برای خرید دوربین شکاری تا انتها مقاله زیر را مطالعه نمایید.با توجه به اینکه دوربین های شکاری برای وضوح تجربیات شما در فضای باز طراحی شده اند ، شگفت انگیز است که وقتی تصمیم می گیرید کدام دوچشمی برای شما مناسب است ، همه چیز گیج کننده می شود. بهترین راه برای ارزیابی عملکرد نوری و سهولت استفاده از یک دوربین شکاری این است که قبل از انتخاب نهایی به فروشگاه بروید و چندین مورد را بررسی کنید. با این اوصاف ، در اینجا چند نکته کلیدی وجود دارد که می توانیم به آنها در انتخاب بهترین دوربین دوچشمی برای شما کمک کنیم.

آغازگر سریع نحوه خرید دوربین شکاری

تصویر دوچشمی

اعداد (مشخصات) روی دوربین شکاری به چه معناست؟ اعداد مدل روی دوربین های شکاری اساساً قدرت (قدرت بزرگنمایی) و اندازه (قطر عدسی شیئی) را به شما می گویند. به عنوان مثال ، در دوربین های شکاری 8×42 ، “8” قدرت بزرگنمایی و “42” قطر (در میلی متر) لنزهای عینی (نزدیکترین لنزها به شیئی است که مشاهده می کنید) است. اندازه لنزهای عینی به شما این درک را می دهد که دوربین دوچشمی از نظر فیزیکی چقدر بزرگ است و چقدر نور می تواند جمع کند. وقتی فهمیدید که این اعداد به چه معناست و چگونه بر مشاهده شما تأثیر می گذارد ، می دانید که آیا برای انتخاب پرنده ، مشاهده ستاره یا استفاده در قایق در حال حرکت ، دوچشمی را انتخاب می کنید. (در زیر ، جزئیات بیشتری را در مورد مشخصات دوچشمی بیان می کنیم.)

دوربین دو چشمی مدل 8x30wa کد 830
دوربین دو چشمی مدل 8x30wa کد 830
1,800,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا

چرا دوربین های شکاری با مشخصات مشابه گرانتر از بقیه هستند؟ این چیزی است که داخل آن اهمیت دارد و اپتیک های پیشرفته دلیل بزرگی است که قیمت دوچشمی مشابه می تواند صدها دلار متفاوت باشد.

هنگام خرید دوربین شکاری ، چه ویژگیهای دیگری باید در نظر گرفته شود؟ لمس محافظ مانند روکش لاستیکی ، و همچنین ساختار ضد آب و ضد مه ، قیمت را تعیین می کند و بسته به نوع مورد استفاده شما ممکن است ارزش ارتقا را داشته باشد.

چگونه دوربین های شکاری را برای مصارف خاص انتخاب کنم؟ اگر می خواهید دوربین شکاری را با هدف اصلی خاصی مانند تماشای پرنده ، تماشای نهنگ یا نجوم بخواهید ، دستورالعمل های اساسی زیر می تواند به محدود کردن انتخاب های شما کمک کند. بزرگنمایی و اندازه نقطه شروع است ، اما نوری و ویژگی ها نیز باید در تصمیم شما موثر باشند.

دوربین تفنگ تی-ایگل مدل EO 4-16X44 HK
دوربین تفنگ تی-ایگل مدل EO 4-16X44 HK
1,850,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا

دوربین های شکاری برای کوله پشتی و پیاده روی: از آنجا که اندازه و وزن در یک بسته نگران کننده است ، شما باید دوربین های شکاری جمع و جور با بزرگنمایی 8 یا 10 و قطر عدسی شیئی کمتر از 28 (8×25 ، 10×25 ، 8×28 و 10×28) همه گزینه های خوبی هستند. ) یک جفت با روکش لاستیکی دوام بیشتری خواهد داشت و مدل هایی که در برابر آب یا ضد آب مقاوم هستند به قرار گرفتن در معرض عناصر کمک می کنند.

دوربین شکاری قوی: با فرض اینکه شما نگران اندازه و وزن دوربین خود نیستید ، می توانید به مدل های متوسط و بزرگ نگاه کنید (دوربین دوچشمی 8×32 و 8×42 در بین پرندگان محبوب است). در حالی که بزرگنمایی 10 قدرت در نگاه کردن به یک حیوان کوچک مفید به نظر می رسد ، یک دوربین شکاری یکسان با بزرگنمایی 8 دارای میدان دید وسیع تری است که برای تعیین مکان پرندگان کلیدی است. مقاومت در برابر آب نیز ویژگی خوبی است ، مانند مدل هایی که هنگام حرکت از یک وسیله گرم به دمای خنک تر در خارج ، مه نمی گیرند.
دوچشمی برای تماشای نهنگ ، مشاهده حیات وحش و سافاری: مدلهای محبوب شامل 8×32 ، 8×42 ، 10×32 و 10×42 است. هنگامی که احتمالاً از حیوانات دور هستید ، با بزرگنمایی بیشتر (10 و نه 8) بروید. اگر چیزی کمی جمع و جورتر می خواهید ، اندازه متوسط (لنز شیئی 32 میلی متری) را به جای اندازه کامل (لنز شیئی 42 میلی متری) انتخاب کنید. مقاومت در برابر آب نیز خوب است – هرچند برای تماشای نهنگ از قایق و نه از ساحل ، با مدلهای کاملاً ضد آب همراه باشید.

دوربین شکاری دوچشمی برای قایق سواری:

اگر قصد دارید با قایق رانی ، کایاک ، SUP یا قایق تماشای نهنگ در آب بیرون بروید ، ممکن است بخواهید از بزرگنمایی کمتر مانند 8 یا کمتر استفاده کنید ، زیرا بیشتر (10- قدرت) بزرگنمایی می تواند دید ثابت را چالش برانگیز کند. انتخاب یک مدل ضد آب در اینجا نیز به دلایل واضح ایده خوبی است. 8×32 یک اندازه محبوب است.

دوچشمی برای مشاهده ستاره: در اینجا می خواهید بزرگنمایی و همچنین قابلیت جمع آوری نور دوربین های شکاری کامل را به حداکثر برسانید. 10×42 یا 10×50 گزینه هایی هستند که باید در نظر بگیرید. اگر با بزرگنمایی بیشتر حرکت می کنید ، برای ثابت نگه داشتن دوربین شکاری به سه پایه نیاز دارید.
آشنایی با مشخصات دوربین شکاری

اندازه
برای سادگی ، دوربین های شکاری بر اساس اندازه لنزهای عینی (شماره دوم در نام مدل ها) به دسته های فشرده ، متوسط و کامل تقسیم می شوند. با این حال ، توجه داشته باشید که تغییرات در نوری ، طراحی و ساخت هنوز می تواند به این معنی باشد که مدل هایی با لنزهای عینک اندازه یکسان از نظر اندازه و وزن متفاوت خواهند بود.

تصویری از دوربین های شکاری جمع و جور ، دوربین شکاری متوسط و دوربین شکاری کامل

دوربین شکاری جمع و جور:

اندازه لنزهای عینی کمتر از 30 میلی متر است (8×25 ، 10×28 و غیره)
اندازه متوسط: اندازه لنز هدف از 30 میلی متر تا 40 میلی متر (10×30 ، 8×32 و غیره) است.
اندازه کامل: اندازه لنز هدف بزرگتر از 40 میلی متر (8×42 ، 10×50 و غیره) است
اگر دوربین دوچشمی داخل بسته شما قرار می گیرد ، مدلهای جمع و جور سبک حس می کنند. مدل های سایز متوسط می توانند تصاویر درخشان تری را برای شما به ارمغان بیاورند و برای نگهداری طولانی مدت راحت تر هستند. این ممکن است با دوربین شکاری بزرگتر تغییر کند ، که برخی از افراد آن را برای مدت زمان طولانی بسیار سنگین می دانند.

قدرت بزرگنمایی

در بیشتر مواقع ، شما بین بزرگنمایی 8 یا 10 یکی را انتخاب می کنید ، اگرچه می توانید مدلهایی با بزرگنمایی کمتر یا بیشتر پیدا کنید.

دوربین شکاری 8 قدرت: میدان دید وسیع تری دارد
دوربین های شکاری 10 قدرت: نگاهی دقیق تر و دقیق تر
یک دوربین شکاری 8×25 ، 8×32 و 8×42 همگی بزرگنمایی یکسانی را ارائه می دهند: یک جسم 8 برابر نزدیکتر از چشم بدون کمک شما ظاهر می شود.

نکته ای در مورد دوربین شکاری زوم: اگرچه این راه حل نهایی به نظر می رسد ، اما در کیفیت تصویر جبران می شود. اگر به دنبال یک دوربین شکاری زوم هستید ، قبل از انتخاب نهایی آنها را با چند مدل تک بزرگنمایی مقایسه کنید.

در حالی که ممکن است به نظر برسد که بزرگنمایی بیشتر همیشه بهتر است ، اما همیشه اینطور نیست. از آنجا که بزرگنمایی همچنین حرکت دستان شما را تقویت می کند ، دوربین های شکاری با قدرت بزرگنمایی بیشتر از 10 دید ثابت را دشوار می کند ، بنابراین اگر در قایق یا سکوی متحرک دیگری باشید ، انتخاب ضعیفی خواهد بود.

میدان دید دوربین شکاری

قدرت بزرگنمایی نیز بر میدان دید شما تأثیر مستقیم دارد (بزرگنمایی کمتر آن را گسترش می دهد ؛ بزرگنمایی بیشتر آن را باریک می کند).
داشتن یک میدان دید باریک می تواند هنگام اسکن در مکان های دور ، مکان یابی اجسام کوچک و/یا متحرک (مانند پرندگان) را دشوارتر کند. این میدان دید کوچکتر همچنین نور کمتری را در اختیار شما می گذارد ، بنابراین تصاویر کمی تیره تر می شوند.

از آنجا که عوامل دیگر ، مانند طراحی چشمی چشم نیز نقش دارند ، ویژگی “میدان دید” باید مورد بررسی قرار گیرد تا تصویر واقعی در اینجا به دست آید. این مشخصات عرض ناحیه ای است که می توانید در یک نگاه مشاهده کنید ، 1000 یارد از محل ایستادن شما.

قطر لنز هدف

قطر لنزهای شیئی نقش مهمی در میزان جذب نور دوچشمی شما دارد. برای دو جفت دوربین شکاری که در غیر اینصورت مشخصات کاملاً یکسانی دارند ، این جفت با لنزهای شیئی بزرگتر نور بیشتری را ثبت کرده و تصویری روشن تر ارائه می دهد. (دوربین های شکاری با نوری با کیفیت بالاتر نیز تصاویر روشن تری خواهند داشت.)

اندازه مردمک خروجی با تقسیم قطر عدسی های شیئی بر عدد بزرگنمایی محاسبه می شود. برای دوربین های شکاری 8×42 ، 42 تقسیم بر 8 برابر با قطر مردمک خروجی 5.25 میلی متر است. این نشان دهنده اندازه نوری است که به چشم شما می رسد و مردمک آن از حدود 2 میلی متر در نور روشن تا 7 میلی متر در تاریکی مطلق متغیر است.

حتما مطالعه نمایید : کفش نورث فیس

برای شرایط کم نور ، مردمک خروجی 5 میلی متر یا بیشتر خوب است: هنگام سپیده دم ، غروب یا با پوشش درختان متراکم ، داشتن تعداد زیاد مردمک خروجی می تواند مشاهده را آسان تر کند.
برای مشاهده روشنای روز ، اندازه مردمک خروجی از اهمیت کمتری برخوردار است زیرا تقریباً همه دوربین های شکاری مردمک خروجی بیش از 2 میلی متر را ارائه می دهند.

تسکین چشم فاصله بین چشمی چشم و چشم شما است در حالی که کل میدان دید قابل مشاهده است. اگر از عینک استفاده می کنید این یک ویژگی کلیدی است.
اکثر دوربین های شکاری دارای چشمی قابل تنظیم هستند که به شما امکان می دهد آنها را در حداکثر مقدار تسکین چشم خود تنظیم کنید (مشخصات ذکر شده). این کار معمولاً با پایین کشیدن چشمان لاستیکی یا چرخاندن یقه برای کوتاه شدن چشمان چشمی انجام می شود.

آشنایی با اپتیکال دوربین شکاری

مواد و روکش های لنز در خرید دوربین شکاری بسیار مهم است که باید در نظر بگیرید.
اینجاست که فناوری های پیشرفته (و مجموعه ای گیج کننده از اصطلاحات برای توصیف آنها) وارد عمل می شوند. آرایش شیشه و پوشش روی لنزها که بازتاب را کاهش می دهند ، همه به هم می افزایند تا وضوح و روشنایی تصویر شما مشخص شود. این زمانی است که مشاهده آزمایش مهم است. این به شما می گوید که چشم های شما چه پیشرفت هایی را می تواند تشخیص دهد و به نوبه خود ، چقدر بیشتر باید هزینه کیفیت تصویر مورد نظر خود را در نظر بگیرید.

حتما مطالعه نمایید : دستکش اسکی

نوع منشور

منشور عناصر نوری هستند که نور را از طریق دوربین دوچشمی از تصویر به چشم شما هدایت می کنند. دوربین های شکاری قدیمی “منشور porro” دارای بشکه های عریض در جلو هستند که با چشمی چشمی هم تراز نیستند. مدل های جدیدتر “منشور سقف” دارای چشمی و لنزهای عینی هستند. تفاوت ظاهری چیزی در مورد کیفیت نوری به شما نمی گوید ، اما داشتن منشورهای سقفی باعث می شود دوربین دوچشمی کوچکتر و سبک تر شود.
ویژگی های حفاظتی برای دوربین شکاری

دوربین شکاری ضد آب و مقاوم در برابر آب و هوا
در خرید دوربین شکاری توجه داشته باشید که اگر از دوربین دوچشمی خود در کایاک ، سوار بر قایق یا در مسیر زیر باران استفاده می کنید ، باید به دوربین های شکاری ضد آب یا مقاوم در برابر آب و هوا نگاه کنید. همچنین توجه داشته باشید که تولید کنندگان گاهی اوقات هر گونه مقاومت در برابر آب را “ضد آب” توصیف می کنند ، هرچند تمایزی وجود دارد:

دوچشمی های ضد آب معمولاً از حلقه های O برای آب بندی رطوبت استفاده می کنند. آنها می توانند از چلپ چلوپ سریع ، اما بدون غوطه وری طولانی ، جان سالم به در ببرند. (و بیشتر دوربین های دوچشمی شناور نیستند.) دوربین های شکاری با این سطح حفاظت معمولاً عبارت “ضد آب” را در نام مدل قرار می دهند.
دوربین های شکاری مقاوم در برابر آب (یا مقاوم در برابر آب) کاملاً ضد آب نیستند. آنها می توانند باران سبک را تحمل کنند ، اما نه طوفان و نه غروب در نهر.

روکش لاستیکی

در حالی که محافظت کامل در برابر تصادف را ارائه نمی دهد ، یک روکش لاستیکی همچنان برای محافظت در برابر ضربه ها و کبودی های کوچک مفید است. این یک ویژگی ارزشمند برای هر شکاری است که برای استفاده در محیط های ناهموار بیرونی در نظر گرفته شده است.

دوربین دوچشمی ضد مه

در خرید دوربین شکاری توجه داشته باشید که وقتی از محیط سرد به محیط گرم منتقل می شوید ، دوربین دوچشمی می تواند مه آلود شود. این امر نه تنها آزاردهنده است ، بلکه در صورت گیر افتادن رطوبت در داخل نیز می تواند به طور بالقوه مضر باشد.

برای مقابله با مه ، دستگاه های شکاری هوای داخل را تصفیه کرده و نیتروژن جایگزین می کنند ، که رطوبت ندارد و بنابراین متراکم نمی شود. این امر در برابر مه گرفتگی سطوح داخلی لنز ، نه سطوح خارجی ، محافظت می کند.

چگونه دوربین دوچشمی خود را متمرکز کنیم
اکثر دوربین های شکاری دارای کنترل مرکزی هستند برای خرید دوربین شکاری توجه داشته باشید که که هر دو بشکه را به طور همزمان متمرکز می کند. آنها همچنین دارای یک حلقه تنظیم “دیوپتر” برای فوکوس مستقل یک بشکه هستند ، که به شما امکان می دهد تفاوت بینایی بین چشم های خود را جبران کنید.

اگر از عینک استفاده می کنید ، قبل از شروع کار ، چشم ها را از بالا بچرخانید یا آن ها را تا پایین بچرخانید.
برای تمرکز دوربین های شکاری ، موارد زیر را انجام دهید:
لنز* راست را با یک درپوش بپوشانید و کنترل مرکز را به شدت روی یک شیء دور متمرکز کنید.
درپوش را به لنز* چپ تغییر دهید و کنترل دیوپتر را روی همان شیء متمرکز کنید.
کارتان تمام است ؛ دیوپتر را همانطور که هست بگذارید و از کنترل مرکزی برای تمام تمرکز استفاده کنید.
*اگر دوچشمی شما دارای دیوپتر روی لنز سمت چپ است ، جایی را که درپوش لنز را قرار داده اید برعکس کنید.

حتما مطالعه نمایید : کفش کوهنوردی هامتو

نحوه آزمایش دوربین دوچشمی

در خرید دوربین شکاری توجه داشته باشید که برای داشتن حس سهولت در تمرکز ، احساس راحتی دوچشمی در دستان خود و وضوح و روشنایی نوری آنها را در نظر بگیرید ، باید از مغازه ای دیدن کنید که در آن می توانید چندین مدل مورد نظر خود را امتحان کنید.

اگر خرده فروش نمودار آزمایشی برای مشاهده ندارد ، سپس روی یک شیء دقیق در سراسر فروشگاه تمرکز کنید. به وضوح و روشنایی کلی تصویر و همچنین ثبات وضوح و روشنایی از یک طرف به طرف دیگر در میدان دید خود دقت کنید.

حتما مطالعه نمایید : کفش کوهنوردی سالومون

 • نحوه نمایش محصول ها
دوربین تفنگ مدل 4x20 ZT
دوربین تفنگ مدل 4x20 ZT
359,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
دوربین تفنگ لیپر مدل AO 6-24x50
دوربین تفنگ لیپر مدل AO 6-24x50
4,600,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
دوربین تفنگ مدل EG 40 × 9-3           غیر اصل
دوربین تفنگ مدل EG 40 × 9-3 غیر اصل
1,400,000 تومان
این محصول توسط تولید کننده اصلی (برند) تولید نشده است
مشاهده در دیجی کالا
دوربین تفنگ بوشنل مدل 3-9X40EG
دوربین تفنگ بوشنل مدل 3-9X40EG
915,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
لیزر دوربین تفنگ اسمال سان مدل ZY-803R مجموعه 8 عددی
لیزر دوربین تفنگ اسمال سان مدل ZY-803R مجموعه 8 عددی
1,300,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
پایه دوربین تفنگ مدل 1100           غیر اصل
پایه دوربین تفنگ مدل 1100 غیر اصل
240,000 تومان
این محصول توسط تولید کننده اصلی (برند) تولید نشده است
مشاهده در دیجی کالا
دوربین تفنگ گامو مدل EG 3-9×40
دوربین تفنگ گامو مدل EG 3-9×40
798,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
لیزر دوربین تفنگ مدل R.G مجموعه 7 عددی
لیزر دوربین تفنگ مدل R.G مجموعه 7 عددی
1,500,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
پایه دوربین تفنگ مدل MA103
پایه دوربین تفنگ مدل MA103
71,500 تومان
مشاهده در دیجی کالا
دوربین تفنگ مدل 50×9-3 IR WR           غیر اصل
دوربین تفنگ مدل 50×9-3 IR WR غیر اصل
2,350,000 تومان
این محصول توسط تولید کننده اصلی (برند) تولید نشده است
مشاهده در دیجی کالا
دوربین تفنگ برسر مدل 4C-12×40
دوربین تفنگ برسر مدل 4C-12×40
11,500,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
دوربین تفنگ دیسکاوری مدل VT_R 6-24X42 AOE
دوربین تفنگ دیسکاوری مدل VT_R 6-24X42 AOE
3,200,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
دوربین تفنگ مدل شوتر
دوربین تفنگ مدل شوتر
1,065,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
دوربین تفنگ دیسکاوری مدل HI 8_32X50 SF
دوربین تفنگ دیسکاوری مدل HI 8_32X50 SF
4,800,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
لیزر دوربین تفنگ مدل AIII CLASS مجموعه 8 عددی
لیزر دوربین تفنگ مدل AIII CLASS مجموعه 8 عددی
680,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
دوربین تفنگ مدل 40-9×3 IR WR           غیر اصل
دوربین تفنگ مدل 40-9×3 IR WR غیر اصل
2,200,000 تومان
این محصول توسط تولید کننده اصلی (برند) تولید نشده است
مشاهده در دیجی کالا
دوربین تفنگ کومت مدل 6x24-50
دوربین تفنگ کومت مدل 6x24-50
3,700,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
پایه دوربین تفنگ مدل هاتسان
پایه دوربین تفنگ مدل هاتسان
278,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
دوربین تفنگ تی سی مدل 40
دوربین تفنگ تی سی مدل 40
1,280,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
دوربین تفنگ دیسکاوری VT-Z 6-24X50 SF FFP
دوربین تفنگ دیسکاوری VT-Z 6-24X50 SF FFP
3,900,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
دوربین تفنگ دیسکاوری مدل VT-1 pro AOAI
دوربین تفنگ دیسکاوری مدل VT-1 pro AOAI
2,950,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
دوربین تفنگ دیسکاوری مدل VT-Z 3-9X40
دوربین تفنگ دیسکاوری مدل VT-Z 3-9X40
1,800,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
دوربین تفنگ تاسکو مدل TV250
دوربین تفنگ تاسکو مدل TV250
900,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
دوربین تفنگ دیسکاوری مدل ED 4_16X50 SF FFP
دوربین تفنگ دیسکاوری مدل ED 4_16X50 SF FFP
7,900,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
پایه دوربین تفنگ مدل pcp  بسته دو عددی
پایه دوربین تفنگ مدل pcp بسته دو عددی
108,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
دوربین تفنگ دیانا مدل 16x44AOE-4
دوربین تفنگ دیانا مدل 16x44AOE-4
1,900,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
پایه دوربین تفنگ مدل 201           غیر اصل
پایه دوربین تفنگ مدل 201 غیر اصل
265,330 تومان
این محصول توسط تولید کننده اصلی (برند) تولید نشده است
مشاهده در دیجی کالا
دوربین تفنگ دیسکاوری مدل VT1 PRO 6-24X42
دوربین تفنگ دیسکاوری مدل VT1 PRO 6-24X42
2,900,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
دوربین تفنگ دیسکاوری مدل ED 4-16X50 FFP
دوربین تفنگ دیسکاوری مدل ED 4-16X50 FFP
7,900,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
دوربین تفنگ برسر مدل 9×40
دوربین تفنگ برسر مدل 9×40
10,720,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
دوربین تفنگ مدل 40           غیر اصل
دوربین تفنگ مدل 40 غیر اصل
3,500,000 تومان
این محصول توسط تولید کننده اصلی (برند) تولید نشده است
مشاهده در دیجی کالا
دوربین تفنگ دیسکاوری مدل VT1 PRO 4-16X42
دوربین تفنگ دیسکاوری مدل VT1 PRO 4-16X42
2,800,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
دوربین تفنگ مدل 28x7-3 C
دوربین تفنگ مدل 28x7-3 C
495,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
دوربین تفنگ دیسکاوری مدل VT-3 4-16X44 FFP
دوربین تفنگ دیسکاوری مدل VT-3 4-16X44 FFP
5,800,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
دوربین تفنگ دیسکاوری مدل VT-1 PRO 0.8-5X24
دوربین تفنگ دیسکاوری مدل VT-1 PRO 0.8-5X24
2,950,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
دوربین تفنگ برسر مدل 1.5-6×42
دوربین تفنگ برسر مدل 1.5-6×42
10,400,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
دوربین تفنگ تی-ایگل مدل SR 3-9X40
دوربین تفنگ تی-ایگل مدل SR 3-9X40
1,700,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
دوربین تفنگ گامو مدل EG 3-9×40
دوربین تفنگ گامو مدل EG 3-9×40
2,000,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
دوربین تک چشمی مدل tbfi18
دوربین تک چشمی مدل tbfi18
235,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
دوربین تک چشمی بوشنل مدل 4060
دوربین تک چشمی بوشنل مدل 4060
377,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
دوربین تک چشمی مدل 8X20mm
دوربین تک چشمی مدل 8X20mm
237,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
دوربین تک چشمی الیمپوس مدل monocular 6x16 i
دوربین تک چشمی الیمپوس مدل monocular 6x16 i
2,500,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
دوربین تک چشمی مدل 4060           غیر اصل
دوربین تک چشمی مدل 4060 غیر اصل
220,000 تومان
این محصول توسط تولید کننده اصلی (برند) تولید نشده است
مشاهده در دیجی کالا
دوربین تک چشمی بوشنل مدل B210
دوربین تک چشمی بوشنل مدل B210
990,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا
دوربین تک چشمی مدل Tiger10x42           غیر اصل
دوربین تک چشمی مدل Tiger10x42 غیر اصل
630,000 تومان
این محصول توسط تولید کننده اصلی (برند) تولید نشده است
مشاهده در دیجی کالا
دوربین تک چشمی برسر مدل 10X42
دوربین تک چشمی برسر مدل 10X42
2,890,000 تومان
مشاهده در دیجی کالا

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید