناسب برای: خانگی، باشگاه و سالن ورزشی
 • نوع میز: چرخدار
 • جنس صفحه میز: نئوپان
 • چرخ‌های قفل‌دار: دارد
 • قابلیت جمع شدن: دارد
 • پایه‌های قابل تنظیم: دارد
 • تعداد چرخ: 4 عدد
مشاهده در دیجی کالا
میز پینگ پنگ مدل TM108
میز پینگ پنگ مدل TM108
 • مناسب برای: خانگی، باشگاه و سالن ورزشی
 • نوع میز: چرخدار
 • جنس صفحه میز: نئوپان
 • چرخ‌های قفل‌دار: ندارد
 • قابلیت جمع شدن: دارد
 • پایه‌های قابل تنظیم: ندارد
 • تعداد چرخ: 4 عدد
مشاهده در دیجی کالا
میز پینگ پنگ مدلTU2
میز پینگ پنگ مدلTU2
 • مناسب برای: خانگی، باشگاه و سالن ورزشی
 • نوع میز: چرخدار
 • جنس صفحه میز: ملامین
 • چرخ‌های قفل‌دار: دارد
 • قابلیت جمع شدن: دارد
 • پایه‌های قابل تنظیم: دارد
 • تعداد چرخ: 4 عدد
مشاهده در دیجی کالا
میز پینگ پنگ مدل T102
میز پینگ پنگ مدل T102
 • مناسب برای: خانگی، باشگاه و سالن ورزشی
 • نوع میز: ثابت
 • جنس صفحه میز: نئوپان
 • چرخ‌های قفل‌دار: ندارد
 • قابلیت جمع شدن: دارد
 • پایه‌های قابل تنظیم: ندارد
 • تعداد چرخ: 8 عدد
مشاهده در دیجی کالا
میز پینگ پنگ کتلر مدل Champ 5.0
میز پینگ پنگ کتلر مدل Champ 5.0
 • مناسب برای: خانگی، باشگاه و سالن ورزشی
 • نوع میز: چرخدار
 • چرخ‌های قفل‌دار: دارد
 • قابلیت جمع شدن: دارد
 • تعداد چرخ: 8 عدد
مشاهده در دیجی کالا
میز پینگ پنگ آذیموس مدل AZ PT3010
میز پینگ پنگ آذیموس مدل AZ PT3010
 • مناسب برای: خانگی، باشگاه و سالن ورزشی
 • نوع میز: چرخدار
 • جنس صفحه میز: ام دی اف
 • قابلیت جمع شدن: دارد
 • پایه‌های قابل تنظیم: ندارد
 • تعداد چرخ: 4 عدد
مشاهده در دیجی کالا
میز پینگ پنگ کتلر مدل MATCH 5.0 INDOOR
میز پینگ پنگ کتلر مدل MATCH 5.0 INDOOR
 • مناسب برای: خانگی، باشگاه و سالن ورزشی
 • نوع میز: چرخدار
 • جنس صفحه میز: ام دی اف
 • چرخ‌های قفل‌دار: دارد
 • قابلیت جمع شدن: دارد
 • پایه‌های قابل تنظیم: ندارد
 • تعداد چرخ: 4 عدد
مشاهده در دیجی کالا
میز پینگ پنگ مدل TP111
میز پینگ پنگ مدل TP111
 • مناسب برای: خانگی، باشگاه و سالن ورزشی
 • نوع میز: چرخدار
 • جنس صفحه میز: شیشه ای
 • چرخ‌های قفل‌دار: دارد
 • قابلیت جمع شدن: دارد
 • پایه‌های قابل تنظیم: دارد
 • تعداد چرخ: 8 عدد
مشاهده در دیجی کالا
میز پینگ پنگ چرخدار نئوپان مدل T104
میز پینگ پنگ چرخدار نئوپان مدل T104
 • مناسب برای: خانگی، باشگاه و سالن ورزشی
 • نوع میز: چرخدار
 • جنس صفحه میز: نئوپان
 • چرخ‌های قفل‌دار: ندارد
 • قابلیت جمع شدن: دارد
 • پایه‌های قابل تنظیم: ندارد
 • تعداد چرخ: 4 عدد
مشاهده در دیجی کالا
میز پینگ پنگ برنایوز مدل HAPPY LIFE
میز پینگ پنگ برنایوز مدل HAPPY LIFE
 • مناسب برای: خانگی
 • نوع میز: ثابت
 • جنس صفحه میز: ملامین
 • چرخ‌های قفل‌دار: ندارد
 • قابلیت جمع شدن: ندارد
 • پایه‌های قابل تنظیم: ندارد
 • تعداد چرخ: 4 عدد
مشاهده در دیجی کالا
میز پینگ پنگ مدل TU4
میز پینگ پنگ مدل TU4
 • مناسب برای: خانگی، باشگاه و سالن ورزشی
 • نوع میز: چرخدار
 • جنس صفحه میز: ام دی اف
 • چرخ‌های قفل‌دار: دارد
 • قابلیت جمع شدن: دارد
 • پایه‌های قابل تنظیم: دارد
 • تعداد چرخ: 4 عدد
مشاهده در دیجی کالا
میز پینگ پنگ المپیک مدل 42
میز پینگ پنگ المپیک مدل 42
 • مناسب برای: خانگی، باشگاه و سالن ورزشی
 • نوع میز: چرخدار
 • جنس صفحه میز: ملامین
 • چرخ‌های قفل‌دار: دارد
 • قابلیت جمع شدن: دارد
 • پایه‌های قابل تنظیم: دارد
 • تعداد چرخ: 4 عدد
مشاهده در دیجی کالا

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید