خرید رژلب با کیفیت بالا و قیمت مناسب

در استفاده از رژلب نقطه کانونی را انتخاب کنید

بهترین روش برای رژلب زدن و بطور کلی آرایش این است که بهترین ویژگی خود را نشان دهید ، بنابراین بین چشم یا دهان خود انتخاب کنید. انتخاب تمرکز بر روی یکی از این ویژگیهای برجسته ، یک نقطه کانونی لازم را ایجاد می کند.

برای داشتن لب زیبا ، قبل از استفاده از براق ، لب های خود را با کانسیلر یا کرم پایه بپوشانید. این باعث می شود لب ها عملا بی رنگ شوند و با عینک دودی عالی به نظر می رسند.

لب های خود را پر کنید

برای داشتن ظاهر نیش زده زنبور ، نیازی به پر کردن مواد در لب های خود ندارید. برای لب های پرپشت تر ، خط چشم را دقیقاً خارج از خط لب طبیعی خود بمالید ، سپس کمی براق را در وسط لب پایینی خود بمالید و لب های خود را به هم بمالید.


سایه مناسب را انتخاب کنید

آرایشگر بابی براون قسم می خورد که بهترین سایه رژ لب یک یا دو سایه تیره تر از رنگ طبیعی لب شما است. از طرف دیگر ، می توانید روند ویروسی را برای مطابقت رنگ نوک پستان با رژ لب برای رنگ کامل امتحان کنید.

بهترین روش برای زدن رژلب؟

هیچ قانون واقعی برای استفاده از رژ لب وجود ندارد. برخی از خانم ها از برس های مخصوص رژ لب استفاده می کنند ، در حالی که برخی دیگر از برس های رژ لب استفاده می کنند و هرگز از آن استفاده نمی کنند.

برخی از زنان به سادگی از انگشت وسط خود استفاده می کنند و اکثر خانم ها آن را مستقیماً از لوله استفاده می کنند. آنچه مناسب شماست را انتخاب کنید. تا زمانی که رنگ روی لب ها می آید ، شما خوب هستید.

رژ لب جامد ژیوانشی مدل INTERDIT SATIN شماره 11
رژ لب جامد ژیوانشی مدل INTERDIT SATIN شماره 11
مشاهده در دیجی کالا

از خط لب به عنوان پایه استفاده کنید

اگر ابتدا لب های خود را با خط لب پر کنید ، رژ لب عمر بیشتری خواهد داشت. اگر از رژ لب روشن استفاده می کنید ، از یک خط آهنی برهنه استفاده کنید. سپس رژ لب خود را روی آن بکشید. برای داشتن ظاهری جسورتر ، از سایه تیره یا رنگارنگ آستری استفاده کنید.

براق کننده بودن لب به دلیل فرسودگی سریع بدنام است. با این حال ، اگر لب های خود را با خط چشم پر کنید ، به براق چیزی می دهید که به آن بچسبید.

 

رژلب

یک لکه لب ماندگار را امتحان کنید

یکی از آزاردهنده ترین موارد در مورد رژ لب و براق این است که دوام زیادی ندارد. خوشبختانه آنها در حال حاضر لکه های لب را ایجاد می کنند که ساعت های گذشته باقی می ماند و این مشکل را به طور کامل برطرف می کند.

لکه مورد علاقه لب ها برای بسیاری از خانم ها Chanel’s Rouge Double Intensite است. هنگامی که از آن استفاده می کنید ، ساعت ها ثابت می ماند. همچنین دارای کمی براق است تا کمتر مات به نظر برسد.

رژ لب جامد پوپا مدل Im شماره 100
رژ لب جامد پوپا مدل Im شماره 100
 • ارگانیک: بله
مشاهده در دیجی کالا

خط قبل یا بعد؟

برخی از زنان ترجیح می دهند ابتدا از خط چشم استفاده کنند ، با این استدلال که اگر ابتدا رژ لب بزنید ، نمی توانید خط طبیعی لب های خود را ببینید. با این حال ، دیگر زنان متوجه می شوند که لب هایشان وقتی بعد از زدن رژ لب روی لب ها خط می کشند ، طبیعی تر به نظر می رسند. این دو روش را آزمایش کنید تا ببینید کدام را بیشتر دوست دارید.

رژ لب را به درستی آزمایش کنید

آزمایش رژ لب در یک فروشگاه Sephora یا فروشگاه بدون پاک کردن رژ لب با دستمال ، کاملاً غیربهداشتی است. با کشیدن چوب روی نوک انگشتان خود می توانید از آزمایش روی لب های خود جلوگیری کنید.

سایه بد بیرون نیندازید

قبل از زدن رژ لب که واقعاً دوست ندارید ، دوبار فکر کنید. همانطور که بسیاری از ویراستاران زیبایی به شما خواهند گفت ، این امکان وجود دارد که با ترکیب رژ لب هایی که دوست ندارید ، رنگ لب عالی ایجاد کنید. دفعه بعد آن را امتحان کنید و ممکن است از نتایج آن شگفت زده شوید.

رژ لب جامد کلماتیس مدل اسپلندید شماره S1807S
رژ لب جامد کلماتیس مدل اسپلندید شماره S1807S
 • ارگانیک: بله
مشاهده در دیجی کالا

رژ لب شما خیلی روشن است؟

می توانید قبل از استفاده از سایه روشن ، با رنگ آمیزی روی لب های خود با خط چشم تیره رنگ را چند درجه کاهش دهید.

از ایجاد علامت رژ لب روی شیشه جلوگیری کنید
نیازی نیست که با گذاشتن یک رژ لب روی لبه ، به همه اطلاع دهید که کدام لیوان شما است. برای جلوگیری از آن ، قبل از نوشیدن جرعه ای از لیوان لب های خود را با احتیاط لیس بزنید. واقعاً کار می کند.

رژ لب هایی که به لیوان یا گونه شوهر شما ختم نمی شود ، به شما ختم می شود (هر چقدر هم که دیوانه به نظر برسد). چند سال پیش خواندم که یک زن معمولی در طول عمر خود حدود 6 پوند رژ لب مصرف می کند. با این حال ، نیازی به نگرانی نیست. مواد تشکیل دهنده رژ لب به شما آسیبی نمی رساند و توسط اسیدهای معده تجزیه می شود.

رژ لب را از دندان های خود دور نگه دارید

یک ترفند نابغه برای اجتناب از رژ لب روی دندان ها وجود دارد و شما می خواهید هر بار این کار را انجام دهید. پس از استفاده از رژ لب ، انگشت اشاره خود را به دهان خود فرو کنید ، سپس آن را بیرون بکشید. رژ اضافی به جای انگشتان شما روی انگشت شما می ریزد.

رژ لب استودیو میکاپ مدل Velour شماره 11
رژ لب استودیو میکاپ مدل Velour شماره 11
مشاهده در دیجی کالا

رژ لب می تواند به عنوان رژگونه عمل کند

همراه داشتن رنگ خنثی رژ لب زمانی که به کمی رنگ نیاز دارید می تواند نجات دهنده باشد. در حالی که می توانید از رژ لب به عنوان رژ سریع استفاده کنید ، هرگز نباید از رژگونه به عنوان رژ استفاده کنید.

برای استفاده از رژ لب به عنوان رژگونه ، چند نقطه روی سیب گونه های خود بمالید و مخلوط کنید ، مخلوط کنید ، مخلوط کنید. کمک می کند ابتدا پوست مرطوب داشته باشید تا رژ لب به خوبی ترکیب شود.

استتار دندان های زرد شده

برای کم رنگ جلوه دادن رنگ زرد روی دندان ها ، از رژ لب هایی با ته رنگ آبی استفاده کنید. به گفته لازاروس ، آرایشگر شهر نیویورک ، سایه هایی که کار می کنند شامل آلو ، صورتی ، شراب و بنفشه است.

رژ لب شکسته را بیرون نیندازید

اگر رژ لب شما شکسته شد ، نیازی به انداختن آن در سطل زباله ندارید. در عوض “شفا” آن فوق العاده آسان است.

با استفاده از دستمال ، قسمت شکسته را بردارید ، سپس یک کبریت روشن را به آرامی زیر آن تکان دهید. وقتی کمی ذوب شد ، دوباره آن را روی پایه قرار دهید ، آن را بچرخانید و به مدت 30 دقیقه در یخچال – بدون پوشش – بگذارید. اصلاح آرایش شکسته هرگز آسان نبوده است

1.انتخاب مارک مناسب

انعطاف پذیری رژ لب را بررسی کنید. رژ لب با کیفیت بالا باید بین سفت و چرب باشد. [10] باید سفت باشد اما ترد نباشد ، نرم باشد اما چرب نباشد.
اگر احساس رژ لب باعث ناراحتی شما می شود ، آن را نخرید. ممکن است یک محصول با کیفیت بالا باشد ، اما شما از چیزی استفاده نمی کنید که استفاده از آن لذت بخش نباشد

2.به بسته بندی رژلب را نگاه کنید.

بسته بندی فقط ایجاد دنیای مارک آرایش نیست. همچنین نقش مهمی در مدت زمانی که می توانید رژ لب خود را بعد از خرید آن نگه دارید ، دارد. [11] اگر درپوش بسیار راحت جابجا شود ، به احتمال زیاد گلوله رژ لب شما شکسته می شود یا به کیف شما نشت می کند.
اگر بسته بندی سبک و ارزان با روکش فلزی باشد ، احتمالاً بعد از یک هفته پریدن در کیف شما پوسته پوسته می شود. این می تواند نشان دهنده این باشد که مارک ارزش خرید ندارد.

3.نمونه یا سیاست بازگشت را درخواست کنید.

اگر هنوز مطمئن نیستید که رنگ و بافت را دوست دارید ، لوازم آرایشی بزرگ و فروشگاه های بزرگ نمونه هایی برای شما در خانه خواهند داشت. اگر در داروخانه هستید ، سیاست بازگشت آنها را بپرسید. اگر دوست ندارید اکثر آنها به شما اجازه می دهند آن را برگردانید.
هرگز از پرسیدن نترس. اگر نپرسید ، ممکن است فرصتی را از دست بدهید.
وقتی نمونه رژ لب می گیرید ، آن را روی مچ داخلی خود بچسبانید. اگر سواچ ناهموار باشد ، به احتمال زیاد روی لب شما نیز چنین خواهد بود. اگر به راحتی نلغزد ، اعمال آن سخت تر خواهد بود. اگر روی دستان شما خطوط ریز پیدا کند ، روی خط لب شما نیز اتفاق می افتد

رژ لب جامد میکاپ فکتوری شماره 230
رژ لب جامد میکاپ فکتوری شماره 230
 • ویتامین: ندارد
 • SPF: ندارد
 • صادر کننده مجوز: سازمان غذا و دارو
مشاهده در دیجی کالا

5 مزیت مهم رژلب زدن

رژ لب در کنار سایرین جزء ضروری زیبایی است. این قابلیت را دارد که به تنهایی می تواند کمک زیادی به زیبایی ما کند. بنابراین ، همیشه و هر جا که برویم ، همیشه در کیف ماست.

بنابراین تقریباً هر دختری در این دنیا آنقدر به رژ لب علاقه دارد که نمی توانند فکر کنند روز خود را بدون آن شروع می کنند. رژ لب فواید زیادی برای ما دارد. 5 مورد از آنها در زیر فهرست شده است:

1-از آنجا که ملانین (ترکیبی که از پوست در برابر نور خورشید محافظت می کند) در لب های ما وجود ندارد ، لب های ما بیشتر در برابر نور خورشید آسیب پذیر هستند. خوشبختانه امروزه بسیاری از رژ لب ها دارای SPF 15 یا بالاتر هستند که از لب های ما در برابر هرگونه آفتاب سوختگی ناخوشایند محافظت می کند.

2-شاید تعجب آور باشد که بدانیم رژ لب در واقع وضعیت ما را بهبود می بخشد. مطالعات نشان داده است که زنانی که به طور منظم رژ لب می زنند ، وضعیت بهتری نسبت به زنانی که استفاده نمی کنند دارند. بر اساس مطالعه انجام شده توسط L’Oreal ، عمل ساده “کشش” برای قرار دادن رژ لب ما تعادل و هماهنگی را بهبود می بخشد ، که باعث می شود قد بلندتر باشیم.

3-استفاده از رژ لب در صبح نه تنها باعث صرفه جویی در وقت ما می شود ، بلکه سریع ترین و ساده ترین راه برای ترکیب یکدست بدون کمک ریمل ، کرم پودر ، خط چشم و سایر محصولات زیبایی است که صبح استفاده می کنید.

4- جای تعجب نیست که رژ لب این قابلیت را دارد که لب های ما پرتر به نظر برسد. اما این تنها مزیتی نیست که برای ویژگی های صورت ما دارد. استفاده از کمی رژ لب به چهره ما آن رنگ بیشتری می بخشد و به چشم های ما اجازه می دهد تا واضح تر و بزرگتر به نظر برسند.

5. اعتماد به نفس بزرگترین فایده رژ لب است. پس از زدن رژ لب بر روی لب های خود ، به نظر می رسیم و اعتماد به نفس داریم که زیبایی و بهره وری ما را افزایش می دهد ، بنابراین به ما کمک می کند تا بهتر کار کنیم.

 

با توجه به اینکه علاقه مند به مطالعه این مطلب هستید ، پیشنهاد می کنیم مقالات خط چشم و سشوار و اپیلاتور را نیز مشاهده بفرمایید، همه سعی ما معرفی ویژگی های محصولات مورد نظر شما و انتخاب راحت شما از بین محصولات مورد نظرتان با شناخت و آگاهی بیشتر است، امیدواریم با ارائه نظرات خود ما را یاری نمایید.

 

 • نحوه نمایش محصول ها
رژ لب جامد ژیوانشی مدل INTERDIT SATIN شماره 23
رژ لب جامد ژیوانشی مدل INTERDIT SATIN شماره 23
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب جامد ژیوانشی مدل INTERDIT SATIN شماره 11
رژ لب جامد ژیوانشی مدل INTERDIT SATIN شماره 11
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب جامد کلماتیس مدل پوت پوری شماره M7637C
رژ لب جامد کلماتیس مدل پوت پوری شماره M7637C
 • ارگانیک: بله
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب جامد کلماتیس مدل اسپلندید شماره S201C
رژ لب جامد کلماتیس مدل اسپلندید شماره S201C
 • ارگانیک: بله
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب جامد کلماتیس مدل پوت پوری شماره M7426C
رژ لب جامد کلماتیس مدل پوت پوری شماره M7426C
 • ویتامین: دارد
 • ارگانیک: بله
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب جامد پوپا مدل Im شماره 100
رژ لب جامد پوپا مدل Im شماره 100
 • ارگانیک: بله
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب جامد پوپا مدل Im شماره 202
رژ لب جامد پوپا مدل Im شماره 202
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب جامد کلماتیس مدل پوت پوری شماره M2030C
رژ لب جامد کلماتیس مدل پوت پوری شماره M2030C
 • ویتامین: دارد
 • ارگانیک: بله
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب جامد کلماتیس مدل پوت پوری شماره M2032U
رژ لب جامد کلماتیس مدل پوت پوری شماره M2032U
 • ارگانیک: بله
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب جامد کلماتیس مدل پوت پوری شماره M704U
رژ لب جامد کلماتیس مدل پوت پوری شماره M704U
 • ویتامین: دارد
 • ارگانیک: بله
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب جامد کلماتیس مدل پوت پوری شماره M7418C
رژ لب جامد کلماتیس مدل پوت پوری شماره M7418C
 • ویتامین: دارد
 • ارگانیک: بله
مشاهده در دیجی کالا
رژلب جامد کیکو میلانو شماره 02
رژلب جامد کیکو میلانو شماره 02
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب جامد کلماتیس مدل اسپلندید شماره S478C
رژ لب جامد کلماتیس مدل اسپلندید شماره S478C
 • ارگانیک: بله
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب جامد کلماتیس مدل پوت پوری شماره M2341C
رژ لب جامد کلماتیس مدل پوت پوری شماره M2341C
 • ویتامین: دارد
 • ارگانیک: بله
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب جامد کلماتیس مدل اسپلندید شماره S1807S
رژ لب جامد کلماتیس مدل اسپلندید شماره S1807S
 • ارگانیک: بله
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب جامد پوپا مدل I'm شماره 033
رژ لب جامد پوپا مدل I'm شماره 033
 • ویتامین: ندارد
 • SPF: ندارد
 • صادر کننده مجوز: سازمان غذا و دارو
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب جامد پوپا مدل Iam شماره 415
رژ لب جامد پوپا مدل Iam شماره 415
 • ویتامین: ندارد
 • SPF: ندارد
 • صادر کننده مجوز: سازمان غذا و دارو
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب جامد کلماتیس مدل پوت پوری شماره M695C
رژ لب جامد کلماتیس مدل پوت پوری شماره M695C
 • ویتامین: دارد
 • ارگانیک: بله
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب جامد کلماتیس مدل اسپلندید شماره S7568C
رژ لب جامد کلماتیس مدل اسپلندید شماره S7568C
 • ارگانیک: بله
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب جامد کلماتیس مدل اسپلندید شماره S2030C
رژ لب جامد کلماتیس مدل اسپلندید شماره S2030C
 • ارگانیک: بله
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب جامد کلماتیس مدل پوت پوری شماره M701C
رژ لب جامد کلماتیس مدل پوت پوری شماره M701C
 • ویتامین: دارد
 • ارگانیک: بله
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب جامد پوپا مدل Iam شماره 201
رژ لب جامد پوپا مدل Iam شماره 201
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب جامد آرت دکو سری Art Couture شماره 675
رژ لب جامد آرت دکو سری Art Couture شماره 675
 • ویتامین: ندارد
 • SPF: ندارد
 • صادر کننده مجوز: سازمان غذا و دارو
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب استودیو میکاپ مدل Velour شماره 10
رژ لب استودیو میکاپ مدل Velour شماره 10
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب استودیو میکاپ مدل Velour شماره 05
رژ لب استودیو میکاپ مدل Velour شماره 05
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب استودیو میکاپ مدل Velour شماره 01
رژ لب استودیو میکاپ مدل Velour شماره 01
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب استودیو میکاپ مدل Velour شماره 08
رژ لب استودیو میکاپ مدل Velour شماره 08
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب استودیو میکاپ مدل Velour شماره 03
رژ لب استودیو میکاپ مدل Velour شماره 03
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب استودیو میکاپ مدل Velour شماره 02
رژ لب استودیو میکاپ مدل Velour شماره 02
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب استودیو میکاپ مدل Velour شماره 11
رژ لب استودیو میکاپ مدل Velour شماره 11
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب استودیو میکاپ مدل Velour شماره 04
رژ لب استودیو میکاپ مدل Velour شماره 04
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب استودیو میکاپ مدل Velour شماره 06
رژ لب استودیو میکاپ مدل Velour شماره 06
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب استودیو میکاپ مدل Velour شماره 12
رژ لب استودیو میکاپ مدل Velour شماره 12
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب جامد استودیو میکاپ مدل Velour شماره 07
رژ لب جامد استودیو میکاپ مدل Velour شماره 07
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب استودیو میکاپ مدل Velour شماره 09
رژ لب استودیو میکاپ مدل Velour شماره 09
 • ویتامین: دارد
 • صادر کننده مجوز: سازمان غذا و دارو
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب جامد الیزا مدل Mini بسته ۳۶ عددی
رژ لب جامد الیزا مدل Mini بسته ۳۶ عددی
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب جامد کوزارت سری Elegance شماره 3016
رژ لب جامد کوزارت سری Elegance شماره 3016
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب جامد میکاپ فکتوری شماره 230
رژ لب جامد میکاپ فکتوری شماره 230
 • ویتامین: ندارد
 • SPF: ندارد
 • صادر کننده مجوز: سازمان غذا و دارو
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب جامد کوزارت سری Elegance شماره 3017
رژ لب جامد کوزارت سری Elegance شماره 3017
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب جامد کوزارت سری Elegance شماره 3023
رژ لب جامد کوزارت سری Elegance شماره 3023
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب جامد کوزارت سری Elegance شماره 3024
رژ لب جامد کوزارت سری Elegance شماره 3024
مشاهده در دیجی کالا
رژ لب جامد کوزارت سری Elegance شماره 3021
رژ لب جامد کوزارت سری Elegance شماره 3021
مشاهده در دیجی کالا

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید